Puafesztivál Tréning és Tanfolyam - Ismerkedés és Csajozás - Kérdések
Az Intelligens Csajozási Pua Fórum

Bővített keresés
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
2019. Szeptember 15. Vasárnap, 06:41:11
Hírek: Kontakt telefon: +36/20-516-4576
Regisztrálási probléma, megosztani való: akkor kérlek írj az info@puafestival.com címre. Ha új topikot, témát nyitnál a fórumon: Kérdésed van, vagy segítséget kérsz, akkor ezt a topikot (katt!) mindenképp olvasd végig!

FULL Tréningre jönnél: Legközelebbi szabad "Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréningre": Jelentkezz most! Katt!
Jimmivel itt tudod biztosan felvenni a kapcsolatot:jimmi@puafestival.com.
collapse
Üdvözlünk a PUA fórumon, Intelligens Csajozási Fórum!
Miért érdemes regisztrálni az Intelligens Csajozás Fórumra? 035
Avagy Amit Látogatóként, Vendégként nem láthatsz!

- ISMERKEDŐS, MOTIVÁCIÓS VIDEÓK!
- HALADÓBB FELSZEDÉSI PROBLÉMÁK KITÁRGYALÁSA
- ONLINE (IWIW, FACEBOOK, MSN) CSAJOZÁS, ISMERKEDÉS
- AZONNAL LETÖLTHETŐ ISMERKEDÉSI, ÖNFEJLESZTŐ KÖNYVEK, ANYAGOK, DVD-k!
- HITEK, TÉVHITEK AZ ISMERKEDÉSBEN, CSAJOZÁSBAN
- DOMINÁNS ALFA FÉRFI
- CSAJOZÓSTÁRS és WINGPARTNERKERESŐ FÓRUMRÉSZ
...
És Még legalább 10 IZGALMAS Fórumrész!
Szeretnéd, hogy meggyőzzünk? Katt!Csajozás Kezdőknek és Haladóknak!

Oldalak: [1]   Le
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában Téma Eszközök  
Read 2010. Szeptember 14. Kedd, 07:56:28 #0
Jimmi

Puafesztivál Tréning és Tanfolyam - Ismerkedés és Csajozás - Kérdések

Kérdések...

"Nők megismerése és ünneplése - ez a kulcs!"

"be social!"

FérfiKommunikációs Cégem és Oldalam, katt!

Privát képzés és coach, érj el maximális sikert, minél gyorsabban! Most!

Küldhetsz sms-t is, ha valami sürgős: +36/20-516-4576
Nem elérhető  
Read 2010. Szeptember 20. Hétfő, 06:01:18 #1
thrayel

Re:Puafesztivál Tréning - Ismerkedés és Csajozás

Van már sejtés hogy mikor lesz legközelebb tréning, a most októberi után?

Good from afar, but far from good.
Nem elérhető  
Read 2010. Szeptember 20. Hétfő, 12:47:31 #2
Jimmi

december...

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2010. Október 14. Csütörtök, 19:35:40 #3
recko

Mindenképpen szeretnék értesülni esetleges terepgyaksziról, jó lenne, ha egy profi emgmondaná mi a hibám, mi az a mi jó stb. !

Nem elérhető  
Read 2010. Október 14. Csütörtök, 19:41:47 #4
Jimmi

A most hétvégi tréning full tele van!

Novemberben lesz a következő a nagy érdeklődésre tekintettel!

Nemsokára részletes infó!

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2010. Október 14. Csütörtök, 19:50:50 #5
recko

dance dance dance dance

Nem elérhető  
Read 2011. Február 15. Kedd, 02:33:18 #6
Jimmi

Re:Puafesztivál Tréning és Tanfolyam - Ismerkedés és Csajozás

A tréningekről az info frissült:

www.puafestival.com/puatrening

Jelenleg 4 féle tréning érhető el a Puafesztiválon keresztül:

1, Próbacoach - korlátozott időben még mindig elérhető

2, Puafeszt előadás és szeminárium:
www.puafesztival.hu/puaeloadas

3, Puafesztivál Tréning Alap 1 napos
Puafesztivál Tréning Pro 3 napos

www.puafestival.com/puatrening

4, Siófoki Puafesztivál
www.puafesztival.hu

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2011. Február 25. Péntek, 23:32:32 #7
kamm

Re:Puafesztivál Tréning és Tanfolyam - Ismerkedés és Csajozás - Kérdések

Olvasgatom, hogy milyen tréningek vannak. Ha jól értem, a társasági IQ című tréning kell nekünk.
Van pár kérdésem, ha nem gond:

A tréninggyakorlatok kb. 50 órából állnak. (1 nap 10-11 óra, összesen 5 nap) Ezenkívül minden gyakorlatsor végén élesben is demonstrálod a megszerzett képességeid.
Egy nap 10-11 óra...az elég kemény lehet...Az étkezést magunknak kell megoldani, vagy benne van az árban? Grin-Vigyorog
Ez az 5 nap hogyan kell, hogy összejöjjön? 5 nap egymás után? Vagy heti 1 nap, havi 1? Ez mennyire rugalmas?
Azt látom, hogy az első nap hétvégére esik. A többi alkalomra ez mennyire jellemző?

Azt írod, hogy a tréning során "bevésődik" a tudás, az új képességek. Valóban elég mindössze 5 nap intenzív gyakorlás ahhoz, hogy évtizedeken keresztül gondosan felépített gátlásokat, rossz szokásokat, rossz gondolkodásmódot felülírjunk??

Hogyan éritek el azt, hogy a 10-11 órás igénybevétel ellenére, a nap második felében is olyan állapotban legyenek a delikvensek, hogy maximálisan magukévá tudják tenni az ott történteket, tanultakat?

A kulcs az egész dolognak, hogy én mint oktató látom, hogy mikor vagy jó az adott gyakorlaton. Ez lehet, hogy 3 gyakorlás alatt megvan, de lehet, hogy 30, vagy akár 100x el kell ismételni hogy jó legyél.
Tehát az 50 óra csak egy tervezet? Ha én lassabban fejlődő típus vagyok és mindent 100-szor kell elismételnem, ezzel kicsúszva az 50 órából, akkor a tréning addig tart, míg a programon végig nem mentem? - Az 50 órán túli rész viszont ebben a nézetben feláras.-  Vagy mikor kifizettem a tréninget, akkor az árban maga a tréning volt benne, az 50 óra csak egy tájékoztató adat, ha lassabban megy, akkor elhúzódhat?

Egy tréningen maximum 5 ember vehet részt. Van valamiféle előzetes beszélgetés, ami alapján összerakod az embereket? Vagy nincs mód válogatásra, mert ez a max. 5 ember általában a jelentkezői mennyiséget le is fedi?
Azért kérdezem, mert ha van valaki a csoportban, aki ügyesebb, előbbre jár, azt visszafoghatja egy botladozóbb társa.

A midi és a maxi verzió kompatibilis egymással? Ha valaki a midi-t kéri, és utána szeretné folytatni, annak milyen lehetőségei vannak?

.
Egy teljesen off kérdés:
A trénerlányok nem szenvednek hátrányt az életben amiatt, hogy a kiképzésüknek hála ultrakalibráltak lesznek? Úgy értem, hogy ha pl.: elmennek szórakozni, vagy akárhol leszólítja őket valaki, akkor egyből kiszúrnak minden bakit, a munkájuk során pedig rengeteg sikertelen sráccal találkoznak. Nem lesznek ezáltal magasabb igényeik, amikhez nehezen találnak megfelelő férfit?

"Mindaddig egy senki vagy, ameddig azt hiszed magadról, hogy vagy valaki."
Nem elérhető  
Read 2011. Február 26. Szombat, 01:29:28 #8
Jimmi

Olvasgatom, hogy milyen tréningek vannak. Ha jól értem, a társasági IQ című tréning kell nekünk.
Van pár kérdésem, ha nem gond:

nem gond, azért van a topik! Wink (bár ez egy férfikomm-os tréning, nem puafesztes. De így jártam, ha már itt is hirdetem!  Cool )

Egyébként, hogy mi kell nektek, neked: nem tudhatom!
Ahhoz pontos diagnózis kellene.

Egy biztos: ez a legjobb tréningem jelenleg! (van a fejemben egy még ütősebb, de az már olyan hatású bomba lesz, mint egy atombomba. A Társasági IQ jelenleg TNT-s hatású! Smiley )

Ez jelenleg sokszor tesztelt 2 év óta finomított tréning.
Jelenleg 9 full összeállított (és rengeteget dolgoztam rajtuk) tréningem van, ami tesztelt:
- 2 féle "sima" ismerkedős, barátnőszerzős tréning. (az 1 ill. 3 napos) ez a puafeszt keretein belül.
- társasági iq Férfiaknak (1 napos és 5 napos verzió)
- Direkt Hódítási tréning (puanyelven: Direkt Game)
- Férfi önbizalom erősítés (6 órás, és egy 2x1napos verzió)
- Férfi szexuális energia fejlesztése program
- Férfi vezetői kommunikációs tréning
- Eladási Tréning Férfiaknak, Üzletkötőknek, Cégvezetőknek
- Társasági Intelligencia Üzletkötőknek (ez nőknek is jó)
Nemsokára lesz még párkapcsolati és öltözködési, életstilus tréning. Tervben van még ezenkívül 4-5 tréning kifejlesztése.

MIND, MIND GYAKORLATORIENTÁLT! Azaz 90% Gyakorlat, 10% elmélet. Kivétel ez alól a puafeszt tréningek, ahol 40-60 % az elmélet és gyakorlat.

Idézet
A tréninggyakorlatok kb. 50 órából állnak. (1 nap 10-11 óra, összesen 5 nap) Ezenkívül minden gyakorlatsor végén élesben is demonstrálod a megszerzett képességeid.
Egy nap 10-11 óra...az elég kemény lehet...Az étkezést magunknak kell megoldani, vagy benne van az árban? Grin-Vigyorog
van pár meglepetés bónusz, de a kaját neked kell megoldani!
Lehetőség van a szállodában vagy a közelben, ahol lesz a tréning.

Igen... kemény a nap. De így 1 nap alatt sokáig eljutunk!
Lényeges, hogy előtte 2 napig aludd ki magad! Nem ihatsz előtte nap alkoholt, sem aznap persze!
Ha valaki úgy gondolja, hogy nem fogja bírni, az gondoljon egyrészt arra, hogy a PUAFESZT 1 napos tréning 9től hajnal 1ig tart, és bírják a résztvevők (ha kialudták magukat).
Másrészt a tanulásba NEM LEHET BELEFÁRADNI! Ez egy hamis adat, puanyelven ROSSZ HIEDELEM.
Én, mint oktatónak megvannak az eszközeim, hogy a LEGAPRÓBB jelet is észrevegyem rajtad, ha kezdesz fáradni, és kezeljük ennek okát! (és ez nem az, hogy alszol egyet, vagy abbahagyod a tanulást aznapra)
Ami miatt te korábban bármikor is elfáradtál a tanulásban, annak oka az volt, hogy nem vetted te se, és a tanár se észre ezeket a jeleket, vagy ha észrevette, nem kezelte! Vagy ha kezelte nagyon rosszul!

ÉN KEZELNI FOGOK MINDENFAJTA ELAKADÁST! Ezért leszek és vagyok megfizetve!

Idézet
Ez az 5 nap hogyan kell, hogy összejöjjön? 5 nap egymás után? Vagy heti 1 nap, havi 1? Ez mennyire rugalmas?

Nagyon rugalmas.
Minden hónapban lesz 3-4 nap, amikor tudsz jönni letanulni (illetve folytatni) a programot.
Márciusban csak 1 nap lesz... de áprilstól 3-4 nap lesz/hónap.

Rajtad múlik, hogy mikor csinálod, és folytatod.
Munkatársam persze ösztönözni fognak, hogy minél hamarabb.

A teljes Programot kb. 2 hónap alatt tudod így megcsinálni!
Ha hetente 1x jössz, akkor hamarabb.
Ha havonta 1x jössz, akkor 5 hónap kell hozzá!

Idézet
Azt látom, hogy az első nap hétvégére esik. A többi alkalomra ez mennyire jellemző?

Ez lesz a jellemző. Igény szerint 1-1 hétköznap is lesz. Áprilisban lesz 1 péntek is!

Amire lesz igény. Ha az adott csoport 5 főnek jó a SZERDA, én rugalmas tudok lenni, és átszervezzük!

Idézet
Azt írod, hogy a tréning során "bevésődik" a tudás, az új képességek. Valóban elég mindössze 5 nap intenzív gyakorlás ahhoz, hogy évtizedeken keresztül gondosan felépített gátlásokat, rossz szokásokat, rossz gondolkodásmódot felülírjunk??

IGEN!

SZAKÉRTELMEM, és TUDÁSOM biztosíték rá, hogy igen!

Tudom, hogy kockázatos a befektetés bárki részéről, ezért 100% pénzvisszafizetési garanciát adok!

Ez nem 5 nap gyakorlás, hanem közben is fogod alkalmazni. 2 nap között eltelhet 1-2 hét, vagy hónap.

Kb. mint a vezetői jogsi. Ott is, ha már elérsz egy tudásszintet, akkor (ha van kocsid), használod a tudást, és bevésődött!

Kapsz bizonyítványt is a végén! Jogosítvány a társaságban való szereplésre! Wink

Idézet
Hogyan éritek el azt, hogy a 10-11 órás igénybevétel ellenére, a nap második felében is olyan állapotban legyenek a delikvensek, hogy maximálisan magukévá tudják tenni az ott történteket, tanultakat?

Ez az a titok, amit Mo.n a a trénerek (akármilyen trénerek, oktatók) többsége nem fog rájönni!

Kemény képzéseken estem át 1999-től 2-3 évig, és azóta is folyamatosan ellenőrzik amerikai oktatók a tudásom, képességeim, hogy mint oktató és tréner ezt meg tudjam csinálni!
Van pár előfeltétel: 8 általános végzettség, írni-olvasni tudás, alapvető kifejezéskészség.

Idézet
A kulcs az egész dolognak, hogy én mint oktató látom, hogy mikor vagy jó az adott gyakorlaton. Ez lehet, hogy 3 gyakorlás alatt megvan, de lehet, hogy 30, vagy akár 100x el kell ismételni hogy jó legyél.
Tehát az 50 óra csak egy tervezet? Ha én lassabban fejlődő típus vagyok és mindent 100-szor kell elismételnem, ezzel kicsúszva az 50 órából, akkor a tréning addig tart, míg a programon végig nem mentem?

Jó kérdés, de nem.
46-48 féle gyakorlat lesz. Mindenkinek vannak erősségei, és vannak hátrányai.
Mindenkinek más és más! Ami neked 100x tart, másnak 10x, és fordítva lehet neked 10x kell csak, neki 100x, pedig ugyanarról a 2 emberről van szó!

Leteszteltem többféle emberen, 35-40 fő. És elmondhatom, hogy ez az 50 óra a standard idő. Ha 1-2 órával túllépjük, nem gond!

Ha valamiért mégis csúszna valaki, mert tényleg nehéz eset (10-ből 1 ilyen), akkor plusz óradíjak vannak természetesen, hiszen a trénerhölgy díját mindenképp pluszban kell számolni, terembérleti idő...stb.

Idézet
- Az 50 órán túli rész viszont ebben a nézetben feláras.-  Vagy mikor kifizettem a tréninget, akkor az árban maga a tréning volt benne, az 50 óra csak egy tájékoztató adat, ha lassabban megy, akkor elhúzódhat?

Úgy is csinálhattam volna, hogy drágább, több óraszámmal, hogy biztosan mindenki beleférjen. De akkor meg az lenne a gond, hogy hamarabb lezárja a többség.

Így is: ha lesz olyan, aki esetleg hamarabb lezárja a tréninget, akkor időarányosan visszakapja a pénzt, vagy felhasználhatja a következő tréningjére.

Szerintem jó így, hogy 1-2 ember vegyen csak több órát, ha lemarad!

Idézet
Egy tréningen maximum 5 ember vehet részt. Van valamiféle előzetes beszélgetés, ami alapján összerakod az embereket? Vagy nincs mód válogatásra, mert ez a max. 5 ember általában a jelentkezői mennyiséget le is fedi?

Egy alkalommal maximum 5 emberrel tudok foglalkozni a trénerhölgyeken keresztül!

Nincs megbeszélés. Általában jó, normális emberek jelentkeznek, nincs értelme más szempontok alapján válogatni különböző csoportba.

Idézet
Azért kérdezem, mert ha van valaki a csoportban, aki ügyesebb, előbbre jár, azt visszafoghatja egy botladozóbb társa.

Nem fogja vissza, mert minden beiratkozóval külön trénerhölgy foglalkozik.
Az is lehetséges, hogy valaki a 34-ik gyakorlatot csinálja, míg társai még csak a 28-at, és fordítva!

Idézet
A midi és a maxi verzió kompatibilis egymással? Ha valaki a midi-t kéri, és utána szeretné folytatni, annak milyen lehetőségei vannak?

Jó lehetőségei! Wink

Aki ott helyben meghosszabbítja Maxira, mert annyira jó volt neki, és van is rá kerete, akkor csak a különbözetet kell fizetnie. Ebben az esetben is meg lehet beszélni részletfizetést, ha ez a gond!

Idézet
Egy teljesen off kérdés:
A trénerlányok nem szenvednek hátrányt az életben amiatt, hogy a kiképzésüknek hála ultrakalibráltak lesznek? Úgy értem, hogy ha pl.: elmennek szórakozni, vagy akárhol leszólítja őket valaki, akkor egyből kiszúrnak minden bakit, a munkájuk során pedig rengeteg sikertelen sráccal találkoznak. Nem lesznek ezáltal magasabb igényeik, amikhez nehezen találnak megfelelő férfit?

Nagyon érdekes, ezt a coachingon rendszeresen felteszik az ehhez hasonló, vagy ugyanezt a kérdést!

Dehogy lesz hátrányuk... éppen, hogy jobb szerelmi életük lesz! Majd kérdezzétek meg őket! Wink

Egyébként igen... magasabbak lettek az igényeik, de ez csak jó!

Azzal, hogy jómagam extrakalibrált lettem, extrém mód nőttek az igényeim. És?
Egyrészről persze búsulok, hogy nehéz párt találni, másrészt hullajó, mert szinte bárkit felszedhetek!

Köszönöm a kérdéseket, bármilyen kétség, vagy kérdés van, nyugodtan kérdezzetek!

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2011. Február 26. Szombat, 09:25:54 #9
kamm

Nagyon rugalmas.
Minden hónapban lesz 3-4 nap, amikor tudsz jönni letanulni (illetve folytatni) a programot.

Tehát ez a dolog úgy zajlik, hogy az első alkalom után akár minden további napon más társaim lennének, hiszen mindenki arra az időpontra jön, amire tud? Így gyakorlatilag mindenki más szintről folytatná a programot. Ami nem is gond, hiszen mindenkivel külön hölgy foglalkozik, ha jól értem. Ez viszont abból a szempontból nem okoz gondot, hogy ott van 5 ember, mind az 5 más feladatot csinál? Ezt már elég nehéz lehet áttekinteni.
A Te oktatói szereped egyébként milyen? Minden alkalommal van egy elméleti/gyakorlati rész, amit elmondasz, megmutatsz, vagy ahogy megyünk előre az időben, átmész egy megfigyelő, felügyelő szerepbe?

Nem elérhető  
Read 2011. Március 01. Kedd, 12:51:33 #10
Jimmi

Nagyon rugalmas.

Tehát ez a dolog úgy zajlik, hogy az első alkalom után akár minden további napon más társaim lennének, hiszen mindenki arra az időpontra jön, amire tud?

Igen...lehet más tanulótársaid lesznek. De a valóságban úgy is olyanok. Ritkán lesznek olyanok, akik kihagynak egy-egy napot.
Másrészt tökmindegy, hogy ki lesz még ott, mivel az igazi társad a trénerhölgy lesz! És persze én!

Idézet
Így gyakorlatilag mindenki más szintről folytatná a programot. Ami nem is gond, hiszen mindenkivel külön hölgy foglalkozik, ha jól értem.

Pontosan!

Idézet
Ez viszont abból a szempontból nem okoz gondot, hogy ott van 5 ember, mind az 5 más feladatot csinál? Ezt már elég nehéz lehet áttekinteni.

Nem nehéz... mivel a tréninget már több tucatszor végigvettem már.
Másrészt erre vagyok kiképezve.. előtte is rengeteg más komm.tréninget tréningeltem, csináltam. Egyszer ha lesz időm, akkor bemásolom azokból is a nyereségeket. 2002 és 2008 között! Volt, hogy 5-en voltak és nemhogy különböző szinteken voltak, hanem különböző tanfolyamon mindenki.

Idézet
A Te oktatói szereped egyébként milyen? Minden alkalommal van egy elméleti/gyakorlati rész, amit elmondasz, megmutatsz, vagy ahogy megyünk előre az időben, átmész egy megfigyelő, felügyelő szerepbe?

Igen... kb.

Felügyelő szerep inkább...

Kb. mint egy mesteredző egy fociedzésen. Vannak a segédedzők, akik külön foglalkoznak a focistákkal. A vezetőedző pedig felügyeli mindenki munkáját, haladását. Aki volt ilyen PROFI edzésen tudja miről beszélek!

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2011. Március 01. Kedd, 21:10:23 #11
kamm

ez a legjobb tréningem jelenleg! (van a fejemben egy még ütősebb, de az már olyan hatású bomba lesz, mint egy atombomba. A Társasági IQ jelenleg TNT-s hatású! Smiley )

Ez jelenleg sokszor tesztelt 2 év óta finomított tréning.

Ez a tréning (társasági IQ) egy teljesen különálló, egyedi tréning, vagy több tréning kombinációja kiegészítve még pár dologgal?
Gondolok itt arra, hogy az oldalon még kettő olyan tréninget látok, ami egyértelműen témába vág: "Szexuális Energia", valamint a "Férfi Identitás és Önbizalom növelés"

Ezeknek a leírása még nem készült el az oldalon, viszont az alapján, amit az IQ tréningről írtál, azt gondolnám, hogy ez tartalmazza részben,vagy egészben ezt a két programot. Rosszul gondolom?

Aztán már tényleg nem kérdezek többet! Grin-Vigyorog

Nem elérhető  
Read 2011. Március 01. Kedd, 21:33:43 #12
Jimmi

Rosszul!

A társasági iq különálló.

A többi tréningtől is. a weboldal még nincs befejezve!
Íme a tréningek amit a férfikommunikációs oldalon is fogok hirdetni:

- társasági iq Férfiaknak (1 napos és 5 napos verzió)
- Direkt Hódítási tréning (puanyelven: Direkt Game)
- Férfi önbizalom erősítés (6 órás, és egy 2x1napos verzió)
- Férfi szexuális energia fejlesztése program
- Férfi vezetői kommunikációs tréning
- Eladási Tréning Férfiaknak, Üzletkötőknek, Cégvezetőknek
- Társasági Intelligencia Üzletkötőknek (ez nőknek is jó)

Mind különálló, de egymást erősítő programok!

A leírással még tartozom, a weboldal fejlesztés alatt van.

Tudod ez úgy van, hogy kész a termék, de még nincs becsomagolva! Smiley (kivéve a társasági iq-t, ami már elég jól be van csomagolva Smiley )
Mintha kész lenne a coca-cola, le van gyártva, ki van próbálva, egy jópár adag az üzletekben is megállta a helyét. De még ki kell találni a végleges nevet, végleges körítést, logót, egyéb infós eszközöket ki kell találni. Kell egy palacktervezőt találni, utána egy gyárat aki legyártja, majd mehet a termelés, csomagolás, szállítás!

Itt a név nem minden esetben végleges még.

Logó: mindegyik szolgáltatáshoz készül logo...
Lesznek külön weboldalak mindenhova. Lesznek szórólapok. (eddig a saját reklámcég ügyfélkörében írtam le miről van szó, és jöttek a jelentkezők autómatán!)

"Kell egy palacktervezőt találni" Itt: kell grafikus, kell aki a jelentkezési folyamatot kitalálja, megcsinálja, hogy automatán működjön.

"utána egy gyárat aki legyártja" Tavaly nyártól 1 főről 7 főre nőtt a tréningcégem munkatársai száma. Nem véletlen. Ki kell szolgálni a megnövekedett igényeket! Eddig havi 6-7 főt tudtam képezni. Most már képes vagyok havi 30-ra. Nem előadásról beszélek, ahol a határ többezer fő! Hanem igényes, egyedi, tényleg hatásos képzésről, ahol az emberek fejlődéséért 100% pénzvisszafizetést vállalok! Szóval az embereket ki kellett képezni, és még mindig folyamatban vannak.

"majd mehet a termelés" Kellett egy jó, nem drága helyet találni, leszervezni minden egyéb technikai részletet, projektort, megszervezni az embereket, munkatársakat, ...stb.

"csomagolás, szállítás" Végleges infók kiküldése szórakoztató és ösztönző formában, előadások szervezése, ahol az értékek mellett, belekóstolhatnak a "kólába"... Smiley Végül pedig maga a szolgáltatás, képzés, amihez a végleges segédanyagokat is le kell gyártani: jegyzetek például!

Látod! Nem egyszerű!

Ezért most még nagyon "olcsón" megkaphatók csak nektek! Wink Így leírás nélkül!!! Smiley

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2011. Március 01. Kedd, 21:40:29 #13
kamm

Köszönöm a válaszokat. Az alapján, amit írtál muszáj lesz ellentmondanom magamnak:

Aztán már tényleg nem kérdezek többet! Grin-Vigyorog

mert meg kell még kérdeznem pár dolgot, de előbb még párszor elolvasom a tájékoztatót, hátha mégis megtalálom a választ.

Nem elérhető  
Read 2011. Március 01. Kedd, 22:36:54 #14
Jimmi

Nyugodtan kérdezz, hiszen felvállaltan ilyen ez a topik!

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2011. Március 02. Szerda, 19:00:32 #15
kamm

Jimmi! Nem titkolom, hiszen egyértelmű az érdeklődésem, hogy nagyon komolyan gondolkodom azon, hogy beiratkozzak hozzád az egyik tanfolyamra, mert úgy érzem, mindenképpen szükségem van egy segítő kézre, egy mentorra, ha úgy tetszik, mert 26 évesen nem akarok éveket tölteni minimális fejlődéssel...
Tudom, hogy vannak más szakemberek PUA-k, akik tartanak tanfolyamokat, képzéseket, talán még olcsóbban is, de őket nem ismerem. Téged sem ismerlek ugyan, de amit itt a fórumon teszel, az számomra nagyon szimpatikus és azt erősíti bennem, hogy valóban értesz ahhoz, amit csinálsz és -bár csak remélni tudom, hogy nem naívságból-, de elhiszem amiket magadról írsz, hogy milyen képzéseken stb.-n vettél részt, aminek köszönhetően a "coaching-hoz", a tanításhoz is értesz.
Folytathatnám tovább ezt a témát, de ennyi seggnyalás elég. Grin-Vigyorog

A lényeg, ami miatt most ezt írom: eljutottam oda, hogy nem érdekel, hogy mennyibe kerül a tanfolyam (persze érdekel, de túl teszem rajta magam egy bizonyos határig), ha tudom, hogy a legjobbat kapom, akkor hajlandó vagyok megfizetni, mert ha belevágok, akkor nem akarok félmegoldásba belekezdeni. A legjobb befektetés, ha magunkba fektetünk be.
Azt írtad, hogy az IQ tréning most a legütősebb csomagod, ami még így akciósan is drágább, mint amennyi jelenleg a nettó fizetésem. Megértem, hogy miért kerül ennyibe. Ki kell fizetned 5 trénerlány, a termet, ahol tartod, Te is kell, hogy keress vele, ráadásul mindezt hétvégén....
Viszont talán Te is megérted, hogy ahhoz, hogy ezt a pénzt nyugodt szívvel ki tudjam fizetni (ás talán nem én vagyok az egyetlen, aki így gondolja), tudni szeretném, hogy mit várjak ettől a tréningtől nem az eredményre célzok, hiszen azt nem várom el, hogy előre tudd, bár biztos van már annyi tapasztalatod, hogy nem tévednél sokat. Arra célzok, hogy egy amolyan tematikát szeretnék kérni, amiből megtudhatom, hogy milyen témakörből kerül ki az a 48 típusfeladat. Milyen fontosabb készségeket sajátíthatunk el, milyen belső utat járhatunk meg, milyen belső változásokra számítsunk, miben fejlődhetünk?
Ez a rész publikus? Nyilván nem pontos részletekre vagyok kíváncsi, csak azt mondod, hogy a "Férfi Szexuális Energia" és a "Férfi Identitás és Önbizalom növelés" tréningek anyaga nincs benne az IQ tréningben. Ez azt jelenti, hogy ez a 2 témakör teljesen hiányzik? Abból, amit eddig "tanultam" úgy tudom, hogy a "szexuálisság" és az önbizalom két kulcsa a sikeres csajozásnak, ezért ez kis kérdőjelet dob a fejem főlé, hogy ha ez a két téma nincs benne, akkor mi? Férfikommunikációs tréning önbizalom és szexuális kisugárzás nélkül...kicsit lyukas fánk érzetű...

Összefoglalva: van rá mód, hogy egy summázott tematikát közzétégy? Nem kell elmondanod, hogy mi az a 48 gyakorlat, csak főbb témacímekre lennék kíváncsi, mert a leírásban leginkább csak a tréning metódusát részletezed.

Köszi!

Nem elérhető  
Read 2011. Március 02. Szerda, 20:21:36 #16
Jimmi

Jimmi! Nem titkolom, hiszen egyértelmű az érdeklődésem, hogy nagyon komolyan gondolkodom azon, hogy beiratkozzak hozzád az egyik tanfolyamra, mert úgy érzem, mindenképpen szükségem van egy segítő kézre, egy mentorra, ha úgy tetszik, mert 26 évesen nem akarok éveket tölteni minimális fejlődéssel...
Tudom, hogy vannak más szakemberek PUA-k, akik tartanak tanfolyamokat, képzéseket, talán még olcsóbban is, de őket nem ismerem. Téged sem ismerlek ugyan, de amit itt a fórumon teszel, az számomra nagyon szimpatikus és azt erősíti bennem, hogy valóban értesz ahhoz, amit csinálsz és -bár csak remélni tudom, hogy nem naívságból-, de elhiszem amiket magadról írsz, hogy milyen képzéseken stb.-n vettél részt, aminek köszönhetően a "coaching-hoz", a tanításhoz is értesz.

Köszönöm!

Ezért szervezek egyre több rendezvényt, hogy lássák mit is tudok!

Idő és nem kevés pénz, energia kellett, hogy kidolgozzak tényleg ütős szolgáltatást, és kiképezzek 6-7 lányt, akikkel már havi kb. 30 embernek tudok tartani nagyon jó tréninget. És ez a szám még mindig kevés. Tervem, hogy havi 100-nak képes legyek szolgáltatni! Ehhez kell képzett férfi is. És úgy néz ki jó úton vagyok, mert az egyik natural barátom lesz majd az egyik főoktató!

Sőt olyan dolgok vannak készülőben, amitől még most nekem is leesett az állam! De nem megyek tovább, épp elég lesz elterjeszteni ezt a 8-9 tréninget is, nemhogy még a többiről beszélni.

Ne légy naív: próbáld ki! A próba olcsó, ráadásul, ha nem tetszik, visszafizetem a pénzt!

Idézet
Folytathatnám tovább ezt a témát, de ennyi seggnyalás elég. Grin-Vigyorog

A lényeg, ami miatt most ezt írom: eljutottam oda, hogy nem érdekel, hogy mennyibe kerül a tanfolyam (persze érdekel, de túl teszem rajta magam egy bizonyos határig), ha tudom, hogy a legjobbat kapom, akkor hajlandó vagyok megfizetni, mert ha belevágok, akkor nem akarok félmegoldásba belekezdeni. A legjobb befektetés, ha magunkba fektetünk be.

Ez van. Tényleg drága vagyok! És hamarosan sokkal drágább leszek!  035
Elhűlve nézem a nálam gyengébb trénereket mondjuk eladási vonalon, és 3x annyi pénzt kérnek el 1-1 tréningekért. Miért? Mert a vállalkozóknak simán megéri ezt kifizetni... . Ha valahogy eljuttatom hozzájuk az infót (eddig viszonylag kevés vállalkozóhoz jutottam el, kb. 25 volt nálam coachingon, a többiek diákok, vagy alkalmazottak voltak), hogy én még hatékonyabb vagyok, akkor annyi pénzt fogok keresni, ami már tényleg undorító!  great

Most jövök egy 200 fős rendezvényről, ahol üzletemberek, vállalkozók voltak 95%-ban. Szerinted rejtsem el előlük a lehetőséget? És segítsek inkább nektek? vagy segítsek még többet?

Aki eleve sikeres ember, könnyebb segíteni neki! Én is azért lettem hamar sikeres pua, mert 1. befektettem elég energiát 2. előtte azért
már voltak sikereim üzleti életben!

Ha a sikerre van egy mindseted, akkor nem kérdés, hogy hamarabb sikerül eljutni egy tréningre.

Nem bűn vállalkozóknak segíteni (bár gondolom nem gondoltál erre, csak megemlítem másoknak), mert ők ha sikeresebbek, akkor ők munkát is teremtenek! Ha ők boldogabbak, sikeresebbek, akkor az ország is az lesz!

15 éve lassan van egy reklámcégem, ami hoz elég bevételt. Nem mellesleg az ügyfeleim egy része eddig arról a vonalról jött!

Idézet
Azt írtad, hogy az IQ tréning most a legütősebb csomagod, ami még így akciósan is drágább, mint amennyi jelenleg a nettó fizetésem. Megértem, hogy miért kerül ennyibe. Ki kell fizetned 5 trénerlány, a termet, ahol tartod, Te is kell, hogy keress vele, ráadásul mindezt hétvégén....

Így van... persze, hogy drága. Drágák a képzések amiken én és a lányok résztvesznek, drága a tudásanyag kutatása és főleg rendszerezése, nem mellesleg van egy költsége az információ eljuttatásának. weboldalak, weblapok elkészítése...stb.

Idézet
Viszont talán Te is megérted, hogy ahhoz, hogy ezt a pénzt nyugodt szívvel ki tudjam fizetni (ás talán nem én vagyok az egyetlen, aki így gondolja), tudni szeretném, hogy mit várjak ettől a tréningtől nem az eredményre célzok, hiszen azt nem várom el, hogy előre tudd, bár biztos van már annyi tapasztalatod, hogy nem tévednél sokat. Arra célzok, hogy egy amolyan tematikát szeretnék kérni, amiből megtudhatom, hogy milyen témakörből kerül ki az a 48 típusfeladat. Milyen fontosabb készségeket sajátíthatunk el, milyen belső utat járhatunk meg, milyen belső változásokra számítsunk, miben fejlődhetünk? Ez a rész publikus?

Publikus, csak még dolgozok a kész formán, utána megy a nagyközönséghez

Azok, akik eddig jöttek és jönnek hozzám megbíznak annyira bennem, hogy az a kóla jó... nem kell becsomagolnom.
Eddig nem volt rá szükségem. Most, hogy a lányokat is el kell lássam munkával (ugye ők jönnének velem Mariuciusra  lol_hitting ), így úgy látom a megnövekedett igényekhez kell csinálnom hamar az infót!

Ok A lényeg! elküldöm pm-ben a tematikát. Ha mást is érdekel pm-ben. Küldjön pm-et, hogy elküldhessem pm-ben! Smiley

Idézet
Összefoglalva: van rá mód, hogy egy summázott tematikát közzétégy? Nem kell elmondanod, hogy mi az a 48 gyakorlat, csak főbb témacímekre lennék kíváncsi, mert a leírásban leginkább csak a tréning metódusát részletezed.

Köszi!

Igen... a konkrét gyakorlatokat nem fogom közzétenni. Bár majd egyszer, mert nem az a lényegesebb, hanem az én tudásom amit hozzárakok ehhez!

Egyszer az egyik (sőt egy másik is) próbacoachos azt mondta, hogy már csinált ilyet (valahol látta a neten az egyik gyakorlatot, ami hasonlított az enyémhez), és NEM MŰKÖDÖTT, pedig egy másik pua-val csinálta!
Megcsináltunk 2 óra alatt 2-3 gyakorlatot... Azt az arcot kellett volna lefotózni, hogy mennyire örült, hogy ezt nem is gondolta volna, hogy ezt úgy kell csinálni, ahogy én csináltam!
Volt aki a próbacoach után próbálta csinálni... utána felhívott, hogy basszus ez valahogy nem megy... Mégis jön vissza...  Embarrassed
Sok van még, de egy harmadik story Sabrehoz köthető. Volt egy zseniális gyakorlata, ami AA írtó. 2 VIP embert is érdekelt a siófoki fesztiválon. Kérdezték, hogy akkor azt hogy is kell csinálni? Odaküldtem Sabrehoz őket, hiszen ez az ő ötlete volt... 1-2 óra után mentem oda hozzájuk, hogy na mi van? Nem csináltak semmit... mert 1. nem értették 2. nem hajtották végre Sabre utasításait... 1 perc kellett és átvettem az irányítást... és persze mindkét srác megcsinálta a kb. 10 perces gyakorlatot nagy eredménnyel!

A lényeg: küldöm pm-ben a tematikát.

Jimmi

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2011. Május 09. Hétfő, 21:39:48 #17
hryssus

Jimmi!

Mennyiben tér el a Midi és Maxi verzió? Nyilván nem várható, hogy 10 egy tíz órás tréning ugyanazt nyújtsa, mint egy 50 órás.
Többször említed a 48 gyakorlatot. Hogy néz ez ki a Midi-ben? Mind a 48 gyakorlat benne van, vagy csak mondjuk 20?
Kaphatok én is tematikát? Mindkettő verzió érdekel, ha esetleg más a tematikájuk.
Nem elérhető  
Read 2011. Május 30. Hétfő, 17:58:47 #18
Jimmi

Arányaiban oszlik el a 2 verzió!

A tematika ugyanaz, csak a Maxinál 5 napos, a Midinél 1 napos a tréning.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2011. November 30. Szerda, 09:39:57 #19
GTOM

Akkor itt kérdezek.

Konkrétan mit is tud ez a Direkt hódítás?

Mert már rég merek direkten nyitni, a metrón is csináltam ilyet pl, csak az a baj, egy idő után elmegy a kedvem a sikertelenségek gyüjtögetésétől, és tény hogy trénerlány ad némi sikerélményt, ami hasznos, de ha nem tudom a való életbe is átvinni...
Tehát ilyen helyen inkább elméleti fogásokat tanulhat meg az ember, pl hogy kell kezelni shit tesztet vagy negatív témát vagy ilyesmit, kérdés, mi újat lehet még mutatni társasági IQ után.

Most nekem elsősorban az kéne, az eddigi dolgokat gyakorlatba át tudjam vinni.
Nem elérhető  
Read 2011. December 01. Csütörtök, 15:21:05 #20
Railey

március környékén tervezem ,hogy jelentkezem az egyik tréningedre de nem tudok választani a Társasági IQ és a Puafesztivál Pro 3 napos között. Érdekelne ,hogy a két tréningnek mik az előnyei és hátrányai egymással szemben.
Nem elérhető  
Read 2011. December 01. Csütörtök, 16:18:31 #21
Jimmi

március környékén tervezem ,hogy jelentkezem az egyik tréningedre de nem tudok választani a Társasági IQ és a Puafesztivál Pro 3 napos között. Érdekelne ,hogy a két tréningnek mik az előnyei és hátrányai egymással szemben.

Phúúú... nagyon röviden:

A PUAFESZTIVÁL PRO 3 napos:
- kb. 7 óra elmélet, kb. 10 óra terepgyakorlat, kb. 7 óra helyzetgyakorlat trénerlánnyal.

Itt összefoglalom a barátnőszerzés, csajozás, ismerkedés ALAPJAIT, úgy ahogy én tudom, és ahogy senki nem mutatta még be. Ez egy esszencia amit a barátnőszerzésről tanultam elméletben és gyakorlatban.
Ez 2 havonta 1x-2x van. Legközelebb úgy néz ki február közepén, utána március vége, vagy április eleje.

Előny: Itt van elmélet és gyakorlat a barátnőszerzésre, ismerkedésre ami egyedülálló, mert eddig külföldön például csak bootcamp-ek voltak, ami ismeretlen nők megszerzése éjszakai játékban, esetleg nappal. 3 fő részére, tehát az egyéni tréning jelleg abszolút ott van.
Hátrány: Egy haladónak nem javasolnám, de aki keveset volt terepen, vagy sikertelen a barátnőszerzésben annak mindenképp ezt javasolnám.

Társas IQ Férfiaknak:
50 óra csak GYAKORLAT!
Előny: Ez nemcsak barátnőszerzésre alkalmas, hanem ismerkedésre, barát, barátnő szerzésre, üzleti kommunikációs fejlesztése ÉS PÁRKAPCSOLAT javítására is.
Ez kizárólag gyakorlatokból áll. A gyakorlatok előtt, közben egyénileg olvasol elméletet, vagy én megyek oda hozzád, és mondom az elméletet. Vagy legtöbbször a trénerlánnyal megbeszéled.
50 órára trénerlányt kapsz. Smiley Én pedig felügyelem a "munkátokat".
Ha van olyan lány, aki szimpatikusabb, akkor választhatsz, bár legtöbbször ez nem szokott probléma lenni, mindenkinek én szoktam választani egyénileg.
Itt a Komplex mátrixot kapod meg, hogy mikor, milyen helyzetben hogy kell viselkedned, és ezt gyakorlod a természetességig.
Hátrány: Itt nincs előadás, nincs terepgyakorlat. Illetve van terep: kb. 2 óra. De ez nagyon kevés a 3 napos Intenzív tréninghez viszonyítva. Van akinek kell élő demonstráció, kell előadás, ahol egybe megkapja az elméletet. Ekkor jó a Barátnőszerzés.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2011. December 10. Szombat, 21:14:31 #22
Jimmi

Akkor itt kérdezek.

Konkrétan mit is tud ez a Direkt hódítás?

Mert már rég merek direkten nyitni, a metrón is csináltam ilyet pl, csak az a baj, egy idő után elmegy a kedvem a sikertelenségek gyüjtögetésétől, és tény hogy trénerlány ad némi sikerélményt, ami hasznos, de ha nem tudom a való életbe is átvinni...
Tehát ilyen helyen inkább elméleti fogásokat tanulhat meg az ember, pl hogy kell kezelni shit tesztet vagy negatív témát vagy ilyesmit, kérdés, mi újat lehet még mutatni társasági IQ után.

Most nekem elsősorban az kéne, az eddigi dolgokat gyakorlatba át tudjam vinni.

Hopp, erre még nem válaszoltam!

"Konkrétan mit is tud ez a Direkt hódítás?"

Van kb. 10 gyakorlat, ami a direkt hódítást tanítja meg! Amikor bármilyen ellenállást fel tudsz számolni, át tudsz törni bármilyen akadályon, ami felmerül.

Tehát az alábbi képességek nőnek meg:
- képesség, hogy jobban tudj eszkalálni telefonszámra, randira, helyszínváltásra, szexre...stb.
- képesség, hogy tudj zárni
- képesség, hogy át tudd törni egy nő ellenállását irányodban
- képesség, hogy egy akadályt elháríts az ismerkedés, hódítás útjából

"Mert már rég merek direkten nyitni, a metrón is csináltam ilyet pl, csak az a baj, egy idő után elmegy a kedvem a sikertelenségek gyüjtögetésétől, és tény hogy trénerlány ad némi sikerélményt, ami hasznos, de ha nem tudom a való életbe is átvinni..."

- Ezért kell még gyakorolni. Ezért kellene még a direkt hódítás, hogy át tudd törni a falat!

"Tehát ilyen helyen inkább elméleti fogásokat tanulhat meg az ember, pl hogy kell kezelni shit tesztet vagy negatív témát vagy ilyesmit, kérdés, mi újat lehet még mutatni társasági IQ után."

- a társasági iq egy nagyobb alapot biztosít a társas helyzetek irányítása felett, elsősorban a férfi-nő dinamika irányítására. A dominancia, tesztek felett... vágy, kapcsolat, bizalom építésére...
A direkt hódítás pedig "feltörő" gyakorlatok.

"Most nekem elsősorban az kéne, az eddigi dolgokat gyakorlatba át tudjam vinni."

Ehhez a hajlandóságot kell megnövelni arra, hogy eszkalálj! Mert nem eszkalálsz! Vagy keveset! Naponta 2 lány leszólítása kezdetben elég.De hetente 1-2 találka kell lánnyal, amiből 40-50% a lakásodon kellene zajlania.

Ehhez jó a direkt hódítás tréning!

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2011. December 11. Vasárnap, 11:03:10 #23
devego

Ez nagyon király! Grin-Vigyorog Grin-Vigyorog 
A  könyvedben is benne vannak ezek a gyakorlatok?!
Nem elérhető  
Read 2011. December 22. Csütörtök, 15:38:24 #24
Jimmi

Ez nagyon király! Grin-Vigyorog Grin-Vigyorog 
A  könyvedben is benne vannak ezek a gyakorlatok?!

Ezek tréner által végzendő gyakorlatok, így nem...

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2012. Augusztus 09. Csütörtök, 15:15:48 #25
mozilla

Régen inaktív a topic, remélem kapok választ rá.

A tréningek csak Budapesten vannak? Mert debreceni vagyok és így a nyáron még lehet elmennék egy tréningre, csak megoldás kéne a felmenésre.
Nem elérhető  
Read 2012. Augusztus 09. Csütörtök, 20:43:22 #26
Jimmi

Régen inaktív a topic, remélem kapok választ rá.

A tréningek csak Budapesten vannak? Mert debreceni vagyok és így a nyáron még lehet elmennék egy tréningre, csak megoldás kéne a felmenésre.

Nyáron már csak coach (privát képzés) lehet, vagy jövőhét Siófok.
http://puafesztival.hu/puacoach

Hírlevélre fel vagy iratkozva? Nem ide a fóruméra, hanem a rendesre: www.puafesztival.hu (legalul)?

Ott adom hírbe ezeket.

Az alábbi lehetőségek vannak már csak Nyáron:

Siófok: 2012. augusztus 17-20. (A legnagyobb buli és fejlődés egyszerre!!!)
www.tabor.puafesztival.hu

Budapest: 2012. szeptember 21-22-23. (3 napos tréning, legalaposabb barátnőszerző tréningünk)
http://puafesztival.hu/puafesztival-trening

2012. szeptember 2. (Társas IQ tréning, vasárnaponként)
www.ferfikommunikacii.com/tarsasiq

Volt egy roadshow és konferencia is, bejártuk az egész országot, voltunk Debrecenben is 2012. április végén... (ilyen soha nem lesz többé...)

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2012. Október 29. Hétfő, 20:25:40 #27
PokerStar

Üdv!

Hány éves kortól lehet részt venni a tréningeken? Gondolok itt a barátnőszerzés tréningre, a style programra stb...
Nem elérhető  
Read 2012. Október 29. Hétfő, 21:18:33 #28
Jimmi

A styleprogramra nincs semmilyen korhatár.

A barátnőszerzési tréningre elvileg 18. év. De meg lehet oldani.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2012. Október 30. Kedd, 08:37:41 #29
PokerStar

Jó, gondolom megkérdezem, mert 16 vagyok... És akkor mit ajánlasz?
Nem elérhető  
Read 2012. Október 30. Kedd, 09:17:58 #30
Jimmi

Jó, gondolom megkérdezem, mert 16 vagyok... És akkor mit ajánlasz?

Írj pm-ben ha van elhatározás igazán. Akkor keljünk át a hídon, ha majd odaérünk. Wink

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2012. November 01. Csütörtök, 12:40:10 #31
PokerStar

Írtam!
Nem elérhető  
Read 2012. November 13. Kedd, 20:23:23 #32
gpua

Jimmi, komolyan gondolkodom rajta, hogy részt veszek valamilyen képzéseden. Kérdésem, hogy kezdésnek (meggyőzésnek Smiley) melyiket ajánlod inkább a próba coach-ot, a szemináriumot vagy a barátnőszerzési tréninget?
Nem elérhető  
Read 2012. November 13. Kedd, 20:38:18 #33
Jimmi

Jimmi, komolyan gondolkodom rajta, hogy részt veszek valamilyen képzéseden. Kérdésem, hogy kezdésnek (meggyőzésnek Smiley) melyiket ajánlod inkább a próba coach-ot, a szemináriumot vagy a barátnőszerzési tréninget?

Így: semmi nélkül nem tudok jó és helyes választ adni.

Add meg a számodat, és megkérdezlek.

Kb. mintha azt kérdezted volna egy abc-ben:
- éhes vagyok, komolyan gondolkodom, hogy vegyek itt valamit. Mit ajánlana? Vegyek egy kakaót, kiflivel? Vagy sok gyümölcsöt, zöldséggel és hússal, amit meg tudok sütni? Vagy vegyek egy félkész pizzát, ami 1 perc és kész is van?

Igényfelmérés nélkül nem lehet mit mondani. Wink

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2012. November 14. Szerda, 18:31:21 #34
gpua

Elküldtem privátban...
Nem elérhető  
Read 2012. November 19. Hétfő, 21:24:01 #35
locationchanger

Érdekes kérdés fogalmazódott meg bennem.
Lehet máshol már ki lett vesézve a téma?

Felvállalni a tréninget Egy Nő vagy A Nő előtt?
Mennyire érdemes direkten teljesen
vagy indirekten  személyiségfejlesztésnek „álcázva” felvállalni?

Egy 40-es férjes nővel folytattam beszélgetést,
és valahogy kikötöttünk természetesen a lányoknál,
és hogy lehet az ismerkedést már tanulni is,
meg ezt már oktatják is.

Félig homályos részleteket elárultam el erről az egészről,
és nagyon pozitívan reagált, tetszett neki,
hogy ilyenre akarok időt és pénzt áldozni.

Ez egy nőnek, akár imponálni is tud,
hogy egy férfi ilyen dolgokra hajlandó pénzt áldozni??

És ekkor beugrott, hogy egy-két éve láttam
(ha jól emlékszem a nőcsábász akadémiának a videóját),
ahol aluljáróban nőket szólítgattak le,
ahol azt a kérdést (nem tudom már pontosan) tették fel nőknek,
hogy elhagynák-e jelenlegi párjukat, ha kiderülne,
hogy a pasi a felszedést, ismerkedést tanfolyamon tanulta,
és emiatt jöttek össze.

Szinte kivétel nélkül a válasz nem volt.

Tudom, hogy ez nem erről szól. De,
ha a kérdés már úgy fogalmazódott, hogy elhagyná-e,
ha kiderülne, hogy manipuláció eredményeként került felszedésre,
akkor lehet más eredmény született volna.
Nem elérhető  
Read 2013. Február 28. Csütörtök, 16:43:45 #36
Frankie

Mennyibe is kerülnek ezek a tanfolyamok?
Nem elérhető  
Read 2013. Március 08. Péntek, 20:06:39 #37
Jimmi

Mennyibe is kerülnek ezek a tanfolyamok?

Le vannak írva mindegyik képzésnél, melyik mennyibe kerül. Azért nem írom ide a fórumra, mert
1. a poént lelövöm
2. az ár minden évben változhat

Melyik képzés érdekel?

"be social!"

Nem elérhető  
Oldalak: [1]   Fel
Ugrás:  

Copyright: Puafesztivál 2009-2019 / - / Csajozás, személyiségfejlesztés, életstílus már 11ik éve

Preexpertek vagy felfele Fórumrész: csak tagok láthatják
Nem találhatóak hozzászólások.

Új Tagok, Kezdő Kérdések, Aktuális Információk
topic Hogyan kezeljek egy olyan lányt aki érdeklődik de mégsem ír?
[Felszedési és Párkapcsolati Nehézségek Konkrét Lány Esetén - Segítsetek!]
huncutpasi
2019. Augusztus 24. Szombat, 17:11:22
topic Vid: Deák téri CA este, bunkó(?) hölgyválasz, mi volt a hiba?
[KEZDŐ CSAJOZÓS ÉS ISMERKEDÉSI KÉRDÉSEK ITT!]
Jimmi
2019. Augusztus 21. Szerda, 15:21:43
topic Szokszor előfordul velem hogy a csajok
Sabre
2019. Augusztus 19. Hétfő, 23:47:11
topic Siker vagy bukás, más kimenetelem nem lehet
[MUTATKOZZ BE]
Békés_harcos
2019. Augusztus 10. Szombat, 00:01:06
topic Kik a könnyen megdugható csajok?
szex
2019. Július 14. Vasárnap, 19:13:06
topic Lány meghívott italra, mit gondoltok erről? Fojtatas masodik resz
szex
2019. Június 20. Csütörtök, 16:30:41
topic tudtok valami könyvet ami a nökel valo beszelgetesrol szol,es hogy mirol hogya?
szex
2019. Június 20. Csütörtök, 15:54:05
topic Csajozási Fórum észrevétel - Van javaslatod?
[INTELLIGENS ISMERKEDÉSI FÓRUM - ÉSZREVÉTELEK - SZÓTÁR]
Jimmi
2019. Június 14. Péntek, 18:26:34
topic Lány meghívott italra, mit gondoltok erről?
Sabre
2019. Június 03. Hétfő, 00:29:59
topic Ki milyen technikat,hasznal hogy nemenjen el hamar ismeretlen lanyoknal sex köz
J.D.
2019. Május 28. Kedd, 15:49:06

Facebook Like! Smiley

* Üdv Újra itt!

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

* Szavazz!
  • Mennyi pénzt keresel havonta? (Ft, nettó)
  • Pont eltartanak, nincs saját jövedelmem
  • 1 (5%)
  • -
  • Pont 99 ezer Ft (minimálbér) alatt
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont 99-130 ezer Ft
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont 131-200 ezer Ft
  • 3 (15%)
  • -
  • Pont 201-300 ezer Ft
  • 3 (15%)
  • -
  • Pont 301-500 ezer Ft
  • 8 (42%)
  • -
  • Pont 501 ezer -1 millió Ft
  • 4 (21%)
  • -
  • Pont 1 millió Ft felett
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont a megtakarításaimból élek
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont külföldön dolgozom, külön válaszolok
  • 0 (0%)
  • -
  • Összes szavazó: 19
  • Témakör megtekintése

* Új Tagjaink Üdvözlése
Siker vagy bukás, más kimenetelem nem lehet írta Békés_harcos
[2019. Augusztus 10. Szombat, 00:01:06]

* Legfrissebb OFF Stuff
Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic írta metal
[2019. Szeptember 13. Péntek, 18:03:53]

Mi a hegedű van a fórummal? írta Jimmi
[2019. Augusztus 21. Szerda, 15:17:14]

Tegyük fel, hogy nyertél a lottón... írta Robi95
[2019. Augusztus 19. Hétfő, 12:57:41]

Nők félrelépnek? - megcsalás máshogy írta szex
[2019. Augusztus 17. Szombat, 22:56:24]

Calendar
szeptember 2019
vas hét kedd sze csüt pén szo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
[15] 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

* Havi top hsz.ó
Jimmi Jimmi
8 üzenet
metal
6 üzenet
Sabre Sabre
5 üzenet
huncutpasi
4 üzenet
Piezo
4 üzenet
szex
3 üzenet
Robi95 Robi95
3 üzenet
Békés_harcos
2 üzenet
Andreas
2 üzenet
mozilla
1 üzenet
Shinobi Shinobi
1 üzenet
Eszeveszett Vash Eszeveszett Vash
1 üzenet
Question!
1 üzenet

* Nézd meg mire szavazol!
  • Mennyire vagy jóképű?
  • Pont 10
  • 36 (16%)
  • -
  • Pont 9
  • 30 (13%)
  • -
  • Pont 8
  • 69 (31%)
  • -
  • Pont 7
  • 47 (21%)
  • -
  • Pont 6
  • 14 (6%)
  • -
  • Pont 5
  • 12 (5%)
  • -
  • Pont 4
  • 9 (4%)
  • -
  • Összes szavazó: 215
  • Témakör megtekintése

* FórumTagsági szintek
Elite - Legjobb, legtapasztaltabb fórumtagjaink
Pua Expert - 90%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad
Pua PreExpert - 70-80%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad, majdnem Expert.
Elegant - 200 hsz. felett, legtöbb jogot élvezi
Special - 100 hsz. felett
Power - 25 hsz felett
Részletesen katt!

Theme Update by Runic Warrior Originally created by m3talc0re
Az oldal 0.224 másodperc alatt készült el 52 lekéréssel. (Pretty URLs adds 0.117s, 27q)

Google visited last this page Tegnap - 08:50:37