Style program sikerek - Hogyan építsd a stílusodat? Öltözködés profin!
Az Intelligens Csajozási Pua Fórum

Bővített keresés
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
2018. December 14. Péntek, 00:19:56
Hírek: Kontakt telefon: +36/20-516-4576
Regisztrálási probléma, megosztani való: akkor kérlek írj az info@puafestival.com címre. Ha új topikot, témát nyitnál a fórumon: Kérdésed van, vagy segítséget kérsz, akkor ezt a topikot (katt!) mindenképp olvasd végig!

FULL Tréningre jönnél: Legközelebbi szabad "Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréningre": Jelentkezz most! Katt!
Jimmivel itt tudod biztosan felvenni a kapcsolatot:jimmi@puafestival.com.
collapse
Üdvözlünk a PUA fórumon, Intelligens Csajozási Fórum!
Miért érdemes regisztrálni az Intelligens Csajozás Fórumra? 035
Avagy Amit Látogatóként, Vendégként nem láthatsz!

- ISMERKEDŐS, MOTIVÁCIÓS VIDEÓK!
- HALADÓBB FELSZEDÉSI PROBLÉMÁK KITÁRGYALÁSA
- ONLINE (IWIW, FACEBOOK, MSN) CSAJOZÁS, ISMERKEDÉS
- AZONNAL LETÖLTHETŐ ISMERKEDÉSI, ÖNFEJLESZTŐ KÖNYVEK, ANYAGOK, DVD-k!
- HITEK, TÉVHITEK AZ ISMERKEDÉSBEN, CSAJOZÁSBAN
- DOMINÁNS ALFA FÉRFI
- CSAJOZÓSTÁRS és WINGPARTNERKERESŐ FÓRUMRÉSZ
...
És Még legalább 10 IZGALMAS Fórumrész!
Szeretnéd, hogy meggyőzzünk? Katt!Csajozás Kezdőknek és Haladóknak!

Oldalak: [1]   Le
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában Téma Eszközök  
Read 2012. Május 13. Vasárnap, 11:28:26 #0
Jimmi

Style program sikerek - Hogyan építsd a stílusodat? Öltözködés profin!

Van a férfikommunikációs oldalnak egy különleges szolgáltatása: Style program
www.ferfikommunikacio.com/style

Ez tulajdonképpen teljesen átváltoztató program, egy olyan style-istunk segítségével, aki nemcsak stylist, hanem képzett pua a barátja. Nemcsak a női oldalt látja, hanem a pua ill. a férfi oldalt.
Nem azzal kezdi, hogy felöltöztet, hanem az otthonodból kidobja a felesleges ruhákat, ami nem illik a személyiségedhez.

A te személyiségedet tartja szem előtt, amikor felöltöztet. A cél az, hogy az öltözködéseddel adj az embereknek, a nőknek. SZOLGÁLTASS, SZOLGÁLJ és KOMMUNIKÁLJ EZZEL POZITÍVUMOT.

Ennek egyik mellékhatása: Vonzóbb leszel a nők számára! Magasra teszi a Lilla a lécet, és számomra is hihetetlen mód megváltoznak a srácok.

Lásd Lillát: www.puafesztival.hu/trenerek

Sikerek:

Zsolt: "Úgy éreztem magam, mint egy sztár, amikor öltöztetett a Lilla! Sokkal több lány mondja azt, hogy vonzóbb vagyok, és megváltoztam!"

Tamás: "Teljesen máshogy érzem magam, más a fellépésem. Tudatosan öltözködöm. Sose gondolkoztam azzal, hogy mit mivel. Tudatosabb lettem.

Tetszett Lillának a közvetlensége, barátsága. Azt hittem, hogy a style az távolságtartó. Nagyon közvetlen, baráti."

Árpi írt is egy (ill. több levelet)(korábban már végzett több tréninget is nálam az Árpi):
Sziasztok!

Ezt meg kell osztanom Veletek. Szombaton lenéztem szockörrel a Symbolba, csak pózolni, mert hangom még nem volt. Az énektanárom zenekara játszott, ő énekelt.

Hófehérbe voltam tetőtől talpig és bakancsban Smiley

Már a bejáratnál kezdődött a VIP sávban, hogy nem találtak a VIP listán és azonnal elnézést kértek és felírtak. Amikor a felső részben bementem, hát azt éreztem mindenki nézz,  lány, fiú, rendező....mindenki. huh...  Lementem az alagsorba, ahol megkerestem az ismerőseimet, rögtön jött az egyik csajtól megjegyzés szockörből..."Te tényleg úgy nézel ki mint egy Rocksztár!"

Elkezdődött a koncert. Egy csomóan tolongtak és táncoltak elől. Ekkor előrementem, hogy a tanáromnak köszönjek és észre vegyen, hogy eljöttem meghallgatni. Észrevett, éneklés közben intett, hogy király és mosolygott:)

Ma énekórán elmesélte az ő szemszögéből a pillanatot... amikor előrementem ő a tömeget nézte, nem látta a fejemet csak egyszerűen látta, hogy van valaki és van a tömeg... ekkor már biztosan tudta, hogy csak én lehetek az.... Smiley)

Szóval drága Lilla sikerült nagyon jól pozicionálni az egészet, immár azok közé a segítők és tanácsadók közé tartozól, akikkel nagyon szépen haladunk és szép eredményeket értünk el.  Köszönöm Lilla:))) Köszönöm Gábor, hogy ajánlottad Lillát:)))

Ahogy Salsán gyűlik a rajongó táborom Hajninak köszönhetően, úgy gyűlik azok tábora is, akik Lillának köszönhetően már előre várják a velem való találkozást, hogy egyszerűen lássanak, megnézzenek, mert az nekik élmény, látvány....  Kezdem azt érezni, hogy amikor végigmegyek egy utcán, közterületen, akkor tényleg szolgáltatok az emberek számára, egy pozitív dolgot kommunikálok szemben a sok szennyel, amit a médiából hallhatnak. Szerintetek ez reális érzés?

Szerintem szerényen kijelenthetem, hogy jól haladunk...Ti mit mondtok.....

Szép estét!

Árpi

"Nők megismerése és ünneplése - ez a kulcs!"

"be social!"

FérfiKommunikációs Cégem és Oldalam, katt!

Privát képzés és coach, érj el maximális sikert, minél gyorsabban! Most!

Küldhetsz sms-t is, ha valami sürgős: +36/20-516-4576
Nem elérhető  
Read 2013. Február 21. Csütörtök, 23:10:54 #1
Jimmi

Re:Style program sikerek - Hogyan építsd a stílusodat? Öltözködés profin!

Egy friss élmény egy 20 éves tanulótól:

Bizonyos vagy abban, hogy végigcsináltad a Style VIP tréninget?
Igen.

Sikerélményed?

Olcsón vettünk csomó jó és cool ruhát. Kedves, segítőkész, nagyon érti a dolgát a Lilla. Meg is tanultam, hogy nekem melyik szín, hogyan passzol. Hogy melyik áll nekem jól, az elegáns, sportos. Illetve megnéztünk sok más ruhát, hogy mit érdemes majd venni. Illetve azt is, hogy mit ne vegyek soha. Türelmes is volt a Lilla, a ruhapróbáknál, az igazításoknál, hogy jól áll-e, hogy áll az adott ruha.

Azt éreztem, mintha híresség lennék.

Hogyan értékeled azt a tréninget 1-10ig összességében?
10

Mi az ami nagyon tetszett benne?

Megtaláltam azt a stílust, ami a személyiségemhez illik, és később is bármikor fel tudok öltözni, és aszerint tudok majd öltözködni.

Mi az, ami nem tetszett?
Nem volt olyan.

Mit adott neked a tréning?
Ruhákat. :)Tudást. Időt, nem kell keresgetni később. Korábban napokig keresgéltem a nekem megfelelőt, most már erre nem kell időt, energiát fektetni.

Miért jöttél hozzánk?
Mert, te ajánlottad Lillát, mert nagyon jó. Bíztam a megítélésedben. Bizonytalan voltam, hogy mikor mibe menjek, most már biztos vagyok abban, hogy hol és mit kell vásárolni. Korábban Plázákban keresgéltem.

Ajánlanád-e másnak? Igen.

Ha igen, hogyan ajánlanád egy ismeretlennek?

Lilla a legjobb stílist, akit ismerek. Nagyon emberbarát, segítőkész. Másodpercek alatt megtalál minden olyan ruhát, ami passzol a személyiségemhez, a stílusomhoz. Ki tudja hozni belőled a legjobbat. Később is bármikor felhívhatom, és segít a vásárlásban.

Mi volt a konkrét problémád, amikor jelentkeztél?         
Ez a bizonytalanság, bizonyos akartam lenni abban, hogy mi illik hozzám. Ki akartam nőni a jófiús, kocka stílus. Ki akartam tűnni. Olyan ruhát venni, amivel hiteles tudok lenni.

Hogyan használod azt az információt, amit megtanultál?

Később, ha elmegyek vásárolni, akkor sokkal jobban fogom tudni, hogy mit keressek. Hol válogassak…stb.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2013. Február 23. Szombat, 10:09:23 #2
Triumphant

Stílus képviselete lehet akár focicsapaté? (ruhák tekintetébe, meg pl. meccsek nyomon követése?) (no nem a Barca)

Úgy kerek, ha én nyerek.
Nem elérhető  
Read 2013. Június 01. Szombat, 13:18:04 #3
Jimmi

Triu: lehet bármi.

Újabb sikerélmény:
A style program után másnap elmentem Kornélhoz, aki nagyon jó fodrász, az arcomhoz illő frizurát csinált, azóta is hozzá járok havonta egyszer.
Ezen kívül segítséget kaptam Lillától, hogy hogyan is párosítsam össze az újan megvásárolt ruhákat, annyiféleképp próbáltuk fel őket,hogy nem emlékeztem pontosan mindenre, ezért küldött nekem egy képes kézikönyvet az új ruhákról, így végül bennem is rögzült minden tanács. Ajánlott parfümöt is, amit szintén megvettem és használok azóta. +Küldött egyéb tippeket, hogy milyen karórát válasszak később.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2018. Március 12. Hétfő, 21:35:08 #4
szex

szóltok ehez a övhöz ,csajozás szempontjából https://www.opasok.sk/Kozeny-opasok-s-hadom-d991.htm
Én egy rocker vagyok tegyuk hozzá Cheesy  sign0085
Nem elérhető  
Read 2018. Március 12. Hétfő, 23:16:20 #5
Fenrir

szóltok ehez a övhöz ,csajozás szempontjából https://www.opasok.sk/Kozeny-opasok-s-hadom-d991.htm
Én egy rocker vagyok tegyuk hozzá Cheesy  sign0085

Szerintem egész vagány, nekem tetszik.
Viszont csajozáshoz nem sokra mész egy övvel. Ez az egyik ruhadarab ami a legkevésbé látszik rajtad, max akkor nem, ha betűröd a pólót.
Én pl sosem tűröm be mert szerintem az gusztustalan, de ez csak az én véleményem. Így hát az övet csak akkor lája a csaj ha már vetkozom/vetkőztet.  Grin-Vigyorog

A fülbevalót viszont nagyon szeretik a lányok, tapasztlataim alapján. Volt nekem is, de nem bírtam visszatenni a gyógyfülbevalót és összeforrt a fülem  Sad
Rakatnék be újra, de akkor nem szabadna kivenni, ergo edzesre sem tudnék menni miatta. (Thai-box)

,,Aki elpusztít egy életet, olyan bűnös, mintha az egész világot pusztította volna el; és aki egy embert megment, az egész világot menti meg."
Nem elérhető  
Oldalak: [1]   Fel
Ugrás:  

Copyright: Puafesztivál 2009-2015

Preexpertek vagy felfele Fórumrész: csak tagok láthatják
Nem találhatóak hozzászólások.

Facebook Like! Smiley

* Üdv Újra itt!

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

* Szavazz!
  • Te kint voltál a körúton a 2016-os Magyarország - Portugália EB meccs után?
  • Pont Igen, de még nem volt számottevő PUA tudásom
  • 3 (15%)
  • -
  • Pont Igen, és erős PUA tudásom volt már akkor is
  • 1 (5%)
  • -
  • Pont Igen, tudásom is van, de épp kapcsolatban voltam
  • 1 (5%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott, de van tudásom
  • 8 (42%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és igen
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és nem
  • 1 (5%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott és nincs tudásom
  • 5 (26%)
  • -
  • Összes szavazó: 19
  • Témakör megtekintése

* Új Tagjaink Üdvözlése
Zsolt 88 bemutatkozom ,,Az olvasás gyönyörűsége" írta Zsolt88
[2018. December 05. Szerda, 13:55:53]

Mortensen bemutatkozása írta Jimmi
[2018. November 11. Vasárnap, 09:21:59]

* Legfrissebb OFF Stuff
Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic írta Sabre
[2018. December 01. Szombat, 18:15:11]

Mit hallgatsz most éppen? - Napi Zene írta Sabre
[2018. November 26. Hétfő, 02:08:24]

Calendar
december 2018
vas hét kedd sze csüt pén szo
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 [14] 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Nincsenek naptári események.

* Havi top hsz.ó
Sabre Sabre
47 üzenet
szex
36 üzenet
Jimmi Jimmi
17 üzenet
Question!
11 üzenet
J.D. J.D.
8 üzenet
angelcica
7 üzenet
Költő
6 üzenet
gabesz939
5 üzenet
Mortensen
5 üzenet
WildStyle WildStyle
3 üzenet
Safi69
3 üzenet
Fenrir Fenrir
2 üzenet
Horváthzoltán
2 üzenet
Niceguy
1 üzenet
sm0ker sm0ker
1 üzenet

* Nézd meg mire szavazol!
  • Melyik az a havi minimális jövedelemkategória, amivel jelenlegi helyzetedben már elégedett lennél? (nettó)
  • Pont havi 100 - 200 ezer Ft
  • 32 (20%)
  • -
  • Pont havi 200 - 300 ezer Ft
  • 35 (22%)
  • -
  • Pont havi 300 - 500 ezer Ft
  • 34 (22%)
  • -
  • Pont havi 500 ezer - 1 millió Ft
  • 22 (14%)
  • -
  • Pont havi 1 - 2 millió Ft
  • 13 (8%)
  • -
  • Pont havi 2 millió fölött
  • 12 (7%)
  • -
  • Pont nem érdekelnek az anyagiak
  • 5 (3%)
  • -
  • Összes szavazó: 151
  • Témakör megtekintése

* FórumTagsági szintek
Elite - Legjobb, legtapasztaltabb fórumtagjaink
Pua Expert - 90%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad
Pua PreExpert - 70-80%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad, majdnem Expert.
Elegant - 200 hsz. felett, legtöbb jogot élvezi
Special - 100 hsz. felett
Power - 25 hsz felett
Részletesen katt!

Theme Update by Runic Warrior Originally created by m3talc0re
Az oldal 0.529 másodperc alatt készült el 51 lekéréssel. (Pretty URLs adds 0.272s, 26q)

Google visited last this page Tegnap - 23:38:36