Az első szárnypróbálgatásaim mint pua - első nap 2 randi, 1 dugás
Az Intelligens Csajozási Pua Fórum

Bővített keresés
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
2018. December 19. Szerda, 04:13:02
Hírek: Kontakt telefon: +36/20-516-4576
Regisztrálási probléma, megosztani való: akkor kérlek írj az info@puafestival.com címre. Ha új topikot, témát nyitnál a fórumon: Kérdésed van, vagy segítséget kérsz, akkor ezt a topikot (katt!) mindenképp olvasd végig!

FULL Tréningre jönnél: Legközelebbi szabad "Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréningre": Jelentkezz most! Katt!
Jimmivel itt tudod biztosan felvenni a kapcsolatot:jimmi@puafestival.com.
collapse
Üdvözlünk a PUA fórumon, Intelligens Csajozási Fórum!
Miért érdemes regisztrálni az Intelligens Csajozás Fórumra? 035
Avagy Amit Látogatóként, Vendégként nem láthatsz!

- ISMERKEDŐS, MOTIVÁCIÓS VIDEÓK!
- HALADÓBB FELSZEDÉSI PROBLÉMÁK KITÁRGYALÁSA
- ONLINE (IWIW, FACEBOOK, MSN) CSAJOZÁS, ISMERKEDÉS
- AZONNAL LETÖLTHETŐ ISMERKEDÉSI, ÖNFEJLESZTŐ KÖNYVEK, ANYAGOK, DVD-k!
- HITEK, TÉVHITEK AZ ISMERKEDÉSBEN, CSAJOZÁSBAN
- DOMINÁNS ALFA FÉRFI
- CSAJOZÓSTÁRS és WINGPARTNERKERESŐ FÓRUMRÉSZ
...
És Még legalább 10 IZGALMAS Fórumrész!
Szeretnéd, hogy meggyőzzünk? Katt!Csajozás Kezdőknek és Haladóknak!

Oldalak: 1 2 [3]   Le
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában Téma Eszközök  
Read 2018. Április 10. Kedd, 20:02:03 #100
Horváthzoltán

Re:Az első szárnypróbálgatásaim mint pua - első nap 2 randi, 1 dugás

nem. Sajnos nem mondtam el neki.
Napok óta készülök rá, de mindig volt "fontosabb" feladat.
köszönöm! Összeszedem magam.

Közben találkoztam egy modell lánnyal, aki viszont tök aranyos, vállalkozást vezet, és kezd nagyon érdekelni a nő.
Egy igazi önmegvalósító ezó...
Hátha...Smiley
Nem elérhető  
Read 2018. Május 14. Hétfő, 16:03:23 #101
Horváthzoltán

Hú de rég jártam itt. Azóta picit zajlanak az események.
A modell csajszit kivágtam, mint a taknyot, mert a 2. randiról késett fél órát, a 3. előtt meg elkezdett picsogni.
A fő ok nem ez volt. Azt éreztem rajta, hogy van a fejében egy modell, hogy milyen kapcsolatot akar, a pasinak hogyan kell gondolkodnia,
viselkednie, stb és konkrétan fárasztottak a fahasságai... Szépen elmondtam neki a 3. előtt telefonban, hogy picit másra vágyom...
Hát nézett nagyokat, ez még a telefonban is hallatszott.

Közben volt két tinderlány, akik össze akartak jönni velem. Mindkettőt leépítettem, mert nem érezte, hogy ők lennének az igaziak, és meg sem dugtam őket, mert éreztem, hogy sérülnének benne... Ilyenkor kezdenek el zaklatni igazán, de kitartottam...

Viszont!

közben kezdek szerelmes lenni...

Egy barátom szervezett egy hétvégi elvonulást, ahol volt egy szőke lány...rögtön nagyon tetszett...
kis szépséghiba, hogy annak a lánynak a legjobb barátnője, akivel kavartunk, de leépítettem a lányt, mert úgy éreztem, hogy játszik.

A hétvégén hoztam a formám, de sokkal-sokkal visszafogottabban toltam, mint szoktam.
nem tudok nem preselectiont kommunikálni, mert látszik a fb-omon, autómon, whatever, meg ott van, hogy nem hagytam, hogy a barátnő hülyítsen, viszont potenciális problémaforrás, hogy volt ez a kis intermezzo...

a randi is nehezen jött össze: előtte még volt egy házibuli, ahol a többek előtt semlegesek voltunk egymással, aztán csak összehoztuk.
bitang jól elbeszélgettünk, kiderült, hogy a lány ezer éve szingli, egy ideje összetörte magát valami rocker sráccal,  azóta meg mindenkit megesz.

Ezzel szétoltottam, de volt mély komfort is.
Jól éreztem magam.

Holnap találkozunk újra - jó sok delay volt, de mindketten elfoglaltak voltunk hétvégén...

Várom, és izgulok...
( közben persze volt egy marketingigazgató és egy titkárnő, akiket az első randin úgy eszkaláltam szét, hogy mindkettő a szexre vár. Az új stratégia: elmondom, hogy nem vagyok LTR alapanyag, ne ebben gondolkodjanak velem kapcsolatban... És ez baszki full működik...Smiley

Persze dehogynem...
Full várom a holnapot a szőkével, és ilyenkor izgulok, mint egy kis kamasz. Smiley
Nem elérhető  
Read 2018. Október 04. Csütörtök, 20:33:39 #102
Horváthzoltán

Hú srácok, ezer éve jártam itt utoljára, azóta történt egysmás...
A szöszkét elbaltáztam - full one itisbe estem, de közben az agyam már végig tisztán látott: kicsit skizofrén volt, de az egóm húzott hozzá, mert leszart, viszont a józan eszem látta, hogy a csaj egy gyász. Alig 1,5 hónap alatt kijöttem belőle, ami azt hiszem nagy szó...

Aztán ment a küldetés megtalálni életem párját:

- voltam együtt egy milliomos ultraelegáns lányával - kiderült róla, hogy hiába a segge alatt a luxusterepjáró és a menő kosztüm, full önbizalomhiányos. Őt én engedtem el, mert nem éreztem benne a stabilitást.

- belefutottam egy műkörmös lányba. a 2. randin dugtam meg. VinDicarlo szerint TESTER de nekem csak investor jöhet szóba.

- belecsúsztam egy szado-mazo lányba, az elmebeteg élmény volt. ott csak egy izgalmas szexet akart a csaj, de a 3. randi után írt egy levelet, hogy mégsem elköteleződési zavaros, és járjunk...na még mit nem...Smiley

- összejöttem egy fodrászlánnyal, aki irtó csinos, viszont gyereke van, ami megint nem pálya...

- volt egy modellcsaj - na ő tényleg brutál dögös volt - akinél valamiért megszólalt a vészcsengőm, és a 3. randin én menekültem el.
Nem tudom miért - még szex sem volt, de rendesnek tűnt, és nem akartam dugás után otthagyni, így bevallottam, hogy valami megijeszt benne. Volt már házas, és ezt nem mertem mondani neki, de azt érzetem, hogy nem egy hűséges típus. pedig most így visszagondolva full korrekt a lány. De akkor is. az érzéssel nem tudok mit kezeni.

ÉÉÉÉÉÉÉSSSS!

Előkerült egy régi kolléga, aki pont olyan, akit keresek.
Hűséges, nem a vad szépség, hanem az a kis kedvesen helyes - mindig ez jött be jobban. közös érdeklődés és szombaton randizunk először...
Nem kérdés, hogy nem vagyunk közömbösek, mert chaten meg-meg piszkáltuk egymást, csak a kollegális viszony engem mindig is blokkolt...DE most...

Drukkoljatok!:)
Nem elérhető  
Read 2018. Október 06. Szombat, 08:49:08 #103
Jimmi

Jó olvasni a történéseket! Drukk ezerrel!

"Nők megismerése és ünneplése - ez a kulcs!"

"be social!"

FérfiKommunikációs Cégem és Oldalam, katt!

Privát képzés és coach, érj el maximális sikert, minél gyorsabban! Most!

Küldhetsz sms-t is, ha valami sürgős: +36/20-516-4576
Nem elérhető  
Read 2018. Október 07. Vasárnap, 19:53:57 #104
Horváthzoltán

köszönöm! megvolt a randi szombaton, és elképesztő jól éreztem magam. Egész más a lány, mint a többiek: csak két kapcsolata volt, tisztának tűnik, okos, helyes...

A randi érdekes volt. Egy bevásárlóközpontban találkoztunk, majd onnan mentünk már esteledve kirándulni. Új autóm van, ami fingom nincs, hogy működik, így a meredek parkolóházi szerpentinen a randi 2. percében majdnem hátragurulva beletolattam egy kisbuszos arcba. Az elkezdett beszólni meg emberkedni, így reflexből - ebben elég kalibrált vagyok Smiley - visszugattam, de full higgadtan, csúnya szavak nélkül - közben full nyugodtan beszélgetve a lánnyal. Nem hittem, hogy ebből gond lesz - vlsz. nem is lett -de azért ez egy érdekes intermezzo volt egy tesztoszteronszagú f@szkardozással indítani a barátkozást.

Sokat dumáltunk, rengeteg a közös érdeklődés, és mint általában a komolyabb nőknél, kicsit kevesebbet és szoftosabban eszkaláltam - de talán jó ez ide. Az arcát simogattam meg párszor, és mivel pici, beszélgetés közben random megállítottam, és kipróbáltam, hogy befér-e az állam alá, ilyesmik.

Sok kapcsolati téma volt - és vlsz. nem közömbös ő sem. Nem szeretem elhúzni a randikat, de rossz volt elválni - sokáig is voltunk együtt, még elkísértem megtankolni a kocsiját, és utána chatan rögtön leegyeztettünk egy következő talit meg azt, hogy milyen jól éreztük magunkat.

Mára sajnos lebetegedett, és érzem magamon, hogy kicsit lágyulok, sokkal szofotosabb vagyok, mint lenni szoktam, és ettől egy kicsit félek. Ált. ilyenkor baltázom el.. .lehet tolni kéne azt az állatot, ami mindig bejön? ( igaz más lányoknál - vagy nincsenek más lányok? A múltkori elrontott szöszkéből azt tanultam meg, hogy nincsenek - mindig eszkalálni és lépni kell, amikor ott a lehetőség) a randi végén megöleltük egymást, és kb. miután az elmúlt hónapokban hulla lazán és para nélkül végigdugtam az atomkalibrált csúcsribiket, most még ezt visszaolvasva - elég egyértelműen nyertes dolognak tűnik ez oda- vissza- zavarban tudok lenni. )

Ma nem is chateltünk sokat, pedig úgy írnék rá, mint állat.
A dilemmám: visszafogjam magam a "törvények és a tapasztalat" szerint, vagy toljam ahogy jól esik.
Komoly filozófiai kérdés, és úgy látszik az érzelmi érintettség ébredezése nem tesz jót a gátlástalanul laza ismerkedésnek. Smiley 
Nem elérhető  
Read 2018. Október 08. Hétfő, 00:31:03 #105
Sabre

A dilemmám: visszafogjam magam a "törvények és a tapasztalat" szerint, vagy toljam ahogy jól esik.

A törvények és tapasztalat utat követném, hiszen azok nem véletlenül alakultak ki.
A "toljam ahogy jólesik"el, csak az a baj, hogy lehet h te jól érezed magad közben, de a lány nem feltétlen, és ezekből jöhetnek a nagy pofára esések, hiszen észre sem feltétlenül veszed, hogy hol is siklik ki valójában a történet.

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

Mielőtt PMben kérdeznél tőlem, olvasd el!

"Azt beszélték róla, hogy visszafogott csávó,
de egyre inkább látszott, hogy terepen tornádó!"
- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Október 08. Hétfő, 18:56:08 #106
Horváthzoltán

Köszönöm Sabre!

Ideális esetben a kettőnek egynek egy ugyanannak kéne lennie - kongruencia rulez...Smiley
De ha tetszik egy lány, automatikusan kevésbé vagyok állat... ezért ma tudatosan kicsit többet eszkaláltam.
(sajnos tegnap lebetegedett, így csak chaten... viszont úgyis jó sok "jóbarátja" van ennek a lányak - hát ez az állatfaj nagyon nem én vagyok)
Nem elérhető  
Read 2018. Október 08. Hétfő, 21:44:23 #107
Sabre

Ideális esetben a kettőnek egynek egy ugyanannak kéne lennie - kongruencia rulez...Smiley

Igen, de az az ideális eset.

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

Mielőtt PMben kérdeznél tőlem, olvasd el!

"Azt beszélték róla, hogy visszafogott csávó,
de egyre inkább látszott, hogy terepen tornádó!"
- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. November 29. Csütörtök, 14:09:43 #108
Horváthzoltán

huhh...rég jártam itt.
Sajnos ez a kapcsolat sem jött össze.
A lány édes volt, kedves, de kiderült, hogy nem szeret dolgozni, nincsenek életcéljai és ez engem K!+""-ra zavart, szl. most köszöntünk el egymástól.
Őt sajnálom, mert nagyon rendes ember. Most vlsz. megint a csajozás korszaka jön.
Nem elérhető  
Oldalak: 1 2 [3]   Fel
Ugrás:  

Copyright: Puafesztivál 2009-2015

Preexpertek vagy felfele Fórumrész: csak tagok láthatják
Nem találhatóak hozzászólások.

Facebook Like! Smiley

* Üdv Újra itt!

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

* Szavazz!
  • Te kint voltál a körúton a 2016-os Magyarország - Portugália EB meccs után?
  • Pont Igen, de még nem volt számottevő PUA tudásom
  • 3 (15%)
  • -
  • Pont Igen, és erős PUA tudásom volt már akkor is
  • 1 (5%)
  • -
  • Pont Igen, tudásom is van, de épp kapcsolatban voltam
  • 1 (5%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott, de van tudásom
  • 8 (42%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és igen
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és nem
  • 1 (5%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott és nincs tudásom
  • 5 (26%)
  • -
  • Összes szavazó: 19
  • Témakör megtekintése

* Új Tagjaink Üdvözlése
Zsolt 88 bemutatkozom ,,Az olvasás gyönyörűsége" írta Zsolt88
[2018. December 05. Szerda, 13:55:53]

Mortensen bemutatkozása írta Jimmi
[2018. November 11. Vasárnap, 09:21:59]

* Legfrissebb OFF Stuff
Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic írta Sabre
[2018. December 01. Szombat, 18:15:11]

Mit hallgatsz most éppen? - Napi Zene írta Sabre
[2018. November 26. Hétfő, 02:08:24]

Calendar
december 2018
vas hét kedd sze csüt pén szo
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 [19] 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Nincsenek naptári események.

* Havi top hsz.ó
Sabre Sabre
42 üzenet
szex
33 üzenet
Jimmi Jimmi
16 üzenet
Question!
14 üzenet
J.D. J.D.
8 üzenet
angelcica
7 üzenet
Költő
6 üzenet
gabesz939
4 üzenet
Mortensen
4 üzenet
Safi69
4 üzenet
WildStyle WildStyle
3 üzenet
Horváthzoltán
2 üzenet
DDDAN
1 üzenet
mologa mologa
1 üzenet
Zsolt88
1 üzenet

* Nézd meg mire szavazol!
  • Hogyan magyarosítanád a PUA-t, mint Pick Up Artistot...? Jelentését lásd lejjebb
  • Pont Ismerkedő Művész
  • 49 (24%)
  • -
  • Pont Csajozós Művész
  • 6 (2%)
  • -
  • Pont Csajozási Művész
  • 20 (9%)
  • -
  • Pont Csábmester
  • 31 (15%)
  • -
  • Pont Kódolt Srác
  • 7 (3%)
  • -
  • Pont Ismerkedő Mester
  • 9 (4%)
  • -
  • Pont Felszedő Művész
  • 79 (39%)
  • -
  • Összes szavazó: 200
  • Témakör megtekintése

* FórumTagsági szintek
Elite - Legjobb, legtapasztaltabb fórumtagjaink
Pua Expert - 90%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad
Pua PreExpert - 70-80%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad, majdnem Expert.
Elegant - 200 hsz. felett, legtöbb jogot élvezi
Special - 100 hsz. felett
Power - 25 hsz felett
Részletesen katt!

Theme Update by Runic Warrior Originally created by m3talc0re
Az oldal 0.192 másodperc alatt készült el 52 lekéréssel. (Pretty URLs adds 0.121s, 26q)

Google visited last this page Ma - 01:19:16