Csajózási módok
Az Intelligens Csajozási Pua Fórum

Bővített keresés
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
2018. December 12. Szerda, 08:54:31
Hírek: Kontakt telefon: +36/20-516-4576
Regisztrálási probléma, megosztani való: akkor kérlek írj az info@puafestival.com címre. Ha új topikot, témát nyitnál a fórumon: Kérdésed van, vagy segítséget kérsz, akkor ezt a topikot (katt!) mindenképp olvasd végig!

FULL Tréningre jönnél: Legközelebbi szabad "Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréningre": Jelentkezz most! Katt!
Jimmivel itt tudod biztosan felvenni a kapcsolatot:jimmi@puafestival.com.
collapse
Üdvözlünk a PUA fórumon, Intelligens Csajozási Fórum!
Miért érdemes regisztrálni az Intelligens Csajozás Fórumra? 035
Avagy Amit Látogatóként, Vendégként nem láthatsz!

- ISMERKEDŐS, MOTIVÁCIÓS VIDEÓK!
- HALADÓBB FELSZEDÉSI PROBLÉMÁK KITÁRGYALÁSA
- ONLINE (IWIW, FACEBOOK, MSN) CSAJOZÁS, ISMERKEDÉS
- AZONNAL LETÖLTHETŐ ISMERKEDÉSI, ÖNFEJLESZTŐ KÖNYVEK, ANYAGOK, DVD-k!
- HITEK, TÉVHITEK AZ ISMERKEDÉSBEN, CSAJOZÁSBAN
- DOMINÁNS ALFA FÉRFI
- CSAJOZÓSTÁRS és WINGPARTNERKERESŐ FÓRUMRÉSZ
...
És Még legalább 10 IZGALMAS Fórumrész!
Szeretnéd, hogy meggyőzzünk? Katt!Csajozás Kezdőknek és Haladóknak!

Oldalak: [1]   Le
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában Téma Eszközök  
Read 2018. Május 06. Vasárnap, 14:53:11 #0
Romeó

Csajózási módok

Van egy szép csaj ,s oda megy hoz egy Mystery kővető s Mystery módszerét alkalmaza oda megy egy Ross Jeffries kővető s a Ross Jeffries módszerét almamaza,oda megy egy Neil Straus követő s Neil Straus módszerét alkalmaza ,oda megy egy Don Juan kővető s az ő módszerét alkalmaza.Szerintetek melyik srácal fog lelépni a csaj?Melyik a leggjobb módszer s miért?
Nem elérhető  
Read 2018. Május 06. Vasárnap, 16:27:52 #1
Sabre

Re:Csajózási módok

Van egy szép csaj ,s oda megy hoz egy Mystery kővető s Mystery módszerét alkalmaza oda megy egy Ross Jeffries kővető s a Ross Jeffries módszerét almamaza,oda megy egy Neil Straus követő s Neil Straus módszerét alkalmaza ,oda megy egy Don Juan kővető s az ő módszerét alkalmaza.Szerintetek melyik srácal fog lelépni a csaj?Melyik a leggjobb módszer s miért?

Amelyik a leghelyesebben tud írni xD

Hajózási módokról már hallottam de "csajózásiról" még nem.

Egyébként a kérdés abszurd és tág. Függ a nőtől, helytől, időtől, egyszerre vagy egymás után mennek oda?  De szerintem téged leginkább az érdekel, melyik a legjobb stílus.

A legjobb stílus egy saját (általában ezeknek a keveréke) magadra szabott módszer. Ez évek alatt alakul ki, persze PUA irodalom olvasásával, sok terepezéssel, netalán tréningel gyorsítható.
Az a gyanúm a kérdésedből, hogy Neil Strauss könyvét olvastad eddig.

szerk : OFF: most látom, hogy romániából vagy. Így a helytelen írás érthető. Azért hogy adjak valami tanácsot az alkalmazza az két z. A legtöbb böngészőben van helyesírás ellenörző, ami persze magyart is ismeri. 

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

Mielőtt PMben kérdeznél tőlem, olvasd el!

"Azt beszélték róla, hogy visszafogott csávó,
de egyre inkább látszott, hogy terepen tornádó!"
- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Május 06. Vasárnap, 17:51:16 #2
Romeó

Igen tudom helytelenül írtam de mind az azelötitt s ezt a hozzászólást is kétszer -kétszer kellet újból írnom....

Na szóval érdekes elgondolkozni ezen ,ha van egy szép csaj,s mondjuk egy szép parkban oda megy hozzá egy Jeffries stílúsú pua és elkezdi a horgonyvettési módszert....Például nézd ezeket a fákat milyen szép barna kérgük van ,s a lombjúkat ,milyen szépek a levelei,s ahogyan a napfényt szívják magukba (hmmm)...S ahogy a bőröd is érzi ezt a kellemes melleg érzést s közbe kino mozdulatal ,megsimogatod a karját ,észrevétlenül ,és ahogy ezt az oxigén dús levegőt ahogy beszívod ,ahogy a mellkasod kitágul(hmm,ezt lassan ,érzelemel,mondani)....S ahogy kifúlyod s össze szükül a mellkasod,s ekkor hozzá érsz észrevehetetlenül a mellkasához,és rá nézel az arcára,a két szép szemibe s.....Ekkor oda jön egy Style stílúsu pua és megkérdezi tőletek Mit gondoltok a varázsigékről s varázs szavakról s folytasa tovább a mondandóját ....Nos melyik tag tett rea nagyobb benyomást ?Melyik stílus az alkalmazhatób?Gondolhatunk más helyszínekre is ,nem feltétlenül parkba ,akkár buszon vagy stb....
Nem elérhető  
Read 2018. Május 06. Vasárnap, 19:51:17 #3
Sabre

Igen tudom helytelenül írtam de mind az azelötitt s ezt a hozzászólást is kétszer -kétszer kellet újból írnom....

Na szóval érdekes elgondolkozni ezen ,ha van egy szép csaj,s mondjuk egy szép parkban oda megy hozzá egy Jeffries stílúsú pua és elkezdi a horgonyvettési módszert....Például nézd ezeket a fákat milyen szép barna kérgük van ,s a lombjúkat ,milyen szépek a levelei,s ahogyan a napfényt szívják magukba (hmmm)...S ahogy a bőröd is érzi ezt a kellemes melleg érzést s közbe kino mozdulatal ,megsimogatod a karját ,észrevétlenül ,és ahogy ezt az oxigén dús levegőt ahogy beszívod ,ahogy a mellkasod kitágul(hmm,ezt lassan ,érzelemel,mondani)....S ahogy kifúlyod s össze szükül a mellkasod,s ekkor hozzá érsz észrevehetetlenül a mellkasához,és rá nézel az arcára,a két szép szemibe s.....Ekkor oda jön egy Style stílúsu pua és megkérdezi tőletek Mit gondoltok a varázsigékről s varázs szavakról s folytasa tovább a mondandóját ....Nos melyik tag tett rea nagyobb benyomást ?Melyik stílus az alkalmazhatób?Gondolhatunk más helyszínekre is ,nem feltétlenül parkba ,akkár buszon vagy stb....

Tulajdonképpen mi lenen a célod ezzel a szöveggel? Buszon hogy alkalmazod? Nézd ezeket a szép kapaszkodókat, szívd be a benzin szagot?

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Május 06. Vasárnap, 20:00:58 #4
metal

Tulajdonképpen mi lenen a célod ezzel a szöveggel? Buszon hogy alkalmazod? Nézd ezeket a szép kapaszkodókat, szívd be a benzin szagot?

Hm... Nem is olyan roszz. Lehet kipróbálom, amikor vicces kedvemben leszek. Cheesy

Reszkessen minden férfi, aki egy asszony kezét elnyeri és nem tudja fölkelteni annak szívében a legforróbb szenvedélyt. /Nathaniel Hawthorne - A skarlát betű/
Nem elérhető  
Read 2018. Május 07. Hétfő, 18:20:56 #5
Robi95

Először is, az, hogy Romániában él még nem jelenti azt, hogy nem kéne helyesen írnia magyarul.

Én is Romániában nőttem fel, illetve az iskolában mindent románul is tanultam. Ebből adódóan nem tanultam se írni se olvasni magyarul az iskolában, hanem mindezen tudást autodidakta módon sajátítottam el.

Az, hogy valaki Romániában él, nem mentség arra vonatkozóan, hogy nem tud helyesen írni Smiley

Amúgy, a kérdésedre válaszolva, felejtsd el az egészet. Nincs olyan, hogy jó csajozási mód, ez mind szarság.
Amit te írtál le utána, az sz.f-be burkolt nemtudom én mi, az is egy szarság.

Egy nőnek nem egy csajozási módszereket ismerő és alkalmazó utánzóra van szüksége, hanem egy igazi férfira.
Éppen ezért a buszon is az a férfi fogja felszedni a nőt, aki saját magát adja és nem az, aki egyeseknek működő technikákkal próbálkozik nála, feltéve persze ha az a dolog nem 100%-ban kongruens azzal, aki mondja. Ám ez csak akkor lehet így, ha azt a módszert te fejlesztetted ki, amire azért kicsi az esély, ha ilyen kérdéseket teszel fel. Smiley

Mond azt amit gondolsz, légy őszinte, építsd az életed és viselkedj proaktivan.

Tegnap nyitottam egy lányt, kurvára működött a nyitás, egész nap beszéltem vele.
Milyen nyitást alkalmaztam?

Semmilyet. Egyszerűen leírtam neki, hogy kibaszott gyönyörűnek tartom, illetve, hogy ezt muszáj volt elmondanom neki.
Hogy válaszolt-e? Természetesen.

Hogy bejött-e neki? Természetesen. Sőt, azt mondta ez fogta meg őt a legjobban, ez volt a legkülönlegesebb az egész beszélgetésben.

És tudod miért? Mert nem egy csajozási technika volt, hanem az én őszinte véleményem róla, amit őszintén és a saját módomban adtam elő neki. Smiley

Ennyi a titok. Aztán ezután meg már csak tovább kell vinni a gamet, illetve fel kell használni a zöld jelzéseket és eszkalálni.
Add önmagad, felejtsd el az ilyen szarokat és minden jó lesz.
A nők megérzik, ha valaki másnak akarod mutatni magad.
Én is próbálkoztam ezzel régebb és ha voltak is sikereim az elején vele, idővel minden nő lemorzsolódott, illetve ha jobban belegondolok, értékes nőt egyet sem voltam képes se megfogni, se megtartani ezen dolgoknak köszönhetően.

One hundred ways for a better life

it's a not pick up women, it's a building life.
Nem elérhető  
Read 2018. Május 07. Hétfő, 20:47:28 #6
Jimmi

,,,
Semmilyet. Egyszerűen leírtam neki, hogy kibaszott gyönyörűnek tartom, illetve, hogy ezt muszáj volt elmondanom neki.

Hogy bejött-e neki? Természetesen. Sőt, azt mondta ez fogta meg őt a legjobban, ez volt a legkülönlegesebb az egész beszélgetésben.

És tudod miért? Mert nem egy csajozási technika volt, hanem az én őszinte véleményem róla, amit őszintén és a saját módomban adtam elő neki. Smiley
,,,

Ez így önmagában egy direkt módszer. Sajnos (szerencsére) minden közeledési, flörtölési, kommunikációs mód leírható már pua nyelvre.

És ez a direkt nem fog működni a férfiak 99%-nál. Mármint ahogy írtad. Ahhoz, hogy mélyebben valaki (a többi) ezt megértse, hogy miről írsz: hogy őszinteség micsoda, meg hogy az egy "pull", hogy gyönyörű, és ez mikor jön be a lánynak, annak meg kell érnie, hónapok, lehet évek kérdése.

Idézet
Add önmagad, felejtsd el az ilyen szarokat és minden jó lesz.
A nők megérzik, ha valaki másnak akarod mutatni magad.
Én is próbálkoztam ezzel régebb és ha voltak is sikereim az elején vele, idővel minden nő lemorzsolódott, illetve ha jobban belegondolok, értékes nőt egyet sem voltam képes se megfogni, se megtartani ezen dolgoknak köszönhetően.

Igen, ez szép és jó, és látszik, hogy tapasztaltad ezt! Viszont aki nincs túl ezeken a tapasztaláson, nekik az add önmagad a lehető legrosszabb tanács!

Főleg azoknak, akik needybbek, mint te. Akik nem annyira önbizalommal teliek, mint te. És ez a fórumozók 98%-ra igaz. 15.000 emberből talán 300 az, aknek ez egy nagyon jó tanács! Wink (na jó lehet többnek... kicsivel)

Abban igazad van, perszehogy, hogy a csajozási módokat el kell felejteni. De nem biztos, hogy legelején! Valamit le kell másolnod! Hiszen a korábbi másolatok (apa, tesó, legjobb haver, edzőbá...) nem működtek!
Vagy nem másolt (jól)!

A másolás nem ördögtől való! Csakl meg kell tanulni, jól lekoppintani, és magadévá integrálni! (kongruenssé tenni!)

"Nők megismerése és ünneplése - ez a kulcs!"

"be social!"

FérfiKommunikációs Cégem és Oldalam, katt!

Privát képzés és coach, érj el maximális sikert, minél gyorsabban! Most!

Küldhetsz sms-t is, ha valami sürgős: +36/20-516-4576
Nem elérhető  
Read 2018. Május 08. Kedd, 00:02:03 #7
Sabre

Először is, az, hogy Romániában él még nem jelenti azt, hogy nem kéne helyesen írnia magyarul.

Én is Romániában nőttem fel, illetve az iskolában mindent románul is tanultam. Ebből adódóan nem tanultam se írni se olvasni magyarul az iskolában, hanem mindezen tudást autodidakta módon sajátítottam el.

Az, hogy valaki Romániában él, nem mentség arra vonatkozóan, hogy nem tud helyesen írni Smiley

Jó, szívem mélyén maximálisan egyetértek veled, de sajnos már csak ilyen empatikus vagyok. Meg arra gondolok, hogy milyen bajban lennék ha most ennyi idő után franciául kellene írnom...

Hát ha úgy adja elő, mintha a leckét mondaná fel, vagyios bemagolva akkor minimum is furén néznek majd rá. SŐT! Én annak idején ilyen szüegegelt mondogattam a lányoknak (alaposan begyakorolva h tényleg úgy adjam elő mintha spontán lenne) de nagyon furán néztek rám. Azt sem mindegy mikor sütöd el ezeket a szövegeket. Mikor olvastam a JÁTSZMÁT nekem akkor is fura volt, hogy ezek ott az egyiknek egyből működtek.

Tisztázzuk : Rómeó, te (főképp) is figyelj : Ma pl volt egy randim egy lánnyal. Kicsit sokat beszélt, de kb a felétől folyamatosan arra célozgatott, hogy szexelnünk kellene egymással. Végül abban maradtunk h csütörtökön megint találkozunk. Milyen módszert nyomtam ennél a csajnál? Egy kis Mystery egy kis DX és ezeknél sokkal nagyobb rész Sabre módszert. A kulcs főleg az utóbbin van. Amikor a saját feled rakod hozzá, ami kialakul, de ahhoz sok-sok set (lány) kell.

Mystery pl nagyon jó arra, hogy megértsd egy játszma/felszedés szerkezeti felépítését. De kalibrálnod már magadnak kell. Lehet h ott ahol te élsz én sokkal gyengébben teljesítenék mint itthon. Azért mert az adott környezetedre is kalibrálnod kell. (ezért nem szabad ezeket a módszereket nagyon pontosan követni, mikor ezt tettem, akkor még rosszabbak lettek az eredményeim mint előtte mielőtt belevágtam az egészbe).

na de akkor most melyik a legjobb módszer??? Az amelyik legjobban passzol a te személyiségedhez! Amit így fórumon keresztül nem tudunk megmondani!

Egy nőnek nem egy csajozási módszereket ismerő és alkalmazó utánzóra van szüksége, hanem egy igazi férfira.
Éppen ezért a buszon is az a férfi fogja felszedni a nőt, aki saját magát adja és nem az, aki egyeseknek működő technikákkal próbálkozik nála, feltéve persze ha az a dolog nem 100%-ban kongruens azzal, aki mondja. Ám ez csak akkor lehet így, ha azt a módszert te fejlesztetted ki, amire azért kicsi az esély, ha ilyen kérdéseket teszel fel. Smiley

Tegnap nyitottam egy lányt, kurvára működött a nyitás, egész nap beszéltem vele.

Ilyeneket ne írj neki, mert az ilyenekből lesznek a ZSA szintű gyökerek.
(ha esetleg nem vágnád : <a href="http://www.youtube.com/watch?v=VT7grbr_1Tw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=VT7grbr_1Tw</a> )
 és vesznek le hasonló konklúziót hasonló eredmény után. És tényleg vannak ilyenek, ez még csak nem is túlzás.

Ahhoz amit te írsz, már egy kell egy bizonyos magasságú szint.
Ha úgy olvasom ezt, hogy TE adod NEKEM tanácsba, akkor teljesen jó. De ha egy KEZDŐNEK adod, akkor nem fogja tudni jól használni. (esetleg nézd meg a hiedelmes cikkem idevágó részét
http://www.puafestival.com/forum/mindset-hit-gondolkodas/hidelmekrl-by-sabre/

2.5-ös rész).

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Május 08. Kedd, 01:34:56 #8
Robi95

Ha nem bánjátok egyben fogok válaszolni a két megjegyzésre. Smiley
Mondjuk még mindig nem igazán tudom sajnos, hogy hogyan kell névhez szólóan idézni, de remélem tudni fogjátok, hogy mit kinek írok Smiley

Idézet
Ez így önmagában egy direkt módszer. Sajnos (szerencsére) minden közeledési, flörtölési, kommunikációs mód leírható már pua nyelvre.

Igen Jimmi, ez mondjuk így van Smiley
Ha a pua terminológiát nézzük, akkor tényleg ez a direkt módszer.

Idézet
Hát ha úgy adja elő, mintha a leckét mondaná fel, vagyios bemagolva akkor minimum is furén néznek majd rá. SŐT! Én annak idején ilyen szüegegelt mondogattam a lányoknak (alaposan begyakorolva h tényleg úgy adjam elő mintha spontán lenne) de nagyon furán néztek rám. Azt sem mindegy mikor sütöd el ezeket a szövegeket. Mikor olvastam a JÁTSZMÁT nekem akkor is fura volt, hogy ezek ott az egyiknek egyből működtek.

Sabre, ez mondjuk érdekes. Én ha jobban belegondolok, alkalmazok ehhez hasonló dolgokat. De ez minimum magas komfort esetében hangzik el és mindig poénból, akkor is valami hasonlóként: alig várom, hogy a holdfényes éjszakában kéz a kézben sétálhassak veled, miközben a csillogó fény megcsillan varázslatos szemeidben és a szél belekap dús hajadba.

De ez is csak hasonló, illetve nálam azért működhet, mert kongruens velem. A nők, legalább is aki közelebb áll hozzám, az tudja hogy szoktam írni, sőt, azt is tudja, hogy gyakran írok erotikus meg hasonló tartalmú történeteket, általa meg kongruens ez az egész. De ilyet úgy is csak poénként írok, semmiképp sem komoly szándékokkal.

Egy hasonló vázra épülő game mondjuk hatásos lehet, ki is fogom próbálni.
Mondjuk érdemes belátni azt, hogy ehhez tényleg kongruencia szükséges, illetve, hogy az emberek 99,99%-ával ez nem kongruens, még velem sem ilyen formában.

Idézet
Ilyeneket ne írj neki, mert az ilyenekből lesznek a ZSA szintű gyökerek. (ha esetleg nem vágnád : https://youtu.be/VT7grbr_1Tw?t=4m40s ) és vesznek le hasonló konklúziót hasonló eredmény után. És tényleg vannak ilyenek, ez még csak nem is túlzás.

Ha úgy olvasom ezt, hogy TE adod NEKEM tanácsba, akkor teljesen jó. De ha egy KEZDŐNEK adod, akkor nem fogja tudni jól használni. (esetleg nézd meg a hiedelmes cikkem idevágó részét

2.5-ös rész).

Ez jogos  Cheesy Cheesy

Az elején azt feltételeztem, hogy egy normális férfiról van szó, aki jó esetben még rendelkezik is némi értékkel, ám abba bele sem gondoltam, hogy mások is olvashatják ezt.

A többire amúgy egyben válaszolnék Smiley

Tudjátok, vagyis Jimmi és Sabre, én azt sajnálom igazán az emberekben, hogy képtelenek belátni azt, hogy az önfejlesztéshez és általa az ismerkedéshez is rengeteg idő és erőfeszítés kell.

Amikor én nekifogtam az egésznek, szerintem több százat nyitottam online.
Úgy képzeljétek el, hogy a szomszédos városban (ahol suliztam és ahonnan nyitottam), jóformán minden nőnek volt legalább egy barátnője, akinél próbálkoztam.

Voltak-e sikereim? Lett egy barátnőm aki két hét után dobott, illetve néhány minimális kalandom, ám inkább csak azt értem el, hogy a hírnevem megelőzött és megnehezített minden kezdeményezést a nők terén.

Abból az időből egy nővel vagyok jóban a mai napig, ám őt is a pua korszakom előtt ismertem meg.
De azért megérte.

Azóta több ezret nyitottam Pesten a volt munkám miatt, elolvastam legalább 100 könyvet és jóformán minden cikket az összes létező fórumon, amiből persze már csak ez maradt Smiley

És még most is, közel 6 év után, jóformán úgy érzem, hogy szinte semmit sem fejlődtem.
Persze megváltozott minden, a gametől kezdve a targeteken át magáig az életig is.
Akkoriban átlag alatti cigizős, alkoholista és értéktelen nőkkel küzdöttem, hisz az értékesek rám sem néztek, míg manapság költőnőt csábítok, esetlegesen sportolót, vagy bármi hasonlót, aki nem cigizik és nem iszik, illetve még jobban is néz ki, illetve célja is van az életben.

Itt már valamilyen szinten ők is beakarnak lépni az életembe.
Nem tartom magam sikeresnek a nőknél, sőt, messze állok attól, ám valamit azért már letettem az asztalra az önfejlesztés területén.

Én bejártam ezen útnak azon részét, ami elvezetett idáig.
Ezt bejártad te is Jimmi, ahogyan Sabre is, illetve bárki más ezen fejlettebb és sikeresebb közösség berkein belül.

Mi már egy más szinten állunk, pont amiatt, mert beletettük a munkát.
Aztán meg jönnek az új srácok és bombázó nőket akarnak úgy, hogy semmit sem tettek le még az asztalra.
Egyszerűen képtelenek megérteni, hogy ahhoz hogy te értékes nőket felszedj, ugyancsak értékessé kell válnod. (legalább a nő szemében)

Nem hajlandóak beletenni a munkát, hanem azt várják, hogy valami magic pill majd áttörést hoz. Viszont magic pill nincs, ahogyan áttörést sem egy technika fog hozni, hanem az a személy, kivé a technikák fejlesztése során válsz.

Éppen ezért szomorítanak és idegesítenek fel az ilyen posztok.
SRÁCOK, ha nőket akartok, akkor abba bele kell tennetek a munkát. Minél értékesebb és jobb nőt akarsz, annál több munkát kell, hogy magadba tegyél.

Egy átlag feletti szépséggel rendelkező, mondjuk 9-es nőt, aki ráadásul három nyelvet beszél, 120 IQ-val rendelkezik, nem iszik és nem cigizik, emellett 10 éve karatézik, rendszeresen fut, jól főz és iskolás léte ellenére biztos egzisztenciális talpakon áll és emellett még humoros is (merthogy van ilyen), nem fogsz felszedni akkor, ha Sabre szavaival élve ZSA szintű emberke vagy.
Ennyi az egész.
Bele kell tenni a munkát.

Nem elérhető  
Read 2018. Május 10. Csütörtök, 00:50:37 #9
Krisz007

elképesztő hogy milyen mennyiséget tudsz írni. a legtöbb ember erre nem képes, nem ennyire grafomán ill nincs meg az agykapacitása arra h befogadjon ennyi információt.
irigyellek.

ma már mindenki gyors, rövid, ütős üzenetekben, gondolatokban kommunikál. sajnos ez a tech korszak átka.
ellenben nem biztos hogy rossz kihívás a tömörség igényes használata. hogyan tudsz minél tömörebben igényes, értékes információt átadni...

az add önmagad egyébként egy kamu, a feminista narrativa hazugsága a béta férfi számára, hogy hipergám ösztöneit minél jobban kiélhesse - azaz minél jobban ki tudja értékelni a férfit, mielőtt magához engedné. mint mond a társadalom a fiatal férfinak? csak add önmagaaaaaad és akkor a lány szeretni fog. ja nem.

viszont

légy a lehető legjobb önmagad
légy önmagad legjobb változata (fejleszd magad)
na igy már igen! PDT_Armataz_01_37
Nem elérhető  
Read 2018. Május 10. Csütörtök, 11:35:16 #10
Költő

Az a baj, hogy akinek nincs elég rutinja és csak képzelt önbizalma van, az könnyen lesüti ebből az egész "add önmagad-ból", hogy ha nagyon bejön neki egy nő, nyugodtan öntse ki a szívét neki, szépeket mondjon és akarja a nőt bársony párnán hordozni. Azt hiszem bátran mondhatom, hogy akinek nincs elég tapasztalata az mindent megtenne, hogy jó színben tüntesse fel magát a nő szemében. (Nice guy szindróma).
Idővel és önfejlesztéssel jön rá az ember, hogy ez cseppet sem vonzó. Nekem legalább 1-2 évembe került mire ráéreztem mit is jelent önmagad adni..és igen, működik..nem kell semmilyen ördöngös technika. Ezek a módszereket amolyan pótkeréknek kell használni míg tudsz már két keréken gurulni.
Nem elérhető  
Read 2018. Május 10. Csütörtök, 12:42:14 #11
Robi95

Mindig is a szavak embere voltam és imádtam beszélgetni. Ez főként azóta van igazán így, mióta még azt is megtanultam, hogy hogyan fejezhetem ki magam a lehető legjobban.

Ez persze az esetek többségében nem feltétlenül rövid megjegyzéseket von maga után.

Amúgy, most, hogy rövid legyek (mivel nincs időm kivésezni), az önbizalom sugárzása vezethet önbizalomhoz, ahogyan a magabiztosság sugárzása is vezethet magához az érzéshez.

Ezt Amy Cuddy - A testbeszédünk alakítja, hogy kik vagyunk c. előadásában tökéletesen részletezi.
Az egésznek az a lényege, hogy amennyiben az ember egy domináns testpozíciót vesz fel, a tesztoszteron a szervezetében nő és a kortizol meg csökken, általa csupán a testbeszéde és általa a hormon-háztartása befolyással van arra, hogy milyen emberke vagy.

Ebből adódóan ha te magabiztosan viselkedsz, idővel tapasztalni fogod magadon a magabiztosságra utaló jeleket.
Ha valakit ez a téma jobban érdekel, nézzen utána, ingyenesen megtalálható az interneten. Smiley

Nem elérhető  
Read 2018. Május 19. Szombat, 05:53:41 #12
Romeó

Jó, szívem mélyén maximálisan egyetértek veled, de sajnos már csak ilyen empatikus vagyok. Meg arra gondolok, hogy milyen bajban lennék ha most ennyi idő után franciául kellene írnom...

Tisztázzuk : Rómeó, te (főképp) is figyelj : Ma pl volt egy randim egy lánnyal. Kicsit sokat beszélt, de kb a felétől folyamatosan arra célozgatott, hogy szexelnünk kellene egymással. Végül abban maradtunk h csütörtökön megint találkozunk. Milyen módszert nyomtam ennél a csajnál? Egy kis Mystery egy kis DX és ezeknél sokkal nagyobb rész Sabre módszert. A kulcs főleg az utóbbin van. Amikor a saját feled rakod hozzá, ami kialakul, de ahhoz sok-sok set (lány) kell.

Mystery pl nagyon jó arra, hogy megértsd egy játszma/felszedés szerkezeti felépítését. De kalibrálnod már magadnak kell. Lehet h ott ahol te élsz én sokkal gyengébben teljesítenék mint itthon. Azért mert az adott környezetedre is kalibrálnod kell. (ezért nem szabad ezeket a módszereket nagyon pontosan követni, mikor ezt tettem, akkor még rosszabbak lettek az eredményeim mint előtte mielőtt belevágtam az egészbe).

na de akkor most melyik a legjobb módszer??? Az amelyik legjobban passzol a te személyiségedhez! Amit így fórumon keresztül nem tudunk megmondani!

Ilyeneket ne írj neki, mert az ilyenekből lesznek a ZSA szintű gyökerek.
(ha esetleg nem vágnád : <a href="http://www.youtube.com/watch?v=VT7grbr_1Tw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=VT7grbr_1Tw</a> )
 és vesznek le hasonló konklúziót hasonló eredmény után. És tényleg vannak ilyenek, ez még csak nem is túlzás.

2.5-ös rész).
Nem elérhető  
Read 2018. Május 19. Szombat, 06:04:36 #13
Romeó

Értem mire célzol persze ,így forumon keresztül,nem ismerhetitek ami a személyiségemhez a leggközelebb áll ,de elmondom szerintem melyik az ,így például egy indirekt nyitás amit Style is használ ,nálam kicsit húzos ,vagyis kezdőként túl mély víz nekem,énis fejleszteni probáltam magamat,sok könyvet olvastam is evvel kapcsolatban :Kulcs a nőkhöz .Csajózási kéziköny: Allan Temesvári.(Ennek csak az előnézetit)A játszma.Mystery method (abba csak bele olvasgattam)De ami igazán megfogott tudjátok a Ross Jeffries módszer ,hasonló a személyiségünk ,s ezért lennék kíváncsi inkább Ross tanításaira s ebbe kérlek titeket segítsetek!
Nem elérhető  
Read 2018. Május 21. Hétfő, 00:18:03 #14
Sabre

Értem mire célzol persze ,így forumon keresztül,nem ismerhetitek ami a személyiségemhez a leggközelebb áll ,de elmondom szerintem melyik az ,így például egy indirekt nyitás amit Style is használ ,nálam kicsit húzos ,vagyis kezdőként túl mély víz nekem,énis fejleszteni probáltam magamat,sok könyvet olvastam is evvel kapcsolatban :Kulcs a nőkhöz .Csajózási kéziköny: Allan Temesvári.(Ennek csak az előnézetit)A játszma.Mystery method (abba csak bele olvasgattam)De ami igazán megfogott tudjátok a Ross Jeffries módszer ,hasonló a személyiségünk ,s ezért lennék kíváncsi inkább Ross tanításaira s ebbe kérlek titeket segítsetek!

Küldtem neked PM-et, amiben adtam segítséget, merre indulj el.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Május 21. Hétfő, 05:36:50 #15
Romeó

Köszönöm !De angolul nem tudok ,s franciát tanultam(tanitoták )de franciául se tudok...A magyar közöségbe Nicholas Victort találtam aki evvel foglalatoskódik ,róla mi a véleményetek?
Nem elérhető  
Read 2018. Május 21. Hétfő, 11:14:11 #16
Sabre

Köszönöm !De angolul nem tudok ,s franciát tanultam(tanitoták )de franciául se tudok...A magyar közöségbe Nicholas Victort találtam aki evvel foglalatoskódik ,róla mi a véleményetek?

Hát pedig angolul hidd el nem rossz ötlet megtanulni. kb olyan mint amikor megtanultál olvasni, akkora lépés lesz.
Szomorú, hogy a franciát tanították de nem tudsz Sad Amúgy az angol mega francia sokmindenben hasonlít így az egyik a másik után könnyebb lesz.

NV-t ismerem személyesen (illetve találkoztunk párszor). Azt vettem észre, hogy nála a marketing az első. Tehát számomra triviális "trükköket" ad el világmegváltó módszerként.

Gondolom a Hipnotikus csábítás technika vagy a tudat alatti befolyásolás c. könyvekre gondolhatsz szerintem.  Egyiket sem olvastam, így nem tudom véleményezni.
Jah meg mintha a szexuális felizgatásban lett volna még ilyesmi. Azt valamikor nagyon régen olvastam is. (ezt sajnálatos módon már nem árulja amennyire tudom), meg az is lehet h rosszul emlékszem.

Összeségében persze a te dolgod, hogy mit csinálsz, lehet hogy ami nekem triviális az neked világmegváltó lesz.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Május 21. Hétfő, 17:45:12 #17
Romeó

Hát még én nemis hallotam ezekről a könyvekről de megnéztem s nem nagyon kellteték fel az érdeklődésemet

Olvastam itt a forumon vin dicarlo ,könyve ajánlott s fennt is van magyarul de a neten nem találtam meg ,esetleg tudnátok segiteni ,hogy megtaláljam s mi a véleményetek róla?
Nem elérhető  
Read 2018. Május 21. Hétfő, 18:12:02 #18
Sabre

Hát még én nemis hallotam ezekről a könyvekről de megnéztem s nem nagyon kellteték fel az érdeklődésemet

Olvastam itt a forumon vin dicarlo ,könyve ajánlott s fennt is van magyarul de a neten nem találtam meg ,esetleg tudnátok segiteni ,hogy megtaláljam s mi a véleményetek róla?

Én csak a szexuális felizgatást olvastam, azt is nagyon régen.

Hm... amelyik stílus felé te mennél azzal inkább azt mondnám, hogy olvass Juggler-t. Vagy valami NLP könyvet.
Egy békából királyfi meg úgy amúgy sem ártana neked. Smiley

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Május 22. Kedd, 05:56:45 #19
Romeó

;)xddd Békából királyfi....Jó is volna ....

Jugler könyvek is angolul vannak ....De ha választhatnék inkább egy Ross Jeffriest olvasnék magyarul ,nagyon kíváncsi vagyok a tanitásaira

Nem elérhető  
Read 2018. November 04. Vasárnap, 18:57:28 #20
szex

Szerintem mystery nyerne, de amúgy a naturálok is ugyanazokat a technikakot használják mint a puak, csak kevesebb trükkel, kinot ők is használják, dhv ekat is használják, olyan helyen dolgoztam ahol két srác nagyon jól nőztek, szép barátnőt szereztek maguknak, 10 eseket, mind kettő magas srac volt, az volt a legjobb hogy en láttam mit miert tettek
Nem elérhető  
Read 2018. November 04. Vasárnap, 22:34:08 #21
Sabre

az volt a legjobb hogy en láttam mit miert tettek

Maximum is sejtetted. De kifejtenéd miket csináltak, csak hogy tanuljunk?

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. November 05. Hétfő, 14:15:31 #22
Question!

Valahol azért szomorú a topicnyitó kérdés, mert kb. azt feltételezi, hogy a nő egy akarat nélküli gép, amibe a megfelelő programot betáplálva kiad egy ideális eredményt.  Embarrassed
Nem elérhető  
Read 2018. November 06. Kedd, 17:57:26 #23
szex

Szoval az egyik srác arol mesélt a lánynak hogy a nagymamajaval amikor szedtek az almát, meg hasonlo sztorik, a masik srac arrol dumalt hogy amikor elesett síelés közben mien fájdalmakat élt átt, es nyomatak a kinót ezzerrel fogdoztak a csajokat, kéz fogas, a z egyiknek volt egy fasza kéz kinója nagyon jol nyomták, azt is tudtak hogy nem engedelmeskednek egy lánynak ha kérnek valamit, és naturalok voltak semmi pua Tongue.Sszóval se a pörgetést sem tudták, hogy megpörgetik, a lányokat, Egyik srácot érdekelte is mondta mutasam meg neki,  megmutattam,megvolt lepődve.Eszkalácios letralol sem fogalmuk sem volt, egyszerüen igyekeztek meg érinteni öket, kéz, comb, ,sőt meg is csíptek a karjukat a lányoknak, es mind a ketőnek brutal csajaik lettek, tizes lányokat szedtek fel, egyszerüen annyit tudtak szövegelni mint az álot, benem ált a szájuk, a kapcsolataikról beszéltek hogy szakitot a volt barátnőjebvel hasonlo sztorik, meg viccelödtek velük, a csajok zabálták őket, Nemféltek oda menni idegen lányokhoz, igaz ez nem ment nekik, rossz szöveget nyomtak megszolitashoz szerinten, de kibaszodtul bátrak voltak.
Nem elérhető  
Read 2018. November 10. Szombat, 20:04:22 #24
Jimmi

Szoval az egyik srác arol mesélt a lánynak hogy a nagymamajaval amikor szedtek az almát, meg hasonlo sztorik, a masik srac arrol dumalt hogy amikor elesett síelés közben mien fájdalmakat élt átt, es nyomatak a kinót ezzerrel fogdoztak a csajokat, kéz fogas, a z egyiknek volt egy fasza kéz kinója nagyon jol nyomták, azt is tudtak hogy nem engedelmeskednek egy lánynak ha kérnek valamit, és naturalok voltak semmi pua Tongue.Sszóval se a pörgetést sem tudták, hogy megpörgetik, a lányokat, Egyik srácot érdekelte is mondta mutasam meg neki,  megmutattam,megvolt lepődve.Eszkalácios letralol sem fogalmuk sem volt, egyszerüen igyekeztek meg érinteni öket, kéz, comb, ,sőt meg is csíptek a karjukat a lányoknak, es mind a ketőnek brutal csajaik lettek, tizes lányokat szedtek fel, egyszerüen annyit tudtak szövegelni mint az álot, benem ált a szájuk, a kapcsolataikról beszéltek hogy szakitot a volt barátnőjebvel hasonlo sztorik, meg viccelödtek velük, a csajok zabálták őket, Nemféltek oda menni idegen lányokhoz, igaz ez nem ment nekik, rossz szöveget nyomtak megszolitashoz szerinten, de kibaszodtul bátrak voltak.

"a nagymamajaval amikor szedtek az almát, meg hasonlo sztorik" DHV szeretteid

" amikor elesett síelés közben mien fájdalmakat élt átt, " DHV fejezd ki érzelmeid

" kéz fogas, a z egyiknek volt egy fasza kéz kinója nagyon jol nyomták" kino eszkaláció, Mehow féle pure kino rutin

"azt is tudtak hogy nem engedelmeskednek egy lánynak ha kérnek valamit," - shitteszt kezelés

"egyszerüen annyit tudtak szövegelni mint az álot, benem ált a szájuk, a kapcsolataikról beszéltek hogy szakitot a volt barátnőjebvel hasonlo sztorik, meg viccelödtek velük, a csajok zabálták őket," Dirket hódítás alapeleme

"Nemféltek oda menni idegen lányokhoz" 3 mp szabály

Minden natural srác lefordítható pua nyelvre!

Azaz minden natural srác pua, csak nem tud róla.

Minden pua srác natural, csak ő tudatos.

És vannak akik még nem érték el a pua szintet, ők az afc-k, vagy gpua-ak, a fórumozók 99%-a. Wink

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2018. November 11. Vasárnap, 10:40:14 #25
szex

A strác ahogy hátra húzta az öreg ujját pattant egyet, és azt mondta a lányoknak fogják meg hogy milyen, érzés,mintha kipatant volna neki az úja, és meg eből is kinót csinált, beszarás  13
Nem elérhető  
Read 2018. November 11. Vasárnap, 15:49:13 #26
Jimmi

A strác ahogy hátra húzta az öreg ujját pattant egyet, és azt mondta a lányoknak fogják meg hogy milyen, érzés,mintha kipatant volna neki az úja, és meg eből is kinót csinált, beszarás  13

Egyszerű kino eszkalációs létra 2-ik fokára példa.

Tudom, hogy neked ezek újdonságnak hatnak, de hát na.  Ez nem egy nagy wasz isztdasz.  035 035

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2018. November 12. Hétfő, 11:41:14 #27
szex

JIMMY kérdezhetek valamit?, szóval ha egy lány kéri hogy adjak neki zsepkendőt, vagy hogy csapjak a kezébe, megcsinálják. Vagy ne?, hogy lehet ezt kivédenni, esetleg szóbelileg valahogy. Mert ugye ha zsepkendőt kér persze, az szükséglet, viszont en erre azt mondtam neki hogy vegye ki a táskámból, jól tettem vagy oda kellet volna adnom neki?
Nem elérhető  
Read 2018. November 13. Kedd, 01:38:06 #28
Sabre

JIMMY kérdezhetek valamit?, szóval ha egy lány kéri hogy adjak neki zsepkendőt, vagy hogy csapjak a kezébe, megcsinálják. Vagy ne?, hogy lehet ezt kivédenni, esetleg szóbelileg valahogy. Mert ugye ha zsepkendőt kér persze, az szükséglet, viszont en erre azt mondtam neki hogy vegye ki a táskámból, jól tettem vagy oda kellet volna adnom neki?

(A topic cime továbbra is epic : Csajózási módok Cheesy )

Tudtommal zsebkendő úgy mint a zsebből/be való kendő de hát na ... simán tévedhetek.
Az, higy vegye ki a táskádból jó annyiból, hogy nem vett rá csak részben az engedelmességi tesztre. Na de : Ezzel viszont, hogy túrkálhat a táskádban adtál neki egy igen magasfokú bizalmat és IOI-t, ami szvsz rosszabb mintha simán adsz neki egy zsepit.
A megfelelő megoldás szerintem, hogy adj neki, aztán picit később meg te kérj valamit.

A pacsi meg olyan, hogy IOI. Én azt szoktam tenni, hogy adok nekik pacsit az esetek kb 90%-ban, de néha cserébe én is kérek.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Oldalak: [1]   Fel
Ugrás:  

Copyright: Puafesztivál 2009-2015

Preexpertek vagy felfele Fórumrész: csak tagok láthatják
Nem találhatóak hozzászólások.

Facebook Like! Smiley

* Üdv Újra itt!

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

* Szavazz!
  • Te kint voltál a körúton a 2016-os Magyarország - Portugália EB meccs után?
  • Pont Igen, de még nem volt számottevő PUA tudásom
  • 3 (15%)
  • -
  • Pont Igen, és erős PUA tudásom volt már akkor is
  • 1 (5%)
  • -
  • Pont Igen, tudásom is van, de épp kapcsolatban voltam
  • 1 (5%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott, de van tudásom
  • 8 (42%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és igen
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és nem
  • 1 (5%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott és nincs tudásom
  • 5 (26%)
  • -
  • Összes szavazó: 19
  • Témakör megtekintése

* Új Tagjaink Üdvözlése
Zsolt 88 bemutatkozom ,,Az olvasás gyönyörűsége" írta Zsolt88
[2018. December 05. Szerda, 13:55:53]

Mortensen bemutatkozása írta Jimmi
[2018. November 11. Vasárnap, 09:21:59]

* Legfrissebb OFF Stuff
Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic írta Sabre
[2018. December 01. Szombat, 18:15:11]

Mit hallgatsz most éppen? - Napi Zene írta Sabre
[2018. November 26. Hétfő, 02:08:24]

Calendar
december 2018
vas hét kedd sze csüt pén szo
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 [12] 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

* Havi top hsz.ó
Sabre Sabre
47 üzenet
szex
39 üzenet
Jimmi Jimmi
20 üzenet
Question!
10 üzenet
J.D. J.D.
8 üzenet
angelcica
7 üzenet
gabesz939
6 üzenet
Költő
6 üzenet
Mortensen
5 üzenet
WildStyle WildStyle
3 üzenet
Safi69
3 üzenet
Fenrir Fenrir
2 üzenet
Horváthzoltán
2 üzenet
Niceguy
1 üzenet
sm0ker sm0ker
1 üzenet

* Nézd meg mire szavazol!
  • mennyire vagy magabiztos ha nővvel kell beszélj ?
  • Pont 0 (nincs merszed beszélni velük)
  • 7 (6%)
  • -
  • Pont 1(lehet már beszéltem velük)
  • 3 (2%)
  • -
  • Pont 2(már pár nővvel beszéltem is )
  • 12 (11%)
  • -
  • Pont 3 (már megyeget de valami hiányzik )
  • 16 (14%)
  • -
  • Pont 4 (simán oda megyek de ki fogyok a szavakból )
  • 25 (23%)
  • -
  • Pont 5 (már akármelyiket le tudom szólitani viszon randi nem tudok kicsikarni )
  • 6 (5%)
  • -
  • Pont 6 (van hogy randi is össze jön de csak néha amugy minden beszélgetés sima )
  • 9 (8%)
  • -
  • Pont 7 ( már randi nagy százalékban megy de még egyikkel sem tudok felfeüdni a beszélgetés simán megy akárkivel )
  • 7 (6%)
  • -
  • Pont 8 ( randi ok szinte minden csajnál sex az már nem mindegyiknél beszélgetés simán megy mert már nem félek )
  • 18 (16%)
  • -
  • Pont 9-10 (már mester vagyok amelyik nő tetstzik oda megyek és pár nap már meg is lesz fektettve , a szavak már kevés már csak tettek van )
  • 5 (4%)
  • -
  • Összes szavazó: 108
  • Témakör megtekintése

* FórumTagsági szintek
Elite - Legjobb, legtapasztaltabb fórumtagjaink
Pua Expert - 90%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad
Pua PreExpert - 70-80%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad, majdnem Expert.
Elegant - 200 hsz. felett, legtöbb jogot élvezi
Special - 100 hsz. felett
Power - 25 hsz felett
Részletesen katt!

Theme Update by Runic Warrior Originally created by m3talc0re
Az oldal 0.374 másodperc alatt készült el 51 lekéréssel. (Pretty URLs adds 0.167s, 26q)

Google visited last this page Ma - 05:15:34