Időközben megismert valakit, és engem hanyagol, de mégis keres.
Az Intelligens Csajozási Pua Fórum

Bővített keresés
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
2019. Május 25. Szombat, 14:35:34
Hírek: Kontakt telefon: +36/20-516-4576
Regisztrálási probléma, megosztani való: akkor kérlek írj az info@puafestival.com címre. Ha új topikot, témát nyitnál a fórumon: Kérdésed van, vagy segítséget kérsz, akkor ezt a topikot (katt!) mindenképp olvasd végig!

FULL Tréningre jönnél: Legközelebbi szabad "Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréningre": Jelentkezz most! Katt!
Jimmivel itt tudod biztosan felvenni a kapcsolatot:jimmi@puafestival.com.
collapse
Üdvözlünk a PUA fórumon, Intelligens Csajozási Fórum!
Miért érdemes regisztrálni az Intelligens Csajozás Fórumra? 035
Avagy Amit Látogatóként, Vendégként nem láthatsz!

- ISMERKEDŐS, MOTIVÁCIÓS VIDEÓK!
- HALADÓBB FELSZEDÉSI PROBLÉMÁK KITÁRGYALÁSA
- ONLINE (IWIW, FACEBOOK, MSN) CSAJOZÁS, ISMERKEDÉS
- AZONNAL LETÖLTHETŐ ISMERKEDÉSI, ÖNFEJLESZTŐ KÖNYVEK, ANYAGOK, DVD-k!
- HITEK, TÉVHITEK AZ ISMERKEDÉSBEN, CSAJOZÁSBAN
- DOMINÁNS ALFA FÉRFI
- CSAJOZÓSTÁRS és WINGPARTNERKERESŐ FÓRUMRÉSZ
...
És Még legalább 10 IZGALMAS Fórumrész!
Szeretnéd, hogy meggyőzzünk? Katt!Csajozás Kezdőknek és Haladóknak!

Oldalak: [1]   Le
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában Téma Eszközök  
Read 2018. Augusztus 28. Kedd, 16:10:25 #0
confident

Időközben megismert valakit, és engem hanyagol, de mégis keres.

Sziasztok!

Olyankor mi a teendő, ha jól alakult a lánnyal minden volt pár randi, csók. Aztán elkezdett kicsit hanyagolni, de mégis keres vagy ír ha én nem keresem, de eléggé hanyagol, mert soká ír vissza nem úgy, mint régen. Gyanakszom egy masik srácra, hogy vele írkál sűrűn.

De akkor nekem miért ír ?
Miért keres, ha én nem írok neki?
Nem érzem magam needynek, ha ír visszaírok, néha én is ráírok.

Ilyenkor ha hátterbe szorulsz egy másik miatt mi a teendő?
Nem elérhető  
Read 2018. Augusztus 28. Kedd, 16:12:20 #1
Jimmi

Re:Időközben megismert valakit, és engem hanyagol, de mégis keres.

Keresd meg személyesen, és építs komfortot, vonzalmat erősebbet!

"Nők megismerése és ünneplése - ez a kulcs!"

"be social!"

FérfiKommunikációs Cégem és Oldalam, katt!

Privát képzés és coach, érj el maximális sikert, minél gyorsabban! Most!

Küldhetsz sms-t is, ha valami sürgős: +36/20-516-4576
Nem elérhető  
Read 2018. Augusztus 28. Kedd, 16:14:59 #2
confident

Az a baj, hogy 20km-re lakik és a talalkozók elől kitér. Véletlen pedig nem tudok vele összefutni.
Ha irok neki, hogy talalkozni akarok az nem needy? Eddig mindig úgy hívtam, hogy valamit kértem volna cserébe, de hárított.
Nem elérhető  
Read 2018. Augusztus 28. Kedd, 16:17:40 #3
confident

Gondoltam arra is, hogy irok neki egy búcsúlevelet facebookon. Hogy szerettem volna jobban megismerni bejött a személyisége meg vonzó nőnek találom, de nekem így nem megy, ha csak néha néha írunk egymásnak, de nem találkozunk. Ha nem akar találkozni csak neten beszélni akkor inkabb intsünk búcsút egymásnak, minden jót.
Nem elérhető  
Read 2018. Augusztus 28. Kedd, 16:23:41 #4
Jimmi

Gondoltam arra is, hogy irok neki egy búcsúlevelet facebookon. Hogy szerettem volna jobban megismerni bejött a személyisége meg vonzó nőnek találom, de nekem így nem megy, ha csak néha néha írunk egymásnak, de nem találkozunk. Ha nem akar találkozni csak neten beszélni akkor inkabb intsünk búcsút egymásnak, minden jót.

Így van, ezt tenném én is.

Ekkor valószínű kaparni fog. Ha nem, akkor 3-4 hét múlva még újra startoltathatod a dolgot újra.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2018. Augusztus 28. Kedd, 16:34:04 #5
confident

Köszi, akkor ez lesz belőle. Ez egyben egy nagy push&pull is tehát duplán jó. Grin-Vigyorog
Nem elérhető  
Read 2018. Augusztus 28. Kedd, 16:45:15 #6
Jimmi

Az a baj, hogy 20km-re lakik és a talalkozók elől kitér. Véletlen pedig nem tudok vele összefutni.
Ha irok neki, hogy talalkozni akarok az nem needy? Eddig mindig úgy hívtam, hogy valamit kértem volna cserébe, de hárított.

Én telefonon hívnám el az első randikon. Később a harmadik randitól már lehet messengeren szervezni.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2018. Augusztus 28. Kedd, 21:15:44 #7
confident

Figyu Xy en szerettelek volna jobban, kozelebbrol megismerni. Par talalkozas alatt amit tapasztaltam tetszett a szemelyiseged meg mint no is vonzonak tartalak, jo lett volna kozelebb kerulni hozzad, de nekem ez igy nem megy ha csak neha neha dumalunk neten, mondjuk valami oka nyilvan van ennek is, hogy kitersz a talalkozok elol, de az a te dolgod. Szoval, ha nem talalkozunk, felesleges irkalni jobb ha bucsut intunk egymasnak, mert ebbol nincs semmi. Minden jot neked!

Ezt irtam neki. Erre ennyit valaszolt: Rendben
Ugyhogy ennek reszeltek
Nem elérhető  
Read 2018. Augusztus 31. Péntek, 13:25:32 #8
confident

Felmerül bennem egy gondolat, hogy ha van egy masik srác a képben. Azzal, hogy én mondhatni elküldtem a csajt, nem könnyítem meg a másik srác dolgát? Mivel ha kettőnk között hezitált, akkor most csak egy srácra kell koncentrálnia ?

Nyilván ha már ezt megírtam neki tartom magam hozzá max 3 hét múlva újra megnyitom, de addigra lehet célba ér a másik Smiley
Nem elérhető  
Read 2018. Augusztus 31. Péntek, 17:49:52 #9
Jimmi

Közben ismerkedj mással is.

Ha akarod a nőt, akkor menj el hozzá!

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2018. Augusztus 31. Péntek, 18:41:23 #10
confident

Pár hét múlva menjek el hozzá? Minden előzetes egyeztetés nélkül?

Lehet otthon sem lesz, plussz a szüleinél lakik. Nem tartom magam  egy töketlen gyereknek, csináltam már érdekes dolgokat, de ez még nekem is kicsit fura, mivel semmit nem tudok, otthon lesz-e, lesz-e addigra valakije, ha nincs kedve találkozni csak megjobban lemegy a vonzalma, amiért tapadok és odaállítok? lol_hitting
Nem elérhető  
Read 2018. Szeptember 05. Szerda, 12:32:22 #11
LoveBondage

Újként még csak kóstolgatom PUA tudományt. Lehet hogy tévedek... de ha tippelnem kéne a leírtak alapján, szerintem a csaj egyszerűen határozottabb fellépést várna Tőled a saját irányában. Nem szerenádot, attól tényleg lemegy a vonzalom. Dominanciát. Valószínűleg ezért oldalaz, hogy a cselekvési hajlandóságod és a fellépésed tesztelje a maga kényelmes passzív módján. Vajon oda mész és a szemébe mondod-e határozottan, hol lesz az ő helye a kapcsolatotokban. Feltételezem, Jimmi ezért javasolhatta, hogy menj el hozzá és kész. Talán ezért nem jött be a búcsúlevél sem, mert indirekt volt. Lehet, hogy tévedek de nekem máig megvan egy olyan lány barátom aki tipikusan ez "bitang taktikus fajta". (az ő saját szavait használtam Smiley )
Anno míg be nem adta a derekát nekem, addig próbált shit tesztelni hasonló oldalazásokkal és csiki-csuki játékkal amíg oda nem álltam elé és nem mondtam meg, hogy kellesz, vége a gyereknapnak, az enyém vagy mert így döntöttem. Aznap este meg is lett a csaj. Mióta barátok vagyunk csak, többször beszélgettem is vele erről és a saját szavaival azt mondta, ő így szelektálja a férfiakat: az emberi összhangon túl, az utolsó pillanatig magánál próbálja tartani az irányítást és amint saját ellenállási képességét meghaladó határozott fellépést érez, azon a ponton képtelen nem beengedni a férfit. Aztán vagy a Te csajod is ilyen, vagy nem... de sok hasonlóságot érzek a Te szituddal. Szerintem jegeld kicsit aztán derült égből menj el hozzá és közöld vele hol a helye az életedben. Nincs mit veszítened. Ez csak az én véleményem.
Nem elérhető  
Read 2018. Szeptember 05. Szerda, 15:38:55 #12
confident

Egyébként lehet van a taktikázásban valami, én is gondoltam rá, de ha már lőttem neki egy búcsúlevelet, akkor most jegelem kb. 3 hétig. Utána megnyitom valahogy. Lemennék hozzá csak az zavar, hogy a szüleivel él még és kínos lenne kicsit, de lehet beválna, még össze kell ehhez szednem a tökeimet, szégyen nem szégyen Cheesy

Főleg, hogy ugye másik városban él, egy hete nem dumálunk és semmit nem tudok róla, azt sem tudom mikor van otthon és kocsikázni nincs időm feleslegesen, hogy egyszer csak otthon találjam éppen.
De még ezt megemésztem, hogy bevállaljam-e jó buli lenne, jó story is lehetne belőle ha elutasít akkor is a későbbiekben, hogy én ilyen faszagyerek voltam.

Egyébként volt már ilyen határozottságot demonstráló dolog, hogy megfogtam a kezét séta közben, erre mondta engedjem el, mert Ő csak annak fogja meg a kezét akivel együtt van( de még összejönni nem akart, mert az korai, meg nem tudja mit akar), aztán mondtam, hogy majd ha akarom elengedem, most fogni akarom ezért fogni fogom, mondta is, hogy tetszik a határozottságom, de túl magabiztos vagyok.  
Nem elérhető  
Read 2018. Szeptember 05. Szerda, 16:19:02 #13
confident

Tudnál mesélni pár dolgot ? Hogy milyen taktikákat alkalmaz a brutál taktikus barátnőd kicsit részletesebben? Smiley
Nem elérhető  
Read 2018. Szeptember 06. Csütörtök, 15:53:14 #14
LoveBondage

Nincs ám túl sok újdonság a Nap alatt: Találkozók lemondása látványosan hülye vagy bagatel dolgokra hivatkozva, "nincskedvem" kezdetű mondatok, "nem vagyunk olyan jóban hogy..." című szövegek, fizikai kontaktus elfogadása aztán visszautasítása valami hülye indokkal, hosszabb-rövidebb idejű eltűnések. Stb, stb. Legalább is nagy vonalakban ezeket vettem észre. Ki tudja még miket nem, mert nem vettem akkor észre. Aztán amikor meguntam, bekeményítettem és közöltem vele mit várok el tőle, ill. hogy "ez van", akkor megváltozott a viselkedése. Ha egy szóval kéne kifejeznem: "behódolt". Akkor jöttem rá, hogy domináns-határozott fellépést akart kieszközölni ezzel a viselkedéssel, ezért shit tesztek tömegét nyomta. Amint megkapta, már szinte nem is tesztelt tovább. Kicsit "fiús" viselkedésű csaj, ez talán fel is erősítette nála amit csinált. Aztán vagy erről van szó a Te csajodnál is, vagy nem... de szerintem keményíts be, menj oda, veszítened nincs mit. Ezen a "hangerőn" úgysem lesz hajlandó többre. Smiley

Nem elérhető  
Read 2018. Szeptember 06. Csütörtök, 17:48:14 #15
confident

Hajlok rá, hogy váratlanul elmegyek hozzá, egyre jobban jó bulinak tűnik még ha el is küld lesz belőle egy vicces story, amit aztán a leendő csajoknak is elmesélhetek, hogy én még ilyet is csináltam egyszer és nevetünk rajta egyet. Ha meg nem küld el akkor pedig büszke leszek magamra, hogy összeszedtem a tökeim  Cheesy

De most mivel küldtem neki egy búcsúlevelet kivárok egy kicsit jegelem, hagy gondolkodjon nyugodjon le. Illetve valahogy ki kéne deríteni, hogy mikor találom otthon egyáltalán.
Nem elérhető  
Read 2018. Szeptember 07. Péntek, 10:13:31 #16
LoveBondage

Hajlok rá, hogy váratlanul elmegyek hozzá, egyre jobban jó bulinak tűnik még ha el is küld lesz belőle egy vicces story, amit aztán a leendő csajoknak is elmesélhetek, hogy én még ilyet is csináltam egyszer és nevetünk rajta egyet. Ha meg nem küld el akkor pedig büszke leszek magamra, hogy összeszedtem a tökeim  Cheesy

De most mivel küldtem neki egy búcsúlevelet kivárok egy kicsit jegelem, hagy gondolkodjon nyugodjon le. Illetve valahogy ki kéne deríteni, hogy mikor találom otthon egyáltalán.

Jobban átgondolva az egészet, szerintem onnantól, hogy a búcsúleveled nyugtázta egy "rendben"-el minimum 1,5 hete, ismét Nálad pattog a laszti. Vagy tényleg tesz az egészre egy nagyot a csaj, vagy valami jóval erősebb impulzusra vár Tőled. Okozz neki jó nagy meglepetést a megjelenéseddel és a határozott fellépéseddel. Aztán az döntésre viszi a dolgot. Minimum buli!  dance  Kárpát-medencével a projekthez!  Wink  victory
Nem elérhető  
Read 2018. Szeptember 07. Péntek, 11:52:53 #17
confident

Igen szerintem kicsit megsértődött vagyis az egojanak nem esett jól ez a búcsúlevél. Ezért már csak büszkeségből sem fog keresni, egyértelmű, hogy nekem kell lépni. Varok picit, hogy megeméssze ezt a dolgot és mire odamegyek már érezze a hiányom és le legyen nyugodva :DD
Ha meg elküld, amikor odamegyek nevetek egy jót, hogy beégettem magam :DDD
Nem elérhető  
Read 2018. Szeptember 07. Péntek, 14:42:41 #18
LoveBondage

Szerintem a hiányod(ha érzi...) akkor nem attól érzi hogy még x hétig jegeled, hanem attól a pillanattól, hogy menesztetted. Ha érzett bármit és megbánta a taktikázást, attól a pillanattól bánja. Ha meg nem, akkor tök mindegy, fél év múlva sem fogja érdekelni. Szerintem ne várj tovább, mert közben a csaj simán nyithat más fickó felé, elvégre papírja van róla, Te kiadtad az útját.
Nem elérhető  
Read 2018. Szeptember 13. Csütörtök, 21:25:54 #19
Sabre

Pár hét múlva menjek el hozzá? Minden előzetes egyeztetés nélkül?

Lehet otthon sem lesz, plussz a szüleinél lakik. Nem tartom magam  egy töketlen gyereknek, csináltam már érdekes dolgokat, de ez még nekem is kicsit fura, mivel semmit nem tudok, otthon lesz-e, lesz-e addigra valakije, ha nincs kedve találkozni csak megjobban lemegy a vonzalma, amiért tapadok és odaállítok? lol_hitting

Na figyelj rám : Végigolvastam a topicodat, és elmondgatom, hogy voltam egy az egyben ugyanilyen helyzetben.
Kicsit talán annyival sarkosabb volt, hogy online kifejezetten jól elvoltunk meg gyorsan válaszolgatott, érdeklődött, ellenben a talikat átlátszó bagatel indokokra hivatkozva lemondta.

Tudtam hol lakik (másik város, de csak 40km) és a szülienél lakott, és ugynezeket a kifogásokat hoztam fel magamnak mint most itt te!
Így végül nem mentem el hozzá... Több mint két hónapom lett volna erre, de nem tettem Sad 
Aztán megismert mást (amiről én nem tudtam) közben persze freezeltem mint atom, mert kemény vagyok. Ahelyett h elmentem volna hozzá és megmondom mi van.
Szóval megismert mást, és egy nem túl szép nap koraestéjén a facebookra fellépve azt kellett konstatálnom, hogy KAPCSOLATBAN. (kishíjján elhánytam magamat ijedtemben).
És hogy happy end lett-e a történet? NOS kb 20 napja jegyezte el ugyanaz a srác. Az a srác aki csakis miattam (és a töketlenkedésem miatt) kapott esélyt. Örökké bánni fogom, hogy nem mentem el hozzá akkor mikor tehettem volna!

Szóval : ha ez a csaj egy picit is fontos, akkor elmész. Ha nincs otthon / letagadtatja magát, akkor visszaméász 2-3 nap múlva közben megírod neki h kertested. ha azt mondja ezekután h ne menj, vagy nem akar talizni, és hajthatatlan, akkor pedig gyorsan felejsd el a francba.
Ha belemegy a taliba, akkor már csak annyi a dolgod, hogy ne rontsd el Wink

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

Mielőtt PMben kérdeznél tőlem, olvasd el!

"Azt beszélték róla, hogy visszafogott csávó,
de egyre inkább látszott, hogy terepen tornádó!"
- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Szeptember 14. Péntek, 16:21:59 #20
confident

Na beszéltem vele végül online, elemezgettem a freeze előtti két hét beszélgetéseit és arra a döntéste jutottam, hogy elégszer jeleztem neki direktben a szándékaimat. Meg ugye már egy hónapon keresztül randiztunk, amikor ez a vissza nem írogatás elkezdődött.

Ráírtam aztán kérdezte, hogy miért írtam és, hogy mi volt a célom ezzel, hogy elküldtem. Mondtam neki, hogy akkor úgy éreztem, hogy elment a kedem a beszélgetéstől mivel mindig kibújt a találkozók alól és jobb lesz így ha nem is beszélünk inkább. De most úgy éreztem lenne kedvem beszélni.

Na a nagy helyzet az, hogy a csajnak valami depresszió szerűsége jött elő most, küldött egy fotót is , hogy pszichiátriai szakrendelesen volt... ledöbbentem!

Aztán írta, hogy beparázott attól, hogy valakivel kapcsolatban legyen vagy bármi olyasmi, mert rájött, hogy még saját magával sincs tisztában(sok szarság történt vele mostanában), és hogy ez a depi plussz a beparazás miatt tényleg volt ebben a viselkedésben egy kis lerázás, de amikor elbúcsúztam tőle akkor kicsit szarul esett neki, hogy sikerült is leráznia, de aztán úgy volt vele, hogy lehet jobb lesz így. (Tehát az is lehet, hogy nincs másik srác csak én kavartam bele ebbe magam, de lehet van ki tudja  Grin-Vigyorog).

Nem nagyon akart beszélni a pszichiátriai papírról. Nem tudom, mennyire súlyos stb.

Szerintetek egy ilyen helyzettel mit lehet kezdeni?

Annyira jól elvoltunk amikor nem jött rá ez a hülyeseg, nem lehet, hogy egy kapcsolat kibillentené ebből a lehangoltságból?
Nem elérhető  
Read 2018. Szeptember 15. Szombat, 08:24:10 #21
Jimmi

Bármi lehet. Kérdés, hogy te felvállalod-e őt.

Kell a megértő viselkedés, kétségtelen.

A lényeg, hogy menj el hozzá személyesen, és beszéljetek személyesen.
(Kösz Sabre, hogy megírtad azt, amit én is megírtam, mert nekem is volt sok hasonló helyzet!)

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2018. Szeptember 15. Szombat, 09:05:45 #22
confident

Ugyebár mondta nekem, hogy beparázott, hogy kapcsolat lesz és nem tud erre koncentrálni stb. Ezért próbál mindig lerázni. Lehet, hogy kicsit visszább kéne vennem és indirektebbnek lenni, kicsit berakni barátzónába, hogy újra megnyíljon nekem, mert így elég nehéz vele kommunikálni...
Nem elérhető  
Read 2018. Szeptember 16. Vasárnap, 13:16:16 #23
Jimmi

ÍGy van barátkozzattok!

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2019. Május 01. Szerda, 09:22:33 #24
szex

Ugyebár mondta nekem, hogy beparázott, hogy kapcsolat lesz és nem tud erre koncentrálni stb. Ezért próbál mindig lerázni. Lehet, hogy kicsit visszább kéne vennem és indirektebbnek lenni, kicsit berakni barátzónába, hogy újra megnyíljon nekem, mert így elég nehéz vele kommunikálni...

Na hogy alakulnak a dolgok?  You_Rock_Emoticon
Nem elérhető  
Oldalak: [1]   Fel
Ugrás:  

Copyright: Puafesztivál 2009-2019 / - / Csajozás, személyiségfejlesztés, életstílus már 11ik éve

Preexpertek vagy felfele Fórumrész: csak tagok láthatják
Nem találhatóak hozzászólások.

Új Tagok, Kezdő Kérdések, Aktuális Információk
topic Mystery ****túl hasonlóak vagyunk semaja***?
[KEZDŐ CSAJOZÓS ÉS ISMERKEDÉSI KÉRDÉSEK ITT!]
Sabre
2019. Május 14. Kedd, 21:18:41
topic Ki milyen technikat,hasznal hogy nemenjen el hamar ismeretlen lanyoknal sex köz
Jimmi
2019. Május 14. Kedd, 17:12:11
topic tudtok valami könyvet ami a nökel valo beszelgetesrol szol,es hogy mirol hogya?
Jimmi
2019. Május 14. Kedd, 15:27:35
topic David DeAngelo - Double Your Dating
Niceguy
2019. Május 12. Vasárnap, 09:30:20
topic ha azt mondja a lany nebaszal fel
szex
2019. Május 10. Péntek, 22:46:45
topic David DeAngelo -erdekes azt mondja nyisak minden ajtot
Sabre
2019. Május 01. Szerda, 23:46:26
topic Időközben megismert valakit, és engem hanyagol, de mégis keres.
szex
2019. Május 01. Szerda, 09:22:33
topic Mennyire probléma az ha egy lány talonba tesz,és hogyan lehet belőle kijutni?
szex
2019. Április 27. Szombat, 22:27:20
topic Érdemes-e tisztázni a dolgot vagy hagyjam lógva ?
Horváthzoltán
2019. Április 15. Hétfő, 19:39:33
topic Csajozási alapfogalmak minilistája, hogy a fórumot is megértsd! Csajozz!
[LEGELSŐ LÉPÉSEK A CSAJOZÁSI FÓRUMON ]
Sabre
2019. Április 05. Péntek, 18:37:15

Facebook Like! Smiley

* Üdv Újra itt!

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

* Szavazz!
  • Te kint voltál a körúton a 2016-os Magyarország - Portugália EB meccs után?
  • Pont Igen, de még nem volt számottevő PUA tudásom
  • 3 (13%)
  • -
  • Pont Igen, és erős PUA tudásom volt már akkor is
  • 1 (4%)
  • -
  • Pont Igen, tudásom is van, de épp kapcsolatban voltam
  • 2 (9%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott, de van tudásom
  • 9 (40%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és igen
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és nem
  • 1 (4%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott és nincs tudásom
  • 6 (27%)
  • -
  • Összes szavazó: 22
  • Témakör megtekintése

* Új Tagjaink Üdvözlése
csokapi bemutatkozás-csupa csoki, de egyre kevesebb cukor írta metal
[2019. Február 25. Hétfő, 07:20:47]

Calendar
május 2019
vas hét kedd sze csüt pén szo
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 [25]
26 27 28 29 30 31

Nincsenek naptári események.

* Havi top hsz.ó
szex
17 üzenet
Sabre Sabre
15 üzenet
Jimmi Jimmi
10 üzenet
Question!
5 üzenet
metal
2 üzenet
Piezo
2 üzenet
Kormosmedve
2 üzenet
Xnemorf Xnemorf
2 üzenet
Niceguy
1 üzenet
Robi95 Robi95
1 üzenet

* Nézd meg mire szavazol!
  • Hány éves vagy jelenleg?
  • Pont 16 alatt
  • 20 (4%)
  • -
  • Pont 16-18
  • 102 (25%)
  • -
  • Pont 19-20
  • 55 (13%)
  • -
  • Pont 21-22
  • 59 (14%)
  • -
  • Pont 23-25
  • 73 (17%)
  • -
  • Pont 26-28
  • 33 (8%)
  • -
  • Pont 29 felett
  • 58 (14%)
  • -
  • Pont 39 felett
  • 7 (1%)
  • -
  • Összes szavazó: 401
  • Témakör megtekintése

* FórumTagsági szintek
Elite - Legjobb, legtapasztaltabb fórumtagjaink
Pua Expert - 90%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad
Pua PreExpert - 70-80%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad, majdnem Expert.
Elegant - 200 hsz. felett, legtöbb jogot élvezi
Special - 100 hsz. felett
Power - 25 hsz felett
Részletesen katt!

Theme Update by Runic Warrior Originally created by m3talc0re
Az oldal 0.232 másodperc alatt készült el 53 lekéréssel. (Pretty URLs adds 0.128s, 28q)

Google visited last this page Ma - 11:32:44