Lány meghívott italra, mit gondoltok erről? Fojtatas masodik resz
Az Intelligens Csajozási Pua Fórum

Bővített keresés
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
2019. Október 22. Kedd, 09:38:31
Hírek: Kontakt telefon: +36/20-516-4576
Regisztrálási probléma, megosztani való: akkor kérlek írj az info@puafestival.com címre. Ha új topikot, témát nyitnál a fórumon: Kérdésed van, vagy segítséget kérsz, akkor ezt a topikot (katt!) mindenképp olvasd végig!

FULL Tréningre jönnél: Legközelebbi szabad "Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréningre": Jelentkezz most! Katt!
Jimmivel itt tudod biztosan felvenni a kapcsolatot:jimmi@puafestival.com.
collapse
Üdvözlünk a PUA fórumon, Intelligens Csajozási Fórum!
Miért érdemes regisztrálni az Intelligens Csajozás Fórumra? 035
Avagy Amit Látogatóként, Vendégként nem láthatsz!

- ISMERKEDŐS, MOTIVÁCIÓS VIDEÓK!
- HALADÓBB FELSZEDÉSI PROBLÉMÁK KITÁRGYALÁSA
- ONLINE (IWIW, FACEBOOK, MSN) CSAJOZÁS, ISMERKEDÉS
- AZONNAL LETÖLTHETŐ ISMERKEDÉSI, ÖNFEJLESZTŐ KÖNYVEK, ANYAGOK, DVD-k!
- HITEK, TÉVHITEK AZ ISMERKEDÉSBEN, CSAJOZÁSBAN
- DOMINÁNS ALFA FÉRFI
- CSAJOZÓSTÁRS és WINGPARTNERKERESŐ FÓRUMRÉSZ
...
És Még legalább 10 IZGALMAS Fórumrész!
Szeretnéd, hogy meggyőzzünk? Katt!Csajozás Kezdőknek és Haladóknak!

Oldalak: [1]   Le
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában Téma Eszközök  
Read 2019. Június 03. Hétfő, 15:45:01 #0
szex

Lány meghívott italra, mit gondoltok erről? Fojtatas masodik resz

,szoval ők elmentek de a lany meg cserelt velem öngyújtót. Enyem csilamponis volt kellet neki
Nem elérhető  
Read 2019. Június 03. Hétfő, 21:30:28 #1
Sabre

Re:Lány meghívott italra, mit gondoltok erről? Fojtatas masodik resz

,szoval ők elmentek de a lany meg cserelt velem öngyújtót. Enyem csilamponis volt kellet neki

Hol az eleje?

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

Mielőtt PMben kérdeznél tőlem, olvasd el!

"Azt beszélték róla, hogy visszafogott csávó,
de egyre inkább látszott, hogy terepen tornádó!"
- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2019. Június 03. Hétfő, 21:40:05 #2
Sabre

Hol az eleje?

Elküldte nekem, íme a teljes :
"Itt a folytatás mert uj topikban sem engedi : szoval ők elmentek de a lany meg cserelt velem öngyújtót. Enyem csilamponis volt kellet neki

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2019. Június 03. Hétfő, 21:41:17 #3
Sabre

Elküldte nekem, íme a teljes amit Szex akart írni :

"Itt a folytatás mert uj topikban sem engedi : szoval ők elmentek de a lany meg cserelt velem öngyújtót. Enyem csilamponis volt kellet neki ,a tulaj is elment, aztan kijött a pincérnő, aki a szemben ülő srácnak a vállát fogdoszta meg előtte es direkt a szemembe nézett, húzta az agyam, de en nem vagyok féltékeny ,szoval mondta a pincérnő hogy harom,( tehat ketten hajtottunk a pincernőre, a srác azt mondta erősebb kutya baszik )udvarloja van. Kijött cigizni ,de nemjött oda hozzám.intettem neki jöjön, mosolyogott es oda jött, leült mellem a szemembe nézett, es mosolygott, en magamhoz húztam, elkezdtem csókolgatni a nyakat, nem akart csókolózni vagy csak úgy csinált, aztán magamhoz fordítottam a fejét, és megcsókolt, becsukta a szemet es láttam hogy tetszik neki a dolog, benyelvezzet egyből.,azt mondta hogy nem vagyok szép, es en erre mondtam, is hogy nem szép, es aztan mondta hogy a jo dolgokra várni kell ,aztan megint csókolóztunk, szenvedélyesen. Nagyon sok munkája volt igy ,bekellet mennie, mondta menjek be, de tul zsúfolt volt a hely nem volt kedvem szoronganni.egyszer csak megjelent egy srac harom gyönyörű  lányal, köszöntem is a lányoknak, bementek nagy buli volt bent de mindenki részeg,aztan egyszer csak, tolongni Kezdet kifelé,  az egyik lány megmutatta a melleit táncközben, es ezvegett volt a bunyó. ahogy tolongtak ki az a bezbol sapkas srac es a harom lany meneküldtek ki az ajtón, közben a srac tamodta a többieket, viszatartva igy öket, gondolom a lányoknak hagyott Eger utat, védte öket igy biztonsgban tudtak a lányok távozni.
Aztan a lany megin kijött mellem ült, magamhoz húztam es a kakasom bökni kezte őt, mondta érzi higy valami hátul kemeny, erre megnyaltam a nyakat, nyalogattam es a lany élvezte, mosolygott, nyomta magat hozzam, azt mondta rámenős vagyok nemszeretem, mosolyogva, es hogy menünk kell, megfogta a kezem es mondta hogy mennünk kell, bezárt a hely, aztan kimentünk a kocsijaik, ott is csókolóztunk, beszalt a kocsiba, behajolva ott is csókolóztunk, aztan mondtam vigyen haza de nemvitt, es a tel számát sem adta oda, azt mondta menjek be utánna, es mosolyogva elhajtott a kocsiva"

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2019. Június 04. Kedd, 21:59:04 #4
Question!

Türelmetlenül várom a folytatást!  cheer

(illetve hogy a tulaj honnan tudta, hogy nagy a "kakasod" - remélem, nem férfi...  Sad )
Nem elérhető  
Read 2019. Június 04. Kedd, 23:18:06 #5
Sabre

Türelmetlenül várom a folytatást!  cheer

(illetve hogy a tulaj honnan tudta, hogy nagy a "kakasod" - remélem, nem férfi...  Sad )

Attól tartok ennek most nem lesz Sad
(Gondolom férfi volt... mivel amogolási elemként szerepelt a történetben. A többit a fantáziádra bízom Tongue )

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2019. Június 07. Péntek, 06:42:06 #6
szex

A tulaj férfi es mar nem emlékszek de aszthiszem azzal dicsekedtem hogy nagy kakasom. Es elterjedt, tulajnak ez nem tetszett
Nem elérhető  
Read 2019. Június 07. Péntek, 06:44:39 #7
szex

A lányok megakartak nezni, es mérni is
Nem elérhető  
Read 2019. Június 07. Péntek, 06:45:55 #8
szex

A lany azt mondta nem Vagyok prosti,ezt miert mondhatta?  
Nem elérhető  
Read 2019. Június 07. Péntek, 17:03:34 #9
Sabre

A tulaj férfi es mar nem emlékszek de aszthiszem azzal dicsekedtem hogy nagy kakasom. Es elterjedt, tulajnak ez nem tetszett

A lányok megakartak nezni, es mérni is

Mielőtt azt hinnéd, hogy átverhetsz minket, gondolj bele, mi jobban ismerjüók a game szabályait mint te. ha tulaj, akkor szituációs alfa, vagyis pont nem fog veled foglalkozni. Kivéve ha elővetted és muztogattad. Na azt elhiszem h nem tetszik neked. Na meg persze az is lehet h csak gúnyolódott rajtad. Észre sem vetted volna, szerintem.

A lányok maximum megint csak szivatásból akarták megmérni. Egyébként rengeteg lánytól tudom, hogy a nagy egyáltalán nem jó, inkább a közepes/átlagos ami bejön nekik. De lehet akármekkora is, a lényeg hogyan használod. Azt pedig nem mérőszallaggal fogják lemérni.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2019. Június 09. Vasárnap, 01:32:10 #10
Sabre

Talán éppenséggel leheteséges, hogy esetleg azért mert megeshet, hogy elég alacsony az esély arra, hogy nem prosti?

Egyébként érdekes shit ez, mert ha te ezt megkaptad, akkor alighanem úgy bántál vele mint egy prositval (gondolom kifelejtetted a leírásból h fizetni akartál neki) vagy esetleg, ami még lehet, hogy ... áh, az nem a te szinteden...

Egyébkén felvetődött bennem az a kérdés, hogy mégis hogy lehetsz ekkora "kasszanova"?
Arra jutottam, hogy a közeljövőben találkoznunk kellene, egyrészt szeretnék tőled tanulni (amúgy Ali, Jimmi és Question is, csak nem merik bevallani), másrészt, lesz ami lesz, tolok veled egy pénztétes versenyt.  így további lehetőséget kapnál, hogy fantasztikus tudásod megcsillantása után további pénzt is keress. Erre akár banki hitelt is felveszek, mert megéri! Majd V-nek azt h
azudom, hogy a vele való összeköltözésre kellett a lóvé ...
De egyszerűen fejlődni szeretnék...

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2019. Június 16. Vasárnap, 17:08:00 #11
szex

[qte author=szex link=topic=10026.msg97400#msg97400 date=1559886355]

nem volt örömlany ,sima pincernö volt ,bar öszes lanyban benne lakozik regi mesterseg Cheesy

Egyébként érdekes shit ez, mert ha te ezt megkaptad, akkor alighanem úgy bántál vele mint egy prositval (gondolom kifelejtetted a leírásból h fizetni akartál neki) vagy esetleg, ami még lehet, hogy ... áh, az nem a te szinteden...

Egyébkén felvetődött bennem az a kérdés, hogy mégis hogy lehetsz ekkora "kasszanovA?

Sabre lehet hogy a lany shitesztelt talan atjutottam rajta ,azal hogy aztmondtam neki nem örömlany,es magamhoz huztam aztan csokolgattam a nyakat,amit ugye engedett is,szoval nem ismnertem a lanyt ,kitudja milyen fajta lany ha csak ugy meghiv egy italra ,bar enkezdemenyeztem azzal hogy megfogtam a tetkoit es mondtam milyen szep tetkoja van ,de egy masik sraccal is kavart ,mondta is hogy ket udvarloja van de akkor,miert hivott meg engem ,lehet alfabb voltam a sractol aki amugy rosszfiu kategoria.Szerintem is shit volt ,de nem epitettem konfortot szerintem, mert csak smarolgattunk meg egyut ultunk amikor volt ideje mert kiszolgalnia is kellet,es szerintem azis shitt volt amikor kint cigizett nem jött oda de en intettem neki ,es oda jött ,mondtam uljön az ölembe.Tetszett neki a dolog lattam rajta a mosolyan a szemen ahogy lecsokta es ahogy mozgatta a nyelvet a szamban .de amikor volt idelye smarolt .ugye a harom masodperces szabalyt betartottam azzal hogy egybol hozzaszoltam es nem is ismertem,amin meglattam .Volt olyan ,hogy egy masik lany magahoz huzott amikor mentem toaletre,megfogta a kezem es magahoz huzott ö ult a szeken ,es szerintem shittelt de nemkellet a lany mert a ferjevel volt ,szep volt a csaj ,de azt mondta hogy lehet venni kajat es hogy mennyibe kerul,hogy kerdezzem meg meg hogy uljek le melle es akkor szelfizgetni kezdtunk ,a csaj nyomta az arcat hozzam ,en persze gondoltam hogy shit,hogy menjek ki megkerdezni hogy van e kaja, es kiprobaltam hogy az shitt e, igy kimentem es megkerdeztem mennyi a kaja ,elis buktam a shittet ,meglehettet volna menteni a helyzetet,de nemvolt kedvem 200 kilometereket utazni a lany vegett ugy hogy vannak gyerekei meg ferje.egy dugast megerhetett volna max ,ebböl is tanultam sokat ,ferje gondolom nem kezelte ,es nemvoltak joban ,ezert gondolom egy sraccal akart romantikazni,atpaszoltam havernak ,aki aztan ra is vetemedett,es lesmarolta a lanyt a ferje elött,igy fel is kelt a ferje es elakart menni ,a lany meg mindha semmi sem törtent volna ,szoval szolt a csaj hogy a haveral is akar szelfizni es igy gondoltam mivel nekem nemkell az ilyen kapcsolat ,problemak,mondtam neki uljön oda .mindketten tetszetunk a lanynak gondolom,legtöbnyire az ilyen lanyok aztan kikurjak magukat es a ferjukrl maradnak ,van kivetel is aki aztan othadja a ferjet de ez ritka  Cheesy,egy lany azt mondta nekem ,soha nelegyel masodik .
Nemvoltam tul sokat terepen ,jo vagyok a pincernok elarusitok fuzeseben .
A lenyeg az hogy tökösnek kell lenni nem varokozni ,eldönteni azt hogy akarod e a lanyt vagy nem ,es nem azon agyalni hogy sikerul e vagy sem ,csak jol erezni magad ,harom masodpercet betartanni .De hogy miert nem sikerult megdöntenem elsö ejszaka ,pedig smaroltam ugy vele hogy behajoltam a kocsijaba es smaroltunk megis hazament ,es megis nem adta a szamat helyette azt mondta hogy menjek be a szorakozohelyre .De közben kiderult hogy a tulaj mar nem akarta hogy nala dolgozzon ,igy elkertem a szamat a tulajtol.Hallotam valami olyanrol hogy ha tizes nökel szexel valaki azt a lanyok megerzik .vigyel haza ,ott basztam el szerintem ,hamarabb el kellet volna mennem haza mint ö ,igy nem tuntem volna annyira nedinek ,de ugye kinem kivancsi egy tetkora a puncinn Cheesy,gondolkoznom kellet volna ,tel szam megvan ugyhogy lehetne fojtatni de en csak szexelni akarok sok lanyal es atkellene vagnom öket ,mert ö kifejtette hogy a hoszab dolgok tovabb tartanak
Nem elérhető  
Read 2019. Június 16. Vasárnap, 17:38:42 #12
szex

Ja es meg valami a cigi batortalanna tesz ,sött kiveszi az energiat ,csajozasnal nem tanacsolom ,sött budos is az amber töle  13
Nem elérhető  
Read 2019. Június 17. Hétfő, 20:14:35 #13
szex

Sabre,azt hogy tengerparton voltam ,nyaralni ,hogy lehet előadni ,úgy hogy,netünjön,dicsekedesnek?
Nem elérhető  
Read 2019. Június 18. Kedd, 23:04:48 #14
Sabre

mindketten tetszetunk a lanynak gondolom,legtöbnyire az ilyen lanyok aztan kikurjak magukat es a ferjukrl maradnak ,van kivetel is aki aztan othadja a ferjet de ez ritka  Cheesy,egy lany azt mondta nekem ,soha nelegyel masodik .
Nemvoltam tul sokat terepen ,jo vagyok a pincernok elarusitok fuzeseben .
A lenyeg az hogy tökösnek kell lenni nem varokozni ,eldönteni azt hogy akarod e a lanyt vagy nem ,es nem azon agyalni hogy sikerul e vagy sem ,csak jol erezni magad ,harom masodpercet betartanni .De hogy miert nem sikerult megdöntenem elsö ejszaka ,pedig smaroltam ugy vele hogy behajoltam a kocsijaba es smaroltunk megis hazament ,es megis nem adta a szamat helyette azt mondta hogy menjek be a szorakozohelyre .De közben kiderult hogy a tulaj mar nem akarta hogy nala dolgozzon ,igy elkertem a szamat a tulajtol.Hallotam valami olyanrol hogy ha tizes nökel szexel valaki azt a lanyok megerzik .vigyel haza ,ott basztam el szerintem ,hamarabb el kellet volna mennem haza mint ö ,igy nem tuntem volna annyira nedinek ,de ugye kinem kivancsi egy tetkora a puncinn Cheesy,gondolkoznom kellet volna ,tel szam megvan ugyhogy lehetne fojtatni de en csak szexelni akarok sok lanyal es atkellene vagnom öket ,mert ö kifejtette hogy a hoszab dolgok tovabb tartanak

Hány éves vagy kedves szex mester, hogy ily mély tapasztalattal beszélsz, pláne h saját bevallásod szerint alig voltál terepen? :blink:

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2019. Június 19. Szerda, 02:53:31 #15
J.D.

Ja es meg valami a cigi batortalanna tesz ,sött kiveszi az energiat ,csajozasnal nem tanacsolom ,sött budos is az amber töle  13
Erre felé azt a fajta cigit máshogy hívják.  :Smiley
Nem elérhető  
Read 2019. Június 19. Szerda, 11:27:06 #16
Sabre

Igazad van, több  ezer srácot lehet aki cigizik és nem mer odamenni lányokhoz! Cheesy Kedves mester, új nézőpontból nézed a dolgokat és ez tetszik.
Amúgy az az apróság, hogy a cigi egy nagy szocializálódó eszköz még ma is (20 éve meg pláne az volt) most nem számít! Gondolok itt arra, hogy a dohányzóban született közös barátságok stb, vagy csak egyszerűen odamész tüzet kérni és elkezdtek beszélgetni. 
Ha a csaj is cigizik nem is igen érzi rajtad, hogy te most igen vagy nem?

Viszont az energiát és az energiaszintedet általában tényleg negatívan befolyásol(hat)ja.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2019. Június 19. Szerda, 11:39:33 #17
Sabre

Sabre,azt hogy tengerparton voltam ,nyaralni ,hogy lehet előadni ,úgy hogy,netünjön,dicsekedesnek?

Attól függ, hogy milyen társadalmi rétegben óhajtod ezt elsütni.
Gazdagéknál viccesen pl : de rossz évet zártam... hiába lóg nemesi kutyabőr a falamon (abból is akkor ettem ki a kutyát mikor egy vasam sem volt Cheesy ) idén be kellett érjem Balival/Madagaszkárral stb.

Ugyanakkor ha értelmes átlag középosztálybeli lánnyal beszélsz, akkor csak szimplán utazás/nyaralás/hobbi témakörben felhozhatod, és nem lesz dicsekvés.

Míg elképzelhető, hogy lesznek lányok akiknek sehogy sem fogod tudni ezt előadni, hogy ne látszodjon felvágásnak.

Melyik tengerpartot akarod nekik bekamuzni? Mely tengerpartra röppentene el rendkívül kreatív fantáziád? Csak mert attól függően még lennének jó tanácsaim, lévén jártam már egy pár tengerparton.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2019. Június 19. Szerda, 17:50:25 #18
szex

igazad van Sabre mester,mit valaszolnal ha megkerdezne a lany töled hogy mi bennem olyan erdekes ?
Nemvagyok en mester,csak fura dolgok törtennek velem .
Baratnöd es te hogy velekedtetek a  törtenetemröl ,mi a velemenyetek ?
Nem elérhető  
Read 2019. Június 20. Csütörtök, 16:30:41 #19
szex

amugy beadtam dhv ba azt a szöveget hogy egy lany meghivott egy italra es lesmarolt egy lanynak ,es a lany rossz arcot vagott ,lehet tetszek neki ? sign0085
Nem elérhető  
Oldalak: [1]   Fel
Ugrás:  

Copyright: Puafesztivál 2009-2019 / - / Csajozás, személyiségfejlesztés, életstílus már 11ik éve

Preexpertek vagy felfele Fórumrész: csak tagok láthatják
Nem találhatóak hozzászólások.

Facebook Like! Smiley

* Üdv Újra itt!

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

* Szavazz!
  • Mennyi pénzt keresel havonta? (Ft, nettó)
  • Pont eltartanak, nincs saját jövedelmem
  • 1 (4%)
  • -
  • Pont 99 ezer Ft (minimálbér) alatt
  • 1 (4%)
  • -
  • Pont 99-130 ezer Ft
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont 131-200 ezer Ft
  • 5 (20%)
  • -
  • Pont 201-300 ezer Ft
  • 4 (16%)
  • -
  • Pont 301-500 ezer Ft
  • 8 (33%)
  • -
  • Pont 501 ezer -1 millió Ft
  • 4 (16%)
  • -
  • Pont 1 millió Ft felett
  • 1 (4%)
  • -
  • Pont a megtakarításaimból élek
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont külföldön dolgozom, külön válaszolok
  • 0 (0%)
  • -
  • Összes szavazó: 24
  • Témakör megtekintése

* Új Tagjaink Üdvözlése
Siker vagy bukás, más kimenetelem nem lehet írta Békés_harcos
[2019. Augusztus 10. Szombat, 00:01:06]

* Legfrissebb OFF Stuff
Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic írta Andreas
[2019. Szeptember 28. Szombat, 19:20:27]

Mi a hegedű van a fórummal? írta Jimmi
[2019. Augusztus 21. Szerda, 15:17:14]

Tegyük fel, hogy nyertél a lottón... írta Robi95
[2019. Augusztus 19. Hétfő, 12:57:41]

Nők félrelépnek? - megcsalás máshogy írta szex
[2019. Augusztus 17. Szombat, 22:56:24]

Calendar
október 2019
vas hét kedd sze csüt pén szo
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 [22] 23 24 25 26
27 28 29 30 31

* Havi top hsz.ó
angelcica
9 üzenet
Sabre Sabre
5 üzenet
SpectraL
5 üzenet
Jimmi Jimmi
2 üzenet
szex
2 üzenet
metal
2 üzenet
Andreas
1 üzenet
karstjager1 karstjager1
1 üzenet
Xnemorf Xnemorf
1 üzenet
J.D. J.D.
1 üzenet
Robi95 Robi95
1 üzenet

* Nézd meg mire szavazol!
  • mennyire vagy magabiztos ha nővvel kell beszélj ?
  • Pont 0 (nincs merszed beszélni velük)
  • 7 (6%)
  • -
  • Pont 1(lehet már beszéltem velük)
  • 3 (2%)
  • -
  • Pont 2(már pár nővvel beszéltem is )
  • 12 (11%)
  • -
  • Pont 3 (már megyeget de valami hiányzik )
  • 16 (14%)
  • -
  • Pont 4 (simán oda megyek de ki fogyok a szavakból )
  • 25 (23%)
  • -
  • Pont 5 (már akármelyiket le tudom szólitani viszon randi nem tudok kicsikarni )
  • 6 (5%)
  • -
  • Pont 6 (van hogy randi is össze jön de csak néha amugy minden beszélgetés sima )
  • 9 (8%)
  • -
  • Pont 7 ( már randi nagy százalékban megy de még egyikkel sem tudok felfeüdni a beszélgetés simán megy akárkivel )
  • 7 (6%)
  • -
  • Pont 8 ( randi ok szinte minden csajnál sex az már nem mindegyiknél beszélgetés simán megy mert már nem félek )
  • 18 (16%)
  • -
  • Pont 9-10 (már mester vagyok amelyik nő tetstzik oda megyek és pár nap már meg is lesz fektettve , a szavak már kevés már csak tettek van )
  • 5 (4%)
  • -
  • Összes szavazó: 108
  • Témakör megtekintése

* FórumTagsági szintek
Elite - Legjobb, legtapasztaltabb fórumtagjaink
Pua Expert - 90%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad
Pua PreExpert - 70-80%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad, majdnem Expert.
Elegant - 200 hsz. felett, legtöbb jogot élvezi
Special - 100 hsz. felett
Power - 25 hsz felett
Részletesen katt!

Theme Update by Runic Warrior Originally created by m3talc0re
Az oldal 0.203 másodperc alatt készült el 53 lekéréssel. (Pretty URLs adds 0.115s, 27q)

Google visited last this page Tegnap - 16:52:15