Mystery ****túl hasonlóak vagyunk semaja***?
Az Intelligens Csajozási Pua Fórum

Bővített keresés
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
2019. Április 25. Csütörtök, 13:51:18
Hírek: Kontakt telefon: +36/20-516-4576
Regisztrálási probléma, megosztani való: akkor kérlek írj az info@puafestival.com címre. Ha új topikot, témát nyitnál a fórumon: Kérdésed van, vagy segítséget kérsz, akkor ezt a topikot (katt!) mindenképp olvasd végig!

FULL Tréningre jönnél: Legközelebbi szabad "Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréningre": Jelentkezz most! Katt!
Jimmivel itt tudod biztosan felvenni a kapcsolatot:jimmi@puafestival.com.
collapse
Üdvözlünk a PUA fórumon, Intelligens Csajozási Fórum!
Miért érdemes regisztrálni az Intelligens Csajozás Fórumra? 035
Avagy Amit Látogatóként, Vendégként nem láthatsz!

- ISMERKEDŐS, MOTIVÁCIÓS VIDEÓK!
- HALADÓBB FELSZEDÉSI PROBLÉMÁK KITÁRGYALÁSA
- ONLINE (IWIW, FACEBOOK, MSN) CSAJOZÁS, ISMERKEDÉS
- AZONNAL LETÖLTHETŐ ISMERKEDÉSI, ÖNFEJLESZTŐ KÖNYVEK, ANYAGOK, DVD-k!
- HITEK, TÉVHITEK AZ ISMERKEDÉSBEN, CSAJOZÁSBAN
- DOMINÁNS ALFA FÉRFI
- CSAJOZÓSTÁRS és WINGPARTNERKERESŐ FÓRUMRÉSZ
...
És Még legalább 10 IZGALMAS Fórumrész!
Szeretnéd, hogy meggyőzzünk? Katt!Csajozás Kezdőknek és Haladóknak!

Oldalak: [1]   Le
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában Téma Eszközök  
Read 2019. Március 11. Hétfő, 19:39:28 #0
szex

Mystery ****túl hasonlóak vagyunk semaja***?

Sziasztok ,hogy is van a Mystery ****túl hasonlóak vagyunk semaja***? ecomcity sign0085
Nem elérhető  
Read 2019. Március 12. Kedd, 02:40:25 #1
Sabre

Re:Mystery ****túl hasonlóak vagyunk semja***?

****túl hasonlóak vagyunk semja***?

Tolmácsot kérek! Mi az a semja?
Ez valami rutin lenne?  Undecided - "Mostmivan?"
Honnan hallottál erről?

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

Mielőtt PMben kérdeznél tőlem, olvasd el!

"Azt beszélték róla, hogy visszafogott csávó,
de egyre inkább látszott, hogy terepen tornádó!"
- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2019. Március 12. Kedd, 17:48:17 #2
szex

sema az rutin ,igen  You_Rock_Emoticon
Tudod en vagyok szex ,es szex hall mindenrol
Nem elérhető  
Read 2019. Március 17. Vasárnap, 02:10:53 #3
Sabre

Tudod en vagyok szex ,es szex hall mindenrol

Hát ez nem csak szerintem volt inkongruens megjegyzés, de mind három wingem szerint is külön-külön. Hall mindenről, de nem tud semmiről (nekem ez jön le). Mellesleg szembe mész azzal is, hogy ha mindent tudsz minek kérdezősködsz???  Remélem élőben azért nincsennek ilyen beszólásaid és helyzeteid. (De ... sejtem, hogy vannak)

Akkor jöhet a lényeg :
Egyszerűen teljesen fölösleges lenyomni egy rutint arról, hogy ti milyen hasonlóak vagytok (az adott rutint nem ismerem, ha valaki igen, ossza meg légyszi; majd kipróbálom akkor terepen) mikor mindezt te állítod és tepersz érte.
A legjobb az amikor a csaj találja ki h mennyire hasonlóak vagytok (a barátnőmnek egy csomó állitást teszek, erre mondja h jajj ő is ez meg az, meg vele is pont ... ehhez hozzájön mondjuk h mi tényleg amúgyis rendkívül hasonlóak vagyunk meg van h egyszerre hívnánk egymást telón ezért foglalt stb. )
Aztán mikor ő megtalálja ezeket a pontokat és emlegeti, akkor sokkal jobban sínen vagy, hiszen akkor ő törekszik az összhangra és a rapportra, nem pedig te. (közben persze a tested és egyebek mehet a rapportra).
Én magam részéről inkább ezt a módszert használom, nem pedig valami bemagolt rutint amiben azt bizonygatom mindketten milyen hasonlóak vagyunk... jah mindketten emberek vagyunk és egy országban/városban élünk, ez már igaz szerelem lesz xD OMG.

Néha jó 1-1 rutin (ez szerintem nem az a helyzet) mert jó szolgálatot tehet, de hidd el nekem, sokévnyi zsákutca után mondhatom, csak rutinnal nem lehet egy csajt felszedni... pláne ha azt más írja. Akár én, akár Mystery, akár más.

Remélem segítettem Smiley

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2019. Március 17. Vasárnap, 09:18:52 #4
szex

Re:Mystery ****túl hasonlóak vagyunk semaja***?

sajnos nemtudom melyik mystery konyvben olvastam,ezert kerdeztem ,mukodik a rutin  lol_hitting,de mar jegyzetelek mindent hogy mindig keznel legyen,de amugy erdekes rajottem
barkinek a nojet lelehet fektetni hiaba szereti a sracot es ez cool,egyben erdekes
is ,vajon miert csaljak meg a baratjukat ha szeretik oket,miert engedik hogy
fogdosam oket ,miert vagynak ezekre a dolgokra,arra jottem ra hogy
barmilyen lanyt meg lehet dugni ,hiaba van baratja,ezek a rutinok nagyon eros fegyverek ,meg a tokosseg,nagyon durva fegyver,de vajon miert csaljak meg a baratjukat?,mi ertelme a kapcsolatnak ,csak a gyerekek vegett ?
Nem elérhető  
Read 2019. Március 17. Vasárnap, 16:22:58 #5
Sabre

sajnos nemtudom melyik mystery konyvben olvastam,ezert kerdeztem ,mukodik a rutin  lol_hitting

Na most itt nehezen értem a dolgokat, olvastad, működik neked. Akkor elvileg ismered és miért tőlünk kérdezed? Pont, hogy inkább neked kellene leirnod, pláne h működik.

de amugy erdekes rajottem
barkinek a nojet lelehet fektetni hiaba szereti a sracot es ez cool,egyben erdekes
is ,vajon miert csaljak meg a baratjukat ha szeretik oket,miert engedik hogy
fogdosam oket ,miert vagynak ezekre a dolgokra,arra jottem ra hogy
barmilyen lanyt meg lehet dugni ,hiaba van baratja,ezek a rutinok nagyon eros fegyverek ,meg a tokosseg,nagyon durva fegyver,de vajon miert csaljak meg a baratjukat?,mi ertelme a kapcsolatnak ,csak a gyerekek vegett ?

Itt, most ha jól bogozom ki soraidat, akkor megpróbálsz Mystery rutinjai mellett kiállni. Nagyon jó dolgok ezek, és sok hasznosítható belőle, de az ilyen bárki nőjét lefeketetni doglokat én leginkább nem 1-1 Mystery rutin elszavalásával tudom elképzeléni, hanem esetleg nagyon gyakorlott PUA esetén saját rutinokkal. Mindnekinek más lesz a stílusa, nemigazán lehet ezt így standardizálni, de majd mondjuk 10 év múlva (vagy hamarabb) te is rájötssz erre.

Az, hogy miért fogdosnak mikor van barátjuk? Nos van egy eléggé szomorú verzióm is : akár még az is lehet, hogy annyira ártalmatlan bohócnak tartanak, hogy végig sem gondolják. Sok lány akkor is kinozik, ha nagyon durván berak lcsb-be, számukra ilyenkor semmiféle töltete nincs a dolognak, sőt, IOInak sem nagyon tekinthető ez. (elvégre a macskát is megsimogatják vagy a kutyát h jajjj milyen cuki...) Pláne ha utána mondjuk megjön a barátja és látványosan a nyakába ugrik.
Persze nem 100%, hogy ez van, de kinézem ezt is téged így kommentek alapján megismerve.

Azt a kérdést meg feltenni (egy PUA fórumon ráadásul) hogy miértelme egy kapcsolatnak? pedig eléggé komoly éretlenségre vall. Sad De mondjuk megteszi mai feladastnak az, hogy ezen gondolkodj el.

és a végére, hogy az egyik meghatározó pua példaképemtől idézzek : "minden nő dugható, de nem mindenkinek".

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2019. Március 17. Vasárnap, 21:18:13 #6
metal

Sabre ezt a mondást, hogy kell érteni?

Mert ha úgy értelmezem, hogy vannak pasik, akik kivétel nélkül bármelyik nőt képesek meg dugni, akkor abban nem hiszek. Nyilván vannak akik a nők nagy részét képesek, de nem mindenkit.

Ha úgy értelmezem, hogy minden nőt képes megdugni valaki, de nem mindet ugyanaz a személy, akkor ezzel teljesen egyetértek.

Reszkessen minden férfi, aki egy asszony kezét elnyeri és nem tudja fölkelteni annak szívében a legforróbb szenvedélyt. /Nathaniel Hawthorne - A skarlát betű/
Nem elérhető  
Read 2019. Március 17. Vasárnap, 21:42:07 #7
Sabre

Ha úgy értelmezem, hogy minden nőt képes megdugni valaki, de nem mindet ugyanaz a személy, akkor ezzel teljesen egyetértek.

Pontosan így kell érteni Smiley

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2019. Március 18. Hétfő, 18:27:35 #8
szex

MInden not meg lehet dugni csak akarnod kell ,minden feleseget el leht csabitani ez van sok srac nemis tudja,hogy a baratnojevel csak azert van egyutt mert nem volt jobb a lanynak,a szerelem el mulik es maris tied a nöje ,80 szazoleka  a kapcsolatnak valasal vegzodik ,ez van ecomcity,a masik nem szexelnek az aszonyal aztan ha megcsaljak oket ,egybol kurvaknak titulaljak  oket ,eleg egy veszekedes es mar a csaj leisfekszik masal

Nem elérhető  
Read 2019. Március 18. Hétfő, 18:56:50 #9
metal

MInden not meg lehet dugni csak akarnod kell ,minden feleseget el leht csabitani ez van sok srac nemis tudja,hogy a baratnojevel csak azert van egyutt mert nem volt jobb a lanynak,a szerelem el mulik es maris tied a nöje ,80 szazoleka  a kapcsolatnak valasal vegzodik ,ez van ecomcity,a masik nem szexelnek az aszonyal aztan ha megcsaljak oket ,egybol kurvaknak titulaljak  oket ,eleg egy veszekedes es mar a csaj leisfekszik masal

Nem szoktam reagálni Szex bejegyzéseire, mert teljesen feleslegesnek tartom.

Most azért teszem, mert ha egy kevésbé jártas ember idetéved, könnyen félrevezetheti.

Ez a minden nőt meg lehet dugni egy baromság. Lehetsz te a világ legmenőbb csávója, akkor se tudod a világ összes nőjét megdugni. Van akivel szimplán nem működik a kémia, van akit pont az taszít, hogy menő vagy stb. Akkor még arról nem is beszéltünk, hogy mi van, ha nem te vagy a világ legmenőbb faszija.

Sok pár tényleg csak megszokásból van együtt, el lehet közülük csábítani jópárat. Ez igaz.

De mondjuk megnézném bármelyik PUÁ-t, aki el tud csábítani egy lányt az oneitisétől. Még ha rossz is a kapcsolat.

Hát, ha egy veszekedés után a csaj lefekszik mással, akkor nem nagy kár érte, hagy menjen.

Reszkessen minden férfi, aki egy asszony kezét elnyeri és nem tudja fölkelteni annak szívében a legforróbb szenvedélyt. /Nathaniel Hawthorne - A skarlát betű/
Nem elérhető  
Read 2019. Március 22. Péntek, 15:57:24 #10
szex

Metal en ma is latom a lanyokon hogy tekergetek a hajukat mas sracnak, meg hasonlokat, es megis van baratjuk, erdekes nem.Siman el lehet csabitanni ôket ,ha masnem však egy kufircra, de tuti hogyha ferfiasabb sracal talalkozik mint a baratja siman elcsabithasa
Nem elérhető  
Read 2019. Március 22. Péntek, 17:00:28 #11
Sabre

Metal en ma is latom a lanyokon hogy tekergetek a hajukat mas sracnak, meg hasonlokat, es megis van baratjuk, erdekes nem.Siman el lehet csabitanni ôket ,ha masnem však egy kufircra, de tuti hogyha ferfiasabb sracal talalkozik mint a baratja siman elcsabithasa

csak nekem tűnt fel, hogy teljesen eltértünk a topic tárgyától, és az amúgy szerintem jó válaszom átugrása után a saját állításod bizonygatásáról van szó?
És ha igen, elcsábítható?
Akkor most azzal akarsz rámenni foglalt csajokra (ezekszerint egy vagy több targeted foglalt) hogy bizonygatod neki majd mennyire hasonlítotok? 

El is képzelem :
Szex : Szia, képzeld mennyire hasonlóak vagyunk ...
HB : Huh?
Szex : hát mindketten emberek vagyunk, mindketten európában élünk...
HB : Igen, és?
Szex : és még egyikünknek sem volt hatvanadik szülianpja ... ezrintem mi már egymásnak vagyunk teremtve!
HB : de hát nekem van barátom
Szex : De én alfább vagyok, és jobban hasonlítok rád! És még a hajadat is csavargassad! (így felszólító módban)

Cheesy Cheesy Cheesy

vagy mi az elképzelés?

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2019. Március 24. Vasárnap, 18:38:02 #12
szex

Ez jóo volt Sabre,nem nemszeretnek ramenni ilyen lanyokra,inkabb  ezek a rosszkapcsolatos lanyok mennek ram   Cool,csak annyit akarok kihozni a dologbol hogy
összejöhetsz ilyen lanyokal könnyen 7 ora szabaly,igen megfuztem egy lanyt akinek van baratja es nagyon is ,jo kapcsolatban vannak ,mystery modszerrel ,es tegyem hozza 8-9 es ,addig ram sem hederitett ,ameg nemvetettem be trukjeimet ,a haverom meg megdugta a menyaszonyt mielött a rituale kezdodott ,es ferjhez is ment utanna ,durva mi ?
Nem elérhető  
Read 2019. Március 24. Vasárnap, 20:53:07 #13
Jimmi

Sok lányt el lehet csábítani, de sokat nem.

Akit nem, azokat kell elvenni feleségül. Wink

"Nők megismerése és ünneplése - ez a kulcs!"

"be social!"

FérfiKommunikációs Cégem és Oldalam, katt!

Privát képzés és coach, érj el maximális sikert, minél gyorsabban! Most!

Küldhetsz sms-t is, ha valami sürgős: +36/20-516-4576
Nem elérhető  
Read 2019. Március 25. Hétfő, 01:46:48 #14
Sabre

a haverom meg megdugta a menyaszonyt mielött a rituale kezdodott ,es ferjhez is ment utanna ,durva mi ?

Nekem is volt egy menyasszony (jegyben jártak) meg egy akinek férje is volt (igaz ők már váláshoz közeledtek).
Ez sajnos csak azt bizonyítja leginkább, hogy a nőkben nemigen lehet megbízni. De ha ezzel a tudattal élném le az életemet (még ha igaz is) akkor nemsokat aludnék.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2019. Március 25. Hétfő, 01:47:18 #15
Sabre

Ezt kifejtenéd bővebben?

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2019. Március 26. Kedd, 20:05:11 #16
szex

Ha nemtudum elcsabitanni hogy veszem el felesegul? ,csak hulyulok.  Tongue
Jimmy nemtudod hogy van ez a tul hasonloak vagyunk semaja Mysterynek ?
Nem elérhető  
Read 2019. Március 26. Kedd, 21:28:15 #17
Question!

https://www.theattractionforums.com/showthread.php?t=14693

Fordítást most nem vállalok mobilról.  Grin-Vigyorog
Nem elérhető  
Read 2019. Március 26. Kedd, 23:25:52 #18
Sabre

https://www.theattractionforums.com/showthread.php?t=14693

Fordítást most nem vállalok mobilról.  Grin-Vigyorog

Nos, azt hiszem maradok az eredeti elvemnél, hogy a csaj keresse meg a hasonlóságokat közöttünk Cheesy

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2019. Április 01. Hétfő, 17:19:22 #19
szex

Semmi hasznom a valoszokbol de azert köszönöm  Cheesy
Nem elérhető  
Read 2019. Április 02. Kedd, 21:49:15 #20
Sabre

Semmi hasznom a valoszokbol de azert köszönöm  Cheesy

Pedig megkaptad belinkelve a konkrét dolgot is amire kíváncsi voltál, illetve egy szerintem jobb alternatívát is írtunk ...

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Oldalak: [1]   Fel
Ugrás:  

Copyright: Puafesztivál 2009-2019 / - / Csajozás, személyiségfejlesztés, életstílus már 11ik éve

Preexpertek vagy felfele Fórumrész: csak tagok láthatják
Nem találhatóak hozzászólások.

Facebook Like! Smiley

* Üdv Újra itt!

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

* Szavazz!
  • Te kint voltál a körúton a 2016-os Magyarország - Portugália EB meccs után?
  • Pont Igen, de még nem volt számottevő PUA tudásom
  • 3 (13%)
  • -
  • Pont Igen, és erős PUA tudásom volt már akkor is
  • 1 (4%)
  • -
  • Pont Igen, tudásom is van, de épp kapcsolatban voltam
  • 2 (9%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott, de van tudásom
  • 9 (40%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és igen
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és nem
  • 1 (4%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott és nincs tudásom
  • 6 (27%)
  • -
  • Összes szavazó: 22
  • Témakör megtekintése

* Új Tagjaink Üdvözlése
csokapi bemutatkozás-csupa csoki, de egyre kevesebb cukor írta metal
[2019. Február 25. Hétfő, 07:20:47]

* Legfrissebb OFF Stuff
Már 1978-ban elindult a PUA tanulmányozása? "Lefeküdnél velem?" írta Sabre
[2019. Március 29. Péntek, 01:31:37]

Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic írta Sabre
[2019. Március 17. Vasárnap, 22:30:39]

Félénk srácból rossz pua - Most találtam ezt a cikket az Indexen írta Sabre
[2019. Február 25. Hétfő, 13:19:13]

Calendar
április 2019
vas hét kedd sze csüt pén szo
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 [25] 26 27
28 29 30

Nincsenek naptári események.

* Havi top hsz.ó
Sabre Sabre
12 üzenet
Piezo
11 üzenet
Jimmi Jimmi
8 üzenet
szex
6 üzenet
Horváthzoltán
3 üzenet
metal
1 üzenet
Question!
1 üzenet
Pityler
1 üzenet
Xnemorf Xnemorf
1 üzenet
Safi69
1 üzenet

* Nézd meg mire szavazol!
  • Melyik forma szimpatikusabb neked a cikkhez? Érdekel a véleményed, de olvasd el elejétől a végéig!
  • Pont Egyes verzió
  • 11 (61%)
  • -
  • Pont Kettes verzió
  • 3 (16%)
  • -
  • Pont Egyik sem
  • 1 (5%)
  • -
  • Pont Mindkettő, mindegy!
  • 3 (16%)
  • -
  • Összes szavazó: 18
  • Témakör megtekintése

* FórumTagsági szintek
Elite - Legjobb, legtapasztaltabb fórumtagjaink
Pua Expert - 90%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad
Pua PreExpert - 70-80%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad, majdnem Expert.
Elegant - 200 hsz. felett, legtöbb jogot élvezi
Special - 100 hsz. felett
Power - 25 hsz felett
Részletesen katt!

Theme Update by Runic Warrior Originally created by m3talc0re
Az oldal 0.21 másodperc alatt készült el 52 lekéréssel. (Pretty URLs adds 0.122s, 26q)

Google visited last this page Ma - 09:23:52