energiaital és a gond
Az Intelligens Csajozási Pua Fórum

Bővített keresés
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
2018. December 14. Péntek, 00:18:47
Hírek: Kontakt telefon: +36/20-516-4576
Regisztrálási probléma, megosztani való: akkor kérlek írj az info@puafestival.com címre. Ha új topikot, témát nyitnál a fórumon: Kérdésed van, vagy segítséget kérsz, akkor ezt a topikot (katt!) mindenképp olvasd végig!

FULL Tréningre jönnél: Legközelebbi szabad "Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréningre": Jelentkezz most! Katt!
Jimmivel itt tudod biztosan felvenni a kapcsolatot:jimmi@puafestival.com.
collapse
Üdvözlünk a PUA fórumon, Intelligens Csajozási Fórum!
Miért érdemes regisztrálni az Intelligens Csajozás Fórumra? 035
Avagy Amit Látogatóként, Vendégként nem láthatsz!

- ISMERKEDŐS, MOTIVÁCIÓS VIDEÓK!
- HALADÓBB FELSZEDÉSI PROBLÉMÁK KITÁRGYALÁSA
- ONLINE (IWIW, FACEBOOK, MSN) CSAJOZÁS, ISMERKEDÉS
- AZONNAL LETÖLTHETŐ ISMERKEDÉSI, ÖNFEJLESZTŐ KÖNYVEK, ANYAGOK, DVD-k!
- HITEK, TÉVHITEK AZ ISMERKEDÉSBEN, CSAJOZÁSBAN
- DOMINÁNS ALFA FÉRFI
- CSAJOZÓSTÁRS és WINGPARTNERKERESŐ FÓRUMRÉSZ
...
És Még legalább 10 IZGALMAS Fórumrész!
Szeretnéd, hogy meggyőzzünk? Katt!Csajozás Kezdőknek és Haladóknak!

Oldalak: [1]   Le
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában Téma Eszközök  
Read 2011. Április 04. Hétfő, 17:30:31 #0
ORoli

energiaital és a gond

ÜDv.
Egy kis nehézséggel szenvedek...Arra jöttem rá ,amikor reggel iskolába megyek akkor alapból nagyon nyomot és nehezen beszélgetős hangulatom van (ami ez időről időre nől.. úgy mondva:alacsony az energia szintem vagy ,hogy mondják manapság...Cheesy ,attól függ hány emberrel társalogtam már... )És azt vettem észre, hogy ha megiszok egy energiaitalt akkor valahogy jobban beindul az agyam és jobban nyitott vagyok,jobban tudok beszélgetni..:S Lehet hülyeségnek hangzik ,de én ezt tapasztaltam...:S De a kávénál nem vagyok így.

Kinek mi a véleménye,hozzászólása?Hogy legyek energiaital nélkül nyitottabb és beszédesebb??
Nem elérhető  
Read 2011. Április 04. Hétfő, 17:42:44 #1
Data

Re:energiaital és a gond

Aludd ki magad. victory
Nem elérhető  
Read 2011. Április 04. Hétfő, 17:47:56 #2
Samee

Sportolj, mozogj rendszeresen.
Figyelj oda az étkezésre. Igyál sok folyadékot (víz).
Aludj legalább napi nyolc órát este.

"Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást." (Stephen Dolly).

Attracting girls will be as simple or as complicated as you make it.

If you have more posts on any
single PUA forum than you have opened sets in your entire life, you are a keyboard jockey.

Nincs kudarc, csak visszajelzés....

A wise man once stated, “Amateurs study tactics. Professionals study logistics.”
Nem elérhető  
Read 2011. Április 04. Hétfő, 18:01:27 #3
Jimmi

ÜDv.
Egy kis nehézséggel szenvedek...Arra jöttem rá ,amikor reggel iskolába megyek akkor alapból nagyon nyomot és nehezen beszélgetős hangulatom van (ami ez időről időre nől.. úgy mondva:alacsony az energia szintem vagy ,hogy mondják manapság...Cheesy ,attól függ hány emberrel társalogtam már... )És azt vettem észre, hogy ha megiszok egy energiaitalt akkor valahogy jobban beindul az agyam és jobban nyitott vagyok,jobban tudok beszélgetni..:S Lehet hülyeségnek hangzik ,de én ezt tapasztaltam...:S De a kávénál nem vagyok így.

Kinek mi a véleménye,hozzászólása?Hogy legyek energiaital nélkül nyitottabb és beszédesebb??

Minden tiszteletem Data és Samee iránt, de félrebeszélnek.   Cool

4 módszer van, hogy jobban kommunikálj, hogy nyitott és beszédes légy:

http://www.puafestival.com/forum/cikkek/ugyes-akarsz-lenni-erteni-a-nokhoz-eleg-jol-a-fejlodesedre-4-modszer-van/

Nincs más út!

Válaszd ki, azt ami a legkevesebb energiával a legtöbb eredményt hozhatja számodra.
Ez mindenkinél más!

"Nők megismerése és ünneplése - ez a kulcs!"

"be social!"

FérfiKommunikációs Cégem és Oldalam, katt!

Privát képzés és coach, érj el maximális sikert, minél gyorsabban! Most!

Küldhetsz sms-t is, ha valami sürgős: +36/20-516-4576
Nem elérhető  
Read 2011. Április 04. Hétfő, 18:47:32 #4
kamikaze

Ismét csatlakozom az ellentáborhoz! Cheesy
Én is megfigyeltem magamon, hogy ez egy lehúzó tényező ha fáradt vagyok agyilag (perpillanat fáj a fejem az alvatlanságtól). Bár rengeteget mozgok de keveset alszok és mivel ez rendszeres így az állapot is állandósulhat (igyekszem tenni ellene).

Az más kérdés, hogy a csajozáshoz nem mindig kell dumagépnek meg magas extra energiaszinten lenni. Ez egy tévhit. De mindenképp előnyös ha ezen a téren van tartalék.. Smiley

(Nem kell leírni, tudom mi az optimális energiaszint, nem akarom elterelni a témát de ez a nyúlfarknyi kiegészítés még ide tartozik.) Az energiaitalt nem nagyon használom. Inkább erős zöld teát ajánlom, bár a vérnyomásra az is hatással van.. :S

"Az, aki nem tudja értékelni a kis dolgokat, soha nem fog véghezvinni nagyokat."

"A félelem dühöt szül, a düh gyűlöletet, a gyűlölet pedig kínt és szenvedést."

"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is present."
Nem elérhető  
Read 2011. Április 04. Hétfő, 19:51:44 #5
Jimmi

kamikaze: kutattam rengeteget a témában!

A kommunikációs problémákra kommunikációs kalibráltság a megoldás.
Igen, javít valamit a vitamin, igen érdeme elhagyni az energiaitalt. Én is azt tettem, és javul.
De ha nem vagy kommunikációban gyakorlott és profi, akkor hiába javítok vitaminnal dolgokat, az
a probléma gyökerét nem szünteti meg!
Az alvás az alap, persze...de Oroli ilyet nem írt, hogy nem aludta ki magát!
Az, hogy kimerült vagy, nemcsak alváshiánytól van... ezt tudtad?

Oroli: reggeli fáradtság további okai:

- mégegyzser megemlítem: a komm. jártasság és kalibráltság hiánya, enélkül könnyen dominálnak feletted nők, férfiak, és needy vagy agresszív leszel!
- nem szeretsz tanulni... egyik barátom 16 évesen ott hagyta a sulit! Smiley Minek? Azt csináld, amit akarsz, férfi vagy nem?
- szeretsz tanulni, de képtelen vagy rá, belefásulsz. Nem tudsz tanulni, ez azt jelenti. Ajánlok neked egy módszert, ha jelzed pm-ben!
- kimerült vagy a napi, heti apró kudarcoktól: a boltosnéni rádordít, a barátnőd veszekszik veled. Elvesztetted a telefonod... és azt keresed 2 órája....stb.
Egy egyszerű módszert ajánlok ennek kezelésére, de olyan egyszerű, hogy ezt is pm-ben! Smiley

A State nevű írásomban írtam, hogy az energiaital, alkohol, drog (kellően nagy mennyiségben) az dopping:
egy pillanatra előhozza a kellemes dolgokat, és képes lehetsz arra, amire
természetednél fogva, de utána rosszabb lesz. És hosszútávon roncsolja a szervezeted és az elméd.

Ahhoz, hogy tartós változást érj el, nemcsak doppingszerek hatására, akkor el kell kezd
edzeni magad. Menj emberek közé kommunikálj 3.000 órát... eddzd tested 1000 órát.
Sokkal tartósabb lesz a változás.
Ha van pénzed, akkor komm.tréning, vagy/és személyi edző. Az óraszám így leredukálható!

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2011. Április 04. Hétfő, 21:06:16 #6
ORoli

Hát az alvással semmi gondom nincs.Több mint ,7órát szoktam aludni .Jó lehet nem haladja meg a 8-at ,de szerintem elég..

Jimmi!

Kifejtenéd érthetőbben ezt?:

"mégegyzser megemlítem: a komm. jártasság és kalibráltság hiánya, enélkül könnyen dominálnak feletted nők, férfiak, és needy vagy agresszív leszel!"

Igen jobban belegondolva igazat mondasz.Tanulni képtelen vagyok. Hiába akarok,egyszerűen elkezdem és mindig elgondolkozok vagy máshol jár az eszem ,egyszerűen nagyon nehezen tudok tanulni...:S:

"szeretsz tanulni, de képtelen vagy rá, belefásulsz. Nem tudsz tanulni, ez azt jelenti. Ajánlok neked egy módszert, ha jelzed pm-ben!"

és ebben is van valami:
"kimerült vagy a napi, heti apró kudarcoktól: a boltosnéni rádordít, a barátnőd veszekszik veled. Elvesztetted a telefonod... és azt keresed 2 órája....stb."

(a "pm" az a private message rövidítése?)Smiley
Nem elérhető  
Read 2011. Április 04. Hétfő, 21:07:47 #7
Samee

Idézet
(a "pm" az a private message rövidítése?)
Igen... Smiley

"Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást." (Stephen Dolly).

Attracting girls will be as simple or as complicated as you make it.

If you have more posts on any
single PUA forum than you have opened sets in your entire life, you are a keyboard jockey.

Nincs kudarc, csak visszajelzés....

A wise man once stated, “Amateurs study tactics. Professionals study logistics.”
Nem elérhető  
Read 2011. Április 04. Hétfő, 21:54:03 #8
Jimmi

"
Kifejtenéd érthetőbben ezt?:

"mégegyzser megemlítem: a komm. jártasság és kalibráltság hiánya, enélkül könnyen dominálnak feletted nők, férfiak, és needy vagy agresszív leszel!""

Könyvemben benne van! Smiley
Rendeld meg!

Lesz majd lehetőség a héten előrendelésre!

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2011. Április 05. Kedd, 18:53:46 #9
Colin

ORoli:
 Én azt gyanítom hogy gyakran iszod buliba menet is azokat a káros energiabombákat!
Az agyad már pedig annyira hozzászokott az íz, illat hang stb. hogy a jókedvet hozzá társítja az energiaitalhoz!

Mint a dohányos a cigihez a nyugtató hatást!

Persze ez csak egy feltételezés! Nem vagyok orvos!:)

"Yesterday is history.
Tomorrow is a mystery.
Today is a gift."
Nem elérhető  
Read 2011. Április 06. Szerda, 02:33:00 #10
Rocco

olvasd el a dobozt. rajta van a tartalom. koffein, taurin, cukor. leginkább ez a három, ami hatóanyag. mindhárom pont arra jó, amit írtál, "ha megiszok egy energiaitalt akkor jobban beindul az agyam".

cukor:
http://en.wikipedia.org/wiki/Glucose#As_an_energy_source
http://shop.builder.hu/enciklopedia_reszletes.htm4?id=281
az agy szereti a szénhidrátot.

taurin: (bár abból csak ált 100 mg körül, pedig 1000-3000 mg az, ami korrekt adag. lehet taurint kapni kapszulában, jó dolog.)
http://hu.wikipedia.org/wiki/Taurin
http://shop.builder.hu/enciklopedia_reszletes.htm4?id=113

koffein:
http://hu.wikipedia.org/wiki/Caffeine
http://shop.builder.hu/enciklopedia_reszletes.htm4?id=89

van még a tirozin, energiaitalokban nincs, de egyébként nagyon-nagyon jó dolog.
http://en.wikipedia.org/wiki/Tyrosine
http://shop.builder.hu/enciklopedia_reszletes.htm4?id=121

itt a teljes enciklopédia, ha már egészség rovat, forgassátok:
http://shop.builder.hu/enciklopedia_abc.htm4

cink
http://shop.builder.hu/enciklopedia_reszletes.htm4?id=26
jód
http://shop.builder.hu/enciklopedia_reszletes.htm4?id=56
d-vitamin
http://shop.builder.hu/enciklopedia_reszletes.htm4?id=28
fehérje
http://shop.builder.hu/enciklopedia_reszletes.htm4?id=14
Nem elérhető  
Read 2011. Április 06. Szerda, 16:04:56 #11
zsman

Energiaital: sokáig én is fogyasztója voltam, felpörögtem tőle, majd később csak fáradtabb lettem. Minden mondható rá, csak az nem, hogy egészséges.

Ma inkább többet alszom, reggel korábban kelek, így marad időm egy kis mozgásra.
Fittebbnek érzem magam tőle és mosolygósan indul a reggel.

Suliba menet Napoleon Hill vagy Brian Tracy zsebkönyv.
Újabb jókedv és mosoly.

Suli után hazafelé ugyanez.

Inkább hasonló könyveket javasolnék én is, mint az energiaital...

Ezt érdemes elolvasni:

http://www.hazipatika.com/articles/Szarnyakat_ad?aid=20040728175117

A lényeg mindig a jelen (a most) legyen!
Nem elérhető  
Read 2011. Június 14. Kedd, 13:17:04 #12
Pitya

Elmondon én,hogyan jártam az energia itallal.
Építkezésen dolgoztam napi 10 órában de elölfordult,hogy többet is,mivel a minka kemény volt és az út oda vissza 3 óra volt napi renden ezért nem sok időm maradt és egyre fáradtabb is lettem.főleg mivel egy héten gyakran 7 napot is dolgoztam.
Valahogy rákaptam az energialöttyre  098 elkezdtem egyre többet inni belőle végül,volt,hogy elment akár nap 1-1,5 liter is  great eleintre élveztem a pörgést,hogy pöröghettem mint állat  character0029
De később egyre kevésbé hatott  és mivel éjjel nem tudtam aludni még fáradtabb lettem majd ez fokozódott,ha nem ittam eltudtam volna aludni fényes nappal akár állva is,ha viszont ittam,akkor meg szétt akart hasadni a fejem a vérnyomástól.
Így végül orvosnál kötöttem ki és bár semmi komoly bajom nem,lett és csak pár injekciót kaptam,hogy felerősödjek,mégis egy évbe telt mire úgy éreztem,hogy minden 100%-os újra.
Azóta csak kávét iszom,de azt is csak reggel és azt is csak azért,mert inmáron 2 születés napom van mióta bealudtam a volánnál és meghenteregtem autóval az árokban,viszont ha ittam volna egy kávét aznap biztos nem csúszok ki.
De energia italt soha többé,napi renden nem szabad fogyasztani csak néha napján,van egy haverom aki,mindennap issza mikor rákapott mondtam,hogy nem jó ötlet,de nem hitt nekem.
Azóta is mindíg fáradt és napi egy helyett már 3-4-et is megiszik,mert ha hozzászoksz hajlamos leszel meginni még egyet  ha fáradtabb vagy amitől persze még fáradtabb leszel és így tovább.
És már sokan meg is haltak emiatt,az orvos legalábbis ezt mondta nekem.
Nem tűnik veszélyesnek,de szerintem károsabb mint a cigi csak ezt nem hangsúlyozzák annyira.
Nem elérhető  
Read 2011. Június 14. Kedd, 16:43:50 #13
Morgan

Pityának teljesen igaza van ! Azért vagy fáradt, mert kimerült vagy, Megiszod az energiaitalt, mozgósítja a tartalékaidat. Egy idő után nem lesz mit mozgósítani.
Én voltam úgy, hogy minden nap fáradtnak éreztem magam. El kezdtem mozogni, gondolván fáradtabb úgysem lehetek, hátha segít. Be is jött !
Nem elérhető  
Read 2011. Június 15. Szerda, 12:52:05 #14
Clark Kent

Tudtommal ha alkohollal keveri az ember, akkor az energiaitalban lévő taurin + guarana reakcióba lép az alkohollal és mérgező vegyületet alkotnak.
Meg ha hosszú távon rendszeresen fogyasztják, akkor nőknél meddőséget, férfiaknál pedig impotenciát okozhat.

Ez persze nem 100%-ig biztos, mert csak egy hírből olvastam ezeket. De nem olyan régóta van a piacon és nem olyan régóta divatos, hogy meg lehessen bízni benne. Viszont az már szinte mindenhol bizonyított, hogy tartós fogyasztása erősen káros az elmére és a szervezetre. Nem véletlenül tiltották be sok Európai országban.

Szerintem itt is a mértékletesség a lényeg, mint minden másnál. Ha néha napján megiszik egyet az ember, biztos nem lesz tőle baja. Csak ne szokjunk rá és ne igyuk rendszeresen, ami talán magától értetődő lenne, csak hát függőséget is okoz. Ja és 18 év alattiaknak betiltanám, ugyanúgy mint a cigit. A legtöbb gyerek nem tudja felfogni milyen káros lehet ez számára (sajnos még elég sok felnőtt sem). Valószínűleg ugyanúgy hozzájutnának, mint az alkoholhoz, vagy cigihez, de legalább nem azt látná az ember hogy literes energiaitallal indulnak suliba minden nap a kisgyerekek, amit a szülők adnak a kezükbe. Vicc.
Nem elérhető  
Read 2011. Június 15. Szerda, 16:23:14 #15
Robi366

nekem az energiaitallal kapcsolatban az a megfigyelésem hogy ha túlzásba viszi az ember, akkor kiszívja az ember lelkét is ... pont a vésztartalék amit mozgósít és ha sokat iszik belőle az ember immunrendszeri ggyengeséget okoz, pl az influenza meg a herbesz meg a megfázás hamarabb beüt ha valaki tól sokat iszik. mástészt a vérnyomást is megbolondítja, kihajtja az ember víztartaléklát hamarabb kiszárad tőle az ember szája. tehát rövid távon lehet hogy feldobódik tőle az ember de hosszútávon eléggé káros, szimplán a kávét sem javaslom senkinek... a sport és a kialvás megfelelő kombinációja fel tudja javítani az ember kondícióját tartósabban és kíméletesebben mint akármilyen "doppingszer" azaz kávé vagy energiaital...

---==> A rosszlányoktól vagyok ilyen rosszfiú ! <==---

Nem elérhető  
Read 2014. Február 22. Szombat, 19:30:44 #16
joke23

- szeretsz tanulni, de képtelen vagy rá, belefásulsz. Nem tudsz tanulni, ez azt jelenti. Ajánlok neked egy módszert, ha jelzed pm-ben!

Engem is erdekelne ez a modszer. Megosztanad velunk?  Wink
Nem elérhető  
Read 2018. November 10. Szombat, 19:51:06 #17
Wingkeresopua

Én is azt gondolom, hogy az energiaital nem megoldás, old meg máshogy azt, hogy legyen erőd!
Nem elérhető  
Read 2018. November 10. Szombat, 20:07:05 #18
Jimmi

Kicsit rászoktam utóbbi időben enerigaitalra, kávéra még jobban... azt érzem, hogy fáradtabb vagyok, ha nem iszok pár napig.

1 hét után, ha nem iszok, viszont kitisztul a szervezetem, és újra energiadúsabb leszek.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2018. December 10. Hétfő, 13:12:52 #19
Sabre

2007 elején ittam az első energiaitalt, azt is egy lánytól kaptam, mert hajnalba elé mentem Tongue
Azóta még mindig megtudom számolni egy kezemen, mennyi energiaitalt ittam meg. (11+ év alatt szerintem max 5db az nem sok). Kávézni egyáltalán nem kv-zok.
Ha fáradt az ember akkor (forró)csoki, tea, vagy végső esetben 5-10 fekvőtámasz. Fáradtabb leszel ezutóbbi után, de felpörget egy időre, és még hasznos is.

Edzéshez pedig egyértelműen (kifejezetten) sport italokat tolok.

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

Mielőtt PMben kérdeznél tőlem, olvasd el!

"Azt beszélték róla, hogy visszafogott csávó,
de egyre inkább látszott, hogy terepen tornádó!"
- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. December 11. Kedd, 16:18:38 #20
Jimmi

Na edzel Sabrebátyó? Smiley

Én időnként iszok energiaitalt, főleg amikor húzós hetek vannak, mint a táborok, és bírni kell. Bírnám anlkül is szerintem, de jólesik egy nyári melegben hűs ízes valami napi 2x.

Télen nem igazán iszom. 2 hetente talán 1x.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2018. December 12. Szerda, 19:26:14 #21
Sabre

Na edzel Sabrebátyó? Smiley

aha Smiley Rámfér. Neked is ki kéne próbálni Wink

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

Mielőtt PMben kérdeznél tőlem, olvasd el!

"Azt beszélték róla, hogy visszafogott csávó,
de egyre inkább látszott, hogy terepen tornádó!"
- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Oldalak: [1]   Fel
Ugrás:  

Copyright: Puafesztivál 2009-2015

Preexpertek vagy felfele Fórumrész: csak tagok láthatják
Nem találhatóak hozzászólások.

Facebook Like! Smiley

* Üdv Újra itt!

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

* Szavazz!
  • Te kint voltál a körúton a 2016-os Magyarország - Portugália EB meccs után?
  • Pont Igen, de még nem volt számottevő PUA tudásom
  • 3 (15%)
  • -
  • Pont Igen, és erős PUA tudásom volt már akkor is
  • 1 (5%)
  • -
  • Pont Igen, tudásom is van, de épp kapcsolatban voltam
  • 1 (5%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott, de van tudásom
  • 8 (42%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és igen
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és nem
  • 1 (5%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott és nincs tudásom
  • 5 (26%)
  • -
  • Összes szavazó: 19
  • Témakör megtekintése

* Új Tagjaink Üdvözlése
Zsolt 88 bemutatkozom ,,Az olvasás gyönyörűsége" írta Zsolt88
[2018. December 05. Szerda, 13:55:53]

Mortensen bemutatkozása írta Jimmi
[2018. November 11. Vasárnap, 09:21:59]

* Legfrissebb OFF Stuff
Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic írta Sabre
[2018. December 01. Szombat, 18:15:11]

Mit hallgatsz most éppen? - Napi Zene írta Sabre
[2018. November 26. Hétfő, 02:08:24]

Calendar
december 2018
vas hét kedd sze csüt pén szo
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 [14] 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Nincsenek naptári események.

* Havi top hsz.ó
Sabre Sabre
47 üzenet
szex
36 üzenet
Jimmi Jimmi
17 üzenet
Question!
11 üzenet
J.D. J.D.
8 üzenet
angelcica
7 üzenet
Költő
6 üzenet
gabesz939
5 üzenet
Mortensen
5 üzenet
WildStyle WildStyle
3 üzenet
Safi69
3 üzenet
Fenrir Fenrir
2 üzenet
Horváthzoltán
2 üzenet
Niceguy
1 üzenet
sm0ker sm0ker
1 üzenet

* Nézd meg mire szavazol!
  • Mi legyen a 3 napos Barátnőszerzési Tréning neve?
  • Pont Hatásos Barátnőszerzési Tréning
  • 10 (14%)
  • -
  • Pont  Barátnőszerzési és Felszedő Művész Tréning
  • 10 (14%)
  • -
  • Pont Intenzív Barátnőszerző Tréning
  • 19 (28%)
  • -
  • Pont Egyéb, javaslatot teszek a topikban
  • 4 (5%)
  • -
  • Pont Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréning a'la Puafesztivál
  • 24 (35%)
  • -
  • Összes szavazó: 66
  • Témakör megtekintése

* FórumTagsági szintek
Elite - Legjobb, legtapasztaltabb fórumtagjaink
Pua Expert - 90%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad
Pua PreExpert - 70-80%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad, majdnem Expert.
Elegant - 200 hsz. felett, legtöbb jogot élvezi
Special - 100 hsz. felett
Power - 25 hsz felett
Részletesen katt!

Theme Update by Runic Warrior Originally created by m3talc0re
Az oldal 0.321 másodperc alatt készült el 52 lekéréssel. (Pretty URLs adds 0.176s, 26q)

Google visited last this page Tegnap - 09:33:24