Ki milyen sportot űz?
Az Intelligens Csajozási Pua Fórum

Bővített keresés
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
2018. December 13. Csütörtök, 23:13:59
Hírek: Kontakt telefon: +36/20-516-4576
Regisztrálási probléma, megosztani való: akkor kérlek írj az info@puafestival.com címre. Ha új topikot, témát nyitnál a fórumon: Kérdésed van, vagy segítséget kérsz, akkor ezt a topikot (katt!) mindenképp olvasd végig!

FULL Tréningre jönnél: Legközelebbi szabad "Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréningre": Jelentkezz most! Katt!
Jimmivel itt tudod biztosan felvenni a kapcsolatot:jimmi@puafestival.com.
collapse
Üdvözlünk a PUA fórumon, Intelligens Csajozási Fórum!
Miért érdemes regisztrálni az Intelligens Csajozás Fórumra? 035
Avagy Amit Látogatóként, Vendégként nem láthatsz!

- ISMERKEDŐS, MOTIVÁCIÓS VIDEÓK!
- HALADÓBB FELSZEDÉSI PROBLÉMÁK KITÁRGYALÁSA
- ONLINE (IWIW, FACEBOOK, MSN) CSAJOZÁS, ISMERKEDÉS
- AZONNAL LETÖLTHETŐ ISMERKEDÉSI, ÖNFEJLESZTŐ KÖNYVEK, ANYAGOK, DVD-k!
- HITEK, TÉVHITEK AZ ISMERKEDÉSBEN, CSAJOZÁSBAN
- DOMINÁNS ALFA FÉRFI
- CSAJOZÓSTÁRS és WINGPARTNERKERESŐ FÓRUMRÉSZ
...
És Még legalább 10 IZGALMAS Fórumrész!
Szeretnéd, hogy meggyőzzünk? Katt!Csajozás Kezdőknek és Haladóknak!

Oldalak: 1 2 [3]   Le
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában Téma Eszközök  
Read 2012. Február 08. Szerda, 16:58:15 #100
oti

Re:Ki milyen sportot űz?

Van most a suliban egy cserediák Kínából, vagyis valahonnan Peking mellől.
(Egyébként azt mondja, mindössze 20.000.000-an élnek a kisvároskában Cheesy)

A lényeg, hogy tartott nekünk egy előadást a kínai kung fu-ról. Mondta, hogy
kétféle kung fu van náluk. A Shaolin és Tai Chi kung fu. És mindenkinek kell
legalább 1 hónapot foglalkozni a kung fuval, hogy legalább az alapokat begyakorolják.

Ahogy mesélt a Tai Chi kung furól, nagyon komolyan megjött a kedvem hozzá.
Mondta, hogy az a lényege, hogy energiát kapjunk a természettől és azt utána
áramoltathatjuk a testben, meg ilyesmi...

Szóval feltétlenül ki akarom próbálni.  Smiley Smiley
Nem elérhető  
Read 2012. Február 08. Szerda, 17:00:57 #101
oti

Valakinek van már tapasztalata benne, netán csinálja valaki?
Kíváncsi lennék a tapasztalataitokra. Állítólag nagyon relaxált leszel tőle.
Nem elérhető  
Read 2012. Február 29. Szerda, 18:19:18 #102
Fefo

Én is kipróbálom. A Tai Chi élettani hatásai : javítja a vérkeringést, kíméletesen dolgoztatja meg az izmokat, segít megóvni, helyreállítani az ízületek egészségét, stressz oldó, nyugtató hatású, rendszeres gyakorlás növeli az energia szintet, különösen ajánlott mozgásszegény életet élőknek, kíméletesen edzi szervezetünket.
Nem elérhető  
Read 2012. Február 29. Szerda, 19:05:24 #103
Moran

ez érdekelne engem is. már csak valami jó hely kéne, ahol jól tanítják és megéri az árát.

"Ha annyiszor lennél terepen, mint ahányszor ide írkálsz, már háremed lehetne..."
Nem elérhető  
Read 2012. Február 29. Szerda, 21:41:32 #104
tibour

Valakinek van már tapasztalata benne, netán csinálja valaki?
Kíváncsi lennék a tapasztalataitokra. Állítólag nagyon relaxált leszel tőle.
Én chi-kungozom. Ezt még nem próbáltam, de biztos van legalább olyan jó. Az ilyen dolgokra nagyon igaz az, hogy az elvárásaiddal tönkre tudod tenni az élményt, ezért nem mondom meg, hogy mire számítsál. Meg azért is, mert én sem tudom.
Ki kell próbálni!

Én is kipróbálom. A Tai Chi élettani hatásai : javítja a vérkeringést, kíméletesen dolgoztatja meg az izmokat, segít megóvni, helyreállítani az ízületek egészségét, stressz oldó, nyugtató hatású, rendszeres gyakorlás növeli az energia szintet, különösen ajánlott mozgásszegény életet élőknek, kíméletesen edzi szervezetünket.
Ehhez hozzáteszem, hogy a testtudatosságot fejleszti. Megtanulsz figyelni a testedre. Nemrég olvastam valahol, hogy az átlagember 4 éves korában elveszti a testtudatosságát. Nem tud kommunikálni a saját testével.

Az igazság egyszerű és mindenki számára hozzáférhető. Miért bonyolítod? Az igazság szerető és szeretetre méltó. Tartalmaz mindent, elfogad mindent, megtisztít mindent. A hazugság viszont bonyolult, és bajok forrása... Nisargadatta Maharaj
a tudatosság tudománya és a tudatszintek
Nem elérhető  
Read 2012. Március 04. Vasárnap, 20:29:56 #105
vombat

8 évesen kezdtem atletizálni mely egy 10 éves szerelemmé nőtte ki magát.
A ma napig része az életemnek.
18 évesen átpártoltam a fekve nyomásra majd fokozatosan átpártoltam a saját testsúlyos edzésekre.
Munkám és tanulmányaim is a sport-hoz kötnek, bár főleg a testépítéshez illetve TRX-hez.
"Önfeljesztésnek" jelenleg Jet Kun Do zni járok.
Nem elérhető  
Read 2012. Március 07. Szerda, 18:54:01 #106
Jimmi

8 évesen kezdtem atletizálni mely egy 10 éves szerelemmé nőtte ki magát.
A ma napig része az életemnek.
18 évesen átpártoltam a fekve nyomásra majd fokozatosan átpártoltam a saját testsúlyos edzésekre.
Munkám és tanulmányaim is a sport-hoz kötnek, bár főleg a testépítéshez illetve TRX-hez.
"Önfeljesztésnek" jelenleg Jet Kun Do zni járok.

TRX:
Jet Kun Do:

Mik ezek? Miért ezek? Jól hangzik...

"Nők megismerése és ünneplése - ez a kulcs!"

"be social!"

FérfiKommunikációs Cégem és Oldalam, katt!

Privát képzés és coach, érj el maximális sikert, minél gyorsabban! Most!

Küldhetsz sms-t is, ha valami sürgős: +36/20-516-4576
Nem elérhető  
Read 2012. Március 08. Csütörtök, 22:27:19 #107
vombat

TRX:
Jet Kun Do:

Mik ezek? Miért ezek? Jól hangzik...

TRX: Saját testsúllyal végzett gyakorlatokhoz egy segédeszköz. Tulajdonképpen a szertornából a gyűrűhöz hasonlítható. Hogy vizualizálni tudd, képzeld el a szertornából látott két gyűrűt, melyek egy "Y" alakú kötélen helyezkednek el. Az a vége a kötélnek, amely szimpla karabínerrel van ellátva így rögzíthető bordásfalra, ajtófélfára, de szinte bárhova. Nem igényel speciális körülményeket bármilyen lakókörnyezetben könnyen használható akár panelban, akár kertes házban lakik az ember. Nem kell hozzá kondibérlet sem. A gyakorlatok végrehajtása saját testsúllyal történik ezért elkerülhetők a terhelés okozta torzulások, kopások a testben.
Google használatával és youtubos videókkal könnyen lehet bővebben tájékozódni, illetve bárki könnyen 1 órás munkával elkészítheti magának.

Jeet Kun Do :

Bruce Lee alakította ki 1967-ben. Amit talán a legfontosabb tudni róla, hogy nem használ tradícionális elemeket. Ez annyit jelent, hogy nem akar rád erőltetni semmit ami nem te vagy. Tehát nincs sallang a múltból eredő mozgásformációk és nincsenek kötöttségek se. Ezt úgy kell értelmezni, hogy azt tedd amiben te a legjobb vagy. Nincs szabály, hogyan harcolhatsz teljesen egyénre szabható.
Amiben még eltér az eddig megszokottaktól, hogy a védő, ahelyett, hogy blokkolná az ellenfél ütését, elhajol az ütés elől, és mielőtt az elérné a célzott testrészt, visszatámad egy megállító ütéssel. Ez a megállító ütés sokkal hatásosabb lesz az ellenfél által indított technikánál, mert egyrészt az ellenfél nem számít rá, másrészt az általa indított technika lendületével még bele is dől ebbe.
Jeet Kun Do -ban nincsenek felesleges mozdulatsorok és nem szabja meg, hogy mi a jó nekem.

Azért választottam őket mert mind a kettő teljes szabadságot ad az egyénnek.

Nem elérhető  
Read 2012. Április 13. Péntek, 20:42:57 #108
PiszkosHarry

Én gimnáziumba tagja voltam a suli kosárcsapatának, igaz többnyire csak cserejátékos voltam. De így is DHV, persze akkor még nem tudtam, csak tapasztaltam, hogy több lány volt a meccseiken, mint fiú! Grin-Vigyorog Ez kb 10 lányt jelentett, mert ugye a tornateremben pattogott labda, és bordásfal forever ! Grin-Vigyorog  Elvégre nem Amerikában vagyunk, ahol az egyetemi csaptok több ezres csarnokban játszanak.

Jelenleg csak futás és kerékpár.

Nem elérhető  
Read 2012. Július 05. Csütörtök, 09:12:39 #109
spiry

Detto, én is sulicsapatba kosaraztam, de abbahagytam mert nembírtam a terhelést a betegségem miatt..igaz már kicsit bánom, mert mai napig nagyon szeretek kosarazni, és mostmár az önbizalmam, kiállásom, határozottságom is meglenne hozzá.
Nem elérhető  
Read 2012. Augusztus 07. Kedd, 23:30:11 #110
boxer

Egy hete Wing Tzun (Chun) ozok, nagyon bejön, nem az erőre megy, hanem a technikára Bruce Lee ennek alapján alakította ki a Jet Kun Do-t.
A lényege tömören:

-Villámgyors sorozatütések a test középvonalára

-Egy mozdulattal ütsz, és védekezel is.

-Csak alacsony rúgások.

-Improvizatív, reflex ütések, védekezések

-Spirituális és pozitív tanítások és gondolatok övezik ezt a fajtát.

---------

Emellett fociztam sokáig, capoeiráztam kb 1 évig. + fegyencedzés

Steve Mcqueen : "Abban a pillanatban jó ötletnek tűnt..."
Nem elérhető  
Read 2012. Augusztus 08. Szerda, 08:55:49 #111
gabesz939

Én is elakartam kezdeni, még decemberben, de mint sok minden másra, erre se mertem elmenni.
Én most airsoftozni kezdtem el. De ezzel is tököltem jó sokat.. Úgy volt, hogy múlthéten csüt.-ön felmegyek Pestre, hogy megvegyem a fegyót. Hát, a vonatra nem bírtam felszállni, pedig szószerint előttem volt. Az ajtó is ki volt nyitva - mivel ugye szálltak le -, de megfordultam és inkább mentem haza a vonatommal.
Másnap megrendeltem egy olyat, ami nisn raktáron - de ezt már akkor láttam, mikor megrendeltem... Aztán filóztam rajta, hogy felhívjam, ne hívjam, majd másfélóra múlva felhívtam és lemondtam. Majd megrendeltem másikat, aztán kicsit sz.rtam, hogy adnak-e hozzá mkh kártyát - mert írták, hogy nem tartalmazza az ár. Akkor egész pénteken nem értem el. Vasárnap este 10-kor írtak vissza, hogy törölték. Majd másnap - már hétfőn - elhatároztam ,hogy "Lesz.rom, felmegyek!" Aztán végül is felmentem, de vagy 10-15x meggondoltam magam míg felszálltam a vonatra - a pesti vonatra. Aztán taxival ki, boltba paráztam, mint minden boltban és el is felejtettem kérdezgetni. De mindegy. Megvan, jó sokára.

"Mi ez, hagymásbab? -Nem, krumplis hal... -Én is szeretem a hagymásbabot!
 Ha fej, enyém, ha írás, megfelezzük. "
Nem elérhető  
Read 2012. Augusztus 28. Kedd, 01:47:39 #112
Trisz

Sziasztok srácok, urak! Én jelenleg amatőr szinten testépitéssel, erőemeléssel, futással foglalkozom, nagy ritkán kispályás foci, bár mi nagyon rámegyünk a látványra, "játékra" fizikai kontakt helyett, már-már streetballnak is nevezhető. Nagyon fontos a mozgás de ezt már hallhattátok 1OOO felől úgyhogy ti is sportoljatok sokszor, sokfélét!:D lol_hitting victory
Nem elérhető  
Read 2012. Augusztus 28. Kedd, 07:28:34 #113
Bastian

Sziasztok!
Én 8 évig fociztam egy "profi" utánpótláscsapatban (heti 4 edzés+1 meccs), aztán 16 évesen abbahagytam. Utána 3-4 év aikido, majd 2 év baranta, magyar harcművészet - ezt annak ajánlom, akit érdekel a magyar kultúra is nem csak a sport meg hagyományőrzés. Az aikido nagyon jó, sokat segített szociálisan is, ellazulásban. Jobban tudtam koncentrálni a teendőimre, letisztult az agyam, és még jókedvű is lettem tőle. Viszont erőnlétet, erőt nem fejleszt, csak egy bizonyos szintig (persze aki nem sportolt előtte rendszeresen, annak eleinte ez kihívás ilyen téren is), ezért mellette szoktam futni, úszni vagy biciklizni, ezeket kb. felváltva, amihez épp kedvem van, vagy van hozzá társaság. Saját testsúlyos gyakorlatokat is végzek emellett.
Most reklámozzák a heti 3x sportot, legalábbis az olimpia alatt még ez ment. Na most, szerintem ez kevés, legalábbis nekem (nyilván hozzászoktam már gyerekkorban egy napi rendszerességű testmozgáshoz). Tervem a heti 4-5 alkalom, de nyilván nem mindig ugyanaz, hanem az elmondottak vegyítve. A sport iszonyat jó dolog, én szinte függő vagyok!  Cheesy
Nem elérhető  
Read 2012. Szeptember 23. Vasárnap, 21:38:50 #114
ManOwarrior

Sziasztok! Smiley

A sport iránti szerelmem már nagyon kis koromban elkezdődött (most 18 vagyok), kezdetekben hobbiszinten futsaloztam, aztán elkezdtem teniszezni amit 2 évig folyamatosan csináltam. 16 évesen kezdtem testépítéssel foglalkozni, és mellé csatlakozott az úszás. A testépítés igen nagy önbizalom növekedéssel is járt, ami nagyban segíti a PUA törekvéseimet. Előtte tekéztem is, amit sokan gagyi, nyugdíjas sportnak tekintenek, de a lábam és derekam nagyon megerősödött tőle. A sport nagyon fontos az életemben, a mélypontokon is ez jelentette a kapaszkodót, és büszke vagyok az így elért alkatomra. Az utóbbi időben aztán más fele kalandoztam, nemrég elkezdtem komolyan bokszolni, most pedig a kravmagát fogom kipróbálni, de emellett még mindig kondizok, újra teniszezek. És látom mikor sok diáktársaméhoz hasonlítom a fittségem, és az energikusságom, az egészségem, hogy mennyire jól tettem kiskoromban, amikor a rendszeres sportolás mellett döntöttem.Smiley
Nem elérhető  
Read 2013. Január 08. Kedd, 16:31:08 #115
Triumphant

Jeet Kun Do---> Ez tetszik Cheesy
Jómagam saját testsúlyos edzést+súlyzós edzést kombinálom (mellette étrend ugye) mondjuk vannak ugye bizonyos csontozati adottságok amiken nem lehet javítani, de kit érdekel?! 13
--->tekéztem is -->Forever favourite Cheesy
Thai boxolni szeretnék majd a jövőben  Smiley

Úgy kerek, ha én nyerek.
Nem elérhető  
Read 2013. Január 08. Kedd, 18:07:06 #116
reggin

Sportot űzünk a csajozásból. Cheesy

Az sem rossz, csak attól nem lesz szép tested..CheesyTongue
De a 4 év vízilabdától, a thai boxtól meg a futástól az lett. Cheesy Más kérdés, hogy mostanában nem volt lehetőségem sportolni két hónapig és voltam már jobb állapotban is. Cheesy Szerencsére már nűvelem.
Szeretem ezt a fórumot mert néha jól esik, úgy istenigazából bétaként magyarázkodni. Néha unom, hogy ennyire belémépült ez az alfaságrobot. Cheesy

jomagam2 ez a hozzáállás minősíthetetlen. Ne legyél csód.  Cheesy
(A disszociatív személyiségzavar első jele amikor az ember a 3 évvel ezelőtti énjével beszél. Cheesy )
Nem elérhető  
Read 2013. Január 24. Csütörtök, 22:10:35 #117
Pain

Calisthenic 4 ever ! Mellette még "sufnyituning" kickbox Cheesy
Nem elérhető  
Read 2013. Február 04. Hétfő, 01:18:28 #118
Kilroy

A lényeg, hogy tartott nekünk egy előadást a kínai kung fu-ról. Mondta, hogy
kétféle kung fu van náluk. A Shaolin és Tai Chi kung fu. És mindenkinek kell
legalább 1 hónapot foglalkozni a kung fuval, hogy legalább az alapokat begyakorolják.
Én jártam több fajta kung fu-ra, a Shaolin nekem túl formális volt, kevés volt benne a tényleges harc. A Wu Chi kung fu viszont nagyon mozgalmas, technikás és kellemesen megeröltető! Utóbbit csak ajánlani tudom mindenkinek.

“If you end up with a boring miserable life because you listened to your mom, your dad, your teacher, your priest, or some guy on television telling you how to do your shit, then you deserve it.”  Frank Zappa
Nem elérhető  
Read 2013. Február 06. Szerda, 23:29:27 #119
Twitch

Az én szenvedélyem a MOTOCROSS (nem összetéveszteni az enduroval  Grin-Vigyorog ) . Eddig hobbi volt, de idén már versenyezni is fogok. Hétközben 4szer edzek, hétvégén 2szer motorozok. Nagyon tetszik, sok adrenalinnal, kőkemény munkával jár, sokkal többel, mint azt egy néző gondolná. Az érzést mikor nyélgázon mész, mikor a levegőben pillanatra súlytalan leszel semmihez nem lehet hasonlítani. Az egész testedet igénybe veszi, jól átmozgatja a tested. Ez az a sport, amire feltettem az életemet, és nagyon szeretem  Smiley

Hogy milyen pluszt adott az életemhez?
Célokat adott(rövidtávú hosszútávú)
megtanultam küzdeni a céljaim beteljesüléséért
Magabiztosságot (tudom, hogy amit kitűzök magam elé, azt el is tudom érni)
Életstílust
Nem elérhető  
Read 2013. Február 21. Csütörtök, 22:06:58 #120
Jimmi

twitch: irigyellek! A motocross nagyon cool lehet! Smiley

"Nők megismerése és ünneplése - ez a kulcs!"

"be social!"

FérfiKommunikációs Cégem és Oldalam, katt!

Privát képzés és coach, érj el maximális sikert, minél gyorsabban! Most!

Küldhetsz sms-t is, ha valami sürgős: +36/20-516-4576
Nem elérhető  
Read 2013. Július 23. Kedd, 21:25:17 #121
John

Egy ideig jártam karate-edzésre, elég jó volt mert sok fekvőtámaszt csináltattak és nem maradtam puhány. Smiley

''Az ismerkedés képessége megvan mindenkiben, ahogy a szobor is ott van a megdolgozatlan sziklában, csak még nem került a felszínre.''
Nem elérhető  
Read 2013. Augusztus 11. Vasárnap, 22:43:31 #122
Ferno18

10-11 éves koromig versenyszerűen fociztam. Majd csak hobbiszinten ment a sportolás.
18 éves kortól kosárlabda amatőr szinten és rendszeres ersőítés.
19 éves kortól testsúlyos edzés, kosár.

20 éves kortól: kosárlabda, heti 5 futás, testsúlyos edzés, bicikli(bár inkább csak közlekedésre használtam).
Idén ezekhez hozzá jött még a kettlebell, meg tervbe van véve az úszás ősztől.

Nekem a célom, hogy minél jobb atléta legyek, szóval kitartó futó. 12 perc alatt minimum 3 km futás. Robbanékony, gyors futó. Felső test kb. olyan erősségre szertném edzeni, hogy menjen az egykezes fekvő, egykezes húzodzkodás, egy kezes karhajlítás kézállásban. Smiley Meg van pár szertorna gyakorlat, amit elsajátítanék. Smiley
Nem elérhető  
Read 2018. November 10. Szombat, 19:43:39 #123
Wingkeresopua

Írtátok a TRX-et korábban, nekem nem jött be! Smiley
Nem elérhető  
Oldalak: 1 2 [3]   Fel
Ugrás:  

Copyright: Puafesztivál 2009-2015

Preexpertek vagy felfele Fórumrész: csak tagok láthatják
Nem találhatóak hozzászólások.

Facebook Like! Smiley

* Üdv Újra itt!

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

* Szavazz!
  • Te kint voltál a körúton a 2016-os Magyarország - Portugália EB meccs után?
  • Pont Igen, de még nem volt számottevő PUA tudásom
  • 3 (15%)
  • -
  • Pont Igen, és erős PUA tudásom volt már akkor is
  • 1 (5%)
  • -
  • Pont Igen, tudásom is van, de épp kapcsolatban voltam
  • 1 (5%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott, de van tudásom
  • 8 (42%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és igen
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és nem
  • 1 (5%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott és nincs tudásom
  • 5 (26%)
  • -
  • Összes szavazó: 19
  • Témakör megtekintése

* Új Tagjaink Üdvözlése
Zsolt 88 bemutatkozom ,,Az olvasás gyönyörűsége" írta Zsolt88
[2018. December 05. Szerda, 13:55:53]

Mortensen bemutatkozása írta Jimmi
[2018. November 11. Vasárnap, 09:21:59]

* Legfrissebb OFF Stuff
Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic írta Sabre
[2018. December 01. Szombat, 18:15:11]

Mit hallgatsz most éppen? - Napi Zene írta Sabre
[2018. November 26. Hétfő, 02:08:24]

Calendar
december 2018
vas hét kedd sze csüt pén szo
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 [13] 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Nincsenek naptári események.

* Havi top hsz.ó
Sabre Sabre
47 üzenet
szex
37 üzenet
Jimmi Jimmi
17 üzenet
Question!
11 üzenet
J.D. J.D.
8 üzenet
angelcica
7 üzenet
Költő
6 üzenet
gabesz939
5 üzenet
Mortensen
5 üzenet
WildStyle WildStyle
3 üzenet
Safi69
3 üzenet
Fenrir Fenrir
2 üzenet
Horváthzoltán
2 üzenet
Niceguy
1 üzenet
sm0ker sm0ker
1 üzenet

* Nézd meg mire szavazol!
  • Mennyire fontos számításba venni a ciklusokat ?
  • Pont 0% teljesen jelentéktelen tényező, semennyire
  • 6 (15%)
  • -
  • Pont 10% nem túl jelentős tényező, de érdemes lehet foglalkozni vele
  • 16 (41%)
  • -
  • Pont 20% jelentős szeszéjességi tényező
  • 7 (17%)
  • -
  • Pont 30% hosszú távkapcsolat esetén elkerülhetetlen tényező.
  • 10 (25%)
  • -
  • Összes szavazó: 38
  • Témakör megtekintése

* FórumTagsági szintek
Elite - Legjobb, legtapasztaltabb fórumtagjaink
Pua Expert - 90%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad
Pua PreExpert - 70-80%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad, majdnem Expert.
Elegant - 200 hsz. felett, legtöbb jogot élvezi
Special - 100 hsz. felett
Power - 25 hsz felett
Részletesen katt!

Theme Update by Runic Warrior Originally created by m3talc0re
Az oldal 0.337 másodperc alatt készült el 51 lekéréssel. (Pretty URLs adds 0.213s, 26q)

Google visited last this page Ma - 07:52:08