Már 1978-ban elindult a PUA tanulmányozása? "Lefeküdnél velem?"
Az Intelligens Csajozási Pua Fórum

Bővített keresés
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
2019. Július 23. Kedd, 12:41:09
Hírek: Kontakt telefon: +36/20-516-4576
Regisztrálási probléma, megosztani való: akkor kérlek írj az info@puafestival.com címre. Ha új topikot, témát nyitnál a fórumon: Kérdésed van, vagy segítséget kérsz, akkor ezt a topikot (katt!) mindenképp olvasd végig!

FULL Tréningre jönnél: Legközelebbi szabad "Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréningre": Jelentkezz most! Katt!
Jimmivel itt tudod biztosan felvenni a kapcsolatot:jimmi@puafestival.com.
collapse
Üdvözlünk a PUA fórumon, Intelligens Csajozási Fórum!
Miért érdemes regisztrálni az Intelligens Csajozás Fórumra? 035
Avagy Amit Látogatóként, Vendégként nem láthatsz!

- ISMERKEDŐS, MOTIVÁCIÓS VIDEÓK!
- HALADÓBB FELSZEDÉSI PROBLÉMÁK KITÁRGYALÁSA
- ONLINE (IWIW, FACEBOOK, MSN) CSAJOZÁS, ISMERKEDÉS
- AZONNAL LETÖLTHETŐ ISMERKEDÉSI, ÖNFEJLESZTŐ KÖNYVEK, ANYAGOK, DVD-k!
- HITEK, TÉVHITEK AZ ISMERKEDÉSBEN, CSAJOZÁSBAN
- DOMINÁNS ALFA FÉRFI
- CSAJOZÓSTÁRS és WINGPARTNERKERESŐ FÓRUMRÉSZ
...
És Még legalább 10 IZGALMAS Fórumrész!
Szeretnéd, hogy meggyőzzünk? Katt!Csajozás Kezdőknek és Haladóknak!

Oldalak: [1]   Le
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában Téma Eszközök  
Read 2019. Március 24. Vasárnap, 20:47:38 #0
Jimmi

Már 1978-ban elindult a PUA tanulmányozása? "Lefeküdnél velem?"

1978 egy napsütötte délutánja sokaknak emlékezetes maradt a Floridai Állami Egyetemen: elég volt a kampuszon sétálni ahhoz, hogy valaki egy szociálpszichológiai kísérlet alanyává váljon. Russell Clark pszichológus kilenc hallgatója – öt nő és négy férfi – járta az egyetemet, és diáktársaikhoz véletlenszerűen odalépve a következő kérdést tették fel: „Szia! Lefeküdnél velem ma este?”

Az eredmények nem voltak igazán meglepőek: a nők kivétel nélkül elutasították az ajánlatot, nem egy nő fel is háborodott, és kikérte magának a zaklatást. A férfiak 75 százaléka azonban belement volna az egyéjszakás kalandba – akik mégsem, azok közül többen azt érezték, hogy meg kell magyarázniuk a viselkedésüket; volt, aki zavartan közölte, hogy házas.

És egy randi belefér?
A kísérletet még két elrendezésben ismételték meg. A második alkalommal arra voltak kíváncsiak, hogy a férfiak és nők felmennének-e egy ismeretlen lakására. Az eredmények itt is az elvárásoknak megfelelően alakultak: a férfiak 69 százaléka mondott igent, a nőknek viszont csak 6 százaléka ment volna fel egy őt vonzónak tartó férfi lakására aznap este.

A harmadik változatban, ahol csak randira hívták az egyetemistákat, az eredmények jóval kiegyenlítettebben alakultak: ezt az ajánlatot már a férfi hallgatók 56, a nők 50 százaléka fogadta pozitívan.

A spermium olcsó, a petesejt drága
Miért mondanak nemet a nők és igent a férfiak? A pszichológusok évtizedekig a fenti állítással magyarázták a két nem szexuális viselkedése közti különbséget: a kulturális sztereotípiák szerint egy férfinak az az érdeke, hogy minél több nőt termékenyítsen meg, így örökítve tovább a génjeit, a nőnek viszont a legjobb gének és a legjobb apa kiválasztása a feladata, ezért a mennyiség helyett a minőséget tartja szem előtt.

Mára az evolúciós pszichológia álláspontja ennél jóval kevésbé leegyszerűsítő, hiszen mind a nőnek, mind a férfinak a felnevelt utódok számának maximalizálása a célja, ahhoz pedig a férfiak részéről is sokkal több kell, mint egy megtermékenyített petesejt. Azaz, egy férfi is jobban jár, ha több energiát fektet az utódgondozásba, és nem áll meg a nemzésnél.

Környezeti hatások magyarázhatják
Bár Clark kísérlete megállt a kampuszon való leszólításnál, azóta többen felvetették, hogy a nők visszautasító válasza mögött más okok is meghúzódhatnak. A nők agresszívnak találhatják az ennyire egyértelmű közeledést, ami óvatosságra intheti őket, hiszen ez kellemetlen vagy veszélyes szexuális élménnyel társulhat. Ezt a fenti eredmények is tükrözik: ahol csak randira hívták az egyetemistákat – ami azért implicit szexuális vonzalmaz is sejtet a másik részéről –, minden második nő reagált pozitívan.

Persze egy átbeszélgetett éjszaka és néhány pohár bor után a nők egy része is belemegy az alkalmi szexbe, a direkt kérdésfeltevést azonban valószínűleg ebben az esetben is érdemes elkerülni.

Forrás:
index.hu/tudomany/til/2019/03/24/szocialpiszchologia_kiserlet_szex_ismeretlennel_szaporodas/

"Nők megismerése és ünneplése - ez a kulcs!"

"be social!"

FérfiKommunikációs Cégem és Oldalam, katt!

Privát képzés és coach, érj el maximális sikert, minél gyorsabban! Most!

Küldhetsz sms-t is, ha valami sürgős: +36/20-516-4576
Nem elérhető  
Read 2019. Március 25. Hétfő, 01:50:40 #1
Sabre

Re:Már 1978-ban elindult a PUA tanulmányozása? "Lefeküdnél velem?"

Persze egy átbeszélgetett éjszaka és néhány pohár bor után a nők egy része is belemegy az alkalmi szexbe, a direkt kérdésfeltevést azonban valószínűleg ebben az esetben is érdemes elkerülni.

Forrás:
index.hu/tudomany/til/2019/03/24/szocialpiszchologia_kiserlet_szex_ismeretlennel_szaporodas/

Érdekes lenne tudni, hogy vajon hány FC lett belőle Cheesy (és h pontosan milyen nyitást használtak).

Am ezt az oildalt én is szoktam olvasni heti 2-3szor ránézek, ezt még nem olvastam pont.

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

Mielőtt PMben kérdeznél tőlem, olvasd el!

"Azt beszélték róla, hogy visszafogott csávó,
de egyre inkább látszott, hogy terepen tornádó!"
- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2019. Március 25. Hétfő, 11:04:47 #2
Jimmi

Forrás:

Érdekes lenne tudni, hogy vajon hány FC lett belőle Cheesy (és h pontosan milyen nyitást használtak)

Első bekezdésben ott van:

„Szia! Lefeküdnél velem ma este?”

Ezt teszteltem egyszer (2009?) a Szigeten. Utolsó nap hajnalban. Vagy 10 setnél. Volt 1-2 pozitív egyébként, amiből lett folytatás, de szex nem. Smiley

Az is közrejátszott, hogy 10-ből 8 lány külföldi volt. Így eleve offos volt, hiába tudtam gördíteni valamennyire.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2019. Március 25. Hétfő, 11:48:33 #3
Sabre

Azt láttam, csak arra gondoltam, hogy milyen előadás móddal, milyen korosztályon, milyen testbeszéddel, milyen ruháéban. Szóval tudod, részletek, részletek Cheesy
Meg hogy esetleg valamelyik randi később végződött-e valami érdekessel?

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2019. Március 25. Hétfő, 14:29:02 #4
Question!

A nők többsége, ha nem Csernobilból szökött és/vagy extrém túlsúlyos, kb. bármikor hozzájuthat szexhez, ezért önmagában annak nincs számukra nagy értéke.
Nem elérhető  
Read 2019. Március 25. Hétfő, 23:58:37 #5
Sabre

A nők többsége, ha nem Csernobilból szökött és/vagy extrém túlsúlyos, kb. bármikor hozzájuthat szexhez, ezért önmagában annak nincs számukra nagy értéke.

Ezzel teljesen egyetértek

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2019. Március 26. Kedd, 19:18:23 #6
Jimmi

Azt láttam, csak arra gondoltam, hogy milyen előadás móddal, milyen korosztályon, milyen testbeszéddel, milyen ruháéban. Szóval tudod, részletek, részletek Cheesy
Meg hogy esetleg valamelyik randi később végződött-e valami érdekessel?

Randiról biztos vannak érdekesek, de a cikk említi is, hogy azokra gyakrabban mondtak igen, amiből könnyebbeb ment tovább.

Előadásmód: Szerintem normál.

Milyen korosztály: Cikkben benne van, hogy diáktárs, tehát nyilván 18-28 év között túlnyomórészt!

Testbeszéd: Szerintem normál.

Ruha: Ahogy átlag diák öltözött 70-es években.

Nem tudom miért anynira fontosak ezek?!

Régen is történt. A végeredmény a lényeg, amit megerősítek én is, mint a pua egyik hazai képviselője! Smiley
Ezekből ezt lehet kihozni nagyjából.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2019. Március 26. Kedd, 23:23:35 #7
Sabre

Randiról biztos vannak érdekesek, de a cikk említi is, hogy azokra gyakrabban mondtak igen, amiből könnyebbeb ment tovább.

Előadásmód: Szerintem normál.

Milyen korosztály: Cikkben benne van, hogy diáktárs, tehát nyilván 18-28 év között túlnyomórészt!

Testbeszéd: Szerintem normál.

Ruha: Ahogy átlag diák öltözött 70-es években.

Nem tudom miért anynira fontosak ezek?!

Régen is történt. A végeredmény a lényeg, amit megerősítek én is, mint a pua egyik hazai képviselője! Smiley
Ezekből ezt lehet kihozni nagyjából.

Mindent jó tudni az ilyesmiről. Egy bizonyos szint felett, már tudod, hogy a részletekben lehet elrejtve az ördög, vagy épp a démon.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2019. Március 28. Csütörtök, 22:30:06 #8
Sabre

Nem hagyott nyugodni a kérdés, és ugyebár mint minden puaval kapcsolatos dolgot, alig vártam hogy kipróbáljam én is egyszer ezt! Hozzátenném részben ennek az is az oka h barátnőm felhúzta kicsit az agyamat, ettől persze még lehet h a dolog ott volt meglőve h szerintem valójában talán nem is akartam.
A másik ominózus pont egy IGEN esetén a HOL? lett volna, ugyanis tavaly szeptember óta sajnos nincs meg a gamelési célokra üzemeltetett lakás a városban, szóval vagy kipumpolom vidékre (amiktől még kb az is meggondolta volna magát aki benne van a szexben) vagy mehetünk a csajhoz... 

Nem fesztivál, nem campus, egyszerűen csak utca, 2019 március 28, 13:00 és 13:30 között ment végbe. Ami egyébként nem a legjobb terep időben sem, úgy vettem észre, hogy aki fiatal lányokra utazik annak a 14:00-15:30 lényegesen jobb, de akkor nekem már máshol kellett lennem, úgyhogy maradt ez.
Szerintem összességében azért semmiképp sem reprezentatív az amit most tapasztaltam! Mivel sem az idő, sem a hely nem a legjobb volt szerintem.

Öltözék : fekete ing, farmer, fekete kabát.

Maga a nyitás : Szia, lefeküdnél/szexelnél velem?

A szűrő miatt egész necces volt, hiába nagy forgalmú közlekedési csomópont közelében csináltam a dolgot. Egyszerűen csak elindultam a streamben, a jellemző iránnyal szemben. A hátránya a környéknek az volt, hogy egyetlen ülő setet sem sikerült találnom.
A szűrő pedig olyan volt, hogy a lány múljon el 18 éves egyértelműen (semmi kedvem nem lett volna valami zaklatási per áldozatává válni), afromagyarok kilőve, és olyan lányok is, akik ha netalán véletlenül IGEN-t mondanak akkor nem örülni fogok hanem megfutamodni.

Meglepően sok kalácsképű, nyestfejű, tépett varjú, fogszabályzós-pattanásos, ránézésre 16 éves borzalom szaladgál az utcákon, meg a kettes hármas setek is kizáródtak, főleg ahol mondjuk egy olyan van akivel kezdenék is valamit a többiek meg nem (elég sok ilyet is láttam).
most amikor azt hittem milyen jól fog menni a dolog rá kellett jönnöm, hogy tök ritkán (átlag 5 percenként egy nagyon nagy forgalmú helyen) jön szembe olyan akit megnyitnék.

Amit még tapasztaltam, hogy AA-m szerintem továbbra sincs, ugyanis akiket kinéztem mindenkihez odamentem azonnal, magabiztosan, félelem nélkül nyitottam, pedig főleg daygamebe már tök régen nyitottam. Sőt, minden nyitástól feljebb ment a state-em, ugyanakkor a várakozásoktól meg lefelé.

6 lányt nyitottam meg. Az az észrevételem, hogy szinte mind azonnal szabadulni akart a helyzetből, és kb egyik sem vett komolyan. Volt aki csak NEMet mondott és elhúzott, de akadt olyan is, aki megdöbbenve közölte h ez tuti valami szivatás, és már ott is hagyott. De kaptam olyat is, hogy húzzak a hülyeségemmel (és otthagyott).
Egyik setet sem bírtam még 1 percig sem tartani.

A legérdekesebb az ötödik volt, ő nagyon megakart törni, megkérdezte h miért csinálom ezt, vagy mondtam neki? Mondtam neki h ez most a legjobb ajánlatom, és kölcsönösen megtiszteljük egymást ha elfogadja. Meglepődött az érvelésemen, egy pillanatra gondolkodóba esett (ki tudja min) majd közölte h talán majd legközelebb. (szerintem azon gondolkodott, hogy hogy küldjön el a francba Cheesy )

Ekkor jöttem rá, hogy a lányok bár bármikor kaphatnak szexet, szerencsétlenségükre, úgy vannak beállítva, hogy folyamatosan felfelé kacsingassanak. Úgy 1-3 ponttal. Tehát esélyes, hogy egy hasonló vagy lentebb lévő szintű srác esetén nem lesznek elégedettek a dologgal (bár itt nyilván belejátszik az is h a másik milyen az ágyban). Az 1-3 ponttal fentebb lévő srácok pedig gyakran az 1-3 ponttal feljebb lévő csajokat részesítik előnyben, igy kész a képelt : mindenki boldogtalan, a lányoknak csak annyi a szerencséjük h sokkal könnyebben és sűrűbben juthatnak szexhez mint a fiúk.

Persze még érdemes lenne valami parkban, randival kipróbálnom, esetleg ugyanezt fesztiválon, de majd... most nem kell a dráma meg a kockázat. Annak viszont örülök, hogy annyira nem rozsdásodtam be, és kipróbáltam, még ha nem is épp ideális körülmények között.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2019. Március 29. Péntek, 01:03:17 #9
Pityler

Itt van férfi meg női változat is a témával kapcsolatban, az eredmény cseppet sem meglepő.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Ira9A7wSW3M" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Ira9A7wSW3M</a>

Egyébként azt hallottam, hogy ha éjszakai szórakozóhelyeken próbálkozik valaki, főleg ha az átlagnál kicsit jobb a kiállása, esetleg kicsit már italozott állapotban levő hölgyeknél, akkor ugyanezzel a dumával nagyobb sikerrátát is el lehet érni. Smiley Nappal az utcán még ha iszonyatosan jól nézel ki és nagyon bejössz a csajnak, akkor is nehezen fog egy ilyenre igent mondani, ami teljesen érthető szerintem.
Nem elérhető  
Read 2019. Március 29. Péntek, 01:31:37 #10
Sabre

Nappal az utcán még ha iszonyatosan jól nézel ki és nagyon bejössz a csajnak, akkor is nehezen fog egy ilyenre igent mondani, ami teljesen érthető szerintem.

Hát gyakorlatilag ezt tapasztaltam. De mindegy, ezt is ki kellett próbáljam Smiley
Mostanság (hogy azért van biztos) még lazábban állok hozzá mint valaha ...

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Oldalak: [1]   Fel
Ugrás:  

Copyright: Puafesztivál 2009-2019 / - / Csajozás, személyiségfejlesztés, életstílus már 11ik éve

Preexpertek vagy felfele Fórumrész: csak tagok láthatják
Nem találhatóak hozzászólások.

Új Tagok, Kezdő Kérdések, Aktuális Információk
topic Kik a könnyen megdugható csajok?
[KEZDŐ CSAJOZÓS ÉS ISMERKEDÉSI KÉRDÉSEK ITT!]
szex
2019. Július 14. Vasárnap, 19:13:06
topic Siker vagy bukás, más kimenetelem nem lehet
[MUTATKOZZ BE]
metal
2019. Június 28. Péntek, 16:25:16
topic Lány meghívott italra, mit gondoltok erről? Fojtatas masodik resz
szex
2019. Június 20. Csütörtök, 16:30:41
topic tudtok valami könyvet ami a nökel valo beszelgetesrol szol,es hogy mirol hogya?
szex
2019. Június 20. Csütörtök, 15:54:05
topic Csajozási Fórum észrevétel - Van javaslatod?
[INTELLIGENS ISMERKEDÉSI FÓRUM - ÉSZREVÉTELEK - SZÓTÁR]
Jimmi
2019. Június 14. Péntek, 18:26:34
topic Lány meghívott italra, mit gondoltok erről?
Sabre
2019. Június 03. Hétfő, 00:29:59
topic Ki milyen technikat,hasznal hogy nemenjen el hamar ismeretlen lanyoknal sex köz
J.D.
2019. Május 28. Kedd, 15:49:06
topic Csajozási alapfogalmak minilistája, hogy a fórumot is megértsd! Csajozz!
[LEGELSŐ LÉPÉSEK A CSAJOZÁSI FÓRUMON ]
szex
2019. Május 27. Hétfő, 20:17:41
topic Mystery ****túl hasonlóak vagyunk semaja***?
Sabre
2019. Május 14. Kedd, 21:18:41
topic David DeAngelo - Double Your Dating
Niceguy
2019. Május 12. Vasárnap, 09:30:20

Facebook Like! Smiley

* Üdv Újra itt!

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

* Szavazz!
  • Mennyi pénzt keresel havonta? (Ft, nettó)
  • Pont eltartanak, nincs saját jövedelmem
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont 99 ezer Ft (minimálbér) alatt
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont 99-130 ezer Ft
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont 131-200 ezer Ft
  • 2 (25%)
  • -
  • Pont 201-300 ezer Ft
  • 1 (12%)
  • -
  • Pont 301-500 ezer Ft
  • 3 (37%)
  • -
  • Pont 501 ezer -1 millió Ft
  • 2 (25%)
  • -
  • Pont 1 millió Ft felett
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont a megtakarításaimból élek
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont külföldön dolgozom, külön válaszolok
  • 0 (0%)
  • -
  • Összes szavazó: 8
  • Témakör megtekintése

* Új Tagjaink Üdvözlése
Siker vagy bukás, más kimenetelem nem lehet írta metal
[2019. Június 28. Péntek, 16:25:16]

* Legfrissebb OFF Stuff
Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic írta metal
[Tegnap - 11:47:45]

Tegyük fel, hogy nyertél a lottón... írta Damien28
[2019. Július 11. Csütörtök, 18:15:42]

Mit hallgatsz most éppen? - Napi Zene írta WildStyle
[2019. Július 06. Szombat, 10:45:06]

A tudósok elkezdték megfigyelni azokat a dolgokat, amiket mi már rég tudunk. írta Sabre
[2019. Május 14. Kedd, 21:13:37]

Calendar
július 2019
vas hét kedd sze csüt pén szo
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 [23] 24 25 26 27
28 29 30 31

Nincsenek naptári események.

* Havi top hsz.ó
huncutpasi
12 üzenet
Sabre Sabre
11 üzenet
metal
6 üzenet
Piezo
5 üzenet
szex
3 üzenet
Question!
3 üzenet
Sys
2 üzenet
Damien28
2 üzenet
Fenrir Fenrir
2 üzenet
WildStyle WildStyle
1 üzenet
J.D. J.D.
1 üzenet
mologa mologa
1 üzenet

* Nézd meg mire szavazol!
  • Min próbálsz meg javítani? (kettőt is választhatsz)
  • Pont Semmin nem akarok változtatni, csak szórakozásból járok ide.
  • 14 (3%)
  • -
  • Pont Semmin nem akarok javítani, csak informálódni járok ide.
  • 8 (1%)
  • -
  • Pont Nem merek megszólítani embereket. Szeretnék jobban ismerkedni Nőkkel, Emberekkel
  • 107 (24%)
  • -
  • Pont Nem tudok szexuális kapcsolatot kialakítani
  • 51 (11%)
  • -
  • Pont Nagyobb önbizalmat
  • 152 (35%)
  • -
  • Pont Jobb szöveget
  • 64 (14%)
  • -
  • Pont Másvalami, lehet hozzászólok
  • 35 (8%)
  • -
  • Összes szavazó: 258
  • Témakör megtekintése

* FórumTagsági szintek
Elite - Legjobb, legtapasztaltabb fórumtagjaink
Pua Expert - 90%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad
Pua PreExpert - 70-80%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad, majdnem Expert.
Elegant - 200 hsz. felett, legtöbb jogot élvezi
Special - 100 hsz. felett
Power - 25 hsz felett
Részletesen katt!

Theme Update by Runic Warrior Originally created by m3talc0re
Az oldal 0.37 másodperc alatt készült el 52 lekéréssel. (Pretty URLs adds 0.158s, 27q)

Google visited last this page Ma - 09:29:17