Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ferfikom/public_html/puafestival.com/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ferfikom/public_html/puafestival.com/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Mi a hegedű van a fórummal?
Az Intelligens Csajozási Pua Fórum

Bővített keresés
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
2019. December 07. Szombat, 14:30:59
Hírek: Kontakt telefon: +36/20-516-4576
Regisztrálási probléma, megosztani való: akkor kérlek írj az info@puafestival.com címre. Ha új topikot, témát nyitnál a fórumon: Kérdésed van, vagy segítséget kérsz, akkor ezt a topikot (katt!) mindenképp olvasd végig!

FULL Tréningre jönnél: Legközelebbi szabad "Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréningre": Jelentkezz most! Katt!
Jimmivel itt tudod biztosan felvenni a kapcsolatot:jimmi@puafestival.com.
collapse
Üdvözlünk a PUA fórumon, Intelligens Csajozási Fórum!
Miért érdemes regisztrálni az Intelligens Csajozás Fórumra? 035
Avagy Amit Látogatóként, Vendégként nem láthatsz!

- ISMERKEDŐS, MOTIVÁCIÓS VIDEÓK!
- HALADÓBB FELSZEDÉSI PROBLÉMÁK KITÁRGYALÁSA
- ONLINE (IWIW, FACEBOOK, MSN) CSAJOZÁS, ISMERKEDÉS
- AZONNAL LETÖLTHETŐ ISMERKEDÉSI, ÖNFEJLESZTŐ KÖNYVEK, ANYAGOK, DVD-k!
- HITEK, TÉVHITEK AZ ISMERKEDÉSBEN, CSAJOZÁSBAN
- DOMINÁNS ALFA FÉRFI
- CSAJOZÓSTÁRS és WINGPARTNERKERESŐ FÓRUMRÉSZ
...
És Még legalább 10 IZGALMAS Fórumrész!
Szeretnéd, hogy meggyőzzünk? Katt!Csajozás Kezdőknek és Haladóknak!

Oldalak: 1 2 [3]   Le
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában Téma Eszközök  
Read 2014. Szeptember 12. Péntek, 11:28:52 #100
Matthew

Re:Mi a hegedű van a fórummal?

Pfff Jimmi. Elkezdtem válaszolni, de rájöttem minek? Valamilyen oknál fogva engem akarsz a rossz fiúnak beállítani mindig. Vagy a szövegértés nem megy, akkor olvasd el megint, amit írtam. Pont azok ellen szóltam, akik vinnyognak a sok FC-ért, nem én vinnyogok érte.

Már nem ez volt az első, hogy valami inger folyamán mindenképp bele akarsz kötni, akármit is írok. Mintha nem osztottam volna elég értéket, vagy sok rosszat írtam volna. Csak dobj egy pü-t, ha zavar, és nem kommentelek többet. Ahogy érzed, én nyilván nem fogok leállni és abbahagyni attól, ha többet nem járok fel ide.
Nem elérhető  
Read 2014. Szeptember 12. Péntek, 11:56:12 #101
Sabre

Pfff. Elkezdtem válaszolni, de rájöttem minek? Valamilyen oknál fogva engem akarsz a rossz fiúnak beállítani mindig. Vagy a szövegértés nem megy, akkor olvasd el megint, amit írtam. Pont azok ellen szóltam, akik vinnyognak a sok FC-ért, nem én vinnyogok érte.

Már nem ez volt az első, hogy valami inger folyamán mindenképp bele akarsz kötni, akármit is írok. Mintha nem osztottam volna elég értéket, vagy sok rosszat írtam volna. Csak dobj egy pü-t, ha zavar, és nem kommentelek többet. Ahogy érzed, én nyilván nem fogok leállni és abbahagyni attól, ha többet nem járok fel ide.

Ezt kinek írtad?

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

Mielőtt PMben kérdeznél tőlem, olvasd el!

"Azt beszélték róla, hogy visszafogott csávó,
de egyre inkább látszott, hogy terepen tornádó!"
- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2014. Szeptember 12. Péntek, 19:20:25 #102
Jimmi

Pfff Jimmi. Elkezdtem válaszolni, de rájöttem minek? Valamilyen oknál fogva engem akarsz a rossz fiúnak beállítani mindig. Vagy a szövegértés nem megy, akkor olvasd el megint, amit írtam. Pont azok ellen szóltam, akik vinnyognak a sok FC-ért, nem én vinnyogok érte.

Félreértesz. Pont hogy te adsz értéket, elég sokat. És azok akik írják, hogy jaj nincs elég érték, meg kevés az FC report, azoknak szerettem volna melletted kiállni. Lehet félreérthető voltam.

"Nők megismerése és ünneplése - ez a kulcs!"

"be social!"

FérfiKommunikációs Cégem és Oldalam, katt!

Privát képzés és coach, érj el maximális sikert, minél gyorsabban! Most!

Küldhetsz sms-t is, ha valami sürgős: +36/20-516-4576
Nem elérhető  
Read 2014. Szeptember 12. Péntek, 20:13:00 #103
Jimmi

A másik meg, hogy az sem ritka, hogy emberünk folyamatos bullshitben él. Vagy nem is csinálja a dolgokat, vagy éppen csinálja, csak rosszul.

Link nélkül semmit nem ér. Szemezgetsz, és megtalálod a hibákat a srácokban. Azt a legkönnyebb! De konkrét jó, hasznos, tapasztalaton alapuló tanácsot adni már ezerszer nehezebb.

Idézet
az 1000 napos challengesnek véletlenül sem szólt senki, hogy csinálhat többet is, soha nem fog vele csajt felszedni, vagy éppen az, akinek megingathatatlan a világképe, hogy jól tudja a dolgokat, miközben nem, valahogy nem teszi szóvá senki.

Megint fikázol nevenincs embereket. Én sem emlékszem már kikről van szó, nemhogy bárki, aki új lenne.

Ezzel csak magadra vonod más emberek figyelmét, akik egyet érthetnek veled, akik a hibákat keresik, ahelyett, hogy az értékeset kutassák!

Idézet
És ha ezek a tagok is előléptetik magukat tanácsadóvá, garantált a recept egy szemétkupac oldalhoz. Hiába az értékes hozzászólások, ember legyen, aki kiválogatja a trágyából a gyöngyszemet.

Nahát akkor milyen jó, hogy nem lépteti senki elő őket tanácsadóvá. Én adok rangot, általában figyelembe veszem más tagok véleményét is.

Ha valaki sokat okoskodik tapasztalat nélkül, az úgyis kibukik és negatív karma lesz a jutalma.

Igen: ember legyen a talpán, aki kiválogatja a jó dolgokat. Akinek nincs erre ideje (kb. 1000 óra is kevés lenne átbogarászni a fórumot.), az elolvassa az IBSZ-t. Ott rendszerezve van, szépen érthetően átolvassa.

De azt kikérem magamnak, hogy trágyának nevezed ami itt összegyűlt. Ha egy politikai fórumról beszélnél, ahol fröcsögnek az emberek, minden egyes hozzászólásban, és a segítőkészség leértékelésnek van álcázva. Ahol minden egyes szavukba belekötnek. Azt esetleg elfogadnám, hogy trágyának neveznéd. De egy pozitív önsegítő fórumot trágyadombnak nevezni, ahol az emberek 99%-a segíteni akar a másiknak, az büdös nagy tahóság, és a trollkodás határát súrolja.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2014. Szeptember 12. Péntek, 20:40:28 #104
virgolder

Bocs ha kissé furán hangzik a kérdésem de mit értesz te azalatt pontosan hogy "szinglikultúra" Jimmi?
Ha valaki ebből "kultúrát" csinál hogy az emberfia vagy épp lánya egyedül van,az a szemeben nem teljesen rendbenlevő dolog............  (lehet én vagyok maradi vagy mittudomén!)
És Matthew-t is meg kell védenem picit,miután személyesen megismertem őt meggyőződtem róla hogy egy intelligens,ambíciózus ember és ő aztán nincs híján a jószándéknak sem,a mostani reagálásai a fórumon inkább annak szólnak hogy a srácok ne itt osszák hanem menjenek ki terepre,én így látom!
Nem elérhető  
Read 2014. Szeptember 13. Szombat, 11:14:21 #105
püspök

A másik meg, hogy az sem ritka, hogy emberünk folyamatos bullshitben él. Vagy nem is csinálja a dolgokat, vagy éppen csinálja, csak rosszul.

Link nélkül semmit nem ér. Szemezgetsz, és megtalálod a hibákat a srácokban. Azt a legkönnyebb! De konkrét jó, hasznos, tapasztalaton alapuló tanácsot adni már ezerszer nehezebb.

Idézet
az 1000 napos challengesnek véletlenül sem szólt senki, hogy csinálhat többet is, soha nem fog vele csajt felszedni, vagy éppen az, akinek megingathatatlan a világképe, hogy jól tudja a dolgokat, miközben nem, valahogy nem teszi szóvá senki.

Megint fikázol nevenincs embereket. Én sem emlékszem már kikről van szó, nemhogy bárki, aki új lenne.

Itt van 2 teszt számomra.  Abba nem gondoltál bele, hogyha elkezdek példákkal, nevekkel dobálózni, akkor annak milyen hatása lesz azokra a személyekre, másrészt a diszkriminációt, a  diszkriminációra való felbujtást még a jog is bünteti, szerintem nagyon jogosan, nem hiába. Még akkor sem szabad ilyet tenni, hogyha ez csak egy fórumocska, mindenféle következmény nélkül. De azért hidd el nekem, hogy szoktam ilyet olvasni. De természetesen ez az egész csak szubjektív és az én személyes véleményemet tükrözi amit leírtam.

Idézet
Ezzel csak magadra vonod más emberek figyelmét, akik egyet érthetnek veled, akik a hibákat keresik, ahelyett, hogy az értékeset kutassák!

Pont az volt a posztom lényege, hogy nehéz kimazsolázgatni az értékeset.
És a fórumról van szó, nem összefoglaló könyvekről.

Idézet
Nahát akkor milyen jó, hogy nem lépteti senki elő őket tanácsadóvá. Én adok rangot, általában figyelembe veszem más tagok véleményét is.

Ha valaki sokat okoskodik tapasztalat nélkül, az úgyis kibukik és negatív karma lesz a jutalma.

Azért nem teljesen. Pl. az előbb írtam egy kezdő topicba, igaz nem olvastam végig de fölöttem a válaszadó kb. azt tanácsolta, hogy kész, ennyi kifújt.  Miközbe szerintem lehet esély a csajnál. Mondjuk ha meglátja a karmastatisztikámat lehet, hogy nem veszi figyelembe a véleményem, mondjuk ez már nem az én bajom, de aki azt tanácsolta, hogy hagyja, annak igenis felelőssége van egy másik ember sorsának az alakításában, és úgy adta azt a tanácsot, hogy nem feltétlen volt kellően megalapozott. Ez csak egy példa, a millióból.

Idézet
Ha egy politikai fórumról beszélnél, ahol fröcsögnek az emberek, minden egyes hozzászólásban, és a segítőkészség leértékelésnek van álcázva. Ahol minden egyes szavukba belekötnek. Azt esetleg elfogadnám, hogy trágyának neveznéd
Elismerem, hogy erős volt ez a szó, de ez nem egy politikai fórum, itt más helyzetek vannak, más nehézségek jönnek elő, az ellentétek itt is megvannak, csak látod másban nyilvánulnak meg, például úgy, mint föntebb írtam.

A poszt célja pedig semmiképpen sem trollkodás volt hanem egy szubjektív vélemény.
Matthew, tudod akinek nem inge.... De te mégis magadra vetted.

Nem tudtam normálisan idézni, úgyhogy marad ez a kék szín
Nem elérhető  
Read 2014. Szeptember 13. Szombat, 21:47:12 #106
Jimmi

"Azért nem teljesen. Pl. az előbb írtam egy kezdő topicba, igaz nem olvastam végig de fölöttem a válaszadó kb. azt tanácsolta, hogy kész, ennyi kifújt.  Miközbe szerintem lehet esély a csajnál."

Igen, ilyen van néhány. De ha valaki preexpert szinten ennyit bír csak javasolni, akkor biztos, hogy nem maradna preexpert.

Tehát ilyeneket azok írnak, akiknek nincs túl sok tapasztalatuk.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2014. December 26. Péntek, 17:18:02 #107
tibour

Az jutott eszembe, hogy erről a fórumról teljes mértékben hiányzik a humor és a könnyedség.
Még Jimmi is természetellenesen hűvös. Túl cool Tongue

Megértem, hogy az önfejlesztés az alsóbb szinteken arról szól, hogy "jujj, itt a véres valóság, meg kell keresnem a fényhozó kardot és leszámolni a gonoszokkal". Közepes szinten meg arról, hogy "na én akkor most megvalósítom önmagam és megyek, mint a Terminátor, mindig csak előre... fel a vécé tetőre".

Ez mind szép és jó uraim, de kérdem én, belehalnánk, ha egy kis mókát csempésznénk a civil és a fórumos életünkbe?

Bizonyított tény, hogy a humor áldott hatással van a fejlődésre.

Amit a legvaskalaposabbnak tartok, az az, hogy annyira komolyan van véve ez az "értékadás" nevű dolog. Már a szó hallatán is lefagyok, és olyan kép jelenik meg a lelki szemeim előtt, hogy itt biztosan komoly, öltönyös középvezetők vagy életépítő szakmunkások irtogatnak az élet túlságosan fontos dolgairól..pff. Még a templomokból is hiányzik a humor. Pedig tudok egykét magas szintű tanítót mondani, akik alaptermészetükből fakadóan százszor viccesebbek bárkinél.
Az okoskodó idiótákat úgyis elzavarjuk innen, tehát feltehetjük, hogy mindenki értéket ad itt, mivel egy normális fórumozó szándéka a fejlődés, így a megnyilvánulásai is értékesek valamilyen szinten.

Másik dolog, hogy mindnyájan tudjuk, hogy az elkötelezettség és a kitartás a legfontosabb dolog, de attól még ez miért zárná ki a humoros hozzáállást?

Az igazság egyszerű és mindenki számára hozzáférhető. Miért bonyolítod? Az igazság szerető és szeretetre méltó. Tartalmaz mindent, elfogad mindent, megtisztít mindent. A hazugság viszont bonyolult, és bajok forrása... Nisargadatta Maharaj
a tudatosság tudománya és a tudatszintek
Nem elérhető  
Read 2014. December 26. Péntek, 23:16:49 #108
kamikaze

Az jutott eszembe, hogy erről a fórumról teljes mértékben hiányzik a humor és a könnyedség.
Még Jimmi is természetellenesen hűvös. Túl cool Tongue

Megértem, hogy az önfejlesztés az alsóbb szinteken arról szól, hogy "jujj, itt a véres valóság, meg kell keresnem a fényhozó kardot és leszámolni a gonoszokkal". Közepes szinten meg arról, hogy "na én akkor most megvalósítom önmagam és megyek, mint a Terminátor, mindig csak előre... fel a vécé tetőre".

Ez mind szép és jó uraim, de kérdem én, belehalnánk, ha egy kis mókát csempésznénk a civil és a fórumos életünkbe?

Bizonyított tény, hogy a humor áldott hatással van a fejlődésre.

Amit a legvaskalaposabbnak tartok, az az, hogy annyira komolyan van véve ez az "értékadás" nevű dolog. Már a szó hallatán is lefagyok, és olyan kép jelenik meg a lelki szemeim előtt, hogy itt biztosan komoly, öltönyös középvezetők vagy életépítő szakmunkások irtogatnak az élet túlságosan fontos dolgairól..pff. Még a templomokból is hiányzik a humor. Pedig tudok egykét magas szintű tanítót mondani, akik alaptermészetükből fakadóan százszor viccesebbek bárkinél.
Nem kell egyből tanítókra gondolni (bár ha megnézzük a Dalai és más lámákat gyakran viccelődnek vagy legalábbis szeretnek jókat nevetni).
Bizonyos jógákban, csoportterápiákban rutintevéknyeség a nevetés, akár a semmin de azt perceken át és folyamatosan.. Gyakran feltűnik a médiában ez és ahogy elnéztem ezeket az embereket már én is majdnem kezdtem nevetni rajtuk  Pl.:
https://www.youtube.com/watch?v=iR-QM7RA-4c
 111
Ezeket leszámítva, a "jókedv" bizonyos szempontból hasonlít a magabiztossághoz: amíg alapvető gondok vannak az ember életében addig nehéz  - pláne magától - ráhangolódni. (Csoportos eddzés sokat segíthet.) Ha viszont valami nagy siker ért (minél "sérültebb" életrészben annál jobb) pozitív hatása van az ember életkedvére.

A másik dolog az, hogy fórumra általában akkor jönnek az emberek ha elakadás van.

Az a humor ami meg a csajozásban van, hát elég egyéni, személyes dolog.

De amúgy támogatom az ötletet!

"Az, aki nem tudja értékelni a kis dolgokat, soha nem fog véghezvinni nagyokat."

"A félelem dühöt szül, a düh gyűlöletet, a gyűlölet pedig kínt és szenvedést."

"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is present."
Nem elérhető  
Read 2015. November 02. Hétfő, 23:22:20 #109
Rusty

Nem olvastam végig az összes hszt, csak a nagyját!De mindenképpen írnom kell ide, én is így érzem, hogy a 2013 as helyzet óta még lejjebb ment, de ez engem megmondom őszintén nem bosszant!Nyílván nem tetszik, de biztos vagyok benne, hogy be fog indulni újra ez a fórum.Honnan tudom ezt?Mert itt vagyok !!!!!!! Cheesy

Teréz anya mondta:Ha mindenki rendbe rakná az udvarát, akkor tiszta lenne a világ!
Jelenleg nagyon betörtem ide, minden újat üdvözlök, nyomom a naplómat, segítek akinek tudok, hozzá szólok ahova tudok,témákat nyitok.Szeretném, hogy újra felépüljön ez a kis fórum, az internetnek egy kis zuga, ahova az ember este leül, és kapja az energiát, és ad is bele!Rengeteget adott régen nekem, pedig csak hébe hóba olvasgattam!Mindenkinek, akit ildomosnak tartok rá, ajánlom!
Tibour van itt a régiek közül zászlós hajónak, meg persze Jimmy, de ő is elvan veszve,de nincs para!Össze lesz húzva a társaság!Elkezdődik a puák kora!Ami a boldogságot, a szeretetet, az élet élvezetét jelenti!
Ezt nézzétek meg!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=A8aGYpWRL3k" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=A8aGYpWRL3k</a>

https://www.youtube.com/watch?v=A8aGYpWRL3k

Nami(a csaj) a fórum, én Luffy és úgy nézzétek meg a videót
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=dM0tpzY8nFc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=dM0tpzY8nFc</a>
Nem elérhető  
Read 2015. November 02. Hétfő, 23:49:57 #110
Robi95

Emlékszem, régebb nekem is végig cikázott néha-néha az a gondolat az agyamon, miszerint szeretném fellendíteni ezt a fórumot. Voltak ilyen időszakaim, aztán idővel rájöttem hogy egyedül erre voltaképp nem sok esélyem van.

A régi és mára már sikeres emberek többsége egyáltalán nem látogassa a fórumokat, elérték azt amit akartak. Maradtak páran, de a többségük, holott még jócskán foglalkozik az önfejlesztéssel, rájött arra amire én is, értelmetlen felesleges energiákat fektetni egy ilyen oldalba napi szinten miközben persze akad ennél jóval fontosabb dolguk is.

Az én véleményem szerint a következő hónapokban sem fog változni a helyzet, bár örülnék ha tévednék.

Persze ahhoz kellenének új tartalmak, új emberek, új cikkek, új értéket képviselő hozzászólások.

És azért lássuk be, kevés értéket teremtő emberke látogassa ezt a fórumot, kevés értékes hozzászólás születik (olyanok mint pl Ali írásainak a többsége) és még kevesebb értékes és jó cikk születik.  

Rengeteg a szemét, a felesleges topick és hozzászolás. De hát, régebb én is számtalan ilyen megalkotásához hozzájárultam  Cheesy

One hundred ways for a better life

it's a not pick up women, it's a building life.
Nem elérhető  
Read 2015. November 02. Hétfő, 23:54:43 #111
Rusty

Ha piszkos a szobám kitakarítok, a szemetet meg kiviszem, lehet ezt kéne tenni a fórumon is.Én már mondtam Jimmynek, hogy egy ránc felvarrás jót tenne a kicsikének(fórum).
Amúgy, én abban biztos vagyok, ha sok értéket viszünk be, akkor a régi "nagyok" is vissza vissza fognak térni!

Lehet, hogy egyszer én is leállok, de most itt vagyok, most kell alkotni, most kell barátokat hívni, aztán ha én elmegyek majd ők viszik tovább az akaratomat!Erről szól az élet is!
Nem elérhető  
Read 2015. November 05. Csütörtök, 08:19:40 #112
Csizmásmacs

Rendben, fiúk, a lelkesedés mindig jó. Smiley
Azért halkan megjegyzem, hogy van még egy egyszerű magyarázat arra, hogy az "öregek" miért járnak ritkán. Tudniillik, a fórum azért egy többé-kevésbé maradandó felület: tehát ha egyszer leírsz egy gondolatot, egy megoldást x problémára, az megvan, nem szökik el. Tehát van olyan, aki egyszer leírja, és onnantól nem érzi szükségét, hogy túlmagyarázza - hiszen ott van, leírva. (És komolyan kérdezem: szerintetek szerencsésebb, ha inkább 25ször, fáradhatatlanul mondja akár ugyanazt 25féleképpen az ember, és legyenek a "régiek" türelmesebbek?)

Három pillangó vagyok álmomban. Az egyik Csuang-Ce, a másik Te vagy, a harmadik a földkerekség összes többi embere.
Nem elérhető  
Read 2015. November 05. Csütörtök, 09:37:17 #113
Rusty

Szia Csizmásmacs!
Én ebben hiszek, hiába mondom el egyszer valakinek amit akarok, sokszor nem tudja befogadni, és vagyok annyira motivált irányában, hogy elmondom akár 100* is, ha látom rajta, azt hogy valamilyen szinten érti miről is vakerázok!

Persze vannak reménytelen negatív emberek, akik képtelenek befogadni a kritikát, nem tudják magukat objektívan nézni, és megsértődnek.Ők azok akik nem érdekelnek!Szociális körömet is tudatosan építem, tegnap is össze vesztem egy nagyon jó haverommal, egy hős lehetne,mindent el tudna érni.Helyette a fos komfortzónájában dagonyázik!Akkor tegye!

Itt egy idézet:
"A Szenvedés addig szükséges, amíg rá nem jössz, hogy szükségtelen!"
(Eckhart Tolle)
Nem elérhető  
Read 2015. November 05. Csütörtök, 12:40:14 #114
Robi95

Azért halkan megjegyzem, hogy van még egy egyszerű magyarázat arra, hogy az "öregek" miért járnak ritkán. Tudniillik, a fórum azért egy többé-kevésbé maradandó felület: tehát ha egyszer leírsz egy gondolatot, egy megoldást x problémára, az megvan, nem szökik el. Tehát van olyan, aki egyszer leírja, és onnantól nem érzi szükségét, hogy túlmagyarázza - hiszen ott van, leírva. (És komolyan kérdezem: szerintetek szerencsésebb, ha inkább 25ször, fáradhatatlanul mondja akár ugyanazt 25féleképpen az ember, és legyenek a "régiek" türelmesebbek?)

Lassan már én is réginek nevezhetném magam. Na meg hát ott van az is, hogy mára én sem szoktam szinte semmit sem írni ide Smiley

Ennek persze megvan az oka, és elképzelhető hogy az általam tapasztaltak közrejátszódnak mások életében is, általa elképzelhető hogy ezek miatt sem annyira aktívak itt a régi és értékesebb tagok.

Mindannyian tudjuk hogy ez mindig is a kezdők fóruma volt/lesz, általa számtalan kérdést tesznek fel az emberek újra és újra.

Manapság az ember előbb kérdezz és csak utána néz utána.. Én már csak azért sem nézem az ilyen kérdezgetős topickokat, mert az ott kérdezett dolgokat már vagy 100x elmagyaráztuk... Általa nem fektetek felesleges energiát abba, mert egyszerűen értelmetlennek látom.

Nem olvasok el szinte semmit itt a fórumon, nem lépek fel ide, hisz akad ennél jóval fontosabb dolgom is.

Szerintem ez a fő oka annak hogy a régiek nem lépnek fel ide, egyrészt azért mert tele van sok hülyeséggel, az emberek újra és újra olyan kérdéseket tesznek fel amikre már százszor adtak választ, illetve akad a való életben jóval fontosabb dolguk is.

Amúgy is, addig nem fog fellendülni a fórum amíg nem fognak új és értékes hozászolások/cikket születni.  Smiley

Nem elérhető  
Read 2015. November 05. Csütörtök, 13:21:06 #115
Rusty

Én nem érzem ennyire késznek ezt a fórumot, mint ahogy beállítjátok, napról-napra születnek új dolgok!Amiket érdemes megosztani a másikkal.Az hogy itt van egy csomó dolog összehordva, és nem bővítjük az stagnálást jelent,szinonimái: pang, megreked, abbamarad, megszakad, megakad.Szóval érték csökkenés, ha nincs meg a folyamatos fejlődés! Én a sírig tartó önfejlesztésben hiszek.Nem engedettjük meg magunknak, hogy elkényelmesedjünk!

Amikor megkérdezték tőle, hogy 90 évesen
miért gyakorol még mindig, Pablo Casals a
legendás csellista így válaszolt:
"Mert érzem, hogy napról napra fejlődöm."

Ez a kulcs!
Nem elérhető  
Read 2015. November 05. Csütörtök, 14:15:21 #116
tibour

Foxx, én az önátadásban hiszek, és nem az önfejlesztésben. Lehet, hogy tudat alatt bomlasztom a fórumot? Smiley

Ezen már én is gondolkoztam, de szerintem nem ez az oka. Ha a fórumra, mint tisztán információmegosztó bázisra gondolunk, akkor ez igaz lehet, de ott volt például a radaralatt fórum, ahol a törzstagok magasabb szintek álltak hozzá az ismerkedéshez, mint itt. Oda a nagy öregek inkább kikapcsolódni jártak, humorizálgatni, sztorizgatni jókat. Ott családiasabb volt a hangulat, mint itt. Itt majdnem mindenki lenyelt egy karót!

Szóval a közhangulatot több tényező is meghatározza. Lehet, hogy ha nem szürke színű lenne a fórum, attól is változna a hangulat.

Két másik csajozó fórum is arra a sorsa jutott, hogy a vezetők megszüntették a fórumot és csak a tréningre mentek rá. Itt azonban ilyen nincs szerencsére. Nincs "kizáró vagy" kapcsolat.

Tudjátok, az élet nemcsak az önfejlesztésről és új dolgok megtanulásáról szól... Aki szerint igen, az kattant.
Az mondjuk igaz, hogy a teremtett világban minden folyamatos evolúcióban van. Imádom látni, ahogyan fejlődnek a dolgok! (talán ez vonz engem ide, nem is tudom) A tudatosság is fejlődik, de ami igazán számít az még annál is nagyobb és állandóbb!

Az igazság egyszerű és mindenki számára hozzáférhető. Miért bonyolítod? Az igazság szerető és szeretetre méltó. Tartalmaz mindent, elfogad mindent, megtisztít mindent. A hazugság viszont bonyolult, és bajok forrása... Nisargadatta Maharaj
Nem elérhető  
Read 2015. November 05. Csütörtök, 17:22:57 #117
Robi95

Igen, az általad említett fórumokon teljesen más a hangulat uralkodott, amit én annak tulajdonítanék be, hogy mindkettő zárt fórumként üzemelt.

A kék fórum is csak az utolsó pillanatokban vált nyitottá, előtte zárt volt ahová azért nem került be mindenki.

Nyilván általa sokkal kevesebben is vannak, de az ott lévők, mivel aktívak és folyamatosan fejlődni akarnak, egyre több és több értéket képviselnek és osztanak meg.

Baráti társaságok, ahol a fórumtagok többsége ismeri a másikat személyesen is, ahol azért vannak közös terepezések is.

Ezeken nyilván nem tesznek fel a kezdők ennyi az itt fenntalálhatóakhoz hasonló kérdést, ott nincsenek negatív és vérszívó tagok (itt azért voltak páran ezt mindannyian tudjuk) és teljesen más irányba haladnak.

A kék fórum volt szerintem a legjobb, mert ott a tagok látványosan az értékesebb élet építésére törekedtek és nem arra hogy megtanuljanak pár trükköt és technikát amivel több nőt tudtak elcsábítani "sikertelenül".

Persze nyilvánvaló az is, hogy azokon a prostikról szóló véleményeket azonnal törölték is.

Rengeteg érték születik az ilyen helyeken, általa rengeteg értékes ember felnéz oda tanulás/kikapcsolódás céljából és így egy teljesen más hangulat lesz úrrá a helyen.

Mondjuk, azért igazad van, a szürke szín sem valami életvidám.  Smiley

Nem elérhető  
Read 2015. November 05. Csütörtök, 17:39:18 #118
Csizmásmacs

Ha nem is életvidám, de nyugodt. Smiley
És tény, hogy sokkal inkább kéne közösségként, mint tanácsadó bázisként megélni. (Szóval, talira fel! Smiley )

Három pillangó vagyok álmomban. Az egyik Csuang-Ce, a másik Te vagy, a harmadik a földkerekség összes többi embere.
Nem elérhető  
Read 2015. November 06. Péntek, 13:28:33 #119
tibour

Igen, az általad említett fórumokon teljesen más a hangulat uralkodik/uralkodott, amit én annak tulajdonítanék be, hogy mindkettő zárt fórumként üzemel/üzemelt.
Ez is számít biztos, de még nem kizáró ok önmagában. Szerintem igen sokat számít a fórumgazda (és a moderátorok) hozzáállása. Nem tudom, hogy csak időtakarékosságból, stilisztikai, vagy milyen okból, de Jimmi például "túl hűvös" az én ízlésemnek. Smiley

De amúgy meg a humorosságról szerintem mindenkinek önmaga kéne gondoskodnia elsősorban. Ha mindenki úgy döntene, hogy mindig legalább egy kis humort belecsempészik a mondandójába, sokkal barátságosabb légkör lenne. Szerintem már itt a fórumozásnál el kéne kezdeni azt, hogy valaki alfaként viselkedik. Nem a kontrollharcra gondolok Jimmivel természetesen, sem a faszkodásokra, hanem arra, hogy vonzó legyen a megnyilvánulásunk. Ezzel mindenki jól jár! Meg arra, hogy elsősorban mi adjunk értéket és ne másoktól várjuk el, hogy feldobjanak minket! Az full bétaság, ha nem merünk egyediek, önmagunk lenni egy környezetben, hanem először engedély kérünk a főnöktől, be is nyalunk neki, és csak akkor kezdünk el humorizálni, amikor a főnök is. Könyörgöm, nem a kommunizmusban élünk, baszkikáim!

Aki még a fórumon is béta, hogyan tudna élőben alfa lenni?

Talán ez már narcizmus kissé, de én például imádok szépen megnyilvánulni, óriási örömömet lelem benne. Mindent lehet élvezni az égadta világon. Találjuk meg az örömöt minden pozitív dologban!

Nem elérhető  
Read 2015. November 06. Péntek, 18:57:35 #120
Jimmi

Igen, az általad említett fórumokon teljesen más a hangulat uralkodik/uralkodott, amit én annak tulajdonítanék be, hogy mindkettő zárt fórumként üzemel/üzemelt.

Itt is van zárt fórum. Wink

Egyáltalán nem volt jobb a hangulat. Sőt én figyelemmel kísértem, és hánytam volna néha az ott uralkodó állapottól. Sokszor az admin nem akkor törölt amikor kellett volna.

Idézet
A kék fórum is csak az utolsó pillanatokban vált nyitottá, előtte zárt volt ahová azért nem került be mindenki.

Pedig mindenki bekerült. Smiley

Nem tudom honnan vetted? Csak annyi, hogy nem látta a google, hogy mi folyik ott.

Idézet
Nyilván általa sokkal kevesebben is vannak, de az ott lévők, mivel aktívak és folyamatosan fejlődni akarnak, egyre több és több értéket képviselnek és osztanak meg.

Sok értékes tag volt itt is. Ott is. De ott csak egy hosszútávon, szentesipeti, a fórumvezető.

Pl. Destani többet írt ide, mint oda. De legalább annyit.

Idézet
Baráti társaságok, ahol a fórumtagok többsége ismeri a másikat személyesen is, ahol azért vannak közös terepezések is.

Dehogyis voltak baráti társaságok. Smiley Ismerte egymást 10 tag kb. Itt meg sokkal-sokkal több.

Itt 10x annyi terepezés született, mint ott.

Jah, hogy tréningkre (bocs. előadásokra) mentek rá? Ott voltak 20-an is. Mint ahogy itt is. De ott semmi terepezés nem volt, ellentétben nálunk.

Idézet
Ezeken nyilván nem tesznek fel a kezdők ennyi az itt fenntalálhatóakhoz hasonló kérdést, ott nincsenek negatív és vérszívó tagok (itt azért voltak páran ezt mindannyian tudjuk) és teljesen más irányba haladnak.

Ez igaz.
Maga a struktúra miatt itt (sajnos, vagy szerencsére) olyan, hogy sok (szerencsétlen) kérdés újra és újra felmerül. Nem baj.

A negatív és vérszívó tagok meg nincsenek itt. Ha igen, akkor kérlek használd a feljelent gombot, és akkor kirakom az illetőt.

Ha voltak is (bmate), sok tanulságos hsz. született onnan is. Az egyértelmű lehúzó topikokat pedig Karantén részbe zárom, így az új emberek azzal nem találkoznak. Csak ha közvetlenül kibogarássza.

Idézet
A kék fórum volt szerintem a legjobb, mert ott a tagok látványosan az értékesebb élet építésére törekedtek és nem arra hogy megtanuljanak pár trükköt és technikát amivel több nőt tudtak elcsábítani "sikertelenül".

Ha-ha. Jó vicc!

Csak meg kell nézni alaposan az itteni Naplókat. Hány embernek változott meg az élete? Bőven lehagytunk bárkit Mo-n.

Persze: ez egy csajozós fórum. De a Naplóírók között a legtöbb (ahogy te fogalmaztál) értékesebb élet építésére törekszik.

Idézet
Persze nyilvánvaló az is, hogy azokon a prostikról szóló véleményeket azonnal törölték is.

Itt a 8000 topik közül 1 elviselhető, vagy nem? + egyértelmű a fórum képviselte álláspont ezügyben.

Idézet
Rengeteg érték születik az ilyen helyeken, általa rengeteg értékes ember felnéz oda tanulás/kikapcsolódás céljából és így egy teljesen más hangulat lesz úrrá a helyen.

A legnagyobb "gond", amit már Csizmás is leírt: már a legtöbb dolog le lett írva, minek írjuk/írjam le újra?

Így az érték már le van ide téve, csak venni kell a fáradtságot, hogy valaki elolvassa.

Idézet
Mondjuk, azért igazad van, a szürke szín sem valami életvidám.  Smiley

Lesz változás. De nem idén.

Nem akkor kell a fórum mellé állni, amikor megy, hanem amikor nem megy, és tolni az értékes cikkeket.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2015. November 06. Péntek, 19:04:23 #121
Jimmi

Az nyilvánvaló, hogy ez a fórum olyan, amilyen.

De:
1. Lassan 7 éves. Nincs még ilyen öreg fórum, és nem is lesz már soha Mo-n. Ami ráadásul aktív.
2. Így kell elfogadni. Nyilván nem vagyok tökéletes. Nem vagyok egy szépfiú, külsőleg sem.
A személyiségem nagymértékben rá van nyomva a fórumra.
De ebben benne van kitartás is, amiben én mindig erős voltam. Inkább ilyen legyen, mint egyáltalán ne legyen. Megszűnt már 5 fórum: nocsábítás.hu, Mex féle, Szentesipeti féle, Nicholas Viktor féle...  stb
Ezek mind megszűntek, sóval felhintve. Nem bírták az ottani gyűrődést. Hetente legalább 5-10 órát kell vele foglalkozni, és ők inkább akartak belőle pénzt, mint egy értékadó fórumot hagyni a világnak.

Mi meg kitartunk, és aktívak vagyunk.

3. Nyilván ebből következik: Akinek nem tetszik a stílus, a színek, vagy az itt lévő emberek. Azok megszöknek. Ennek legfőbb oka én vagyok. Elismerem. De ez van!

Peace!

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2015. November 06. Péntek, 21:51:37 #122
Robi95

Idézet
Pedig mindenki bekerült.

Nem került be mindenki, legalább is egy időszakban nem.
Voltak olyan ismerőseim akiket csak azután vettek be hogy irtam szentesipetinek, előtte hiába regisztráltak és jelentkeztek, a jelentkezésük nem lett elfogadva.

Amikor meg azt irtam hogy az emberek ismerik egymást benne és mondhatni baráti társaságról beszélünk, akkor nem a kék fórumra gondoltam, hanem a feketére.

Most hogy felkerültem Budapestre, alkalmam volt rá találkozni pár személlyel és az ottaniak szinte mind ismerik egymást személyesen is.

Idézet
Sok értékes tag volt itt is. Ott is. De ott csak egy hosszútávon, szentesipeti, a fórumvezető.

Pl. Destani többet írt ide, mint oda. De legalább annyit.

Igen, azzal tisztában vagyok hogy mindannyian innen vándoroltak át a többi helyre is. Amúgy én nem feltétlenül Destanira gondoltam, ő csak a végén vált újra aktívvá. De voltak ott mások is, mint pl Rozsomák.. Mondjuk itt is van, Ali hatalmas értéket képvisel Smiley

Idézet
A negatív és vérszívó tagok meg nincsenek itt. Ha igen, akkor kérlek használd a feljelent gombot, és akkor kirakom az illetőt.

Most tényleg nem láttam egy olyan tagot sem, ennek pedig nagyon örülök Smiley

Nem elérhető  
Read 2015. November 06. Péntek, 22:00:25 #123
tibour

Mi meg kitartunk, és aktívak vagyunk.
Ezért is vagyok itt! A látottak alapján ez az egyetlen normális széles körű önfejlesztő fórum.

Fölösleges nosztalgiázni a letűnt fórumokról. A jelennel foglalkozzunk. Azon, hogy minőségibb fórum legyen, és ez nemcsak a híres nevezetes "értékadásban" kéne megnyilvánuljon (tehát információcserében), hanem azon is, hogy kellemesebben, barátságosabban álljunk hozzá a fórumozáshoz!

Szóval lehetne egy kis örömöt, humort is csepegtetni a fórum ereibe! great

Mik vagyunk?! Állatok?  NEM
Mik vagyunk?! Homo sapiens? AZ BIZONY
(Na melyik filmből volt ez?)

Nem elérhető  
Read 2015. November 07. Szombat, 01:18:56 #124
Jimmi

Idézet
Pedig mindenki bekerült.

Nem került be mindenki, legalább is egy időszakban nem.
Voltak olyan ismerőseim akiket csak azután vettek be hogy irtam szentesipetinek, előtte hiába regisztráltak és jelentkeztek, a jelentkezésük nem lett elfogadva.
Az már csak a végefelé volt. Mert peti tojt az egészre... nem volt ideje még arra sem, hogy nyomjon pár oké gombot. Az első 2 évben teljesen nyilt volt. 2-3 naponta engedte tovább a tagokat. majd heti 1x, majd havi 1x ha ránézett.
Mivel egyre kevesebb új tag volt.

Idézet
Amikor meg azt irtam hogy az emberek ismerik egymást benne és mondhatni baráti társaságról beszélünk, akkor nem a kék fórumra gondoltam, hanem a feketére.
(Ha... hát ha 5-10 főt fórumnak, meg baráti társaságnak nevezünk, akkor okés. Fénykorában is maximum 25 fő volt pár hónapig.)

Ha így vesszük, akkor a 2008-as társaságnál összetartóbb baráti társaság nem volt. 30-an voltunk, ami folymatosan nőt..
2009-es puafesztiválra ezért is jött el 65 ember kb.
Soha senki nem tudta megismételni. Még én sem.

Idén volt 2 tábor. Azon is kevesebben voltunk összesen még a munkatársakkal együtt is.

A tábor rántja össze igazán barátokká.

Idézet
Most hogy felkerültem Budapestre, alkalmam volt rá találkozni pár személlyel és az ottaniak szinte mind ismerik egymást személyesen is.

És? Erről a fórumról is vagyunk legalább 100-an akik ismerjük egymást. Ez nagyságrendekkel nagyobb.

De minek is írom. Tök mindegy. Mi itt vagyunk. A többiek meg sehol...

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2015. November 07. Szombat, 11:12:54 #125
Shancee

Nézzétek srácok:

Csizmás jól leírta szerintem. Az itteni értékmennyiséget már relatív nehéz tovább növelni. Spamolni persze lehetne, de annak nincs értelme.

Nekem nincs tapasztalatom más fórumokkal. A mindenféle színűek (Kék, zöld, ibolya, hupilila) körében. Éppen ezért is talán meglehetősen elfogult vagyok ezzel a fórummal (és egyáltalán a Jimmi féle "irányzattal" kapcsolatban).

Szerintem itt ki-ki megtalálhatja éppen a szintjének megfelelő dolgokat. Úgy értem, hogy adott élethelyzetében mit csináljon, hogy előre menjen az élete a nőkkel és úgy egyáltalán. Ha pedig nem találja... akkor megkérdezi és készséggel válaszolunk jó páran.

Nem rég találkoztam a városomban 2 sráccal, akikkel beszélgettünk erről az egészről. "Dobálóztunk" dolgokkal. Ami az érdekes volt, hogy a Jimmin kívüli guruk csak a pick up részre fektetnek hangsúlyt. Valószínűleg ott többet is tudnak mint Jimmi. Legalábbis az oktatásaikon kizárólag erre helyeznek hangsúlyt szinte. Viszont az utána, hogy mit csinál a srác a nővel... Szerintem úgymond a véletlenre van bízva a történet.

Jimminél viszont az oktatás kompletten zajlik. A pickuptól kezdve a párkapcsolat összehozásáig és azon túl is, hogyan vezesd a kapcsolatot... Legalábbis az "eszközök" amiket kapsz, a párkapcsolat egészében (optimális esetben a sírig) tudod használni. Ilyet mások szerintem nem adnak Mo-n. A világon is talán egyedül álló.

Ebből mi következik? Ha valakinek nem elég a fórumon lévő tudásanyag és többre vágyik... Akkor el kell menni tréningre/privát coachra Jimmihez. Ha valaki kellően elkötelezett, akkor garantált a fejlődés.

A fórum még azért is jó, mert messze túlmutat a nők felszedésén és a velük való együttléten. Komplex iránymutatást ad az élethez. Jó lenne, ha ezek az infók több sráchoz eljutnának.
Nem elérhető  
Read 2015. November 07. Szombat, 12:10:13 #126
Rusty

Idézet
A fórum még azért is jó, mert messze túlmutat a nők felszedésén és a velük való együttléten. Komplex iránymutatást ad az élethez. Jó lenne, ha ezek az infók több sráchoz eljutnának.

Ezért is vagyok/vagyunk itt sokan!Már a visszajelzésekből rengeteget kapok!De olyan még mindig nincs, hogy elértük a térkép szélét és utána már vissza felé mennénk!Az önfejlesztésnek soha nincs vége!Jó pap holtáig tanul, szokták mondani!  victory
Az út a fontos!
Nem elérhető  
Read 2015. November 08. Vasárnap, 08:23:32 #127
Csizmásmacs

Lehet, hogy a fő kérdés úgy egészen pontos, hogy hogyan lehet egy fórumot aktív közösségként formálni és reformálni, megtartani. Nem tudom. Sokat változunk, sokat változom én is pl., és talán ezért fontos az állandó "képben levés", hogy követhető legyen ez a változás, hogy ennek ellenére ne szakadjunk el.
Talán a másik - amit Jimmi a táborral pedzegetett - hogy még egészen őszinte és egészen gyakori internetes kommunikáció esetében is nélkülözhetetlen a személyes találkozás. (Jó, és nyilván kicsit önző dolog, hogy mindig a fórumtalit nyomatom, de lássátok be, férjes asszonyként már nem nagyon valószínű, hogy puatáborba menjek...)
Smiley

Nem elérhető  
Read 2015. November 08. Vasárnap, 11:03:18 #128
Rusty

Csizmás neked mit adott a fórum?
Nem elérhető  
Read 2015. November 08. Vasárnap, 19:51:17 #129
Jimmi

Jaj, én nem mondtam, hogy gyertek táborba. De havi találkozóknak ott van egy előadás.

Lesznek még fórumtalik.

Legyen mondjuk december 11-én pénteken. 19-től.

Okés?

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2015. November 08. Vasárnap, 20:09:28 #130
Rusty

Nem  szarral gurigázol az tuti Jimmy! Meglátjuk, szerintem még nem vagyunk elegen, bár egy pár fős kemény magnak egy ilyen nagyon jó, ők aztán még jobban össze kovácsolódnak!És hol tervezed? Smiley
Nem elérhető  
Read 2017. Augusztus 13. Vasárnap, 21:30:07 #131
WildStyle

Nem hittem volna, hogy egyszer még nosztalgiával fogok gondolni azokra az időkre, mikor még preexpert arcok fejezték ki a nemtetszésüket amiatt, hogy egyre inkább az alapokkal kell foglalkozni a fórumon.
Újabban már a közösségi jellege is kezd eltűnni. Régebben azért a wingkeresős rész legalább pörgött, ha más nem is.
Jól van, értem én, hogy nyár van, mindenki táborban van, meg ilyen-olyan fesztiválon van, de a napló szekcióban is június elseje óta kőkemény 5 embernek frissült a naplója, és közülük kettő Pityleré meg Kerezsié. Egy meg az enyém.
Emellett mutatóban van néhány konkrét problémára megoldást kereső topik.
Viszont az olyanoktól meg a szőr is feláll a hátamon, ahol nem megoldást keres a topikindító, hanem csak figyelmet szeretne. Legalábbis nekem ez a benyomásom. Hiába lehetne egy jó vastag könyvet megtölteni a használható ötletekkel, amiket az évek során leírtunk, az embereink mégis alig fejlődnek valamit. Ki szabadságharcos romantikából, ki a határozatlansága miatt, ki pedig azért, mert 5 éve képtelen megérteni a kisugárzás fogalmát.
A saját naplómhoz meg úgy állok, hogy alapvetően saját magamnak írom azzal a céllal, hogy bizonyos mérföldkövek dokumentálva legyenek. Nem vagyok egy író, tisztában vagyok vele, hogy más esetleg olvasmányosabban le tudná írni ugyanazon élmény alapján a történetet. Pont ezért nem is vágyom vele kapcsolatban feedbackre minden áron.
Csupán nosztalgiával gondolok azokra az időkre, mikor még preexpert arcok fejezték ki a nemtetszésüket amiatt, hogy egyre inkább az alapokkal kell foglalkozni a fórumon

My style is WildStyle.

Be a voice, not an echo.

"Tanuld meg a szabályokat, mint egy profi, hogy aztán úgy szeghesd meg őket, mint egy művész."
Pablo Picasso
Nem elérhető  
Read 2017. Augusztus 13. Vasárnap, 21:49:20 #132
J.D.

A topik indító hozzászólás még mindig igaz.
Ezt magamon is érzem, talán ez is olyan mint a tv-nézés, megnézzük a fos tv műsort hogy mérges legyen az ember és több legyen az energiája.
Nem elérhető  
Read 2017. Augusztus 14. Hétfő, 03:37:49 #133
Jimmi

Nem hittem volna, hogy egyszer még nosztalgiával fogok gondolni azokra az időkre, mikor még preexpert arcok fejezték ki a nemtetszésüket amiatt, hogy egyre inkább az alapokkal kell foglalkozni a fórumon.
Újabban már a közösségi jellege is kezd eltűnni. Régebben azért a wingkeresős rész legalább pörgött, ha más nem is.

Idén nagyon jól pörög a fórum, különösen 2015-2016-hoz képest, ahol új hsz. tekintve mélypont volt. Bár akkor is volt, csak kevesebb

Már többször írtam.

Olyan már nem lesz, mint 2009-2010-ben. Akkor minden pörgött.

Azóta minden évben valaki elégedetlen a fórummal.

Be kell látni, hogy a többség olvasni jár ide. 2009-2010-ben minden topik új volt, persze hogy falta mindenki. És tett hozzá.
Aki most kezdi olvasni, neki már leírtak mindent, sőt amit éppen gondolt, már valaki leírta kérdésként, vagy véleményként. Nem tud már hozzátenni mit. Ezért pusztán csak olvassa.

De azóta annyira felduzzadt a topikok száma, hogy nem lehet elolvasni. Már én sem tudok nyomon követni minden topikot, annyi van. Nem tudom magam már utolérni sohasem.

Idén volt még pár régebbi topik, az olvasatlanjaim közt, amit megnéztem. De nincs időm, az összes olvasatlanra.

Nem is értem azokat, akik keveslik az írást! Rengeteg van még mindig, és lehet tanulni a régiekből is.

MÉg én is tanulok, néha saját magamtól, amit mondjuk 2010-ben írtam. Smiley

Ez egyébként máshol is így van. A sorozatjunkie-t én is csak olvasom. Megnézek 1 óra alatt egy részt valamiből. És 3 órát olvasok hsz-okat.
MÁrha van annyi. Smiley
Mert manapság, 15 perc alatt elolvasom az összest, annyira lecsökkent!
Volt hogy egy részhez 1000 hsz. volt egy népszerű sorozathoz. Ma már 100 legendásan sok.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2017. Augusztus 15. Kedd, 21:15:57 #134
Horváthzoltán

Jó ez a fórum. Igaz kicsi a hozzászólás, de nagyon sok jó ötlet van itt. Több könyvet videót innen ötleteltem le, most pl. a Radikális őszinteségen rágtam át magam egy korábbi fórumtárs javaslatára. Hamarosan lenne majd egy kérdésem - az ex-szel lesz egy közös bizniszben egy hetünk, és végre jól akarom kezelni a flörtölgetéseit, hogy a következővel már jobban alakuljon - ehhez tennék majd fel egy ötletbörze jellegű kérést, de most még csak tanulok és olvasok.
Nem elérhető  
Read 2017. Augusztus 18. Péntek, 17:10:03 #135
Sabre

A topik indító hozzászólás még mindig igaz.

De még mennyire.
Jimmi nem is a kevés hozzászólás a baj, hanem az, hogy  manapság hiányoznak az újítások,  az igazán érdekes kommentek.

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

Mielőtt PMben kérdeznél tőlem, olvasd el!

"Azt beszélték róla, hogy visszafogott csávó,
de egyre inkább látszott, hogy terepen tornádó!"
- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2017. Augusztus 19. Szombat, 01:43:36 #136
Jimmi

Már nincs mit újítani Sabre. Nagyjából már mindent kikutattak, amit lehetett ebben a témában. Nincs már újdonság a nap alatt!

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2019. Augusztus 15. Csütörtök, 10:47:43 #137
Question!

A topic aktuálisabb, mint valaha - azzal együtt, hogy maguk a fórumok mint közösségek is kezdenek kimenni a divatból/eltűnni (nem csak pua téren, de itt különösen szembetűnő, lásd a hazai pua fórumokat) és a helyüket a (külföldi) Facebook csoportok veszik át. De a puaság "csillaga" is leáldozóban van.
Nem elérhető  
Read 2019. Augusztus 15. Csütörtök, 12:27:03 #138
metal

Igazad van Question.
Egyre kevesebben vagyunk fent és egyre kevesebbek a hozzászólások.

Teljes mértékben egyetértek, hogy a fórumok kezdenek kimenni a divatból.

De van itt rengeteg más ok is.

A külföldi facebook oldalakat nyilván azért használják a magyarok, mert egyre többen beszélnek idegen nyelven, főleg az a korosztály, aki csajozni akar. Sokan külföldön is élnek. Ráadásul ott még vannak újdonságok. A magyar oldalakon nem igazán.

Ne haragudj Jimmi, én elismerem a szakértelmed, de nem hiszem, hogy már mindent kikutattak és leírtak a témával kapcsolatban (egy ilyen hozzászólásod volt pár bejegyzéssel korábban)

Az se kedvez az oldalnak, hogy ha jól tudom új tagok nem tudnak regisztrálni. Ráadásul a mobiltelefonról való hozzászólás írása sem túl felhasználóbarát.

De mindezek mellett talán a legfontosabb érv, hogy elmúlt a hype. Nem beszélnek már róla annyit, már nem újdonság, vannak helyette új dolgok. Mindenki számára világos lett, hogy a sok kezdő ellenére olyan lemorzsolódási aránnyal kell számolni, mint a konditeremben januárban megjelenő embereknél. A PUA működik, de bele kell tenni a munkát.

A régiek akik itt expertek meg nem is tudom milyen rangjuk van a fórumon már túl vannak ezen, nem nagyon néznek fel ide. Az újjak nem nagyon jönnek, ezért kevesebb az új anyag. De annyi van, hogy egy kezdő el tudjon indulni. Sabre még manapság is feljár tanácsokat osztogatni. Szóval még most is lehet fejlődni akkor is ha kezdő az ember és csak magyarul beszél.

Szerintem nem baj, ha kevesebben kezdik el, ha ők komolyan gondolják. Talán ennél egy kicsit nagyobb érdeklődés lenne a reális szint. De igazából mindegy. Aki idetalál tud fejlődni és ez a lényeg.

Jimminek meg szerintem több tanonca van, mint valaha.

Egyébként szerintem előbb-útóbb megint divat lesz a PUA.

Reszkessen minden férfi, aki egy asszony kezét elnyeri és nem tudja fölkelteni annak szívében a legforróbb szenvedélyt. /Nathaniel Hawthorne - A skarlát betű/
Nem elérhető  
Read 2019. Augusztus 15. Csütörtök, 13:27:26 #139
Jimmi

Az igaz, hogy elhanyagoltam a fórumot az utóbbi években.

Pl. már 2-3 éve tervezem, hogy új fórumsablont teszek fel, ami mobilbarát...stb. Hogy a regelés is lehetséges legyen újra.

Azt pedig állítom, hogy kikutattak MAJDNEM mindent, az más kérdés, hogy nincs rendszerezve. Van sok új pua jellegű avagy férfierőről szóló könyv. De ismétlik a korábban olvasottakat.

Nektek (akik nem kutatnak mélyen), sok újat mondhat az is, mivel nem olyan széles, és főleg mély a tudásotok. Nem beszélve, hogy más nézőpontból, más rendszerelv szerint tálalják azt, amit korábban már máshol egyébként lehet olvasni.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2019. Augusztus 19. Hétfő, 12:45:13 #140
Robi95

Húú, eddig nem is tudtam, hogy nem lehet már ide nagyon regisztrálni Smiley

Amúgy érdekes volt ezekről a dolgokról olvasni.
A pua az életemben is egyre inkább leáldozóban van, ugyanakkor az önfejlesztésre egyre inkább nyitottak az emberek.

Amúgy kár, hogy nincsenek új anyagok, én szívesen olvasgatnék hasonlókat. Smiley

Nem elérhető  
Read 2019. Augusztus 21. Szerda, 15:17:14 #141
Jimmi

Szerintem a régieket sem olvastad el (még én sem sokmindent). Smiley

Az ugyanolyan új, csak 5 éve tette valaki közzé, nem ma.

Nem is értem. Smiley

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2019. Október 23. Szerda, 21:52:15 #142
szex

Nekem sokatbadott a fórum,új technikákot fejlesztettem ki,játekokat  violent-smiley-007,egyperces játeknak neveztem el  violent-smiley-007 13
Nem elérhető  
Oldalak: 1 2 [3]   Fel
Ugrás:  

Copyright: Puafesztivál 2009-2019 / - / Csajozás, személyiségfejlesztés, életstílus már 11ik éve

Preexpertek vagy felfele Fórumrész: csak tagok láthatják
Nem találhatóak hozzászólások.

Facebook Like! Smiley

* Üdv Újra itt!

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

* Szavazz!
  • Mennyi pénzt keresel havonta? (Ft, nettó)
  • Pont eltartanak, nincs saját jövedelmem
  • 1 (3%)
  • -
  • Pont 99 ezer Ft (minimálbér) alatt
  • 1 (3%)
  • -
  • Pont 99-130 ezer Ft
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont 131-200 ezer Ft
  • 5 (17%)
  • -
  • Pont 201-300 ezer Ft
  • 7 (24%)
  • -
  • Pont 301-500 ezer Ft
  • 10 (34%)
  • -
  • Pont 501 ezer -1 millió Ft
  • 4 (13%)
  • -
  • Pont 1 millió Ft felett
  • 1 (3%)
  • -
  • Pont a megtakarításaimból élek
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont külföldön dolgozom, külön válaszolok
  • 0 (0%)
  • -
  • Összes szavazó: 29
  • Témakör megtekintése

* Új Tagjaink Üdvözlése
Siker vagy bukás, más kimenetelem nem lehet írta Békés_harcos
[2019. Augusztus 10. Szombat, 00:01:06]

* Legfrissebb OFF Stuff
Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic írta Jimmi
[2019. December 05. Csütörtök, 18:56:59]

Mi a hegedű van a fórummal? írta szex
[2019. Október 23. Szerda, 21:52:15]

Tegyük fel, hogy nyertél a lottón... írta Robi95
[2019. Augusztus 19. Hétfő, 12:57:41]

Nők félrelépnek? - megcsalás máshogy írta szex
[2019. Augusztus 17. Szombat, 22:56:24]

Calendar
december 2019
vas hét kedd sze csüt pén szo
1 2 3 4 5 6 [7]
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Nincsenek naptári események.

* Havi top hsz.ó
Fenrir Fenrir
10 üzenet
metal
8 üzenet
Sabre Sabre
6 üzenet
Question!
5 üzenet
Jimmi Jimmi
2 üzenet
WildStyle WildStyle
2 üzenet
szex
2 üzenet
Robi95 Robi95
1 üzenet
gabesz939
1 üzenet
angelcica
1 üzenet
Robert_Flynn Robert_Flynn
1 üzenet

* Nézd meg mire szavazol!
  • Mi a kedvenc melltipusod?
  • Pont Mindegy csak ne lógjon.
  • 25 (13%)
  • -
  • Pont Mindegy, csak lógjon.
  • 2 (1%)
  • -
  • Pont Kicsi, tenyeremnél akár kisebb
  • 9 (4%)
  • -
  • Pont Pont tenyerembe illő
  • 69 (35%)
  • -
  • Pont Tenyeremtől kicsit nagyobb
  • 73 (38%)
  • -
  • Pont Nálam a nagyon nagy a nyerő
  • 14 (7%)
  • -
  • Összes szavazó: 190
  • Témakör megtekintése

* FórumTagsági szintek
Elite - Legjobb, legtapasztaltabb fórumtagjaink
Pua Expert - 90%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad
Pua PreExpert - 70-80%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad, majdnem Expert.
Elegant - 200 hsz. felett, legtöbb jogot élvezi
Special - 100 hsz. felett
Power - 25 hsz felett
Részletesen katt!

Theme Update by Runic Warrior Originally created by m3talc0re
Az oldal 0.308 másodperc alatt készült el 56 lekéréssel. (Pretty URLs adds 0.168s, 27q)

Google visited last this page Ma - 14:12:47