Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic
Az Intelligens Csajozási Pua Fórum

Bővített keresés
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
2019. Október 19. Szombat, 05:35:07
Hírek: Kontakt telefon: +36/20-516-4576
Regisztrálási probléma, megosztani való: akkor kérlek írj az info@puafestival.com címre. Ha új topikot, témát nyitnál a fórumon: Kérdésed van, vagy segítséget kérsz, akkor ezt a topikot (katt!) mindenképp olvasd végig!

FULL Tréningre jönnél: Legközelebbi szabad "Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréningre": Jelentkezz most! Katt!
Jimmivel itt tudod biztosan felvenni a kapcsolatot:jimmi@puafestival.com.
collapse
Üdvözlünk a PUA fórumon, Intelligens Csajozási Fórum!
Miért érdemes regisztrálni az Intelligens Csajozás Fórumra? 035
Avagy Amit Látogatóként, Vendégként nem láthatsz!

- ISMERKEDŐS, MOTIVÁCIÓS VIDEÓK!
- HALADÓBB FELSZEDÉSI PROBLÉMÁK KITÁRGYALÁSA
- ONLINE (IWIW, FACEBOOK, MSN) CSAJOZÁS, ISMERKEDÉS
- AZONNAL LETÖLTHETŐ ISMERKEDÉSI, ÖNFEJLESZTŐ KÖNYVEK, ANYAGOK, DVD-k!
- HITEK, TÉVHITEK AZ ISMERKEDÉSBEN, CSAJOZÁSBAN
- DOMINÁNS ALFA FÉRFI
- CSAJOZÓSTÁRS és WINGPARTNERKERESŐ FÓRUMRÉSZ
...
És Még legalább 10 IZGALMAS Fórumrész!
Szeretnéd, hogy meggyőzzünk? Katt!Csajozás Kezdőknek és Haladóknak!

Oldalak: 1 ... 117 118 119 120 [121] 122 123 124 125 126   Le
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában Téma Eszközök  
Read 2018. Január 17. Szerda, 19:15:41 #6000
J.D.

Re:Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic

Szinte biztos hogy nem csak barátkozni akar.
Legtöbbször ilyen akkor történik mikor: Szakítotok, gyászidőszakban össze jön egy másik sráccal és a gyászidőszak végére szakít vele.
Tőled függ hogy pótcsávója vagy vagy sem, szerintem (!) pót csak abból lehet aki túl jó fiú.
Nem elérhető  
Read 2018. Január 18. Csütörtök, 00:14:23 #6001
Sabre

Elképedek mi megy mostanában ... mármint velem. Szóval elvileg ugyanúgy gamelek mint mndjuk 1 éve. de ez csak szerintem van. Szerintem ugyanazt és ugyanúgy csinálom mint eddig. A barátaim szerint viszont teljesen más lettem "mintha angyalok tolnának" úgy gameleek. Nem érzem h változott volna valami, leszámítva h az eredmények megsokszorzódtak és tisztábban látok mindent.

Ma ... mégis ... kissé elakadtam (csaj az ágyamban, kc, kezem a bugyiban).
Remélem holnapra megoldom magam. Pláne h nem hiszem h jobb vagyok mint 1-2 éve ... mégis mindenki szerint igen. Létezik, hogy a magic pill-t megtaláltam és észre sem vettem?

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

Mielőtt PMben kérdeznél tőlem, olvasd el!

"Azt beszélték róla, hogy visszafogott csávó,
de egyre inkább látszott, hogy terepen tornádó!"
- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Január 18. Csütörtök, 07:20:50 #6002
metal

Sokszor az ember észre sem veszi magán a változást, nem tud objektíven tekinteni magára.

Én közelében sem vagyok a te szintedhez egyelőre. De tőlem egyszer Jimmi kérdezte, hogy elégedetlen vagyok-e a fejlődésemmel. Akkor belegondoltam mennyit változtam az utóbbi időben és rájöttem, hogy rengeteget. Csak eddig nem figyeltem fel rá.

Talán nálad is ez a helyzet.

Reszkessen minden férfi, aki egy asszony kezét elnyeri és nem tudja fölkelteni annak szívében a legforróbb szenvedélyt. /Nathaniel Hawthorne - A skarlát betű/
Nem elérhető  
Read 2018. Január 18. Csütörtök, 11:10:34 #6003
Sabre

Sokszor az ember észre sem veszi magán a változást, nem tud objektíven tekinteni magára.

Én közelében sem vagyok a te szintedhez egyelőre. De tőlem egyszer Jimmi kérdezte, hogy elégedetlen vagyok-e a fejlődésemmel. Akkor belegondoltam mennyit változtam az utóbbi időben és rájöttem, hogy rengeteget. Csak eddig nem figyeltem fel rá.

Talán nálad is ez a helyzet.

Igen, persze ez így lehet.
A másik dolog, amire gondolok, az a körülmények megváltozása. Mostanban több lehetőségem van gamelni.
Úgy tavaly május végétől június elejétől vettem észre, hogy kezdenek a korábbinl is jobban menni a dolgok, pesze most októberben volt egy hullámvölgy, de novemberre cserébe még jobb lett minden.

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Január 19. Péntek, 19:15:52 #6004
Fenrir

Ma volt a nővérem diplomaosztója Szegeden, és tele volt jobbnál jobb csajokkal, és egyet sem környékeztem meg. Pedig annyi lehetőségem volt hogy az hihetetlen.
Haragszom magamra...  021

,,Aki elpusztít egy életet, olyan bűnös, mintha az egész világot pusztította volna el; és aki egy embert megment, az egész világot menti meg."
Nem elérhető  
Read 2018. Január 19. Péntek, 21:20:09 #6005
HackGyver

Ohh pedig Szeged az jó kis terep, én örülök, hogy ide születtem Smiley
Nem elérhető  
Read 2018. Január 19. Péntek, 22:26:39 #6006
Fenrir

3x jártam össz-vissz ott, de tényleg jó.  Wink

,,Aki elpusztít egy életet, olyan bűnös, mintha az egész világot pusztította volna el; és aki egy embert megment, az egész világot menti meg."
Nem elérhető  
Read 2018. Január 20. Szombat, 13:42:19 #6007
Sabre

3x jártam össz-vissz ott, de tényleg jó.  Wink

Én is 3-4 alkalommal jártam arra. Ebből kétszer Hackgyverrel is összefutottam egy kis csapatásra Cheesy

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Január 22. Hétfő, 14:48:13 #6008
Fenrir

3x jártam össz-vissz ott, de tényleg jó.  Wink

Én is 3-4 alkalommal jártam arra. Ebből kétszer Hackgyverrel is összefutottam egy kis csapatásra Cheesy

Na az fullos  Smiley

Az utóbbi 2 hétben rendesen elakadtam... Nem volt az óta nyitásom meg semmi. Mindig bennem van hogy na akkor most tolom, de elkezdenek bennem előjönni a kérdőjelek hogy miket mondjak, úgy hogy vonzódjon hozzám a csaj.
Eddig alig használtam sablonokat, technikákat de úgy érzem hogy ezt elérjem ahhoz kellenek. De ezzel meg attól félek hogy elrontom a szöveget... Az elméleti tudásom folyamatosan bővül, de még a idegesség miatt nem megy ahogy kellene.

Kell most valami nagy erő, ami újra visszatesz a játékmezőre.
Ha DavidX elméletét csinálnám, akkor simán odamennék és mondanék bármit ami eszembe jut, mint ahogy első nyitásomkor is. Viszont én vonzalmat akarok kelteni bennük, és hasonló érzéseket, nem olyat mintha csak csevegő barátok lennénk.

Nagy erő.... Gyere....

Nem elérhető  
Read 2018. Január 22. Hétfő, 16:59:46 #6009
HackGyver

Hú hát igen, Sabreval annó voltak közös csapatásaink, de szép is volt a régi szép idők Smiley
Mostanában nekem is kicsit erősítenem kéne csajozás terén, kicsit jobban rá kellene állnom arra, hogy minden csábításom jól menjen és gördülékenyen, nem azt mondom, vannak sikereim 1-2 hete is kissClose bulikban, meg fclose, meg van pár random hb akiket fűzögetek fb-én, a probléma az, hogy úgy érzem ezt csak a mázlimnak vagy csak a sármomnak köszönhetem, nem pedig annak, hogy tudatosan csinálom, kicsit úgy érzem, hogy elpuhultam és azt hiszem, hogy a nők mindig csak úgy jönni fognak, de hát a on-it-isem is sztem jól kihasználta azt, hogy kijöttem a gyakorlatból, vissza kellene valahogy rázódnom, de nagyon.
Nem elérhető  
Read 2018. Január 22. Hétfő, 20:50:09 #6010
Sabre

Az utóbbi 2 hétben rendesen elakadtam... Nem volt az óta nyitásom meg semmi. Mindig bennem van hogy na akkor most tolom, de elkezdenek bennem előjönni a kérdőjelek hogy miket mondjak, úgy hogy vonzódjon hozzám a csaj.
Eddig alig használtam sablonokat, technikákat de úgy érzem hogy ezt elérjem ahhoz kellenek. De ezzel meg attól félek hogy elrontom a szöveget... Az elméleti tudásom folyamatosan bővül, de még a idegesség miatt nem megy ahogy kellene.

Kell most valami nagy erő, ami újra visszatesz a játékmezőre.
Ha DavidX elméletét csinálnám, akkor simán odamennék és mondanék bármit ami eszembe jut, mint ahogy első nyitásomkor is. Viszont én vonzalmat akarok kelteni bennük, és hasonló érzéseket, nem olyat mintha csak csevegő barátok lennénk.

Nagy erő.... Gyere....

nagyon ismerős érzés amiről beszélsz.  PUABa kerülésem után kb félévvel jutottam el erre az állapotra amiről most te írsz, és rengetegszer előfordult, az évek során, hogy visszaestem erre. Ez főleg akkor fog előjönni ha valami nagyon fontos target van.
pl nekem facebook beszélgetésektől : hogy órákig gondolkodom mit írjak neki, alaposan megfontolom a szavak sorrendját is stb. és ugyanez, hogy nem csevegő partner akarok lenni hanem vonzalmat ébreszteni.

Próbálom épp ezért leszarni ezt és érzésből nyomni (na ehhez kell sok tapasztalat) de fordult már elő, hogy ezzel csak csevegő partner vagy minimál vonzalmas voltam. Sad

Pont tudom milyen erőről beszélsz... mert nekem is van, hogy ... hogy nincs bennem kétely, tökéletesen átlátom és érzem a game struktúrját, nem kell gondolkodnom a következő lépésen, mert tudom, hogy a megfelelő pillanatban a megfelelő válasz fog jönni, bármilyen shitet is kapjak. Mindent tudsz, minden elérhető amit valaha tapasztaltál gameben vagy tanultál,  és mindig a megfelelő válasz fog előjönni. Tulajdonképp olyan mintha több síkon folyna a dolog... leginkább a több magos processzorokhoz tudom hasonlítani mikor mindegyik mag más feladatra tud koncentrálni. Az egyiken megy a game pl kapsz egy shitet és azonnal reagálsz rá, míg a másikon tudatosul benned h ez shit, közben meg egy harmadik szállal NODolsz, a negyedikkel meg mondjuk teljesen máshol jár az eszed, vagy a logisztikán gondolkodsz, esetleg épp olyan nagyszerű gondolatok jutnak az eszedbe, mint az, hogy "ne az akadályokat keresd, hanem a csodákat". De rá lehet ültetni a general setdrivert is, és akkor tud az ember szimultán vinni 4-6 vagy még több setet is. (akár két/több különböző nyelven is! Itt nyilván a saját képességeid szabnak határt)
Ilyenkor nincs az emberben félelem, hogy bajon mit gondol a másik, vagy nő-e a vonzalom, vagy hogy gamelek? és az ember abszolút nonneedy is tud lenni. De tényleg abban a pillanatban legbelül még ez is elmúlik. Nem kell figyelni a testbeszédre automatikusan jó lesz. Ellenben a game maga piszok élvezetes tud lenni. Kicsit olyan mintha nem is te gamelnél.
Sokféleképpen írtam erről az érzésről az elmúlt sok év során : jellemeztem úgy "mintha angyalok tolnának" hívtam már "harmadik utasnak", "robotpilótának", jellemeztem "az istenek fegyverzetének" de mostanság a démonok serege sem ismeretlen megnevezése. Cheesy
Gondolom te is erre gondolsz. Egyébként érdekes mód nagyon kalibrált 7-8as csajoktól is hallottam már hasonlót, hogy van nekik is ilyen.

Az előhozásával kapcsolatban renegeteget kutattam/tunk, egész sokmindent tudok már róla Cheesy nem véletlen, hogy mostanában már csak menetközben tűnik fel, hogy hopp ez van Cheesy
(Mondjuk ha erről kérdésed van PM).

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Január 22. Hétfő, 20:59:19 #6011
Sabre

Hú hát igen, Sabreval annó voltak közös csapatásaink, de szép is volt a régi szép idők Smiley

jah, meg eredményeink is Cheesy
(így utólag vissza gondolva pedig akkor még milyen kezdő voltam a mostani állapotomhoz képest)

Mostanában nekem is kicsit erősítenem kéne csajozás terén, kicsit jobban rá kellene állnom arra, hogy minden csábításom jól menjen és gördülékenyen, nem azt mondom, vannak sikereim 1-2 hete is kissClose bulikban, meg fclose, meg van pár random hb akiket fűzögetek fb-én, a probléma az, hogy úgy érzem ezt csak a mázlimnak vagy csak a sármomnak köszönhetem, nem pedig annak, hogy tudatosan csinálom, kicsit úgy érzem, hogy elpuhultam és azt hiszem, hogy a nők mindig csak úgy jönni fognak, de hát a on-it-isem is sztem jól kihasználta azt, hogy kijöttem a gyakorlatból, vissza kellene valahogy rázódnom, de nagyon.

FB-n fűzögetéps nekem gyenge pont Sad személyes varázsom van.

A one-it-isek meg már csak ilyenek. De nem kigyógyulni kell belőlük hanem megdugni őket Cheesy (ha nem sikerül akkor pedig sajnálni őket, hogy mit hagytak ki)

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Január 22. Hétfő, 22:17:41 #6012
Fenrir

Sabre!

Idézet
Ez főleg akkor fog előjönni ha valami nagyon fontos target van.
Jelenleg saját magam targete vagyok, és a világé. Szeretném megmutatni hogy nem vagyok átlagos, és csajozásban is nagyon jó vagyok (akarok lenni), mivel előtte szinte egyáltalán nem voltak sikerélményeim. Jelenleg ez a legfontosabb most. Azt akarom hogy ha elmegyek bulizni, és aki megtetszik el tudjak vele dumálni minden rossz szokás nélkül, még ha nem is sikerül felszedni, ami  igazából cél lenne. Ide most regét írhatnék...  Cheesy

Idézet
pl nekem facebook beszélgetésektől : hogy órákig gondolkodom mit írjak neki, alaposan megfontolom a szavak sorrendját is stb. és ugyanez, hogy nem csevegő partner akarok lenni hanem vonzalmat ébreszteni.
Ugyanez volt fél éve. Aztán tanulgattam a pua-ról és neten egyre jobban megy. Most is van néha hogy elgondolkodom, melyik választ kellene adni hogy nagyobb vonzalmat keltsek, azok közül amik épp eszembe jutottak.
Viszont én real life-ban akarom ezt tolni, az nagyobb érték.

Többihez:
Az elméleti tudásom fokozatosan jobb és jobb, de ha épp benne vagyok a játékban, nem kapcsolok olyan gyorsan mint kellene. Ezen is kellene változtatni. A múltkori (Szegedi 2 csajos) beszámolómban is írtam, hogy ott rontottam el mikor a legjobb barátnő tesztnél tudtam mit kell mondani, de pont az ellenkezőjét toltam el. Aztán vége lett a játéknak.
A témákat tekintve, tudom miket nem szabad felhozni (suli, politika, vallás, stb), de ha ott vagyok a csaj előtt, még ez is kimegy a fejemből, pedig jó a memóriám. Stressznek tudom ezt be.

Ezért is van mostanság hogy nem volt egy megnyitásom sem. Nem tudom miket mondjak, úgy hogy vonzalmat keltsek, ne csak baráti beszélgetést. Illetve jelenleg még csak olyan nőket nyitok meg akik egyedül vannak, és a közelben nincsenek mások, mert valahogy nem szeretek mások előtt beszélgetni. Hogy miért, azt én se tudom megmagyarázni hogy őszinte legyek.
Ezen kell átlendülnöm.
Az elutasítástól nem félek, mert abból volt részem bőven eddigi életem során, szóval ez nem gond.  :Smiley

Csak hogy még tetézzem a dolgot, ma a buszmegállóban előre engedtem egy csajt felszállásnál, és megköszönte. Erre én: "Nincs mit. Te voltál itt előbb." - artikulálva. Az artikulálás baromi jól megy nekem, meg a testbeszéd, ha jól érzem magam az adott emberrel/emberekkel. Visszatérve, a csaj mosolygott egyet. Leült leghátra én pedig elé a kettesbe... Nem hogy beültem volna mellé, főleg hogy látásból ismertem is... Ahh szívás.

Módosítva: Van még valami. Valami olyan is van bennem hogy ne itt gyakoroljak. Mármint ne itt a városban, környéken ahol élek, mert ha sokszor bebukom, akkor elterjedhet rólam valami, (vagy nem), a lényeg hogy kevesebb lesz a célpont, akit felszedhetnék amikor már tenylegesen jo leszek a jáékban.

Még rengeteget írhatnék ezekről, de mára ennyi, reggel korán kelés van.  015

Nem elérhető  
Read 2018. Január 23. Kedd, 21:25:39 #6013
Johnny_Bravo

Szerintetek a szétszórtságról és lustaságról le lehet szokni?

Ami szép, az nem mindig jó is: a szépség fogalma néha összekapcsolódhat olyan negatív tartalmakkal is, mint az önzés és a hiúság.

/Meskó Norbert/
Nem elérhető  
Read 2018. Január 23. Kedd, 21:40:35 #6014
Fenrir

Persze. Ez rajtad áll vagy bukik.  Wink

Nem elérhető  
Read 2018. Január 23. Kedd, 22:22:01 #6015
Johnny_Bravo

Persze. Ez rajtad áll vagy bukik.  Wink

Mondani mindig mindent könnyebb mint csinálni. De nem tudom. Ez lehetetlen küldetés.  

Ami szép, az nem mindig jó is: a szépség fogalma néha összekapcsolódhat olyan negatív tartalmakkal is, mint az önzés és a hiúság.

/Meskó Norbert/
Nem elérhető  
Read 2018. Január 23. Kedd, 22:42:14 #6016
Fenrir

Persze. Ez rajtad áll vagy bukik.  Wink

Mondani mindig mindent könnyebb mint csinálni. De nem tudom. Ez lehetetlen küldetés.  

Ez nyilvánvaló hogy mondani könnyebb. Ezért kell tenni érte. De nem minden könnyű, még akkor sem ha annak látszik.
Nincs lehetetlen, csak tehetetlen.
(Azt hiszem igy van a mondas, de ha tevedek javitsatok ki xd )

Nem elérhető  
Read 2018. Január 24. Szerda, 01:27:03 #6017
Sabre

Sabre!
 Van még valami. Valami olyan is van bennem hogy ne itt gyakoroljak. Mármint ne itt a városban, környéken ahol élek, mert ha sokszor bebukom, akkor elterjedhet rólam valami, (vagy nem), a lényeg hogy kevesebb lesz a célpont, akit felszedhetnék amikor már tenylegesen jo leszek a jáékban.

Nos erre mondtam azt régen, hogy nem szarok oda ahonnan enni akarok. "Mikroszinten" (jó, ország egyik legnagyobb városa) hogy szórakozóhelyeket meg egyszerűen környékeket váltottam. Ettől még akadtak átfedések néha.
Volt pl 2009ben asszem egy olyan jelenet, hogy ugyanazt a csajt 3 héten át ugyanazzal nyitottam meg ... és emlékezett rá Sad  én annyra nem lévén esténként kb 10-10-10 lányt nyitottam rajta kívül.

Gyakorolni lehet nem ártana másik városba átjárnod, ami esetléeg eléggé nagy is.
ötleteimet PMben mondom el, ha írsz (mivel titokban tartod hol is laksz)

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Január 24. Szerda, 18:47:49 #6018
Shancee

Idézet
Nem kell figyelni a testbeszédre automatikusan jó lesz. Ellenben a game maga piszok élvezetes tud lenni. Kicsit olyan mintha nem is te gamelnél.
Sokféleképpen írtam erről az érzésről az elmúlt sok év során : jellemeztem úgy "mintha angyalok tolnának" hívtam már "harmadik utasnak", "robotpilótának", jellemeztem "az istenek fegyverzetének" de mostanság a démonok serege sem ismeretlen megnevezése. Cheesy
Gondolom te is erre gondolsz. Egyébként érdekes mód nagyon kalibrált 7-8as csajoktól is hallottam már hasonlót, hogy van nekik is ilyen.

Ez tetszik. Smiley

Különösen az a rész, amikor nem is te gémelsz. Ez egy magas tudatállapotban "létrejövő" állapot. Vagyis mindig velünk van, csak nem vesszük észre.

Nálam ez akkor jön elő amikor őszinte örömmel, elvárások nélkül, az egó csendes állapotában tevékenykedek. Nem akarsz összejönni a nővel, vagy bármit akarni tőle, hanem az az őszinte szándék vezérel, hogy feldobd az ő hangulatát, egyéb értéket adj neki, anélkül, hogy bármit elvárnál cserébe.

Nem elérhető  
Read 2018. Január 24. Szerda, 20:27:04 #6019
J.D.

Ha hagyományos értelemben vett leszokásról van szó, akkor több évnyi személyes tapasztalatom után az a véleményem, hogy nem, nem lehet róluk leszokni. Ha valaki 5-10 éven keresztűl "lusta" akkor lehet akárhogy erőltetni a dolgot az marad.
Ellenben biztos vagyok benne hogy van rá módszer, de én még nem találtam meg / nem értettem meg, és ha mégis akkor is lusta voltam végigcsinálni.
Nem vagyok hajlandó megtenni érte kb semmit, ha hajlandó lennék akkor nem lennék lusta.

De ez csak az én véleményem, és remélem valaki rácáfol/lebasz, és megmondja a frankó módszert. Mert biztos van olyan ember akinek sikerült de én ezt a csodát még nem éltem meg, és egyre inkább úgy érzem hogy áltatom magam, és nem is fogom.
Nem elérhető  
Read 2018. Január 24. Szerda, 21:36:29 #6020
Fenrir

Ha hagyományos értelemben vett leszokásról van szó, akkor több évnyi személyes tapasztalatom után az a véleményem, hogy nem, nem lehet róluk leszokni. Ha valaki 5-10 éven keresztűl "lusta" akkor lehet akárhogy erőltetni a dolgot az marad.
Ellenben biztos vagyok benne hogy van rá módszer, de én még nem találtam meg / nem értettem meg, és ha mégis akkor is lusta voltam végigcsinálni.
Nem vagyok hajlandó megtenni érte kb semmit, ha hajlandó lennék akkor nem lennék lusta.

De ez csak az én véleményem, és remélem valaki rácáfol/lebasz, és megmondja a frankó módszert. Mert biztos van olyan ember akinek sikerült de én ezt a csodát még nem éltem meg, és egyre inkább úgy érzem hogy áltatom magam, és nem is fogom.

Ha nem is tudok rácáfolni, de a saját példámat elmondom.  Ugyebár 20 vagyok, és általános iskolában nem voltak barátaim. Így az életem a kockulás lett a gépen vagy 4-6 évig biztos. Hazaértem, leültem a gép elé majd felkeltem onnét, mikor aludni kellett. Ergo kib@szott lusta voltam. Aztán mikor elkezdtem rájönni hogy ez egyáltalán nem jó. Nincsenek igazi barátaim, csak internetesek. Eladtam a játékot amivel évekig nyomta, csak azért is hogy véletlen se akarjak visszatérni egy (online, multiplayer) játékra, amiben már nincs semmim. Aztán a gépet is elrakta, és elkezdtem barátkozni. Utána pedig minél több időt próbáltam haverokkal tölteni, már nem kellett sietni haza a gép elé. Mostanság pedig egyáltalán nem játszom, telefonra van 1 játék amin ha unatkozok órán akkor játszom kicsit de ennyi.
Azóta járok Thai-boxra, sima testedzésre már lassan 3 éve, rengeteg időt töltök haverokkal, és az önfejlesztéssel is, stb.

Nálam ez volt.  Grin-Vigyorog

Nem elérhető  
Read 2018. Január 25. Csütörtök, 09:29:21 #6021
metal

Lehet, hogy itt páran elfogják ítélni a nézeteimet.
De nekem az a véleményem, hogy a lustaság nem úgy működik, hogy egyik ember lusta a másik pedig nem.

Szerintem az ember azokra a dolgokra nem tudja rávenni magát, amit nem is akar igazán.
Hogy érthetőbb legyen mondok egy példát.
Mondjuk el akarod végezni az egyetemet. De lusta vagy tanulni.
Tedd fel magadnak a kérdést, tényleg érdekel téged az az egyetem. Tényleg el akarod végezni?
Vagy csak a szüleid mondták, hogy ne hagyd ott. Te is érzed, hogy közel a vége. Társadalmi nyomás van rajtad, mert később a diplomával magasabb lesz a fizetésed. Nem is sejted, hogy ezek nem is a te céljaid.

A legmélyebb önmagadat nem tudod becsapni. Te nem erre vágysz.
Amikor lustának érzed magad mit csinálsz ahelyett, amit szerinted kellene?
Önfejlesztő könyveket olvasol? Filmet forgatsz? Origamizni tanulsz?
Akkor te nem vagy lusta. Csak azért nem tudod rávenni magad például a tanulásra, mert nem azt tanulod amit szeretnél. Sokkal jobban érdekel az önfejlesztés vagy az, hogy kell papír kacsát hajtogatni.

Meg kell találnod az a tevékenységet, aminek nem a végcélját akarod élvezni. Hanem az oda vezető út apró részleteire is szívesen áldozol időt. Akkor találtad meg azt amivel igazán foglalkoznod kellene.

Reszkessen minden férfi, aki egy asszony kezét elnyeri és nem tudja fölkelteni annak szívében a legforróbb szenvedélyt. /Nathaniel Hawthorne - A skarlát betű/
Nem elérhető  
Read 2018. Január 25. Csütörtök, 17:15:04 #6022
Fenrir

Ahh, tegnap óta itthon dekkolok. Hasmenés... Sad
Ma pedig csak háztartási kekszet ette, és ízetlen kamilla teát ittam. Fúj.
Ráadásul olyan éhes vagyok, mint az állat. De keksztől már hányingerem van.
Lehetne már szombat vagy jobb lét. Huh?

Nem elérhető  
Read 2018. Január 26. Péntek, 13:51:22 #6023
Sabre

Jobbulást.
Nekem baromi mozgalmas volt ez a hetem, bár nem feltétlenül jó eleddig

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Január 26. Péntek, 14:47:05 #6024
J.D.

Lehet, hogy itt páran elfogják ítélni a nézeteimet.
De nekem az a véleményem, hogy a lustaság nem úgy működik, hogy egyik ember lusta a másik pedig nem.

Szerintem az ember azokra a dolgokra nem tudja rávenni magát, amit nem is akar igazán.
Hogy érthetőbb legyen mondok egy példát.
Mondjuk el akarod végezni az egyetemet. De lusta vagy tanulni.
Tedd fel magadnak a kérdést, tényleg érdekel téged az az egyetem. Tényleg el akarod végezni?
Vagy csak a szüleid mondták, hogy ne hagyd ott. Te is érzed, hogy közel a vége. Társadalmi nyomás van rajtad, mert később a diplomával magasabb lesz a fizetésed. Nem is sejted, hogy ezek nem is a te céljaid.

A legmélyebb önmagadat nem tudod becsapni. Te nem erre vágysz.
Amikor lustának érzed magad mit csinálsz ahelyett, amit szerinted kellene?
Önfejlesztő könyveket olvasol? Filmet forgatsz? Origamizni tanulsz?
Akkor te nem vagy lusta. Csak azért nem tudod rávenni magad például a tanulásra, mert nem azt tanulod amit szeretnél. Sokkal jobban érdekel az önfejlesztés vagy az, hogy kell papír kacsát hajtogatni.

Meg kell találnod az a tevékenységet, aminek nem a végcélját akarod élvezni. Hanem az oda vezető út apró részleteire is szívesen áldozol időt. Akkor találtad meg azt amivel igazán foglalkoznod kellene.
Ezzel egyet tudok érteni, én ia így gondolom, gondoltam.
De az hogy eljutottam oda hogy azt se csinalom amit szeretek azt nem értem.
Van egy csomó hobbim, ami közben elkap a flow, imádom, de el se kezdem, mert megmozdulni sincs erőm.
Gépen is szeretek sok mindent csinálni, de inkább hülye videókat nézek...

Na ha majd leaz időm nyitok erről egy topikot, összegyüjtöm az oda illő anyagokat stb
Nem elérhető  
Read 2018. Január 26. Péntek, 16:46:39 #6025
metal

Értem miről beszélsz.

Egyrészt van, hogy annyi mással "kell" foglalkoznod, hogy nagyon elfáradsz bennük. Nem fizikailag, inkább csak kifacsartnak érzed magad.

A másik lehetőség, hogy csak nincs kedved hozzáfogni a hobbijaidhoz. Arra az a megoldás, hogy elkezded.
Attól szereted csinálni, hogy miután újra nekilátsz arra nem fogod tudni magadat rávenni, hogy abbahagyd.

Nem elérhető  
Read 2018. Január 26. Péntek, 20:23:15 #6026
Fenrir

Jobbulást.
Nekem baromi mozgalmas volt ez a hetem, bár nem feltétlenül jó eleddig

Köszi! Smiley

Mesélhetsz. Wink

Am írtam elvileg privát üzit, nem tudom megkaptad-e.  017

Nem elérhető  
Read 2018. Január 27. Szombat, 17:07:00 #6027
Johnny_Bravo

Amúgy mi a frászért szól minden sokadik facebook bejegyzés, kép a szerelemről? Nagyon tud bosszantani.

/Meskó Norbert/
Nem elérhető  
Read 2018. Január 27. Szombat, 17:36:05 #6028
Sabre

Mesélhetsz. Wink

Am írtam elvileg privát üzit, nem tudom megkaptad-e.  017

Hát röviden ami ide is tartozik :
Ketteske barátném bejelentette a hét közepén, hogy legyünk inkább csak barátok. Én ezt letojtam, gondoltam keretet meg taktikát váltunk, de minden mehet a régiben amúgy. Na erre a mai talinkat lemondta Sad
Egyeske creepyből mániákus creepybe váltott. Mindezt két nap alatt két féltékenységi rohammal megfűszerezve. Elismerten a one-it-ise vagyok. Nagyon szívesen dobtam volna már, de most ketteske megbonyolította a dolgokat, na meg egyeske dobása már látom h nem lesz egy egyszerű művelet. Ráadásul sejt valamit, nagyon megpróbál rajta kapni valamin, de nem fog menni mert én ügyesebb vagyok Tongue

Azonfelül volt két társasági kavarás, amibe természetesen én is bele voltam rángatva. Ebből az egyik eset az volt h valaki állította h látott valahol (ahol abban az időben ott sem voltam) és nem ismertem meg. Ezek az emberek nem tudják elképzelni, milyen az amikor napi szinten többet nyitsz, és már szinte mindenki ismerős valahonnan, de nem tudod honnan, csak azt hogy valószínűleg már megnyitottad. Pedig erre dolgoztam ki azt, hogy aki már csak egy picit is ismerős ahhoz odamegyek és köszönök neki, mert valószínűleg már egyszer akkor megnyitottam.

Emellett már gyakorlatilag jelentéktelen h sikerült egy rakás lóvé is elvernem valahogy a héten, mindenféle dologra, úgyhogy most emiatt eléggé nadrágszíj huzogatós lesz a köv hét.

Igen, olvastam, csak válaszolni nem volt még időm rá

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Január 27. Szombat, 17:45:28 #6029
Sabre

Amúgy mi a frászért szól minden sokadik facebook bejegyzés, kép a szerelemről? Nagyon tud bosszantani.

Hogy neked legyen mit megkérdezni Cheesy

Amúgy én ezt visszasírom... nekem sokkal rosszabb, mert megvan az a  ismerősi réteg (jellemzően a régebbi ismerősök) akiknél az esküvői meg a babás képeket lehet nézegetni. Különösen lányok (régebbi nagy szerelmek, targetek) esetében tud ez bosszantó és undorító lenni. Mint ahogy azt sem értem, hogy miért van az h összeáll két szerencsétlen és 3 hónap után már be kell indítani a gyerekgyárat, mert az a legfontosabb, hogy legyen 1-2-3 gyerek. Természetesen ki kell velük plakátolni a fosbukot, sok ismerősük meg adja is alájuk a lovat. Sőt, sok esetben a szép lányok lecserélik a profilképüket valami babásra, és utána évekig képtelenek olyan képeket feltölteni amit likeolni lenne kedvem ...
Nem véletlen h kb 1 éve erősen minimalizáltam a facebook használatot.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Január 28. Vasárnap, 04:39:25 #6030
Sabre

Amikor az egyetlen látogató vagyok a fórumon ....

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Január 29. Hétfő, 08:09:53 #6031
Johnny_Bravo

hehe

/Meskó Norbert/
Nem elérhető  
Read 2018. Január 31. Szerda, 01:14:58 #6032
Sabre

hehe

Gondolom azért mert a magadfajták miatt az utóbbira nagy igény van (most gonosz voltam, bocsi).

Eszembe jutott : Gabesz939-re emlékeztetsz

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Január 31. Szerda, 13:07:39 #6033
Johnny_Bravo

Gondolom azért mert a magadfajták miatt az utóbbira nagy igény van (most gonosz voltam, bocsi).

Eszembe jutott : Gabesz939-re emlékeztetsz

Honnan tudod h nem 2 csajt tartok párhuzamosan?  043

/Meskó Norbert/
Nem elérhető  
Read 2018. Február 01. Csütörtök, 08:47:47 #6034
Fenrir

Rettentoen haragszom magamra. >Cheesy
Ültem a buszon, alig voltak rajta es nem ultem be egy 10/7-es csaj melle...pedig zenet se hallgatott. Legjobb lehetoseg lett volna. Leszalltak a buszrol es csak ketten maradtunk + a fiatal sofor.
Nem volt bennem felelem a megszolitastol. Csupan olyan erzes hogy gyorsan kifogynek a szobol, es baromsagokat mondanek...
Egyvalamire volt jo ez. Kitalaltam egy rutint ami az oszintesegen alapul, es egesz jonak gondolom. Minel elobb ki kell probalnom, ha mar egy ilyen lehetoseget elszalasztott a hulye fejem. Sad

Nem elérhető  
Read 2018. Február 02. Péntek, 15:20:27 #6035
Johnny_Bravo

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de ha a virtuális valóság felpörög és a szemüveg árak lemennek, akkor nagy üzlet lesz a VR pornóban.
Fantázia szabhat csak határt.  035

/Meskó Norbert/
Nem elérhető  
Read 2018. Február 02. Péntek, 16:42:00 #6036
Sabre

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de ha a virtuális valóság felpörög és a szemüveg árak lemennek, akkor nagy üzlet lesz a VR pornóban.
Fantázia szabhat csak határt.  035
Miért nem inkább valódi csajokban gondolkodsz?

Én meg ma felugrok Budapestre

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Február 02. Péntek, 21:22:11 #6037
Johnny_Bravo

Idézet
Miért nem inkább valódi csajokban gondolkodsz?
Valódi csajokban gondolkodnék én, csak sajna a valóság egy "f#ck you aßhole"-t tol elém. Így a pornó marad csak. Ez gáz és frusztrál is.

/Meskó Norbert/
Nem elérhető  
Read 2018. Február 02. Péntek, 21:43:23 #6038
Jimmi

Az! + Smiley

90-es években olyan pornóra vágytunk, ami végtelen... Ne kelljen újságosbódéknál venni, lehessen báremnnyi meztelenhúsihoz "jutni". Ez is kinos volt, és gáz. De vágytunk rá.

Most meg ugye VR pornó. Smiley Sajnos a férfitest (vagyis az agyunk) így van felépítve! Ami nem jó... De légy férfi, és nem egy agy, próbáld kordában tartani, és energiádat arra fordítani, hogy lemész a plazába, vagy buszra és ismerkedsz!

"Nők megismerése és ünneplése - ez a kulcs!"

"be social!"

FérfiKommunikációs Cégem és Oldalam, katt!

Privát képzés és coach, érj el maximális sikert, minél gyorsabban! Most!

Küldhetsz sms-t is, ha valami sürgős: +36/20-516-4576
Nem elérhető  
Read 2018. Február 02. Péntek, 22:34:57 #6039
Johnny_Bravo

De légy férfi, és nem egy agy, próbáld kordában tartani, és energiádat arra fordítani, hogy lemész a plazába, vagy buszra és ismerkedsz!
Én utálom a szélsőségeket. De a csajozásnál csak ez van. Ha valakinek bejövök akkor 100%, hogy ő nekem nem. Fordítva meg ha csak egy picit is bejön a csaj, de tényleg csak 1 kicsit is (és nem 10/8 a csaj) akkor meg én tuti nem. Ezt én nem értem. Pedig sokat gondolkoztam már rajta.
Ezért felesleges lenne begyűjteni 10-ből 10 elutasítást.
Pedig igazad van!

/Meskó Norbert/
Nem elérhető  
Read 2018. Február 03. Szombat, 11:54:07 #6040
Jimmi

De légy férfi, és nem egy agy, próbáld kordában tartani, és energiádat arra fordítani, hogy lemész a plazába, vagy buszra és ismerkedsz!
Én utálom a szélsőségeket. De a csajozásnál csak ez van. Ha valakinek bejövök akkor 100%, hogy ő nekem nem. Fordítva meg ha csak egy picit is bejön a csaj, de tényleg csak 1 kicsit is (és nem 10/8 a csaj) akkor meg én tuti nem. Ezt én nem értem.

Ez azért van, mert (még mindig) túl logikusan állsz a csajozáshoz. És a véletlenre akarod/tudod bízni a dolgot.

Nem hiszed el, hogy minden nőnek bejössz. nem hiszed el, hogy van farkad, és ezt vonzónak találják egy nőt. Sajnos ilyen kiherélt társadalomban élünk, én is ezt hittem még 2007 elején, amit te. Addigra már sok képzésen vettem részt (nem csakozási, kommunikációs), és sok pua irodalmat olvastam el. De amikor elkezdtem lemenni, gyakorolni, és erőltetni magam férfi-női helyzetekben, akkor kezdtem meg az áttörés sorozatomat. Fejben és gyakorlatban is akkor kezdtem el igazán átalakulni.

Ahogy én sem értettem akkor, te sem érted most.

Idézet
Pedig sokat gondolkoztam már rajta.
Ezért felesleges lenne begyűjteni 10-ből 10 elutasítást.
Pedig igazad van!

Én is hasonlóan gondolkodtam, és elég rossz volt az arány. Megint rosszul állsz hozzá, és teljesítmény centrikus vagy.

Nem azt írtam, hogy szedj fel nőt, vagy szerezz számot. hanem hogy ismerkedj! Smiley

Ezekből azt látom, hogy fogalmatlan vagy nemcsak gyakorlatban, hanem elméletben is.

Tegnap pont egy buszmegállóban álltam. Ott volt 2 fő 11 év körüli srác próbált fűzni egy elég csini 13? éves lányt.

Így csinálták:
kerülgették, hülyéskedtek egymáshoz, a lány telefonjával babrált, nem nézte, nem foglalkozott a fiúkkal.

Az egyik fiú, úgy féloldalasan megkérdezte a lánytól elég távol 3 méterről, hogy
"van facebookod?" eléggé olyan hangsúlyban, hogy adja meg. A lány feszült lett, de továbbra is a telefonjával matatott. Érezni lehetett, hogy kínos a szitu.

A srác még elismételte vagy 3x "van facebookod?" AZt gondolta a lány nem hallja. Közben vihogott a haverjával.

Tehát ők gyerekek, és még így is kínos volt. De legalább gyakoroltak. Smiley Elkezdték. Ki lehetne elemezni könnyedén hibákat (nem kerülgetjük a setet akár terminátor üzemmódban, hogy kipécézzük, nem vihogunk, idegesen főleg, nem távolról szólítjuk meg, nem zárással kezdünk...stb.).

Te ennél már jóval nagyobb szinten vagy, és tudnod kellene, hogy a kezdés soha nem a zárás. Ne menj zárásra kezdetben, sem az interakció elején, sem amikor gyakorolsz.

Csak ismerkedj... aztán majd ahogy haladsz számokban, mehetsz a zárásra is. Az az eredmény. De én nem ezt mondtam.

hanem azt, hogy ismerkedj! A zárás majd jön... később. Persze el lehet vele szenvedni évekig, ezért tartok tréningeket, ahol már 2 órán belül elkezdünk zárni (mármint a tanulóval erre megyünk terepen), de ezt fel kell jól építeni.

Illetve van a társas iq képzés, ahol meg szituációs gyakorlatokban készítjük fel az alapoktól, hogy a teszteket, nemeket jól tudja kezelni, fordítani a tanuló. Majd megyünk nyitásokra, vonzalomépítésre...stb.

Lásd:
http://www.puafesztival.hu/tarsasiq/

Tréning nélkül évekbe telhet kevesebb garanciával, hogy megérted lelkileg, érzelmileg, kommunikációs skillel ezt az egész férfi-női dinamikát!

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2018. Február 03. Szombat, 13:19:44 #6041
Johnny_Bravo

Idézet
Nem azt írtam, hogy szedj fel nőt, vagy szerezz számot. hanem hogy ismerkedj! Smiley
Erre gondoltam már. De a szórakozóhelyek alapból kizárva, suliban kevés a nő. Utcán, buszon, plázàban meg nem fognak megállni. Mindenki siet, miért állnának meg (én sem állok meg)...?

Amúgy szereted a nehéz eseteket?  043 Mert a tréninget kiakarom próbálni valamikor.

/Meskó Norbert/
Nem elérhető  
Read 2018. Február 03. Szombat, 14:17:23 #6042
Fenrir

Idézet
Erre gondoltam már. De a szórakozóhelyek alapból kizárva, suliban kevés a nő. Utcán, buszon, plázàban meg nem fognak megállni. Mindenki siet, miért állnának meg (én sem állok meg)...?

Amúgy szereted a nehéz eseteket?  043 Mert a tréninget kiakarom próbálni valamikor.

Én tegnap voltam a wingemmel plázában és környékén terepezni. Nyilván nem azt nyitjuk meg aki épp rohan. Vannak akik ülnek vagy állnak egyhelyben és várnak vagy bármi. Őket lazán lehet. Cheesy

Nem elérhető  
Read 2018. Február 03. Szombat, 15:14:13 #6043
Jimmi

Nyilván nem azt nyitjuk meg aki épp rohan. Vannak akik ülnek vagy állnak egyhelyben és várnak vagy bármi. Őket lazán lehet. Cheesy

Igen, te már nem vagy fogalmatlan!  021 035

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2018. Február 03. Szombat, 15:18:37 #6044
Jimmi

Figyi! Tanulók 30%a nehéz eset.

Én mindig azt mondom, hogy ki kell próbálni! Minitréning nem drága, és 3 óra alatt már van elég nagy haladás! Nyilván végleges változást a nagy tréning hoz!

Viszont vigyázz, mert statisztikáink szerint, aki a minitréningen részt vesz, annak 60%-a befizet nagy tréningre is, és nem menekül a fejlődés elől!

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2018. Február 03. Szombat, 16:01:09 #6045
Johnny_Bravo

Idézet
Nyilván nem azt nyitjuk meg aki épp rohan. Vannak akik ülnek vagy állnak egyhelyben és várnak vagy bármi. Őket lazán lehet. Cheesy
Mindenki rohan. Akik nem azok telefonoznak. Miért hagynák abba? Vagy másra vàrnak.

/Meskó Norbert/
Nem elérhető  
Read 2018. Február 03. Szombat, 16:38:27 #6046
Fenrir

Idézet
Mindenki rohan. Akik nem azok telefonoznak. Miért hagynák abba? Vagy másra vàrnak.

Ez hülyeség. Nem mindenki telefonozik állandóan. Félbe lehet őket szakítani, kicsit kizökkenteni a dologból.

Például most te nem rohansz, ahogy ezt a kommented írtad, de telefonnal írtad. Te miért nem hagyod abba??

Hogy ezt honnan tudom?

Ha sietsz, akkor nem a fórumot nézegeted, és még ha kommentelnél is, nem idéznél, mert az alaposabb "munka". Másrészt telefonnal írtad, ezt pedig onnét tudom, hogy az "Á" betűd ékezetei nem egyformák. Egyik balra, a másik jobbra dől. Gépen csak jobbra dől (á).

Ha másra várnak, most abban mi van?. Addig el lehet vele csevegni.
Tegnap én is kifogtam 2 ilyen csajt. Egyikőjük a barátnőjére, a másikuk pedig egy srácra várt, és mégis beszélgettem velük, még azután is miután megérkeztek, akiket vártak.

Nem elérhető  
Read 2018. Február 06. Kedd, 19:31:51 #6047
Fenrir

Fuu most keresem a lehetosegeket a nagy hetkoznapi rohanasaimban, hogy meg tudjak nyitni noket. Sajnos most alig van idom barmire is, mivel 13.-an modulzaro vizsgam van jog-bol, marciusban pedig mas targyakbol.
Ez igy annyira kaki.  Sad
Viszont muszaj ebbe a tanulasba bele vetni magam, hisz a jovom mulik ezen a szakman.

Nem elérhető  
Read 2018. Február 06. Kedd, 22:05:59 #6048
Sabre

Megjöttem Pestről.
Sabre lecsapott Cheesy
És emléket állítottunk Metrókirálynak is, a metrós gameléssel ^^

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Február 07. Szerda, 09:30:01 #6049
Johnny_Bravo

hehe  043

/Meskó Norbert/
Nem elérhető  
Oldalak: 1 ... 117 118 119 120 [121] 122 123 124 125 126   Fel
Ugrás:  

Copyright: Puafesztivál 2009-2019 / - / Csajozás, személyiségfejlesztés, életstílus már 11ik éve

Preexpertek vagy felfele Fórumrész: csak tagok láthatják
Nem találhatóak hozzászólások.

Facebook Like! Smiley

* Üdv Újra itt!

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

* Szavazz!
  • Mennyi pénzt keresel havonta? (Ft, nettó)
  • Pont eltartanak, nincs saját jövedelmem
  • 1 (4%)
  • -
  • Pont 99 ezer Ft (minimálbér) alatt
  • 1 (4%)
  • -
  • Pont 99-130 ezer Ft
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont 131-200 ezer Ft
  • 5 (21%)
  • -
  • Pont 201-300 ezer Ft
  • 3 (13%)
  • -
  • Pont 301-500 ezer Ft
  • 8 (34%)
  • -
  • Pont 501 ezer -1 millió Ft
  • 4 (17%)
  • -
  • Pont 1 millió Ft felett
  • 1 (4%)
  • -
  • Pont a megtakarításaimból élek
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont külföldön dolgozom, külön válaszolok
  • 0 (0%)
  • -
  • Összes szavazó: 23
  • Témakör megtekintése

* Új Tagjaink Üdvözlése
Siker vagy bukás, más kimenetelem nem lehet írta Békés_harcos
[2019. Augusztus 10. Szombat, 00:01:06]

* Legfrissebb OFF Stuff
Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic írta Andreas
[2019. Szeptember 28. Szombat, 19:20:27]

Mi a hegedű van a fórummal? írta Jimmi
[2019. Augusztus 21. Szerda, 15:17:14]

Tegyük fel, hogy nyertél a lottón... írta Robi95
[2019. Augusztus 19. Hétfő, 12:57:41]

Nők félrelépnek? - megcsalás máshogy írta szex
[2019. Augusztus 17. Szombat, 22:56:24]

Calendar
október 2019
vas hét kedd sze csüt pén szo
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 [19]
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

* Havi top hsz.ó
angelcica
9 üzenet
Sabre Sabre
5 üzenet
Jimmi Jimmi
2 üzenet
yoshi2000 yoshi2000
1 üzenet
Andreas
1 üzenet
karstjager1 karstjager1
1 üzenet
Xnemorf Xnemorf
1 üzenet
J.D. J.D.
1 üzenet

* Nézd meg mire szavazol!
  • Kiken gyakorolod jelenleg a kommunikációs és társasági skilljeid? (három legjellemzőbbet is jelölhetsz!)
  • Pont Senkin, mert nem akarom fejleszteni
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont Senkin, mert nincs kivel, nem tudok kivel
  • 12 (5%)
  • -
  • Pont Férfiakkal, haverokkal, wingekkel
  • 46 (20%)
  • -
  • Pont Ismerős lányokkal
  • 66 (29%)
  • -
  • Pont Vadidegen lányokkal
  • 44 (19%)
  • -
  • Pont Tréningeken, szemináriumokon
  • 5 (2%)
  • -
  • Pont Konzultációkon, Coachingokon
  • 2 (0%)
  • -
  • Pont Pszichológus és egyéb praktikák
  • 1 (0%)
  • -
  • Pont Online lányokkal
  • 32 (14%)
  • -
  • Pont Online mindenkivel
  • 14 (6%)
  • -
  • Összes szavazó: 96
  • Témakör megtekintése

* FórumTagsági szintek
Elite - Legjobb, legtapasztaltabb fórumtagjaink
Pua Expert - 90%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad
Pua PreExpert - 70-80%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad, majdnem Expert.
Elegant - 200 hsz. felett, legtöbb jogot élvezi
Special - 100 hsz. felett
Power - 25 hsz felett
Részletesen katt!

Theme Update by Runic Warrior Originally created by m3talc0re
Az oldal 0.371 másodperc alatt készült el 52 lekéréssel. (Pretty URLs adds 0.171s, 27q)

Google visited last this page Tegnap - 05:42:57