Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ferfikom/public_html/puafestival.com/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ferfikom/public_html/puafestival.com/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic
Az Intelligens Csajozási Pua Fórum

Bővített keresés
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
2019. December 07. Szombat, 08:16:45
Hírek: Kontakt telefon: +36/20-516-4576
Regisztrálási probléma, megosztani való: akkor kérlek írj az info@puafestival.com címre. Ha új topikot, témát nyitnál a fórumon: Kérdésed van, vagy segítséget kérsz, akkor ezt a topikot (katt!) mindenképp olvasd végig!

FULL Tréningre jönnél: Legközelebbi szabad "Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréningre": Jelentkezz most! Katt!
Jimmivel itt tudod biztosan felvenni a kapcsolatot:jimmi@puafestival.com.
collapse
Üdvözlünk a PUA fórumon, Intelligens Csajozási Fórum!
Miért érdemes regisztrálni az Intelligens Csajozás Fórumra? 035
Avagy Amit Látogatóként, Vendégként nem láthatsz!

- ISMERKEDŐS, MOTIVÁCIÓS VIDEÓK!
- HALADÓBB FELSZEDÉSI PROBLÉMÁK KITÁRGYALÁSA
- ONLINE (IWIW, FACEBOOK, MSN) CSAJOZÁS, ISMERKEDÉS
- AZONNAL LETÖLTHETŐ ISMERKEDÉSI, ÖNFEJLESZTŐ KÖNYVEK, ANYAGOK, DVD-k!
- HITEK, TÉVHITEK AZ ISMERKEDÉSBEN, CSAJOZÁSBAN
- DOMINÁNS ALFA FÉRFI
- CSAJOZÓSTÁRS és WINGPARTNERKERESŐ FÓRUMRÉSZ
...
És Még legalább 10 IZGALMAS Fórumrész!
Szeretnéd, hogy meggyőzzünk? Katt!Csajozás Kezdőknek és Haladóknak!

Oldalak: 1 ... 118 119 120 121 [122] 123 124 125 126   Le
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában Téma Eszközök  
Read 2018. Február 07. Szerda, 10:52:10 #6050
Sabre

Re:Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic

hehe  043

... én meg eggyel kevesebbet

(egyébként csak nekem tűnt fel, hogy önigazolásokat keresel meme-kben hogy miért nincs barátnőd?)

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

Mielőtt PMben kérdeznél tőlem, olvasd el!

"Azt beszélték róla, hogy visszafogott csávó,
de egyre inkább látszott, hogy terepen tornádó!"
- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Február 07. Szerda, 21:02:00 #6051
Johnny_Bravo

hehe  043

... én meg eggyel kevesebbet

(egyébként csak nekem tűnt fel, hogy önigazolásokat keresel meme-kben hogy miért nincs barátnőd?)

Szép a csaj legalább? Miért akarod eltaszítani?

Ami szép, az nem mindig jó is: a szépség fogalma néha összekapcsolódhat olyan negatív tartalmakkal is, mint az önzés és a hiúság.

/Meskó Norbert/
Nem elérhető  
Read 2018. Február 07. Szerda, 22:50:22 #6052
Sabre

Egy fejlettebb szinten a szépség már másodlagos. Úgy értem alap, hogy mind az (de minimum is neked tetszik).
Ott jön ki az, hogy akárhogy is needyzik, vagy bármi, ha megérzem h nem vagyunk egy hullámhosszon, ne raboljuk egymás idejét. Mondjuk ennél  konkrét csajnál tudom h nem illünk össze, de momentán a one-it-ise vagyok ami kissé nehezíti a dolgot. Meg 1-2 más dolog is, amiről most nem írhatok.

BTW GYAKORLATILAG van másik már Smiley

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Február 09. Péntek, 22:31:15 #6053
Johnny_Bravo

Ami szép, az nem mindig jó is: a szépség fogalma néha összekapcsolódhat olyan negatív tartalmakkal is, mint az önzés és a hiúság.

/Meskó Norbert/
Nem elérhető  
Read 2018. Február 10. Szombat, 10:46:06 #6054
Fenrir

Johhny_Bravo, bármennyire is hihetetlen, bírlak XD. Ezek a sok mémeken, és a gondolatmeneteden olyan jó nevetni.  Cheesy

Várom már nagyon a jövő hetet. Kedden vizsgám lesz (ezt kevésbé), aztán belecsapunk a terepezésbe komolyabban.  Grin-Vigyorog

,,Aki elpusztít egy életet, olyan bűnös, mintha az egész világot pusztította volna el; és aki egy embert megment, az egész világot menti meg."
Nem elérhető  
Read 2018. Február 10. Szombat, 17:55:04 #6055
Sabre

aztán belecsapunk a terepezésbe komolyabban.  Grin-Vigyorog

Én már ma este is megyek Cheesy
A tegnap este konkrétan egy nagy fhos volt, össze-vissza 3db cold nyitásom volt, de egyikkel se jutottam sehová, en plus egy 10-es flake. van ez így ...Majd ma jobb lesz Smiley

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Február 10. Szombat, 20:23:49 #6056
Johnny_Bravo

Egy fejlettebb szinten a szépség már másodlagos. Úgy értem alap, hogy mind az (de minimum is neked tetszik).
Ott jön ki az, hogy akárhogy is needyzik, vagy bármi, ha megérzem h nem vagyunk egy hullámhosszon, ne raboljuk egymás idejét. Mondjuk ennél  konkrét csajnál tudom h nem illünk össze, de momentán a one-it-ise vagyok ami kissé nehezíti a dolgot. Meg 1-2 más dolog is, amiről most nem írhatok.

BTW GYAKORLATILAG van másik már Smiley

Szép a csaj, nem vagytok 1 sávon oké, de legalább van kit dugnod. Miért csinálod ezt?

Johhny_Bravo, bármennyire is hihetetlen, bírlak XD. Ezek a sok mémeken, és a gondolatmeneteden olyan jó nevetni.  Cheesy

Ha jössz Butapestre majd mehetnénk együtt terepre. 043

/Meskó Norbert/
Nem elérhető  
Read 2018. Február 11. Vasárnap, 12:55:06 #6057
Fenrir

aztán belecsapunk a terepezésbe komolyabban.  Grin-Vigyorog

Én már ma este is megyek Cheesy
A tegnap este konkrétan egy nagy fhos volt, össze-vissza 3db cold nyitásom volt, de egyikkel se jutottam sehová, en plus egy 10-es flake. van ez így ...Majd ma jobb lesz Smiley

Nekem sajnos most vizsga miatt elég off, de kedden átmegyek aztán lesz egy 3 hét nyugtom tolni.

Na mi a helyzet, hogy mentek a dolgaid?  Wink

,,Aki elpusztít egy életet, olyan bűnös, mintha az egész világot pusztította volna el; és aki egy embert megment, az egész világot menti meg."
Nem elérhető  
Read 2018. Február 11. Vasárnap, 20:11:47 #6058
Sabre

Nekem sajnos most vizsga miatt elég off, de kedden átmegyek aztán lesz egy 3 hét nyugtom tolni.

Na mi a helyzet, hogy mentek a dolgaid?  Wink

Vizsga, az más. De majd akkor utána.

Nálam? Még moindig a  két nő felállás van, egészen kezdek berendezkedni a kettős életre. Szervezés kérdése az egész. Mondjuk a Valentinnap az marha nagy meló lesz ... 
Egy érdekes story tegnapról :
Megnyitottam egy csajt, aki lerázott 5mp alatt, pár méterre tőle ott volt a barátnője, hát rögtön nyitottam azt, az meg tök érdeklődő volt, IOI hegyek, stb. Még annka ellenére is h a barátnője elküldött. Persze az előbb megnyitott csaj mindenáron elakarta rángatni magával valahová Sad sajnos a végén sikerült is neki, pedig voltak pillanatok amikor azt hittem, hogy most ezt a csajt hazaviszem.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Február 11. Vasárnap, 21:08:44 #6059
metal

Tudod Sabre jó olvasni, hogy annak ellenére, hogy a profik közé tartozol a fórumon el mered ismerni, hogy néha neked sem jön össze a dolog. Szerintem ettől csak hitelesebb leszel. És a mi célunk elérése is hihetőbb lesz számunkra.

Reszkessen minden férfi, aki egy asszony kezét elnyeri és nem tudja fölkelteni annak szívében a legforróbb szenvedélyt. /Nathaniel Hawthorne - A skarlát betű/
Nem elérhető  
Read 2018. Február 11. Vasárnap, 21:31:42 #6060
Johnny_Bravo

/Meskó Norbert/
Nem elérhető  
Read 2018. Február 11. Vasárnap, 23:26:58 #6061
Sabre

Tudod Sabre jó olvasni, hogy annak ellenére, hogy a profik közé tartozol a fórumon el mered ismerni, hogy néha neked sem jön össze a dolog. Szerintem ettől csak hitelesebb leszel. És a mi célunk elérése is hihetőbb lesz számunkra.

Persze, hogy nem jön össze nekem sem mindig (szép is lenne).
Elismerni, meg simán elismerem, nincs szerintem ebben semmi.

Köszönöm szavaid Smiley

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Február 12. Hétfő, 01:36:06 #6062
Sabre

Örüljön neki, hogy a jégkockája nem a földközi tenger harmadik legnagyobb szigetének a jégkockája, különben feledhetetlen perceket okozna a fogyasztása.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Február 13. Kedd, 21:17:32 #6063
Sabre

Ma volt egy elég király számzárásom hazafelé a buszon. Mindezt azután h egyeskével taliztam és jöttem haza, holnap meg ketteskével talizok.
Most lehet felkéne hívnom ezt is, de csak Valentin nap után, ugyanis már így is elég nagy szívás ez.

A buszvégre úgy értem oda, hogy volt még 16 percem a buszig (18:20). Egy darabig ott ácsorogtam egy 40 év körüli UG ott (mintha dicsőség lenne) viháncolt, hogy ő nem tud főzni, a szex sem megy neki, de csak talál valami hülyét akinek így is jó lesz. Mondta a barátnőjének aki még csúnyább volt és valami looser csávó ölelgette. OMG. na szóval állt az első sorban egy hosszú fekete hajú lófarkas csaj, szemüvegben. Kb olyasmi magas mint én. Már ő is mosolygott az egészen, én meg egy laza random pillanatban megnyitottam valami olyasmivel, hogy csak nem magadra ismertél/te is elmondhatod ezt magadról? Rögtön kvalifikálta magát h jajj nem meg minden. Na akkor bemutatkoztam kissé átmentem direktbe. Kittinek hívják. Megjött a busz felszálltunk, és nem is tudom pontosan mit gameltem vele volt benne egy kis *****, egy kis direkt, aztán már azt vettem észre, hogy számzárom(!) a csajt, mellesleg *****-n lakik. face zárni is jó lett volna, de azt mondta h úgyse használja. Legalább valódi számot adott meg, azt csekkoltam.
Azért volt fura az egész mert tökre nem gondolkodtam mit csinálok, nem kellett kigondoljam mit csinálok, csak egyfajta robotpilóta vitt. Sőt volt valami démoni szél ebben az egészben, mert közben rendszerekben tudtam gondolkodni, valamint egyfajta végtelen nyugalom is megszállt, tök mindegy mire mit reagál a csaj... Egyszerűen nem érdekelt, hogy mi lesz, mi fog történni vagy vajon mit gondol. Olyan felette álltam az egésznek, megint az a felülről nézem a gamet érzés.  Egy másik érdekesség volt : A buszon volt még vagy négy HB, akik nem hallgattak zenét, és elméletben már mindre dobta az agyam a nyitást meg h mit kéne gamelni. mondanom sem kell nagyon hamar eljött ahol le kellett szálljak. Elköszöntem, leszálltam.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Február 13. Kedd, 21:53:34 #6064
Fenrir

Ma volt egy elég király számzárásom hazafelé a buszon. Mindezt azután h egyeskével taliztam és jöttem haza, holnap meg ketteskével talizok.
Most lehet felkéne hívnom ezt is, de csak Valentin nap után, ugyanis már így is elég nagy szívás ez.

A buszvégre úgy értem oda, hogy volt még 16 percem a buszig (18:20). Egy darabig ott ácsorogtam egy 40 év körüli UG ott (mintha dicsőség lenne) viháncolt, hogy ő nem tud főzni, a szex sem megy neki, de csak talál valami hülyét akinek így is jó lesz. Mondta a barátnőjének aki még csúnyább volt és valami looser csávó ölelgette. OMG. na szóval állt az első sorban egy hosszú fekete hajú lófarkas csaj, szemüvegben. Kb olyasmi magas mint én. Már ő is mosolygott az egészen, én meg egy laza random pillanatban megnyitottam valami olyasmivel, hogy csak nem magadra ismertél/te is elmondhatod ezt magadról? Rögtön kvalifikálta magát h jajj nem meg minden. Na akkor bemutatkoztam kissé átmentem direktbe. Kittinek hívják. Megjött a busz felszálltunk, és nem is tudom pontosan mit gameltem vele volt benne egy kis *****, egy kis direkt, aztán már azt vettem észre, hogy számzárom(!) a csajt, mellesleg *****-n lakik. face zárni is jó lett volna, de azt mondta h úgyse használja. Legalább valódi számot adott meg, azt csekkoltam.
Azért volt fura az egész mert tökre nem gondolkodtam mit csinálok, nem kellett kigondoljam mit csinálok, csak egyfajta robotpilóta vitt. Sőt volt valami démoni szél ebben az egészben, mert közben rendszerekben tudtam gondolkodni, valamint egyfajta végtelen nyugalom is megszállt, tök mindegy mire mit reagál a csaj... Egyszerűen nem érdekelt, hogy mi lesz, mi fog történni vagy vajon mit gondol. Olyan felette álltam az egésznek, megint az a felülről nézem a gamet érzés.  Egy másik érdekesség volt : A buszon volt még vagy négy HB, akik nem hallgattak zenét, és elméletben már mindre dobta az agyam a nyitást meg h mit kéne gamelni. mondanom sem kell nagyon hamar eljött ahol le kellett szálljak. Elköszöntem, leszálltam.

Na ez elég jól hangzik.  Grin-Vigyorog Ilyenkor olyan kíváncsi lennék miket mondasz neki pontosan.  Cheesy 017

Idézet
hosszú fekete hajú lófarkas csaj

Ezt először külön tagolva olvastam, és úgy esett le hogy fekete volt a haja, de maga a csaj egy ló-farkas keverék volt. XD Egy ló farkas fejjel, vagy fordítva.

Idézet
Sőt volt valami démoni szél ebben az egészben, mert közben rendszerekben tudtam gondolkodni, valamint egyfajta végtelen nyugalom is megszállt, tök mindegy mire mit reagál a csaj... Egyszerűen nem érdekelt, hogy mi lesz, mi fog történni vagy vajon mit gondol.

Na ez az amit először el szeretnék érni. Van hogy össze is jön, de ritkán. Amikor viszont sikerül, az irtó jó érzés.

Nekem a mai napom úgy kezdődött hogy későbbi busszal akartam menni suliba, de béna voltam és 1 órával hamarabbra állítottam ébresztőt, és ezt csak akkor vettem észre mikor már kimentem a buszhoz.  Cheesy

Illetve a pozitívum, hogy sikerült munkajogból a modulzáró vizsgám. Grin-Vigyorog
Következő hónap közepén meg másból.

Nem elérhető  
Read 2018. Február 13. Kedd, 23:11:57 #6065
Sabre

Na ez elég jól hangzik.  Grin-Vigyorog Ilyenkor olyan kíváncsi lennék miket mondasz neki pontosan.  Cheesy 017

Mindig le szoktam írni amilyen hamar csak tudom kb szószerint. Ahogy hazaérek. De most érdekes mód nem NODoltam és nem annyira a bezsélgetésre emlékeztem, hanem arra, hogy miket éreztem közben (szerintem a lányok élik meg ezt így).

Ezt először külön tagolva olvastam, és úgy esett le hogy fekete volt a haja, de maga a csaj egy ló-farkas keverék volt. XD Egy ló farkas fejjel, vagy fordítva.

Jól van Fenrir neked még ezt jelenti Cheesy , nekem már egy hajviseleter Cheesy

Na ez az amit először el szeretnék érni. Van hogy össze is jön, de ritkán. Amikor viszont sikerül, az irtó jó érzés.

Nekem a mai napom úgy kezdődött hogy későbbi busszal akartam menni suliba, de béna voltam és 1 órával hamarabbra állítottam ébresztőt, és ezt csak akkor vettem észre mikor már kimentem a buszhoz.  Cheesy

Illetve a pozitívum, hogy sikerült munkajogból a modulzáró vizsgám. Grin-Vigyorog
Következő hónap közepén meg másból.

Az biza!

Egyszer mikor még nyolcadikos voltam (jó rég) akkor mindig magamtól ébredtem, nem kellett ébresztő óra, reggel amikor kelni kellett pontban felébredtem. Elkészültem és indultam. na most azt tudni kell h akkor imádtam suliba járni, jó tanulmányi eredmények mellé a társaság közepe/krémje érzés.

Egy februári reggel sem történt ez másképp. Olyankor mikor keltem sötét volt. Felöltöztem, lementem megreggeliztem. majd visszaültem az ágyamra felültüzve és vártam, hgy a szüleim keljenek, illetve hogy világosodjon. ám egyik sem akart történni. Így egy idő után ránéztem a faliórára (nem tudom miért csak akkor) ami hajnal fél 3-at mutatoptt. Nem hittem el, megnéztem több más órát, és tényleg annyi volt. Így csalódottan levetkőztem, és visszafeküdtem aludni.
Alig egy évvel később a buszmegállóig is eljutottam, igaz akkor csak vagy 2 órával hamarabb mint kellett volna Cheesy

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Február 18. Vasárnap, 12:47:21 #6066
dreamscometrue

Tetszik ez a topic, jók a témák meg, hogy itt ilyen lazák vagytok. Milyen kedved van ma?
Hát srácok nagyon ramaty kedvem van kicsit írok hátha tudnátok dobni a kedvemen és hozzáállásomon. Rengeteget lehet innen tanulni kb úgy fogalmaznék, hogy megnyílik előtted egy új dimenzió. Remélem senkit nem fogok irritálni a problémáimmal meg, hogy leírtam ide, ezért is írom off topicba.

Velem is ez történt csak közben megismertem egy fantasztikus nőt aki mocskosul keresztül húzta a számításaim. Sajnos nagyon megtört  az, hogy másodszorra van az életemben olyan, hogy megölelek egy hölgyet és érzek egy leírhatatlan érzést, amikor elsőre ilyet éreztem az is durva volt, de ez a mostani simán kenterbe veri. Egyébként 2 hónap alatt ahhoz képest amilyen elfoglalt sok időt töltöttünk együtt, 10-15 alkalom ebből volt is, hogy együtt aludtunk. Amikor együtt vagyunk minden nagyon jó és végig engedi, hogy irányítsam, de hogy Jimmit idézzem logisztikai problémák vannak valószínűleg. Sajnos tudom a pontot ahol hatalmasat hibáztam, minden remekül ment, egészen addig amíg elsőre átjött hozzám szilveszterkor. Ott hajnalban többször megkért, hogy vigyem haza aminek nem engedelmeskedtem egyből nem akartam, hogy öve legyen az irányítás. De természetesen haza vittem, viszont nagyon megviselt, hogy amennyire izzott a levegő köztünk nem feküdt le velem. Természetesen ezt titkoltam de megérezte, azt hitte haragszom de inkább csak csalódott voltam. De ezen hamar túl lendültünk. Viszont ez a hiba volt szerintem ami megakasztotta a folyamatot köztünk, de tartott tovább a dolog a köztünk csak már nehézkesebb volt és már nekem is sokkal nehezebb volt őt gamelnem ahogy kellett volna igazán.

Tegnap lemondtam a hétvégi találkozót és elköszöntem tőle (komolyabb freezet tervezek). A magánéleti problémáim (kannoság ami képes agresszióba fordulni, depresszív hangulat az állandó csalódások miatt, hamis barátok és trükkjeik, a negatív közeg ami körbe vesz minket az állandó rosszindulat és viselkedni nem tudó ember okozta idegesség.) plusz ez az állandó húza vona vele (nem tudunk eljutni sexig, pettingnél megragadt, meg nehéz rávenni,hogy több időt fordítson ebbe kicsit heti 1 nap helyett 2-3, de a megbeszélt talikra mindig eljön és örül ha hívom) úgy hogy egyébként jól megvagyunk, imadok vele lenni de felőrölt ezt tudnám mondani a helyzetre. Most azt tervezem, hogy nem hívom és nem írok neki, próbálom elengedi a dolgot teljesen, mindenhol azt olvasom, hogy ha azt érzik elveszítenek és éreznek irántad valamit ők fognak keresni. Hát remélem ez valóban működik, mert a testbeszédje, az elszólásai, és amikor hozzá érek lebuktatja, hogy többet érez, de ugye ezt folyamatosan tagadja meg minél több lesz köztünk annál távolságtartóbb lett, pedig eleinte jobban keresett írt átjött csak egy puszi ölelésre össze futni magától találta ki. Valószínűleg védi magát mert van egy háttér történet röviden fiatalon feleségül vették gyereke született és megcsalta a férje, szinte azóta full egyedülálló elmondása szerint (remete életet él így hívja). Gondolom ez egy védelmi mechanizmus. Sajnos az emberek túl bonyolítanak mindent és képesek saját maguknak szenvedést okozni. Szóval most várok gondolom ha "szeret" keresni fog, ha nem akkor meg így jártam. Eleinte mindenben benne volt többször megemlítette, hogy így úgy lefekszik velem stb stb. De mostanában állandóan azt tolja, hogy csak a barátságomat tudom nyújtani ha ez neked is jó, de már 2-3x megbeszéltük, hogy barátok vagyunk. Csak megismerni szeretném és azt ,hogy ő is és én jól tudjuk érezni magunkat. Direkt semmi kapcsolatra utaló csellel nem is próbálkoztam. Biztos vagyok benne, hogy a sex eltörölné ezeket az apró gondokat feloldaná zt a feszültséget. De valahogy el kell érnem, hogy akarjon engem erősen. Régen úgy voltam ezzel minél többet teszel érte annál biztosabb, hogy megszerzed a nőt. Na de ebben már nem hiszek hiába mi vagyunk a férfiak és nekünk kell kaparni és hiába adnak zöld utat ezt nem lehet a végtelenségig. Bármiféle kapcsolat legyen az barátság, vagy párkapcsolat az két emberről szól, így a másik félnek is lépnie kell különben nincs értelme.

Egyébként a történet legnagyobb tanulsága az, hogy 110% magabiztossággal indultam neki és jelenleg maradt kb 50 százalék, ezért is gondoltam, hogy hopp össze kell szednem magam és valami drasztikus lépés kell. Próbálok másra gondolni kikapcsolódni de elég nehéz, tudom menni kell másokkal ismerkedni beszélgetni, de amíg romos a lelked addig úgy is kevésbé vagy vonzó elsőre ezen kell kicsit túl lépni. Folyamatosan fejlesztem magam az életben próbálom minden téren azért is vagyok a fórumon is. Meg van már tapasztalatom kb 200-300 nővel való kavarás ebből olyan 50 intimebb, már tudom mire vágyok és tudom is megbecsülni, nem vonz már a kicsapongás annyira mint régen. Valószínűleg a türelem és az idő begyógyítja a sebeim. Remélem nektek nincs ilyen műtrágya napotok.
Nem elérhető  
Read 2018. Február 18. Vasárnap, 19:31:44 #6067
Fenrir

Ez a tegnapi nap eszméletlen jó volt. Toldi24-el elmentünk day és night gamelni, megnyitottunk jó pár nőt és 2 csoportot is. Én pedig felszedtem egy nagyon patent kis csajt, de aztán elrontottam, amiért haragszom magamra kicsit, de ez van. Legközelebb tudom mit csináljak másképp.  Cheesy

Nem elérhető  
Read 2018. Február 19. Hétfő, 09:23:32 #6068
HackGyver

Én meg mostanában elég furcsa dolgokat csinálgatok egyfeszt, edzenem is kéne többet nem csak immel ámmal, saját startUpos projektemmel is többet kéne foglalkoznom jóval, szóval hú van pár dolog, amivel el vagyok maradva. Csajozásra kicsit kevésbé van most időm, hétvégén persze berúgtam, na meg az on-it-isemmel is kavartam, de hogy hogy na hát az is megér egy külön posztot.
Zajlik az élet, a problémák csak úgy jönnek mintha dézsából öntenék én meg kapkodom a fejemet xD
Jó lenne már egy nyár, kiülni a tenger partra, sör a kézben és lesz*rni mindent, ez lenne az én lesz*rom tablettám Cheesy
Nem elérhető  
Read 2018. Február 19. Hétfő, 15:31:28 #6069
HackGyver

hmm, ezen filózok, sok minden megfordult a fejemben, de őszintén, mit jelenthet az, ha egy csaj azt mondja, hogy "sose tudna rám haragudni", büntudat? Szeretet? vagy mi? véleményeket kérnék.
Nem elérhető  
Read 2018. Február 19. Hétfő, 20:20:39 #6070
Fenrir

hmm, ezen filózok, sok minden megfordult a fejemben, de őszintén, mit jelenthet az, ha egy csaj azt mondja, hogy "sose tudna rám haragudni", büntudat? Szeretet? vagy mi? véleményeket kérnék.

Hát ez szerintem mindenkinél más. Helyzet, ember és kapcsolatfüggő. Bármelyik lehet véleményem alapján.
Bár én főképp a jófejségnek mondanám be első számban, talán szeretet.

Eltérve az idézettől.:

Húú. Ma eldöntöttem hogy megtanulok valami táncot, mivel szórakozóhelyen mondhatni csak rángatózom. Cheesy
Most shuffle dance-t tanulgatom ami így néz ki:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=KQ6zr6kCPj8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=KQ6zr6kCPj8</a>

De kell majd néznem olyat is, ami jó arra ha nővel kell táncolnom.

Nem elérhető  
Read 2018. Február 20. Kedd, 18:18:19 #6071
dreamscometrue

Szerintem semmit nem jelent, az emberek remekül megtanultak színészkedni és használni a szavakat. Csak a tettek lényegesek én már a szöveggel nem is foglalkozom 90%ban jelentéktelen bármilyen komoly dolgot is mondanak.
Nem elérhető  
Read 2018. Február 20. Kedd, 20:39:07 #6072
Johnny_Bravo

Szerintetek jó biznisz a szerelem érzésének leszimulálása mesterségesen, kémiailag, de normális határok között? Gyakorlatilag leutánozod a valóságot egy mesterséges intelligenciával.

/Meskó Norbert/
Nem elérhető  
Read 2018. Február 21. Szerda, 01:12:14 #6073
Sabre

Szerintetek jó biznisz a szerelem érzésének leszimulálása mesterségesen, kémiailag, de normális határok között? Gyakorlatilag leutánozod a valóságot egy mesterséges intelligenciával.

Kinek jó? neked, vagy annak aki "eladja" neked?
És a dopamint mivel állítod elő? 1 tonna csokival? Cheesy

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Február 21. Szerda, 01:50:24 #6074
loveandtruth

1 hét és költözöm haza.Várom már, meg azt is hogy meggyógyuljak és komolyabban elinduljanak a dolgok.
Nem elérhető  
Read 2018. Február 21. Szerda, 11:17:37 #6075
J.D.

Drogot árulni mindíg is "jó biznisz" volt.
Nem elérhető  
Read 2018. Február 21. Szerda, 20:47:31 #6076
Fenrir

Ma egy számomra nagy előre lépést tettem a múltam felhagyását illetően.

A volt barátnőm ugyebár tavaly május környékén szakított velem, én pedig őrizgettem a tőle kapott ajándékokat. A régi fiókomba volt betéve, és azóta egyszer sem néztem be a fiókba. A mai napig. Sokszor eszembe jutott hogy ott vannak, és le is tört valamiképp, ezért elhatároztam hogy teljes mértékben elásom a múltat.

Ha finoman akarnék fogalmazni, akkor csak annyit mondanék hogy kidobtam őket. De nem. Ennél komolyabb.
A közös képünket, az első randin kapott korizási karszalagot, és a húgától kapott szerelmes rajzot elégettem.
Volt még egy üvegpohár, amire a nevemet gravírozta. Ezt bele akartam dobni úgy a kukába hogy összetörjön, de ez 3 próbálkozás után sem történt meg. Ezért felvettem egy nagy követ, és a kuka alján lévő pohárra rádobtam.

Darabokra tört. Ahogy ő is tette anno a szívemmel.

Lehet nem volt jó ötlet mások szerint, de nekem nagy elhatározás volt hogy megtegyem, és végleg kitöröljem.

Ráadásul lett egy plusz fiókom amibe pakolhatok.  Cheesy

Nem elérhető  
Read 2018. Február 23. Péntek, 00:40:01 #6077
Sabre

1 hét és költözöm haza.Várom már, meg azt is hogy meggyógyuljak és komolyabban elinduljanak a dolgok.

Végleg, vagy csak időlegesen?

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Február 23. Péntek, 22:35:13 #6078
dreamscometrue

Sziasztok, ma úgy jött ki a lépés, hogy busszal kellett elmennem egy helyre, el vagyok szokva ettől a dologtól nagyon de minden rosszban van valami jó. Viszont felszállt egy hb8-9 a buszra mell aljáig érő haj csodálatos látvány volt. Ekkor éreztem meg, hogy eljött az én időm, együtt szálltunk a végállomásom, meg megrúdostam magam, hogy na gyerünk most te jössz mert rengetegen voltak. Természetesen zenét hallgatott, már előre begépeltem a telefonomba a leszólító írást, hogy majd elé tolom. Na de mondom ekkora baromságot eltettem a mobilt zsebre aztán megérintettem a vállát oldalról értelmesen ahogy kell. Kivette a füléből a fülhallgatót, fél másodperces blokkolás rám jött mert nem értette mit akarok, de utána már minden oké volt mert kapcsoltam természetesen nem jutottak eszembe semmi rutin. Mondom oké akkor rögtönözünk.
me - szia, uhh nagyon gyönyörű a hajad.
hb - szia, köszönöm, kicsi fejlehajtás és mosolygás.
me - régóta növeszted? Mert ritkán látok ilyen hosszú hajú lányt, egyik csaj ismerősöm is aki fodrász mesélte, hogy nagyon nehéz ilyen hosszúra megnöveszteni.
hb - hát olyan régen nem kb 2 éve.
hb- de szerencsés vagyok ilyen téren mert elég jól nő a hajam.
me - uhh basszus nem akarlak feltartani
hb - nem gond csak sietek suliba éppen
me - oké rendben ha van kedved valamikor meginni valamit.......
hb - itt belevágott a szavamba, hogy nem, ne haragudjak meg bocsi, de most léptem ki egy 4 éves kapcsolatból és csak a munka tanulás és már semmi más nem érdekel.

Na itt hibáztam, mert itt kellett volna mondanom, hogy na azért ennyire ne siessünk nem akarlak feleségül venni.

De azt mondtam, hogy én meg 5 éves kapcsolatból, de az mondjuk nyerőbb lett volna, hogy nyertem én 5évvel akkor.

hb - áhh az is durva.
Aztán mondtam, neki, hogy örülök, hogy beszéltünk és szép napot.
Ő is ugyan így köszönt el.

Én meg mosollyal az arcomon távoztam mert el lettem utasítva de nagyon jól esett, hogy milyen kedves volt és, hogy egész jól jött ki ez a sztori. Viszont ha több rutinom lenne így utcai leszólításból sokkal jobban tudtam volna gamelni tovább és sikeresebb lettem volna, hogy meglegyen valami kontakt de majd következőre. De legalább jó volt a kiállásom és férfinek nézett, mert elég komoly nő volt és nem flegmázott meg savazott szét simán elsiethetett volna tovább. Szóval ma jó kedvvel zárom a napot.
Nem elérhető  
Read 2018. Február 24. Szombat, 10:11:06 #6079
metal

Gratulálok, eleinte nagy erő kell ahhoz, hogy így oda merj menni egy lányhoz és megszólítani.
Nekem nem mostanában volt az első alkalom, hogy elég bátor voltam hozzá.

Nagyon jó a tanulság a végén, én is arra jutottam, hogy ha leszólítod és normális vagy, akkor beszélgettek egy kicsit és még ha nem is olyan eredménnyel zárult, mint szeretnéd, akkor is örülsz, mert volt hozzá merszed, hogy megpróbáld.

Szerintem ezt jobban kéne hangoztatnunk, hogy ettől még nem fogod az első lányt helyben megdugni, de hatalmas önbizalmat ad és rendkívül felszabadító érzés. Segíteni kell másoknak, hogy megtegyék az első lépéseket és támogatni őket, hogy folytassák!

Ezért is írtam neked. Még egyszer gratulálok, csak így tovább!

Reszkessen minden férfi, aki egy asszony kezét elnyeri és nem tudja fölkelteni annak szívében a legforróbb szenvedélyt. /Nathaniel Hawthorne - A skarlát betű/
Nem elérhető  
Read 2018. Február 24. Szombat, 16:31:38 #6080
Fenrir

Gratulálok, eleinte nagy erő kell ahhoz, hogy így oda merj menni egy lányhoz és megszólítani.
Nekem nem mostanában volt az első alkalom, hogy meg elég bátor voltam hozzá.

Nagyon jó a tanulság a végén, én is arra jutottam, hogy ha leszólítod és normális vagy, akkor beszélgettek egy kicsit és még ha nem is olyan eredménnyel zárult, mint szeretnéd, akkor is örülsz, mert volt hozzá merszed, hogy megpróbáld.

Szerintem ezt jobban kéne hangoztatnunk, hogy ettől még nem fogod az első lány helyben megdugni, de hatalmas önbizalmat ad és rendkívül felszabadító érzés. Segíteni kell másoknak, hogy megtegyék az első lépéseket és támogatni őket, hogy folytassák!

Ezért is írtam neked. Még egyszer gratulálok, csak így tovább!

Egyet értek ezzel! És én is gratulálok! Gyorsan belerázódsz majd. Wink

Én tegnap vonaton kerestem üres kabint, ami persze nem volt, viszont az egyikben csak egy csajszi ült. Beültem hozzá, láttam hogy mosolyog. Nyomkodta kicsit még a telóját miután leültem, majd eltette, nőies ülésbe vágta magát, én meg mondom akkor hajrá. Megszólítottam, utána pedig az út hátralévő részében témázgattunk.
Bár nem játszottam jól a sz.r hangulatom miatt, de nem volt gáz. Végén pusziszkodtunk aztán leszálltam.  Cheesy

Nem elérhető  
Read 2018. Február 24. Szombat, 18:26:56 #6081
dreamscometrue

Köszönöm srácok a biztatást. Csajozgatás az úgy megy általában de rengeteget tanultam amióta belecsöppentem ebbe a pua világba. Mondjuk ez a leszólítgatás nem volt erősségem soha meg nem is próbálkoztam, de ez most kimondottan jól jött. Eléggé egyszerű és 100x jobb mint az írogatás, szóval ezentúl szerintem többet fogok leszólítgatni nőket. Két dologgal állok még hadilábon, 1 a türelem, 2 az elengedés. A türelem már nagyon sokat javult és összességében tényleg megéri türelmesnek lenni, persze csak akkor ha látod, hogy nem akarnak palira venni. Na az elengedés ami általában nehezen megy pl a barátaimat akikben csalódtam viszonylag könnyen el tudtam engedni, valahogy át kéne vinnem ez a vonalat a nőkre is. Csak azért a testi érintkezések, ölelés, csók, sex azok jobban megérintik az embert. Most még van egy lányka aki még bennem van ez eléggé hátráltat, de próbálom elfelejteni, csak eléggé nehéz ha minden rendben volt köztünk és jól éreztem vele magam, de hát semmi sem tart örökké. Megy az élet tovább, ti se búslakodjatok csak előre és legyen szép napotok!
Nem elérhető  
Read 2018. Február 24. Szombat, 18:53:09 #6082
Fenrir

Minél több dolgot élsz át lányokkal, minél többel ismerkedsz meg, minél könnyebb lesz elcsábítanod egy nőt, annál könnyebb lesz elengedni őket, hisz tudni fogod hogy nem egy nagy ördöngösség felszedned egy nőt.
Én is ezt érzem.
Pont valamelyik nap láttam a one-itisem de se nem éreztem magam sz*rul, se nem voltam boldog. Olyan közömbös. Pedig már 1 éve neki hogy vége lett.

Illetve múltkori buliban ahogy elbeszélgettem egy számomra elég fullos csajjal, másnap olyan fura érzés kerülgetett hogy: "Bakker, ez most a one-itisem lett?. Hiányzik."

Aztán erre rá 1 napra már nem is érdekelt. xd

Nem elérhető  
Read 2018. Február 24. Szombat, 23:47:02 #6083
dreamscometrue

Minél több dolgot élsz át lányokkal, minél többel ismerkedsz meg, minél könnyebb lesz elcsábítanod egy nőt, annál könnyebb lesz elengedni őket, hisz tudni fogod hogy nem egy nagy ördöngösség felszedned egy nőt.
Én is ezt érzem.
Pont valamelyik nap láttam a one-itisem de se nem éreztem magam sz*rul, se nem voltam boldog. Olyan közömbös. Pedig már 1 éve neki hogy vége lett.

Illetve múltkori buliban ahogy elbeszélgettem egy számomra elég fullos csajjal, másnap olyan fura érzés kerülgetett hogy: "Bakker, ez most a one-itisem lett?. Hiányzik."

Aztán erre rá 1 napra már nem is érdekelt. xd
Igen ebben igazad van, kavartam már sok nővel kb 200 körül lehet, de az utóbbi időben nem nagyon van lehetőségem nőkkel találkozgatni, utcán sem nagyon mozgok már. Valószínűleg ezért kap el egy úgy nevezett kapuzárási pánik. Meg azért az 5 évig tartó kapcsolatom is rengeteget rombolt, aztán meg jött kb 20 csalódás ismerkedések során. Meg volt 1-2 csaj aki kicsit jobban megfogott. De ha helyre rázódok és megint belejövök a csajozásba akkor valószínűleg sokkal könnyebb lesz az elengedés is. De ez valóban jó tipp, hogy menni kell és nőket megnyitni mert ez rengeteget javít a kedvemen nekem is mindig. Csak fent kéne ez tartani, hogy ismerkedsz és társasági életet élsz mert akkor mindig könnyebb az élet és izgalmasabb és sosem tudhatod, hogy kit ismersz meg.
Nem elérhető  
Read 2018. Február 27. Kedd, 20:16:02 #6084
Sabre

Mondjuk ez a leszólítgatás nem volt erősségem soha meg nem is próbálkoztam, de ez most kimondottan jól jött. Eléggé egyszerű és 100x jobb mint az írogatás, szóval ezentúl szerintem többet fogok leszólítgatni nőket. Két dologgal állok még hadilábon, 1 a türelem, 2 az elengedés. A türelem már nagyon sokat javult és összességében tényleg megéri türelmesnek lenni, persze csak akkor ha látod, hogy nem akarnak palira venni. Na az elengedés ami általában nehezen megy pl a barátaimat akikben csalódtam viszonylag könnyen el tudtam engedni, valahogy át kéne vinnem ez a vonalat a nőkre is. Csak azért a testi érintkezések, ölelés, csók, sex azok jobban megérintik az embert. Most még van egy lányka aki még bennem van ez eléggé hátráltat, de próbálom elfelejteni, csak eléggé nehéz ha minden rendben volt köztünk és jól éreztem vele magam, de hát semmi sem tart örökké. Megy az élet tovább, ti se búslakodjatok csak előre és legyen szép napotok!

Persze, hogy jobb mint az írogats. Viszont ha teheted (főleg az ilyen nagyobb lépéseket, de bármit)  minél részletesebben írj le. Később egyrészt jó érzés visszaolvasni. másrészt segíthet is. Néha előtűnnek olyan dolgok amiket már elfelejtettél/átsiklottál rajtuk.
Az elegenedés témája nekem is nagyon nehéz rész. A türelem meg folyamatosan fog fejlődni, ha csinálod.

Igen ebben igazad van, kavartam már sok nővel kb 200 körül lehet

Shocked Undecided - "Mostmivan?"
200 nővel?
ÖÖÖÖ mit is jelent nálad a kavarás? Mert ha azt jelenti, hogy minimum csók volt, akkor ... nos akkor bőven több ilyened volt mág nálam is, én kb/ETA  a 60%-ánál járok mosta 200-nak.

ha viszont ebbe mindent beleszámolsz olyat akivel kezdett alakulni valami, érzésed szerint (de lehet h csók sem lett belőle, csak maximum puszi) akkor tökéletesen értelek, nekem is rengeteg ilyen volt.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Február 27. Kedd, 23:44:05 #6085
metal

Egy barátomnak említettem év elején, hogy idén szeretnék megtanulni salsázni. Pár napja írt, hogy náluk az egyetemen most kezdődik egy tanfolyam. Hívta még egy lány haverunkat is és hárman el is mentünk rá. Ma volt az első alkalom. Mikor párt kellett alkotni ők összeálltak a többi fiúk is ismerős lányokhoz mentek oda. Viszont én a többi lányt nem ismertem. Nem messze tőlem volt három lány. Odamentem a legszimpatikusabbhoz. A szemébe néztem és megkérdeztem, hogy táncolunk-e együtt. Azt mondta rendben. A barátnője játékból belerúgott kicsit. Az én ismerőseim meg röhögtek rajtam. De nem jöttem zavarba. Kezet nyújtottam és bemutatkoztam, ő pedig viszonozta. Aztán beálltunk alapállásba a haverjaim még mindig nevettek. Ekkor a lány azt mondta, hogy tök bátor vagyok, hogy fel mertem kérni.
Egy barátnőjével is próbáltam kedves lenni, amikor párt kellett cserélni, de szemmel láthatólag nem érdekelte őt az egész, csak a barátnői miatt volt ott. Korábban le is léptek. Volt még egy lány, akivel akárhányszor párba kerültem nagyon mosolygott.

Nem elérhető  
Read 2018. Február 28. Szerda, 15:45:42 #6086
dreamscometrue

Persze, hogy jobb mint az írogats. Viszont ha teheted (főleg az ilyen nagyobb lépéseket, de bármit)  minél részletesebben írj le. Később egyrészt jó érzés visszaolvasni. másrészt segíthet is. Néha előtűnnek olyan dolgok amiket már elfelejtettél/átsiklottál rajtuk.
Az elegenedés témája nekem is nagyon nehéz rész. A türelem meg folyamatosan fog fejlődni, ha csinálod.

Igen ebben igazad van, kavartam már sok nővel kb 200 körül lehet

Shocked Undecided - "Mostmivan?"
200 nővel?
ÖÖÖÖ mit is jelent nálad a kavarás? Mert ha azt jelenti, hogy minimum csók volt, akkor ... nos akkor bőven több ilyened volt mág nálam is, én kb/ETA  a 60%-ánál járok mosta 200-nak.

ha viszont ebbe mindent beleszámolsz olyat akivel kezdett alakulni valami, érzésed szerint (de lehet h csók sem lett belőle, csak maximum puszi) akkor tökéletesen értelek, nekem is rengeteg ilyen volt.

Szia, köszönöm az őszinteséged nagyon jól esett ezt a pár sort olvasni, hogy a sikeres emberek is szenvednek az elengedés dologgal, igen érzem, hogy változik egyébként már sokkal jobb mint régebben, mostanában inkább hullámzónak mondanám valamikor könnyen megy az elengedés valamikor megvisel. Most a legutolsónál már sajnos szorongásig jutottam ezt most nagyon nehéz kezelni eléggé romon vagyok miatta. De rajta vagyok, hogy leküzdjem ezeket mert férfi vagyok nem kisgyerek.

Én nálam a kavarás azt takarja amikor elkezdtek együtt lógni ide oda menni, kézen fogva sétálás, tapi, csók.. Ezt hívom kavarásnak de ezt nem mondanám olyan komoly dolognak mert ez nagyon sok nőnél könnyen el lehet érni. Ebből már úgy 200nál járok legalább, akivel volt intim viszony az olyan 50-60. Akivel csak beszélgetsz meg puszi volt meg ilyesmik meg szimpatizáltok én azokat nem szoktam számolni. Viszont ezzel az is a baj, hogy amint komolyabb dolgokat elérsz értsd tapi, csók, ruhán keresztüli petting. Elkezdesz többet érezni mondhat bárki bármit, hogy ez nem nagy dolog de azért benned lesz egy bizonyos érzés. Ilyen helyzetekben lehet a legjobban sérülni lelkileg. Mert megérintenek aztán kikosaraznak te meg elkezded magad marcangolni. Ezt kéne tudni kezelni de nagyon nehéz, ehhez lélektelenné kell válnod szinte.

Egyébként nálam az az alapvető probléma, hogy volt egy 5 éves kapcsolatom kisebb nagyobb megszakításokkal ami egyszerűen nagyon tönkre tett. 28 éves vagyok, olyan 22 éves koromig jól ment a csajozás, mert laza voltam, vagány, nagyszájú, nem volt lelkiismeretem, nem tudtak rám hatni a nők, nem voltam beléjük szerelmes csak használtam őket. Aztán ez az 5 év teljesen tönkre tett megmaradtak a régi jellemvonások egy része, de elkezdtem érzelgős lenni, elkezdtem jobban beléjük esni, úgy tudnék fogalmazni, hogy elkezdett süllyedni a hajó. Nagyon leromlott az önértékelésem, elkezdtem szorongani időnként, folyamatosan jöttek a csalódások, már nem tudtam elkapni a nőket úgy mint régen. Akkor azt csináltam velük amit akartam és arra eszméltem, hogy már ez nem működik. Még mindig jó voltam a hölgyeknél csak általában kavarásokig jutottam el, néha néha becsúszott egy sex de már nem volt az igazi nem tudom kezemben tartani a dolgokat. Tudom, hogy bennem van a hiba, meg egyébként azt is tudom, hogy mi a megoldás, de az elmélet mindig sokkal könnyebb mint a gyakorlat. Ami még rengeteget rombolt az emberi kapcsolatoknál azok a közösségi médiák, én biztos vagyok benne, hogy emiatt éltem meg ennyi csalódást és sikertelenséget az utóbbi időben. Ez meg, hogy ki mennyi nővel volt vagy nem igazából sok mindent nem határoz meg mert mindenki más. Viszont arra nagyon jó, hogy eltudd dönteni mire vágysz. Egyébként tapasztalat szerzésnek jó de ettől még nem feltétlen tud jobban csajozni az aki több nővel volt, nekem is tök jó életem volt mégis képes vagyok olyan pontokat megélni, hogy szenvedek. De ha felfejlesztjük magunkat belül egy bizonyos szintre akkor könnyebben lehet majd lavírozni az életben szerintem. Egyébként valamit megszerezni mindig könnyebb mint megtartani.
Nem elérhető  
Read 2018. Március 01. Csütörtök, 09:02:04 #6087
metal

Egyébként nálam az az alapvető probléma, hogy volt egy 5 éves kapcsolatom kisebb nagyobb megszakításokkal ami egyszerűen nagyon tönkre tett. 28 éves vagyok, olyan 22 éves koromig jól ment a csajozás, mert laza voltam, vagány, nagyszájú, nem volt lelkiismeretem, nem tudtak rám hatni a nők, nem voltam beléjük szerelmes csak használtam őket.

Szia

Lehet, hogy csak rosszul fejezted ki magad. De nem tudok azzal egyetérteni, hogy valakit az tesz tönkre, hogy van lelkiismerete és nem tudja csak használni a nőket. Ha úgy értetted, hogy a csajozási képességeidet tette tönkre akkor értem.

Nem elérhető  
Read 2018. Március 01. Csütörtök, 11:28:24 #6088
dreamscometrue

Egyébként nálam az az alapvető probléma, hogy volt egy 5 éves kapcsolatom kisebb nagyobb megszakításokkal ami egyszerűen nagyon tönkre tett. 28 éves vagyok, olyan 22 éves koromig jól ment a csajozás, mert laza voltam, vagány, nagyszájú, nem volt lelkiismeretem, nem tudtak rám hatni a nők, nem voltam beléjük szerelmes csak használtam őket.

Szia

Lehet, hogy csak rosszul fejezted ki magad. De nem tudok azzal egyetérteni, hogy valakit az tesz tönkre, hogy van lelkiismerete és nem tudja csak használni a nőket. Ha úgy értetted, hogy a csajozási képességeidet tette tönkre akkor értem.
Igazából ez alatt arra gondolok, hogy az 5 éves kapcsolatom rengeteget rombolt bennem belül, egy ilyen lelki roncs lettem alig bírom élvezni az életet, pedig az életem alapvetően jó és szeretem magam. Szóval nem csak a csajozási képességeim hanem az élethez való hozzá állásom is leromlott. De hát azért vagyunk, itt, hogy jobbá váljunk.
Nem elérhető  
Read 2018. Március 01. Csütörtök, 12:55:45 #6089
metal

Így már értem.
Az első megfogalmazásodból viszont nekem az jött le, minta sajnálnád, hogy nem vagy pszichopata és nem tudod érzelem mentesen kihasználni a nőket. A következő miatt:

"nem volt lelkiismeretem, nem tudtak rám hatni a nők, nem voltam beléjük szerelmes csak használtam őket."

A válaszodban viszont itt van ez:

"De hát azért vagyunk, itt, hogy jobbá váljunk."

Ez teljes mértékben igaz. Jobbá váljunk a csajozási képességeink terén, nem úgy, hogy semmibe vesszük a nőket, hanem úgy,  hogy ők is boldogok lehessenek és ne tegyük tönkre őket csak azért, mert dugni akarunk.

Ezért írtam, hogy szerintem jók a gondolataid, csak szerencsétlen a megfogalmazás.

Nem elérhető  
Read 2018. Március 01. Csütörtök, 18:05:24 #6090
dreamscometrue

Így már értem.
Az első megfogalmazásodból viszont nekem az jött le, minta sajnálnád, hogy nem vagy pszichopata és nem tudod érzelem mentesen kihasználni a nőket. A következő miatt:

"nem volt lelkiismeretem, nem tudtak rám hatni a nők, nem voltam beléjük szerelmes csak használtam őket."

A válaszodban viszont itt van ez:

"De hát azért vagyunk, itt, hogy jobbá váljunk."

Ez teljes mértékben igaz. Jobbá váljunk a csajozási képességeink terén, nem úgy, hogy semmibe vesszük a nőket, hanem úgy,  hogy ők is boldogok lehessenek és ne tegyük tönkre őket csak azért, mert dugni akarunk.

Ezért írtam, hogy szerintem jók a gondolataid, csak szerencsétlen a megfogalmazás.
Így van a nőket szerintem is szeretni kell és boldoggá tenni, ezzel teljes mértékben egyet értek én is, ez így korrekt. Mondjuk mostanában ezt visszafelé már a hölgyek részéről nem nagyon érzem. A nem volt lelkiismeretes dolgot meg csak azért említettem meg, mert akkoriban nem tudtak fájdalmat okozni nekem semmivel és ez jó volt. Nem arra gondolok, hogy rosszul bántam velük vagy csak kihasználtam őket, hanem egyszerűen nem akartam nekik megfelelni nem tudták sebezni a lelkem semmivel. Menet közben változtam és túl elcsúsztam a jó fiú oldalra ezzel jött a lavina. De most már azon fogok dolgozni, hogy megtaláljam az arany középutat.
Nem elérhető  
Read 2018. Március 01. Csütörtök, 18:36:01 #6091
metal

Egy állásponton vagyunk és szerintem még a fórum többségével is. Ez szerintem nagyon jó.
De én valahogy úgy érzem, ha már itt ez a fórum amiből tanulni lehet, kell hozzá némi erkölcsi útmutatás.
Szerintem aki a fórumon megoszt bármit, felelősséggel tartozik azzal kapcsolatban amit leír. Hogy akik mostanában kezdenek el ezzel foglalkozni ne gondolják, hogy nők semmibevételével kell csajt szerezniük.

Egyébként nem csak a fórummal kapcsolatban gondolom ezt, az egész internettel, a tv-vel és az utcai plakátokkal, a könyvekről is ez a véleményem. Összességében a médiával. Valamint ha a srácokkal a kocsmában beszélsz azzal is. Pont ennek a fórumnak is köszönhetően úgy érzem az én férfiasságomhoz hozzá tartozik, hogy beleállok ezekbe a témákba a véleményemmel és felvállalom amit gondolok. Én az ilyen dolgok kimondásával találom meg a kongruenciámat. Ha csak egy emberre hatással vagyok, hogy ne tárgyként kezelje a nőket, akkor már megérte. Ahogy filmes és könyves témáimat is megírom ide a fórumra, mert még ha sokan nem is reagálnak rá van aki elolvassa és pár embert talán érdekel is.

Nem elérhető  
Read 2018. Március 02. Péntek, 19:15:07 #6092
dreamscometrue

Egy állásponton vagyunk és szerintem még a fórum többségével is. Ez szerintem nagyon jó.
De én valahogy úgy érzem, ha már itt ez a fórum amiből tanulni lehet, kell hozzá némi erkölcsi útmutatás.
Szerintem aki a fórumon megoszt bármit, felelősséggel tartozik azzal kapcsolatban amit leír. Hogy akik mostanában kezdenek el ezzel foglalkozni ne gondolják, hogy nők semmibevételével kell csajt szerezniük.

Egyébként nem csak a fórummal kapcsolatban gondolom ezt, az egész internettel, a tv-vel és az utcai plakátokkal, a könyvekről is ez a véleményem. Összességében a médiával. Valamint ha a srácokkal a kocsmában beszélsz azzal is. Pont ennek a fórumnak is köszönhetően úgy érzem az én férfiasságomhoz hozzá tartozik, hogy beleállok ezekbe a témákba a véleményemmel és felvállalom amit gondolok. Én az ilyen dolgok kimondásával találom meg a kongruenciámat. Ha csak egy emberre hatással vagyok, hogy ne tárgyként kezelje a nőket, akkor már megérte. Ahogy filmes és könyves témáimat is megírom ide a fórumra, mert még ha sokan nem is reagálnak rá van aki elolvassa és pár embert talán érdekel is.
Szerintem sem az a megoldás, hogy semmibe kell venni a nőket és megalázni nem ezt szerettem volna kifejezni az írásommal. Inkább csak arra céloztam, hogy sok mindent nem kell felvenni és foglalkozni vele és órákig hetekig napokig kattogni rajta. Inkább csak arra gondolok, hogy lazán kell menetelni az életben. Ha bírod az elutasítást, lazán tudod kezelni a dolgokat és nincs hatással rád a külvilág akkor sokkal kellemesebb lesz az életed. Tehát sokszor el kell engedni a dolgokat és nem foglalkozni, de amikor kell az adott pillanatban akkor meg oda kell tenni magad.
Nem elérhető  
Read 2018. Március 04. Vasárnap, 01:05:31 #6093
Sabre

Ha tudnám hogy milyen ...

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Március 04. Vasárnap, 02:50:24 #6094
Fenrir

Ha tudnám hogy milyen ...

Azt még ha én is tudnám.  :Smiley

Nem elérhető  
Read 2018. Március 04. Vasárnap, 19:26:26 #6095
Fenrir

Ez az utóbbi 1 hét nagyon más volt. Úgy értem belül, lelkileg.
Elkezdett az agyam kattogni olyan dolgokon amiket eddig is szokott ritkán, rövid időre, de mostanság ez folyamatos és azt hozza ki belőlem hogy változtassam meg magam, ami jó lenne, mert így hogy ezek járnak a fejemben, nagyon bejönnek, de iszonyat sok meló lenne ezt megváltoztatni. Főleg belül, lelkileg és érzelmileg.

A legnagyobb gondom az időhiány illetve az időbeosztás, nem mellesleg az hogy túl akarom vállalni magam.
Lenne több könyv amit el szeretnék olvasni, (nem csak önfejlesztős), megtanulni táncolni, testedzést többször tolni, más sport edzésre is sűrűbben járni és erre külön személyes edzéseket is tolni.

A ráadás hogy kezdem azt érezni hogy nekem párkapcsolatra van szükségem belül, lelkileg, de logikusan gondolkodva pedig nem szeretnék. Akkor visszaesnék ugyanabba a hibába mint a puáskodási korszakom előtt. Annak pedig szintén nem lenne jó vége, se értelme. Ezzel kapcsolatban nem tudok dűlőre jutni...
Szóval most nagy elhatározásokat kellene tennem és megváltoztatni az életem.

Nem elérhető  
Read 2018. Március 05. Hétfő, 08:10:58 #6096
Johnny_Bravo

/Meskó Norbert/
Nem elérhető  
Read 2018. Március 05. Hétfő, 23:17:24 #6097
Sabre

A ráadás hogy kezdem azt érezni hogy nekem párkapcsolatra van szükségem belül, lelkileg, de logikusan gondolkodva pedig nem szeretnék.

Sokat lehet tanulni pedig abból.
Az más, hogyha a PUA irány a cél, akkor tényleg nem kéne.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Március 06. Kedd, 22:16:12 #6098
Fenrir

A ráadás hogy kezdem azt érezni hogy nekem párkapcsolatra van szükségem belül, lelkileg, de logikusan gondolkodva pedig nem szeretnék.

Sokat lehet tanulni pedig abból.
Az más, hogyha a PUA irány a cél, akkor tényleg nem kéne.

Az előzőből sokat tanultam. A pua altal jottem ra miket rontottam akkor.

És igen az a cél ugyhogy meg veletlen sem szabad megkedvelnem egy nőt se jobban.

Nem elérhető  
Read 2018. Március 10. Szombat, 18:12:27 #6099
Fenrir

Mostanság kevésbé vagyok aktív itt a fórumon. Valahogy nincs felkapott téma, amibe belemennék szívesen.  :Smiley

Illetve nem tudom mit akarok kezdeni magammal több téren is. És ez baj.  021

Ma kocsikázgattam kicsit, és szembejött a one-itisem. Egymásra néztünk, és mentem is tovább.
Azóta látom magam előtt... és ritka sz*r érzés kerülget. Pedig eddig nemigen tört le. Csak hogy most az utóbbi 2 hétben érzelmileg eléggé labilis lettem, amit köszönhetek a szomorú filmeknek,zenéknek,gondolkodásnak,stb.
Ez így nagyon nem fain...
Valamit változtatnom kell de sürgősen.

Nem elérhető  
Oldalak: 1 ... 118 119 120 121 [122] 123 124 125 126   Fel
Ugrás:  

Copyright: Puafesztivál 2009-2019 / - / Csajozás, személyiségfejlesztés, életstílus már 11ik éve

Preexpertek vagy felfele Fórumrész: csak tagok láthatják
Nem találhatóak hozzászólások.

Facebook Like! Smiley

* Üdv Újra itt!

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

* Szavazz!
  • Mennyi pénzt keresel havonta? (Ft, nettó)
  • Pont eltartanak, nincs saját jövedelmem
  • 1 (3%)
  • -
  • Pont 99 ezer Ft (minimálbér) alatt
  • 1 (3%)
  • -
  • Pont 99-130 ezer Ft
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont 131-200 ezer Ft
  • 5 (17%)
  • -
  • Pont 201-300 ezer Ft
  • 7 (24%)
  • -
  • Pont 301-500 ezer Ft
  • 10 (34%)
  • -
  • Pont 501 ezer -1 millió Ft
  • 4 (13%)
  • -
  • Pont 1 millió Ft felett
  • 1 (3%)
  • -
  • Pont a megtakarításaimból élek
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont külföldön dolgozom, külön válaszolok
  • 0 (0%)
  • -
  • Összes szavazó: 29
  • Témakör megtekintése

* Új Tagjaink Üdvözlése
Siker vagy bukás, más kimenetelem nem lehet írta Békés_harcos
[2019. Augusztus 10. Szombat, 00:01:06]

* Legfrissebb OFF Stuff
Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic írta Jimmi
[2019. December 05. Csütörtök, 18:56:59]

Mi a hegedű van a fórummal? írta szex
[2019. Október 23. Szerda, 21:52:15]

Tegyük fel, hogy nyertél a lottón... írta Robi95
[2019. Augusztus 19. Hétfő, 12:57:41]

Nők félrelépnek? - megcsalás máshogy írta szex
[2019. Augusztus 17. Szombat, 22:56:24]

Calendar
december 2019
vas hét kedd sze csüt pén szo
1 2 3 4 5 6 [7]
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Nincsenek naptári események.

* Havi top hsz.ó
Fenrir Fenrir
10 üzenet
metal
8 üzenet
Sabre Sabre
6 üzenet
Question!
5 üzenet
Jimmi Jimmi
2 üzenet
WildStyle WildStyle
2 üzenet
szex
2 üzenet
Robi95 Robi95
1 üzenet
gabesz939
1 üzenet
angelcica
1 üzenet
Robert_Flynn Robert_Flynn
1 üzenet

* Nézd meg mire szavazol!
  • hány gyereked fog születni? szerinted?
  • Pont Egy sem
  • 14 (19%)
  • -
  • Pont Egy
  • 7 (9%)
  • -
  • Pont Kettő
  • 28 (39%)
  • -
  • Pont Három
  • 15 (21%)
  • -
  • Pont Négy vagy több
  • 7 (9%)
  • -
  • Összes szavazó: 71
  • Témakör megtekintése

* FórumTagsági szintek
Elite - Legjobb, legtapasztaltabb fórumtagjaink
Pua Expert - 90%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad
Pua PreExpert - 70-80%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad, majdnem Expert.
Elegant - 200 hsz. felett, legtöbb jogot élvezi
Special - 100 hsz. felett
Power - 25 hsz felett
Részletesen katt!

Theme Update by Runic Warrior Originally created by m3talc0re
Az oldal 0.809 másodperc alatt készült el 55 lekéréssel. (Pretty URLs adds 0.276s, 27q)

Google visited last this page Ma - 04:42:10