Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ferfikom/public_html/puafestival.com/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ferfikom/public_html/puafestival.com/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic
Az Intelligens Csajozási Pua Fórum

Bővített keresés
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
2019. December 10. Kedd, 06:35:21
Hírek: Kontakt telefon: +36/20-516-4576
Regisztrálási probléma, megosztani való: akkor kérlek írj az info@puafestival.com címre. Ha új topikot, témát nyitnál a fórumon: Kérdésed van, vagy segítséget kérsz, akkor ezt a topikot (katt!) mindenképp olvasd végig!

FULL Tréningre jönnél: Legközelebbi szabad "Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréningre": Jelentkezz most! Katt!
Jimmivel itt tudod biztosan felvenni a kapcsolatot:jimmi@puafestival.com.
collapse
Üdvözlünk a PUA fórumon, Intelligens Csajozási Fórum!
Miért érdemes regisztrálni az Intelligens Csajozás Fórumra? 035
Avagy Amit Látogatóként, Vendégként nem láthatsz!

- ISMERKEDŐS, MOTIVÁCIÓS VIDEÓK!
- HALADÓBB FELSZEDÉSI PROBLÉMÁK KITÁRGYALÁSA
- ONLINE (IWIW, FACEBOOK, MSN) CSAJOZÁS, ISMERKEDÉS
- AZONNAL LETÖLTHETŐ ISMERKEDÉSI, ÖNFEJLESZTŐ KÖNYVEK, ANYAGOK, DVD-k!
- HITEK, TÉVHITEK AZ ISMERKEDÉSBEN, CSAJOZÁSBAN
- DOMINÁNS ALFA FÉRFI
- CSAJOZÓSTÁRS és WINGPARTNERKERESŐ FÓRUMRÉSZ
...
És Még legalább 10 IZGALMAS Fórumrész!
Szeretnéd, hogy meggyőzzünk? Katt!Csajozás Kezdőknek és Haladóknak!

Oldalak: 1 ... 119 120 121 122 [123] 124 125 126   Le
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában Téma Eszközök  
Read 2018. Március 11. Vasárnap, 16:16:06 #6100
Johnny_Bravo

Re:Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic

Ami szép, az nem mindig jó is: a szépség fogalma néha összekapcsolódhat olyan negatív tartalmakkal is, mint az önzés és a hiúság.

/Meskó Norbert/
Nem elérhető  
Read 2018. Március 11. Vasárnap, 17:10:40 #6101
Sabre

Nem az a PUA aki egy hétvégén négy lánnyal lefekszik, hanem aki ... beköt egy új vezérlést a Teslába. Ezutóbbi nem sikerült Sad

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

Mielőtt PMben kérdeznél tőlem, olvasd el!

"Azt beszélték róla, hogy visszafogott csávó,
de egyre inkább látszott, hogy terepen tornádó!"
- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Március 11. Vasárnap, 20:50:53 #6102
WildStyle

És ha mindkettő teljesül, azt hogy hívják? Grin-Vigyorog
Főnyeremény?! Cool

My style is WildStyle.

Be a voice, not an echo.

"Tanuld meg a szabályokat, mint egy profi, hogy aztán úgy szeghesd meg őket, mint egy művész."
Pablo Picasso
Nem elérhető  
Read 2018. Március 12. Hétfő, 10:29:42 #6103
HackGyver

És ha mindkettő teljesül, azt hogy hívják? Grin-Vigyorog
Főnyeremény?! Cool
Tony Starknak hívják Cheesy
Nem elérhető  
Read 2018. Március 12. Hétfő, 10:33:57 #6104
metal

Johnny Bravo valószínűleg viccnek szánod ezeket, de nem hiszem, hogy jó iderakni őket, mert elég negatívak tanulni pedig semmit nem lehet belőlük.

Sabre sok hozzászólásodat olvastam itt a fórumon. Bizonyos szempontból felnézek rád és úgy gondolom ezzel az írással is talán csak ellen akartál tartani Johnny Bravo-nak. Viszont néha az egész nem tűnik másnak puszta hencegésnek, ami egóból jön.

Reszkessen minden férfi, aki egy asszony kezét elnyeri és nem tudja fölkelteni annak szívében a legforróbb szenvedélyt. /Nathaniel Hawthorne - A skarlát betű/
Elérhető  
Read 2018. Március 15. Csütörtök, 16:06:26 #6105
Sabre

Johnny Bravo valószínűleg viccnek szánod ezeket, de nem hiszem, hogy jó iderakni őket, mert elég negatívak tanulni pedig semmit nem lehet belőlük.

Egyetértek.

Sabre sok hozzászólásodat olvastam itt a fórumon. Bizonyos szempontból felnézek rád és úgy gondolom ezzel az írással is talán csak ellen akartál tartani Johnny Bravo-nak.

Jól látod.

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Március 21. Szerda, 22:40:16 #6106
Sabre

Nah, lehet hogy lassan nekem is szükségem lesz egy topicra.
Sok mindent megéltem, lassan ideje megkérdezi néhány sorstárs  profit is.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Április 09. Hétfő, 15:56:21 #6107
Fenrir

Rég írtam már itt bármit is.

Egy kicsit most küzdök magammal lelkileg, mivel mostanság a csajozás max neten megy, de most nem ez a lényeg. Ez majd változik.
Eddig nem érdekelt az exem hogy kivel van vagy kivel lehet, viszont ma ahogy leszálltam a buszról és megláttam ahogy egy gyerekkel smárol szemben velem 1 méterre hát ott helyben nem mutattam hogy izgatna, de rohadtul ideges lettem. És belegondolok hogy abban az ágyban játszanak egymással, ahol 1 éve velem, hát nagyon ....
Szóval Isten most kicseszett velem rendesen főleg hogy holnap van az egyik vizsgám és másra sem tudok gondolni, csak erre... Kikészültem.
Bennem van amit DavidX-től tanultam, hogy le kell sz.rni de nem megy. Ez az oldalam erősebb.

,,Aki elpusztít egy életet, olyan bűnös, mintha az egész világot pusztította volna el; és aki egy embert megment, az egész világot menti meg."
Nem elérhető  
Read 2018. Április 09. Hétfő, 23:08:25 #6108
Sabre

Bennem van amit DavidX-től tanultam, hogy le kell sz.rni de nem megy. Ez az oldalam erősebb.

Ez nem mindig megy. El kell érni ezt a szintet. Nekem sem akármikor megy ám Wink

Ami engem illet, annyi, hogy egyeske ma hivatalosan kikerült a képletből. Egyik oldalról megkönnyebbültem másik oldalról szomorú vagyok. De koncentrálok ketteskére (aki szintén nem is tudja mit akar válságban van, szal lehet h hamarosan akár single is leszek) de másik oldalról próbálok arra koncentrálni, hogy ennek kellene boostot adnia.

Nagyon érdekel, hogy pár hét múlva milyen helyzetre lesz ez a kapcsolataimra/gamemre.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Április 10. Kedd, 00:58:22 #6109
J.D.

Rég írtam már itt bármit is.

Egy kicsit most küzdök magammal lelkileg, mivel mostanság a csajozás max neten megy, de most nem ez a lényeg. Ez majd változik.
Eddig nem érdekelt az exem hogy kivel van vagy kivel lehet, viszont ma ahogy leszálltam a buszról és megláttam ahogy egy gyerekkel smárol szemben velem 1 méterre hát ott helyben nem mutattam hogy izgatna, de rohadtul ideges lettem. És belegondolok hogy abban az ágyban játszanak egymással, ahol 1 éve velem, hát nagyon ....
Szóval Isten most kicseszett velem rendesen főleg hogy holnap van az egyik vizsgám és másra sem tudok gondolni, csak erre... Kikészültem.
Azt felejtsd el hogy ez így működik. Van rá tippem miért van ez, szerintem valami majmos gén-továbbörökítős dolog lehet a háttérben de pontosan nem tudom az okát. Talán mindegy is. David R. Hawkins: Elengedés, hasznos lehet.
Nem elérhető  
Read 2018. Április 10. Kedd, 17:14:09 #6110
Fenrir

Idézet
Azt felejtsd el hogy ez így működik. Van rá tippem miért van ez, szerintem valami majmos gén-továbbörökítős dolog lehet a háttérben de pontosan nem tudom az okát. Talán mindegy is. David R. Hawkins: Elengedés, hasznos lehet.

Már annyiszor volt hogy elolvasom, de nem tettem. Viszont most már tényleg el kell. Hátha segít.  :Smiley

,,Aki elpusztít egy életet, olyan bűnös, mintha az egész világot pusztította volna el; és aki egy embert megment, az egész világot menti meg."
Nem elérhető  
Read 2018. Május 02. Szerda, 18:33:44 #6111
Sabre

IsteNEEEEM.... Ezek a "professzionális" felszedések, meg csajozások xD (első 6 perc rögtön betette a kisKAPUT!)
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=VT7grbr_1Tw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=VT7grbr_1Tw</a>
(egy csajjal közösen kiparodizálni ezt az egészet szintén jó program.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Május 02. Szerda, 19:13:34 #6112
metal

IsteNEEEEM.... Ezek a "professzionális" felszedések, meg csajozások xD (első 6 perc rögtön betette a kisKAPUT!)
https://www.youtube.com/watch?v=VT7grbr_1Tw

Mivel első 6 percről beszéltél megerőszakoltam magam és megnéztem addig.
Lenne egy kérdésem: Hogy a francba bírtad ezt 6 percig?

Reszkessen minden férfi, aki egy asszony kezét elnyeri és nem tudja fölkelteni annak szívében a legforróbb szenvedélyt. /Nathaniel Hawthorne - A skarlát betű/
Elérhető  
Read 2018. Május 02. Szerda, 22:07:58 #6113
Sabre

https://www.youtube.com/watch?v=VT7grbr_1Tw

Mivel első 6 percről beszéltél megerőszakoltam magam és megnéztem addig.
Lenne egy kérdésem: Hogy a francba bírtad ezt 6 percig?

Úgy, hogy a helyén kezeltem.
És nem győztem csodálkozni, hogy micsoda fortélyok vannak itt. xD
Legközelebb ha leülök pénz nélkül inni, akkor megnyit egy csaj, megsimogatom a kezét és együtt vagyunk xD
Ezek olyan szex barátunknak való cuccok. xD

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Május 02. Szerda, 22:46:03 #6114
metal

6 perc után egyszerűen bezártam a youtube-ot.

Szerintem ezzel én is a helyén kezeltem. Cheesy

Elérhető  
Read 2018. Május 02. Szerda, 23:18:01 #6115
Sabre

6 perc után egyszerűen bezártam a youtube-ot.

Szerintem ezzel én is a helyén kezeltem. Cheesy

Ez is egyfajta helyén kezelés. De remélem azért nagyon sok értéket kigyűjtöttél ebből a kiváló produktumból xD

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Május 03. Csütörtök, 08:20:16 #6116
metal

Hát, végig azon gondolkodtam, hogy ehhez kapnak-e valamilyen anyagi támogatást.
Mert akkor az kidobott pénz.

Elérhető  
Read 2018. Május 03. Csütörtök, 10:32:59 #6117
Sabre

Hát, végig azon gondolkodtam, hogy ehhez kapnak-e valamilyen anyagi támogatást.
Mert akkor az kidobott pénz.

Igen, természetesen kaptak, nem is keveset.
De nem annyira kidobott pénz ez, mert megfelelő kommentárral és terítékkel egy többedik randin felhasználnahtó mint FUN forrás (ahogy tegnap tettem) (vagy szockörben), azonkívül szimpla röhögés az egész annak aki legalább a kezdő tetején van szintben PUAban. 

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Május 06. Vasárnap, 16:33:02 #6118
WildStyle

My style is WildStyle.

Be a voice, not an echo.

"Tanuld meg a szabályokat, mint egy profi, hogy aztán úgy szeghesd meg őket, mint egy művész."
Pablo Picasso
Nem elérhető  
Read 2018. Május 09. Szerda, 07:48:29 #6119
Fenrir

Bajban vagyok.
Önmagammal vívódom.
Év elején viszonylag már jól ment a pua, leszolitasok, némi dumalas, viszont sokat kihagytam és visszaestem szinte a legelejére. A tudásom nagy resze meg megvan amit tanultam itt forumon es a konyvekbol, de a terepezesbol teljesen kiestem.
Már 1 not se vagyok kepes leszolitani, megkozeliteni. Hozzaszolni még oke de beszedbe elegyedni már offos.
Most talaltam itt  Zs. Cs. - Kulcs a nőkhoz cimu részt, megveszem a konyvet, elolvasom hátha dob rajtam.
Viszont terepezni kellene, csak ugye meg az is a bajom amit mar parszor kihangsulyoztam hogy nem a sajat varosomban akarom gyakorolni mert ugyebar nemigen megy most jol, es ezzel kilovom a lehetosegeket arra az esetre ha mar jobb leszek. Azt hiszem Sabre mondta ezt : "Ne oda szarj, ahonnan eszel."
És tenyleg igy van. :/
Mostanaban ez miatt eleg rotty kedvem van, még kimozdulni is.

Nem elérhető  
Read 2018. Május 14. Hétfő, 20:19:08 #6120
Fenrir

És még mindig... Megrendeltem a Kulcs a nőkhőz című könyvet, viszont ezzel nem megyek többre mert b@szok terepezni menni....  >Cheesy
Ráadásul annyi mindent akarok csinálni hogy még 3 ÉN kellene hozzá hogy mindenre legyen erőm és időm.

Illetve még a wingem is cserben hagytam , mert az utóbbi 2 terepezésünket rendesen lehúztam a félelmemmel ami ismét előjött... 2 hete nem beszéltem vele, mert ha elmennénk terepezni félek újra miattam lenne kevés leszólítás, próbálkozás, stb. Ekkor pedig nagyon sz*r érzés fog el, hogy lehúzom mind bizalomban, mind wingként, mind barátként..  Sad  Sz*r ez ahogy most van.

Nem elérhető  
Read 2018. Május 14. Hétfő, 23:58:22 #6121
Sabre

És még mindig... Megrendeltem a Kulcs a nőkhőz című könyvet, viszont ezzel nem megyek többre mert b@szok terepezni menni....  >Cheesy

Ne feledd, bármi lehet terep, nem csak az ha direkt ezért mész ki.
ma 1-2 ismerkedésem (semmi komoly vége nem lett) pusztán abból volt h bementem a városba ügyeket intézni.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Május 15. Kedd, 19:40:16 #6122
metal

Ráadásul annyi mindent akarok csinálni hogy még 3 ÉN kellene hozzá hogy mindenre legyen erőm és időm.

Illetve még a wingem is cserben hagytam , mert az utóbbi 2 terepezésünket rendesen lehúztam a félelmemmel ami ismét előjött... 2 hete nem beszéltem vele, mert ha elmennénk terepezni félek újra miattam lenne kevés leszólítás, próbálkozás, stb. Ekkor pedig nagyon sz*r érzés fog el, hogy lehúzom mind bizalomban, mind wingként, mind barátként..  Sad  Sz*r ez ahogy most van.

Sok ember elköveti azt a hibát, hogy túl sok mindent akar csinálni egyszerre. Szétforgácsolódik az erőd és semelyikből sem lesz semmi. Azt tanácsolom, hogy koncentrálja kevesebb dologra és hagyj időt a pihenésre is.

Egy időben kerestem a legjobb zenét, könyvet, filmet, ami state-be hoz. Nem találtam meg, rájöttem, nekem az kell, hogy hallgassam és figyeljem a környezetem zajait. Nem hiszem, hogy így vissza tudnál ugrani megint a közepébe. Inkább fel kéne építened a dolgokat. Szemkontaktusok a buszon. Apró PUA eszközök használata szockörben, hogy újra hinni tudja magadban és akkor jönni fognak a sikerek.
Szurkolok neked, hogy túljuss ezen a problémán.

Persze nem tudhatom milyen nagy is ez a probléma, ha úgy érzed az eddigi sikereid olyanok voltak, mint egy felfújt lufi és csak lefojtottad a gondjaidat, akkor fordulj szakemberhez, az önfejlesztés sem képes mindenkin segíteni.

Elérhető  
Read 2018. Május 15. Kedd, 21:53:27 #6123
Fenrir

Idézet
Ne feledd, bármi lehet terep, nem csak az ha direkt ezért mész ki.

Ez igaz, bár egyedül nem szoktam úgymond csajozni. Ezért jobb ketten, csak ugye azt írtam azzal mi a gond.

Idézet
Sok ember elköveti azt a hibát, hogy túl sok mindent akar csinálni egyszerre. Szétforgácsolódik az erőd és semelyikből sem lesz semmi. Azt tanácsolom, hogy koncentrálja kevesebb dologra és hagyj időt a pihenésre is.

Nálam ez a nagy baj. Kiválasztani hogy melyiket kellene és melyiket szeretném, nagyon nehéz. Az egyik a hangulatomhoz lenne jó, a másik pedig az életemhez. Nálam nem ugyanaz a kettő.

Idézet
Egy időben kerestem a legjobb zenét, könyvet, filmet, ami state-be hoz. Nem találtam meg, rájöttem, nekem az kell, hogy hallgassam és figyeljem a környezetem zajait. Nem hiszem, hogy így vissza tudnál ugrani megint a közepébe. Inkább fel kéne építened a dolgokat. Szemkontaktusok a buszon. Apró PUA eszközök használata szockörben, hogy újra hinni tudja magadban és akkor jönni fognak a sikerek.
Szurkolok neked, hogy túljuss ezen a problémán.

Az utóbbi 2 direkt terepezés a wingemmel nem sikerült fényesen miattam, de az az előtti 2-n pedig  szárnyaltam. Ott volt hogy sétáltunk és random leültem csajokhoz, odamentem stb, és lazára fogtam. Viszont sok kihagyás volt aztán visszaestem sajnos.
Igazad lehet, újra az alapoktól kell kezdenem. A szemezés is ment fullosan, de most ritkán reflexből elkapom a fejem.
És Köszi szépen! Smiley

Idézet
Persze nem tudhatom milyen nagy is ez a probléma, ha úgy érzed az eddigi sikereid olyanok voltak, mint egy felfújt lufi és csak lefojtottad a gondjaidat, akkor fordulj szakemberhez, az önfejlesztés sem képes mindenkin segíteni.

Ebben is lehet valami. Hogy őszinte legyek, elég instabil vagyok lelkileg, mert nem volt fényes gyerekkorom, illetve különc is voltam, ez pedig rajtam maradt. Gondolkodtam már többször pszichológuson, de egyrészt drága, úgy hogy nem dolgozom, másrészt azt mondják (szülők, ismerősök) hogy nem igazán segít.
Beszélgetni nem szoktam senkivel, mivel a baráti köröm a mamámnál kezdődik és ott ér véget. (Nehezen barátkozom, illetve nem tudom fenntartani.) :/

Nem elérhető  
Read 2018. Május 15. Kedd, 22:24:48 #6124
Question!

Menj el dolgozni. De pszichológus szerintem van tb-re is. Ilyen téren nem szülőkre kéne hallgatni, mert laikusként nem értenek hozzá és akaratlanul is félrevezethetnek.

Barátkozni meg nem árt megtanulni, mert ha az nem megy, akkor jó eséllyel a - társas kapcsolatokat tekintve - nehezebb szintet jelentő férfi-nő interakció, csajozás sem fog menni.
Nem elérhető  
Read 2018. Május 16. Szerda, 07:12:01 #6125
metal

Idézet

Nálam ez a nagy baj. Kiválasztani hogy melyiket kellene és melyiket szeretném, nagyon nehéz. Az egyik a hangulatomhoz lenne jó, a másik pedig az életemhez. Nálam nem ugyanaz a kettő.

Szerintem kezdetben csináld azt, amihez nagyobb kedved van és majd később meglátod. Esetleg érdemes lehet átgondolni mi is az igazi célod az életben és a terveid közül melyik nem visz közelebb. Pl.: gazdag akarsz lenni akkor nem az a célod, hogy gazdag legyél, hanem mondjuk, hogy utána a pénzből anyukádat befizethesd egy luxusnyaralásra. Nem kell a gyerekkori célod felé menni, hogy rocksztár legyél, ha nem játszol még rendesen hangszeren és a költészet jobban megy.

Néha rég kitűzött célokhoz ragaszkodunk, pedig nincs benne realitás. De az is lehet, hogy az egyik céllal ráérsz majd 30 éves korodban foglalkozni. Egyszerre inkább kevésre koncentrálj, de arra nagyon.

Idézet

Ebben is lehet valami. Hogy őszinte legyek, elég instabil vagyok lelkileg, mert nem volt fényes gyerekkorom, illetve különc is voltam, ez pedig rajtam maradt. Gondolkodtam már többször pszichológuson, de egyrészt drága, úgy hogy nem dolgozom, másrészt azt mondják (szülők, ismerősök) hogy nem igazán segít.
Beszélgetni nem szoktam senkivel, mivel a baráti köröm a mamámnál kezdődik és ott ér véget. (Nehezen barátkozom, illetve nem tudom fenntartani.) :/

Ha nincs rá pénzed mondjuk jó lehet egy gyónás is. Nem tudom gyónatsz-e, ha nem vagy mélyen hívő keresztény, de szerintem van, ahol megengedik. Te elmondhatod a bajaidat, ő pedig nem mondhatja el senkinek. Tudom, ez kicsit fura megoldás. De muszáj kibeszélned magadból a dolgokat.

Általános és középiskolás koromban voltak haverjaim, de olyan akiben megbíztam és elmondtam volna a titkaimat nem. A PUA hatására megtanultam kezelni, ha valakinek furák a dolgaim, lettek barátaim akikben megbízok és elmondom a titkaimat, de nem csak a barátaimnak, bárkinek. Tudom, hogy mindenkinek vannak titkai. Ha nem foglalkozom vele, hogy párszor felhozzák az enyémet, sőt nyíltan beszélek róluk (ami így már nyilván nem titok) és jól kezelem akkor őket se fogja zavarni. Ez olyan, mint a shit teszt, ha jól reagálok és nem zavar valami, akkor a lányt se fogja. Ha téged nem zavar, az embereket se fogja. Ha elmondod mindenkinek nincs félnivalód, hogy kiderül. Amikor ide eljutottam az olyan volt, mint amikor életedben először kimászol egy ketrecből és rád ragyog a nap, simogat a szellő és bármi történik a világban az csak azért van, hogy téged üdvözöljön.

Ezért muszáj, hogy találj rá megoldást. Ha nem, akkor magadban őrlődsz majd a dolgokon, ami hatalmas teher.
Ha nem tudsz senkit szerezni esetleg írhatsz naplót a fiókodnak is, csak hogy te is jobban szembesülj azzal, mi zajlik benned, mert eddig csak érezted, de nem próbáltad megérteni és megfogalmazni. De írhatsz fórumokra is (akár ide, akár máshova) ahol nem tudják ki vagy, de te mégis kiírhatod a lelked anélkül, hogy félnivalód lenne.

Elérhető  
Read 2018. Május 19. Szombat, 13:26:11 #6126
Fenrir

Idézet
Menj el dolgozni. De pszichológus szerintem van tb-re is. Ilyen téren nem szülőkre kéne hallgatni, mert laikusként nem értenek hozzá és akaratlanul is félrevezethetnek.

Egyenlőre suliba járok, illetve ezt a tb-re dolgot megnézem, köszi!

Idézet
Barátkozni meg nem árt megtanulni, mert ha az nem megy, akkor jó eséllyel a - társas kapcsolatokat tekintve - nehezebb szintet jelentő férfi-nő interakció, csajozás sem fog menni.

Belegondolva ez igaz. :/

Idézet
Szerintem kezdetben csináld azt, amihez nagyobb kedved van és majd később meglátod. Esetleg érdemes lehet átgondolni mi is az igazi célod az életben és a terveid közül melyik nem visz közelebb. Pl.: gazdag akarsz lenni akkor nem az a célod, hogy gazdag legyél, hanem mondjuk, hogy utána a pénzből anyukádat befizethesd egy luxusnyaralásra. Nem kell a gyerekkori célod felé menni, hogy rocksztár legyél, ha nem játszol még rendesen hangszeren és a költészet jobban megy.

Néha rég kitűzött célokhoz ragaszkodunk, pedig nincs benne realitás. De az is lehet, hogy az egyik céllal ráérsz majd 30 éves korodban foglalkozni. Egyszerre inkább kevésre koncentrálj, de arra nagyon.

Én úgy vettem észre hogy a gondolataimban élek. Gondolatban mindent akarok csinálni, mindenben jó vagyok/leszek, csak kitartás, időbefektetés kell. És így hogy mindegyiket akarom csinálni, választani sem tudok. Mindet ugyanolyan fontosnak érzem jelenleg és az elkövetkezendő időben. Például edzéseket imádom, de most a vállalkozás kezdés is nagyon rágja a csőröm, mert nem havi 130-200-ért szeretnék dolgozni. Szóval kicsit nagyra vágyó vagyok, de mivel nem tudom eldönteni, elhatározni magam hogy melyikkel foglalkozzam, így mindenre kevesebb időt szánok. De igen, át kell gondolnom melyiket akarom jobban.

Idézet
Ezért muszáj, hogy találj rá megoldást. Ha nem, akkor magadban őrlődsz majd a dolgokon, ami hatalmas teher.
Ha nem tudsz senkit szerezni esetleg írhatsz naplót a fiókodnak is, csak hogy te is jobban szembesülj azzal, mi zajlik benned, mert eddig csak érezted, de nem próbáltad megérteni és megfogalmazni. De írhatsz fórumokra is (akár ide, akár máshova) ahol nem tudják ki vagy, de te mégis kiírhatod a lelked anélkül, hogy félnivalód lenne.

A napló íráson gondolkodtam már, de olyan vagyok hogy iszonyat sokat tudnék róla írni, sőt ha belekezdek nehezen fejezem be, mivel annyi gondolatom van, és annyiszor meg annyiszor elmondom újra. Szokásom hogy ha este a sötétben sétálok valahol, akkor hangosan magamba beszélek, ergo kibeszélem magamból, és ha gáz ha nem, nézek felfele az égre, és Istenhez beszélek, pedig nem vagyok nagy vallásos. Csak ilyenkor jól esik.

Nem elérhető  
Read 2018. Május 19. Szombat, 15:02:42 #6127
Sabre

a vállalkozás kezdés is nagyon rágja a csőröm, mert nem havi 130-200-ért szeretnék dolgozni. Szóval kicsit nagyra vágyó vagyok, de mivel nem tudom eldönteni, elhatározni magam hogy melyikkel foglalkozzam, így mindenre kevesebb időt szánok. De igen, át kell gondolnom melyiket akarom jobban.

Ez rám is igaz.

Én meg most azon kaptam magam, hogy mióta egyeskével szétmentem, azóta ösztönösen/tudat alatt ex visszaszerző dolgokat csinálok vele. És működik is. Pedig ott van ketteske, meg anagy tervek ...

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Május 19. Szombat, 15:18:46 #6128
metal

Én meg most azon kaptam magam, hogy mióta egyeskével szétmentem, azóta ösztönösen/tudat alatt ex visszaszerző dolgokat csinálok vele. És működik is. Pedig ott van ketteske, meg anagy tervek ...

Ez érdekes. Kíváncsi lennék van-e olyan része a PUÁ-nak amit külön beépítettél és most már akkor is csinálod, ha épp nem akarod.

Mivel te már elég régóta csinálod az is érdekelne, hogy fejlődsz-e még (nem feltétlen csajozásban), inkább hogy úgy érzed-e jó irányba halad az életed. Egyáltalán halad valami felé vagy mostanában inkább stagnál?

Elérhető  
Read 2018. Május 19. Szombat, 15:33:06 #6129
Sabre

Ez érdekes. Kíváncsi lennék van-e olyan része a PUÁ-nak amit külön beépítettél és most már akkor is csinálod, ha épp nem akarod.

Persze, rengeteg ilyen van. Pl a testbeszédem mindig domináns/alfa lesz ha lányokkal beszélek. Vagy hogy úgy ülök le, hogyne én legyek háttal a terepnek. Ha ez nem megoldható akkor le sem ülök inkább. 
Van sokszor, hogy észre sem veszem és már egy ismeretlen lánnyal beszélgetek nappal az utcán (pl csütörtökön két ilyen is volt). Jó nekem sosem volt AA-m de azért ilyen nem volt régen ... asszem. 

Szintén gyakran kapom magamat azon, hogy pl ha megyünk valahová (akár frissen nyitott lánnyalis) megragadom a kezét és vezetem magam után.

vagy vannak bizonyos  "rutinok". Azaz rutinoknak nevezhető dolgok, amiket minden lánynál megcsinálok, legyen az feldobott téma, vagy épp valami játék féleség. De ilyen szokásom az is h benutatkozásánl mikor kezet nyújtanak behúzom őket rögtön puszira is. Gyakorlatilag már teljesen reflexből teszem ezt.
Fúúú de még rengeteg ilyesmi van ... Majd ma este lehet h figyelgetem ha nem felejtem el.

Mivel te már elég régóta csinálod az is érdekelne, hogy fejlődsz-e még (nem feltétlen csajozásban), inkább hogy úgy érzed-e jó irányba halad az életed. Egyáltalán halad valami felé vagy mostanában inkább stagnál?

Csajozásban fejlődök. Most éppen megint egy fejlődési hullám van. Olyan ez, hogy az ember stagnál, majd fejlődik, majd megint stagnál. Nekem legalábbis ez van csajozásban.

Ami az életemet illeti, na az stagnál. Viszonylag sok szabadidőm akad, annyi pénzzel amennyiből megvagyok. Nem fényesen de megvagyok. De ez a rész tele van most tervekkel. Ez az új lány (új?november óta) nagyon motivál. Tetszik, hogy vannak közös terveink. Mivel ő is relative jól áll szabadidővel, így sok időt is együtt tudunk tölteni. Most is tervbe van véve hússütés, akkor túrázás, étterem, közös utazás külföldre meg még más közös programok.
(amúgy hihetetlen, hogy mennyi pénzt el tudnak az ilyesmik emészteni, még ha a lány maga  állja a saját részét akkor is rendesen össze kell kapnom magamat, hogy tudjam tartani a lépést és ne kelljen programokat lemondani pénzhiány miatt).

Ami nagyon tetszik benne (egyeskével szemben), hogy anyagilag cooperatív. Sőt, ha pl elmegyünk bulizni a kaját mindig ő fizeti de felesben esszük meg. Ezenfelül szokása meghívni 1-1 italra. Csak úgy. (amúgy totál külön kasszán vagyunk).
Ezzel szemben egyeske egyenesen elvárta, hogy beletegyem a jóba, én fizessek mindig. Jajj ne járjak bulizni inkább ide meg oda megyünk, és persze fizessek mindent én...

BTW ma van május 19... Ma uh... nagyon sok éve, hogy összejöttem az első barátnőmmel. (daygame)

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Május 19. Szombat, 16:42:28 #6130
metal

Nekem is ebbe az irányba kéne fejlődnőm.
Sajnos van AA-m.
De azért igyekszem fejlődni. A szoc.kör game már egész jól megy, bár a dolgok még nem épültek be teljesen. Ha mondjuk ismerősők bemutatnak egy csajnak és úgy vagyok vele nézzük mit tudok, akkor nagyon megy. De ha nem tetszik a csaj, akkor vissza vedlek tudásom előtti önmagamra majdnem minden téren. Azt hiszem ez így nem jó.

Elérhető  
Read 2018. Május 19. Szombat, 16:47:56 #6131
Sabre

Nekem is ebbe az irányba kéne fejlődnőm.
Sajnos van AA-m.

Ahogy szoktam mondani, "olyan szegény családból származom, hogy még AA-t sem kaptam". vagy "ha lett volna AA-m már tuti rég eladtam volna" Cheesy
Az AA ellenszere egyébként ha gyorsan cselekedsz. Vannak nyitásaim amik akkor tudatosulnak bennem mikor már megtettem.

De azért igyekszem fejlődni. A szoc.kör game már egész jól megy, bár a dolgok még nem épültek be teljesen. Ha mondjuk ismerősők bemutatnak egy csajnak és úgy vagyok vele nézzük mit tudok, akkor nagyon megy. De ha nem tetszik a csaj, akkor vissza vedlek tudásom előtti önmagamra majdnem minden téren. Azt hiszem ez így nem jó.

Ez még minidg jobb mint ahogy nálam van. Én ugyanis ha nem érdekel a csaj nagyon megy (te jó ég, ha tudnád mennyi nem érdekel csajról derül ki h oda van értem) viszont ha valaki nagyon tetszik akkor elkezdek felmenni fejbe, meg hibákat halmozni.

Amúgy most is csináltam valamit, amit lehet nem kellett volna : Azt írtam egyeskének h ekkor meg ekkor itt leszek, és elkísérem a buszmegállóáig, ha épp akkor ott lesz. (kicsit specifikusabban és jobban előadva, de pontosan nem akarom bemásolni,mert nem szeretném ha olvasná).

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Május 19. Szombat, 20:30:22 #6132
metal

Ma beleolvastam a Társas IQ könyvbe és észrevettem mennyi eszközt nem használok. Elhatároztam, hogy megpróbálom beépíteni őket. Most a game-im arról szólnak, hogy határozott vagyok. Az elején mini együtt működés  és mini cold read.
De nem használok Pushpull-t, horgokat, logikátlan válaszokat, cold readinget. Szexual talkot és kinót viszont igen. A lányok jelzéseire és arra való reakcióimra is jobban kellene figyelnem. Kiváncsi leszek a változásra.

Ha lesz valami írok róla.

Elérhető  
Read 2018. Május 25. Péntek, 23:05:20 #6133
WildStyle

Mai bölcsesség: "Olyan lányt válassz, akinek esze van, mert puncija mindnek van."

My style is WildStyle.

Be a voice, not an echo.

Pablo Picasso
Nem elérhető  
Read 2018. Május 25. Péntek, 23:14:10 #6134
Fenrir

Mai bölcsesség: "Olyan lányt válassz, akinek esze van, mert puncija mindnek van."

Ezt a bölcsességet adom!  Grin-Vigyorog

Nem elérhető  
Read 2018. Május 25. Péntek, 23:31:34 #6135
Sabre

MINDEGYIKNEK... úgy érted

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Május 25. Péntek, 23:39:32 #6136
WildStyle

Persze hogy úgy értem, viszont úgy hangzott el, ahogy az idézőjelek között van Wink

My style is WildStyle.

Be a voice, not an echo.

Pablo Picasso
Nem elérhető  
Read 2018. Május 25. Péntek, 23:45:28 #6137
Sabre

Persze hogy úgy értem, viszont úgy hangzott el, ahogy az idézőjelek között van Wink

Attól még javításra szorult Cheesy

"A hülyeség idézőjelek között is hülyeség marad" /Sabre - 2018.05.26/

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Május 26. Szombat, 07:32:55 #6138
metal

Jól hangzik, de szinte semmi köze a valósághoz.
A legtöbben külső alapján választanak.
Akinek pedig nem jelent gondot nőket felszedni, azoknak is csak egy része választ úgy, hogy esze is legyen és nézzen is ki valahogy. És akkor még ott van, hogy az ágyban is legyen jó.

Egyébként melle viszont nincs mindegyiknek.

Elérhető  
Read 2018. Június 01. Péntek, 15:16:53 #6139
WildStyle

My style is WildStyle.

Be a voice, not an echo.

Pablo Picasso
Nem elérhető  
Read 2018. Június 01. Péntek, 16:41:34 #6140
Sabre

Tegnap érdekes élményben volt részem... rámnyomult egy 9-es csaj (mondjuk kapott DHv-t rendesen).
Azért elképesztően kényelmes úgy gamelni, hogy a csaj nyomul aztán ő mondja h bejelöl face-en aztán még a számom is elkéri.
Ha már nem nézek ki túl jól, valami hírességnek kellene lennem Cheesy

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Június 18. Hétfő, 20:00:37 #6141
J.D.

Jól hangzik, de szinte semmi köze a valósághoz.
A legtöbben külső alapján választanak.
Akinek pedig nem jelent gondot nőket felszedni, azoknak is csak egy része választ úgy, hogy esze is legyen és nézzen is ki valahogy. És akkor még ott van, hogy az ágyban is legyen jó.

Egyébként melle viszont nincs mindegyiknek.
Ezt mi alapján gondolod így?
Nem elérhető  
Read 2018. Június 18. Hétfő, 22:09:24 #6142
Sabre

Volt már valaha olyan gondolatotok, hogy elátkoztak?

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Június 19. Kedd, 03:15:25 #6143
J.D.

Nagy valószínűséggel mindenkinek volt már ilyen gondolata.
Nem elérhető  
Read 2018. Június 19. Kedd, 22:02:58 #6144
Fenrir

Ma nagyon büszke vagyok magamra.
Kezdek újra belejönni a játékba.   Grin-Vigyorog

Ma újra megnyitottam újra David X-esen egy nőt. Szóval őszinte stillbe. Többet ide nem írok, naplómban benne van.  Wink

Nem elérhető  
Read 2018. Június 20. Szerda, 04:43:11 #6145
Andreas

Sziasztok.
Online elkezdtem beszélgetni egy nagyon tipp-topp lánnyla, csakhogy ez abból áll hogy én kérdezek, ő válszol ès ennyi. Semmi érdeklődést nem mutat, így gondoltam 3 napig nem írok, aztán küldök neki egy üzenetet:
“Hát, én tényleg örültem volna ha megismerjük egymást mert tényleg szimpatikus vagy, azonban elfogadom hogy ezt csak én erőltetem, aminek így nem sok értelme van. Légy jó”
Egy ilyenkre hogy reagálhat?
1. Sehogy, ennyit volt ebben.
2. Úgy hogy: hát igen, ezt csak te.
3. Esetleg elkezd ő is érdeklődést mutatni
Melyikre lehet nagyobb az esély?
Nem elérhető  
Read 2018. Június 20. Szerda, 11:00:11 #6146
Fenrir

2.
Azzal az irassal tovabbra is azt mutatod neki hogy neked kell ő de feladod.

Nem elérhető  
Read 2018. Június 20. Szerda, 14:13:52 #6147
Andreas

Értem. Olvastam már sok dolgot a forumon, egy ideje tagja vagyok, de az ilyen helyzetre való megoldásra nem emlékszek, van javaslat mit is lehetne tenni ha nem ad érdeklődésre jelet? Ez most kb olyan hogy jófejségből válszol és annyi.
Nem elérhető  
Read 2018. Június 20. Szerda, 14:36:14 #6148
Fenrir

Kevesebb kérdezősködès. Inkább jelentsd ki amit gondolsz.
Tovabba ha kerdezek is, ne eldontendo kerdest tegyel fel, illetve ugy kerdezd hogy ne 1-2 szavas valaszokkal tudjon valaszolni, hanem amire hosszabban, kifejtosebben kell neki. Mellesleg keltsd fel a figyelmet hogy te nem olyan vagy mint a tobbi srac. Smiley
Tinderes topicba sokat irtam, teljes beszelgetesek is vannak. Hatha segit valamit.

Nem elérhető  
Read 2018. Június 20. Szerda, 14:51:12 #6149
Andreas

Okés, köszi. Mindenképp meg fogom nézni  13
Nem elérhető  
Oldalak: 1 ... 119 120 121 122 [123] 124 125 126   Fel
Ugrás:  

Copyright: Puafesztivál 2009-2019 / - / Csajozás, személyiségfejlesztés, életstílus már 11ik éve

Preexpertek vagy felfele Fórumrész: csak tagok láthatják
Nem találhatóak hozzászólások.

Facebook Like! Smiley

* Üdv Újra itt!

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

* Szavazz!
  • Mennyi pénzt keresel havonta? (Ft, nettó)
  • Pont eltartanak, nincs saját jövedelmem
  • 1 (3%)
  • -
  • Pont 99 ezer Ft (minimálbér) alatt
  • 1 (3%)
  • -
  • Pont 99-130 ezer Ft
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont 131-200 ezer Ft
  • 5 (17%)
  • -
  • Pont 201-300 ezer Ft
  • 7 (24%)
  • -
  • Pont 301-500 ezer Ft
  • 10 (34%)
  • -
  • Pont 501 ezer -1 millió Ft
  • 4 (13%)
  • -
  • Pont 1 millió Ft felett
  • 1 (3%)
  • -
  • Pont a megtakarításaimból élek
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont külföldön dolgozom, külön válaszolok
  • 0 (0%)
  • -
  • Összes szavazó: 29
  • Témakör megtekintése

* Új Tagjaink Üdvözlése
Siker vagy bukás, más kimenetelem nem lehet írta Békés_harcos
[2019. Augusztus 10. Szombat, 00:01:06]

* Legfrissebb OFF Stuff
Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic írta Jimmi
[2019. December 05. Csütörtök, 18:56:59]

Mi a hegedű van a fórummal? írta szex
[2019. Október 23. Szerda, 21:52:15]

Tegyük fel, hogy nyertél a lottón... írta Robi95
[2019. Augusztus 19. Hétfő, 12:57:41]

Nők félrelépnek? - megcsalás máshogy írta szex
[2019. Augusztus 17. Szombat, 22:56:24]

Calendar
december 2019
vas hét kedd sze csüt pén szo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 [10] 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

* Havi top hsz.ó
Fenrir Fenrir
10 üzenet
metal
8 üzenet
Sabre Sabre
6 üzenet
Question!
5 üzenet
Jimmi Jimmi
2 üzenet
WildStyle WildStyle
2 üzenet
szex
2 üzenet
Robi95 Robi95
1 üzenet
gabesz939
1 üzenet
angelcica
1 üzenet
Robert_Flynn Robert_Flynn
1 üzenet

* Nézd meg mire szavazol!
  • Mennyire számít a helyesírás, ha egy lányt akarunk felszedni? Többet is jelölhetsz...
  • Pont Csak online számít
  • 9 (3%)
  • -
  • Pont Online is és élőben is számít, mert bármikor írhatsz a lánynak például sms-t
  • 67 (25%)
  • -
  • Pont Csak a kellően intelligens lányoknál számít
  • 44 (16%)
  • -
  • Pont Abszolút nem számít, bárkit fel lehet szedni rossz helyesírással is
  • 14 (5%)
  • -
  • Pont Számít az intelligens csajoknál, de nekem nem ők a célcsoport
  • 5 (1%)
  • -
  • Pont Folyamatosan fejlesztem helyesírásom, hogy ez is javuljon az életemben
  • 29 (10%)
  • -
  • Pont Nekem, úgy érzem, jó a helyesírásom, és oda is figyelek rá, fontos a csajozásnál
  • 96 (36%)
  • -
  • Összes szavazó: 143
  • Témakör megtekintése

* FórumTagsági szintek
Elite - Legjobb, legtapasztaltabb fórumtagjaink
Pua Expert - 90%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad
Pua PreExpert - 70-80%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad, majdnem Expert.
Elegant - 200 hsz. felett, legtöbb jogot élvezi
Special - 100 hsz. felett
Power - 25 hsz felett
Részletesen katt!

Theme Update by Runic Warrior Originally created by m3talc0re
Az oldal 0.798 másodperc alatt készült el 55 lekéréssel. (Pretty URLs adds 0.338s, 27q)

Google visited last this page Ma - 06:11:30