Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ferfikom/public_html/puafestival.com/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ferfikom/public_html/puafestival.com/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic
Az Intelligens Csajozási Pua Fórum

Bővített keresés
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
2019. December 07. Szombat, 06:56:44
Hírek: Kontakt telefon: +36/20-516-4576
Regisztrálási probléma, megosztani való: akkor kérlek írj az info@puafestival.com címre. Ha új topikot, témát nyitnál a fórumon: Kérdésed van, vagy segítséget kérsz, akkor ezt a topikot (katt!) mindenképp olvasd végig!

FULL Tréningre jönnél: Legközelebbi szabad "Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréningre": Jelentkezz most! Katt!
Jimmivel itt tudod biztosan felvenni a kapcsolatot:jimmi@puafestival.com.
collapse
Üdvözlünk a PUA fórumon, Intelligens Csajozási Fórum!
Miért érdemes regisztrálni az Intelligens Csajozás Fórumra? 035
Avagy Amit Látogatóként, Vendégként nem láthatsz!

- ISMERKEDŐS, MOTIVÁCIÓS VIDEÓK!
- HALADÓBB FELSZEDÉSI PROBLÉMÁK KITÁRGYALÁSA
- ONLINE (IWIW, FACEBOOK, MSN) CSAJOZÁS, ISMERKEDÉS
- AZONNAL LETÖLTHETŐ ISMERKEDÉSI, ÖNFEJLESZTŐ KÖNYVEK, ANYAGOK, DVD-k!
- HITEK, TÉVHITEK AZ ISMERKEDÉSBEN, CSAJOZÁSBAN
- DOMINÁNS ALFA FÉRFI
- CSAJOZÓSTÁRS és WINGPARTNERKERESŐ FÓRUMRÉSZ
...
És Még legalább 10 IZGALMAS Fórumrész!
Szeretnéd, hogy meggyőzzünk? Katt!Csajozás Kezdőknek és Haladóknak!

Oldalak: 1 ... 120 121 122 123 [124] 125 126   Le
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában Téma Eszközök  
Read 2018. Június 20. Szerda, 18:01:37 #6150
Andreas

Re:Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic

Hoppá. Közbe írtam neki egy pár sort ami lényegtelen, viszont jött a válasz: “Kisregényt írsz nekem meg időm nincs face közelben lenni”
Így már kicsit más a helyzet, azt hiszem el kell hívnom egy találkára  Cheesy
Nem elérhető  
Read 2018. Június 20. Szerda, 20:18:23 #6151
Fenrir

Hát ha nincs kellő vonzalom, érdeklődése, akkor az nehéz lesz.  Cheesy

,,Aki elpusztít egy életet, olyan bűnös, mintha az egész világot pusztította volna el; és aki egy embert megment, az egész világot menti meg."
Nem elérhető  
Read 2018. Június 20. Szerda, 21:21:50 #6152
Sabre

Sziasztok.
Online elkezdtem beszélgetni egy nagyon tipp-topp lánnyla, csakhogy ez abból áll hogy én kérdezek, ő válszol ès ennyi. Semmi érdeklődést nem mutat, így gondoltam 3 napig nem írok, aztán küldök neki egy üzenetet:
“Hát, én tényleg örültem volna ha megismerjük egymást mert tényleg szimpatikus vagy, azonban elfogadom hogy ezt csak én erőltetem, aminek így nem sok értelme van. Légy jó”
Egy ilyenkre hogy reagálhat?
1. Sehogy, ennyit volt ebben.
2. Úgy hogy: hát igen, ezt csak te.
3. Esetleg elkezd ő is érdeklődést mutatni
Melyikre lehet nagyobb az esély?

Miért írsz neki olyat, amire olyan választ is adhat, ami neked nem tetszik?

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

Mielőtt PMben kérdeznél tőlem, olvasd el!

"Azt beszélték róla, hogy visszafogott csávó,
de egyre inkább látszott, hogy terepen tornádó!"
- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Június 20. Szerda, 21:23:08 #6153
Sabre

Hoppá. Közbe írtam neki egy pár sort ami lényegtelen, viszont jött a válasz: “Kisregényt írsz nekem meg időm nincs face közelben lenni”
Így már kicsit más a helyzet, azt hiszem el kell hívnom egy találkára  Cheesy

Ez amúgy flake  Cheesy  Cheesy  Cheesy sok sikert a találkához Cheesy

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Június 21. Csütörtök, 04:28:16 #6154
Andreas

Igen, sejtettem hogy flake, azért is tettem  Cheesy jelet. Mit lehet erre válszolni ilyenkor?
Nem elérhető  
Read 2018. Június 21. Csütörtök, 21:13:32 #6155
Sabre

Igen, sejtettem hogy flake, azért is tettem  Cheesy jelet. Mit lehet erre válszolni ilyenkor?

Tengernyi lehetőséged van, akár a "akokr bezséljük meg személyesen"-től kezdve addig, hogy "látom nem buksz az írókra, szia".

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Június 29. Péntek, 21:22:29 #6156
Andreas

Az szerintetek baj ha 2 nap csetelés után megírom a lánynak hogy mit csinálnék vele (elég részletesen) annak érdekében hogy valami finomat főzzön nekem, és nem jön semmi válasz?  Cheesy  Cheesy
Nem elérhető  
Read 2018. Június 30. Szombat, 12:09:54 #6157
Fenrir

Ha nem ír ne törődj vele. Van még ezer meg ezer nő.

,,Aki elpusztít egy életet, olyan bűnös, mintha az egész világot pusztította volna el; és aki egy embert megment, az egész világot menti meg."
Nem elérhető  
Read 2018. Június 30. Szombat, 15:45:09 #6158
Andreas

Írt. Nem tetszett neki hogy 2 nap társalgás után ez volt, aztán jött hogy ne is raboljuk egymás idejét blabla
Sebaj, tanultam ebből is valamit  13
Nem elérhető  
Read 2018. Június 30. Szombat, 15:51:24 #6159
Andreas

Egyébként kiszemeltem egy tőlem 8 évvel fiatalabb (22éves), véleményem szerint hb9-10es csajt aki facebookon ismerősöm, azonban szerintem egy szót nem beszéltünk még, szóval csak látásról ismerjük egymást. Tele van varrva, jól is áll neki a tetkó. Nem tudom hogy is nyissak, ez a szimpatikus vagy meg tetszik a mosolyod ezek nálam tökéletesen beválltak eddig, de szerintem ez most nem jönne be ez az induló szöveg.
Nem elérhető  
Read 2018. Június 30. Szombat, 16:11:49 #6160
Sabre

Az szerintetek baj ha 2 nap csetelés után megírom a lánynak hogy mit csinálnék vele (elég részletesen) annak érdekében hogy valami finomat főzzön nekem, és nem jön semmi válasz?  Cheesy  Cheesy

Hát ha az baj, hogy ez a game a jelek szerint elúszóban van, akkor igen.
De küld már el nekem privátba ezt a logot (vagy ha kell adok mail címet).
Érdekel, hogy miket szoktál írni, hogy így jársz

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Június 30. Szombat, 16:29:25 #6161
Andreas

13
Nem elérhető  
Read 2018. Július 02. Hétfő, 11:10:08 #6162
Sabre

13

Küldtem neked elemzést PMben.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Július 02. Hétfő, 21:35:18 #6163
Fenrir

Elkezdtem Szabó Pétert hallgatni mostanság, állandóan hallgatom, nézem a videóit.
Imádom!!
Annyira bánom hogy nem találtam meg előbb.

Annyi meg annyi erőt ad hogy az hihetetlen... Megváltoztatja a gondolkodásom. Undecided - "Mostmivan?" Woot_Emoticon

Nem elérhető  
Read 2018. Július 03. Kedd, 11:42:31 #6164
Andreas

Valóban nagyon jó! Szeretem én is, könyvet is rendeltem tőle, bár még sajnos nem nagyon kezdtem el olvasni de a napokban mindenképp időt fogok szakítani rá 13
Nem elérhető  
Read 2018. Július 05. Csütörtök, 12:12:37 #6165
Sabre

Elkezdtem Szabó Pétert hallgatni mostanság, állandóan hallgatom, nézem a videóit.
Imádom!!

Annyi meg annyi erőt ad hogy az hihetetlen... Megváltoztatja a gondolkodásom. Undecided - "Mostmivan?" Woot_Emoticon

Hm, nekem is an tőle valahol hanganyagom. Valami pozitív cuccos hallgatása rám is rámférne ...

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Július 05. Csütörtök, 21:01:11 #6166
Fenrir

Imádom!!

Hm, nekem is an tőle valahol hanganyagom. Valami pozitív cuccos hallgatása rám is rámférne ...

Youtube tele van a videóival. Nézz belőle párat Wink
Én mellette még Brian Tracy Főnix szemináriumát hallgatom, utána jönnek a könyvei.  dance

Nem elérhető  
Read 2018. Július 05. Csütörtök, 22:40:01 #6167
Sabre

Én mellette még Brian Tracy Főnix szemináriumát hallgatom, utána jönnek a könyvei.  dance

Brian Tracy-t én is meghallgattam párszor (főnix szeminárium) de egy idő után rájöttem, hogy ebben is túl sok a "sötét folyosó". (ezt majd kifejtem egyszer ha lesz rá igény)

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Július 06. Péntek, 06:59:04 #6168
Fenrir

[/quote]

Brian Tracy-t én is meghallgattam párszor (főnix szeminárium) de egy idő után rájöttem, hogy ebben is túl sok a "sötét folyosó". (ezt majd kifejtem egyszer ha lesz rá igény)
[/quote]

Engem érdekelne az biztos. Eddig számomra nagyon tetszik amiket mond, es nagy igazsag van benne ha saját peldamat veszem.

Nem elérhető  
Read 2018. Július 14. Szombat, 15:58:39 #6169
Sabre

Te jó ég ... micsoda pangás van itt.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Július 15. Vasárnap, 11:28:49 #6170
Question!

Nyár van.  Grin-Vigyorog
Nem elérhető  
Read 2018. Július 15. Vasárnap, 12:34:32 #6171
Andreas

Első óriási nagy dolog ami kicsit gondolkozásra késztetett az online gamelések során az ma történt meg velem. Elkezdtem gameelni egy 27 éves nőt még kb 1 hónapja, nem mutatott érdeklődést, így jegeltem a dolgot. Tegnap azonban váratlanul megjelölt ismerősnek így gondoltam 1 hónap freez out után megpróbálom folytatni, ha már adott egy ioit ezzel az ismerősnek jelöléssel. Szuperul ment minden,nagyon jokat beszélgettünk, azonban ma egy kicsike lelkizés után rákérdeztünk egymásra hogy ki kivel él. Na itt kiderült hogy van neki egy 11 éves lánya...  Shocked
Furcsa ez így most, bár megpróbálom nem figyelembe venni, ami elég nehéz dolog. Tudom hogy ezt magamba kellene tisztáznom hogy bele e fér ez a dolog, de azért ha valaki járt már hasonló cipőben, az megoszthatná nekem az ezzel kapcsolatos tapasztalatait mert ez nekem teljesen új  sign0085
Nem elérhető  
Read 2018. Július 15. Vasárnap, 15:14:41 #6172
Sabre

Első óriási nagy dolog ami kicsit gondolkozásra késztetett az online gamelések során az ma történt meg velem. Elkezdtem gameelni egy 27 éves nőt még kb 1 hónapja, nem mutatott érdeklődést, így jegeltem a dolgot. Tegnap azonban váratlanul megjelölt ismerősnek így gondoltam 1 hónap freez out után megpróbálom folytatni, ha már adott egy ioit ezzel az ismerősnek jelöléssel. Szuperul ment minden,nagyon jokat beszélgettünk, azonban ma egy kicsike lelkizés után rákérdeztünk egymásra hogy ki kivel él. Na itt kiderült hogy van neki egy 11 éves lánya...  Shocked
Furcsa ez így most, bár megpróbálom nem figyelembe venni, ami elég nehéz dolog. Tudom hogy ezt magamba kellene tisztáznom hogy bele e fér ez a dolog, de azért ha valaki járt már hasonló cipőben, az megoszthatná nekem az ezzel kapcsolatos tapasztalatait mert ez nekem teljesen új  sign0085

Mindig messze kerültem azokat a csajokat akinek gyerekük volt. Egyszer belefutottam szórakozóhelyen egybe akinek mint kiderült van egy 2-3 éves gyereke meg férje is. Csak egy FC lett a dologból Cheesy aztán leráztam.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Július 15. Vasárnap, 15:29:04 #6173
Question!

Főleg, ha 16 évesen szült... az necces, az ilyesmi butább, "proli" csajokra vall.
Nem elérhető  
Read 2018. Július 15. Vasárnap, 16:22:42 #6174
Sabre

Engem érdekelne az biztos. Eddig számomra nagyon tetszik amiket mond, es nagy igazsag van benne ha saját peldamat veszem.

Mostanában rengeteg önsegítő könyvet adnak ki. Gondolkozz pozitívan. Pozitív lelki beállítottság. A legnagyobb féligazság a nemrégen elterjedt Titok című videó. De most nézzük meg hogy miről is szól ez az egész.
Nos kedves barátom ha érdekelnek az ilyen könyvek, bizonyára problémákkal küzdesz. Szeretnél megoldásokat találni rájuk. Jön is mindjárt a nagyszerű csodálatos, megoldás. A Titok, avagy a gondolataink hatalma. A Titok című mű fő mondanivalója. Gondolkozz pozitívan. Képzeld el hogy a tiéd. És a tiéd lesz! Buddhával példálóznak, hogy amik vagyunk az a gondolataink eredménye, bár Sákjamúni valószínűleg most rázná a fejét, ez így önmagában, nem elég. Ez így nem helyes. De nézzük is mit mond neked a Titok:

Gondolkodj pozitívan, és képzeld el hogy amire vágysz az a tiéd. Ha pl egy nőre vágysz, képzeld el hogy a nő szerelmes beléd. Ha elég erősen hiszel benne szerelmes lesz. A probléma evvel csak az, hogy csak a te oldaladról szemléli a világot. Azt láttatja, te vagy az univerzum ura, ha erősen akarod, bármi lehetséges.

Ha ezt elhitted, ki kell hogy ábrándítsalak. Nem vagy az univerzum ura. Tegyük fel hogy tetszik egy nő. Halálosan bele vagy esve. Egész nap képzelegsz róla. Elképzeled pucéron. Elképzeled hogy a barátnőd. Mire gondol szerinted a lány ilyenkor? Tegyük fel ha csak ismeritek egymást és más még nem volt. Eszébe se fogsz jutni. A saját élete köti le. Esetleg egy másik pasas. Arról álmodik hogy az aktuális barátjával mit fognak csinálni.
Sosem lesz szerelmes beléd. Sosem fogsz közel kerülni hozzá pusztán ennyivel.

Jól tálalt reklám. A kisgyerek leírja a bevásárló listát és az univerzum már hozza is a biciklit. Véletlenül sem a nagypapa, verejtékes munkával megszerzett pénzén veszi a gyermeknek a biciklit mert nagyfiú már.

Ez a felszín. De mi az amiért ez az egész veszélyessé válik. Képzelj el egy halandót, aki azt képzeli Isten és bármit megtehet.
Az egész azt mondja akkor leszel boldog, ha meg van mindened. Gondolkodj és megkapod. Mindent képes vagy megszerezni. Ha valamire sokat gondolsz bevonzod. Ez egy felfújt egoista tanítás. Azt mondja bőség van. Mindenkinek jut! Tegyük fel működik a dolog. Mert te nem az a henyélős fajta vagy, és a későbbi mintát, melyet leírok használod tudtodon kívül a gondolkodással együtt. Meglesz minden amire vágytál. 3 autó, luxushajó, arany Rolex gyémánt berakással. Szerinted ebből mindenkinek jutna? Az arany rolexedhez az aranyat, afrikai bányákból bányásszák. A gyémántot úgyszintén, ahol elnyomott szerencsétlen feketéket dolgoztatnak halálra érte. A hajód árából, egy tucat iskolát lehetne felépíteni Afrikában. Az autóid árából, egy falunak kórháza lehetne és gyógyszere. De ez a pénz nincs ott. Ott van az autódban. Ha mindenki meggazdagodna, úgy meggazdagodna mint ahogy jelenleg a felső középosztály. KÖZÉP OSZTÁLY TEHÁT NEM A MILLIÁRDOSOK. 10 földnek nem lenne elegendő erőforrása. Bizonyos alantas munkák pedig nem lennének elvégezve. A világgazdaság összeomlana.
A világban nincs bőség. Korlátozott erőforrásokkal rendelkezik.

Mosolygós emberek egy filmen mesélik, hogy szegény voltam, aztán rájöttem a titokra és hipp hopp bestseller író lettem.
Érdekes nem? A tag arról nem beszél hány álmatlan éjszakát dolgozott végig amíg megírta a könyvét. Csak arra hogy erősen gondolt rá és hipp hopp író lett. Egy 200 oldalas könyvet 2-3 hónap minimum hogy megírj. Ha nem fércművet írsz, több is.
Csak gondolj rá és megjelenik. Na persze.
Sok sikeres ember elmondja, hogy hogyan lett sikeres, kemény munkával. Naná, hogy ezt fogja mondani, még akkor is, ha csak az ölébe hullott, mert nem akarja csökkenteni a saját érdemeit. Arról is nagy a hallgatás, hogy és mi történik, azokkal akik keményen dolgoznak és mégsem lesznek sikeresek? Nos mivel ők nem sikeresek a kutyát sem érdeklik, teljesen mindegy, hogy mennyit dolgozott.

Addig rendben van hogy az az ember, aki vesztesként gondolkodik vesztes marad. A gondolkodás mód nagyban meghatározza azt, hogy milyen életet élünk. A gondolataink sokszor ellenünk dolgoznak. De mikor sikerül, egy pozitív gondolkodásmódot kialakítani, akkor az megsokszorozza a teljesítményünket. Az első tényező tehát marad a GONDOLKODÁS:
Ezt ki kell fejteni. A sikeres emberek nagy része, CÉLOKBAN GONDOLKODIK! A gondolkodásunk talán egyik legfontosabb része hogy CÉLOKAT TUDJUNK KITŰZNI. A célok határozzák meg majd később cselekedeteinket. Hosszú és rövid távon is érdemes foglalkozni a célokkal. Kíváló gyakorlat hogy minden este leírod hogy másnap mit akarsz elérni. Reálisan megtervezed a napod. Rangsorolod a teendőket, és ehhez tartod magad. Hosszú távon Hetes hónapos és éves sőtt 5 éves terveket is érdemes készítened, így mindig tudod merre tarts. Ezeket lebonthatod kisebb célokra.
A célkitűzés egyik legfontosabb tényezője, hogy LEBONTSD A DOLGOKAT. DARABOLD FEL. Készíts tervet róla hogyan fogod létrehozni. Így világosan láthatod majd hogy melyik nap mit kell tenned céljaid elérésének érdekében. Így többet haladsz majd mintha csak nekiugrasz egy rosszul körülírt tervtelen célnak.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Július 15. Vasárnap, 16:25:17 #6175
Sabre

Az előbb egy kicsit talán túlnyújtottam a dolgokat mégis kimaradt belőle valami, a legkézzel foghatóbb példa számomra : A főnököm múlt hónap legelején azt mondta, írjam le egy papírlapra hogy mennyit akarok keresni abban a hónapban. Leírtam 100 ezerrel többet. Azt mondta, hogy mindennap olvassam el ezt a mondatot, és meglátom "bevonzom" a pénzt. Tudtam, hogy netto fhasság, de miért legyek én bármi elrontója is? Veszteni valóm nem volt.
Aztán felnevettem és azt mondtam neki : "ez így csalás" mert eszembe jutott, hogy egy munkáért kapni fogok 125 ezret, plusz egy fordításért 45 ezret és haverom lóg 55ezerrel és azt is arra a hónapra ígérte. Tehát nem is 100ezerrel hanem több mint 200ezerrel fogok többet keresni abban a hónapban ...
Mindegy, mindennap szorgalmasan olvasgattam a feliratot. Eljött a hó vége és én meglepően szegény maradtam. Sad
Mi történt?
A fordítással átba$ztak, és ezért bottal üthetem a 45ezrem nyomát... az nincs.
Haver elment nyaralni tengerpartra, és ezért csak aug/szept környékén tudja megadni az 55-öt.
A 125 ezres meló közben csak 105 ezres lett, és el lett húzva (sokkal többet kellett érte dolgoznom mint elsőre tűnt) és kifizetés pedig "valamikor augusztusban". És egyébként ez az egyik oka, amiért nem tudok elmenni PUA táborba, bármennyire is szerettem volna.

Végülis még a biztosra vett dolgok sem következtek be, hiába olvasgattam mindennap.

Nesze neked univerzum, meg pozitív gondolkodás ... 

Ettől persze BT még nagyon sok jó dolgot mond, meg érdekes, de arra célzok, hogy az ilyen pozitív cuccokban rengeteg a wishfulthinking meg a netto baromság. A másik dolog, hogy többször vallásosságra buzdít, márpedig a vallásról (úgy unblock) megvan a véleményem, és nem pozitív.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Július 15. Vasárnap, 16:28:53 #6176
Sabre

Főleg, ha 16 évesen szült... az necces, az ilyesmi butább, "proli" csajokra vall.

Na igen. Ez eléggé így igaz

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Július 15. Vasárnap, 21:36:55 #6177
metal

Sabre, én még csak nem is hallottam a videóról, amiről beszélsz. Nem is kell, általánosságban szerintem nagyon sok önfejlesztő könyv olyan, amilyennek leírod.

A nyugati civilizációban azért van ekkora jólét, mert máshol valakik nyomorban vannak.
Mi azért tudunk azon gondolkozni a Bevásárlóközpontban, hogy fagyit vegyek vagy csokit, mert máshol valakik éhbérért dolgoznak. Nem látjuk ezt, mert sokszor a nyomor másik kontinenseken folyik. De a világ úgy működik, hogy ha az egyik embernek semmit vagy nagyon kevés dolgot kell tennie, hogy jól éljen, akkor azt valaki más szerzi meg neki, aki rosszul él. Nagyon sajnálom, de itt mi mindannyian olyan jólétben vagyunk, hogy más valaki szenved emiatt. Viszont, ha állandóan ezen rágódnék nem maradna épp az elmém, ahogy senkinek, aki állandóan ilyen tudattal és lelkiismeret furdalással él.

Igazad van, az írók rengeteget dolgoznak a könyveiken. Hozzáteszem, a bestsellerek az esetek nagy részében középszerű könyvek. Pont ezért ilyen népszerűek. Nem kell rajta gondolkozni és egy kicsivel az átlag alatti intelligenciával és kritikával bíró emberek is imádni fogják. Még egy ilyen könyvben is rengeteg munka van! (Bár jobban örülnék, ha ezek az emberek inkább valami hasznos dologgal foglalkoznának.)

Ellenben az igaz, hogy aki kevésbé tehetséges, rengeteg munkával és kitartással jobb lehet bármiben, mint egy tehetséges, de lusta ember.

Ez a célokban gondolkodás, írd le a terveidet jó dolog. Működik.
De! Figyelni kell, mert ha túl sokat akarsz, akkor nem fogod bírni, és akkor általában nem egy dologgal állsz le, hanem az egésszel egyszerre. Szóval csak szépen fokozatosan egy-egy tervel kell kezdeni.

Ez a gondolja szerelmedre és még ha nem is ismer akkor is szerelmes lesz ő is beléd dolog nem önfejlesztés, inkább akkor már vallás.

Sok könyv azt is írja, hogy hagyd a negatív embereket, csak vissza húznak. Jó, és ha testvérem negatív ember? Ne találkozzak vele? Baromság. Olyan negatív emberekkel, akik nem fontosak tényleg ne találkozz, bár ha valaki nem fontos neked akkor is elhagyhatod a találkozókat vele, ha pozitív személyiség. Miért? Mert minek találkozz vele, ha ő úgyse érdekel téged.

Reszkessen minden férfi, aki egy asszony kezét elnyeri és nem tudja fölkelteni annak szívében a legforróbb szenvedélyt. /Nathaniel Hawthorne - A skarlát betű/
Nem elérhető  
Read 2018. Július 15. Vasárnap, 22:01:11 #6178
metal

Ez a "proli" kifejezés egy általánosítás! De nem ez veri ki igazán a biztosítékot, hanem az,hogy butább. Nem ismerek senkit, aki ilyen fiatalon szült volna, de abban biztos vagyok, hogy az anyaság felelősségteljesebbé teszi a legtöbb nőt.

Gondoljatok bele, hogy ti milyenek voltatok 16 évesen. Biztos nem olyanok, mint most (kivéve, aki most 16), mennyivel érettebbek vagytok. Én most 24 vagyok, és basszus 14 évesen olyan voltam, mint a többi akkori 14 éves, mégis azt gondolom naiv voltam és butuska a mostani énemhez képest. Azóta annyit változtam, lehet, hogy ez a lány is. Főleg, hogy gyereket is kellett nevelnie, neki sokkal hamarabb kellett felnőnie, mint nekünk.

Bárkinek is végig futott az agyán, hogy mit is tesz itt. Mi ezen a fórumon azzal foglalkozunk, hogy csajokat szedjünk fel, vagy a meglévőkkel jobb legyen a kapcsolatunk. Rengeteget beszélünk arról, hogy kikapcsoljuk a nők logikus  gondolkozását, hogy csak az érzelmei után menjen, néhányan csak azért, hogy dughassanak egy jót. Itt akár ez is történhetett, talán nem volt óvszerük, egy 16 éves fiatal lány pedig nem tudott ellenállni egy domináns fiúnak. Megeshet. Tegyük fel így történt. Hibázott, de attól ő még biztos szereti a gyerekét.
Gondolkozhatott volna, és mondhatott volna nemet. De melyikünk állta volna meg 16 évesen, hogy szexeljen egyet a oneitisével vagy csak egy dögös csajjal a suliból, csak azért, mert nincs nála óvszer? Hát én biztos nem.
Ismeretek hiányában, buta prolinak nevezzük azt, aki 16 évesen az érzelmeire hallgatott?
Úgy gondolom ezen a fórumon ez hatalmas álszentség.

Ráadásul olyat is hallottam már, hogy valakinek az orvos az mondta nem lehet gyereke. Ezért nem védekeztek. Azóta két gyermekes családanya. És még a fogamzásgátlók se nyújtanak 100%-os védelmet!

Tisztelem ezt a nőt azért, mert nem az abortuszt választotta!

Reszkessen minden férfi, aki egy asszony kezét elnyeri és nem tudja fölkelteni annak szívében a legforróbb szenvedélyt. /Nathaniel Hawthorne - A skarlát betű/
Nem elérhető  
Read 2018. Július 15. Vasárnap, 22:20:37 #6179
Sabre

Ez a "proli" kifejezés egy általánosítás! De nem ez veri ki igazán a biztosítékot, hanem az,hogy butább. Nem ismerek senkit, aki ilyen fiatalon szült volna, de abban biztos vagyok, hogy az anyaság felelősségteljesebbé teszi a legtöbb nőt.

Gondoljatok bele, hogy ti milyenek voltatok 16 évesen. Biztos nem olyanok, mint most (kivéve, aki most 16), mennyivel érettebbek vagytok. Én most 24 vagyok, és basszus 14 évesen olyan voltam, mint a többi akkori 14 éves, mégis azt gondolom naiv voltam és butuska a mostani énemhez képest. Azóta annyit változtam, lehet, hogy ez a lány is. Főleg, hogy gyereket is kellett nevelnie, neki sokkal hamarabb kellett felnőnie, mint nekünk.

Bárkinek is végig futott az agyán, hogy mit is tesz itt. Mi ezen a fórumon azzal foglalkozunk, hogy csajokat szedjünk fel, vagy a meglévőkkel jobb legyen a kapcsolatunk. Rengeteget beszélünk arról, hogy kikapcsoljuk a nők logikus  gondolkozását, hogy csak az érzelmei után menjen, néhányan csak azért, hogy dughassanak egy jót. Itt akár ez is történhetett, talán nem volt óvszerük, egy 16 éves fiatal lány pedig nem tudott ellenállni egy domináns fiúnak. Megeshet. Tegyük fel így történt. Hibázott, de attól ő még biztos szereti a gyerekét.
Gondolkozhatott volna, és mondhatott volna nemet. De melyikünk állta volna meg 16 évesen, hogy szexeljen egyet a oneitisével vagy csak egy dögös csajjal a suliból, csak azért, mert nincs nála óvszer? Hát én biztos nem.
Ismeretek hiányában, buta prolinak nevezzük azt, aki 16 évesen az érzelmeire hallgatott?
Úgy gondolom ezen a fórumon ez hatalmas álszentség.

Ráadásul olyat is hallottam már, hogy valakinek az orvos az mondta nem lehet gyereke. Ezért nem védekeztek. Azóta két gyermekes családanya. És még a fogamzásgátlók se nyújtanak 100%-os védelmet!

Tisztelem ezt a nőt azért, mert nem az abortuszt választotta!

Lerövidítem, mielőtt szentté avatnád :
16 évesen képtelen volt a pinájára görcsöt kötni, és elég buta volt ahhoz, hogy amikor felcsináltatta magát meg is tartsa. A szülei tuti baromi boldogok voltak, hogy eggyel több kiskorú a családban, ugyanarra a fizetésre. Annak is tuti örültek, hogy így nyilván ugrott a lány továbbtanulása.
Most eltelt tizen X év, és a lány elvárja, hogy valaki beválallja őt, másvalaki poronttyával együtt.

Egy lánynak rengeteg(!) lehetősége van szexre. Még ha átlag alatti is külsőre, számunkra elképzelhetetlen mennyiségű lehetőséget jelent ez. Annyira sokat, amennyit szerintem itt a fórumon senki sem képes felmérni, akármekkora tudással és rutinnal rendelkezezzen, hozni pedig nyomokban sem.
Na most egy ilyen lehetőségekkel teli lány, képtelen arra (nesze neked hamarabb érés) hogy ha már felül  az első szembe jövő fhaszra, akkor tegyen is valamit azeellen, hogy később az egész társadalmat és leendeő párját is leterhelje anyagilag és erköcslileg.
és a gyerek? Ezek a gyerekek jellemzúően hasonlóan alulsikolázottak mint a drága jó anyjuk (én viszont személyesen több példát is ismrek) és az életpálya modelljük a 14 évesen pálinkázástól, a 16 évesen teherbeesésig terjed, meg a segélyen élésig (és nem, NEM C tipusú állampolgár egyik sem, hanem magyarok).

Úgyhogy így tiszteld őket ...

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Július 16. Hétfő, 06:27:39 #6180
metal

Én máshogy látom. Nem tudni miért 16 évesen engedett az érzelmeinek vagy becsúszott egy kis hiba. Volt annyira felnőtt, hogy ha már teherbe esett megtartsa. Szerintem jól döntött. Lehet, hogy a szülei nem örültek ennek, akkor gratulálok az erőhöz, hogy ellenállt, de lehet még kevésbé örültek volna ha elveteti.

Nyilván megköti a párkeresésben, hogy csak olyan jöhet szóba, aki a gyereket is bevállalja. Mondjuk ez egy elvált nőnél,  netán férfinál is így van. Ez van, alkalmazkodnia kell.

Előbb-utóbb jó esetben az a gyerek felnő és dolgozni fog. Akkor pedig már hasznot hoz a társadalomnak.

Sokan vannak akik 14 évesen pálinkáznak, aztán később beérnek és nem lesznek semmirekellők. Gondolom itt nem rájuk célzol. Az is lehet, hogy mikor a gyerek nagyobb lesz a nő össze szedi magát. Iskolába jár. 27 évesen sincs még vége egy ember életének. Megértem, hogy neked ilyen példáid vannak. És nem is akarlak meggyőzni semmiről azt leszámítva, hogy ilyen kevés információ alapján elítéljünk valakit.

Ne tagadjuk, valószínűleg, aki beleolvasott a korábbi bejegyzésekbe, annak eszébe jutottak a cigányok. Viszont az, hogy nem cigány, hanem magyar szerintem butaság. Számomra attól, hogy valaki cigány lehet pont ugyanannyira magyar mint én.

Most is tisztelem őket. Nem minden tulajdonságukat, de azt igen, hogy fiatalon teherbeesve megtartották a gyereket. Biztos, hogy szülői támogatással, de akkor is nevelik.

Sabre maradjunk annyiban, hogy nem egyezik a véleményünk. Ettől még tisztelem a PUA tudásod és nincs semmilyen ellenszenvem irántad. Smiley

Sokszor a legjobb barátaimmal se értünk egyet. De ez nem zavar minket a barátságban.

Nem elérhető  
Read 2018. Július 17. Kedd, 00:00:55 #6181
Sabre

Ne tagadjuk, valószínűleg, aki beleolvasott a korábbi bejegyzésekbe, annak eszébe jutottak a cigányok. Viszont az, hogy nem cigány, hanem magyar szerintem butaság. Számomra attól, hogy valaki cigány lehet pont ugyanannyira magyar mint én.

Tudom jól, hogy a C-sek között is vannak ilyenek meg olyanok. Én ugyanis éltem köztük. Magyar c1gányok között és bulgár c1gányok között is (ezutóbbi am ég és föld a magyarhoz képest, bár esélyes h valamelyest válogatott társaságot kaptam, mert gyanúsan normális volt mind ahhoz képest).
Sőt... a sokat szidott félelmetes törökök között is, akikkel nagyon jóban voltunk és együtt buliztunk, mindez alatt egy gyári lengyel barátnőm volt ... Szóval ezen rég túl vagyok. Jó és rossz ember van, nem ítélek el senkit amiatt honnan jött.

Sabre maradjunk annyiban, hogy nem egyezik a véleményünk. Ettől még tisztelem a PUA tudásod és nincs semmilyen ellenszenvem irántad. Smiley

Sokszor a legjobb barátaimmal se értünk egyet. De ez nem zavar minket a barátságban.

Ez egy korrekt f.asza válasz! Egyetértek veled! Smiley
Nincs harag természetesen Wink
(és nekem is van h a saját wingjeimmel sem értek egyet ettől még nem utálom őket. Ezt a hozzáállást szeretem)

Eh, ma láttam egy lányt, és szerelmes lettem (majdnem)... nemkéne ...

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Július 19. Csütörtök, 15:51:18 #6182
Sabre

Ejh, és a PUAfesztes hírlevelek még fájdítják  a szívemet Sad

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Július 21. Szombat, 23:44:01 #6183
Sabre

Össze kell szedjem... de mennyire mesélhetnék ...

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Augusztus 06. Hétfő, 22:18:03 #6184
Sabre

Ma összefutottam Metal-al. Kellemes beszélgetés volt, egy fárasztó nap után...

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Augusztus 08. Szerda, 15:48:43 #6185
Andreas

Na az a csaj akiről szó volt nemrég, azzal ennyi volt, komolytalan egy lány. A jó hír az viszont az hogy rájöttem hogy nekem nem hiányzik az hogy egy olyannal legyek együtt akinek van gyereke, ez hosszútávon nekem nem biztos hogy jót tenne. Na de viszont... Van egy üzlet ahol dolgozik 2 szőke menyecske, amikor az üzlet előtt elmegyek és kint cigarettáznak akkor az egyik mindig mosolyog nekem, én pedig azon kívül hogy vissza mosolyognék rá, semmi egyebet nem teszek. (AA) De ez csak annál van aki ránézésre HB 9es. A másik szöszi az egy HB7es lehet, őt meg is merném szólítani, ő mindig köszön nekem. Következő alkalommal így is teszek, megkérdezem tőle hogy honnan ismerjük egymást. Bármi a válasz, facén ismerősnek jelölöm, aztán elhívom egy találkozóra, lesz ami lesz  Cheesy
Nem elérhető  
Read 2018. Augusztus 10. Péntek, 08:56:44 #6186
metal

A héten Debrecenben töltöttem néhány napot. Párszor Sabréval is összefutottunk. Sokat tanultam tőle. Láttam, hogy jó úton haladtam eddig, de még nagyon az elején járok. Rengeteg mindent kell még megtanulnom és megtapasztalnom.

A mai napot arra szántam, hogy átgondolom a dolgokat és eltervezem a továbbiakat. Most úgy érzem ezt későbbre halasztom, mert hulla fáradt vagyok. A mai nap a pihenésé.

Sabre kössz a segítséget.

Nem elérhető  
Read 2018. Augusztus 10. Péntek, 10:25:29 #6187
Sabre

A héten Debrecenben töltöttem néhány napot. Párszor Sabréval is összefutottunk. Sokat tanultam tőle. Láttam, hogy jó úton haladtam eddig, de még nagyon az elején járok. Rengeteg mindent kell még megtanulnom és megtapasztalnom.

A mai napot arra szántam, hogy átgondolom a dolgokat és eltervezem a továbbiakat. Most úgy érzem ezt későbbre halasztom, mert hulla fáradt vagyok. A mai nap a pihenésé.

Sabre kössz a segítséget.

Örülök, hogy hasznos volt ez a pár összefutás. Smiley Végülis ha futólag is, de a wingjeimet is megismerhetted.

Én is pokoli fáradt vagyok ma (tudod a meló) de nemsokára indulok Pestre.

szívesen, te is jó arc vagy amúgy. Kár h olyan messze laksz.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Augusztus 10. Péntek, 10:27:37 #6188
Sabre

Van egy üzlet ahol dolgozik 2 szőke menyecske, amikor az üzlet előtt elmegyek és kint cigarettáznak akkor az egyik mindig mosolyog nekem, én pedig azon kívül hogy vissza mosolyognék rá, semmi egyebet nem teszek. (AA) De ez csak annál van aki ránézésre HB 9es. A másik szöszi az egy HB7es lehet, őt meg is merném szólítani, ő mindig köszön nekem. Következő alkalommal így is teszek, megkérdezem tőle hogy honnan ismerjük egymást. Bármi a válasz, facén ismerősnek jelölöm, aztán elhívom egy találkozóra, lesz ami lesz  Cheesy

Hogy jelölöd ismerősnek? ahhoz előbb face zárni kell majd Cheesy
Hajrá

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Augusztus 10. Péntek, 14:33:11 #6189
metal

Én is pokoli fáradt vagyok ma (tudod a meló) de nemsokára indulok Pestre.

Tényleg, el is felejtettem, hogy jössz. Jó szórakozást.

Nem elérhető  
Read 2018. Augusztus 10. Péntek, 22:06:43 #6190
Andreas

Persze ha sikerül a nevét megtudni, ez lemaradt   Cheesy
Nem elérhető  
Read 2018. Augusztus 12. Vasárnap, 11:48:52 #6191
Fenrir

Huhh mostanában nagyon elfoglalt vagyok a nyáron is tartó iskolával, szakdolgozat és sok vizsga miatt. Ettől fügetlenül kitaláltam hogy szeretnék majd amint lement minden vizsga elkezdeni egy 1 hónapos programot, ami az hogy 1 hónapon át minden nap új csajjal megismerkedve csináljak közös képet. Ez a mostani terv, a másik pedig egy komolyabb és nehezebb miszerint minden hónapban új barátnőt szerezni. Ezt úgy értve hogy lesz valaki, azzal tart ameddig tart, és ha szétmegyünk, akkor 1 hónapon belül találni másikat, és ezt így csinálva.  Cheesy Komolynak hangzik.

Nem elérhető  
Read 2018. Augusztus 12. Vasárnap, 14:17:13 #6192
Sabre

Ezt úgy értve hogy lesz valaki, azzal tart ameddig tart, és ha szétmegyünk, akkor 1 hónapon belül találni másikat, és ezt így csinálva.  Cheesy Komolynak hangzik.

Én ezt 2009ben tudtam tartani. Abban az évben 4 barátnőm volt.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Augusztus 13. Hétfő, 19:41:11 #6193
Fenrir

[/quote]
Én ezt 2009ben tudtam tartani. Abban az évben 4 barátnőm volt.
[/quote]

Na az király! Bízom benne hogy én is valami hasonlót hozok össze.  Cheesy

Nem elérhető  
Read 2018. Augusztus 14. Kedd, 09:51:26 #6194
Sabre

Na az király! Bízom benne hogy én is valami hasonlót hozok össze.  Cheesy

Mondjuk ehhez szerencse is kellett, meg más dolgok, pl valamennyi pénz is.
Egyébként a negyedik aztán 22 hónapig eltartott Cheesy

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Augusztus 15. Szerda, 19:55:49 #6195
Fenrir

Mondjuk ehhez szerencse is kellett, meg más dolgok, pl valamennyi pénz is.
Egyébként a negyedik aztán 22 hónapig eltartott Cheesy
[/quote]

22? Jesszus. Az jó hosszú idő xd

Tegnap reggel buszmegállóba ránéztem egy csajszira, aki utána 2x rám, aztán odamentem leülni hozzá dumálni. Tök jófej volt, beszédes, stb. Csak kiderült hogy van barátja, aki rá 5 percre megjelent, így nem fűztem be xd

Nem elérhető  
Read 2018. Augusztus 15. Szerda, 20:34:28 #6196
Sabre

Csak kiderült hogy van barátja, aki rá 5 percre megjelent, így nem fűztem be xd

Tudnád, hogy hányszor járok így ... Már 1000ft-osával is jó lenne.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Szeptember 14. Péntek, 17:04:29 #6197
gabesz939

hehe

Gondolom azért mert a magadfajták miatt az utóbbira nagy igény van (most gonosz voltam, bocsi).

Eszembe jutott : Gabesz939-re emlékeztetsz
A képet igaz nem látom, de van egy sejtésem, hogy nem pozitiv értelemben irtad ezt. Cheesy

Nem "bírtam" az összeset visszaolvasni, de pár hozzászólásomat igen.. hát durva. Smiley

"Mi ez, hagymásbab? -Nem, krumplis hal... -Én is szeretem a hagymásbabot!
 Ha fej, enyém, ha írás, megfelezzük. "
Nem elérhető  
Read 2018. Szeptember 14. Péntek, 17:12:50 #6198
Sabre

A képet igaz nem látom, de van egy sejtésem, hogy nem pozitiv értelemben irtad ezt. Cheesy

Nem "bírtam" az összeset visszaolvasni, de pár hozzászólásomat igen.. hát durva. Smiley

Hm, már nem emlékszem ... xD
Hát változnak az emberek.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Szeptember 22. Szombat, 00:46:28 #6199
Sabre

Jimmi, ha erre jársz (járj erre ) : neked mennyire hiányzik USA és NYC?
Azért kérdezem mert te is voltál ott ...

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Oldalak: 1 ... 120 121 122 123 [124] 125 126   Fel
Ugrás:  

Copyright: Puafesztivál 2009-2019 / - / Csajozás, személyiségfejlesztés, életstílus már 11ik éve

Preexpertek vagy felfele Fórumrész: csak tagok láthatják
Nem találhatóak hozzászólások.

Facebook Like! Smiley

* Üdv Újra itt!

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

* Szavazz!
  • Mennyi pénzt keresel havonta? (Ft, nettó)
  • Pont eltartanak, nincs saját jövedelmem
  • 1 (3%)
  • -
  • Pont 99 ezer Ft (minimálbér) alatt
  • 1 (3%)
  • -
  • Pont 99-130 ezer Ft
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont 131-200 ezer Ft
  • 5 (17%)
  • -
  • Pont 201-300 ezer Ft
  • 7 (24%)
  • -
  • Pont 301-500 ezer Ft
  • 10 (34%)
  • -
  • Pont 501 ezer -1 millió Ft
  • 4 (13%)
  • -
  • Pont 1 millió Ft felett
  • 1 (3%)
  • -
  • Pont a megtakarításaimból élek
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont külföldön dolgozom, külön válaszolok
  • 0 (0%)
  • -
  • Összes szavazó: 29
  • Témakör megtekintése

* Új Tagjaink Üdvözlése
Siker vagy bukás, más kimenetelem nem lehet írta Békés_harcos
[2019. Augusztus 10. Szombat, 00:01:06]

* Legfrissebb OFF Stuff
Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic írta Jimmi
[2019. December 05. Csütörtök, 18:56:59]

Mi a hegedű van a fórummal? írta szex
[2019. Október 23. Szerda, 21:52:15]

Tegyük fel, hogy nyertél a lottón... írta Robi95
[2019. Augusztus 19. Hétfő, 12:57:41]

Nők félrelépnek? - megcsalás máshogy írta szex
[2019. Augusztus 17. Szombat, 22:56:24]

Calendar
december 2019
vas hét kedd sze csüt pén szo
1 2 3 4 5 6 [7]
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Nincsenek naptári események.

* Havi top hsz.ó
Fenrir Fenrir
10 üzenet
metal
8 üzenet
Sabre Sabre
6 üzenet
Question!
5 üzenet
Jimmi Jimmi
2 üzenet
WildStyle WildStyle
2 üzenet
szex
2 üzenet
Robi95 Robi95
1 üzenet
gabesz939
1 üzenet
angelcica
1 üzenet
Robert_Flynn Robert_Flynn
1 üzenet

* Nézd meg mire szavazol!
  • Konyhában mennyire vagy aktív?
  • Pont Inkább hideg kaján élek.
  • 13 (16%)
  • -
  • Pont Havi 1x szoktam főzni.
  • 10 (12%)
  • -
  • Pont Havi ~5 alkalommal.
  • 20 (24%)
  • -
  • Pont Havi ~10 alkalommal.
  • 3 (3%)
  • -
  • Pont Rendszeresen.
  • 30 (37%)
  • -
  • Pont Étterembe járok.
  • 5 (6%)
  • -
  • Összes szavazó: 81
  • Témakör megtekintése

* FórumTagsági szintek
Elite - Legjobb, legtapasztaltabb fórumtagjaink
Pua Expert - 90%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad
Pua PreExpert - 70-80%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad, majdnem Expert.
Elegant - 200 hsz. felett, legtöbb jogot élvezi
Special - 100 hsz. felett
Power - 25 hsz felett
Részletesen katt!

Theme Update by Runic Warrior Originally created by m3talc0re
Az oldal 0.661 másodperc alatt készült el 55 lekéréssel. (Pretty URLs adds 0.217s, 27q)

Google visited last this page Ma - 01:27:19