Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic
Az Intelligens Csajozási Pua Fórum

Bővített keresés
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
2018. December 12. Szerda, 09:01:13
Hírek: Kontakt telefon: +36/20-516-4576
Regisztrálási probléma, megosztani való: akkor kérlek írj az info@puafestival.com címre. Ha új topikot, témát nyitnál a fórumon: Kérdésed van, vagy segítséget kérsz, akkor ezt a topikot (katt!) mindenképp olvasd végig!

FULL Tréningre jönnél: Legközelebbi szabad "Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréningre": Jelentkezz most! Katt!
Jimmivel itt tudod biztosan felvenni a kapcsolatot:jimmi@puafestival.com.
collapse
Üdvözlünk a PUA fórumon, Intelligens Csajozási Fórum!
Miért érdemes regisztrálni az Intelligens Csajozás Fórumra? 035
Avagy Amit Látogatóként, Vendégként nem láthatsz!

- ISMERKEDŐS, MOTIVÁCIÓS VIDEÓK!
- HALADÓBB FELSZEDÉSI PROBLÉMÁK KITÁRGYALÁSA
- ONLINE (IWIW, FACEBOOK, MSN) CSAJOZÁS, ISMERKEDÉS
- AZONNAL LETÖLTHETŐ ISMERKEDÉSI, ÖNFEJLESZTŐ KÖNYVEK, ANYAGOK, DVD-k!
- HITEK, TÉVHITEK AZ ISMERKEDÉSBEN, CSAJOZÁSBAN
- DOMINÁNS ALFA FÉRFI
- CSAJOZÓSTÁRS és WINGPARTNERKERESŐ FÓRUMRÉSZ
...
És Még legalább 10 IZGALMAS Fórumrész!
Szeretnéd, hogy meggyőzzünk? Katt!Csajozás Kezdőknek és Haladóknak!

Oldalak: 1 ... 121 122 123 124 [125]   Le
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában Téma Eszközök  
Read 2018. Szeptember 22. Szombat, 11:59:29 #6200
Jimmi

Re:Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic

Nem hiányzik nagyon! De jó lenne még menni!

"Nők megismerése és ünneplése - ez a kulcs!"

"be social!"

FérfiKommunikációs Cégem és Oldalam, katt!

Privát képzés és coach, érj el maximális sikert, minél gyorsabban! Most!

Küldhetsz sms-t is, ha valami sürgős: +36/20-516-4576
Nem elérhető  
Read 2018. Szeptember 22. Szombat, 12:47:46 #6201
Sabre

Nem hiányzik nagyon! De jó lenne még menni!

Én is nagyon szeretnék már menni. Eddig kétszer volt olyan, hogy végre eljutok, de eddig még nem sikerült Sad

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

Mielőtt PMben kérdeznél tőlem, olvasd el!

"Azt beszélték róla, hogy visszafogott csávó,
de egyre inkább látszott, hogy terepen tornádó!"
- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Szeptember 25. Kedd, 21:43:20 #6202
Sabre

Ma jó napom volt. Annak ellenére h összefutottam az egyik ex one-it-isemmel is.

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Október 01. Hétfő, 21:42:03 #6203
Fenrir

Tegnap voltam Pesten, Szabó Péter előadásán, és iszonyat jól éreztem magam. Rengeteget tanultam.
Sajnos Brian Tracy, aki miatt főképp mentem, nem tudott eljönni, mert kórházba került.  Sad
Ettől függetlenül király volt.  Grin-Vigyorog

,,Aki elpusztít egy életet, olyan bűnös, mintha az egész világot pusztította volna el; és aki egy embert megment, az egész világot menti meg."
Nem elérhető  
Read 2018. Október 02. Kedd, 22:01:36 #6204
Sabre

Tegnap voltam Pesten, Szabó Péter előadásán, és iszonyat jól éreztem magam. Rengeteget tanultam.
Sajnos Brian Tracy, aki miatt főképp mentem, nem tudott eljönni, mert kórházba került.  Sad
Ettől függetlenül király volt.  Grin-Vigyorog

Hát sajnálom, hogy BT nem jött el, nem volt szerencséd. De biztos király volt.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Október 04. Csütörtök, 12:30:23 #6205
Sabre

Almási Kitti vlog: Miért nem tudnak ismerkedni a mai férfiak?
https://www.youtube.com/watch?v=9Pq1tWVqoCo

Nagyon röviden : A nőknek műtrágya a belső játékuk, és ezért a férfiaknak lett nehezebb Sad

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Október 09. Kedd, 18:24:50 #6206
J.D.

Nagyon röviden : A nőknek műtrágya a belső játékuk, és ezért a férfiaknak lett nehezebb Sad

Érdekes téma, elolvastad alatta a kommenteket?

Neked mik a tapasztalataid?
Nem elérhető  
Read 2018. Október 10. Szerda, 11:12:32 #6207
Sabre

Érdekes téma, elolvastad alatta a kommenteket?

Neked mik a tapasztalataid?

NOs, meglehetősen hosszan tudnék irni erről a kérdésről.

Mikor ilyeneket látok, ismét erősödik bennem az a dolog, amit már ovodás korom óta gondolok,  mégpedig azt, hogy engem diszkriminál a társadalom azért, mert pöcsöm van és nem puncim. ÉS 4 éves koromban már igazam volt, a későbbi tapasztalatok ezt mind csak alátámasztották, hogy jobb lett volna nőnek születnem.
Ugyebár engedjük őket előre, kivételezések suliban stb. majd rájöttem, hogy egy nő könnyebben boldogul az életben, elvégre ügyintézéstől kezdve mindnehol egy nőnek szimpibb egy núi ügyfél mint egy férfi, a férfin múlik a dolog akkor meg pláne. (tipikus eset : a kedvenc kocsmámban is mindig  a jó csajokat szolgálják ki először, akkor is ha én már percek óta ott állok a pultnál - az más kérdés h ha én lennék a pultos pont őjket szolgálnám ki utoljára, hogy sokáig nézhessem őket Cheesy )
Emelett a mai törvények és szociális háló szempontjából is sokkal kellemesebb érzés nőnek lenni. (Sok munkahelyen is már a bekerülésnél előny, hiába rinyálnak az amúgy nemlétező paygap és egyéb dolgok miatt)

Szóval adott az, hogy nekik pár téren előnyük van (amit még hosszasan lehetne tárgyalni) a férfiakhoz képest, és akkor jön a legnyilvánvalóbb pálya :
A szexpartner találás. Hát a nőknek ennél egyszerűbb nemigen van. Na meg persze a párkapcsolat, meg az igények. Mindjárt kitérek rá, de előbb egy érdekesség.
Mikor középsuliba bekerültem az osztályban pont fele-fele (15-15) volt a fiú-lány arány. Kezdetben 2 lány volt aki már nem volt szűz, plusz egy aki már csókolózott, fiúk közül mindenki az volt, sőt senki nem is csókolózott még. Érettségikor pedig az osztályban egyetlen lány sem volt már szűz, mig fiúk közül ezt csak hárman mondhattuk el magunkról.

A több lehetőséget az is alátámasztja, hogy gyakran beszélgetek csaj ismerősökkel, konkrétan arról is, hogy kinek milyen kapás van. Van pl egy ismerős csaj, aki átlagostól kicsit gyengébb külsőben. Az elmúlt 1 évben 6 fiúval feküdt le, ebből 4-el többször is, és kb 10-12vel kavart (vagyis kc-zett) csak úgy. Hát ez, nem lenne rossz eredmény még nekem sem! Ok, ezt talán tudom hozni, de nekem kellett ehhez tanulni 10 év PUA.
Amikor pedig átlag felettieket kérdezek (a 7-8asoknak van a legtöbb lehetőségük úgy vettem észre) akkor ezek a számok sokszor eléggé megugranak, némilyeiknek olyan statisztikája van, hogy a legszebb legjobb eredményeimet is torony magasan verik, és még 10 évnyi PUA-t sem kellett hozzá tanulni! Csak mert szépek...
Persze lehet jönni, hogy de nekik fontosabb egy stabil párkapcsolat (mintha nem mind bevallotta volna már, hogy élvezik a szexet, meg az egyéjszakásokat is) el is jutottunk a következő részhez.

Na most, emiatt (mivel képesek igazán bőségtudatban élni) meg mert ilyen azt emberi természetük, a nők mindig felfelé kacsingatnak. Ami nagyon rossz, mert azonos ligában képesek lennének harmonikus kapcsolatot kialakitani, de nekik az enm kell. Mennek felfelé, amiből sok bonyodalom lesz. Elsősorban azoknak a férfiaknak az életében akikhez illettek volna, éls akik kénytelenek lejjebb adni az igényüket vagy egyedül maradni. Majd az övékében is, hiszen a fentebbi férfi hamar rájuk unhat. Persze van amelyik eddigre bebiztositja magát gyorsan esküvő meg gyerek. Ahogy a lenti kommenteknél is irták, a " házasság egy férfi ellenes intézmény, melynek 50%-a válással végződik, és 76,7% a nő indítja el a bontó pert. Ezt nem én találtam ki, hanem a KSH, lehet utána nézni! Orosz rulett három tölténnyel. A hajléktalan férfiak 70% nem az alkohol, a drog, vagy szerencsejáték miatt lesz földön futó, hanem a válás miatt! A többi már csak az okozat. Összefoglalva a házasság egy előnytelen pénzügyi társulás is, egy rendkívül nagy kockázattal járó gazdasági fúzió. ".

Ezután mi történik a nőkkel? 35-40 évesen visszakerülnek a "húspiacra" rosszabb esetben gyerekkel, ahol aztán ugyanolyan magasan tartják az igényeiket és olyan férfi kell nekik, (egzisztenciálisan, külsőre stb) aki lazán megkaphat egy 25 évest is, és nyilván azt fogja választani. Ekkor jön a megalkuvás, meg a fhasz körhinta, majd pár év múlva az, hogy vagy teljesen egyedül marad, vagy betegápoló lesz egy 5-10 évvel idősebb férfinél, miközben ő már szószerint senkinek sem kell.

A mai férfiak is érik a pénzüket, hiszen ez a generáció az elvált gyerekeiket egyedül nevelő nők generációja már, ahol anyuci neveli bétává pici fiacskáját (elég bele gondolnom, hogy én anyám is milyen erőteljesen nevelt bétává, hogy öcsémet meg sikerült konrkétan gammává nevelnie)  vagy azokat akik segitségért jöttek hozzám, és sokakról kiderült, hogy anyuci egyedül nevelte őket, és máris rájöttem miért béta/gamma/omega szegénykém.

Aztán marad a kevés férfi akire nedvesednek ezekután, azokért meg megy a verseny, és ha nem őket választják, akkor meg a "nem tudott ismerkedni" szöveg. Értékválság meg valóban van, azt vettem észre, hogy a pénz jobban számit mint valaha. De a külső is, mert minden általam megkérdezett csaj bevallotta, hogy az első két helyen áll a külső. Tök alap pl hogyha valaki "helyes" akkor de jó lenne ha idejönne, és saját szememmel láttam, hogy mindenféle műtrágya dumával megetetik a nőt, aki aztán le is lép velük... Utána meg megy a duma, hogy végülis helyes volt, és csak ez számit.
Mig aki nem helyes, az odajöhet magabiztosabban stb, le lesz koptatva. (mivel átlagos külsejű vagyok ami sajnos az inkább nem ehyles mint abba a kategóriába esik -> lévén a nők felfelé kapaszkodnak) igy elégsokszor hibátlan nyitásokkal is voltam elküldve a francba. Aztán odament joibban kinéző haverom rosszabb nyitással, rosszabbul kivitelezve, mégis maradhatott a setben. 
Egyébként is, már a nagy egyenjogúságban meg akármiben lassan az ember alig tudja, hogyan szóljon a nőhöz, hogy ne kapjon egy zaklatási pert a nyakába (mondjuk ez szerencsére errefelé meg nem jellemző).

Most nicns több időm irni erről.

(Uh, azt hiszem egy közelgő podcats témái ezek is lehetnének kifejtve jobban)

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Október 10. Szerda, 13:44:57 #6208
Pityler

Nocsak, nem is gondoltam, hogy ilyen kvázi nőellenes, a fórum szellemiségével részbe szembemenő posztot fogunk itt olvasni tőled. Smiley

És még mindezek mellett ugyebár, hogy az életnek már tényleg szinte minden területén egyre inkább előnyt élveznek a nők, még feminizmus is van, azaz egyenlőséget követelnek. Cheesy Vagy mit is követelnek egyébként?

A házasság dologhoz még annyit hozzáfűznék, hogy tegyük fel, azt hiszed, megtaláltad életed párját, összeházasodsz vele, minden szép és jó, csináltok 1-2 gyereket, mindent megteszel a családodért, a beledet kidolgozod, aztán egyik nap gondol egyet, hogy ő már nem szeret, nem akar veled élni, elváltok, a bíróság neki ítéli a gyerekeket, a vagyon felét, fizetheted a nem kevés tartásdíjat életed végéig, a kölkö(ke)t jó esetben hetente egyszer láthatod, vagy az anyja neveli őket egyedül, vagy valami seggfejjel, esetleg szerencsés esetben talál valami normális palit, de ez ritka. Szóval ezek nagyjából a kilátások, ezért jött létre az MGTOW.

Ja igen, és hogy miért hanyatlik a PUA népszerűsége. Az a nagyon kevés normális nő, aki még talán akad elvétve, az nyilván tartósan boldog párkapcsolatban, házasságban él valami normális fickóval. Bár állítólag a nők sose fogynak el, hiszen mindig nőnek fel újak, nos, a felnövő új generációról meg inkább ne is beszéljünk.
Nem elérhető  
Read 2018. Október 10. Szerda, 19:27:34 #6209
Sabre

Nocsak, nem is gondoltam, hogy ilyen kvázi nőellenes, a fórum szellemiségével részbe szembemenő posztot fogunk itt olvasni tőled. Smiley

Ugyan, nem nőgyűlölő ez a post, csak tényeket irok le. Maximum is az irigykedőt tudnám ráhúzni, akárhogyis nézem.

A házasság dologhoz még annyit hozzáfűznék, hogy tegyük fel, azt hiszed, megtaláltad életed párját, összeházasodsz vele, minden szép és jó, csináltok 1-2 gyereket, mindent megteszel a családodért, a beledet kidolgozod, aztán egyik nap gondol egyet, hogy ő már nem szeret, nem akar veled élni, elváltok, a bíróság neki ítéli a gyerekeket, a vagyon felét, fizetheted a nem kevés tartásdíjat életed végéig, a kölkö(ke)t jó esetben hetente egyszer láthatod, vagy az anyja neveli őket egyedül, vagy valami seggfejjel, esetleg szerencsés esetben talál valami normális palit, de ez ritka. Szóval ezek nagyjából a kilátások, ezért jött létre az MGTOW.

Ezért nem fogok megházasodni semmikor. MIkor az előző bnőmnek mondtam, akkor kiakadt, hogy pedig az milyen romantikus meg cool dolog és egész életében erről álmodik. Mondtam neki, hogy akkor álmondojon mással.
A mostani szerencsére egyetért Smiley (igaz felvázoltam neki azt, hogy az anyagi oldala is milyen durva, meg mekkora égés a válás stb.)

Ja igen, és hogy miért hanyatlik a PUA népszerűsége. Az a nagyon kevés normális nő, aki még talán akad elvétve, az nyilván tartósan boldog párkapcsolatban, házasságban él valami normális fickóval. Bár állítólag a nők sose fogynak el, hiszen mindig nőnek fel újak, nos, a felnövő új generációról meg inkább ne is beszéljünk.

Nem értem a normális nők száma és a PUA népszerűsége hogyan függ össze... DE : a sosem fogynak el, és elfnövő generációról annyit, hogy bullshit, és aki ezt állitja nem gondolhatja komolyan. Vagy az az elképzelés, hogy majd 30-35 évesen az álltalános iskolák előtt ácsorgunk és várjuk a nyolcadikosokat, mert ők az új generáció?
A mi generációnk, meg fénysebesen megy le a térképről, hiszen vagy tartós párkapcsolatba kerül, vagy 1-2-3 gyerekkel leharcolva, a faszkörhintán ülve próbál a mi ölünkbe csöppenni. Az meg szerintem nem sokaknak kell...

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Október 10. Szerda, 20:15:41 #6210
J.D.

Ejha Sabre, ez neked egy nagyon központi téma úgy látom.
Én nem látom ilyen sötétnek a helyzetet. Elvégre minden helyzetben én döntök, csak akkor kell függenem kicsinyes nőktől ha én azt választom. Az a férfi aki úgy gondolja jobb lett volna ha nőnek születik, nem becsüli meg az életet kellően.

Frusztráló lehet ha az egyik fél (nő) megkapja a másik fél (férfi) előnyeit de a férfiaknak csak az marad ami eddig is. Elvégre attól hogy egy nő szavazhat, attól még egy férfi nem fog tudni szülni. Épp ezért kell a különböző előnyök, nyereségek felhőjén, nagysággal felülemelkedni.

Pityler, tudtam hogy belenyúlsz a témába, csak azt nem tudom mi közöd hozzá. Persze mióta csóró vagyok én is megvetem a pénzt és kitaláltam hogy az az ördögtől való.
Nem elérhető  
Read 2018. Október 10. Szerda, 20:48:23 #6211
Sabre

Ejha Sabre, ez neked egy nagyon központi téma úgy látom.

Konkrétan melyik része? Mert több szálat is érintettem.

Én nem látom ilyen sötétnek a helyzetet. Elvégre minden helyzetben én döntök, csak akkor kell függenem kicsinyes nőktől ha én azt választom. Az a férfi aki úgy gondolja jobb lett volna ha nőnek születik, nem becsüli meg az életet kellően.

LOL: De ne felejsd hogy csak azok a lehetőségek közül dönthetsz amiket kapsz. És néha az ember azt sem tudja melyiket válassza, hogy kevésbé legyen rossz. Jöhetnék egzakt példákkal, de teljesen fölösleges.
Az hogy ovis, iskolás koromban ezt gondoltam, nem jelenti azt, hogy most is ezt gondolom. De ha netalán mégis, akkor is lehet igazam. Ettől még nem fogok rohanni átoperáltatni magamat Cheesy 

Frusztráló lehet ha az egyik fél (nő) megkapja a másik fél (férfi) előnyeit de a férfiaknak csak az marad ami eddig is. Elvégre attól hogy egy nő szavazhat, attól még egy férfi nem fog tudni szülni. Épp ezért kell a különböző előnyök, nyereségek felhőjén, nagysággal felülemelkedni.

Pityler, tudtam hogy belenyúlsz a témába, csak azt nem tudom mi közöd hozzá. Persze mióta csóró vagyok én is megvetem a pénzt és kitaláltam hogy az az ördögtől való.

Engem nem érdekel hogy a nő szavazhat (sokkal inkább kötném politikai tájékozottsághoz mint nemhez), pont annyira mint ahogy szülnmi sem akarok. Nem ezekre gondoltam előnyök alatt. 

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Október 10. Szerda, 23:53:30 #6212
J.D.

Ez az egész párkapcsolat téma és hogy nőkhöz hasonlítgatod magad. Többször is feljött már, kicsit az jön át hogy neked ez az egész csajozás egy céltalan erőbefektetés. Mintha olyan cél felé haladnál ahol már nem élvezed az utat, de soha nem is akarsz célba jutni.

A hozzáállásod/nézőpontod megválasztása mindíg teljesen szabad. Ténylegesen X dolog van és ezt véges végtelen féle képpen tudod nézni. Mondjuk Pisti neje vitte a házat és a gyerekeket. Ebből nem mindenkinek az fog lejönni hogy a házasság rossz, vagy hogy a nők gonoszak. Lehet Pisti egy pöcsfej volt, vagy lehet Pistinek az volt a sorsa hogy világjáró legyen, amiben a gyerekek és a háza hátráltatta, tehát valószínűleg neki ez pont előnyére vált és hálás lehet érte a volt feleségének.
Nem tudjuk, emberek vagyunk nem tudunk semmit, esetleg statisztikákból, de ha valami 99%-ban igaz ki mondja ki hogy mi nem az 1%-ba tartozunk?
Téged diszkriminál a társadalom vagy inkább te diszkriminálod magad? Egyébként kitől kapsz választási lehetőségeket? Kitől függ az életed?

A szavazós csak egy példa volt, nem is konkrétan neked szólt.
Nem elérhető  
Read 2018. Október 18. Csütörtök, 20:28:38 #6213
Fenrir

Húú. Most jutott eszembe hogy már több mint 1 éve puafeszt forumon vagyok, és ezzel együtt kezdtem komolyabban a pua-t.
Voltak hullamvolgyek. Volt idoszak hogy nagyon jol ment, majd visszaestem, kesobb ujra feltornaztam magam es most ismet lenn vagyok ugy erzem.
Most kinn vagyok nemetorszagban melozni, de estenkent olvasom ujra az MM-et es tanulom ujra a pua-t komolyabban, hogy feltoljam a szintet, mert nelkule nagyon nem kóser. Már 1,5 éve szakitottak velem, azóta csak egy cumi volt, és 2-3 csajjal csókolózás. Ez kibaszott gyér...
Szoval ujra nyomom es arra gondoltam hogy ugy veszem ra magam a komolyabb terepezesekre, hogy haver mindig messzirol videra veszi, es pedig teloval a hangot, majd elemzem mit ronthattam el vagy mit csinaltam jol.
Ez a tervem. Bizom magamban, hogy sikerulni fog.
Na megyek vissza olvasni tovabb, utana ujraolvasom a Játszmát is, illetve David X es a BadBoy lifestyle-t is. Cheesy

Ui.: Pont most van Mistery-nek mentor programja, ahol azt hiszem 7-8 diakot képez ki pua mesternek, és amjt feltoltott kép, ott Style (Neil) is ott van köztuk. :O Cheesy

,,Aki elpusztít egy életet, olyan bűnös, mintha az egész világot pusztította volna el; és aki egy embert megment, az egész világot menti meg."
Nem elérhető  
Read 2018. Október 27. Szombat, 14:38:19 #6214
Sabre

Ui.: Pont most van Mistery-nek mentor programja, ahol azt hiszem 7-8 diakot képez ki pua mesternek, és amjt feltoltott kép, ott Style (Neil) is ott van köztuk. :O Cheesy

Végülis őt is képezte ... Style meg lehet szakmát  vált mert ez jobban fizet mint az irás

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Október 27. Szombat, 14:45:39 #6215
Sabre

kicsit az jön át hogy neked ez az egész csajozás egy céltalan erőbefektetés. Mintha olyan cél felé haladnál ahol már nem élvezed az utat, de soha nem is akarsz célba jutni.

Ez a rész azt mutatja, hogy mennyire rosszul tudnak az emberek következtetni.
Sosem gondoltam, hogy céltalan erőbefektetés csupán, hogy a csajok tizede, százada erőbefektetéssel érnek el messze többet mint mi.

Az pedig, hogy nem élvezném az utat megint csak netto tévedés, hiszen már 8-9 éve leirtam a fórumon, hogy a sikeres game egyik titka, hogy élvezed az utat, a játszmát. És ezt azóta sokszor leirtam, több helyen és ehhez tartom magam. minden gamet igyekszek élvezni, és úgy megélni, hogy MOST JÓ, és még tanulhatok is belőle.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. November 04. Vasárnap, 00:41:53 #6216
Sabre

A buszon kinéztem egy szép fonott hajú szőke szemüveges lányt aki néha rám is nézett akárhányszor visszanéztem elkapta a tekintetét. Nem hallgatott zenét, nem telefonozott, ami szabadpálya extra!  Leszálláskor direktben megnyitottam "szia, idejöttem mert tetszel nekem" hátizsákkal meg csomagokkal volt. Anna. 3 puszi és kézfogás. Szemüveges, szőke 20 körüli fonott hajú istennő volt, szerény cipőben és nadrágban, se fülbevaló se semmi.  Mondta h  nagyon tetszik neki h én csak igy idemertem jönni, de ő utazik tovább, és bárcsak máskor jöttem volna, mert egy teára (ő vetette fel) szivesen leülne velem beszélgetni, de ez most felejtős.
(én és a mázlim Sad )

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. November 10. Szombat, 20:09:15 #6217
Jimmi

A buszon kinéztem egy szép fonott hajú szőke szemüveges lányt aki néha rám is nézett akárhányszor visszanéztem elkapta a tekintetét. Nem hallgatott zenét, nem telefonozott, ami szabadpálya extra!  Leszálláskor direktben megnyitottam "szia, idejöttem mert tetszel nekem" hátizsákkal meg csomagokkal volt. Anna. 3 puszi és kézfogás. Szemüveges, szőke 20 körüli fonott hajú istennő volt, szerény cipőben és nadrágban, se fülbevaló se semmi.  Mondta h  nagyon tetszik neki h én csak igy idemertem jönni, de ő utazik tovább, és bárcsak máskor jöttem volna, mert egy teára (ő vetette fel) szivesen leülne velem beszélgetni, de ez most felejtős.
(én és a mázlim Sad )

Miért nem kérted el a számát?

"Nők megismerése és ünneplése - ez a kulcs!"

"be social!"

FérfiKommunikációs Cégem és Oldalam, katt!

Privát képzés és coach, érj el maximális sikert, minél gyorsabban! Most!

Küldhetsz sms-t is, ha valami sürgős: +36/20-516-4576
Nem elérhető  
Read 2018. November 11. Vasárnap, 16:05:19 #6218
Sabre

Miért nem kérted el a számát?

Hát eszembe se jutott Sad

(azóta már egy még szebb csajjal nyomtam egy még pengébb gamet - erre kiderült, hogy van élettársa!)

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. December 01. Szombat, 18:15:11 #6219
Sabre

Két eset tegnapról :
1. Bementem a tescoba, és mentem a dolgomra. Utam a ruhaosztályon át vezetett.  megállitott két csaj (az egyik nemigazán jött be, a másik határeset volt) hogy hogy áll nekik a sapka? szerintem igazából ismerkedni akartak, de mivel siettem, plusz egyik sem jött be igazán (pedig a magasabbik azért olyan átlagoska volt alulról) igy 1 perc után flakeltem őket, de legalább megnyitottak ami jólesett. Smiley

2. Mentem hazafelé a buszon, már leszállni készülődtem, egy epic : Ott állt egy szemüveges egész jó csaj. Odament hozzá egy tipikus looser srác : Szia, Niki. Csaj félrecsapta fejét, mire a srác : "ne csináld már, tudod mennyire teccessz nekem..." (igen igy teccesz.) csaj nem reagál, mire a srác mikor kinyillik az ajtó :"hétfőn úgyis találkozunk szerelmem". Szerintem nem jött le neki a flake deluxe Cheesy majd leszállt.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Oldalak: 1 ... 121 122 123 124 [125]   Fel
Ugrás:  

Copyright: Puafesztivál 2009-2015

Preexpertek vagy felfele Fórumrész: csak tagok láthatják
Nem találhatóak hozzászólások.

Facebook Like! Smiley

* Üdv Újra itt!

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

* Szavazz!
  • Te kint voltál a körúton a 2016-os Magyarország - Portugália EB meccs után?
  • Pont Igen, de még nem volt számottevő PUA tudásom
  • 3 (15%)
  • -
  • Pont Igen, és erős PUA tudásom volt már akkor is
  • 1 (5%)
  • -
  • Pont Igen, tudásom is van, de épp kapcsolatban voltam
  • 1 (5%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott, de van tudásom
  • 8 (42%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és igen
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és nem
  • 1 (5%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott és nincs tudásom
  • 5 (26%)
  • -
  • Összes szavazó: 19
  • Témakör megtekintése

* Új Tagjaink Üdvözlése
Zsolt 88 bemutatkozom ,,Az olvasás gyönyörűsége" írta Zsolt88
[2018. December 05. Szerda, 13:55:53]

Mortensen bemutatkozása írta Jimmi
[2018. November 11. Vasárnap, 09:21:59]

* Legfrissebb OFF Stuff
Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic írta Sabre
[2018. December 01. Szombat, 18:15:11]

Mit hallgatsz most éppen? - Napi Zene írta Sabre
[2018. November 26. Hétfő, 02:08:24]

Calendar
december 2018
vas hét kedd sze csüt pén szo
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 [12] 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

* Havi top hsz.ó
Sabre Sabre
47 üzenet
szex
39 üzenet
Jimmi Jimmi
20 üzenet
Question!
10 üzenet
J.D. J.D.
8 üzenet
angelcica
7 üzenet
gabesz939
6 üzenet
Költő
6 üzenet
Mortensen
5 üzenet
WildStyle WildStyle
3 üzenet
Safi69
3 üzenet
Fenrir Fenrir
2 üzenet
Horváthzoltán
2 üzenet
Niceguy
1 üzenet
sm0ker sm0ker
1 üzenet

* Nézd meg mire szavazol!
  • Hányszor maszturbálsz manapság?
  • Pont soha
  • 19 (6%)
  • -
  • Pont párszor évente
  • 8 (2%)
  • -
  • Pont havonta 1x-2x
  • 40 (13%)
  • -
  • Pont hetente 1x-2x
  • 130 (43%)
  • -
  • Pont naponta
  • 105 (34%)
  • -
  • Összes szavazó: 300
  • Témakör megtekintése

* FórumTagsági szintek
Elite - Legjobb, legtapasztaltabb fórumtagjaink
Pua Expert - 90%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad
Pua PreExpert - 70-80%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad, majdnem Expert.
Elegant - 200 hsz. felett, legtöbb jogot élvezi
Special - 100 hsz. felett
Power - 25 hsz felett
Részletesen katt!

Theme Update by Runic Warrior Originally created by m3talc0re
Az oldal 0.384 másodperc alatt készült el 51 lekéréssel. (Pretty URLs adds 0.19s, 26q)

Google visited last this page Ma - 08:39:40