Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic
Az Intelligens Csajozási Pua Fórum

Bővített keresés
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
2020. Április 10. Péntek, 09:02:59
Hírek: Kontakt telefon: +36/20-516-4576
Regisztrálási probléma, megosztani való: akkor kérlek írj az info@puafestival.com címre. Ha új topikot, témát nyitnál a fórumon: Kérdésed van, vagy segítséget kérsz, akkor ezt a topikot (katt!) mindenképp olvasd végig!

FULL Tréningre jönnél: Legközelebbi szabad "Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréningre": Jelentkezz most! Katt!
Jimmivel itt tudod biztosan felvenni a kapcsolatot:jimmi@puafestival.com.
collapse
Üdvözlünk a PUA fórumon, Intelligens Csajozási Fórum!
Miért érdemes regisztrálni az Intelligens Csajozás Fórumra? 035
Avagy Amit Látogatóként, Vendégként nem láthatsz!

- ISMERKEDŐS, MOTIVÁCIÓS VIDEÓK!
- HALADÓBB FELSZEDÉSI PROBLÉMÁK KITÁRGYALÁSA
- ONLINE (IWIW, FACEBOOK, MSN) CSAJOZÁS, ISMERKEDÉS
- AZONNAL LETÖLTHETŐ ISMERKEDÉSI, ÖNFEJLESZTŐ KÖNYVEK, ANYAGOK, DVD-k!
- HITEK, TÉVHITEK AZ ISMERKEDÉSBEN, CSAJOZÁSBAN
- DOMINÁNS ALFA FÉRFI
- CSAJOZÓSTÁRS és WINGPARTNERKERESŐ FÓRUMRÉSZ
...
És Még legalább 10 IZGALMAS Fórumrész!
Szeretnéd, hogy meggyőzzünk? Katt!Csajozás Kezdőknek és Haladóknak!

Oldalak: 1 ... 123 124 125 126 [127]   Le
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában Téma Eszközök  
Read 2019. December 25. Szerda, 13:29:34 #6300
gabesz939

Re:Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic

Idézet
...de van faszija is és gyereke...
Nem vagyunk termeszetesen egyformak, de nalam ez mar kizaro ok, akarmilyen bomba. Negy esetben beszelgetek ilyenkor lanyokkal.
1. Ha o akar velem dumalni, de nagyon.
2. Ittasan vagy Reszegen.
3. Ha egyik ismerosom baratnoje, akkor nincs problema.
4. Nem tudom, hogy van neki baratja.

Ugye a 4. mar kiesett, mert tudod, hogy van. 3. is, mert nem ismerosod noje. Mivel meg nem dumaltok, nem jartok egyutt sehova/nem talalkoztok szorakozohelyen, igy a 2. is kiesett. Maradt hat, az 1. Smiley
Igy jottem ossze jelenlegi nommel. Megmondtam neki tisztan, hogy amig van baratja addig en jegelem a temat, mert nekem is szarul esne (es esett is anno). O ezt elfogadta es ugy cselekedett, ahogy szamara jobb volt.
De legyen szerencsed. Wink

"Mi ez, hagymásbab? -Nem, krumplis hal... -Én is szeretem a hagymásbabot!
 Ha fej, enyém, ha írás, megfelezzük. "
Nem elérhető  
Read 2019. December 26. Csütörtök, 00:41:36 #6301
metal

Érdekes, hogy kb. most Karácsonykor többen írnak ide, mint amúgy szoktak.
Lehet most van egy pár nap pihenő az egész éves pörgésben.

Jójó, tudom csomóan nem írtak. Nos, nyilván ennek is megvan az oka... mégpedig, hogy áthívta őket egy milf Karácsonyozni.  Cheesy
Úgy látszik, hogy nekünk, akik kimaradtunk a jóból, nem marad más mint, hogy magunknak kell felszedni egyet.   Wink
Remélem azért a többiek hagytak még nekünk.  Smiley

Fenrir

Az alapján amit írsz egy oka lehet annak, ha nem tudod felszedni azt a nőt.
Az ok pedig az, hogy nem hiszed el, hogy fel tudod szedni.
Szerintem most az akadályok csak a fejedben vannak.
A csajnak bejössz, neked bejön a csaj. Légy tökös és hozd ki magadból, amiről tudjuk, hogy benned van.  You_Rock_Emoticon
Nehogy nekem később keseregj, hogy csak meg kellett volna próbálni.

Van faszija és gyereke. Ha nem LTR-re kell, akkor a gyerek nem számít.
A faszijáról meg. Én sose tennék tönkre egy jól működő kapcsolatot. De ha a csaj hajlandó veled komolyabb dolgokra, akkor nem is működik olyan jól az a kapcsolat. Lehet, hogy otthagyná már a fasziját.
Azt egyébként tudod, hogy a faszija az apja-e a gyereknek?

Kicsit magamról is írok.

Jól fejlődtem idén, ment a game, de éreztem, hogy valami még hiányzik. Olyan langyos volt az egész.
Leveleztünk Sabréval, olvasgattam régi naplókat, Horváthzoltán hozzászólásokat és egy csajnál is volt egy komolyabb kísérletem, ami még tart. Minden valamire való PUA életében van minimum egy megvilágosodási pillanat, amikor jobban átlátja a gamet, mint előtte. Na, nekem az előbb felsorolt okok miatt az elmúlt 2 hónapban három ilyen pillanatom is volt. (Tavaly is volt 2.) Az önbizalmam is hatalmasat nőtt.

Most úgy érzem, hogy jöhet 2020, én készen állok és atomkirály lesz. Hatalmasakat fogok gamelni.

Egyébként pedig Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Reszkessen minden férfi, aki egy asszony kezét elnyeri és nem tudja fölkelteni annak szívében a legforróbb szenvedélyt. /Nathaniel Hawthorne - A skarlát betű/
Nem elérhető  
Read 2019. December 27. Péntek, 11:24:00 #6302
Fenrir

Köszi Gabesz és Metal Cheesy

Idézet
Az ok pedig az, hogy nem hiszed el, hogy fel tudod szedni.
Szerintem most az akadályok csak a fejedben vannak.

Ebben lehet valami  Grin-Vigyorog

Idézet
Azt egyébként tudod, hogy a faszija az apja-e a gyereknek?
Lövésem nincs, de mivel mindketten fiatalok viszonylag, így én ezt gondolom. :Smiley

Idézet
Az önbizalmam is hatalmasat nőtt. Most úgy érzem, hogy jöhet 2020, én készen állok és atomkirály lesz. Hatalmasakat fogok gamelni.
Na ez tök jó  PDT_Armataz_01_37
Bízom benne, hogy én is megkapom valahonnét a kezdő löketet. Cheesy Bár mostanság (mióta nem vagyok kapcsolatban) eléggé leszarom a csajozást. Egyszerűen csak idegesítenek ha foglalkozni kell velük xd

,,Aki elpusztít egy életet, olyan bűnös, mintha az egész világot pusztította volna el; és aki egy embert megment, az egész világot menti meg."
Nem elérhető  
Read 2019. December 27. Péntek, 12:53:42 #6303
Question!

Nálam is kizáró ok, főleg a gyerek miatt. Legyen már annyi méltóság bennetek, hogy nem repültök rá válogatás nélkül bárkire (belerondítva egy kapcsolatba/házasságba), csak mert szépen mosolygott.  Tongue
Nem elérhető  
Read 2019. December 27. Péntek, 20:44:09 #6304
Fenrir

Huhh... Szilveszterre meghívott haver a barátnőjéhez. Ott lesz tartva egy szilveszteri buli. Körülbelül 15 fő, abból kb 3-4 szingli jóféle csaj lesz.
Nagy erőt kellene vennem magamon, hogy ott rámenjek bárkire is... meg hogy hogyan és mivel na az már egy másik dolog lesz xd Ilyenbe még nem volt részem... kis társaságban csajozni.
Kíváncsi leszek  Cheesy

Jaj am ha tudtok pua-s filmet valahol neten ami működik is és nem kell 10 millió reklámot elnyomni meg ilyenek, akkor mondjatok Cheesy Újranéztem a Let the game begin-t, most valami másra vágyom. Cheesy

,,Aki elpusztít egy életet, olyan bűnös, mintha az egész világot pusztította volna el; és aki egy embert megment, az egész világot menti meg."
Nem elérhető  
Read 2019. December 28. Szombat, 11:42:06 #6305
metal

Nálam is kizáró ok, főleg a gyerek miatt. Legyen már annyi méltóság bennetek, hogy nem repültök rá válogatás nélkül bárkire (belerondítva egy kapcsolatba/házasságba), csak mert szépen mosolygott.  Tongue

Question igazad van, nem szabad belerondítani kapcsolatba/házasságba, ha az működik.
De egyelőre mit is tudunk?
Van egy nő, aki küldi Fenrirnek a jeleket. A nőnek van egy gyereke és egy faszija.
Attól, hogy Fenrir odamegy és elkezd beszélgetni a nővel még nem teszi tönkre a nő életét. Legfeljebb megtudjuk, hogy merre hány méter a dolog.

Nézzük a házasságot.
Nos, vonatkoztassunk el attól, hogy a vallásosoknak mit jelenthet egy házasság.
Mi marad?
Egy papír, amivel jobb hiteleket lehet felvenni. Örökölhetsz a másik után. Nehezebb különválni. Az anyuka és a nagymama megnyugszik, hogy hát csak megházasodott végül.

Egy jó kapcsolatba nem lenne pofám belerondítani.
De az, hogy valaki házas még nem jelenti azt, hogy jó a kapcsolatuk. És attól, hogy valaki sose házasodik meg még leélhet 50 boldog évet egy másik emberrel.

Mondhatnátok, hogy de hát van gyerek is!
Ha azzal akartok egyben tartani két embert, hogy van egy gyerekük, akkor ott már régen rossz a dolog.

Csak a környezetemből hozok most pár példát, hogy miért vagyok ezen a véleményen.

Ismerek egy férfit, aki 20 évig volt házas, lett belőle 3 gyereke. Majd 20 év múlva bevallotta, hogy meleg és elváltak.

Van egy ismerősöm, azt mondták nem lehet gyereke, ezért nem védekezett a pasijával, akivel 2 hónapja voltak együtt, amikor a csaj mégis csak terhes lett. Kb. fél éven belül összeházasodtak. Aztán lett még egy gyerek. 1 év után a házasság romokban hevert. A csávó fűvel fával megcsalta a lányt. A lányt pedig örült neki, mert legalább addig sincs otthon.

Volt, hogy egy házaspár mindkét tagját jól ismertem (mert rokonaim), tízen évig voltak házasok, van két gyerekük. Minden rokonom boldognak látta őket. Egyszercsak a semmiből bejelentették, hogy válnak. Később azt mondták 10 év alatt kb. annyiszor szexeltek ahány gyerekük van.

Természetesen van ellenpéldám is.

A szüleim azért házasodtak össze, mert anyukám terhes lett. De ők szerették is egymást, nem csak a gyerek volt az ok. Több, mint 25 éves házasok, szoktak veszekedni de sokszor azt is látni, hogy még mindig szeretik egymást.

Mondhatjátok, hogy de Fenrir tönkreteheti ezzel a gyerek életét

Ha a szülők nem boldogok együtt a gyerek jobban jár két elvált (még az se tudjuk, hogy házasok-e) , de boldog szülővel, mint két szülővel, akik egymás idegeire mennek és nem szeretik egymást, de együtt maradtak a gyerek miatt.

Én azt mondom, hogy menj oda Fenrir. Nézd meg mi a helyzet. Ha pedig a csaj boldog a kapcsolatban, akkor szerintem úgyse tudod elcsábítani. (Nem csak te, senki.) Ha meg nem boldog, akkor a kapcsolatnak meg úgyis mindegy.

Természetesen elfogadom, hogyha mások vallási vagy szimplán meggyőződési okokból más állásponton vannak, ez az én szubjektív véleményem.
A házasság csak egy papír.
A gyerek egy élőlény, nem összetartó kapocs.
Amit valóban figyelni kell, az a boldog, kiegyensúlyozott kapcsolat.

Reszkessen minden férfi, aki egy asszony kezét elnyeri és nem tudja fölkelteni annak szívében a legforróbb szenvedélyt. /Nathaniel Hawthorne - A skarlát betű/
Nem elérhető  
Read 2019. December 28. Szombat, 11:53:27 #6306
metal

Huhh... Szilveszterre meghívott haver a barátnőjéhez. Ott lesz tartva egy szilveszteri buli. Körülbelül 15 fő, abból kb 3-4 szingli jóféle csaj lesz.
Nagy erőt kellene vennem magamon, hogy ott rámenjek bárkire is... meg hogy hogyan és mivel na az már egy másik dolog lesz xd Ilyenbe még nem volt részem... kis társaságban csajozni.
Kíváncsi leszek  Cheesy

Jaj am ha tudtok pua-s filmet valahol neten ami működik is és nem kell 10 millió reklámot elnyomni meg ilyenek, akkor mondjatok Cheesy Újranéztem a Let the game begin-t, most valami másra vágyom. Cheesy

Ez jól hangzik, ráadásul mindenki iszik, ezért oldottabbak lesznek az emberek. Ezt tulajdonképpen szockör game.
Ne úgy gondolj rá, hogy rámész valakire, csak érezd jól magad és kicsit gamelgess, aztán meglátod, hogy ki mire nyitott. Hogy hogyan és mivel próbálkozz? Ha ezen agyalsz, az már régen rossz. Nem vagy már teljesen kezdő, úgyse azt számít, hogy melyik rutint veszed elő. Ne agyald túl. Mosoly, jó kisugárzás, jól érzem magam. Aztán kiderül mi lesz.

Az az érzésem, hogy túl sokat agyalsz, ahelyett, hogy a környezetedre figyelnél és arra reagálnál.

Nem ismerek PUA filmeket, még a Let the game begin-t sem. De most, hogy írtad, majd megnézem.

Nem elérhető  
Read 2019. December 29. Vasárnap, 22:44:38 #6307
Sabre

Idén vajon lesz "Milf karácsonra" ? Cheesy
Azóta én is ezt várom Karácsonykor, nem a Jézuskát  Cheesy

kb én is Cheesy

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

Mielőtt PMben kérdeznél tőlem, olvasd el!

"Azt beszélték róla, hogy visszafogott csávó,
de egyre inkább látszott, hogy terepen tornádó!"
- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2019. December 30. Hétfő, 00:01:40 #6308
Sabre

Kíváncsi leszek  Cheesy

A kis házibuli 3-4 szabad csajjal maga a kánaán. Ha te vagy a legjobb / ennyivel többen vannak, és nem 10 kan fogja rájuk csorgatni a nyálát, akkor befutó is lehetsz.

PUA filmek :
Idétlen időkig - 1993 (mindenképp nézd meg, kötelező alapmű!), Kegyetlen játékok - 1999, Magassagi mámor - 2002, Randiguru - 2000, Tök alsóból adu ász - 2009,  Az állat - 1977. Ezutóbbi egyik személyes kedvencem, Abból itt egy jó rész :
https://youtu.be/q0ej-JO8SBI

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. Január 06. Hétfő, 14:16:25 #6309
metal

Fenrir beszámolhatnál nekünk arról, hogy milyen lett a Szilveszter.
Kíváncsi vagyok.  Smiley

Mostanában sok régi témát olvastam a fórumon. Hasznosak voltak.  13
Azon is elgondolkoztam, mekkora élet volt itt régen és hogy manapság hányan vannak azok, akik még tényleg komolyan fejlesztik magukat és feljárnak ide a fórumra.
Egyet tudok. Fenrirt.

De biztos vagyok benne, hogy vannak még akik fejlesztik magukat csak nem járnak fel ide vagy csak nem szólnak nagyon hozzá semmihez. Esetleg fejlesztik magukat, de közük se volt soha ehhez a fórumhoz.

Egy kérdésem is van. Szerintetek vannak még olyanok itt a fórumon, akik el fogják érni vagy legalább megközelíteni azt a szintet, amit a fórum nagy nevei (gondolok itt Muhammad Alira, Brandora és hasonló nagyokra) vagy ez a dolog tényleg kihalóban van?

Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok! Smiley

Nem elérhető  
Read 2020. Január 07. Kedd, 10:54:54 #6310
Fenrir

Az Idétlen időkig-et és a Randiguru-t láttam. Tetszettek, főleg az utóbbi, mivel Will Smith a kedvenc színészem  Grin-Vigyorog
Megnéztem még Marlon Brando-tól az utolsó tangó párizsban-t. Hát kicsit elvont. xd

Idézet
Fenrir beszámolhatnál nekünk arról, hogy milyen lett a Szilveszter.

Fúú... ritka műtrágya volt xd
A buli tiszta halotti temetés volt kb, annyira volt jókedv. 5 csaj volt, abból kettő a két haverom barátnője volt. Az egyik meg a faszijával jött. Ő képeken jól nézett ki, és a vicc, hogy ugyanaz volt a vezeték és keresztneve is mint az exemnek xd Visszatérve képeken jó volt, de élőben nem adta azt vissza xd Vele táncoltam egyet, ahogy a mások is, így ennyi volt.
Ezek mellett volt még 2 csaj. Barátnők.
Az egyik bűn ronda volt, a másik nem volt rossz. Olyan 7/10, de csak az arca miatt.  Cheesy
Neki nem voltam szimpi vagy nem tudom, de mindig egy másik srácon lógott, akivel egyszer pár éve iszogattam, de már nem emlékszik rám. Csak azzal a sráccal foglalkozott, bármikor is szóltam hozzá, leszart xd Így kis idő után én is leszartam.
Bepossadt eléggé a buli. 2 srácot meg akartam ütni, annyira irritáltak.
Az egyik csak azért mert magas volt, nagypapás gatyában volt és azt hitte, hogy ő az észkombájn. Na ezt nem csípem. A másik srácnak meg nagy volt az arca és beszólogatott folyton, stb. Nehéz volt megállni, hogy ne törjem be az orrát.
Szóval elég műtrágya szilveszter volt. Életem legunalmasabbja. xd

Idézet
Azon is elgondolkoztam, mekkora élet volt itt régen és hogy manapság hányan vannak azok, akik még tényleg komolyan fejlesztik magukat és feljárnak ide a fórumra.

Hát igen, sajna kevés... Mikor van csajom, akkor én se járok fel. Eszembe se nagyon jut. Pedig régen mennyi történetet írtam. Most 1-2 naponta felnézek, de alig van kedvem írni, ezért írok csak most. Mondom már muszáj lesz. xd

Idézet
De biztos vagyok benne, hogy vannak még akik fejlesztik magukat csak nem járnak fel ide vagy csak nem szólnak nagyon hozzá semmihez. Esetleg fejlesztik magukat, de közük se volt soha ehhez a fórumhoz.

Én összehaverkodtam egy youtuber sráccal, akinek most lett meg a 100 ezer feliratkozója. (Sikerre hangolva)
Neki van egy face csoportja (7000+ tag), ahol moderátor lettem anno 2 éve, mert sok tanácsot adtam a kezdő csajozóknak, és a srác is úgy vélte, hogy jó vagyok benne, így modi lettem.  Cheesy
Ott rengeteg csajozós segítséget kérnek az emberek a többi tagoktól, így én is segítek. Azóta vannak akik személyesen rám írnak facén, hogy adjak tanácsot... és meglepő de nagy esetekben megfogadják és bejön nekik.  Cool 13

Idézet
Egy kérdésem is van. Szerintetek vannak még olyanok itt a fórumon, akik el fogják érni vagy legalább megközelíteni azt a szintet, amit a fórum nagy nevei (gondolok itt Muhammad Alira, Brandora és hasonló nagyokra) vagy ez a dolog tényleg kihalóban van?

Fúúú ez egy jó kérdés. Lövésem sincs.  Cheesy 
De szerintem ha el is éri valaki, azt mi nem fogjuk megtudni.  :Smiley

Eltérve.... Ma az exemmel álmodtam.  Embarrassed Egy bevásárló központ előtt ültünk egy padon, fogtam a combját, ő pedig a fejemet a vállára hajtotta, majd smároltunk. Szóváltás is volt de arra már nem emlékszem... Utálom az ilyen álmokat xd

A vicc, hogy jómúltkor (kb 1,5 hónapja) pedig az előző előtti exemmel álmodtam (akivel 9 hónapig voltunk együtt). Abban azt álmodtam, hogy szintén ülünk egy padon egy erdőben, és mesél nekem egy srácról.
Most jön a poén... Beszéltem vele utána pár nappal telefonon, és elmeséltem neki, mire meglepődve mondta, hogy ugyanezt álmodta....  sign0065 
Nagggyon durva...
Ő karácsonykor és szilveszterkor is írt. Nyilván csak annyi hogy boldog karit és új évet, de igazából tudtam hogy írni fog, mert nem váltunk el haragban, mint az előző exemmel. xd Neki megmondta, hogy soha többé nem akarok vele beszélni. Eme jó szokásunkat megtartottuk.  Cheesy

Nem elérhető  
Read 2020. Január 07. Kedd, 18:52:04 #6311
metal

Bepossadt eléggé a buli. 2 srácot meg akartam ütni, annyira irritáltak.
Az egyik csak azért mert magas volt, nagypapás gatyában volt és azt hitte, hogy ő az észkombájn. Na ezt nem csípem. A másik srácnak meg nagy volt az arca és beszólogatott folyton, stb. Nehéz volt megállni, hogy ne törjem be az orrát.
Szóval elég műtrágya szilveszter volt. Életem legunalmasabbja. xd

Nem kell megütni őket, simán csak amogolni kellett volna.

Én összehaverkodtam egy youtuber sráccal, akinek most lett meg a 100 ezer feliratkozója. (Sikerre hangolva)
Neki van egy face csoportja (7000+ tag), ahol moderátor lettem anno 2 éve, mert sok tanácsot adtam a kezdő csajozóknak, és a srác is úgy vélte, hogy jó vagyok benne, így modi lettem.  Cheesy
Ott rengeteg csajozós segítséget kérnek az emberek a többi tagoktól, így én is segítek. Azóta vannak akik személyesen rám írnak facén, hogy adjak tanácsot... és meglepő de nagy esetekben megfogadják és bejön nekik.  Cool 13

Megnéztem, rögtön beugrott, hogy már láttam pár videójukat. Ők nem csak PUÁ-val, hanem ilyen Brian Tracys vagy hasonló cuccokkal is foglalkoznak, ugye?

Ahogy látom, eléggé a kezdőkre koncentrálnak még az anyagokkal. Ez persze nem baj. Csak nekem nem mondtak semmi újat. Meg zavart, hogy a videóban a csávó egy hangon elmondja az egészet, és magát a srácot, aki beszél nem is látjuk. Akkor már jobban bírom azokat akik a saját arcukkal tesznek fel videókat Youtubera.

Miért lenne meglepő, hogy bejönnek a tanácsaid. Az alapján, amit én láttam belőlük (nem túl sokat) te ezt a szintet már rég meghaladtad, simán adhatsz ott tanácsokat.

Fúúú ez egy jó kérdés. Lövésem sincs.  Cheesy 
De szerintem ha el is éri valaki, azt mi nem fogjuk megtudni.  :Smiley

Azt hiszem ebben teljesen igazad van.

A vicc, hogy jómúltkor (kb 1,5 hónapja) pedig az előző előtti exemmel álmodtam (akivel 9 hónapig voltunk együtt). Abban azt álmodtam, hogy szintén ülünk egy padon egy erdőben, és mesél nekem egy srácról.
Most jön a poén... Beszéltem vele utána pár nappal telefonon, és elmeséltem neki, mire meglepődve mondta, hogy ugyanezt álmodta....  sign0065 
Nagggyon durva...

Tiszta testről és lélekről.  Smiley

Nem elérhető  
Read 2020. Január 08. Szerda, 18:41:23 #6312
WildStyle

Idézet

Hát igen, sajna kevés... Mikor van csajom, akkor én se járok fel. Eszembe se nagyon jut. Pedig régen mennyi történetet írtam. Most 1-2 naponta felnézek, de alig van kedvem írni, ezért írok csak most. Mondom már muszáj lesz. xd
Én is néhány naponta szoktam felnézni, általában annyiban is marad a dolog.

A "régen minden jobb volt" egy nagyon erős mém. Hogy a fórumra belépve ez legyen az első, ami az ember eszébe jut, ahhoz nagy mértékben hozzájárul az, hogy nincsenek újak.
Tök jó, hogy a spamrobotok nem tudnak regisztrálni, viszont a fórum fennmaradásának a zálogát jelentő újonnan csatlakozók sem.
(Azt nehezen hiszem el, hogy tavaly június vége óta senki nem akart regisztrálni a fórumra, viszont néha több száz vendég olvasgatja egyszerre.)
Amíg annyit van az egésszel foglalkozva, hogy néha valaki megnyomja a reset gombot a szerveren, mikor már elérhetetlen az oldal, addig itt nagy élet nem lesz.

My style is WildStyle.

Be a voice, not an echo.

"Tanuld meg a szabályokat, mint egy profi, hogy aztán úgy szeghesd meg őket, mint egy művész."
Pablo Picasso
Nem elérhető  
Read 2020. Január 08. Szerda, 21:14:19 #6313
Fenrir

Idézet
Nem kell megütni őket, simán csak amogolni kellett volna.

Nekem nincs olyan türelmem.  :Smiley

Idézet
Ők nem csak PUÁ-val, hanem ilyen Brian Tracys vagy hasonló cuccokkal is foglalkoznak, ugye?  Csak nekem nem mondtak semmi újat. Meg zavart, hogy a videóban a csávó egy hangon elmondja az egészet, és magát a srácot, aki beszél nem is látjuk. Akkor már jobban bírom azokat akik a saját arcukkal tesznek fel videókat Youtubera.

Csak egy srác csinálja, animációkkal van a videója.
Sok félével. Siker, magabiztosság, produktivitás, csajozás, motiváció, stb
Van edzős csatornája is, mivel személyi edző, ott ugye saját edzéseit mutatja be a saját arcával. Smiley

Idézet
Miért lenne meglepő, hogy bejönnek a tanácsaid. Az alapján, amit én láttam belőlük (nem túl sokat) te ezt a szintet már rég meghaladtad, simán adhatsz ott tanácsokat.

Köszi, ezt örömmel hallom.  Woot_Emoticon

Idézet
A "régen minden jobb volt" egy nagyon erős mém. Hogy a fórumra belépve ez legyen az első, ami az ember eszébe jut, ahhoz nagy mértékben hozzájárul az, hogy nincsenek újak.
Tök jó, hogy a spamrobotok nem tudnak regisztrálni, viszont a fórum fennmaradásának a zálogát jelentő újonnan csatlakozók sem.
(Azt nehezen hiszem el, hogy tavaly június vége óta senki nem akart regisztrálni a fórumra, viszont néha több száz vendég olvasgatja egyszerre.)
Amíg annyit van az egésszel foglalkozva, hogy néha valaki megnyomja a reset gombot a szerveren, mikor már elérhetetlen az oldal, addig itt nagy élet nem lesz.

Teljesen egyetértek. Engem is nagyon idegesít ez a dolog. Na meg tök jó lenne új reportokat, különféle posztokat, történeteket látni az oldalon. Mindez Jimmy feladata lenne, mivel övé az oldal. Jó lenne ha javítva lenne. Smiley

Nem elérhető  
Read 2020. Január 08. Szerda, 22:13:21 #6314
metal

Teljesen igazad van. Mindig volt olyan, hogy valakik már nem járnak fel, mert már elég magas szinten voltak, nincs mit tanulniuk innen és már máshol tartanak az életben. Viszont jöttek helyettük újak. Mivel már nem lehet regisztrálni érthető, hogy egyre kevesebben vagyunk, ráadásul ezt leszámítva se működik tökéletesen a fórum.

Idézet
Teljesen egyetértek. Engem is nagyon idegesít ez a dolog. Na meg tök jó lenne új reportokat, különféle posztokat, történeteket látni az oldalon. Mindez Jimmy feladata lenne, mivel övé az oldal. Jó lenne ha javítva lenne. Smiley

Ez tényleg jó lenne. Viszont ez a Jimmy feladata lenne nekem kicsit úgy hangzik, mintha felszólítanád őt, hogy csinálja meg az oldalt. Miközben ez persze nagyon jó lenne, de ne felejtsük el, hogy ezt ő ingyen csinálja és nem panaszkodhatunk, hisz itt az oldalon mi ingyen hozzájutunk (kb. semmit nem kell tennünk érte) rengeteg, le se tudom írni mennyi PUA anyaghoz.

Nem elérhető  
Read 2020. Január 09. Csütörtök, 18:13:10 #6315
Fenrir

Ez tényleg jó lenne. Viszont ez a Jimmy feladata lenne nekem kicsit úgy hangzik, mintha felszólítanád őt, hogy csinálja meg az oldalt. Miközben ez persze nagyon jó lenne, de ne felejtsük el, hogy ezt ő ingyen csinálja és nem panaszkodhatunk, hisz itt az oldalon mi ingyen hozzájutunk (kb. semmit nem kell tennünk érte) rengeteg, le se tudom írni mennyi PUA anyaghoz.

Nem szólítom fel. Egyszerűen mivel övé az oldal, csak ő tud tenni annak érdekében, hogy javítva legyen. Mi nem tudunk tenni semmit.  Huh?

Nem elérhető  
Read 2020. Január 09. Csütörtök, 20:32:12 #6316
metal

Nem szólítom fel. Egyszerűen mivel övé az oldal, csak ő tud tenni annak érdekében, hogy javítva legyen. Mi nem tudunk tenni semmit.  Huh?

Én is így gondoltam, hogy nem felszólításnak szántad. Csak szerettem volna jelezni, hogy kicsit félreérthetően fogalmaztál szerintem. Smiley

Én is szeretném, ha jobban működne az oldal, de nem hiszem, hogy fog, mivel úgy tudom Jimminek nem innen vannak az ügyfelei és így is elég sokan járnak hozzá. Szóval nem hiszem, hogy nagyon időt fog szánni arra, hogy javítsa az oldalt, ha nincs belőle haszna és valószínűleg túl sok szabadideje sincs.
Ez van sajnos Sad

Nem elérhető  
Read 2020. Január 09. Csütörtök, 22:31:31 #6317
Fenrir

Ez van sajnos Sad

Hát ez  Cheesy

Nem elérhető  
Read 2020. Január 12. Vasárnap, 21:21:12 #6318
Sabre

Hm, a társkeresők anatómiája, női szemmel :
https://she.life.hu/herself/20170201-tarskereso-oldalak-forumok-ferfi-no-tokeletes-himpeldanyok-a-neten-pasi-tipusok.html

Hát, nem azért de pl ha nem rak fel magáról képet és nem is áll vele szóba tipus az aki pofátlanul a külspőre megy és gyakorlatilag a többi kategóriát is elküldi. Egyébként úgy festi le a társkeresést mintha női szemmel teljesen reménytelen lenne, mert csak alakalmi szexet kereső looserek használnák a társkeresőket.
Nem véletlenül nem társkeresőzök sosem.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. Január 21. Kedd, 20:36:03 #6319
Fenrir

Van egy kis fejlemény...
Megtaláltam facebookon a műkörmös csajt akinek van gyereke, akiről meséltem fentebb.
3 éves lehet a fia kb.
Na szóval azt hittem van faszija.
Belájkoltam pár képét tegnap este, majd ő reggel bejelölt és rám írt, hogy nem zavar-e. Mondom nem, mondjad xd
Aztán elkezdtünk beszélgetni. Gyorsan kiderült, hogy bejövök neki, és ő is nekem. Ja meg hogy nincs párja, szóval egyedülálló, és 23 éves, tehát 1 évvel idősebb nálam csak.  Shocked Bomba alakja van....
Na szóóval megírta, hogy amikor odamentem hozzá melóhelyen akkor úgy meglepődött, hogy meg se tudott szólalni és tök hülyén érezte magát. Mondom láttam XD
Utána mondta, hogy ő is már be akart jönni hozzám a munkahelyi üzletbe, de mindig meggondolta magát. Parázott hogy baromságokat mond. xd
Végül oda jutottunk ki, hogy bejön hozzám pénteken (akkor dolgozom meg ő is) az üzletbe. Ja meg a végén at mondta beszóltam neki, mert azt írtam neki, hogy kirívóan öltözködik xd
Valaki igazat ad neki, de én nem beszólásnak mondtam, na mindegy. Én őszinte vagyok és nem finomkodok xd Ha szeretik, ha nem.  Cheesy

Lényeg a lényeg, hogy nincs párja, kurvajól néz ki, és bejön hozzám az üzletbe. Ott bedobom magam, aztán hátha összejön egy-két dolog.  Grin-Vigyorog

Nem elérhető  
Read 2020. Január 26. Vasárnap, 01:51:04 #6320
Sabre

Van egy kis fejlemény...
Megtaláltam facebookon a műkörmös csajt akinek van gyereke, akiről meséltem fentebb.
3 éves lehet a fia kb.
Na szóval azt hittem van faszija.
Belájkoltam pár képét tegnap este, majd ő reggel bejelölt és rám írt, hogy nem zavar-e. Mondom nem, mondjad xd
Aztán elkezdtünk beszélgetni. Gyorsan kiderült, hogy bejövök neki, és ő is nekem. Ja meg hogy nincs párja, szóval egyedülálló, és 23 éves, tehát 1 évvel idősebb nálam csak.  Shocked Bomba alakja van....
Na szóóval megírta, hogy amikor odamentem hozzá melóhelyen akkor úgy meglepődött, hogy meg se tudott szólalni és tök hülyén érezte magát. Mondom láttam XD
Utána mondta, hogy ő is már be akart jönni hozzám a munkahelyi üzletbe, de mindig meggondolta magát. Parázott hogy baromságokat mond. xd
Végül oda jutottunk ki, hogy bejön hozzám pénteken (akkor dolgozom meg ő is) az üzletbe. Ja meg a végén at mondta beszóltam neki, mert azt írtam neki, hogy kirívóan öltözködik xd
Valaki igazat ad neki, de én nem beszólásnak mondtam, na mindegy. Én őszinte vagyok és nem finomkodok xd Ha szeretik, ha nem.  Cheesy

Lényeg a lényeg, hogy nincs párja, kurvajól néz ki, és bejön hozzám az üzletbe. Ott bedobom magam, aztán hátha összejön egy-két dolog.  Grin-Vigyorog

Na, ebből még lehet valami, majd tájékoztass a fejleményekről!

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. Január 26. Vasárnap, 14:25:20 #6321
Fenrir

Na, ebből még lehet valami, majd tájékoztass a fejleményekről!

Ohh azt hittem tegnap megírtam, de úgy tűnik mégsem xd

Na szóóóval....3-4 napja telefonon felhívtam és beszélgettünk 6 órát egyhuzamban. Másnap is még 2-t legalább.
Pénteken bejött a munkahelyemre, és kurvajól elvoltunk. Szerintem fétise a pofozgatás meg folytogatás mert folyto azt csinálta xd Kis pofonokat adott, amíg meg nem elégeltem és elkezdtem én is pofozni xd Tetszett neki  Cheesy
Mikor először belemarékoltam a fenekébe, reflexből egy oriási pofont adott xd viszont utána engedte fogdosni a fenekét. A nap végén egy kis nyelves is elcsattant.
Másnap, vagyis tegnap ismét bejött hozzám, de akkor már ténylegesen komolyban smároltunk és fogdostuk egymást xd
Plusz az ölembe ült, hozzám dörgölőzött, stb. A biztonsági őr még meg is kérdezte, hogy kirakja-e nekünk a "ZÁRVA" táblát XDD
Amúgy elvileg 23 éves, de jóval idősebbnek tűnik. Ettől függetlenül kurvajó nő. 9,5/10.
Most pár napig nem találkozom vele, mivel engem holnap műteni fognak (orr), aztán így pár nap pihim lesz. De majd el akarok menni hozzá "filmet" nézni.  Cheesy

Nem vagyunk együtt, de jól érezzük magunkat egymás társaságában. Smiley

Nem elérhető  
Read 2020. Január 30. Csütörtök, 17:08:26 #6322
Fenrir

Helyzetjelentés.

A műkörmös csajjal továbbra is jó viszonyt ápolok, de róla most ennyit.

Egy másik csaj:

Hétfőn voltam Szegeden megműttetni az orromat. Másnap reggel jött egy faszi (beteg) a másik ágyra egy csajjal. Ugyanazt műtik majd neki is azt mondta. Oké, a srácot elvitték a műtőbe, én pedig már felöltöztem rendes ruhámba, hogy majd jövök haza, de kibaszottul nem akart megjönni a dokim, így kiültem a folyosóra várni. A srác aki a csajjal jött ugye a műtőben van. A csajszi viszont odajött hozzám és kérdezte hogy meddig tart ez a műtét meg ilyenek. Mondom hegedűm tudja nekem mennyi idő volt. Ezután leült mellém és elkezdett először ezekről dumálni majd mindenféléről, hol lakunk, stb. Jött a nővérke és felállt a székről, hogy megkérdezze meddig tart a műtét. Ez idő alatt én jól szemügyre vettem a külsejét. Megkapta a választ és visszaült mellém, én pedig kapásból mondtam neki hogy jól áll a fenekén a nacija. Nézett egy bazinagyot, aztán megkérdezte, hogy te megnézted a seggemet? Mondom jóhogy  Grin-Vigyorog
Rá pár percre megjött a dokim, elintéztük a papirokat és visszamentem a csajhoz a cuccomért, erre megkérdezte hogy vagyok fenn facén mert be akar jelölni. Mondom lol xd
Bejelölt majd aznap óta beszélgetünk de csak elszórtan, mert nem az én stílusomnak megfelelő a belsője, ráaadásul baromi messze lakik.
Mondtam neki, hogy hétfőn visz le fater szegedre kontrollra, mire a csaj elhívott randira. De offoltam, mivel apám visz-hoz, ő nem fog rám várni amíg ezzel a nősténnyel baszakodom. Szóval most még beszélünk, de nekem rohadtul nincs hozzá sok türelmem.

Lényeg a lényeg, hogy először hívott csaj randira, és nyomult rám.  Cheesy Kemééééény
Ja és amúgy egész jól néz ki, a feje kevésbé, de testre oké. 27 éves am, én pedig 22.

Nem elérhető  
Read 2020. Január 30. Csütörtök, 23:38:39 #6323
metal

Nem vágom, hogy a csaj a barátnője annak akit műtöttek vagy csak valami rokon?

Hogy hívott randira? Konkrétan ki is mondta, hogy randi vagy benyomott valami ürügyet.

Am gratula, ügyes vagy. Még ha ezen nem is látszik, hogy nagyon gamelted volna, akkor is kellett hozzá kisugárzás.
A fenekes rész tetszett.  PDT_Armataz_01_37

Nem elérhető  
Read 2020. Január 31. Péntek, 01:20:57 #6324
Sabre

Lényeg a lényeg, hogy először hívott csaj randira, és nyomult rám.  Cheesy Kemééééény
Ja és amúgy egész jól néz ki, a feje kevésbé, de testre oké. 27 éves am, én pedig 22.

Becserkészted mint a pecsenyések. Cheesy

Na majd írd meg mi lett.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. Február 07. Péntek, 13:04:37 #6325
Fenrir

Idézet
Nem vágom, hogy a csaj a barátnője annak akit műtöttek vagy csak valami rokon?
Hogy hívott randira? Konkrétan ki is mondta, hogy randi vagy benyomott valami ürügyet.

Am gratula, ügyes vagy. Még ha ezen nem is látszik, hogy nagyon gamelted volna, akkor is kellett hozzá kisugárzás.

Csak egy haverja volt, semmi több.
Konkrétan mondta hogy randizhatnánk  Cheesy
És köszi!  Grin-Vigyorog

Idézet
Na majd írd meg mi lett.
Ezzel a csajjal nem lett semmi. Egyszerűen annyira nem tudtam vele dumálni, hogy offoltam. Meg nem is szeretnék napi 4 órákat utazni egy nőért, így már nem is írtam vissza neki, így ő sem ír Cheesy
Nem kínlódok az ilyennel xd

A műkörmös csajjal viszont szerdán voltam randin (2hete beszélünk csak). Elvittem bowlingozni, utána billiárdozni, majd éjfél előtt elmentünk a Mekibe (mcdrive részre), aztán leparkoltam egy sötét helyen a meki mellett.
Megkajáltunk a kocsiba, majd szépen lassan rávezettem a dologra.  Cheesy
Mikor már a hátsó ülésre ültünk, már tudtam, hogy meglesz. Ééééés meg is történt aminek kell.  Cheesy Cool
Majd 1,5 órás vad szeretkezés gumi nélkül *-* (szed fogamzásgátlót, mielőtt még valaki azt mondaná, hogy lett egy porontyom XD )
Nagyon bomba teste van ruha nélkül is.... fúúúú 10/10 nálam.
Ezután hajnali 3 körül végül hazavittem, de tegnap telefonálás közben berágott rám, mert kicsit túltoltam a hülyülést, így ma mikor felhívtam, flegma volt. Szóval most pihentetem, aztán majd keres ha akar.  :Smiley

A bowlingkor felvettem videóra, ahogy gurít, azt pedig feltettem Instagramra és Facebook történetbe. Akik reagáltak a videóra, hanyatt dobták magukat, hogy milyen fullos nővel vagyok.  Shocked
Az ilyen felvillanyoz  Cheesy

Nem elérhető  
Read 2020. Február 07. Péntek, 17:53:11 #6326
Sabre

A bowlingkor felvettem videóra, ahogy gurít, azt pedig feltettem Instagramra és Facebook történetbe. Akik reagáltak a videóra, hanyatt dobták magukat, hogy milyen fullos nővel vagyok.  Shocked
Az ilyen felvillanyoz  Cheesy

Gratula. PMben küldhetnél képet, hogy tudjam milyen nálad a fullos.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. Február 07. Péntek, 19:38:59 #6327
metal

Gratula. PMben küldhetnél képet, hogy tudjam milyen nálad a fullos.

Ez engem is érdekelne.

Hogy tudjam tényleg fullos, vagy csak más a mérce.

Nem elérhető  
Read 2020. Február 07. Péntek, 20:32:19 #6328
Fenrir

Szerintem más a mérce.
Dobjatok emailt, mert én itt nem tudom hogy kell csatolni privát üzenetben képet. Az img tagek közé lövésem nincs hogy kell XD
Neked Sabre megvolt régen az emailed, de már nincs xd

Nem elérhető  
Read 2020. Február 11. Kedd, 01:24:23 #6329
Sabre

Szerintem más a mérce.
Dobjatok emailt, mert én itt nem tudom hogy kell csatolni privát üzenetben képet. Az img tagek közé lövésem nincs hogy kell XD
Neked Sabre megvolt régen az emailed, de már nincs xd

Ezt egyébként sejtem abból, mikor neked mutogattam az általam ismert csajok képeit, és nekem 7-8-9es csajokat lehúztál a padlóig.
Na, remélem elment a mail cím, bár hibaüzenetben nem volt hiány ...

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. Február 11. Kedd, 16:56:36 #6330
Fenrir

Ezt egyébként sejtem abból, mikor neked mutogattam az általam ismert csajok képeit, és nekem 7-8-9es csajokat lehúztál a padlóig.
Na, remélem elment a mail cím, bár hibaüzenetben nem volt hiány ...

Igen, arra emlékszem, ezért is írtam, hogy mások a mércéink.  Grin-Vigyorog
Nálam pl a jóval fiatalabb, baromi vékonyak jönnek be igazán.
Megjött az üzi, és már el is küldtem is 3 képet Wink

UPDATE történés:
Akiről most kaptatok képet, a tegnapi nap folyamától (ha ez a szó nyelvtanilag helyes xd) a barátnőm.  Cheesy Cool
Ámbár én nem vagyok szerelmes, de szerintem ő sem, így én látok rá esélyt hogy megcsaljon, de leszarom xd Az előző barátnőmbe se voltam szerelmes, azért is tartott csak 1,5 hónapig. Viszont szexben gazdag 1,5 hónap volt.  Cheesy
Ez majd elválik hogy alakul...

Jaaaa és már az exe (a gyereke apja, aki kb 48 éves  Lips Sealed ) már írogat nekem hogy én mit képzelek meg hogy beszélek a csajjal, mert hogy amikor a csaj bejön hozzám a munkahelyre, hülyéskedni szoktunk, aztán a biztonsági őr hallotta a hülyéskedéseink, és ő azt vette le belőle hogy én 5 ezerért megszoptattam a leányzót... Az idióta barom.
Aztán most írkál nekem, de megígértem barátnőmnek, hogy nem írok vissza a faszinak, viszont ha valamikor nekem jön, az tuti hogy félholtra verem XD  sign0151
Nagyon nem bírom az ilyen idióta vadbarmokat. Amiket hallottam róla és láttam, annyi esze se lehet mint a sündisznómnak. XDD
Jaj mivel vagyok én megáldva....te jó isten xd

Nem elérhető  
Read 2020. Február 12. Szerda, 13:22:50 #6331
Sabre

Igen, arra emlékszem, ezért is írtam, hogy mások a mércéink.  Grin-Vigyorog
Nálam pl a jóval fiatalabb, baromi vékonyak jönnek be igazán.
Megjött az üzi, és már el is küldtem is 3 képet Wink

UPDATE történés:
Akiről most kaptatok képet, a tegnapi nap folyamától (ha ez a szó nyelvtanilag helyes xd) a barátnőm.  Cheesy Cool
Ámbár én nem vagyok szerelmes, de szerintem ő sem, így én látok rá esélyt hogy megcsaljon, de leszarom xd Az előző barátnőmbe se voltam szerelmes, azért is tartott csak 1,5 hónapig. Viszont szexben gazdag 1,5 hónap volt.  Cheesy
Ez majd elválik hogy alakul...

Jaaaa és már az exe (a gyereke apja, aki kb 48 éves  Lips Sealed ) már írogat nekem hogy én mit képzelek meg hogy beszélek a csajjal, mert hogy amikor a csaj bejön hozzám a munkahelyre, hülyéskedni szoktunk, aztán a biztonsági őr hallotta a hülyéskedéseink, és ő azt vette le belőle hogy én 5 ezerért megszoptattam a leányzót... Az idióta barom.
Aztán most írkál nekem, de megígértem barátnőmnek, hogy nem írok vissza a faszinak, viszont ha valamikor nekem jön, az tuti hogy félholtra verem XD  sign0151
Nagyon nem bírom az ilyen idióta vadbarmokat. Amiket hallottam róla és láttam, annyi esze se lehet mint a sündisznómnak. XDD
Jaj mivel vagyok én megáldva....te jó isten xd

Jajja, tényleg mások a mércék, ez nekem 7-es, de tipikusan ez a biztos jobb is, de nem az esetem csaj.

Jajj, az ilyen kavarásoktól tudok ki lenni... :S

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. Február 12. Szerda, 20:43:39 #6332
Fenrir

Idézet
Jajja, tényleg mások a mércék, ez nekem 7-es, de tipikusan ez a biztos jobb is, de nem az esetem csaj.

Egyszer azt kéne hogy a másiknak felszedni egy csajt aztán hajrá XD Ritka nagy faszság de hülyéskedésnek adnám XD

Idézet

Ne is mondd... Ma még nagyobb lapáttal lett rátéve, de nem akarok regéket írni, ugyhogy nem írok semmit. xd

Nem elérhető  
Read 2020. Február 14. Péntek, 01:31:44 #6333
Sabre

Idézet

Egyszer azt kéne hogy a másiknak felszedni egy csajt aztán hajrá XD Ritka nagy faszság de hülyéskedésnek adnám XD

Idézet

Ne is mondd... Ma még nagyobb lapáttal lett rátéve, de nem akarok regéket írni, ugyhogy nem írok semmit. xd

A klasszikus csere. Anno próbáltuk. Sok sértődéshez vezetett Sad

Pedig itt elfér, el is olvasnám, ki tudja talán írok is rá valamit xD

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. Február 15. Szombat, 16:59:06 #6334
Fenrir

A klasszikus csere. Anno próbáltuk. Sok sértődéshez vezetett Sad

Pedig itt elfér, el is olvasnám, ki tudja talán írok is rá valamit xD

Az kár...  :Smiley

Nem elérhető  
Read 2020. Március 04. Szerda, 17:23:11 #6335
WildStyle

Meglepetés!
Eltűntek a hibaüzenetek, visszajöttek a képek.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=YrLk4vdY28Q" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=YrLk4vdY28Q</a>
 Cheesy Cheesy
Bárhogyan is sikerült elérni, köszönjük.

My style is WildStyle.

Be a voice, not an echo.

"Tanuld meg a szabályokat, mint egy profi, hogy aztán úgy szeghesd meg őket, mint egy művész."
Pablo Picasso
Nem elérhető  
Read 2020. Március 05. Csütörtök, 10:31:16 #6336
Sabre

Meglepetés!
Eltűntek a hibaüzenetek, visszajöttek a képek.
 Cheesy Cheesy
Bárhogyan is sikerült elérni, köszönjük.

Na, legfőbb ideje volt Cheesy
2018-ra új fórum volt ígérve (én nem bánom, hogy az általam csinált 2009-es maradt) szóval örülök h ez működik jól legalább!

Ráadásul a sebesség is jó!  Woot_Emoticon

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. Március 22. Vasárnap, 22:08:37 #6337
Sabre

Na, még jó h van fix-em... mert ez a koronavírus meg az eltűnő emberek és bezáró szórakozóhelyek nagyon nem kedveznek most a PUA-knak. Pláne  a kezdőknek...
Rendszeresen szoktam nyitogatni azért, de a héten csak a csapot tudtam megnyitni xD sehol semmi...

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. Március 23. Hétfő, 15:27:38 #6338
dreamscometrue

Sziasztok.
Hát eléggé szégyenlem magam, hogy az utóbbi időben elhanyagoltam a fórumot. Néha néha bele olvasgatok mert sok erőt ad és tényleg sok mindet tanít, de folyamatosan kell fejleszteni magunkat erre jöttem rá. Egyébként önfejlesztő könyveket olvasok inkább mostanában de hihetetlen sokat adnak az ilyen dolgok számomra. De vissza olvastam és pont ti is erről írtatok nem régen. Nálam ugyan az a sztori, hogy felszedek egy nőt akivel jól elvagyok és elkezd nem érdekelni semmi. Aztán azt veszem észre mindig, hogy az önbecslésem 100%-ról nullára csökken. Pontosan az én gondolataimat írtátok le viszább...

Pár szót írok magamról nem akarom túlzásba vinni a dolgokat mert ha túl hosszút írok úgy sem olvassa el senki. Mindig is egy vagány csibész talpra esett gyerek voltam. Az életemet mindig a poénkodás és az őrültségek töltötték ki, a kemény mag része voltam mindig és a vezetők közé tartoztam. Szóval elég őrült volt a gyerek korom, többet között graffitiztem is nagyon sok évig, elképesztő erőket adott ez a művészet. Viszont egyszer azon kaptam magam, hogy túlságosan bele csúsztam a világ sötét illegális oldalába. Ekkor jutottam arra az elhatározásra, hogy szeretnék jobb emberré válni. Ez meg is történt rengeteg mindent helyre hoztam 22 éves lehettem kb. Viszont onnantól kezdve minden megváltozott össze dőltem mint egy kártya vár. Érzékeny letten, érzelgős, panaszkodó, negatív, pesszimista, sértődős, depressziós, búval b#szott stb. Komolyan kihalt belőlem az a férfiasság az az érzés ami vitt előre, az leírhatatlan erő. A nőzés nekem nem megy olyan nehezen szerencsére, de valamikor elgyengülök és tönkre teszek mindent inkább ez fő gond nálam. Ezt kb 5 év depresszió követett tudjátok hullámvasút effektus, egyszer jobb aztán megint padló. Akkor találtam Szabó Péter videóira és bevillant, hogy valamit nem jól csinálok. Egy újabb változás jött az életembe ennek hatására, tudom sokan nem szeretitek a SZP-t de engem csak az érdekelt amit mondd, mert elkezdtem jobban érezni magam. Ennek hatására keveredtem ide a fórumra és hihetetlen sok dolgot adott nekem.

Ezt külön szeretném megköszönni Jimmy-nek és nektek a fórumozóknak akik megtöltöttéket tartalommal ezt az oldalt rengeteg jó dologgal.

Nyilván most jön a szokásos, azért olvasgatok itt újra mert van egy párom aki sokat jelent és elkezdtek tönkre menni a dolgok. Gondolom nem írok ezzel újdonságot, sokan vagyunk így ezzel. A szokásos beütött a gebasz sztori... Igazából nem akarok többet írni magamról meg a páromról egyenlőre mert az vallom, hogy az ilyen problémákat mi magunk tudjuk csak megoldani, a külső hatásokat sokat segítenek de az a legjobb ha rájövünk a megoldásra, még ha el is csesszük esetleg. Majd legközelebb már jobban cselekszünk. Hogy őszinte legyek nem is akarok több infót kiadni a páromról, mert kellemetlen lehetne bárkinek, hogy több száz vagy akár ezer idegen előtt képletesen kitárulkoznak a magán életéről. Ezért kicsit szűkszavú leszek a körülményekkel. Igazából írni sem akartam az egészről, egyszer már elkezdtem írni de inkább kitöröltem, úgy vagyok vele ez az én bajom. Na de 1.5 éve vagyunk együtt én 31 a párom 10++-al több a sex nagyon állat elmebeteg módon űzzük szinte minden játszik, még elvont dolgok is, de rengeteg nehezítő körülmény van köztünk egy a4 lapot lazán tele lehetne írni mik is ezek, szóval elég húzós a dolog. De nem panaszkodni akarok meg sajnáltatni magam, csak kíváncsi lennék ti, hogy kezelnétek a helyzetet. Tudom ilyenkor sokan azt vallják, ha ennyi a gond akkor el kell engedni az egészet és keresni mást, hát én is ezt szoktam vallami, de ha valamit élveztem és jó volt nem akarom egyből eldobni, szerintem vannak helyzetek amikor igenis megéri harcolni és nem feladni egyből. Igazából tudom, hogy én nekem kell megoldanom, de szerintem ez is segít majd, hogy leírtam és lehet mondtok jó dolgokat. Persze ettől még tudom, hogy lehet semmi sem változik, vagy akár én szúrom el.

A helyzet az, hogy eléggé kimerült a párom és rettentő alacsony lett az önbecslése, már 2x időt kért, de ez a kimerültség nem kamu tudom, hogy agyon van terhelve munka-család-hobby robot 0-24. Egész nap megy meg sem áll. Voltak kilengések viták veszekedések de ezeket mindig átbeszéltük és helyre jött a dolog. Viszont az utóbbi időben eltávolodott tőlem és úgy érzem, hogy lehet felfogja adni ezt az egészet. Amikor elkezdett hanyatlani a helyzet akkor az önbecslésem leesett és elkezdtem elég rosszul érezni napokig magam, ez pár hétig eltartott magamban. Legutoljára úgy váltunk el egy közös programról, hogy az mondta, hogy ma nem jön át aznap és egy darabig nem is fog a vírus miatt... Könnyes volt a szeme sarka sértődött volt és lerázott kb. Elindult ott hagyott, én inkább elengedtem nem akartam nyomulni mert az tönkre tesz mindent. Az előzmény az volt, hogy össze kaptunk ilyen mondva csinált semmiségen. Másnap bocsánatot kért, hogy engem támadott butaság volt, neki nagyon rossz kedve volt mert előtte lévő nap végig sírt a család a karanténban tönkre tette. Azt mondta nagyon kimerült szét sokkalja a bezártság a családja és csak azon van, hogy minden napot túléljen, ne haragudjak nincs türelme hozzám, mert állandóan sír feszült és nem fog jönni a járvány miatt mert ő hozott egy döntést reméli nem haragszom stb stb. Szerencsére bennem az utóbbi időben elkezdett erősödni az érzés, hogy b#szdmeg velem senki nem fog szórakozni és egy erős önálló céltudatos férfi vagyok. A helyzet egy kicsit lesokkolt és magam alá borultam, de aztán egyre jobban lettem, szóval elkezdtem jobban lenni és elkezdtem magam becsülni felértékelni. Természetesen amíg gyenge voltam elkövettem 1-2 hibát, hogy megpróbáltam kedves lenni és átbeszélni a dolgainkat, hogy támogatom ebben a rossz időben is stb. De aztán ahogy egyre erősebb lettem elfáradtam kicsit a dologban és elkezdtem freezoutolni pihentetni nem kerestem. Hát nem volt könnyű de most egész jól betudom tartani. Régebben képtelen lettem volna ilyen stabilan tartani ezt más nőknél. Elképesztő srácok de azóta minden nap keres ír képet küld mindenféle kamuval, csak, hogy tudjon írni valamit. Pedig már régebben vagy 3x elmondta, hogy ő általában úgy szakít, hogy 1-2 napig rossz és soha többé nem keresi lezárja húz egy vonalat és nem néz vissza állítólag ő nem nagyon szenved. Mondjuk ezzel is tesztelgetni akart gondolom, hogy reagálok rá amikor mesélte. Én ebből kiindulva azt gondoltam, hogy nem is fog akkor semennyire keresni mert elég ridegen kaptam tőle a pofámba ezt a sztorit, elvileg nem szakított, tehát nem mondta ezt ki, de már magam sem tudom ez most mi volt akkor. Ilyenkor szoktam-szoktuk elcseszni, hogy megenyhülünk és tönkre is teszünk mindent. Kicsit keres és máris megy az enyelgés. Na én most nem akarok ennyire jó fej lenni 1.5 évig az voltam. Próbálok passzív lenni mint amit Jimmy mindig javasol lejjebb tartom az érdeklődésem mint az övé. Nem bíztam el magam, hogy ennyire írogat szerencsére, viszont remélem ez a sztori olyan hiányt fog kiváltani belőle, hogy ugyan annyira fog rajongani értem mint az elején. Igazából még nem tudom mi lesz a megoldás, az tudom, hogy majd leülök vele beszélni több mindenről és új szabályok is lesznek mert a régi felesleges konfliktusokat el kell hagyni, elég értelmes szerintem sok mindent eltudnánk engedni és jobbá válna a kapcsolat. Ha persze folytatjuk továbbra is egyáltalán. Úgy érzem ez az érdeklődés lentebb tartása nagyon bejött meg ez, hogy nem keresem. Ha valakinek van ötlete erre a helyzetre ő hogy folytatná azt szívesen meghallgatom, aztán majd alakulnak úgy is a dolgok. Amúgy ez nagyon fura, ha segíted végig a párod, próbálod jobban szeretni törődni vele, akkor egy idő után le sem sz#r. Én is elkövettem ezt a hibát, amikor meg nem is keresem egyből írogat, úgy hogy ő neki nincs ideje meg türelme hozzám most... Amikor az elején tök laza voltam nem is érdekelt annyira, akkor meg rajongott. Érdekes a nők gondolkozása hahaha. Komolyan pofátlanul kell velük bánni sajnos ezt igénylik. Hát rövidebbet szerettem volna.
Nem elérhető  
Read 2020. Március 23. Hétfő, 18:20:23 #6339
Fenrir

Na ezt mindj el is olvasom. Jó hosszú lett.  Cheesy
Csak mert látom, hogy 8 perce voltál fenn  Shocked

Nem elérhető  
Read 2020. Március 23. Hétfő, 18:24:58 #6340
Fenrir

Na, még jó h van fix-em... mert ez a koronavírus meg az eltűnő emberek és bezáró szórakozóhelyek nagyon nem kedveznek most a PUA-knak. Pláne  a kezdőknek...

Én még így is dolgozom xD
Amúgy tényleg nem kedvez... sok helyen ezt olvasom facebook-on. :/
Ráadásul én is múlthét vasárnap szakítottam barátnőmmel (akiről kaptál képeket Sabre, metal), és már kellene keresnem új vadat, de így munka mellett én ki nem megyek hogy elkapjam ezt a gedvát XD Tinderen csak húzogatni szoktam, de senkire nem írok, mert már utálok írkálni. xd Pedig régen hány tinderes beszélgetést leírtam ide a fórumra. Cheesy

Idézet
Rendszeresen szoktam nyitogatni azért, de a héten csak a csapot tudtam megnyitni xD sehol semmi...

Kész meghaltam  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

Nem elérhető  
Read 2020. Március 23. Hétfő, 18:32:07 #6341
dreamscometrue

Na ezt mindj el is olvasom. Jó hosszú lett.  Cheesy
Csak mert látom, hogy 8 perce voltál fenn  Shocked
Sokkal rövidebbet szerettem volna, csak maximalista vagyok és nehezen tudom átadni a lényeget röviden, ezen még dolgoznom kell.. A kevesebb néha több.
Nem elérhető  
Read 2020. Március 23. Hétfő, 19:07:49 #6342
Fenrir

Szia dreamscometrue! Smiley

Idézet
Hát eléggé szégyenlem magam, hogy az utóbbi időben elhanyagoltam a fórumot. Néha néha bele olvasgatok mert sok erőt ad és tényleg sok mindet tanít, de folyamatosan kell fejleszteni magunkat erre jöttem rá.

Nem vagy egyedül aki elhanyagolja. Néha én is elszoktam, ha belemerülök a világomba.
A fejlődéssel pedig sosem szabad megállni. Mindig van hova fejlődni. Wink

Idézet
De vissza olvastam és pont ti is erről írtatok nem régen. Nálam ugyan az a sztori, hogy felszedek egy nőt akivel jól elvagyok és elkezd nem érdekelni semmi. Aztán azt veszem észre mindig, hogy az önbecslésem 100%-ról nullára csökken. Pontosan az én gondolataimat írtátok le viszább...

Mennyire nem régen beszéltük? Csak mert nem rémlik XD

Idézet
Viszont onnantól kezdve minden megváltozott össze dőltem mint egy kártya vár. Érzékeny letten, érzelgős, panaszkodó, negatív, pesszimista, sértődős, depressziós, búval b#szott stb. Komolyan kihalt belőlem az a férfiasság az az érzés ami vitt előre, az leírhatatlan erő.

Ez elég durva változás  Shocked Nem is tudom elképzelni hogyan lehet ilyen teljes fordulatot venni...

Idézet
Tudom sokan nem szeretitek a SZP-t de engem csak az érdekelt amit mondd, mert elkezdtem jobban érezni magam. Ennek hatására keveredtem ide a fórumra és hihetetlen sok dolgot adott nekem.

Én imádom. Már voltam 3 előadásán, és sok videóját láttam. Rengeteg erőt ad. Javasloma  további nézését és előadásait Wink
Én anno a Neil Strauss - The game cimű könyv elolvasása után rákerestem a pua-ra és kidobta a fórumot. Én így kerültem ide. Rengeteg dolgot tanultam és osztottam meg itt. Cheesy

Idézet
Tudom ilyenkor sokan azt vallják, ha ennyi a gond akkor el kell engedni az egészet és keresni mást, hát én is ezt szoktam vallami, de ha valamit élveztem és jó volt nem akarom egyből eldobni, szerintem vannak helyzetek amikor igenis megéri harcolni és nem feladni egyből.

Én is ezt vallom. Én most szakítottam a barátnőmmel 2 hónap után, mert szerelmes nem voltam (csak ő belém), és rengeteg vita volt, az miatt amilyen én vagyok, így kidobtam. Nekem nem kell a feszkó.
Visszatérve a te esetedre, ne csak a szépeket és jókat lásd meg a kapcsolatotokba, mert ha a szarból több van, az nem fasza. Ha szeretitek egymást akkor éri meg harcolni érte, de a dolgokat egyenesbe kell hozni, mert a sok műtrágya még több szart von maga után. Én ezt vallom. Csak akkor maradnék valakivel ha tényleg szeretem. Ha a szex eszméletlen jó, de csak ez, akkor inkább dobom, mert 1 dolog a sok ellen kevés. :/ Ha eltértem a témától akkor elnézést. Wink

Idézet
A helyzet az, hogy eléggé kimerült a párom és rettentő alacsony lett az önbecslése, már 2x időt kért, de ez a kimerültség nem kamu tudom, hogy agyon van terhelve munka-család-hobby robot 0-24. Egész nap megy meg sem áll.

Ezt olvasva meg tudom érteni az ő helyzetét is. Néha tényleg túl sok teher szakad az ember vállára, és olyankor ezt kivetíti a párjára/kapcsolatára is.

Idézet
Voltak kilengések viták veszekedések de ezeket mindig átbeszéltük és helyre jött a dolog.
Ez mondjuk pozitív, hogy meg tudjátok beszélni. Én az előző csajommal nem tudtam, mert képtelen volt felfognia  dolgokat. xd

Idézet
Amúgy ez nagyon fura, ha segíted végig a párod, próbálod jobban szeretni törődni vele, akkor egy idő után le sem sz#r. Én is elkövettem ezt a hibát, amikor meg nem is keresem egyből írogat, úgy hogy ő neki nincs ideje meg türelme hozzám most... Amikor az elején tök laza voltam nem is érdekelt annyira, akkor meg rajongott. Érdekes a nők gondolkozása hahaha. Komolyan pofátlanul kell velük bánni sajnos ezt igénylik.

Sajnos ez mindig is így volt. Olyankor ő papucsba sem néz, tudja, hogy úgy rángat téged ahogy akar, mint egy bábút. Már nem vagy neki kihívás, elég kaland. Nekem ezt anno 2017-ben tanította meg/nyitotta fel a szemem a pua.
Viszoont az utóbbi időben arra is rájöttem, hogy meg kell találni a szerető, törődő és a bunkó, pofátlan közt a megfelelő egyensúlyt. Ha túl bunkó, leszarom stílusú leszel, akkor azzal lesz a probléma. Az én utóbbi 2 barátnőmnek ez nem tetszett. Túltoltam a bunkó, leszarom stilust. Bár ez betudható annak, hogy nem voltam beléjük szerelmes, ezért olyankor egy hegedű vagyok, ami egy ideig óráig bejön nekik, aztán robban a bomba. Na olyankor szakítunk, amit egyikőnk sem bán, vagy csak a másik (mert én nem vagyok szerelmes). Ezután már lehet is becserkészni a következő vadat. Nálam az utóbbi kicsivel több mint 1 évben 3 barátnőm volt. Cheesy Belelendültem a dolgokba.

Neked sok sikert kívánok, és így, hogy a csaj most preferálja ezt a leszarom stílusod, ezt folytatnám még a helyedben, de közben egy találkozót kéne megbeszélnetek, elmenni sétálni az éjszakában (úgy hangulatos) és megbeszélni őszintén a dolgokat, mert csak így tudtok előrébb jutni.
Én mindig őszintén elmondom a csajoknak, barátnőknek a problémáim velük kapcsolatba (még ha a lelki világukba is lépek) és vagy megértik vagy nem. De legalább tudnak róla, hogy mi nem kóser, így javíthatnak/javíthatunk a dolgon. Smiley

Nem elérhető  
Read 2020. Március 24. Kedd, 01:42:31 #6343
dreamscometrue

Idézet
Nem vagy egyedül aki elhanyagolja. Néha én is elszoktam, ha belemerülök a világomba.
A fejlődéssel pedig sosem szabad megállni. Mindig van hova fejlődni. Wink

Én mindig próbálok fejlődni nagyon szeretek tanulni, persze inkább olyan dolgokat amit érdekel de rengeteget olvasok magyarul-angolul mindenről, szeretek kitanulni mindent utána járni mélyen a dolgoknak. Egyedül ezt a csajozgatást szoktam elhanyagolni mert sokszor nyeregbe jövök aztán elbízom magam, pedig ez egy nagyon hosszú folyamat lényegében sosem ér véget.

Idézet
Mennyire nem régen beszéltük? Csak mert nem rémlik XD

Vissza olvastam és pont ez volt a téma valahol asszem Sabre és te is írtad, hogy elvagyunk egy ideig vele aztán hanyagoljuk, becsajozunk aztán offoljuk, amikor meg kezd tönkre menni újra elkezdjük és mindenki jön a menthetetlen helyezettel. Ahelyett, hogy folyamatosan képeznénk magunkat.

Idézet
Ez elég durva változás  Shocked Nem is tudom elképzelni hogyan lehet ilyen teljes fordulatot venni...
Hát engem is megviselt, volt kemény kb 5 év depresszió is emiatt. Persze nem azt mondom, hogy minta polgár lettem, van azért elég sok megmaradt csibészségem meg régi dolgok. Így is járok azért fekete oldalon sajnos mint a többségünk. De sokkal jobb emberré váltam. Ha leragadok ott már lehet most börtönben lennék, vagy nagyon csúnya dolgokban lennék nyakig.

Idézet
Én imádom. Már voltam 3 előadásán, és sok videóját láttam. Rengeteg erőt ad. Javasloma  további nézését és előadásait Wink
Én anno a Neil Strauss - The game cimű könyv elolvasása után rákerestem a pua-ra és kidobta a fórumot. Én így kerültem ide. Rengeteg dolgot tanultam és osztottam meg itt. Cheesy

SZP-t én is bírom valamiért, nekem sokat adott rengeteget változott a hozzállásom-kedvem az élethez. Az volt a kezdő löket amiket tőle láttam, ahhoz, hogy elhagyjam a sok gyengeségem és élvezzem, az életet.

Idézet
Én is ezt vallom. Én most szakítottam a barátnőmmel 2 hónap után, mert szerelmes nem voltam (csak ő belém), és rengeteg vita volt, az miatt amilyen én vagyok, így kidobtam. Nekem nem kell a feszkó.
Visszatérve a te esetedre, ne csak a szépeket és jókat lásd meg a kapcsolatotokba, mert ha a szarból több van, az nem fasza. Ha szeretitek egymást akkor éri meg harcolni érte, de a dolgokat egyenesbe kell hozni, mert a sok műtrágya még több szart von maga után. Én ezt vallom. Csak akkor maradnék valakivel ha tényleg szeretem. Ha a szex eszméletlen jó, de csak ez, akkor inkább dobom, mert 1 dolog a sok ellen kevés. :/ Ha eltértem a témától akkor elnézést. Wink

Igazából mi jól kijövünk eléggé rokon lelkek vagyunk, a sex is nagyon állat. Nekünk a külvilág és a stressz rombol rengeteget. Nem csak a szépet látom, viszont ő az első nő akit becsülök és eltudom viselni hosszabb távon. Engem iszonyatosan irritálnak a nők. Ezért is szeretném megtartani, hamar belefásulok a nők b#romságaiba azt megunom őket és dobom. Egyébként sokan mondják, hogy a sex nem számít annyira, hogy önmagában elég legyen, hát nem tudom nekem nagyon sokat jelent, egy perverz állat vagyok. Lényegében ez visel meg a nőknél legjobban, hogy nem lesz sex.

Idézet
Ezt olvasva meg tudom érteni az ő helyzetét is. Néha tényleg túl sok teher szakad az ember vállára, és olyankor ezt kivetíti a párjára/kapcsolatára is.

Én is megértem nem is panaszkodásnak szántam, ebben maximálisan támogatom és türelmes vagyok, sőt többször is a tudtára adtam, hogy jöjjön mondja el beszélje ki magából nem baj ha sír és csak negatív f#szságok, ha kell a nyakamba is viszem. De eléggé kizár ezekből a problémáiból, maga akar megoldani mindent típusú így nőtt fel. Azt mondja nem akar ezzel terhelni, de ha párkapcsolatban vagyunk akkor ennyire nem lehet elzárkózni, inkább kirekeszt.

Idézet
Ez mondjuk pozitív, hogy meg tudjátok beszélni. Én az előző csajommal nem tudtam, mert képtelen volt felfognia  dolgokat. xd

Rengeteg mindent megoldottunk-megbeszéltünk már, eléggé felnéz rám és tisztel nagyon sok mindenben hallgatott rám. Csak amióta nagyon rossz kedve van folyamatosan és -5 lett az önbecslése azóta flegmázik, türelmetlen és elcsúszott kicsit ez nem annyira hallgat meg. De sajnos én is romboltam sokat az önbecslésén, mert maximálisan őszinte és nyers ember vagyok és ez eléggé gyilkos dolog. Arról nem is beszélve, hogy én nem vagyok egy monogám típusú ember, meg utálom a kapcsolatokat is eléggé tönkre tesz minket, a sok megfelelési kényszer pl. Ezeket pl mind elmondtam neki és próbáltam mindig felkészíteni a legrosszabbra is.

Idézet
Sajnos ez mindig is így volt. Olyankor ő papucsba sem néz, tudja, hogy úgy rángat téged ahogy akar, mint egy bábút. Már nem vagy neki kihívás, elég kaland. Nekem ezt anno 2017-ben tanította meg/nyitotta fel a szemem a pua.
Hát igen, ez elég érdekes dolog, de miért kell így viselkedni velük, hogy megtartsd őket... Ez valahol nem normális.
Idézet
Viszoont az utóbbi időben arra is rájöttem, hogy meg kell találni a szerető, törődő és a bunkó, pofátlan közt a megfelelő egyensúlyt. Ha túl bunkó, leszarom stílusú leszel, akkor azzal lesz a probléma. Az én utóbbi 2 barátnőmnek ez nem tetszett. Túltoltam a bunkó, leszarom stilust. Bár ez betudható annak, hogy nem voltam beléjük szerelmes, ezért olyankor egy hegedű vagyok, ami egy ideig óráig bejön nekik, aztán robban a bomba. Na olyankor szakítunk, amit egyikőnk sem bán, vagy csak a másik (mert én nem vagyok szerelmes). Ezután már lehet is becserkészni a következő vadat. Nálam az utóbbi kicsivel több mint 1 évben 3 barátnőm volt. Cheesy Belelendültem a dolgokba.

Nekem is ez a tapasztalat, hogy igazából semmi sem jó. Ha jó fej vagy az sem, ha bunkó vagy az sem. Én ebbe bele vagyok fásulva nem kicsit.

Idézet
Neked sok sikert kívánok, és így, hogy a csaj most preferálja ezt a leszarom stílusod, ezt folytatnám még a helyedben, de közben egy találkozót kéne megbeszélnetek, elmenni sétálni az éjszakában (úgy hangulatos) és megbeszélni őszintén a dolgokat, mert csak így tudtok előrébb jutni.
Én mindig őszintén elmondom a csajoknak, barátnőknek a problémáim velük kapcsolatba (még ha a lelki világukba is lépek) és vagy megértik vagy nem. De legalább tudnak róla, hogy mi nem kóser, így javíthatnak/javíthatunk a dolgon. Smiley

Hát meglepődtem mert napi szinten jelentkezik pedig k#rvára nem egy érzelgős típus, mondjuk én ezt szeretem benne. Nem gondoltam volna, hogy ennyit fog keresni. Igen találkozóra elfogom hívni, aztán elmondom, hogy min kellene változtatni mert egyébként ebben a formában nem is lesz érdemes folytatni, egyszer valaki úgy is bepöccen és hamar véget ér a sztori főleg, hogy ő is eléggé indulatos típus. Én is mindig őszinte vagyok és nyers hatalmas pusztításokat szoktam létre hozni....

Ma sem kerestem, na mondom ma kibírta és nem keres, egészen este negyed 10ig nem is volt semmi. Itt várt az üzenet csak épp dolgom volt nem is láttam. Azt hiszi haragszok rá, tudja, hogy mondtam neki, hogy háttérbe vonulok, hogy megtalálja önmagát. De eddig bármikor írt és nem nagyon akartam beszélni azt érzi. Tudja, hogy sok dolgom van, de bármikor rám írt mennem kellett vagy dolgom volt. Mondjam ha valaki nem oké neki azt kéri.

Küldtem egy képet, hogy edzeni voltam.. De nem nagyon írtam semmit arra amit írt. Nincs kedvem magyarázkodni. Majd holnapig megálmodom, hogy írjak e valamit erre. De szerintem ha megint elkezdek jó fejkedni azzal csak rontok az egész dolgon. Érzem ha erre most kedveskednék akkor fogná és ignorálna, az utóbbi időben beszokta ezt dobni írásban, életben persze nincs ilyen.
Nem elérhető  
Read 2020. Március 24. Kedd, 02:08:34 #6344
dreamscometrue

Idézet
Tinderen csak húzogatni szoktam, de senkire nem írok, mert már utálok írkálni. xd Pedig régen hány tinderes beszélgetést leírtam ide a fórumra. Cheesy

Régen én is egy halom nőt intéztem a netről. De már annyira szánalmasnak tartom, én nekem már semmi kedvem nem lenne szívni ezzel. Ha újra csajoznék tuti életben nyomulnék csak főleg, hogy most már fel is értékelődött ez, életben sokkal nagyobb esélyed van. Minden lúzer bombázza a nőket online 0-24 totálisan immúnisak már erre a dologra és iszonyatosan fent hordják az orrukat még a közepesek is. Nagyon sokat romboltak ezek a gagyi közösségi oldalak, brutális női egoboosterek ezek az site-ok egyébként kb semmi másra nem jó. Amit megtalálunk rajta infót 98 százalékára nincs is szükségünk. Én már a képeimet is letöröltem, a munkám miatt van meg néha jó, egyébként már mindről töröltem volna magam. De abba biztos vagyok, hogy ezek az oldalak inkább rombolják az életünk.. A látszat néha csal...
Nem elérhető  
Read 2020. Március 31. Kedd, 12:16:31 #6345
Sabre

Tinderen csak húzogatni szoktam, de senkire nem írok, mert már utálok írkálni. xd Pedig régen hány tinderes beszélgetést leírtam ide a fórumra. Cheesy

Ennek semmi értelme nincs azonkívül h adsz nekik egy kis egoboostot. Gondolom ezután 1000-ből 999 nem írt rád, hogy hejj jobbra húztál ismerkedjünk

Régen én is egy halom nőt intéztem a netről. De már annyira szánalmasnak tartom, én nekem már semmi kedvem nem lenne szívni ezzel. Ha újra csajoznék tuti életben nyomulnék csak főleg, hogy most már fel is értékelődött ez, életben sokkal nagyobb esélyed van. Minden lúzer bombázza a nőket online 0-24 totálisan immúnisak már erre a dologra és iszonyatosan fent hordják az orrukat még a közepesek is. Nagyon sokat romboltak ezek a gagyi közösségi oldalak, brutális női egoboosterek ezek az site-ok egyébként kb semmi másra nem jó. Amit megtalálunk rajta infót 98 százalékára nincs is szükségünk. Én már a képeimet is letöröltem, a munkám miatt van meg néha jó, egyébként már mindről töröltem volna magam. De abba biztos vagyok, hogy ezek az oldalak inkább rombolják az életünk.. A látszat néha csal...

Teljesen egyetértek veled!
Én mindig is élőben szerettem jobban nyomulni, így a trükkösen befotózott csajok is kiszűrhetőek sokszor korán. Meg a reakcióikat is sokkal jobban látod. Ha pedig jó vagy cold readbe, akkor olyan mintha a csaj egy két lábon járó adatlap lenne Cheesy

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. Március 31. Kedd, 12:31:20 #6346
Sabre

többet között graffitiztem is nagyon sok évig, elképesztő erőket adott ez a művészet. Viszont egyszer azon kaptam magam, hogy túlságosan bele csúsztam a világ sötét illegális oldalába. Ekkor jutottam arra az elhatározásra, hogy szeretnék jobb emberré válni. Ez meg is történt rengeteg mindent helyre hoztam 22 éves lehettem kb. Viszont onnantól kezdve minden megváltozott össze dőltem mint egy kártya vár. Érzékeny letten, érzelgős, panaszkodó, negatív, pesszimista, sértődős, depressziós, búval b#szott stb. Komolyan kihalt belőlem az a férfiasság az az érzés ami vitt előre, az leírhatatlan erő. A nőzés nekem nem megy olyan nehezen szerencsére, de valamikor elgyengülök és tönkre teszek mindent inkább ez fő gond nálam.

Ez egy az egyben rám is igaz (volt).

hogy ma nem jön át aznap és egy darabig nem is fog a vírus miatt...

Ez nálunk is megtörtént tegnap 2 hete.
A jó h mindennap hív, többször is, és gyakran téma h milyen jó lenne talizni. Tökre örülök h mindig ő hozza fel (én is szeretnék már vele találkozni)

Amúgy igénylik a pofátlanul meg a kicsit leszarom bánásmódot. Akkor jó egy kapcsolat ha a csaj a törekvő. De ezt csak olyan csajjal lehet eljátszani, aki egyrészt tényleg érdeklődik, másrészt nincs minden nap egy új lehetősége.
Mert a freez, leszarom, stb csak ekkor működik. Ha valamiért nincs érdeklődés (másik lehetőség vagy 0 vonzalom) akkor mindez semmit nem ér.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. Április 01. Szerda, 22:22:04 #6347
dreamscometrue

Ez egy az egyben rám is igaz (volt).

Eléggé kiszámíthatatlan az élet, de úgy vagyok vele, hogy ez a tanulás-fejlődés része. Most legalább rájöttem, hogy egyik véglet sem jó, keverni fogom a jó és rossz oldalt és ennyi. Sajnos ha túl jó lelkű vagy az életben az is egy halálos ítélet.

Ez nálunk is megtörtént tegnap 2 hete.
A jó h mindennap hív, többször is, és gyakran téma h milyen jó lenne talizni. Tökre örülök h mindig ő hozza fel (én is szeretnék már vele találkozni)

Azóta mi is beszéltünk rám írogatott pedig freezeltem, vártam mi lesz de jól jött ki, 2x is írta, hogy hiányzol de nem reagáltam semmit, volt egy két tök jó kis beszélgetésünk, de még mindig próbálom alacsonyan tartani az érdeklődésem.

Amúgy igénylik a pofátlanul meg a kicsit leszarom bánásmódot. Akkor jó egy kapcsolat ha a csaj a törekvő. De ezt csak olyan csajjal lehet eljátszani, aki egyrészt tényleg érdeklődik, másrészt nincs minden nap egy új lehetősége.
Mert a freez, leszarom, stb csak ekkor működik. Ha valamiért nincs érdeklődés (másik lehetőség vagy 0 vonzalom) akkor mindez semmit nem ér.

Igen sajnos nekem is ez a tapasztalatom hosszú távon, egyszerűen nem lehet egy kicsit sem szeretet teljesen bánni a nőkkel, mert amin kicsit többet adsz taszítanak el. Igénylik, hogy pattintsd le őket és keveset foglalkozz velük akkor folyamatosan rajonganak.

Ha a nők tudnák mit éreznek a férfiak ez a tesztoszteron túltengés, csak visz előre ez a megmagyarázhatatlan élet erő, élet ösztön. Ez biztosan nincs meg bennük, amikor szétrobbansz kaparod le a falat nem tudod kontrollálni magad. Ha tudnák miket életünk át soha többé nem szórakoznának. De hát ilyen az élet ebből kell kihozni amit lehet.

Egyébként most nagyon boldog vagyok, jól jött ki a történet magamra találtam végre vissza tért belém a büszkeség férfiasság, lehet kellett hozzá ez a nyakleves. Közben önfejlesztő könyveket is olvasok, pont most fejeztem be egy könyvet amit 2 éve tervezek elolvasni. Egyszerűen már olvasás közben annyira megnyugodott a lelkem és rájöttem csomó mindenre, nagyon sokat adott ez a könyv, azóta fütyörészgetek-táncolgatok rég volt már ez velem. Teljesen felszabadult lettem és boldog, nagyon jó elengedni mindent és csak lazán élni a mának. Pedig most full depis lehetnék, páromat kitudja mikor látom, vállalkozásom tönkre ment, megakadtak a céges projektek a fejlesztésben amit elkezdtem, plusz buktam egy csomó pénzt, alig lehet értelmesen kimozdulni. Meg csomó ilyen negatív b#romság, viszont nyugodt vagyok és boldog. Csodálatos az élet. Nem nagyon érdekel mi lesz, majd rendbe hozok mindent. Kívánom, hogy nektek is sikerüljön minden és legyen szép napotok.
Nem elérhető  
Oldalak: 1 ... 123 124 125 126 [127]   Fel
Ugrás:  

Copyright: Puafesztivál 2009-2019 / - / Csajozás, személyiségfejlesztés, életstílus már 11ik éve

Preexpertek vagy felfele Fórumrész: csak tagok láthatják
Nem találhatóak hozzászólások.

Facebook Like! Smiley

* Üdv Újra itt!

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

* Szavazz!
  • Mennyi pénzt keresel havonta? (Ft, nettó)
  • Pont eltartanak, nincs saját jövedelmem
  • 1 (2%)
  • -
  • Pont 99 ezer Ft (minimálbér) alatt
  • 1 (2%)
  • -
  • Pont 99-130 ezer Ft
  • 2 (5%)
  • -
  • Pont 131-200 ezer Ft
  • 7 (18%)
  • -
  • Pont 201-300 ezer Ft
  • 8 (21%)
  • -
  • Pont 301-500 ezer Ft
  • 11 (29%)
  • -
  • Pont 501 ezer -1 millió Ft
  • 6 (16%)
  • -
  • Pont 1 millió Ft felett
  • 1 (2%)
  • -
  • Pont a megtakarításaimból élek
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont külföldön dolgozom, külön válaszolok
  • 0 (0%)
  • -
  • Összes szavazó: 37
  • Témakör megtekintése

* Új Tagjaink Üdvözlése
Nem találhatóak hozzászólások.

* Legfrissebb OFF Stuff
Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic írta dreamscometrue
[2020. Április 01. Szerda, 22:22:04]

Mi a hegedű van a fórummal? írta szex
[2019. Október 23. Szerda, 21:52:15]

Calendar
április 2020
vas hét kedd sze csüt pén szo
1 2 3 4
5 6 7 8 9 [10] 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Nincsenek naptári események.

* Havi top hsz.ó
Fenrir Fenrir
6 üzenet
dreamscometrue
5 üzenet
Sabre Sabre
4 üzenet
Johnie Walker
3 üzenet
kdom
3 üzenet

* Nézd meg mire szavazol!
  • Legyen-e szerinted puatréning a fórum szervezésében? (kettőt is bejelölhetsz...)
  • Pont Ne legyen, csak romlana a színvonal a sok új embertől...
  • 11 (6%)
  • -
  • Pont Ne legyen, mert akkor tényleg pénzközpontú lenne a fórum!
  • 19 (11%)
  • -
  • Pont Legyen, hiszen vannak akik csak így tudnak fejlődni
  • 39 (24%)
  • -
  • Pont Én is fogok menni, ha nem lesz drágább 50.000 Ft-nál
  • 13 (8%)
  • -
  • Pont Biztos megyek, nem érdekel a pénz, csak az hogy fejlődjek...
  • 4 (2%)
  • -
  • Pont Néha talán én is elmegyek kisebbekre, ha 5-15 ezer körül mozog az ár
  • 47 (29%)
  • -
  • Pont Nem tudom, de felőlem legyen
  • 15 (9%)
  • -
  • Pont Nem tudom, de inkább minden maradjon a régi!
  • 13 (8%)
  • -
  • Összes szavazó: 111
  • Témakör megtekintése

* FórumTagsági szintek
Elite - Legjobb, legtapasztaltabb fórumtagjaink
Pua Expert - 90%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad
Pua PreExpert - 70-80%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad, majdnem Expert.
Elegant - 200 hsz. felett, legtöbb jogot élvezi
Special - 100 hsz. felett
Power - 25 hsz felett
Részletesen katt!

Theme Update by Runic Warrior Originally created by m3talc0re
Az oldal 0.275 másodperc alatt készült el 53 lekéréssel. (Pretty URLs adds 0.112s, 27q)

Google visited last this page Ma - 05:59:19