Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic
Az Intelligens Csajozási Pua Fórum

Bővített keresés
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
2020. December 05. Szombat, 10:02:09
Hírek: Kontakt telefon: +36/20-516-4576
Regisztrálási probléma, megosztani való: akkor kérlek írj az info@puafestival.com címre. Ha új topikot, témát nyitnál a fórumon: Kérdésed van, vagy segítséget kérsz, akkor ezt a topikot (katt!) mindenképp olvasd végig!

FULL Tréningre jönnél: Legközelebbi szabad "Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréningre": Jelentkezz most! Katt!
Jimmivel itt tudod biztosan felvenni a kapcsolatot:jimmi@puafestival.com.
collapse
Üdvözlünk a PUA fórumon, Intelligens Csajozási Fórum!
Miért érdemes regisztrálni az Intelligens Csajozás Fórumra? 035
Avagy Amit Látogatóként, Vendégként nem láthatsz!

- ISMERKEDŐS, MOTIVÁCIÓS VIDEÓK!
- HALADÓBB FELSZEDÉSI PROBLÉMÁK KITÁRGYALÁSA
- ONLINE (IWIW, FACEBOOK, MSN) CSAJOZÁS, ISMERKEDÉS
- AZONNAL LETÖLTHETŐ ISMERKEDÉSI, ÖNFEJLESZTŐ KÖNYVEK, ANYAGOK, DVD-k!
- HITEK, TÉVHITEK AZ ISMERKEDÉSBEN, CSAJOZÁSBAN
- DOMINÁNS ALFA FÉRFI
- CSAJOZÓSTÁRS és WINGPARTNERKERESŐ FÓRUMRÉSZ
...
És Még legalább 10 IZGALMAS Fórumrész!
Szeretnéd, hogy meggyőzzünk? Katt!Csajozás Kezdőknek és Haladóknak!

Oldalak: 1 ... 124 125 126 127 [128]   Le
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában Téma Eszközök  
Read 2020. Április 18. Szombat, 12:18:46 #6350
Sabre

Re:Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic

Nos srácok!

Ez a pua korszak "sötét" időszaka. Ilyenre nem is gondoltunk volna.

Ámbár azért lehet leszólítani lányokat pl. abc-ben, hogy "Szerinted ez  hús megromlik, ha beteszem a fagyasztóba fél évre?" szöveggel. Smiley

Meg az a kevés lány, aki van az utcán, érdekes megnéz jobban engem. Bár lehet csak azért, mert nincs rajtam szájmaszk. Smiley

Szóval a cold approach game, nightgame elég offos. Esetleg kicsi daygame, megfelelő időben, helyen.

Ezenkivül csak az online game, meg a szoc.kör game megy ahogy megy.

Kinek mi a tapasztalata?

Jajj, te egy gondolatolvasó vagy... Épp a napokban akartam írni a tapasztalataimról.

Szóval az első 1-2 hétben a csapon kívül mást nem tudtam megnyitni Sad (hiába van barátnőm szeretek nyitogatni meg gamelgetni, de facebook/telefon zárásnál nem megyek tovább).

Szóval nyitásnál szabályok : Sose nyiss maszkban mert az creepy. Csak maszk nélküli csajokat nyiss (elkerülendő, hogy esetleg később rájöjj, hogy nem is akartad volna megnyitni), mivel a maszkos kvázi jelzi h nem fog veled csevegni. Nyitás után igyekezz a lehető leggyorsabban zárni közösségi oldalra, mert ugye nem jó sokáig egy térben lenni. Érdemes ha instant randizol valami kihalt parkot választani (beülős helyek ugye kiestek). Bár most már ez nehéz, mert az emberek megunták az otthon ülést és tere vannak a parkok meg a közterek.

A nightgame mint műfaj kihalt Sad

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

Mielőtt PMben kérdeznél tőlem, olvasd el!

"Azt beszélték róla, hogy visszafogott csávó,
de egyre inkább látszott, hogy terepen tornádó!"
- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. Április 18. Szombat, 12:20:54 #6351
Sabre

Igen, ez egy olyan ígéret volt, ami nem teljesült. Szánom bánom!

Úgy néz ki rájöttem mi volt a gond. PHP verzió váltásra akarna rábeszélni a tárhely üzemeltetőm, de ugye az újabb verzió nem működik régebbi lapoknál. Ez szép, de amikor önkényesen valaki átírja, az nem jó.

Az a lényeg h végre jó Smiley
Egyébként nincs baj ezzel a motorral, meg a korával sem szerintem- Működik, teszi a dolgát, minek variálni?
Már régen megtanultam, ha valami jól működik, akkor ahhoz nem érdemes piszkálni

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. Április 20. Hétfő, 10:16:05 #6352
metal

Általában azt szoktuk tanácsolni, hogy valaki ne csak a PUA anyagokat olvassa, hanem menjen is ki terepre.

Terepezni most nem tudok, de addig is nagyon jó könyveket olvastam a témában.
Valamint igyekszem kihasználni az időt, az életem pilléreivel foglalkozom.
Kicsit online gamelek.
És átgondolom, a helyére teszem magamban a dolgokat.

Reszkessen minden férfi, aki egy asszony kezét elnyeri és nem tudja fölkelteni annak szívében a legforróbb szenvedélyt. /Nathaniel Hawthorne - A skarlát betű/
Nem elérhető  
Read 2020. Április 20. Hétfő, 10:52:59 #6353
Sabre

Általában azt szoktuk tanácsolni, hogy valaki ne csak a PUA anyagokat olvassa, hanem menjen is ki terepre.

Terepezni most nem tudok, de addig is nagyon jó könyveket olvastam a témában.
Valamint igyekszem kihasználni az időt, az életem pilléreivel foglalkozom.
Kicsit online gamelek.
És átgondolom, a helyére teszem magamban a dolgokat.

Leginkább ennyit tudsz tenni. A HC arcok persze ki is mehetnek de én is csak akkor megyek ki, ha van valami más halaszthatatlan dolgom. (és ez általában DHV is, mivel nem csak vásárolni megyek ki, hanem azzal egybekötve éltet menteni)
És persze remek időszak az irodalom átfutására, dolgok helyrerakására fejben.
És hát nekem úgy alakult h mostanában a game 90%-a phonegame, ugyanazzal a lánnyal persze Smiley

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. Április 26. Vasárnap, 23:38:34 #6354
Jimmi

Nos srácok!

Ez a pua korszak "sötét" időszaka. Ilyenre nem is gondoltunk volna.

Ámbár azért lehet leszólítani lányokat pl. abc-ben, hogy "Szerinted ez  hús megromlik, ha beteszem a fagyasztóba fél évre?" szöveggel. Smiley

Meg az a kevés lány, aki van az utcán, érdekes megnéz jobban engem. Bár lehet csak azért, mert nincs rajtam szájmaszk. Smiley

Szóval a cold approach game, nightgame elég offos. Esetleg kicsi daygame, megfelelő időben, helyen.

Ezenkivül csak az online game, meg a szoc.kör game megy ahogy megy.

Kinek mi a tapasztalata?

Jajj, te egy gondolatolvasó vagy... Épp a napokban akartam írni a tapasztalataimról.

Szóval az első 1-2 hétben a csapon kívül mást nem tudtam megnyitni Sad (hiába van barátnőm szeretek nyitogatni meg gamelgetni, de facebook/telefon zárásnál nem megyek tovább).

Szóval nyitásnál szabályok : Sose nyiss maszkban mert az creepy. Csak maszk nélküli csajokat nyiss (elkerülendő, hogy esetleg később rájöjj, hogy nem is akartad volna megnyitni), mivel a maszkos kvázi jelzi h nem fog veled csevegni. Nyitás után igyekezz a lehető leggyorsabban zárni közösségi oldalra, mert ugye nem jó sokáig egy térben lenni. Érdemes ha instant randizol valami kihalt parkot választani (beülős helyek ugye kiestek). Bár most már ez nehéz, mert az emberek megunták az otthon ülést és tere vannak a parkok meg a közterek.

A nightgame mint műfaj kihalt Sad

Igen, sajna.

A Tippeket kösz!

Mostanában nincs alkotni kedvem. Tudom, hogy lesz, de most nincs.

Napi 4-5 óra bruttó munka. A többi pihenés, játék, család. Vége már azoknak az időknek, amikor heti 60-70 órát dolgoztam. 2007ig volt így kb. Azóta 40 óra, 2011. óta meg nagyon maximum 30 óra hetente.

Évente azért néha, amikor túlterhelés vagy/és alkotókedv van, akkor előfordul heti 80 óra is, de az évente 3x maximum. Belefér!

Napjaim többsége spontán van. Mármint a munkán kívüli részekre gondolok, mert a munkabeosztás legtöbbször szoros.

Ma (azaz tegnap  ) pl. 4 kor feküdtem le, 11kor keltem, és egész nap henyélés volt, meg pár zenei műsor megnézése, illetve 2-3 történelmi cikk elolvasása.
Ja meg fél óra COD! Tegnap ha fejbe kólintottak volna se tudtam volna, hogy ez lesz.

Pl. most fedeztem fel magamnak Rácz Gergőt és dalait. Főleg ez a győztes 2020-as DAL, nagyon ütött.
Előtte nem ismertem. Illetve a VIP együttesből még annó, de teljesen elfeledtem, meg akkor nem igen tetszett az a vonal. Most se. De ez az újabb, igen.

"Nők megismerése és ünneplése - ez a kulcs!"

"be social!"

FérfiKommunikációs Cégem és Oldalam, katt!

Privát képzés és coach, érj el maximális sikert, minél gyorsabban! Most!

Küldhetsz sms-t is, ha valami sürgős: +36/20-516-4576
Nem elérhető  
Read 2020. Április 28. Kedd, 12:11:28 #6355
Sabre

Igen, sajna.

A Tippeket kösz!

Mostanában nincs alkotni kedvem. Tudom, hogy lesz, de most nincs.

Napi 4-5 óra bruttó munka. A többi pihenés, játék, család. Vége már azoknak az időknek, amikor heti 60-70 órát dolgoztam. 2007ig volt így kb. Azóta 40 óra, 2011. óta meg nagyon maximum 30 óra hetente.

Évente azért néha, amikor túlterhelés vagy/és alkotókedv van, akkor előfordul heti 80 óra is, de az évente 3x maximum. Belefér!

Napjaim többsége spontán van. Mármint a munkán kívüli részekre gondolok, mert a munkabeosztás legtöbbször szoros.

Ma (azaz tegnap  ) pl. 4 kor feküdtem le, 11kor keltem, és egész nap henyélés volt, meg pár zenei műsor megnézése, illetve 2-3 történelmi cikk elolvasása.
Ja meg fél óra COD! Tegnap ha fejbe kólintottak volna se tudtam volna, hogy ez lesz.

Pl. most fedeztem fel magamnak Rácz Gergőt és dalait. Főleg ez a győztes 2020-as DAL, nagyon ütött.
Előtte nem ismertem. Illetve a VIP együttesből még annó, de teljesen elfeledtem, meg akkor nem igen tetszett az a vonal. Most se. De ez az újabb, igen.

majd eljön a nightgame ideje is. Mindenesetre most örülök, hogy van valakim, így ilyen időkben sem kell aggódnom.

Nincs mit. Vagyok annyira kísérletező kedvű, hogy ezt is kipróbáljam, hogy ilyenkor milyen nyitni Cheesy

Egyébként az a tippem, hogy  - legalábbis Debrecenben - május vége június eleje fele nyithatnak újra a helyek, de eleinte szerintem a beülős kocsma jellegű bulihelyek, és gondolom létszám korlátozással. Én már nagyon várom, hogy a kedvenc helyem újra nyisson Smiley

Munka : na ez most kellemetlen pont, mert a krízis eleje óta nincs bevételem, és idénre eleddig már milliókat nem kerestem meg Sad Szerencsére tavaly annyira összeszedtem magamat év végére, hogy a még most is akad némi tartalékom úgyhogy éhen halni nem fogok Smiley

Amit téged illet pedig alkotnod kellene. Nem tudom, valami jó kis PUA cikket vagy valamit Cheesy De ne dolgozz azért túl sokat.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. Május 07. Csütörtök, 17:33:25 #6356
Sabre

Érdekes egyébként, hogy a nőknek néha mennyire nem logikus a gondolkodásuk, illetve milyen ellentmondásokat és glitcheket képesek úgy kezelni mintha azok rendben lennének.

Mondok egy példát :
Beszélgetek egy csajjal telefonon, és szóba kerül Terence Hill és Bud Spencer színészpáros.
csaj : Hát én egyébként nem szeretem a  Terence Hill és Bud Spencer párost
Sabre : pedig sok jó filmük van
csaj : Nem hiszem... én csak egy közös filmüket láttam a kincs ami nincs.
Sabre : na, nekem pont az tetszett a legkevésbé tőlük
csaj : Hát pedig az piszok jó volt, nagyon tetszett az a filmjük!
Sabre : (itt hallgattam kicsit, vártam, hogy ellentmondásba keveredik-e?)
csaj : De akkor sem szeretem a  Terence Hill és Bud Spencer párost
Sabre : ok... (és már dobtam is másik témát)

Mi történt tehát?
A csaj nem szeret valamit (jelen esetben a  Terence Hill és Bud Spencer párost) amiből mindössze egyet látott, de az nagyon tetszett neki.
És higyjétek el, nem egy ilyen esettel találkozok. És a nők ilyen ellentmondássokkal simán képesek együtt élni. Cheesy

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. Május 07. Csütörtök, 17:39:52 #6357
Sabre

Érdekes egyébként, hogy a nőknek néha mennyire nem logikus a gondolkodásuk, illetve milyen ellentmondásokat és glitcheket képesek úgy kezelni mintha azok rendben lennének.

Mondok egy példát :
Beszélgetek egy csajjal telefonon, és szóba kerül Terence Hill és Bud Spencer színészpáros.
csaj : Hát én egyébként nem szeretem a  Terence Hill és Bud Spencer párost
Sabre : pedig sok jó filmük van
csaj : Nem hiszem... én csak egy közös filmüket láttam a kincs ami nincs.
Sabre : na, nekem pont az tetszett a legkevésbé tőlük
csaj : Hát pedig az piszok jó volt, nagyon tetszett az a filmjük!
Sabre : (itt hallgattam kicsit, vártam, hogy ellentmondásba keveredik-e?)
csaj : De akkor sem szeretem a  Terence Hill és Bud Spencer párost
Sabre : ok... (és már dobtam is másik témát)

Mi történt tehát?
A csaj nem szeret valamit (jelen esetben a  Terence Hill és Bud Spencer párost) amiből mindössze egyet látott, de az nagyon tetszett neki.
És higyjétek el, nem egy ilyen esettel találkozok. És a nők ilyen ellentmondássokkal simán képesek együtt élni. Cheesy

A másik : én nem tudom, hogy a nők kezdték kivilágítással és hangjelzéssel ( Cheesy ) ellátni a shit testjeiket, de újabban már az előző mondatuknál vágom, hogy most épp shit fog következni Cheesy

Érdekes megnézni egyébként, hogy változik a hozzá(d) állásuk az alapján ahogy átmész vagy épp buksz a shitjeiken.  Egy kísérletet csinátam, egy távolabbi imserős csajjal face-en aki amúgy annyira nem jön be, de már régebb óta ismerős volt. Ráírtam egy egész jó megnyitással, majd elkezdtünk beszélgetni. Eleinte eléggé érdeklődő volt, keresztnevemen szólított, kérdezgetett stb. Elkezdtem szándékosan bukni a shitjeit, és érezhetően csökkent az érdeklődése. A harmadik napon már nem is válaszolt mikor ráírtam Cheesy Cheesy

Majd még írni akarok a vidéken enyhítés miatt újranyitó terep(ek) tapasztalatáról is...

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. Május 14. Csütörtök, 06:42:03 #6358
Jimmi

Igen, ez egy tipikus shittesztelő lányka, aki attól néz fel rád (aka nedvesedik), ha kiállsz magadért.

Jól is van így!

Egyébként pedig a Kincs ami nincs a legjobb filmjük. Smiley

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2020. Május 14. Csütörtök, 16:38:24 #6359
gabesz939

Igen, ez egy tipikus shittesztelő lányka, aki attól néz fel rád (aka nedvesedik), ha kiállsz magadért.

Jól is van így!

Ordog jobb es bal keze 1-2.
Kulonben duhbe jovunk
Es megint duhbe jovunk
Utana, akar johet a Kincs, ami nincs. Smiley
Nem elérhető  
Read 2020. Május 14. Csütörtök, 23:13:06 #6360
Sabre

Jól is van így!

Ezt nagyon eltaláltad. Ugyanis azóta volt alkalmam megtapasztalni, hogy hogyan is nedvesedik Cheesy
De sejtettem, hogy ez lesz, mert nagyon jöttek a shitek már egy ideje.
De néha mikor beszéltünk, mondja a magáét ... na mondom most jön mindjárt egy teszt, és erre bumm jött is Cheesy

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. Június 04. Csütörtök, 17:17:08 #6361
Fenrir

Az utóbbi időben eléggé leszartam a nőket, mert csak az idegeimre mentek, de tegnap este végül úgy döntöttem, hogy elhívok egy tinderes csajt találkozni.
Hát... Kár volt XD
Kb 3 órát töltöttünk együtt egy focipályán az éjszakában. Az esetek 75%-ban én löktem a rizsát meg érintkezéseket.
Végül kezdtem unni, ugyhogy fogtam magam és lesmároltam. Hát nem volt egy nagy szám... xd
Nem volt semmi technikája. Kis idő után újra lesmároltam, mondom hátha. Hát kb 3 percig csókolóztunk, de olyan unalmas volt, hogy mondom akkor leszarom xdd Előtte persze végigkérdeztem, hogy szűz-e, hányszor masztizik, hány pettingje volt, hol, stbstb. Válaszolt is Cheesy Végre valakinél nem volt tabu téma. Én pedig szeretem felhozni a kényesebb dolgokat :DD
Viszont számomra dög unalmas volt, na meg külsőre sem volt olyan mint képeken xd Tehát volt rajta felesleg annyi, hogy nekem az már nem jön be. Visszakísért a kocsihoz, láttam rajta, hogy várja, hogy azt mondjam hogy üljünk be hátra a kocsiba, de annyira nem jött be, hogy mondom én nem dugom meg xD (nem is bántam meg)
Fogtam magam, lesmároltam, majd benyomtam a szöveget amit mindenkinél.: "Majd beszélünk,,
Ő mondta, hogy nem kell ezt mondanod mert ugyse fogunk. Hát mondtam neki, hogy: "Örülök, hogy nem hiszel nekem,,  Cheesy Cheesy

Ezzel elváltak útjaink. Nem írtam neki, meg ő sem nekem hálistennek. XD

,,Aki elpusztít egy életet, olyan bűnös, mintha az egész világot pusztította volna el; és aki egy embert megment, az egész világot menti meg."
Nem elérhető  
Read 2020. Június 05. Péntek, 00:17:31 #6362
Sabre

Az utóbbi időben eléggé leszartam a nőket, mert csak az idegeimre mentek

Ez azt jelenti, hogy sok nem megfelelő nőt ismersz. Mindegyik az ember idegeire megy kicist persze, de nem annyira h ne legyen kedve vele talizni az embernek.

de tegnap este végül úgy döntöttem, hogy elhívok egy tinderes csajt találkozni.
Hát... Kár volt XD
Kb 3 órát töltöttünk együtt egy focipályán az éjszakában. Az esetek 75%-ban én löktem a rizsát meg érintkezéseket.
Végül kezdtem unni, ugyhogy fogtam magam és lesmároltam. Hát nem volt egy nagy szám... xd
Nem volt semmi technikája. Kis idő után újra lesmároltam, mondom hátha. Hát kb 3 percig csókolóztunk, de olyan unalmas volt, hogy mondom akkor leszarom xdd Előtte persze végigkérdeztem, hogy szűz-e, hányszor masztizik, hány pettingje volt, hol, stbstb. Válaszolt is Cheesy Végre valakinél nem volt tabu téma. Én pedig szeretem felhozni a kényesebb dolgokat :DD
Viszont számomra dög unalmas volt, na meg külsőre sem volt olyan mint képeken xd Tehát volt rajta felesleg annyi, hogy nekem az már nem jön be. Visszakísért a kocsihoz, láttam rajta, hogy várja, hogy azt mondjam hogy üljünk be hátra a kocsiba, de annyira nem jött be, hogy mondom én nem dugom meg xD (nem is bántam meg)

tehát előhoztál szexuális témákat meg lesmároltál egy oylan csajt aki egyáltalán nem érdekelt? Ennek így kb mi lértelme volt?
Amúgy ezt a hibát anno én is elkövettem lett is egy üldöző "rajongóm", hetekbe került mire megszabadultam tőle.
Mondjuk igazán jól csókoló lányt is nehéz találni, nekem szerencsére van egy Smiley

Fogtam magam, lesmároltam, majd benyomtam a szöveget amit mindenkinél.: "Majd beszélünk,,
Ő mondta, hogy nem kell ezt mondanod mert ugyse fogunk. Hát mondtam neki, hogy: "Örülök, hogy nem hiszel nekem,,  Cheesy Cheesy

Ezzel elváltak útjaink. Nem írtam neki, meg ő sem nekem hálistennek. XD

... és még ez is : Lesmárolod mégegyszer, majd mikor mondja h úgyse fogunk még akkor sem volt tököd bevallani neki, hogy jól látja a dolgokat?
Nem akarom fogni a pártját egy ismeretlen csajnak, de most tényleg kihasználtad/áltattad, bár mondjuk szerintem az apró jelekből rájött a dolgokra.

Mondjuk a másképp nézett ki mint a fotókon rész miatt ő is megérdemelte, mert amennyi trükkös fotóval találkoztam egy időben, én is besokalltam... egy idő után konkrétan rendesen számítani lehetett rá, hogy kb 2 ponttal rosszabb a lány mint a fotóin ... (alig-alig volt kivétel)

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. Június 05. Péntek, 10:52:18 #6363
Fenrir

tehát előhoztál szexuális témákat meg lesmároltál egy oylan csajt aki egyáltalán nem érdekelt? Ennek így kb mi lértelme volt?
Amúgy ezt a hibát anno én is elkövettem lett is egy üldöző "rajongóm", hetekbe került mire megszabadultam tőle.
Mondjuk igazán jól csókoló lányt is nehéz találni, nekem szerencsére van egy Smiley

Idézet
Miért ne tehetném? Nálam nem tabuk az ilyen témák. Jobb mint a sablonos kérdések/beszélgetések. Cheesy A smárolással kíváncsi voltam, hogy feloldódik-e jobban vagy valami. De ő se bánta szóval...

... és még ez is : Lesmárolod mégegyszer, majd mikor mondja h úgyse fogunk még akkor sem volt tököd bevallani neki, hogy jól látja a dolgokat?
Nem akarom fogni a pártját egy ismeretlen csajnak, de most tényleg kihasználtad/áltattad, bár mondjuk szerintem az apró jelekből rájött a dolgokra.

Mondjuk a másképp nézett ki mint a fotókon rész miatt ő is megérdemelte, mert amennyi trükkös fotóval találkoztam egy időben, én is besokalltam... egy idő után konkrétan rendesen számítani lehetett rá, hogy kb 2 ponttal rosszabb a lány mint a fotóin ... (alig-alig volt kivétel)

Idézet
Olvasd el mégegyszer xd Bevallottam azzal, hogy: "Örülök, hogy nem hiszel nekem,,
És igen. Ez is, hogy nem olyan mint képeken... egy vicc... Engem legalábbis ha meglátom élőben és nem olyan mint a képeken, akkor már elbaszottan indul a dolog.

,,Aki elpusztít egy életet, olyan bűnös, mintha az egész világot pusztította volna el; és aki egy embert megment, az egész világot menti meg."
Nem elérhető  
Read 2020. Június 06. Szombat, 11:45:24 #6364
Sabre

?

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. Június 07. Vasárnap, 20:43:43 #6365
Fenrir

Ott vannak a válaszaim sima idézetbe, csak elég béna vagyok még az idézésekbe azt kissé összefojt, de ott van.

BTW
Tegnap este ismét volt egy randim. Most a szomszéd (mellettünk laknak) kiscsajt (18 éves) hívtam el, és kellemesen eltöltöttünk 3 órát éjszaka a városban sétálgatva, leülve, stb. Meg is csókoltam többször.
Hazaérve telefonon mondta, hogy bármikor benne lenne még egy ilyen taliban, viszont másnap már benyögte hogy barátok maradjunk. xd
Mondom okés.

Igazából fel is húzott kicsit mert pont az ellentettjét mutatta felém, de hát na. Nőből van.  Cheesy
Jövőhéten összeszedek mást aztán annyi.

Nem elérhető  
Read 2020. Június 08. Hétfő, 19:33:36 #6366
metal

Ott vannak a válaszaim sima idézetbe, csak elég béna vagyok még az idézésekbe azt kissé összefojt, de ott van.

BTW
Tegnap este ismét volt egy randim. Most a szomszéd (mellettünk laknak) kiscsajt (18 éves) hívtam el, és kellemesen eltöltöttünk 3 órát éjszaka a városban sétálgatva, leülve, stb. Meg is csókoltam többször.
Hazaérve telefonon mondta, hogy bármikor benne lenne még egy ilyen taliban, viszont másnap már benyögte hogy barátok maradjunk. xd
Mondom okés.

Igazából fel is húzott kicsit mert pont az ellentettjét mutatta felém, de hát na. Nőből van.  Cheesy

Szerintem ezt a lányt még nem buktad. Valószínűnek tartom, hogy előjött a logikus énje, hogy miért nem lenne jó, ha lenne köztetek valamit. Szerintem hívd el megint, akár mondhatod neki azt is, hogy barátként. Aztán viselkedj ugyanúgy, ahogy eddig, eszkalálj tovább. Azt is csinálhatod, hogy megcsókolod és aztán azt mondod, jajj ezt nem szabadott volna, ne kísért, megegyeztünk, hogy csak barátok lehetünk.

Reszkessen minden férfi, aki egy asszony kezét elnyeri és nem tudja fölkelteni annak szívében a legforróbb szenvedélyt. /Nathaniel Hawthorne - A skarlát betű/
Nem elérhető  
Read 2020. Június 08. Hétfő, 21:19:15 #6367
Fenrir

Szerintem ezt a lányt még nem buktad. Valószínűnek tartom, hogy előjött a logikus énje, hogy miért nem lenne jó, ha lenne köztetek valamit. Szerintem hívd el megint, akár mondhatod neki azt is, hogy barátként. Aztán viselkedj ugyanúgy, ahogy eddig, eszkalálj tovább. Azt is csinálhatod, hogy megcsókolod és aztán azt mondod, jajj ezt nem szabadott volna, ne kísért, megegyeztünk, hogy csak barátok lehetünk.

Ha logikusan gondolkodom akkor én is tudok felhozni ellenérvet, hogy miért nem lenne jó. Szerintem gyors volt neki a tempó, hogy megcsókoltam...többször is.
Én próbáltam elhívni, mire mondta, hogy: "Figyelj szerintem ha tudunk barátok maradni akkor oké... de kapcsolatot nem szeretnék.,,
Majd írta, a kamuszöveget, hogy sok dolga lesz stbstb.

Amit utolsó mondatodban írtál, azt szoktam csinálni, de hogy őszinte legyek nem égetném magam tovább azzal, hogy próbálom elhívogatni talizni. Ha nem a szomszéd lenne, akivel bármely nap összefuthatok, akkor oké lenne, de így.

Szerintem offolom a dolgot.

Nem elérhető  
Read 2020. Június 09. Kedd, 19:32:28 #6368
metal

Ha logikusan gondolkodom akkor én is tudok felhozni ellenérvet, hogy miért nem lenne jó. Szerintem gyors volt neki a tempó, hogy megcsókoltam...többször is.
Én próbáltam elhívni, mire mondta, hogy: "Figyelj szerintem ha tudunk barátok maradni akkor oké... de kapcsolatot nem szeretnék.,,

Amit utolsó mondatodban írtál, azt szoktam csinálni, de hogy őszinte legyek nem égetném magam tovább azzal, hogy próbálom elhívogatni talizni. Ha nem a szomszéd lenne, akivel bármely nap összefuthatok, akkor oké lenne, de így.

Figyelembe véve, hogy semmi komolyat nem akarsz a lánytól szerintem jól döntöttél.

Nem elérhető  
Read 2020. Június 09. Kedd, 20:02:31 #6369
Fenrir

Szeretnék én többet, nem arról van szó, csak sok dolog miatt nem lenne értelme. Max talán szex, de kapcsolatot egy taliból nehéz lenne megállapítani, habár eléggé bejött mikor randiztunk. Cheesy

Na mindegy.

Nem elérhető  
Read 2020. Június 11. Csütörtök, 12:58:20 #6370
Sabre

BTW
Mondom okés.

jah, már látom.

Anno 2009ben én is megcsókoltam a szomszéd csajt, de én úgy voltam vele h nem bántam h nincs folytatás, mert tudtam h a szülők másfajta barátto szánnak neki, szóval azon az estén csak az édes tiltott gyümölcs voltam. Aztán nem sokkal utána összejött egy (ránézésre eléggé) béta sráccal, aztán 10 éve együtt vannak... nem is értem Cheesy

Amúgy meg lehetne ilyenkor kissé kínozni (és nem csak kinozni Cheesy )  : maradjunk csak barátok? Ok, elhívod talira mint "barát" és megcsókolod megint. Pláne h azt mondta ilyenben benne van. Pláne h még ezután be is futhat a dolog.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. Június 11. Csütörtök, 13:00:23 #6371
Sabre

jah, így viszont OFF...

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. Június 12. Péntek, 23:05:31 #6372
Fenrir

Hát kissé sajnálom hogy nem jött vele több össze, de hát ez van.  :Smiley

Nem elérhető  
Read 2020. Június 12. Péntek, 23:49:39 #6373
Sabre

Hát kissé sajnálom hogy nem jött vele több össze, de hát ez van.  :Smiley

Megértem. Anno én is így voltam vele. Meg úgy h volt egy fuck buddym, meg rengeteg lehetőségem, szóval kb 24 óra alatt elengedtem Cheesy

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. Június 14. Vasárnap, 00:16:04 #6374
Sabre

Fórum aljáról :
"Copyright: Puafesztivál 2009-2020 / - / Csajozás, személyiségfejlesztés, életstílus már 13ik éve"
Ez csak nekem jön ki 11-re, azaz 12.-nek?  Shocked

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. Július 04. Szombat, 12:51:48 #6375
Jimmi

Fórum aljáról :
"Copyright: Puafesztivál 2009-2020 / - / Csajozás, személyiségfejlesztés, életstílus már 13ik éve"
Ez csak nekem jön ki 11-re, azaz 12.-nek?  Shocked

Huh. Tényleg. Javítani fogom majd 2022-ben. Smiley

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2020. Július 04. Szombat, 20:52:13 #6376
Fenrir

Én azt hiszem még mindig szerelmes vagyok az exembe.  Embarrassed Huh?
Állandóan a fejemben van... Na meg fater is felhozza folyamatosan, így még inkább.

Nem elérhető  
Read 2020. Július 04. Szombat, 23:56:57 #6377
Sabre

Múlt kedden mentem ki busszal barátnőmhöz (ez megérne egy reportot, de ilyenkor már ugye minek ) a buszon volt két nem az idén barnult srác, mutogatta egymásnak, hogy a farkukról milyen képeket küldözgetnek el a csajoknak neten, egymást kérdezgették melyik előnyösebb kép a farkukról a másik szerint,  és h nekik ez a nyitás, vadidegen csajoknak face-en, instán stb. OMG.
A helyzetett fűszerezi h egy ilyen betalálta barátnőmet is, nagyokat röhögünk azon h a srác, minden második kérdésre a farkát küldi válaszként. Végre kiélhettük az amogolási képességeimet. (megkapta válasznak : "ha a barátomnak csak ekkora lenne akkor elverném és kinevetném  mielőtt szakítok vele" xD )

Imádom Wink

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. Július 05. Vasárnap, 10:52:44 #6378
Fenrir

Jóisten xDD
Mondjuk a hiperpigmentáltaktól nem is várnék mást.
Hogy melyik az előnyösebb a farkukról? Az amelyiken éppen a kecsébe rakja be  Cheesy

A válaszotok rá pedig kurvajó XDD Először "kiverném,,-nek olvastam de fura lett volna xd

Nem elérhető  
Read 2020. Július 06. Hétfő, 23:33:36 #6379
Sabre

Jóisten xDD
Hogy melyik az előnyösebb a farkukról? Az amelyiken éppen a kecsébe rakja be  Cheesy

A válaszotok rá pedig kurvajó XDD Először "kiverném,,-nek olvastam de fura lett volna xd

Hááát... vannak meredek történetek Cheesy én meg nagyon rátaláltam erre a csajra, pont mint én csak nőben Cheesy
A válasz meg hát ... köszönöm Smiley

Ma amúgy nem tudom mi volt, de 5 nyitást is sikerült összehozzak random mód, vonzó szép leányzókkal, pedig a két alkalomból egyikszer se nyitni indultam otthonról xD

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. Július 07. Kedd, 12:28:21 #6380
metal

Jóisten xDD

Nem hiszem, hogy ez a dolog a bőrszínükkel ilyen módon összefüggne. Ha visszaolvasod a fórum korábbi bejegyzéseit megtudhatod, hogy az egyik legnagyobb magyar PUA is cigány származású. És mégse csinált ilyeneket. És vannak fehér emberek, akik ugyanezt csinálják.

Bőrszíntől függetlenül vannak olyanok, akik úgy próbálnak csajozni, hogy a farkukról küldenek képeket másoknak és vannak olyanok akik meg nem. Az viszont biztos, hogy annak a két srácnak fogalma sincs, hogyan kell csajozni. Ami nem szégyen, hisz legtöbbünk is így került erre a fórumra. Az viszont szomorú, hogy idáig süllyedtek.

Nem elérhető  
Read 2020. Július 07. Kedd, 16:40:56 #6381
Sabre

Jóisten xDD

Nem hiszem, hogy ez a dolog a bőrszínükkel ilyen módon összefüggne. Ha visszaolvasod a fórum korábbi bejegyzéseit megtudhatod, hogy az egyik legnagyobb magyar PUA is cigány származású. És mégse csinált ilyeneket. És vannak fehér emberek, akik ugyanezt csinálják.

Bőrszíntől függetlenül vannak olyanok, akik úgy próbálnak csajozni, hogy a farkukról küldenek képeket másoknak és vannak olyanok akik meg nem. Az viszont biztos, hogy annak a két srácnak fogalma sincs, hogyan kell csajozni. Ami nem szégyen, hisz legtöbbünk is így került erre a fórumra. Az viszont szomorú, hogy idáig süllyedtek.

Aki pl megkapta az amogolást az nem is volt cigó. Az magyar volt. Úgy vettem észre, hogy az aluliskolázott réteg (bőrszíntől függetlenül) az, aki ezzel próbálkozik.
Amúgy épp ma hazafelé gondoltam végig az egyik nagyon régi randimat, ahol ugyan még kc is volt, de már a randi végén közölte a csaj, hogy nem tervez velem több talit. Ma már látom, hogy a csóknál needy lettem, utána átmentem ujjongó bétába, és leromboltam mindent, amit előtte online építettem, na mondjuk ennek már 17 éve ...
De akkor milyen jó lett volna, csak fele ennyit tudni minderről.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. Szeptember 02. Szerda, 18:56:25 #6382
Fenrir

Van itt aki olvasta már Neil Strauss-tól a The rules of the game-et?
Ahogy láttam csak angolul van.
Megrendeltem, ma megjött. Angollal hosszabb ideig tart elolvasni, de el fogom. Cheesy

Nem elérhető  
Read 2020. Szeptember 02. Szerda, 20:09:51 #6383
metal

Nem olvastam még, de tervbe van.
De nem hiszem, hogy sokat lehetne belőle tanulni a gameről. (Az elsőből se lehetett túl sokat, de legalább elvezetett ide és innen más könyvekhez.) Engem inkább csak, mint történet érdekel, hogy mi történt ezután Style-val.

Hát igen, nem csodálom, hogy nem fordították le magyarra, nagyon réteg az akit érdekel. De legalább fejlődik az angolod. Én mostanában már szinte csak angol PUA könyveket olvasok, mert azok még tudnak nekem újat mondani.

Nem elérhető  
Read 2020. Szeptember 04. Péntek, 09:09:29 #6384
Sabre

Van itt aki olvasta már Neil Strauss-tól a The rules of the game-et?
Ahogy láttam csak angolul van.
Megrendeltem, ma megjött. Angollal hosszabb ideig tart elolvasni, de el fogom. Cheesy

Azt hiszem talán olvastam belőle valamennyit, mert a címe nagyon ismerős.

Régen olvastam a játszmát úgy storyval, meg akkor mikor belecsöppentem ebbe az egészbe, az elején még elment. Évekkel később újraolvastam és fogtam a fejemet. Sok helyen idegennek és mesterkéltnek hatott az egész. (mondjuk Mystery Methodnál is a rendszer áttekintése a fantasztikus, azt kell megérteni. Saját rutinjaim vannak, az övékéből egyet sem használok, de ahogy régen is mondtam az elv a zseniális, nem az ha lemásolod 1:1-ben).
Bevallom igencsak jó ideje nem olvastam PUA tematikájú könyvet, ennek az az oka, hogy kialakult egy saját stílusom meglátásom a dolgokkal kapcsolatban, és azonkívül, hogy terepen gyakorlok meg kalibrálok már nem igazán van értelme ilyeneket olvasnom. Pláne azért nem (és ez nagyon fontos) mert ezek a könyvek nagyon nem a magyar lányokra és viszonyokra vannak kitalálva.
Szerintem ha csak nem vagy kezdő, és érdekel nagyon a téma, akkor sokkal többre mész annyi setben töltött idővel mint amennyi idő elolvasni egy ilyen könyvet.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. Szeptember 04. Péntek, 19:58:15 #6385
metal

Nem teljesen értek egyet Sabreval.

A szövegek benne tényleg mesterkéltek.

Nekem is volt olyan időszakom, hogy nem olvast ilyen könyveket, mert már nem tudott újat mondani. De aztán mégis elővettem, mert ahogy kalibrálódik az ember bizonyos dolgokat jobban megért. Egyes elemek fontossága jobban kijön. Úgyhogy néha érdemes belenézni régebben olvasott PUA könyvekbe. A játszma pont nem ilyen, mert ott nem magyaráznak el semmit. Az valami féle önéletrajzi PUA könyv kategória körül van.

És nagyon sok dolog használható magyar lányokon is. Ha a szöveg egy az egyben nem is, de az elv igen.

A setben töltött idő tényleg fontos, de eleinte szerintem mindenképp azzal jársz a legjobban, ha olvasással vegyíted.

Azzal nem sokra mész, ha bemész settekbe, de nincs semmi fogalmad a dolgokról és AFC-ként viselkedsz.

Nem elérhető  
Read 2020. Szeptember 05. Szombat, 17:05:40 #6386
Sabre

Nem teljesen értek egyet Sabreval.

A szövegek benne tényleg mesterkéltek.

Nekem is volt olyan időszakom, hogy nem olvast ilyen könyveket, mert már nem tudott újat mondani. De aztán mégis elővettem, mert ahogy kalibrálódik az ember bizonyos dolgokat jobban megért. Egyes elemek fontossága jobban kijön. Úgyhogy néha érdemes belenézni régebben olvasott PUA könyvekbe. A játszma pont nem ilyen, mert ott nem magyaráznak el semmit. Az valami féle önéletrajzi PUA könyv kategória körül van.

És nagyon sok dolog használható magyar lányokon is. Ha a szöveg egy az egyben nem is, de az elv igen.

A setben töltött idő tényleg fontos, de eleinte szerintem mindenképp azzal jársz a legjobban, ha olvasással vegyíted.

Azzal nem sokra mész, ha bemész settekbe, de nincs semmi fogalmad a dolgokról és AFC-ként viselkedsz.

Néha nem árt ismételni.
De mint írtam ÉN... vagyis magamból indultamn ki. Lassan 13 éve  hogy elolvastam az első PUA könyvet (ami egyébként a Mystery Method volt, amit mai napig nagyon jónak tartok, elvek és modell szintjén, meg nekem rengeteg mindenre magyarázat volt) ezalatt heti 3-4 alkalommal voltam terepen, night és day game vegyesen, több kapcsolat, külföldi tapasztalatok stb. Nem azt mondom, hogy soha többet nem olvasom el mondjuk az MM-et, de már ezen a szinten nem az olvasásban látom a megoldást. (bár én gyakorlatilag mindig is vegyítettem az olvasást a gyakorlattal).

Na most aki elolvasott pár könyvet annak pláne nem magyarázat nélküli könyvet javaslok, hanem inkább azt az időt (is) töltse setben.

Persze, a nagyon lassú/semmilyen haladás úgy simán elérhető, hogy bemegy a setekbe az ember de fogalma sincs, hogy mit kellene csinálni. Ráadásul ha csak nem terepezik nagy városok, nagy szórakozó helyein, meg olyan helyen ahol gyakran rotálódnak a setek, könnyen lehet a "mindenkire rámozduló looser". Magam körül is láttam nem egy ilyet.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. Szeptember 06. Vasárnap, 10:01:52 #6387
metal

Sabre, akkor mi tulajdonképpen egyetértünk!

Egyezzünk meg abban, hogy eleinte hasznos PUA könyveket olvasni, de még fontosabb, hogy közben menj ki terepre is.

Minél több ideje csinálod, annál kevésbé van szükséged a könyvekre mert egyrészt már olvastad, másrészt egyre több tapasztalatod van. Viszont néha azért még így is érdemes lehet bele-belenézni egy két PUA anyagba.

Nem elérhető  
Read 2020. Szeptember 06. Vasárnap, 22:07:04 #6388
Sabre

Sabre, akkor mi tulajdonképpen egyetértünk!

Egyezzünk meg abban, hogy eleinte hasznos PUA könyveket olvasni, de még fontosabb, hogy közben menj ki terepre is.

Minél több ideje csinálod, annál kevésbé van szükséged a könyvekre mert egyrészt már olvastad, másrészt egyre több tapasztalatod van. Viszont néha azért még így is érdemes lehet bele-belenézni egy két PUA anyagba.

Igen, tulajdonképpen ez a lényeg

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. Október 29. Csütörtök, 20:27:27 #6389
Sabre

A francba a második hullámba... Egyrészt azt vettem észre, hogy már az első után is félénkebbek a lányok, de gyakorlatilag ismerkedésnél puszit kapni rohadt nehéz lett, és sokan meg is ijednek a nyitástól. Eleve távolságtartóak. Plusz maszkkal takarják el a szép arcukat.
Hétfőn is gondoltam kimegyek játszani egy kicsit, de hát ez most nem olyan mint régen Sad
Ráadásul most még őszi szünet is van, sokkal kevesebb csaj van az utcákon legalábbis 12-14 óra körül.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. Október 29. Csütörtök, 20:30:56 #6390
Sabre

na, de hogy valami pozitivabbat is rakjak be, érdekes, ahogy a fagyis gameli HB-t Cheesy

https://www.youtube.com/watch?v=nL2o0vyXFoU&feature=emb_title

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. November 01. Vasárnap, 23:24:12 #6391
Fenrir

na, de hogy valami pozitivabbat is rakjak be, érdekes, ahogy a fagyis gameli HB-t Cheesy

Ez game-elésnek számít? xd
Mert nálam egy cseppet sem  017
Inkább hülyéskedik, ahogy rengeteg ilyen fagyi árús. Sok ilyen videó van.
De hogy pozitívat mondjak én is... poénos xd

Nem elérhető  
Read 2020. November 02. Hétfő, 07:12:27 #6392
metal

Az elején a csaj nagyon furán néz. De utána belemegy a játékba, ő is próbál táncolni és már mosolygósabb. Dominancia megvan. Viszont túl hosszan hülyéskedik a csávó, de még pont nem annyira, hogy nagyon idegesítő legyen.

Szóval szerintem, ha ezek után abbahagyja és komolyabban viselkedik, akkor game.
De mivel csak odaadja a fagyit, mert ez a munkája és nem akar semmit a nőtől, ezért nem game. Viszont jó szociális szabadság gyakorlat.

Amúgy az elején még poénos, de aztán egyre kevésbé, pl. 3X is megcsinálja, hogy odaadja a fagyit, aztán elveszi és a nő kezében csak a szalvéta marad, ez egyszer vicces volt, a másik két alkalommal már nem. De ez csak az én véleményem, mindenki mást érzékel viccesnek. Smiley

Nem elérhető  
Read 2020. November 02. Hétfő, 10:32:59 #6393
Sabre

Amúgy az elején még poénos, de aztán egyre kevésbé, pl. 3X is megcsinálja, hogy odaadja a fagyit, aztán elveszi és a nő kezében csak a szalvéta marad, ez egyszer vicces volt, a másik két alkalommal már nem. De ez csak az én véleményem, mindenki mást érzékel viccesnek. Smiley

Igen, túl sok. De ez a kultúrájukból is adódik, máshol van a vicc határa.
A csaj viszont igen jóféle Tongue

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2020. November 04. Szerda, 12:14:13 #6394
Sabre

és maikor a csaj is benne van a játékban :
https://www.youtube.com/watch?v=YBLNVbate5Y

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Oldalak: 1 ... 124 125 126 127 [128]   Fel
Ugrás:  

Copyright: Puafesztivál 2009-2020 / - / Csajozás, személyiségfejlesztés, életstílus már 13ik éve

Preexpertek vagy felfele Fórumrész: csak tagok láthatják
Nem találhatóak hozzászólások.

Aktuális Témák Komoly Szakasz
topic Tartsunk szünetet!
[PÁRKAPCSOLAT - SZERELEM]
Sabre
2020. Október 05. Hétfő, 23:33:55
topic Hogyan kerekedj felül, és mégis maradj rendes Arc?
[KINCSESLÁDA - CIKKEK]
Jimmi
2020. Augusztus 28. Péntek, 18:01:05
topic PUA tábor -avagy mit várhatsz tőle
[PUA TÁBOR ÉS FESZTIVÁL]
Jimmi
2020. Augusztus 21. Péntek, 16:29:30
topic Insta date helyszínek Budapesten
[PARTYHELYEK, CSAJOZÁSI HELYEK - SARGOLÁS]
metal
2020. Július 15. Szerda, 16:09:16
topic Újra van night game
[PARTYHELYEK, CSAJOZÁSI HELYEK - SARGOLÁS]
Sabre
2020. Május 29. Péntek, 12:42:23

Facebook Like! Smiley

* Üdv Újra itt!

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

* Szavazz!
  • Mennyi pénzt keresel havonta? (Ft, nettó)
  • Pont eltartanak, nincs saját jövedelmem
  • 1 (1%)
  • -
  • Pont 99 ezer Ft (minimálbér) alatt
  • 1 (1%)
  • -
  • Pont 99-130 ezer Ft
  • 2 (3%)
  • -
  • Pont 131-200 ezer Ft
  • 8 (15%)
  • -
  • Pont 201-300 ezer Ft
  • 13 (25%)
  • -
  • Pont 301-500 ezer Ft
  • 16 (31%)
  • -
  • Pont 501 ezer -1 millió Ft
  • 8 (15%)
  • -
  • Pont 1 millió Ft felett
  • 1 (1%)
  • -
  • Pont a megtakarításaimból élek
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont külföldön dolgozom, külön válaszolok
  • 1 (1%)
  • -
  • Összes szavazó: 51
  • Témakör megtekintése

* Új Tagjaink Üdvözlése
Nem találhatóak hozzászólások.

* Legfrissebb OFF Stuff
Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic írta Sabre
[2020. November 04. Szerda, 12:14:13]

Mit hallgatsz most éppen? - Napi Zene írta gabesz939
[2020. Szeptember 14. Hétfő, 18:31:14]

Calendar
december 2020
vas hét kedd sze csüt pén szo
1 2 3 4 [5]
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Nincsenek naptári események.

* Havi top hsz.ó
metal
3 üzenet
Sabre Sabre
1 üzenet
kdom
1 üzenet
Matifu Matifu
1 üzenet

* Nézd meg mire szavazol!
  • Lehet-e veled bunkó egy ember?
  • Pont Bárki, ha rosszul bánok vele.
  • 54 (41%)
  • -
  • Pont Senki, akármi is történjék.
  • 35 (26%)
  • -
  • Pont Csak a férfiak lehetnek bunkók velem, legfeljebb visszabunkózok...
  • 3 (2%)
  • -
  • Pont Csak a nők lehetnek bunkók velem, mert ez úgyis shitteszt...
  • 21 (16%)
  • -
  • Pont Nem tudom...
  • 18 (13%)
  • -
  • Összes szavazó: 129
  • Témakör megtekintése

* FórumTagsági szintek
Elite - Legjobb, legtapasztaltabb fórumtagjaink
Pua Expert - 90%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad
Pua PreExpert - 70-80%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad, majdnem Expert.
Elegant - 200 hsz. felett, legtöbb jogot élvezi
Special - 100 hsz. felett
Power - 25 hsz felett
Részletesen katt!

Theme Update by Runic Warrior Originally created by m3talc0re
Az oldal 1.752 másodperc alatt készült el 53 lekéréssel. (Pretty URLs adds 0.957s, 27q)

Google visited last this page Ma - 07:15:50