Csajozási Fórum észrevétel - Van javaslatod?
Az Intelligens Csajozási Pua Fórum

Bővített keresés
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
2019. Október 22. Kedd, 09:30:40
Hírek: Kontakt telefon: +36/20-516-4576
Regisztrálási probléma, megosztani való: akkor kérlek írj az info@puafestival.com címre. Ha új topikot, témát nyitnál a fórumon: Kérdésed van, vagy segítséget kérsz, akkor ezt a topikot (katt!) mindenképp olvasd végig!

FULL Tréningre jönnél: Legközelebbi szabad "Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréningre": Jelentkezz most! Katt!
Jimmivel itt tudod biztosan felvenni a kapcsolatot:jimmi@puafestival.com.
collapse
Üdvözlünk a PUA fórumon, Intelligens Csajozási Fórum!
Miért érdemes regisztrálni az Intelligens Csajozás Fórumra? 035
Avagy Amit Látogatóként, Vendégként nem láthatsz!

- ISMERKEDŐS, MOTIVÁCIÓS VIDEÓK!
- HALADÓBB FELSZEDÉSI PROBLÉMÁK KITÁRGYALÁSA
- ONLINE (IWIW, FACEBOOK, MSN) CSAJOZÁS, ISMERKEDÉS
- AZONNAL LETÖLTHETŐ ISMERKEDÉSI, ÖNFEJLESZTŐ KÖNYVEK, ANYAGOK, DVD-k!
- HITEK, TÉVHITEK AZ ISMERKEDÉSBEN, CSAJOZÁSBAN
- DOMINÁNS ALFA FÉRFI
- CSAJOZÓSTÁRS és WINGPARTNERKERESŐ FÓRUMRÉSZ
...
És Még legalább 10 IZGALMAS Fórumrész!
Szeretnéd, hogy meggyőzzünk? Katt!Csajozás Kezdőknek és Haladóknak!

Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7   Le
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában Téma Eszközök  
Read 2012. Március 08. Csütörtök, 17:19:48 #250
Jimmi

Re:Csajozási Fórum észrevétel - Van javaslatod?

Aki legalább 1 éve nem lépett be, azt nyugodtan ki lehetne dobni. Törölni a regisztrációját. Persze a hozzászólásai megmaradnának. A 3200 felhasználó csak Jimminek büszkeség, nem takarja a tényleges valóságot. Feleslegesen terheli az adatbázist ez a sok név.

Van sok-sok ember, aki 1-2 év múlva szól hozzá a fórumhoz. Persze nem sok, de van.

Nem ismerek egy olyan fórumot sem (leszámítva a torrenttracker-eket), ahol kidobnák a nem aktív tagokat.

Igen, büszkeség a sok regisztráció, miért ne? Cool

"Nők megismerése és ünneplése - ez a kulcs!"

"be social!"

FérfiKommunikációs Cégem és Oldalam, katt!

Privát képzés és coach, érj el maximális sikert, minél gyorsabban! Most!

Küldhetsz sms-t is, ha valami sürgős: +36/20-516-4576
Nem elérhető  
Read 2012. Március 08. Csütörtök, 17:23:47 #251
Jimmi

Egy elég alapvető hiba vagy hiányosság: a kimenő üzeneteknél ha rákattintok (tehát nem a listában nézem hanem már magát a levél tartalmát) a szerző jelenik meg minden üzinél. És mivel ez a kimenő mappa igy minden levél szerzője én magam vagyok: itt célszerű lenne a cimzettet megjeleniteni a szerző helyette.

Sajnos erre nem jöttem rá, hogy hogy lehet. De tervbe van véve, hogy buheráljunk majd ezzel.
Arra tennék javaslatot a mélyen tisztelt nagyérdeműnek, hogy a hardcore-tagoknak (sötétkéktől fölfelé) emelkedjen meg a postaládában lévő levelek maximális száma!

Egyelőre ez nincs tervben. Azt hiszem 100 db pm van a te szintednek. Elég kell legyen.

Üdv: Jimmi

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2012. Március 11. Vasárnap, 00:54:55 #252
tibour

Arra tennék javaslatot a mélyen tisztelt nagyérdeműnek, hogy a hardcore-tagoknak (sötétkéktől fölfelé) emelkedjen meg a postaládában lévő levelek maximális száma!

Egyelőre ez nincs tervben. Azt hiszem 100 db pm van a te szintednek. Elég kell legyen.

Szűkös. Nem szeretek törölni. Neked semmibe nem kerülne felvinni Wink

Amit változtatnék a fórumon, hogy legyen feljebb tolva az a korlát (mondjuk 25 hsz), amikortól lehet negatív karmákat osztogatni. Holmi idetévedt lelkes egyének úgy véleményeznek valamit, hogy fingjuk sincs, miről van szó valójában.

Az igazság egyszerű és mindenki számára hozzáférhető. Miért bonyolítod? Az igazság szerető és szeretetre méltó. Tartalmaz mindent, elfogad mindent, megtisztít mindent. A hazugság viszont bonyolult, és bajok forrása... Nisargadatta Maharaj
a tudatosság tudománya és a tudatszintek
Nem elérhető  
Read 2012. Március 11. Vasárnap, 09:58:12 #253
Jimmi

Szűkös. Nem szeretek törölni. Neked semmibe nem kerülne felvinni Wink

Amit változtatnék a fórumon, hogy legyen feljebb tolva az a korlát (mondjuk 25 hsz), amikortól lehet negatív karmákat osztogatni. Holmi idetévedt lelkes egyének úgy véleményeznek valamit, hogy fingjuk sincs, miről van szó valójában.

Ezt egyelőre nem tudom beállítani. Miért ne véleményezhetne akárki?

Egyébként arra figyelek, hogy ne legyen karmavadászat, üldözés.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2012. Március 11. Vasárnap, 13:59:03 #254
tibour

néha túlzásba viszem a szarkazmust, amit egy felszínes szemlélő lehúzásnak tarthat

Az igazság egyszerű és mindenki számára hozzáférhető. Miért bonyolítod? Az igazság szerető és szeretetre méltó. Tartalmaz mindent, elfogad mindent, megtisztít mindent. A hazugság viszont bonyolult, és bajok forrása... Nisargadatta Maharaj
Nem elérhető  
Read 2012. Március 11. Vasárnap, 18:44:50 #255
Jimmi

néha túlzásba viszem a szarkazmust, amit egy felszínes szemlélő lehúzásnak tarthat

De nincs itt ilyen, hogy felszínes. Aki neked karmát adott idén, az mind jelentős fórumozó volt.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2012. Március 14. Szerda, 17:55:44 #256
Jimmi

APró változás:
Mai naptól a fórum neve:

Az intelligens csajozási pua fórum lett.

Régi leánykori neve: "Az intelligens csajozási fórum - Csajozás, Csábítás, Életstílus, Intelligencia" volt.

Ellenvetés?

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2012. Március 14. Szerda, 18:13:59 #257
tibour

APró változás:
Mai naptól a fórum neve:

Régi leánykori neve: "Az intelligens csajozási fórum - Csajozás, Csábítás, Életstílus, Intelligencia" volt.

Ellenvetés?
he?Huh???
ez a név értelmetlen!!! Kétszer van leírva benne majdnem ugyanaz. MAXIGÁZ!!
Ennyi erővel lehetne a fórum neve ez is: Férfi fiú szerelmi affér tanács :DDDDDDDDDDDD

Másik, hogy a "pua" az egy szleng szó. Az új névvel veszítettünk az eleganciánkból Sad
Ezt akarod? Wink

Még elolvasni is fájdalmas volt az új címet. Rossz  a fengshui-ja! Beletörik a nyelvem, amikor gondolatban kimondom ezt a címet.

Nem elérhető  
Read 2012. Március 28. Szerda, 13:15:49 #258
Hank

Egyetértek tibourral, de ahogy látom nem is változott meg.

Mit szólnátok ahhoz, ha kivennénk ezt a csajozás részt, sok ember van aki ettől visszariad, "engem ez nem érdekel" "ilyenre nincs is szükségem" mentalitással.
Pl.: Intelligens férfiak fóruma - Életstílus, társasági intelligencia, önfejlesztés

"Can't is the cancer of happen"
Nem elérhető  
Read 2012. Március 28. Szerda, 13:22:14 #259
Jimmi

Egyetértek tibourral, de ahogy látom nem is változott meg.

Mit szólnátok ahhoz, ha kivennénk ezt a csajozás részt, sok ember van aki ettől visszariad, "engem ez nem érdekel" "ilyenre nincs is szükségem" mentalitással.
Pl.: Intelligens férfiak fóruma - Életstílus, társasági intelligencia, önfejlesztés

Alakul...

De egyébként nem értem, miért gond az, hogy csajozási pua fórum a név. A duplázás miatt? Meggyőzhető vagyok.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2012. Március 28. Szerda, 13:27:21 #260
Hank

Igen a duplázás miatt.
De ha már ragaszkodsz ahhoz a névhez, én a csajozást venném ki, az közönségesebb mint a PUA.
Tehát: Az intelligens PUA fórum.

Nem elérhető  
Read 2012. Március 28. Szerda, 13:49:15 #261
Sabre

Ez olyan mintha a google kereső optimalizálnál, vagy cimkéznél. Jól nem hangzik, de kétségtelen h a google keresésnek jót tesz

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

Mielőtt PMben kérdeznél tőlem, olvasd el!

"Azt beszélték róla, hogy visszafogott csávó,
de egyre inkább látszott, hogy terepen tornádó!"
- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2012. Március 28. Szerda, 13:51:23 #262
Hank

Eszembe se jutott, de lehet vmi ilyesmi a háttérben  Grin-Vigyorog

Nem elérhető  
Read 2012. Március 28. Szerda, 15:19:14 #263
Jimmi

Igen a duplázás miatt.
De ha már ragaszkodsz ahhoz a névhez, én a csajozást venném ki, az közönségesebb mint a PUA.
Tehát: Az intelligens PUA fórum.

Ok. Más javaslat?

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2012. Március 28. Szerda, 15:29:24 #264
bleah

Nem akarok rosszfiunak tünni más szemében de szerintem bizonyos forumrészeket , cikkeket csak mértékkel kellene elérhetővé tenni , fokozatosan mert igy a a kezdetekben a sok info összezavar és sokan nem is maradnak meg a közösségben és lehet nem is elég világos mi is ennek a fórumnak a célja . Nem azt mondom hogy el kell zárni mindent csak a sok info lehet rossz hatással is a kezdetekben és lehet hogy rossz irányba tereli a fejlődést.Azt mondom hogy kicsit szigoritani kellene a dolgokon , ezért nem kell engem megkövezni , ez csak saját vélemény.
Nem elérhető  
Read 2012. Március 28. Szerda, 15:56:37 #265
Hank

Tetszik amit írsz bleah!
Ismét támadt egy millió dolláros ötletem  Tongue
Szóval lehetne olyat, hogy csak kezdő cikkek a friss felhasználóknak, majd ilyen számítógépes "tesztrész". Ha megválaszolja jól, és elér egy elégséges szintet, megnyílnak új részei is a fórumnak!
Egyébként fogalmam sincs mik lennének az anyagi vonzatai egy ilyennek, de így elképzelve jó lenne  Smiley

Nem elérhető  
Read 2012. Március 28. Szerda, 16:01:40 #266
Jimmi

Tetszik amit írsz bleah!
Ismét támadt egy millió dolláros ötletem  Tongue
Szóval lehetne olyat, hogy csak kezdő cikkek a friss felhasználóknak, majd ilyen számítógépes "tesztrész". Ha megválaszolja jól, és elér egy elégséges szintet, megnyílnak új részei is a fórumnak!
Egyébként fogalmam sincs mik lennének az anyagi vonzatai egy ilyennek, de így elképzelve jó lenne  Smiley

Ötletből nekem sincs hiány... ezt megvalósítani, kivitelezni nehéz, sok pénzbe kerül.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2012. Március 28. Szerda, 16:23:02 #267
Hank

Sajnos. De ha akad némi elkölteni való pénzed csak szólj!  Grin-Vigyorog

Nem elérhető  
Read 2012. Április 11. Szerda, 13:46:36 #268
Coolcat

Jó ötlet mindkettő, de szerintem nem egy tesztsor kellene, hanem hozzászólások számához kötni a megnyíló "tudást". Szerintem sokan azért regisztrálnak, hogy leszedjék a fent lévő anyagokat, és bye bye. Ha meglenne kötve X hozzászóláshoz, vagy egy bizonyos karma számhoz, vagy szinthez akkor okés. A teszteket nem mindenki szereti, pláne ha a szövegértése rossz az embernek, így nem tudja egyhamar megtanulni a dolgokat. Persze a teszt megköveteli, hogy megtanuld a dolgokat, de a sikertelenségtől is elmehet az ember kedve a folytatástól. Ne feledjük, hogy sok felhasználónak az életkedve, önbizalma a nullával egyenlő. Egy rosszul sikerült teszt ezen csak rontana. Szerintem!
Nem elérhető  
Read 2012. Április 11. Szerda, 14:36:14 #269
bleah

Jó ötlet mindkettő, de szerintem nem egy tesztsor kellene, hanem hozzászólások számához kötni a megnyíló "tudást". Szerintem sokan azért regisztrálnak, hogy leszedjék a fent lévő anyagokat, és bye bye. Ha meglenne kötve X hozzászóláshoz, vagy egy bizonyos karma számhoz, vagy szinthez akkor okés. A teszteket nem mindenki szereti, pláne ha a szövegértése rossz az embernek, így nem tudja egyhamar megtanulni a dolgokat. Persze a teszt megköveteli, hogy megtanuld a dolgokat, de a sikertelenségtől is elmehet az ember kedve a folytatástól. Ne feledjük, hogy sok felhasználónak az életkedve, önbizalma a nullával egyenlő. Egy rosszul sikerült teszt ezen csak rontana. Szerintem!

Szerintem senkit nem kellene választás elé állitani . Aki maradni akar az marad , akinek csak egy két dolog kell , megszerzi és ugyis megy ha akar . Én csak azt mondom hogy legyen egy alap szintü tudás amit mindenki elérhet a többi bizonyos feltételek mellett legyen elérhető mert hiába olvas el valaki egy magasabb szintü elméleti dolgot amihez nincs meg a terep tapasztalata és nem tud megérteni és igy csak véleményt alkot és a fórum lassan tele lessz üress locsogással . Az utóbbi időben sokkal többször merül fel ugyan az a kérdés és sokan még a keresőt se használják és azon kapjuk magunkat hogy ugyan az a téma más néven de szerepel vagy 20 alkalommal . Ha annyira nem tiszteljük egymást hogy a keresőt használjuk , hogyan tisztelhetjük mások munkáját . Én nem kioktani akarok senkit de ilyen iramban több leszz a szemét az oldalon mint a hasznos információ és esni fog az egész közösség értéke .Lehet én látom rosszul a dolgokat de kicsit oda kellene figyelnünk mit hova irunk  .
Én ezt az egész karma pont rendszert megszüntetném és hejette egy olyan rendszert vezetnék be ami pua szintekre bomlana ami a továbbiakban is a tanácsok és tapasztalatokra alapulna de jobban átlátható lenne ki milyen szinten van és negativ karmának nagy értelmét nem látom, hogyan segitené ez egy új ember fejlődését/véleményét a közösségről .
Ha pua szintekre lenne bontva az egész rendszer mellé ki lehetne alakitani egy "iskola" részt amihez szintenként lenne csak hozzáférés az elméleti részhez  igy az oldal értéke arányosan nőne a tagok fejlődésével és értékével is . Be lehetne tenni pár aktiv tagot moderátorként akit Jimmi ismer és megbizik bennük és igy el lehetne kerülni a szemetelést is .
Oldalt van egy rakás elérhető téma aminek nagy része nem müködik rendesen , legalábbis nállam . Én kiszedném őket , és betennék 3-at ami rendesen müködik is .
Van pár dolog ami lehet pénzbe kerül de nagy része csak időbe és erőfeszitésbe kerülne megoldani .
Jöhetnek a negativ karmák.
Nem elérhető  
Read 2012. Április 11. Szerda, 14:53:59 #270
Coolcat

Én imádom a karma szintet! Nem azért, mert pluszban vagyok, hanem ösztönöz, hogy még több pozitív pontot kapjak, és ez az alapja minden hozzászólásomnak. Ha nem lenne, megjelennének az egyszavas válaszok, egymás ócsárolása, netán a negatív hsz-ok, amiket a negatív karmával büntet a "fórumozó társadalom".

Azt, hogy sok az ugyanolyan kérdés nem tudod befolyásolni. Az mindig is lesz, és minden fórum egyik betegsége. Egyéni felhasználó válogatja, ki milyen barátja a keresőnek. Ez olyan, mint a helyesírás, vagy fogalmazáskészség. Egyesek megtisztelik itt a másikat a nyelv helyes használatával, mások meg erre is lusták. Minden ember más. Az alkalmi felhasználók, akik 1,2 kérdést tesznek fel, persze hogy sokat "szemetelnek", de ha megnézed, azok el is mennek, vagy kevésbé aktívak. Gyorsan akar kérdezni, mert addig leég a ház, mire megkeresi a témát és ez a kezdő felhasználóknál a leggyakoribb.

Pua szintek: Írásban elég nehéz eldönteni a szinteket. Lehet valaki istencsászár a témában, ha nem tud fogalmazni, vagy építő jellegű kritikát írni, és ez igaz ellenkezőleg is. Mindenki a maga szintjén fejlődik és a saját maga felelőssége, mit vesz a kezébe, hogyan halad stb. Én ezért oldanám meg úgy az anyagokat, hogy bárki elérheti a szinteket, de saját felelősségre.

És nem kapsz negatív karmát az építő jellegű véleményre!:P
Nem elérhető  
Read 2012. Április 11. Szerda, 19:31:13 #271
Jimmi

Szerintem senkit nem kellene választás elé állitani . Aki maradni akar az marad , akinek csak egy két dolog kell , megszerzi és ugyis megy ha akar . Én csak azt mondom hogy legyen egy alap szintü tudás amit mindenki elérhet a többi bizonyos feltételek mellett legyen elérhető mert hiába olvas el valaki egy magasabb szintü elméleti dolgot amihez nincs meg a terep tapasztalata és nem tud megérteni és igy csak véleményt alkot és a fórum lassan tele lessz üress locsogással.

Előszöris: ez egy abszolút véleménykérő topik, így miért adnánk neked negatív karmát?

A fórum tele lesz üres locsogással? Ok. Jelezd kérlek, és azt a topikot lezárom, illetve átirányítom. (azaz Brando vagy Samee moderátorok)

Értem én a szándékod, de nagyon nehéz ezt megvalósítani. Style-nak van hasonló programja, de az keményen fizetős. Nem véletlen: egy ilyen programot (azaz akkor mehetsz következő tudásszintre, ha a korábbit elsajátítottad) baromi nehéz, és masszív oktatói tapasztalattal lehet véghezvinni. Nem beszélve a programozási részével.

Idézet
Az utóbbi időben sokkal többször merül fel ugyan az a kérdés és sokan még a keresőt se használják és azon kapjuk magunkat hogy ugyan az a téma más néven de szerepel vagy 20 alkalommal .

Értem: Jelezd kérlek, ha ilyen van, és azonnal lezárom azt a topikot, illetve átirányítom. Volt már ebben az évben is példa átirányításra.

Idézet
Ha annyira nem tiszteljük egymást hogy a keresőt használjuk , hogyan tisztelhetjük mások munkáját . Én nem kioktani akarok senkit de ilyen iramban több leszz a szemét az oldalon mint a hasznos információ és esni fog az egész közösség értéke .Lehet én látom rosszul a dolgokat de kicsit oda kellene figyelnünk mit hova irunk  .

Igaz. De ettől még nagyon messze vagyunk a gyakorikerdesek, vagy az index: segítség szuz vagyok színvonaltól.
Szemét van az oldalon: ok. Akkor jelezd kérlek, és kiirtjuk.

Idézet
Én ezt az egész karma pont rendszert megszüntetném és hejette egy olyan rendszert vezetnék be ami pua szintekre bomlana ami a továbbiakban is a tanácsok és tapasztalatokra alapulna de jobban átlátható lenne ki milyen szinten van és negativ karmának nagy értelmét nem látom, hogyan segitené ez egy új ember fejlődését/véleményét a közösségről .

A karma rendszer nem tökéletes. Van azért ösztönző ereje. Nekem is, mindenki másnak is. Valakinél nagyobb, valakinél kisebb, de van.
A pua szintek már most is megvannak: pua preexpert, pua expert, és elite. Ez sem tökéletes, mert az én szubjektív adataimon alapulnak, de ez most így van.
A kérdőívvel csak az elméleti tudást lehet felmérni. Gyakorlati tudást, és azt, hogy mennyire hasznosat tud írni valaki a fórumon azt nem lehet felmérni, csak szubjektíve.

Idézet
Ha pua szintekre lenne bontva az egész rendszer mellé ki lehetne alakitani egy "iskola" részt amihez szintenként lenne csak hozzáférés az elméleti részhez  igy az oldal értéke arányosan nőne a tagok fejlődésével és értékével is .

Pontosan ez van Style programjánál. Havi 10-20 dollárért bárki csatlakozhat. Egy ilyen rendszer kidolgozása legalább 100.000 dollár. Gondolkoztam én is hasonlón, és tényleg baromi jó ötlet, de baromi drága is JÓL MEGCSINÁLNI.

Idézet
Be lehetne tenni pár aktiv tagot moderátorként akit Jimmi ismer és megbizik bennük és igy el lehetne kerülni a szemetelést is .

Apropó: te is lehetsz moderátor. Vállalod?

Idézet
Oldalt van egy rakás elérhető téma aminek nagy része nem müködik rendesen , legalábbis nállam . Én kiszedném őket , és betennék 3-at ami rendesen müködik is .

Melyik téma nem működik?

Idézet
Van pár dolog ami lehet pénzbe kerül de nagy része csak időbe és erőfeszitésbe kerülne megoldani .

Azaz pénzbe. Smiley

Rengeteg idő, és erőfeszítés az sok-sok pénzbe kerül. Egy ilyen színvonalú fórum megalkotása (és fenntartása) is sok-sok pénz, idő és fáradtság. Hát még amit felvázoltál. Ami jó ötlet, és látom a külföldi jó példákat, de azt megalkotni nem egyszerű feladat.

Szóval az ötleted jó, de én látom az erőforrásokat, és azok egyelőre még nem állnak készen.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2012. Április 11. Szerda, 19:39:05 #272
Jimmi

Én imádom a karma szintet! Nem azért, mert pluszban vagyok, hanem ösztönöz, hogy még több pozitív pontot kapjak, és ez az alapja minden hozzászólásomnak. Ha nem lenne, megjelennének az egyszavas válaszok, egymás ócsárolása, netán a negatív hsz-ok, amiket a negatív karmával büntet a "fórumozó társadalom".

Azt, hogy sok az ugyanolyan kérdés nem tudod befolyásolni. Az mindig is lesz, és minden fórum egyik betegsége. Egyéni felhasználó válogatja, ki milyen barátja a keresőnek. Ez olyan, mint a helyesírás, vagy fogalmazáskészség. Egyesek megtisztelik itt a másikat a nyelv helyes használatával, mások meg erre is lusták. Minden ember más. Az alkalmi felhasználók, akik 1,2 kérdést tesznek fel, persze hogy sokat "szemetelnek", de ha megnézed, azok el is mennek, vagy kevésbé aktívak. Gyorsan akar kérdezni, mert addig leég a ház, mire megkeresi a témát és ez a kezdő felhasználóknál a leggyakoribb.

Igen.

A LEGELSŐ LÉPÉSEK fórumrészt szinte mindenki elolvassa. Mire regisztrál (eltelhet több hónap, vagy akár év is) már tisztában van a játékszabályokkal.

1. Ez az ismerkedési fórum magyar internet közösségben egyedülállóan pozitív és támogató.
2. Folyamatosan moderált, tehát garantált a pozitív hangulat és támogatás. Ami más moderált fórumokon sem biztos, hogy megvan. Mivel az egyes pont híján sokszor a moderátorok diktatúrát tartanak fenn.
3. Így aki hozzászól általában, már nagyon megfontoltan teszi. Ami persze még nem garancia a minőségre, de már így is magasabb, mint a magyar blogok, fórumok 99.9%-a. Ahol anyázás, mások lehúzása, pocskondiázása, és egyéb trollkodás megy ezerrel.
4. Így olyan tagokat fog vonzani a fórum, akik meg fogják becsülni és a karmapontok is támogatják azt, hogy a negatív embereket kiszűrjük. (az más kérdés, hogy sokan a negatív gondolkodásmódjuk megváltoztatása miatt jönnek a fórumra. De hát ez formálódik.)

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2012. Április 12. Csütörtök, 05:59:30 #273
bleah

Jimmi én tényleg nem akarok port kavarni , csak elmondtam a véleményem , nem akarok hóhér lenni.A sok locsokáson azt értettem hogy szerintem van sok olyan új nyitott téma amire van már válasz másikban csak el kellene olvasni és lassan lessz nagyon sok ugyan azzal a problémával rendelkező topic amiben nehéz lesz kiigazodni .
Moderátor azért nem akarok lenni (egyenlőre) mert az felelősség és én nem hiszem hogy ezt a kiváltságot kiérdemeltem . Most van időm netezni de nemsokára külföldre megyek dolgozni és ott nem tudom hogy lessz időm , fél munkát nem végzek és a tudásom se elegendő egyenlőre .
Szó sincs róla hogy a fórum szintje x@r , sőt , azért jönnek többen mert nem az és sok az érték itt csak akkor ezt tartsuk tiszteletben továbbra is  sign0151
Nem elérhető  
Read 2012. Április 12. Csütörtök, 13:48:53 #274
Jimmi

Bleah: ok, jelezd akkor azt a topikot, ahol van már másik téma. Örülnék neki, bármikor is volt, van.

Az ötleted nagyon értékes, bármi konkrét javaslatot fogadok örömmel. Egyelőre ez a tesztelés túl nagy falat... Lesz majd tesztelős kérdés biztosan, de ez alapján megcsinálni egy fórumot, az túl nagy meló.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2012. Április 22. Vasárnap, 16:40:47 #275
Sabre

Jó bizony a karma rendszer bár sajnos nem bolond biztos. mikor elindult a fórum, egykori wingem sértettségében úgy gondolta jó poén lesz, ha minden hszmre negatív karmát ad. Innen a -54 karmám... Mert tudtommal mástól és másra nem is kaptam... vagy legalábbis most hirtelen nem tudok róla.

De eltekintve az ilyenektől tényleg jó rendszer ez. (csak kell hozzá egy bizonyos értelmi szint).
Bár sok ember egyszerűen lusta karmákat osztogatni.

Engem sosem a karma motivál egy hozzászólás megírásakor hanem inkább a reakcióként érkező hozzászólások.

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2012. Április 22. Vasárnap, 17:11:10 #276
Sabre

Egyébként jó ötletnek tartom, hogy legyenek bizonyos anyagok bizonyos szintekhez kötve. Bár amennyire tudom vannak is fórumrészek amik nem olvashatóak azonnal.

Ha már itt tartunk : A terep-tapasztalatokhoz asszem 5-10 post kell h tudja olvasni a user. Úgy gondolom, hogy a PDJ részleghez is jó lenne ha kellene legalább ennyi post.
Egyrészt azért mert még egy usert se láttam aki jött és 5 post alatt rögtön PDJ-t nyitott... Másrészt a PDJbe még több mindent beírok (meg sokkal konzisztensebb a történet) mint ha valaki láncrafűzve elolvassa a reportjaimat. (amihez kell 5-10post h tudja olvasni).

Megint más :
Egy kis rendrakás nem ártana a fórumnak, illetve egyszerűsíteni a konzisztenciát. Ugyanis nagyon bonyolult. Alul az aktuális témákból szoktam mazsolázgatni, ezenkívül gyakorlatilag minden topicomat keresővel kell megkeressem, és félelmetesen eltudok tévedni az alfórumok és topicok erdejében. Márpedig ez az én fórumozói tapasztalatommal nem kispályás teljesítmény!
(esetleg ha külön kéred megpróbálok kidolgozni egy egyszerűbb arculatot. Kevésbé lesz akkurátus mint a jelenlegi, de átláthatóbb.

Vannak hasonló topicok, azokat pofás lenne összevonni.

Néha találkozok olyanokkal h rendes topicnak néz ki belemegyek és látom, hogy
ez a téma át ltt helyezve ide és ide.
És egy link.
Ok cool ez, hogy megtalálja az ember később is a opcióját, de ezek a jelzők egy idő után eltűnhetnének, mert befolyásolják a kereső eredményeit, és néha engem is félrevezetnek. Nem vészes csak plusz 2 kattintás. (amilyen katasztrófa időnként a netem meg plusz fél perc navigálás).

de hogy dícsérjek is, a Legutóbbi hozzászólások rész a főoldalon nagyon hasznos!

Az iskola részt pedig egy google kérdőívvel is meglehetne oldani (így a programozási rész kiesik), amit Jimmi vagy a moderátortok, elitek, expertek  csoportja kiértékel megfejeleve esetleg egy kis szubjektív véleménnyel.
Magát a kérdőívet meg elég lenne kb egyszer összerakni. Én pl szívesen segítenék benne, szerintem ha páran expertek/elitek összeülünk ki is tudnánk dolgozni egy rendszert.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2012. Április 22. Vasárnap, 17:38:02 #277
Hank

Jól hangzik amiket írsz  great

Nem elérhető  
Read 2012. Április 22. Vasárnap, 19:53:44 #278
Jimmi

Ok. Sabre, várom az egyszerűbb arculatra vonatkozó konkrét terveket. Thx!

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2012. Április 22. Vasárnap, 21:17:07 #279
Sabre

Apropó: te is lehetsz moderátor. Vállalod?

Ha esetleg keresel egy embert aki moderátor... hát talán én tudom vállalni.

van 9 évnyi fórumozási tapasztalatom, 8 évnyi fórumadminisztrátori/moderátori 4 külömböző fórumon (köztük olyanon is amin havonta 8000+ post született), 3 külömböző fórum motorral.

na persze ez csak egy ajánlat, nem fogok a kardomba dőlni ha mégsem nevezel ki Cheesy

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2012. Április 22. Vasárnap, 21:18:32 #280
Sabre

Jó, rendben.
Kitalálom, hogy hogyan legyen, átgondolom alaposan és elküldöm neked.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2012. Április 22. Vasárnap, 22:30:58 #281
Hank

No offense, de külöNböző! Wink

Nem elérhető  
Read 2012. Június 06. Szerda, 16:06:51 #282
bleah

A hiba az én készülékemben van , vagy nem  sign0085

* hiba.JPG (66.05 KB, 1361x475 - megtekintve 49483 alkalommal.)
Nem elérhető  
Read 2012. Június 06. Szerda, 17:58:56 #283
Jimmi

Ez mióta van? Mert nálam minden okés.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2012. Június 06. Szerda, 18:24:53 #284
bleah

Ez mióta van? Mert nálam minden okés.
Elég rég . De ha csak az alap téma megy az is jó .
Nem elérhető  
Read 2012. Június 06. Szerda, 18:31:51 #285
Jimmi

Nem érteni, kapcs ford... Smiley

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2012. Július 14. Szombat, 22:04:35 #286
PokerStar

Üdv!

A segítségeteket szeretném kérni! Szerintem a gépemben van a hiba... nem tudtam,hogy hol kérjek segítséget azért ide írtam. Nem tudok privátot küldeni mert az ellenőrző kódnál ilyen kép fogad :

http://kepfeltoltes.hu/view/120714/375002686N_vtelen2_www.kepfeltoltes.hu_.png

Az a kérdésem, mi lehet a baj? Hogy lehetne a problémám megoldani?
Nem elérhető  
Read 2012. Július 14. Szombat, 22:28:02 #287
Samee

Mert nem volt egy hozzászólásod sem.

"Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást." (Stephen Dolly).

Attracting girls will be as simple or as complicated as you make it.

If you have more posts on any
single PUA forum than you have opened sets in your entire life, you are a keyboard jockey.

Nincs kudarc, csak visszajelzés....

A wise man once stated, “Amateurs study tactics. Professionals study logistics.”
Nem elérhető  
Read 2012. Július 14. Szombat, 22:37:33 #288
Jimmi

Üdv!

A segítségeteket szeretném kérni! Szerintem a gépemben van a hiba... nem tudtam,hogy hol kérjek segítséget azért ide írtam. Nem tudok privátot küldeni mert az ellenőrző kódnál ilyen kép fogad :

http://kepfeltoltes.hu/view/120714/375002686N_vtelen2_www.kepfeltoltes.hu_.png

Az a kérdésem, mi lehet a baj? Hogy lehetne a problémám megoldani?
Még annó az elején a fórumnál, a visszajelző kód nem működik. Ezt így állítottam be 1 hsz-nál.

Kinek akarsz küldeni egyébként nulla hozzászólással?

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2012. Szeptember 17. Hétfő, 13:17:06 #289
Jimmi

Volt egy fórumrész, aminek a neve: Telefon és MSN game.

Az új neve:
VIDD TOVÁBB A GAME-t, Telefonon, facebook, msn
http://www.puafestival.com/forum/telefon-facebook-msn/

Tehát egy kicsit kibővült a fórumrész: ha tovább kell vinni a game-t telefonon, facebook-on, msn-en, akkor erre való a fórumrész.

Ha online game-ről van szó, az nem ide illik. Csak olyan game-ről van szó itt ebben a fórumrészben, ami nem online indult. Pl. szoc.kör game, vagy idegen lányok megszólítása, CA game. És ezután hogyan viszed tovább.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2012. Október 10. Szerda, 18:59:03 #290
z0li

Kb fél éve nem olvasgattam a fórumot egyéb okokból, de hatalmasat fejlődött.
 PDT_Armataz_01_37
Nem elérhető  
Read 2012. Október 11. Csütörtök, 09:48:32 #291
The Bard

Egy észrevétel: Mostanában regisztrált 2 hölgy is, és a felhasználónevük alatt a "csajozási newbie" kifejezés tetszeleg.  043
Kissé freudi elszólásnak illetve fából vaskarikának érzékelem.

"Me and all my friends we've got nothing to prove, nothing to lose" (H2O)
Nem elérhető  
Read 2012. Október 11. Csütörtök, 14:38:33 #292
Jimmi

Egy észrevétel: Mostanában regisztrált 2 hölgy is, és a felhasználónevük alatt a "csajozási newbie" kifejezés tetszeleg.  043
Kissé freudi elszólásnak illetve fából vaskarikának érzékelem.

Egyelőre nem találtam olyan kiegészítőt, ami észleli, hogy valaki nő, és aszerint adjon más rangot.

Ha van javaslatod másra, akkor szívesen veszem. A topik címébe nem véletlen van az is, hogy "Van javaslatod?" Wink

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2012. Október 11. Csütörtök, 22:17:22 #293
The Bard

Idézet
Ha van javaslatod másra, akkor szívesen veszem. A topik címébe nem véletlen van az is, hogy "Van javaslatod?" Wink

Simán newbie?

"Me and all my friends we've got nothing to prove, nothing to lose" (H2O)
Nem elérhető  
Read 2013. Március 11. Hétfő, 17:17:16 #294
Jimmi

A fórum ma leállt. Egyelőre nem tudom mi az oka. FTP szerveren megnéztem. Úgy tűnt, mintha az egész aloldal hiányzik hiányozna, valaki törölte volna. Minden más oldal elérhető volt, kivéve a forum aloldal.

Ha hacker támadás történt: megnyugtatok mindenkit: minden nap készül biztonsági mentés, így feleslegesen próbálkozik akárki. Bár ha valaki tud valakit javasolni, akkor szívesen veszem.

Aztán írtam egy levelet kb. 15 perce a tárhely szolgáltatónak, és 2 perc múlva már minden vissza is állt.

Az adatok szerint ma 7.00-tól nem lehetett elérni kb. 17.00-ig a fórumot.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2013. Március 13. Szerda, 00:20:16 #295
Sabre

minden nap készül biztonsági mentés

Igen, ha emlékszel, ezt javasoltam is neked régebben, hogy így legyen.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2013. Március 13. Szerda, 00:21:18 #296
Sabre

Ezt nem felejtettem el, csak nagyobb munka lesz mint gondoltam Smiley

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2013. Március 17. Vasárnap, 20:35:35 #297
reggin

Feljöttem erre a fórumra és komolyan mondom az ember életkedvét el tudja venni. Olyan kilátástalanságot érzek az emberek hozzászólásaiból ami kétségbeejtő. Nem azért hibáztatok valakit, mert nem tud tökéletesen gémelni, hanem mert az esetek nagy részében azt érzem, hogy még csak nem is akarja a pua elveket betartani az ember, rosszabb esetben nem is tud róluk. Sokkal szigorúbban kellene vezetni a fórumot és a rossz kérdéseket visszaküldeni átfogalmazásra. Nagyon nagy részben arról szól a kérdés, hogy szedjen fel az ember egy bizonyos csajt.

Már ott el van rontva, ha valaki a csaj felszedésébe energiát akar fektetni. Abba kell energiát fektetni, hogy pua legyél és akkor könnyű felszedni a csajt. A csaj felszedését tekintik sokan a sikernek. Nem az a siker, a siker, hogy elérsz egy olyan szinten amikor fel tudod szedni a csajt. És ezután jön a nagy kérdés, hogy mire akarod felszedni. Miért gémelsz. Tudd, hogy mi az az érzelmi kép amit el akarsz érni, az állapot amibe el akarsz jutni a csaj által és ez a siker. Akik egókérdést csinálnak abból, hogy felszedtem-e a csajt, csak, hogy fel legyen szedve, azok nagyot fognak koppanni.
Nem elérhető  
Read 2013. Március 19. Kedd, 18:42:55 #298
david91

Jimmi egy kérdésem lenne.
Ha belépek egy topicba akkor látom, hogy kik vannak benne. Mit jelent a (+1rejtett)?
Nem elérhető  
Read 2013. Március 19. Kedd, 19:02:02 #299
Puaadam

Jimmi egy kérdésem lenne.
Ha belépek egy topicba akkor látom, hogy kik vannak benne. Mit jelent a (+1rejtett)?

Ezt én is kérdezném!

Have be Fun! Wink

"Voltak  srácok, akik úgy nyertek meg maguknak nőt, hogy addig üldözték őket, míg bele nem egyeztek, hogy később randizzanak. De én nem voltam ilyen hajtóvadász típus. És megművelő típus sem voltam. Csak annyit tettem, hogy megadtam a nőknek a lehetőséget, hogy kedveljenek, és vagy megtették, vagy nem. Általában igen."
Nem elérhető  
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7   Fel
Ugrás:  

Copyright: Puafesztivál 2009-2019 / - / Csajozás, személyiségfejlesztés, életstílus már 11ik éve

Preexpertek vagy felfele Fórumrész: csak tagok láthatják
Nem találhatóak hozzászólások.

Facebook Like! Smiley

* Üdv Újra itt!

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

* Szavazz!
  • Mennyi pénzt keresel havonta? (Ft, nettó)
  • Pont eltartanak, nincs saját jövedelmem
  • 1 (4%)
  • -
  • Pont 99 ezer Ft (minimálbér) alatt
  • 1 (4%)
  • -
  • Pont 99-130 ezer Ft
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont 131-200 ezer Ft
  • 5 (20%)
  • -
  • Pont 201-300 ezer Ft
  • 4 (16%)
  • -
  • Pont 301-500 ezer Ft
  • 8 (33%)
  • -
  • Pont 501 ezer -1 millió Ft
  • 4 (16%)
  • -
  • Pont 1 millió Ft felett
  • 1 (4%)
  • -
  • Pont a megtakarításaimból élek
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont külföldön dolgozom, külön válaszolok
  • 0 (0%)
  • -
  • Összes szavazó: 24
  • Témakör megtekintése

* Új Tagjaink Üdvözlése
Siker vagy bukás, más kimenetelem nem lehet írta Békés_harcos
[2019. Augusztus 10. Szombat, 00:01:06]

* Legfrissebb OFF Stuff
Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic írta Andreas
[2019. Szeptember 28. Szombat, 19:20:27]

Mi a hegedű van a fórummal? írta Jimmi
[2019. Augusztus 21. Szerda, 15:17:14]

Tegyük fel, hogy nyertél a lottón... írta Robi95
[2019. Augusztus 19. Hétfő, 12:57:41]

Nők félrelépnek? - megcsalás máshogy írta szex
[2019. Augusztus 17. Szombat, 22:56:24]

Calendar
október 2019
vas hét kedd sze csüt pén szo
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 [22] 23 24 25 26
27 28 29 30 31

* Havi top hsz.ó
angelcica
9 üzenet
Sabre Sabre
5 üzenet
SpectraL
5 üzenet
Jimmi Jimmi
2 üzenet
szex
2 üzenet
metal
2 üzenet
Andreas
1 üzenet
karstjager1 karstjager1
1 üzenet
Xnemorf Xnemorf
1 üzenet
J.D. J.D.
1 üzenet
Robi95 Robi95
1 üzenet

* Nézd meg mire szavazol!
  • Mennyire fontos számításba venni a ciklusokat ?
  • Pont 0% teljesen jelentéktelen tényező, semennyire
  • 6 (15%)
  • -
  • Pont 10% nem túl jelentős tényező, de érdemes lehet foglalkozni vele
  • 16 (41%)
  • -
  • Pont 20% jelentős szeszéjességi tényező
  • 7 (17%)
  • -
  • Pont 30% hosszú távkapcsolat esetén elkerülhetetlen tényező.
  • 10 (25%)
  • -
  • Összes szavazó: 38
  • Témakör megtekintése

* FórumTagsági szintek
Elite - Legjobb, legtapasztaltabb fórumtagjaink
Pua Expert - 90%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad
Pua PreExpert - 70-80%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad, majdnem Expert.
Elegant - 200 hsz. felett, legtöbb jogot élvezi
Special - 100 hsz. felett
Power - 25 hsz felett
Részletesen katt!

Theme Update by Runic Warrior Originally created by m3talc0re
Az oldal 0.308 másodperc alatt készült el 52 lekéréssel. (Pretty URLs adds 0.143s, 27q)

Google visited last this page Ma - 01:12:26