Csajozási Fórum észrevétel - Van javaslatod?
Az Intelligens Csajozási Pua Fórum

Bővített keresés
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
2018. December 19. Szerda, 04:23:41
Hírek: Kontakt telefon: +36/20-516-4576
Regisztrálási probléma, megosztani való: akkor kérlek írj az info@puafestival.com címre. Ha új topikot, témát nyitnál a fórumon: Kérdésed van, vagy segítséget kérsz, akkor ezt a topikot (katt!) mindenképp olvasd végig!

FULL Tréningre jönnél: Legközelebbi szabad "Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréningre": Jelentkezz most! Katt!
Jimmivel itt tudod biztosan felvenni a kapcsolatot:jimmi@puafestival.com.
collapse
Üdvözlünk a PUA fórumon, Intelligens Csajozási Fórum!
Miért érdemes regisztrálni az Intelligens Csajozás Fórumra? 035
Avagy Amit Látogatóként, Vendégként nem láthatsz!

- ISMERKEDŐS, MOTIVÁCIÓS VIDEÓK!
- HALADÓBB FELSZEDÉSI PROBLÉMÁK KITÁRGYALÁSA
- ONLINE (IWIW, FACEBOOK, MSN) CSAJOZÁS, ISMERKEDÉS
- AZONNAL LETÖLTHETŐ ISMERKEDÉSI, ÖNFEJLESZTŐ KÖNYVEK, ANYAGOK, DVD-k!
- HITEK, TÉVHITEK AZ ISMERKEDÉSBEN, CSAJOZÁSBAN
- DOMINÁNS ALFA FÉRFI
- CSAJOZÓSTÁRS és WINGPARTNERKERESŐ FÓRUMRÉSZ
...
És Még legalább 10 IZGALMAS Fórumrész!
Szeretnéd, hogy meggyőzzünk? Katt!Csajozás Kezdőknek és Haladóknak!

Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 [7]   Le
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában Téma Eszközök  
Read 2013. Március 19. Kedd, 20:24:17 #300
Jimmi

Re:Csajozási Fórum észrevétel - Van javaslatod?

Jimmi egy kérdésem lenne.
Ha belépek egy topicba akkor látom, hogy kik vannak benne. Mit jelent a (+1rejtett)?

El lehet rejteni a többiek előtt azt, hogy fenn vagy-e a fórumon vagy sem. A rejtett az ezt jelenti, hogy egy ilyen ember olvassa épp azt a topikot. Hogy ki azt nem tudhatja más, csak a moderátorok.

"Nők megismerése és ünneplése - ez a kulcs!"

"be social!"

FérfiKommunikációs Cégem és Oldalam, katt!

Privát képzés és coach, érj el maximális sikert, minél gyorsabban! Most!

Küldhetsz sms-t is, ha valami sürgős: +36/20-516-4576
Nem elérhető  
Read 2013. Március 19. Kedd, 20:39:25 #301
david91

Értem. Köszi!  Smiley
Nem elérhető  
Read 2013. Április 25. Csütörtök, 20:36:28 #302
Sabre

Remélem jó helyre írom :
Most bekerült oldalra a
"Pua Fórum találkozó 2013. április 30.
Tavaszi Pua Fórum találkozó!

2013. április 30. este 17 ill. 19-től Vapianoban, Bp. Deák tér közelében (...) "

box.
Eltolja nekem az egész fórumot jóval szűkebbre. 1024-es felbontásban* ettől eléggé keskeny lesz a fórum hasznos felülete, és egész rövid hozzászólások is sok sorossá nőnek emiatt.
Ráadásul lentebb nincs a boxban semmi üres hely van, nagyon zavaró, hogy üres hely van csak oldalt.

* 1024×768-as felbontás

Küldjek képet, vagy érthető mi a gondom?

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

Mielőtt PMben kérdeznél tőlem, olvasd el!

"Azt beszélték róla, hogy visszafogott csávó,
de egyre inkább látszott, hogy terepen tornádó!"
- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2013. Április 25. Csütörtök, 20:42:22 #303
Jimmi

Tudom... holnapra már ki lesz javítva. Smiley

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2013. Szeptember 19. Csütörtök, 12:48:08 #304
Sabre

Remélem akkor itt jó helyre írom, sőt ki is egészítem eredeti írásomat így érdemes újra elolvasni :
A fórum mára már kissé kusza lett (sőt már egy éve is az volt) számomra. Ahogy észrevettem ezzel nem vagyok egyedül.

Én ezt úgy oldottam meg hog yazt a pár fontosabb topicot amit rendszeresen látogatok elmentettem a kedvencekbe a böngészőbe, amúgy lent a Legutóbbi hozzászólások között mazsolázok és kb ennyi.
2012 májusában mondtam Jimminek, hogy a fórum áttekinthetetlenül kusza lett már.

Vagy például tényleg ez, ha már van Kincsesláda meg kiemelt cikkek, akkor ne tudjon már oda egy newbie is benyitni topicot. Kelljen mondjuk minimum Preexpert rang, hogy oda nyitni tudj topicot, vagy akár semmilyen, hanem csak Jimmi tudjon oda áthelyezni.

Szerintem ha már ennyire akkurátosan akar Jimmi csoportosítani, egy JÓL HASZNÁLT címkerendszer lenne az ideális megoldás.

Mert egyébként is most bajban lennék pl report írásnál, vegyünk egy tök egyszerű szitut :
Tételezük fel elmegyek discoba. Ott meglátok egy lányt, akit 2 hete láttam az utcán de nem beszéltünk. (szerintem ez még így cold, Jimmi szerint már szockör (Jimmi: nem, ez CA) , mert egy városban lakunk meg láttam az utcán egyszer. Szerintem mindaddig cold míg minimum egyszer nem beszéltem vele az életbe ILLETVE amíg coldként kezelhető! Tehát 3 éve nem taliztunk és totál nem emlékszik rám, vagy részeg volt stb.(Jimmi: Igen ez CA.Nincs vita köztünk.))

Szóval mondjuk a discoba én face zárom a csajt 10 perc alatt. (Eddig tiszta nightgame, bár már erősen kérdés, hogy cold vagy szockör, főleg ha nem volt közös ismerősünk vagy nem tudunk róla) (Jimmi: ha nincs közös ismerős, vagy nem tudtok róla, akkor CA)
Másnap felveszem face-en és 2 órányi dumálás után úgy döntünk legyen egy randi (ez itt az online game esetleg teszek is be a reportba részletet a gameből) (Jimmi: Ez nem online game. Online game, az amit online indítottál el.)
Másnap lezavarjuk a randit egy röpke 2 órában, és kclose és go LTR. Hazajövök boldogan megírom a reportot. De hová is teszem?Huh?

cold, vagy szockör game ez? Most Nightgame, onlinegame vagy daygame?  (Jimmi: Nightgame CA, egyértelmű.)
(mondjuk ilyenkor csak simán a tereptapasztalatok alfórumba szoktam bedobni Smiley )

Egy jó címkerendszerrel egy csomó alfórumot megspórolnánk és keresni is könnyebb lenne pl : randim lesz nappal, lássuk a daygames randis reportokat (Jimmi: Ilyen nincs, hogy daygames randis reportok. Ha csak egy randit akar valaki megosztani, azt tegye a RANDIK fórumrészhez. Egyértelmű nem?)ill az ezzel kapcsolatos cikkeket gyorsan. 2 kattintás, ott van 20 topic lehet olvasgatni.
Vagy maga a kincsesláda is lehtne egy cimke amit megkapnának a nagyon jó cikkek, függetlenül attól, hogy külső vagy belső játékosok vagy miről szólnak. (akár életvitelben is lehet remek cikk)(Jimmi: Ezért vannak kiemelve minden fórumrészben értékes cikkek.)

A komment likeolgatást jó ötletnek tartom szintén, hogy mi userek is lássuk, ki mire kapott mínuszt vagy pluszt.(Jimmi: Ezt majd az új fórummotorbólmegoldjuk.) Konkrétan melyik post az amivel sok user egyetértett és melyik az amit lehurrogtak. Ezzel nem csak az ember álltalános statisztikája lenne látható hanem az is mikor írt konkrétan jót vagy nem jót.
(bár gyanítom ehhez motor csere kellene)

vagy miért a kincsesládában van, hogy milyen anyagokkal kezdjünk neki? Azt szerintem az anyagok letöltése ÉS kibeszélése (így egybehozott) alfórumba kéne kiemelt cikként megjelentetni. (Jimmi: Azért a KINCSESLÁDÁBAN van, mert ha valaki kezdő, és általában ezzel a fórumrészzel illik kezdeni, akkor tisztában legyen a legjobb, leghasznosabb anyagokkal.)És mondjuk teszem azt "David-X e-book magyarul"  első post egy ha kell rendszeresen javított LINK, a többi post meg duma a könyvről.
Ami mondjuk tilos letölteni (pl MM) ott az első post link lenne az oldalra ahol meg lehet vásárolni, a többi post duma a könyvről.

A topicok címkéket vagy névrétegeket kaphatnának audio/ebook/video egységekkel (a címke jobb lenne amiben mondjuk van audio is meg ebook ott túl hosszú lehetne a név) és az egész bekerülhetne EGY  PUA és ÖNFEJLESZTŐ IRODALOM - KÖNYVEK - LETÖLTÉSEK - STUFF AND DOWNLOADS alfórumba. (Jimmi: Igen, ez sok meló lenne.)
Ez csak egy példa volt, a fórumot sokkal áttekinthetőbbé lehetne tenni. (Jimmi: Igen, de akkor egy teljesen új rendszer kellene, nem egy 2-3 fórumrészt toldozunk foldozunk rendszer.)

És tényleg, megválogatni hol milyen rangú nyithat topicot, nehogy egyszer valamelyik önjelölt frusztrált ödönke (volt már ilyen) akarjon cikket írni, vagy a kincsesládába nyisson "így dughatsz mindennap nulla szenvedéssel és tanulással (magic pill)" címmel topicot, melyben leírja Józsefvárosi prostik a hónapban féláron sz0pnak; és különben is, így dugsz a legtöbbet, ez vitathatatlan...
Jó mi kiröhögnénk, de a sok újoncban ez sok kárt okozhatna...  (Jimmi: Erre írtam, hogy a moderátorok kezelik. A jelenlegi fórummotort lehetne így finomhangolni, de nekem erre nincs időm energiám.)

nem tudom mindaz amit leírtam mennyire megvalósítható ezzel a motorral (csak elképzeléseim vannak, hogy akad ami nem) de már egy strukturális átrendezés is sokat segítene.

(Jimmi: Erre írtam én, hogy tessék komplett javaslatot leírni, ne ilyen foldozgatást. Mert azt folyamatosan csináljuk, csináltuk, és ennek ez lett az eredménye, hogy túl sok fórumrész van. De ez van. Így is mindegyik fórumrész tele van, hálistennek tele vannak töltve, pörög a fórum.)

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2013. Szeptember 19. Csütörtök, 13:40:42 #305
Jimmi

Beleírtam a válaszaimat.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2013. Szeptember 19. Csütörtök, 14:55:43 #306
Sabre

Beleírtam a válaszaimat.

Tulajdonképpen választ kaptam mindenre amit itt felvetettem Smiley

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2015. Szeptember 28. Hétfő, 23:35:14 #307
Rusty

Van javaslatod?
Van

Ha már fontos a jó hangulat, lehet van, de én nem találtam mondjuk olyan topikok, mint mondjuk zene, könyvek (nem pua), filmek, animékák, pc játékok, foci, egyéb sportok, szóval minden ami emberi és lehet róla beszélgetni.

Továbbá jó ez a karma rendszer, csak valahogy rá férne egy frissítést, más fórumokra is járok, tudnák mesélni róluk, ha benne lennél egy vérfrissítésen Jimmy.

Van pl egy foci fórum ott úgy van, hogy lehet likolni, vagy diskilekolni valakinek a postját, és kiírja mennyi van egyikből-másikból.Viszont nincs ilyen karma stat ami összesíti mennyit gyűjtöttél, én ezt mindenképpen megtartanám.Továbbá jó lenne, ha látnám ki kedvelte amit kiírtam és ki aki dislike olta.A negatívhoz jó lenne ha írnánk választ, mondjuk ez egy építő fórum, és itt általában kap választ az ember.
Szóval jah, ráférne egy pici újítás az új, a változás az mindig kell, akár az arculatra is.
Szemlélet váltás kéne, mondjuk ezt már leírtam egyszer a karma pontok fórumra, de egy deka választ nem kaptam, szóval jön ide is.Hogy én szórom a likot, mindenkinek aki értelmeset,hasznosat ír, ezáltal motiválnom őt, hogy jó amit csinál, szeretjük, hogy itt van és folytassa.Nekem is van már 4 karmám, úgy örülök mint majom a farkának, mondjuk lehet ha jobban szórnák akkor el kényelmesednék..mondjuk nem, facebookból tapasztalva, minél több van annál jobb az embereknek.Ugye Jimmy a te nem tudom hány ezer karmáddal?:"D Jó érzés ugye?
Szóval szerintem ez egy tök jó eszköz lenne arra, hogy még aktívabb és építőbb legyen a fórum.

Többiek ti hogy látjátok?

Nem elérhető  
Read 2015. Szeptember 29. Kedd, 13:24:06 #308
Pityler

Bármilyen topikot nyithatsz a megfelelő fórumrészben, aztán majd elválik, mekkora érdeklődés lesz rá, de elvileg pont azért jön ide az ember erre a fórumra hogy ne ilyen kocka témákkal foglalkozzon.

A karma rendszernek szerintem ebben a formában nem sok értelme van, hiszen még azt sem tudod, melyik hozzászólásodra kaptál egy pluszt vagy mínuszt. A fórummotor teljes átírása meg gondolom nem kevés idő és pénz kérdése, aztán hogy megéri-e, az megint jó kérdés.
Nem elérhető  
Read 2015. Szeptember 29. Kedd, 13:50:43 #309
Shancee

Igen, olyan topikot nyitsz amilyet csak szeretnél, nyilván oda, ahol a helye van. A karma stattal kapcsolatban meg szerintem nincs jelentősége annak, amit írtál. Saját tapasztalat ezzel kapcsolatban: Nem azt figyelem, hogy kinek mekkora a karmastatja. Van 1-2 felhasználó igen pozitív stattal, akinek ennek ellenére többnyire figyelmen kívül hagyom a hozzászólásait. Relatíve minimális stattal rendelkezőknek meg egy némelyeknek imádom a hozzászólásait.

Persze majd jön Jimmi és figyelembe veszi az ötleteket, ha variálni akar.
Nem elérhető  
Read 2015. Szeptember 29. Kedd, 21:04:09 #310
J.D.

Erről már volt szó hogy miért nem lehet látni ki adta a +/- karmát, csak feszültség keltés.

Szerintem nem arra van kitalálva hogy mi jó/rossz amit írtál, ha van valami úgy is kommentelnek miatta, viszont egy új felhasználónak elég egyértelművé teszi hogy inkább arra hallgasson akinek 50 fölötti karmája van mint arra akinek 100 negatív és negyed annyi pozitív.
Nem elérhető  
Read 2015. Szeptember 29. Kedd, 21:25:24 #311
Rusty

http://kepfeltoltes.hu/150929/ilyesmire_gondoltam_www.kepfeltoltes.hu_.png

Itt ilyen van, én imádom ott, ezt a rendszert.
Nem elérhető  
Read 2015. Szeptember 30. Szerda, 00:14:32 #312
Jimmi

Lehet, hogy te imádod. De látod ott is arról ment éppen a vita, hogy ki kinek és miért adogat mínusz meg plusz pontokat. Smiley

Rengeteg offolás lenne, amit én nem szeretnék. Legyen az önfejlesztés és a csajozás előtérben, ne az offolás.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2015. Szeptember 30. Szerda, 09:49:59 #313
Rusty

Lehet, hogy igazad van Smiley
Nem elérhető  
Read 2016. Október 25. Kedd, 15:54:26 #314
Sabre

Ide írom, de ez inkább bugreport :
Ha rákattintok a fórum Caledárjára (megnézni események, szülinapok, stb) akkor "Érvénytelen év érték." üzenettel leáll.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2016. Október 25. Kedd, 16:44:41 #315
Jimmi

Köszönöm a visszajelzést. Decemberben tervezek egy teljes fórum megújúlást, és akkor ez is megoldódik.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2016. Október 25. Kedd, 22:18:11 #316
Sabre

Köszönöm a visszajelzést. Decemberben tervezek egy teljes fórum megújúlást, és akkor ez is megoldódik.
Szívesen. Rendben várjuk Smiley

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2016. Október 26. Szerda, 20:27:41 #317
Corleone

Decemberben tervezek egy teljes fórum megújúlást

Kifejtenéd picit?   Cool
Nem elérhető  
Read 2016. Október 27. Csütörtök, 19:08:09 #318
Jimmi

A fórum motor 1.1-esről 2.x-re váltás. Szebb (illetve modernebb) és átláthatóbb kinézet. Sok idő, mivel a funkciókat, amiket applikáltam annó és finomítottam, azt az új motorban is finomhangolni kell.

Pl. régen szeretnék olyat, hogyha valaki rámegy egy szóra (pl. cold read) akkor leírja röviden mi is az, vagy linket nyithat meg. Ez új lesz!

Sok száz apró változás. Legszembetűnőbb a kinézet lesz.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2016. November 06. Vasárnap, 12:14:12 #319
Sabre

Jimmi : Többen (főleg 100 post alatti userek) panaszkodnak, hogy valamiért nem tudnak komplett beszélgetéseket bemásolni.
Szerinted mi lehet az oka?

Legutóbb pl itt :
http://www.puafestival.com/forum/csajozas-online-online-game/4-ev-kulonbseg-hb9/msg90143/?topicseen#msg90143
De ez már a sokadik eset

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2016. November 06. Vasárnap, 12:20:35 #320
Sabre

A fórum motor 1.1-esről 2.x-re váltás. Szebb (illetve modernebb) és átláthatóbb kinézet. Sok idő, mivel a funkciókat, amiket applikáltam annó és finomítottam, azt az új motorban is finomhangolni kell.

Pl. régen szeretnék olyat, hogyha valaki rámegy egy szóra (pl. cold read) akkor leírja röviden mi is az, vagy linket nyithat meg. Ez új lesz!

És mindez mikorra várható?

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2016. November 06. Vasárnap, 12:46:28 #321
Ladislav

Jimmi! A múltkori oldal megszakadással kapcsolatban. Kiderült, hogy a vírusirtó okozta, mert rátettem egy 30napos próba Kasperskyt és valamiért nem szereti az oldalt. Nálam volt a gond.
Nem elérhető  
Read 2016. November 06. Vasárnap, 13:45:16 #322
Sabre

Jimmi!

A múltkori oldal megszakadással kapcsolatban. Kiderült, hogy a vírusirtó okozta, mert rátettem egy 30napos próba Kasperskyt és valamiért nem szereti az oldalt. Nálam volt a gond.

PMben (vagy a megfelelő topicban, ha van ilyen) tudok neked remek vírusírtókat ajánlani.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2016. November 06. Vasárnap, 14:11:55 #323
Ladislav

Jimmi!

A múltkori oldal megszakadással kapcsolatban. Kiderült, hogy a vírusirtó okozta, mert rátettem egy 30napos próba Kasperskyt és valamiért nem szereti az oldalt. Nálam volt a gond.

PMben (vagy a megfelelő topicban, ha van ilyen) tudok neked remek vírusírtókat ajánlani.
A nod32 próbáját rakom fel minden hónapban. E-mailnek mindig végigzongorázom a kezem klaviatúrán, utána egy @freemail és el is fogadja. Csak a múltkor 1 másodpercenként hangos jelzésekkel visított, hogy nem jó valami és felraktam a Kasperskyt helyette. (Jimmi, nincs véletlenül egy haragosod a Kaspersynél, hogy ennyire nem szereti az oldalt? haha) Szóval rakom vissza a nodot.
Nem elérhető  
Read 2016. November 17. Csütörtök, 15:35:18 #324
Ladislav

Jimmi! A keresést lehetne fejleszteni? Amikor rá akarnék keresni valamire, amire csak úgy tudok rákeresni, mint például: "kék az ég" akkor a bővített keresés funkció ellenére is mindig külön-külön rákeres a szavakra, ahelyett hogy egymás után keresne három ilyen szót. Volt már olyan, hogy egy régebben olvasott cikket akartam keresni, melyből emlékeztem is mondatokra, de sokára találtam meg, mert a keresés nem igen segített.
Nem elérhető  
Read 2018. Június 02. Szombat, 15:54:24 #325
Jimmi

És mindez mikorra várható?

Nos. Beérett. Holnap éjfél körül kezdek neki.

Sajnálom, hogy eddig nem, de egyszerűen nem mertem belevágni, mert sok idő lehet.

Amiért most csinálom:

Nem lehet regisztrálni április óta. Illetve a recaptcha nem működik, és ezért kényszerűségből kell ilyet tegyek. (mondjuk az az érdekes, hogy robotok azóta tényleg nullára redukálódtak, de 8-an mégis tudtak májusban regelni. Ha valaki rájön, hogy hogyan lehetséges ez mégis, akkor fizetek neki 3 sört. Mert én sem tudok regelni a recaptcha miatt. Smiley )

Szóval, elvileg hétfőn már új fórumra ébredünk! Smiley

Ideális esetben 1-2 óránál tovább nem kell tartson. Mivel egy verzióemelésről van szó. Jó oké, újra kell majd hangolni, meg jól beállítani a modifikációkat, de azt majd folyamatában fogom, napi mondjuk 1 órát rászánva. A fórum törzs lesz a lényeg, hogy lehessen hozzászólni, meg hogy mobil kompatibilis legyen. Már többen olvassák mobilon, mint asztali gépen.

Ha sok összeakadás lesz a modifikációk miatt (40 körül van jelenleg), akkor 8-10 óra is lehet. Vagy akár sokkal több. Remélem nem lesz nagy gond.

Modifikációk mik? Pl. karmapont, statisztikakövetés, robotok regelése kiszűrése, recaptcha, blokkok (lásd jobboldali), egyéni menük, autómoderálás, spamszűrők...stb.stb. Ezek sok problémát tudnak okozni a kódolásnál.

Sok régi apró hiba is javítva lesz az új motor miatt:
1. chrome alatt nem működik a legördülő menü már 2010 óta.
2. Ezzel együtt könnyebb lesz szavazást is hozzáadni chrome alatt

Szerencsére más probléma nem nagyon volt, ezért sem siettem a motorváltással.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2018. Október 14. Vasárnap, 00:28:36 #326
valamivalami123456

Szerintem létre lehetne hozni egy chat részleget vagy valami hasonlót, hogy aki épp online van gyorsan tudjon tapasztalatot/észrevételt/segítséget/tanácsot küldeni a másiknak Smiley
Nem elérhető  
Read 2018. Október 16. Kedd, 21:33:58 #327
Jimmi

Ez a fórum másra való, nem gyors csetelésre!

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2018. Október 17. Szerda, 21:46:27 #328
Sabre

Szerintem létre lehetne hozni egy chat részleget vagy valami hasonlót, hogy aki épp online van gyorsan tudjon tapasztalatot/észrevételt/segítséget/tanácsot küldeni a másiknak Smiley

Egyetértek Jimmivel, hogy fölösleges.
Én mikor fent vagyok, gyis látom ha valami új post jön és ránézek. Ha tudok, akkor válaszolok, de nem issoronként, hanem szép nagy hozzászólásban részletesen. Jobb minthogyha sorrol sorra mesélné valaki a kinját, miközben én nem győzném találgatni, hogy mi lesz a vége...
Na meg igymegmaradnak a hozzászólások is, mások okulására is

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. Október 31. Szerda, 01:07:12 #329
Sabre

Lulu111 nevű user észrevétele :
"A regisztráció jó ideje nem működik, baj van a Captcha-val."
Nem jártam utána, de lehet nem értana utánanézni.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. November 01. Csütörtök, 17:49:12 #330
Jimmi

Igen, már egy ideje nem működik.

Csinálunk majd valamit vele!

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2018. November 20. Kedd, 19:21:32 #331
J.D.

https?
A gugli alapvetően nem biztonságosnak mondja a fórumot.
Nem elérhető  
Read 2018. November 21. Szerda, 10:31:16 #332
WildStyle

A mindenféle hibajelenségek egészen biztosan összefüggnek azzal az idén március végén kiadott SMF közleménnyel, miszerint az 1.1.x verzió a továbbiakban nem támogatott.

My style is WildStyle.

Be a voice, not an echo.

"Tanuld meg a szabályokat, mint egy profi, hogy aztán úgy szeghesd meg őket, mint egy művész."
Pablo Picasso
Nem elérhető  
Read 2018. November 21. Szerda, 13:31:33 #333
Sabre

A mindenféle hibajelenségek egészen biztosan összefüggnek azzal az idén március végén kiadott SMF közleménnyel, miszerint az 1.1.x verzió a továbbiakban nem támogatott.

Az bizony lehet. De hát 2015 december  volt igérve az új fórum, tehát a késés még 3 éves sincs, belefér... A viccet félretéve, de nem feélreértve :

Személy szerint imádom, hogy ilyen egyszerű, gyors, mindenféle srcipt és egyebek nélküli ez a fórummotort, ráadásul jól archiválható is, és mindennel kompatibilis. Az újabb SMF-eket nem ismerem, de ha olyanok mint mondjuk az IPB4, hogy sirva rohantam vissza a 3-ashoz, akkor inkább nem kérjük szerintem.
Pár új skin viszont jó lenne. 

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. December 01. Szombat, 17:44:30 #334
Sabre

ha a fórum naptárára kattintok akkor a következő hibaüzenetet kapom :
Egy hiba történt!
Érvénytelen év érték.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 [7]   Fel
Ugrás:  

Copyright: Puafesztivál 2009-2015

Preexpertek vagy felfele Fórumrész: csak tagok láthatják
Nem találhatóak hozzászólások.

Facebook Like! Smiley

* Üdv Újra itt!

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

* Szavazz!
  • Te kint voltál a körúton a 2016-os Magyarország - Portugália EB meccs után?
  • Pont Igen, de még nem volt számottevő PUA tudásom
  • 3 (15%)
  • -
  • Pont Igen, és erős PUA tudásom volt már akkor is
  • 1 (5%)
  • -
  • Pont Igen, tudásom is van, de épp kapcsolatban voltam
  • 1 (5%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott, de van tudásom
  • 8 (42%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és igen
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és nem
  • 1 (5%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott és nincs tudásom
  • 5 (26%)
  • -
  • Összes szavazó: 19
  • Témakör megtekintése

* Új Tagjaink Üdvözlése
Zsolt 88 bemutatkozom ,,Az olvasás gyönyörűsége" írta Zsolt88
[2018. December 05. Szerda, 13:55:53]

Mortensen bemutatkozása írta Jimmi
[2018. November 11. Vasárnap, 09:21:59]

* Legfrissebb OFF Stuff
Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic írta Sabre
[2018. December 01. Szombat, 18:15:11]

Mit hallgatsz most éppen? - Napi Zene írta Sabre
[2018. November 26. Hétfő, 02:08:24]

Calendar
december 2018
vas hét kedd sze csüt pén szo
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 [19] 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Nincsenek naptári események.

* Havi top hsz.ó
Sabre Sabre
42 üzenet
szex
33 üzenet
Jimmi Jimmi
16 üzenet
Question!
14 üzenet
J.D. J.D.
8 üzenet
angelcica
7 üzenet
Költő
6 üzenet
gabesz939
4 üzenet
Mortensen
4 üzenet
Safi69
4 üzenet
WildStyle WildStyle
3 üzenet
Horváthzoltán
2 üzenet
DDDAN
1 üzenet
mologa mologa
1 üzenet
Zsolt88
1 üzenet

* Nézd meg mire szavazol!
  • Te kint voltál a körúton a 2016-os Magyarország - Portugália EB meccs után?
  • Pont Igen, de még nem volt számottevő PUA tudásom
  • 3 (15%)
  • -
  • Pont Igen, és erős PUA tudásom volt már akkor is
  • 1 (5%)
  • -
  • Pont Igen, tudásom is van, de épp kapcsolatban voltam
  • 1 (5%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott, de van tudásom
  • 8 (42%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és igen
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és nem
  • 1 (5%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott és nincs tudásom
  • 5 (26%)
  • -
  • Összes szavazó: 19
  • Témakör megtekintése

* FórumTagsági szintek
Elite - Legjobb, legtapasztaltabb fórumtagjaink
Pua Expert - 90%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad
Pua PreExpert - 70-80%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad, majdnem Expert.
Elegant - 200 hsz. felett, legtöbb jogot élvezi
Special - 100 hsz. felett
Power - 25 hsz felett
Részletesen katt!

Theme Update by Runic Warrior Originally created by m3talc0re
Az oldal 0.331 másodperc alatt készült el 51 lekéréssel. (Pretty URLs adds 0.183s, 26q)

Google visited last this page Ma - 04:23:41