Keret megforditása
Az Intelligens Csajozási Pua Fórum

Bővített keresés
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
2019. Május 24. Péntek, 22:33:31
Hírek: Kontakt telefon: +36/20-516-4576
Regisztrálási probléma, megosztani való: akkor kérlek írj az info@puafestival.com címre. Ha új topikot, témát nyitnál a fórumon: Kérdésed van, vagy segítséget kérsz, akkor ezt a topikot (katt!) mindenképp olvasd végig!

FULL Tréningre jönnél: Legközelebbi szabad "Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréningre": Jelentkezz most! Katt!
Jimmivel itt tudod biztosan felvenni a kapcsolatot:jimmi@puafestival.com.
collapse
Üdvözlünk a PUA fórumon, Intelligens Csajozási Fórum!
Miért érdemes regisztrálni az Intelligens Csajozás Fórumra? 035
Avagy Amit Látogatóként, Vendégként nem láthatsz!

- ISMERKEDŐS, MOTIVÁCIÓS VIDEÓK!
- HALADÓBB FELSZEDÉSI PROBLÉMÁK KITÁRGYALÁSA
- ONLINE (IWIW, FACEBOOK, MSN) CSAJOZÁS, ISMERKEDÉS
- AZONNAL LETÖLTHETŐ ISMERKEDÉSI, ÖNFEJLESZTŐ KÖNYVEK, ANYAGOK, DVD-k!
- HITEK, TÉVHITEK AZ ISMERKEDÉSBEN, CSAJOZÁSBAN
- DOMINÁNS ALFA FÉRFI
- CSAJOZÓSTÁRS és WINGPARTNERKERESŐ FÓRUMRÉSZ
...
És Még legalább 10 IZGALMAS Fórumrész!
Szeretnéd, hogy meggyőzzünk? Katt!Csajozás Kezdőknek és Haladóknak!

Oldalak: [1]   Le
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában Téma Eszközök  
Read 2013. Május 09. Csütörtök, 16:02:47 #0
Robi95

Keret megforditása

"Itt a keret megfordításról lenne szó, nem is annyira az elméletre lennék lennék kiváncsi hanem inkább a gyakorlatra. Szerintem mindenki ismeri a keret fogalmát, ezzel én is tisztában vagyok és alkalmazom is, egyre nagyobb sikerrel.

A kérdésem a keretfordítással kapcsolatos. Vagyis sok pua mondja hogy annyira átkeretezi a csajt hogy a végén ár ő akarja és nem fordítva. Vagyis tegyük fel a csaj akar megcsókolni és nem én őt, a csaj akar engem és nem én őt.
Az utóbbinál mondjuk ez úgy van, hogy barátzónába rakom a csajt és ő majd küzd értem hiszen a tiltott gyümölcs a legfinomabb (legalább is kolerikusnál ez biztos müködik). Ezt alkalmazom is, vagyis közlöm a lánnyal hogy én csak barátként tekintek rá, eszkalálok persze közben stb, és jó dolog is. A másiknál, úgy szoktam alkalmazni hogy eszkalálás után közlöm: többet nem fogok ilyent csinálni/mondani mert még a végén te mászol rám és mi csak barátok vagyunk (itt ismét a barát dolog, ez csak egy példa).

Ezek csak példák, nem vagyok teljesen tisztában ezzel a átkeretezésel, elméletben értem de gyakorlatban nem annyira.

Nagyon hálás lennék ha elmagyaráznád nekem ezt, de inkább példákra vagyok kíváncsi, egy kettő elég volna. Előre is köszönöm. "

Valaki tudna erre a kérdésemre válaszolni?

One hundred ways for a better life

it's a not pick up women, it's a building life.
Nem elérhető  
Read 2013. Május 09. Csütörtök, 17:08:21 #1
aarth4

Re:Keret megforditása

amit itt példáztál inkabb szerepcserenék tünik számomra, de javitsatok ki ha rosszul tudom
Nem elérhető  
Read 2013. Május 10. Péntek, 13:23:42 #2
Robi95

lehet..
az a baj hogy nem értem ezt a keret fordítást valami jól, ezért kértem hogy magyarázzátok el.

Nem elérhető  
Read 2013. Május 10. Péntek, 14:58:12 #3
Jimmi

Robi! Nagyon sajnálom, de nem fogok kb. 10 a-4-es oldalt kimásolni a társas iq könyvemből. Ott részletesen el van magyarázva, leírva. Többször több helyen, többféle magyarázattal.

Ha lesz időm, leírok pár mondatot, de a teljes megértéshez a könyv kell, vagy még inkább egy minitréning legalább.

Könyv:
http://www.ferfikommunikacio.com/tarsas-intelligencia-ferfiaknak-cim%C5%B1-konyvem-tarsas-iq-ferfiaknak

Minitréning I. rész a szombati napon:
http://www.puafesztival.hu/puaeloadas

"Nők megismerése és ünneplése - ez a kulcs!"

"be social!"

FérfiKommunikációs Cégem és Oldalam, katt!

Privát képzés és coach, érj el maximális sikert, minél gyorsabban! Most!

Küldhetsz sms-t is, ha valami sürgős: +36/20-516-4576
Nem elérhető  
Read 2013. Május 10. Péntek, 15:47:58 #4
Jimmi

Hogy azért írjak röviden valamit.

Van belső keret megfordítás... amit belül érzünk. Ez vetül ki a külső megnyilvánulásainkra.

Van külső keret megfordításra példa. Például itt
http://www.puafestival.com/forum/vonzalomepites-shitteszt-cold-read/shit-tesztek-es-valaszok-peldak/msg41631/#msg41631

Többféle keretmegfordítási eszköz van (TIQF-ben kifejtve), például:
- aikido pörgetés
- szerepjátékok felállítása
- logikátlan válasz
- ha a nő eszkalál, azt megfordítani
- magasabb együttműködési szintek eszkalálása, keretek felállítása
- haladó cold read-ek
- kino eszkalációs keretek felállítása
- nonverbális keretek felállítása, megfordítása

A keretmegfordítási eszközök akkor hatásosak, ha a belső kereted tud érvényesülni, mindegyik eszközhöz más belső keretre lehet szükséged.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2013. Május 10. Péntek, 17:46:16 #5
Robi95

Jimmi, köszönöm a válaszod.

Tréningre nem tudok elmenni, mert hát van egy kis távolság amit ezért nem tudnék megtenni és valahogy a könyvre sem szeretnék jelenleg költeni, diák vagyok, a spórolt pénzemből inkább ruhákat veszek Cheesy

Majd ha lesz munkám, vagy ha kicsit beindul a kis üzletelgetésem akkor veszek könyvet, addig még nem.

A szerepjátékokat használom, de a többiről, hát, csak tippelni tudom hogy mik azok. Na de mind1, utána nézek még. Zsedényi Csaba könyve megvan, talán abban találok valamit.

Amúgy szeretnék gratulálni a könyvedhez, biztos sokat dolgoztál rajta és biztos hogy jó is lett Smiley

Nem elérhető  
Read 2013. Május 10. Péntek, 18:41:54 #6
Jimmi

Jimmi, köszönöm a válaszod.

Tréningre nem tudok elmenni, mert hát van egy kis távolság amit ezért nem tudnék megtenni és valahogy a könyvre sem szeretnék jelenleg költeni, diák vagyok, a spórolt pénzemből inkább ruhákat veszek Cheesy

Nem azért írtam, hogy gyere... Smiley Tudom, hogy fiatal vagy, és még nem dolgozol, és hogy messze is laksz. Csak leírtam, hogy miért nem tudsz (gyorsan) nagy magasságba kerülni a tudásoddal. Hiányzik egy megalapozott, összefüggő tudás a férfi-női dinamikáról. Ami egyrészt elméleti, másrészt teljesen gyakorlati. Mintha egy versenyúszót kérdeznél, hogy hogy lehet gyorsan átfordulni a medence végénél. És akkor magyarázná, magyarázná... nem nagyon lehet. Azt látni, mutatni lehet.

Ha neked számít, hogy ne 300 millisecundum, hanem 20 millisecundum legyen a forgási sebességed, akkor tréningen és könyvben tudjuk hatékonyan, gyorsan felfejleszteni a tudásod. (Mégegyszer írom: nem akarom, hogy elgyere... nem célom, csak tényeket írok. )

Ha nem, számít annyira, akkor gyakorolj, gyakorolj, és olvass más könyvet, hátha összehámozod azt a sok tudást, amit én is összehoztam. Merthogy nekem is így állt össze a kép: sok-sok gyakorlás, sok-sok embertől ellestem a tudást, és sok könyvet elolvastam. A keretfordítás résznél olyan könyvet is olvastam, amire te nem is gondolnád, pedig a könyv harmada arról szól (persze nem férfi-női dinamikás cuccban, és nem ez a neve sem.). Anthony Robbins művéről beszélek.

Idézet
Majd ha lesz munkám, vagy ha kicsit beindul a kis üzletelgetésem akkor veszek könyvet, addig még nem.

Én a te korodban már elég sok pénzt kerestem üzletelgetéssel, tehát lehetséges. Kérdés: van-e erre motivációd, akaratod elég. Nekem akkor volt.

Idézet
A szerepjátékokat használom, de a többiről, hát, csak tippelni tudom hogy mik azok. Na de mind1, utána nézek még. Zsedényi Csaba könyve megvan, talán abban találok valamit.

Amúgy szeretnék gratulálni a könyvedhez, biztos sokat dolgoztál rajta és biztos hogy jó is lett Smiley

Nos, igen. Köszönöm: most kezdjük el a grafikai tervezést, ami a végleges könyvesbolti verzió lesz majd.
Volt, van vele munka sok.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2013. Május 11. Szombat, 14:23:30 #7
Robi95

Idézet
Ha nem, számít annyira, akkor gyakorolj, gyakorolj, és olvass más könyvet, hátha összehámozod azt a sok tudást, amit én is összehoztam. Merthogy nekem is így állt össze a kép: sok-sok gyakorlás, sok-sok embertől ellestem a tudást, és sok könyvet elolvastam. A keretfordítás résznél olyan könyvet is olvastam, amire te nem is gondolnád, pedig a könyv harmada arról szól (persze nem férfi-női dinamikás cuccban, és nem ez a neve sem.). Anthony Robbins művéről beszélek.

Köszönöm, Anthony Robbins művei megvannak. Így is rendelkezem kb 150 könyves gyűjteménnyel, szóval lesz amiből olvasni és elméleti háttért szerezni Smiley

Idézet
Én a te korodban már elég sok pénzt kerestem üzletelgetéssel, tehát lehetséges. Kérdés: van-e erre motivációd, akaratod elég. Nekem akkor volt.
Persze, a pénz keresést mindenki szeretné. Persze ehhez még kell egy kis tudás is, hogy mi hogy van. De persze felnőtt koromban én is ebből szeretnék megélni, szóval valamikor el kell kezdeni.

Idézet
Nos, igen. Köszönöm: most kezdjük el a grafikai tervezést, ami a végleges könyvesbolti verzió lesz majd.
Volt, van vele munka sok.
Hát ezt elhiszem. Majd ahogy végeztem az iskolával én is szeretnék könyveket írni, majd remélhetőleg találok egy kiadót budapesten aki ki is adná a könyveim Smiley

Nem elérhető  
Read 2013. Május 13. Hétfő, 18:19:12 #8
mologa

Idézet a Társasági IQ könyvből

Aikido pörgetés: újrakeretezést hajtok vele végre.    ( ez egy teszt kezelési fajta? )

Bármely negatív tesztre lelkesen kell reagálni. Ha tartani tudom közben a szemkontaktust miközben a nő sérteget, leértékel, ócsárol akkor nyertem. Meg kell fordítani a keretet (újrakeretezni).  Úgy értelmezni a nő kijelentését mintha hajtana rám. ( vonzódik, csókolózni akar, találkozni akar, mint aki kedveset mondott nekem )

Csaj: Ne gyere!
Én: Ok. Akkor mászni fogok

Csaj: Nem tetszel
Én: Nézd, a belső értékeimről majd később

Lány: Ez a klub nem neked való, meg kellene próbálnod a homokos bárt.

Én1: Tudom. A homokos bárok tényleg superek. Egyszer páran bementünk s a nők akik velünk voltak teljesen jól érezték magukat velünk.

Én2: Figyi, én a hármas felállásban nem vagyok benne. Én a komoly kapcsolatok híve vagyok. Egyébként karaokéztál valaha?

Barátnő: Nem beszélek veled késtél fél órát

Én: Hát ha leakarsz velem feküdni rendben, de előbb megyek zuhanyozni Smiley

Keret: Akinek a kerete dominánsabb az fog érvényesülni a kapcsolatban.

Pl. keretekre: (Ezeket szóban odamondom a nőnek?!  Vagy demonstrálom? De hogyan? Smiley)

"Én válogatok, én döntöm el hogy akarok e tőled valamit vagy sem"

"Tudom, hogy tetszem neked csak még kéreted magad egy kicsit"

"A nők örülnek a társaságomnak, te is"

"Ez a hely az enyém, mindenki más a vendégem"

moderátor:
1. Rosszul idézel, mert olyat írsz, amit Valent Gábor nem írt. pl. már a legelső mondat sincs a könyvben benne.
2. Azért kérlek ne légy pimasz, és ne kezdd el kiírni az egész könyvet... szerzői jogsértés V. Gábor műveiből idézni, az ő engedélye nélkül.
Így töröltem egy részét a hozzászólásodnak, kérlek ne folytasd!

"Ahol eltörtél, ott leszel erős. Ahol vesztettél, ott leszel legyőzhetetlen és ahol el akarnak felejteni, ott leszel felejthetetlen..!"
Nem elérhető  
Read 2019. Május 01. Szerda, 16:13:40 #9
szex

Idézet a Társasági IQ könyvből

Aikido pörgetés: újrakeretezést hajtok vele végre.    ( ez egy teszt kezelési fajta? )

Bármely negatív tesztre lelkesen kell reagálni. Ha tartani tudom közben a szemkontaktust miközben a nő sérteget, leértékel, ócsárol akkor nyertem. Meg kell fordítani a keretet (újrakeretezni).  Úgy értelmezni a nő kijelentését mintha hajtana rám. ( vonzódik, csókolózni akar, találkozni akar, mint aki kedveset mondott nekem )

Csaj: Ne gyere!
Én: Ok. Akkor mászni fogok

Csaj: Nem tetszel
Én: Nézd, a belső értékeimről majd később

Lány: Ez a klub nem neked való, meg kellene próbálnod a homokos bárt.

Én1: Tudom. A homokos bárok tényleg superek. Egyszer páran bementünk s a nők akik velünk voltak teljesen jól érezték magukat velünk.

Én2: Figyi, én a hármas felállásban nem vagyok benne. Én a komoly kapcsolatok híve vagyok. Egyébként karaokéztál valaha?

Barátnő: Nem beszélek veled késtél fél órát

Én: Hát ha leakarsz velem feküdni rendben, de előbb megyek zuhanyozni Smiley

Keret: Akinek a kerete dominánsabb az fog érvényesülni a kapcsolatban.

Pl. keretekre: (Ezeket szóban odamondom a nőnek?!  Vagy demonstrálom? De hogyan? Smiley)

"Én válogatok, én döntöm el hogy akarok e tőled valamit vagy sem"

"Tudom, hogy tetszem neked csak még kéreted magad egy kicsit"

"A nők örülnek a társaságomnak, te is"

"Ez a hely az enyém, mindenki más a vendégem"

moderátor:
1. Rosszul idézel, mert olyat írsz, amit Valent Gábor nem írt. pl. már a legelső mondat sincs a könyvben benne.
2. Azért kérlek ne légy pimasz, és ne kezdd el kiírni az egész könyvet... szerzői jogsértés V. Gábor műveiből idézni, az ő engedélye nélkül.
Így töröltem egy részét a hozzászólásodnak, kérlek ne folytasd!

óes ha aztmodja ne baszal fel arra mi a valasz? Tongue Cheesy
Nem elérhető  
Read 2019. Május 14. Kedd, 15:17:00 #10
Jimmi

Nagyon helyzetfüggő. Mire mondja ezt? Átbasztad a fejét, és dühös rád (jogosan)?

Vagy csak viccelsz vele, és közben mosolyogva mondja, hogy "ne basszál már fel?"

Nem tudom miért nem lehet megérteni, hogy nem sablonokban kell gondolkodni.
De azért pár válasz:
Lánytól is függően:

"Máris baszásról beszéljünk?"

"Fel? Én csak oldalról szeretem..."

"Jól van... mi a helyzet Barátnőddel amúgy?"

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2019. Május 14. Kedd, 16:33:07 #11
szex

egy tizes lanyt akartam kiprobalni milyen hogy tudjam milyenek a szexben ,ez egy szép volt,elmentem hozza es megbeszeltuk hogy egy orat töltök nala,mondtam neki hogy aztmondta tiz perc max,na most erre mondtam neki hogy megbeszeltunk valamit telefonon ,es a lanynok mondtam 10 perc francia ,plussz 10 perc szex es oke ,ö meg hogy tizenöt perc ,aztan mondtam neki hogy husz ,es erre asztmondta hogy nebaszal fel ,en meg erre hogy akkor elmegyek egy masik lanyhoz ,es kisetaltom az ajton
de hogy lehetett volna eszt kihozni ?
Nem elérhető  
Read 2019. Május 14. Kedd, 17:17:11 #12
Jimmi

Ez az oldal a nők felszedéséről szól, és nem a prostikkal való kommunikációról!

Ezen belül is inkább a személyiégfejlesztésről, hogy hogyan legyünk férfiak.

És nem arról, hogy hogyan érjük el, hogy minél több prostival, minél jobb eredményt elérni.

LOL!

Prostikhoz járás minden, csak nem férfias!

Ez nem egy üzleti oldal, tehát a prosti-üzletfél viszony erősen üzleti, így ebben nem tudunk tanácsot adni, sőt minden ilyen jellegű tanácsot törölni fogok az oldalról! Akárki is fogja megpróbálni!

Remélem érthető volt, és ennek szellemében kérlek, hogy több kérdést ne tegyél fel így nőkkel kapcsolatban.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2019. Május 14. Kedd, 21:17:41 #13
Sabre

egy tizes lanyt akartam kiprobalni milyen hogy tudjam milyenek a szexben ,ez egy szép volt,elmentem hozza es megbeszeltuk hogy egy orat töltök nala,mondtam neki hogy aztmondta tiz perc max,na most erre mondtam neki hogy megbeszeltunk valamit telefonon ,es a lanynok mondtam 10 perc francia ,plussz 10 perc szex es oke ,ö meg hogy tizenöt perc ,aztan mondtam neki hogy husz ,es erre asztmondta hogy nebaszal fel ,en meg erre hogy akkor elmegyek egy masik lanyhoz ,es kisetaltom az ajton
de hogy lehetett volna eszt kihozni ?

Aha, tehát prostival volt ez a dolog. Nos így a követelkzőket tudom mondani.

Hibáztál :
1. kurvázni indultál.
2. Ebben tőlünk kérsz segítséget, mikor itt az ismerkedésen, harmónikus kapcsolatok kiépítésén van a hangsúly. Legalább saturészeg lányoknál próbálkoznál egyéjszakás reményében, még azt is sokkal de sokkal többre nézném.
3. Nekiállsz előre alkudozni vele, gondolom valami piri pénzzel a zsebedben. Vagy kifizetsz egy órát, vagy nem. Ez a percezés szerintem a legalja.
4. Jóesélyel 10-20 perccel előtte voltak benne, utánad lesznek benne. neked ehhez komolyan van gusztusod??? Nagyon igénytelen lehetsz!
5. Eltudom képzelni milyenek lehetnek nálad a 10-es csajok... főleg h mondtad h már kaptál is el némi nemi bónuszt.

Továbbra sem tudom, hogy hány éves vagy, de ha csak nem vagy legalább 35+-os, akkor semmiképp sem ajánlanám a prostikat, még akkor sem ha 30 éves szűz vagy!

... és végül ezzel mi a célod? Mert a barátnőd nem lesz ettől. vagy hogy nekünk elmondhasd, hogy voltál szerinted 10-es csajjal? 10-20 percet, azt is pénzért? Esetleg felvágni a haveroknak? Akik rádnéznek és 1 másodperc múlva tudják, hogy kamu/fizettél érte?

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

Mielőtt PMben kérdeznél tőlem, olvasd el!

"Azt beszélték róla, hogy visszafogott csávó,
de egyre inkább látszott, hogy terepen tornádó!"
- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2019. Május 20. Hétfő, 09:35:48 #14
szex

Igazatok van, de mindenki jar prostikhoz, ez normalis a városba, szoktam csajozni is, meg prostizni is, amúgy brutálisak szépek, azok a lányok, nem rossz dolog ez, amugy az amit elkaptam az nem nemibetegseg, hanem valami baktérium ami a szájban van, ha gumiba csinálod nincs semmi baj. Olyan szep szilikon cicis csajokat nemkönnyü felszedni, mert nemigen látni az utcán ballagni őket. Ugyan mar a rendes lányokat amit felszedek ,húszan is megdugtak, sőt volt olyan hogy a haverom felcsipett egy csajt nos kiderült előtte dugatak meg a parkba haron srac.Ezek nem útszéli prostik .
Kérdeztem egy lánytól, hogy mit gondol arrol hogyha valami srac prostikhoz jar, asztmondta hogy tök normalis, hogy ő is járna chip and Dale fiúkhoz mert jo testük van, sőt azt mondta van harom barátnője akik folyamatosan ilyen sracokhoz járnak, es dugnak velük .de amugy töröljetek a komenteket ,nem ide illö tema,jo ötlet törölni Cheesy.rengeteg lanyal voltam
Nem elérhető  
Read 2019. Május 22. Szerda, 21:08:56 #15
Sabre

Igazatok van, de mindenki jar prostikhoz, ez normalis a városba

És nekik is itt vagyok, hogy segítsek, ha (hülye) kérdése van?
Egyébként 20+ évet éltem kissebb-nagyobb városokbban, több országban, és sehol nem volt olyan hogy mindenki prostikhoz járt volna. Vagy csak én forogtam "rossz" körökben?

Olyan szep szilikon cicis csajokat nemkönnyü felszedni

... és áruld már el nekem, hogy miért jó az, hogy egy csajban van egy műanyag implantátum?
Ilyen alapon művégtagos csajokra is izgulhatnál, nem?

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

Mielőtt PMben kérdeznél tőlem, olvasd el!

"Azt beszélték róla, hogy visszafogott csávó,
de egyre inkább látszott, hogy terepen tornádó!"
- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read Tegnap - 18:42:52 #16
Jimmi

Igazatok van, de mindenki jar prostikhoz, ez normalis a városba,

Sehol nem normális.

Azok járnak, akik nincsenek rendben magukkal.

Vagy azok akik nem képesek férfiak lenni, így lefizetik azt a nőt, aki hagyja.

Az összes prostinak lelki problémája van,ezzel ezt a karmát vonzod.

Rossz lelkiállapotú emberektől rossz lelkiállapotot kapsz.

10 milliós országban van 5 millió férfi. 100.000 (max. 200.000) jár rendszeresen évente, vagy havonta. 500k, maximum 1 millió próbáltak ki 1x.

Ezt nem tudom elfogadni, hogy nromális.

A te buborékodban könnyű összeszedni 10, vagy akár 100 "havert", aki azt mondja, hogy normális. Mivel ők is járnak. 200k-ból könnyű.

Idézet
szoktam csajozni is, meg prostizni is

AMíg prostizol nem tudunk segíteni, mivel így fogsz szocilizálódni továbbra is, és ez a ófrum ebben nem tud segíteni.

Mi férfiakat "nevelünk", nem férfiatlan prostihoz járó virágburákat.

Idézet
amúgy brutálisak szépek, azok a lányok, nem rossz dolog ez

De rossz dolog. Mivel a férfi agy ősi ösztönét használja ki a prosti (és a pornó is).

" Olyan szep szilikon cicis csajokat nemkönnyü felszedni, mert nemigen látni az utcán ballagni őket."

Olyan helyre kell járni, ahol ők is megfordulnak. Mármint ha nem prosti.

Idézet
Ugyan mar a rendes lányokat amit felszedek ,húszan is megdugtak,

Ők dugtak meg? LOL!

Idézet
sőt volt olyan hogy a haverom felcsipett egy csajt nos kiderült előtte dugatak meg a parkba haron srac.Ezek nem útszéli prostik .

Ja, ribancok vannak. Ők sem jobbak a prostinál. Talán egy fokozattal.

Idézet
Kérdeztem egy lánytól, hogy mit gondol arrol hogyha valami srac prostikhoz jar, asztmondta hogy tök normalis, hogy ő is járna chip and Dale fiúkhoz mert jo testük van
,

Ha prosti mondta, LOL!

Ha nem, akkor meg no komment. Fura körökben mozogsz.

"be social!"

Nem elérhető  
Oldalak: [1]   Fel
Ugrás:  

Copyright: Puafesztivál 2009-2019 / - / Csajozás, személyiségfejlesztés, életstílus már 11ik éve

Preexpertek vagy felfele Fórumrész: csak tagok láthatják
Nem találhatóak hozzászólások.

Új Tagok, Kezdő Kérdések, Aktuális Információk
topic Mystery ****túl hasonlóak vagyunk semaja***?
[KEZDŐ CSAJOZÓS ÉS ISMERKEDÉSI KÉRDÉSEK ITT!]
Sabre
2019. Május 14. Kedd, 21:18:41
topic Ki milyen technikat,hasznal hogy nemenjen el hamar ismeretlen lanyoknal sex köz
Jimmi
2019. Május 14. Kedd, 17:12:11
topic tudtok valami könyvet ami a nökel valo beszelgetesrol szol,es hogy mirol hogya?
Jimmi
2019. Május 14. Kedd, 15:27:35
topic David DeAngelo - Double Your Dating
Niceguy
2019. Május 12. Vasárnap, 09:30:20
topic ha azt mondja a lany nebaszal fel
szex
2019. Május 10. Péntek, 22:46:45
topic David DeAngelo -erdekes azt mondja nyisak minden ajtot
Sabre
2019. Május 01. Szerda, 23:46:26
topic Időközben megismert valakit, és engem hanyagol, de mégis keres.
szex
2019. Május 01. Szerda, 09:22:33
topic Mennyire probléma az ha egy lány talonba tesz,és hogyan lehet belőle kijutni?
szex
2019. Április 27. Szombat, 22:27:20
topic Érdemes-e tisztázni a dolgot vagy hagyjam lógva ?
Horváthzoltán
2019. Április 15. Hétfő, 19:39:33
topic Csajozási alapfogalmak minilistája, hogy a fórumot is megértsd! Csajozz!
[LEGELSŐ LÉPÉSEK A CSAJOZÁSI FÓRUMON ]
Sabre
2019. Április 05. Péntek, 18:37:15

Facebook Like! Smiley

* Üdv Újra itt!

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

* Szavazz!
  • Te kint voltál a körúton a 2016-os Magyarország - Portugália EB meccs után?
  • Pont Igen, de még nem volt számottevő PUA tudásom
  • 3 (13%)
  • -
  • Pont Igen, és erős PUA tudásom volt már akkor is
  • 1 (4%)
  • -
  • Pont Igen, tudásom is van, de épp kapcsolatban voltam
  • 2 (9%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott, de van tudásom
  • 9 (40%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és igen
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és nem
  • 1 (4%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott és nincs tudásom
  • 6 (27%)
  • -
  • Összes szavazó: 22
  • Témakör megtekintése

* Új Tagjaink Üdvözlése
csokapi bemutatkozás-csupa csoki, de egyre kevesebb cukor írta metal
[2019. Február 25. Hétfő, 07:20:47]

Calendar
május 2019
vas hét kedd sze csüt pén szo
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 [24] 25
26 27 28 29 30 31

* Havi top hsz.ó
szex
18 üzenet
Sabre Sabre
16 üzenet
Jimmi Jimmi
10 üzenet
Question!
4 üzenet
metal
2 üzenet
Piezo
2 üzenet
Kormosmedve
2 üzenet
Xnemorf Xnemorf
2 üzenet
Niceguy
1 üzenet
Robi95 Robi95
1 üzenet

* Nézd meg mire szavazol!
  • hány gyereked fog születni? szerinted?
  • Pont Egy sem
  • 14 (19%)
  • -
  • Pont Egy
  • 7 (9%)
  • -
  • Pont Kettő
  • 28 (39%)
  • -
  • Pont Három
  • 15 (21%)
  • -
  • Pont Négy vagy több
  • 7 (9%)
  • -
  • Összes szavazó: 71
  • Témakör megtekintése

* FórumTagsági szintek
Elite - Legjobb, legtapasztaltabb fórumtagjaink
Pua Expert - 90%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad
Pua PreExpert - 70-80%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad, majdnem Expert.
Elegant - 200 hsz. felett, legtöbb jogot élvezi
Special - 100 hsz. felett
Power - 25 hsz felett
Részletesen katt!

Theme Update by Runic Warrior Originally created by m3talc0re
Az oldal 0.23 másodperc alatt készült el 54 lekéréssel. (Pretty URLs adds 0.113s, 27q)

Google visited last this page Ma - 16:20:51