Szexualitás gyors elérése onlne
Az Intelligens Csajozási Pua Fórum

Bővített keresés
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
2020. Szeptember 27. Vasárnap, 07:09:51
Hírek: Kontakt telefon: +36/20-516-4576
Regisztrálási probléma, megosztani való: akkor kérlek írj az info@puafestival.com címre. Ha új topikot, témát nyitnál a fórumon: Kérdésed van, vagy segítséget kérsz, akkor ezt a topikot (katt!) mindenképp olvasd végig!

FULL Tréningre jönnél: Legközelebbi szabad "Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréningre": Jelentkezz most! Katt!
Jimmivel itt tudod biztosan felvenni a kapcsolatot:jimmi@puafestival.com.
collapse
Üdvözlünk a PUA fórumon, Intelligens Csajozási Fórum!
Miért érdemes regisztrálni az Intelligens Csajozás Fórumra? 035
Avagy Amit Látogatóként, Vendégként nem láthatsz!

- ISMERKEDŐS, MOTIVÁCIÓS VIDEÓK!
- HALADÓBB FELSZEDÉSI PROBLÉMÁK KITÁRGYALÁSA
- ONLINE (IWIW, FACEBOOK, MSN) CSAJOZÁS, ISMERKEDÉS
- AZONNAL LETÖLTHETŐ ISMERKEDÉSI, ÖNFEJLESZTŐ KÖNYVEK, ANYAGOK, DVD-k!
- HITEK, TÉVHITEK AZ ISMERKEDÉSBEN, CSAJOZÁSBAN
- DOMINÁNS ALFA FÉRFI
- CSAJOZÓSTÁRS és WINGPARTNERKERESŐ FÓRUMRÉSZ
...
És Még legalább 10 IZGALMAS Fórumrész!
Szeretnéd, hogy meggyőzzünk? Katt!Csajozás Kezdőknek és Haladóknak!

Oldalak: [1]   Le
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában Téma Eszközök  
Read 2018. Január 22. Hétfő, 22:38:03 #0
loveandtruth

Kedves HorváthZoltán akkor hol is lehet pontosan kérdezni tőled nyilvánosan? Smiley

pl. itt?
Gondolom a releváns topicban, de elég ritkán járok erre sajnos.

Rendben, akkor kérdezek itt.Ha nem megfelelő, majd Jimmi átrakja.Úgy látom te nagy mestere vagy az online játéknak.Hamar el tudod érni, hogy a nő a szexről kezdjen el beszélni veled, vagy szexrandi legyen egy beszélgetésből.Legalábbis nekem ez jött le az írásaidból, javíts ki ha tévedek.A kérdésem az lenne, mi a játéknak az a momentuma, amitől a nők ilyen hamar megnyílnak neked?Pusztán a határozottság és a szókimondás?Sokszor a határozottságra flake a válasz, mert nem volt megfelelően felvezetve a téma, ez gyakori.Hogyan tudod ilyen rövid idő alatt a szexre terelni a témát?
Köszönöm szépen a választ!
Nem elérhető  
Read 2018. Január 23. Kedd, 15:12:51 #1
Horváthzoltán

Kedves HorváthZoltán akkor hol is lehet pontosan kérdezni tőled nyilvánosan? Smiley

pl. itt?

Rendben, akkor kérdezek itt.Ha nem megfelelő, majd Jimmi átrakja.Úgy látom te nagy mestere vagy az online játéknak.Hamar el tudod érni, hogy a nő a szexről kezdjen el beszélni veled, vagy szexrandi legyen egy beszélgetésből.Legalábbis nekem ez jött le az írásaidból, javíts ki ha tévedek.A kérdésem az lenne, mi a játéknak az a momentuma, amitől a nők ilyen hamar megnyílnak neked?Pusztán a határozottság és a szókimondás?Sokszor a határozottságra flake a válasz, mert nem volt megfelelően felvezetve a téma, ez gyakori.Hogyan tudod ilyen rövid idő alatt a szexre terelni a témát?

Az a lényeg, hogy ne legyél szexuálisan needy. Egy nő megérzi, és azonnal visszataszító legyél.
Homorizálj a szex-el, majd lépj vissza, terelj témát.
A gond az,hogy sokan misztifikálják a dolgot. Ha benned feszkó van, akkor a nőben is az lesz.
Eleinte mondj valamit az arcáról, az alakjáról, ilyesmik...

Élőben meg szinte már minden belefér. Csak neked férjen bele, és a beszélgetés ne a szex körül forogjon.
Bár nálam az első randin erősen akörül forog. de ha látja, hogy intelligens és nem needy vagy, akkor örülni fog, hogy végre valaki
aki nem védi az arcát és fingfűrészel unalmas biztonsági témákkal, hanem kimondja, amit akar.

Nem elérhető  
Read 2018. Január 23. Kedd, 18:15:49 #2
loveandtruth

pl. itt?

Az a lényeg, hogy ne legyél szexuálisan needy. Egy nő megérzi, és azonnal visszataszító legyél.
Homorizálj a szex-el, majd lépj vissza, terelj témát.
A gond az,hogy sokan misztifikálják a dolgot. Ha benned feszkó van, akkor a nőben is az lesz.
Eleinte mondj valamit az arcáról, az alakjáról, ilyesmik...

Élőben meg szinte már minden belefér. Csak neked férjen bele, és a beszélgetés ne a szex körül forogjon.
Bár nálam az első randin erősen akörül forog. de ha látja, hogy intelligens és nem needy vagy, akkor örülni fog, hogy végre valaki
aki nem védi az arcát és fingfűrészel unalmas biztonsági témákkal, hanem kimondja, amit akar.

Ez eddig oké, csak van aki ezt 2 óra alatt éri el, de te meg beszámolóid alapján eléred már 10 perc alatt, hogy a szexről beszéljetek.Mi okozza ezt az időbeli különbséget?A kongruencia?Vagy az hogy iszonyat szókimondó vagy?
Nem elérhető  
Read 2018. Január 23. Kedd, 20:03:32 #3
Horváthzoltán

mindez egyben, de az is erősen szerepet játszik, hogy már online erősen belekavarom a szövegbe ezt.
A titok az, hogy a szövegem erősen intelligens és kulturált, ami pont kompenzálja  -erősíti? - azt, hogy bele beleszövöm a szexuális utalásokat.
Nyomok pl. poént arra, hogy 5 mp után elmegyek,  hogy kicsi, mindent félreértek és szexuális vonalra tolok, amit csak lehet.
Élőben meg cuki vagyok és empatikus, de pont ugyanolyan természetességgel mondom a lánynak, hogy szopós szája van, mint azt ,hogy full különlegesnek tartom, hogy nőként képes honlapokat csinálni.

amúgy a csajok azt szokták mondani, hogy nem értik, hogy tudok ennyit bókolni. pedig én csak figyelem, hogy mi tetszik bennük, és mondom.
És ebben benne van minden. ( az is Smiley )

Ennyi az egész.
Amúgy ami szerintem még izgalmas lehet, hogy minden csaj beközli, hogy biztos sok csaj van oda értem. Pedig nem kommunikálok preselectiont, meg nem futtatom magam egyáltalán, csak szerintem abból veszik ezt, hogy bátran betolom amit gondolok, és lazán értem félre, és terelem szexuális síkra azt,  amit ők mondanak.
Nem elérhető  
Read 2018. Január 23. Kedd, 22:20:52 #4
loveandtruth

mindez egyben, de az is erősen szerepet játszik, hogy már online erősen belekavarom a szövegbe ezt.
A titok az, hogy a szövegem erősen intelligens és kulturált, ami pont kompenzálja  -erősíti? - azt, hogy bele beleszövöm a szexuális utalásokat.
Nyomok pl. poént arra, hogy 5 mp után elmegyek,  hogy kicsi, mindent félreértek és szexuális vonalra tolok, amit csak lehet.
Élőben meg cuki vagyok és empatikus, de pont ugyanolyan természetességgel mondom a lánynak, hogy szopós szája van, mint azt ,hogy full különlegesnek tartom, hogy nőként képes honlapokat csinálni.

amúgy a csajok azt szokták mondani, hogy nem értik, hogy tudok ennyit bókolni. pedig én csak figyelem, hogy mi tetszik bennük, és mondom.
És ebben benne van minden. ( az is Smiley )

Ennyi az egész.
Amúgy ami szerintem még izgalmas lehet, hogy minden csaj beközli, hogy biztos sok csaj van oda értem. Pedig nem kommunikálok preselectiont, meg nem futtatom magam egyáltalán, csak szerintem abból veszik ezt, hogy bátran betolom amit gondolok, és lazán értem félre, és terelem szexuális síkra azt,  amit ők mondanak.

Köszönöm Horváth Zoltán, erre voltam a legjobban kíváncsi!
Nem elérhető  
Read 2018. Január 24. Szerda, 00:29:32 #5
Jimmi

Re:Szexualitás gyors elérése onlne

Íme egy kis elmélet:
http://www.puafestival.com/forum/kino-es-szexualis-eszkalacio/eszkal225l225s-el337re-hogyan-nem-kino/

Ha visszaolvasod Zoltánt, figyelve az apró részletekre, ezt mind beleszövi! Illetve kalibrálta ezeket korábban.
Gyakorlat teszi a mestert. Az első szexuális eszkalálása órákig tartott neki is (biztos), majd csökkent, tesztelt, tesztelt,gyakorolt, és most már nem az idő számít.

Benyomja a szexualitást, majd iq-val (is) nyer! "a szövegem erősen intelligens és kulturált, ami pont kompenzálja  -erősíti?"

Majd írok még példát, de nagyjából ez az eszkalációs sorrend!

1. Először csak beszélj az érintésekről, majd később
a csókolózásról, hogy mi hogyan jó, szép...
és mennyire élvezik az emberek...stb. és te milyen
érintést szeretsz

majd fokozd... lépésenként. Ahol kényelmesen érzi magát a lány, úgy lehet előre menni.
2. gyertyafény...
"Szóval... sötétben, gyertyafénynél mivel kezdenéd?"

3. zuhanyzás...
"Most zuhanyoztál? És mit csináltál közben?..."

4. masszírozás...
" jól esne egy kis masszírozás, a puha kezeiddel..."

5. előjáték... "puha bársonyos testek..."

szex..."konkrét szexual talk..." erről részletesen itt írtam:
http://www.puafestival.com/forum/kino-es-szexualis-eszkalacio/csabito-szovegek-s1/

Kiveséve Zoltán által mondottakat:

1. Ne legyél szexuálisan needy. Egy nő megérzi, és azonnal visszataszító leszel.

Ha nagyon kanos vagy, és nem tudod kommunikációval kontrollálni, akkor gondok lesznek, és nem leszel igazán kongruens. Elkezdesz butaságokat, hetet-havat összehordani!

2. Humorizálj a szex-el, majd lépj vissza, terelj témát.

A társas iq könyvemben pont ezzel kezdődik minden. A dominancia alapja, hogy tudj intelligensen témát terelni. Tesztkezelésnél ,de szexuaáli eszkalációnál ez fontos, így kerülöd ki, hogy needy legyél. Persze van ahol fontos, hogy témánál maradj, de a gyors szaxuális eszkalációnal ez lényegi elem! Smiley

Nem beszélve arról, hogy ez push-pull! (akarok valamit, de mégse?! - ez lesz a nő fejében!)

3. "A gond az,hogy sokan misztifikálják a dolgot. Ha benned feszkó van, akkor a nőben is az lesz. "

Így van, 2009-es alaptézis: amit te érzel, azt érzi a lány is! Rágörcsölsz, az taszító lesz, mivel a lány is görcsölni fog, és az nem kellemes! Ha laaz vagy, akkor ő is laza lesz. Ő is laza kapcoslatot akar, akár komolykapcsolatról, akár egyéjszakás kalandról van szó!

Nemde? FESZTELEN kapcsolat, ahol szabadon kommunikálhattok akármiről!

4. "Eleinte mondj valamit az arcáról, az alakjáról, ilyesmik..."

Itt Zoltán kevés példát írt, pedig itt sokkal több van mögötte. Biztos nem "szép a szemed!" féle bókra gondolt!

Colr read-elve, de ezt makd Zoltán majd megerősíti, vagy nem.

5. "Élőben meg szinte már minden belefér. Csak neked férjen bele, és a beszélgetés ne a szex körül forogjon."

ONLINE sem. Smiley Ezt értik félre többen, és ezért ír "szex" barátunk "érdekes" sztorikat! Legyen egsézséges egyensúly, ezt is kalibárlni kell! GYakorlás, gyakolrás!

6. "Bár nálam az első randin erősen akörül forog. de ha látja, hogy intelligens és nem needy vagy, akkor örülni fog, hogy végre valaki
aki nem védi az arcát és fingfűrészel unalmas biztonsági témákkal, hanem kimondja, amit akar. "

Erről van itt szó. És egyben a legnehezebb a kezdőnek! Úgy beszélni a szexről, kettőtökről, hogy közben nem vagy needy!
Lásd:
http://www.puafestival.com/forum/telefon-facebook-skype/msn-(skype-chat)-jatek-de-nem-netes-ismeretsegbl/msg489/#msg489

Itt azért kissé needy voltam, de azért észnél is! Ezért sikerült!

7. " szövegem erősen intelligens és kulturált, ami pont kompenzálja  -erősíti? - azt, hogy bele beleszövöm a szexuális utalásokat. "

Az arányokra lennék kiváncsi Zoltánnál. Bár ezt így elég nehéz. Mert lehet valamikor 30% kevés, de van, hogy a 10% is sok.

Ha a szöveged egyébként mellette nem "intelligens és kultúrált", akkor bunkó leszel, és lehet a meetoo mozgalom része leszel... Smiley

8. "Nyomok pl. poént arra, hogy 5 mp után elmegyek,  hogy kicsi, mindent félreértek és szexuális vonalra tolok, amit csak lehet. "

Az a keretezés... Illetve aikido pörgetésnek nevezett technika, ami szintén a társa siq könyvben van kifejtve!

9. "Élőben meg cuki vagyok és empatikus, de pont ugyanolyan természetességgel mondom a lánynak, hogy szopós szája van, mint azt ,hogy full különlegesnek tartom, hogy nőként képes honlapokat csinálni. "

Ez is egy titok hogyan és mikor bókolsz "őszintén és természetesen".

Társas iq könyv 176. oldaltól. Smiley

10. "amúgy a csajok azt szokták mondani, hogy nem értik, hogy tudok ennyit bókolni. pedig én csak figyelem, hogy mi tetszik bennük, és mondom.
És ebben benne van minden. ( az is Smiley ) "

Merni eszkalálni, és merni férfinak és szexuálisnak lenni! Ez a teljes összefoglalása az egésznek, és ez jön be a nőknek!

+1. "Amúgy ami szerintem még izgalmas lehet, hogy minden csaj beközli, hogy biztos sok csaj van oda értem. Pedig nem kommunikálok preselectiont, meg nem futtatom magam egyáltalán, csak szerintem abból veszik ezt, hogy bátran betolom amit gondolok, és lazán értem félre, és terelem szexuális síkra azt,  amit ők mondanak."

Egyrészt a preselection cikkemben ez is ki van fejtve, hogy sok rejtett preselection van. lehet egy parfüm illat, egy rúzsfolt, egy ártatlannak gondolt facebook kép, vagy csak annyit mondani, hogy "nem érek rá, mert a titkárnőmmel kell egyeztetnem."

Nem beszéélve arról, hogy az ilyen erősen szexuális keretek, eszkalálások mind-mind a preselection jele!

Ilyenekből tuti sokat tol Zoltán, mert a nők nem mondanának ilyet neki.

"Nők megismerése és ünneplése - ez a kulcs!"

"be social!"

FérfiKommunikációs Cégem és Oldalam, katt!

Privát képzés és coach, érj el maximális sikert, minél gyorsabban! Most!

Küldhetsz sms-t is, ha valami sürgős: +36/20-516-4576
Nem elérhető  
Read 2018. Január 24. Szerda, 02:56:40 #6
loveandtruth

Rendben,mostmár világos, mint a nap.A Társas IQ már otthon vár engem, úgyhogy amint hazamegyek gőzerővel nekivágok és memorizálok, aztán gyakorlom!Talán lesz még 1-2 bonyolultabb témakörbe való kérdésem, ha nem találom meg a könyvben.
Köszönöm nektek!!! Smiley
 PDT_Armataz_01_37  13
Nem elérhető  
Read 2018. Január 24. Szerda, 10:40:37 #7
Horváthzoltán

Hú de komoly összefoglalás. köszönöm. így megértem, mit miért csinálok.

Most beszélgetek egy régi Fb-val.
Panaszkodik, hogy milyen elfoglalt, és hogy a pasijával alig tudnak találkozni,mert bevállal még ezt meg azt és most még a franciatudását is fel akarja eleveníteni...

Erre én:
tiszta sor...egyszerűen több szex kéne neked...

Ennyi. innen már azt mondasz, amit akarsz. Smiley
és a lényeg: szerintetek nem minden szó igaz abból, amit írok?
mi másért vállalja túl magát egy nő...tehát talán a lényeglátás is adja a preselectiont: a csávó átlátja mi folyik. Ergo tapasztalt...

Nem elérhető  
Read 2018. Április 18. Szerda, 18:06:23 #8
Piezo

Sziasztok

Tinderen fűzök a csajt, elcsetelünk egy ideje, a szexuális témát is felhoztam, de sajnos azóta nem reagál, flakel, pedig a Jimmi 2-es pontja szerint poénkodtam a szex-szel. Mit ronthattam el?
Mellékelem a csetelés egy részletét:

blablabla (Egy ideje már dumáltunk)
Én: És te miért vagy fenn?
Csaj: megadom a lehetőseget hátha akad itt valaki nekem is Smiley
Csaj: akivel megvan a kolcsonos kiegeszítés Smiley
Csaj: nagy elvarasaim nincsenek
Én: Mik azok a nem nagy elvárások?
Én: Meg legyen minden végtagja és előre nézzen?
Nem elérhető  
Read 2018. Április 18. Szerda, 18:22:12 #9
J.D.

Ez egy olyan kicsi részlet hogy csak tippelni lehet.
Nem elérhető  
Read 2018. Április 18. Szerda, 19:14:35 #10
Jimmi

Sziasztok

Tinderen fűzök a csajt, elcsetelünk egy ideje, a szexuális témát is felhoztam, de sajnos azóta nem reagál, flakel, pedig a Jimmi 2-es pontja szerint poénkodtam a szex-szel. Mit ronthattam el?

a 2-es pont nem ezt jelenti. 3 részből áll, te egyet írtál ide.

Idézet
Mellékelem a csetelés egy részletét:

blablabla (Egy ideje már dumáltunk)
Én: És te miért vagy fenn?
Csaj: megadom a lehetőseget hátha akad itt valaki nekem is Smiley
Csaj: akivel megvan a kolcsonos kiegeszítés Smiley
Csaj: nagy elvarasaim nincsenek
Én: Mik azok a nem nagy elvárások?
Én: Meg legyen minden végtagja és előre nézzen?

Ez nem poén, hanem debilség. Smiley

Még gyakorolni kell!

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2018. Április 18. Szerda, 22:26:00 #11
Piezo

Nem engedte beilleszteni az egész párbeszédet, ide írtam az egészet:
http://www.puafestival.com/forum/haladobb-felszedesi-problemak-konkret-lanynal/szexual-talk-elakadas/
Nem elérhető  
Read 2018. Április 20. Péntek, 03:16:26 #12
Jimmi

Hú de komoly összefoglalás. köszönöm. így megértem, mit miért csinálok.

Most beszélgetek egy régi Fb-val.
Panaszkodik, hogy milyen elfoglalt, és hogy a pasijával alig tudnak találkozni,mert bevállal még ezt meg azt és most még a franciatudását is fel akarja eleveníteni...

Erre én:
tiszta sor...egyszerűen több szex kéne neked...

Ennyi. innen már azt mondasz, amit akarsz. Smiley

Ehhez annyi kiegészítés, hogy más ez, hogy ismered a lányt régről (ráadásul szeretőd volt). És más, ha még épp 4-5 perce (se) ismered őt online.

"be social!"

Nem elérhető  
Oldalak: [1]   Fel
Ugrás:  

Copyright: Puafesztivál 2009-2020 / - / Csajozás, személyiségfejlesztés, életstílus már 13ik éve

Preexpertek vagy felfele Fórumrész: csak tagok láthatják
Nem találhatóak hozzászólások.

Aktuális Témák Komoly Szakasz
topic Tartsunk szünetet!
[PÁRKAPCSOLAT - SZERELEM]
metal
2020. Szeptember 24. Csütörtök, 18:02:29
topic Hogyan kerekedj felül, és mégis maradj rendes Arc?
[KINCSESLÁDA - CIKKEK]
Jimmi
2020. Augusztus 28. Péntek, 18:01:05
topic PUA tábor -avagy mit várhatsz tőle
[PUA TÁBOR ÉS FESZTIVÁL]
Jimmi
2020. Augusztus 21. Péntek, 16:29:30
topic Insta date helyszínek Budapesten
[PARTYHELYEK, CSAJOZÁSI HELYEK - SARGOLÁS]
metal
2020. Július 15. Szerda, 16:09:16
topic Újra van night game
[PARTYHELYEK, CSAJOZÁSI HELYEK - SARGOLÁS]
Sabre
2020. Május 29. Péntek, 12:42:23

Facebook Like! Smiley

* Üdv Újra itt!

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

* Szavazz!
  • Mennyi pénzt keresel havonta? (Ft, nettó)
  • Pont eltartanak, nincs saját jövedelmem
  • 1 (2%)
  • -
  • Pont 99 ezer Ft (minimálbér) alatt
  • 1 (2%)
  • -
  • Pont 99-130 ezer Ft
  • 2 (4%)
  • -
  • Pont 131-200 ezer Ft
  • 8 (16%)
  • -
  • Pont 201-300 ezer Ft
  • 12 (24%)
  • -
  • Pont 301-500 ezer Ft
  • 16 (32%)
  • -
  • Pont 501 ezer -1 millió Ft
  • 8 (16%)
  • -
  • Pont 1 millió Ft felett
  • 1 (2%)
  • -
  • Pont a megtakarításaimból élek
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont külföldön dolgozom, külön válaszolok
  • 0 (0%)
  • -
  • Összes szavazó: 49
  • Témakör megtekintése

* Új Tagjaink Üdvözlése
Nem találhatóak hozzászólások.

* Legfrissebb OFF Stuff
Mit hallgatsz most éppen? - Napi Zene írta gabesz939
[2020. Szeptember 14. Hétfő, 18:31:14]

Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic írta Sabre
[2020. Szeptember 06. Vasárnap, 22:07:04]

Calendar
szeptember 2020
vas hét kedd sze csüt pén szo
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
[27] 28 29 30

* Havi top hsz.ó
metal
16 üzenet
Pityler
7 üzenet
Claudio Claudio
5 üzenet
Sabre Sabre
3 üzenet
AlfaRomeo
3 üzenet
origer origer
2 üzenet
Jimmi Jimmi
1 üzenet
Gary
1 üzenet
Süvi
1 üzenet
kdom
1 üzenet
Fenrir Fenrir
1 üzenet
Tuco12
1 üzenet
gabesz939
1 üzenet
glouby
1 üzenet

* Nézd meg mire szavazol!
  • Mennyire jó a fórum keresője 2010. november 11-től? Akár kettőt is bejelölhetsz
  • Pont Soha nem használtam a fórum keresőjét, de most fogom
  • 8 (22%)
  • -
  • Pont Nem használtam a fórum keresőjét, nem is fogom
  • 1 (2%)
  • -
  • Pont Jobban szeretem a google keresőjét
  • 4 (11%)
  • -
  • Pont Sokkal jobb most a fórum keresője
  • 10 (28%)
  • -
  • Pont Sokkal rosszabb a fórum keresője, mint korábban
  • 1 (2%)
  • -
  • Pont Minimálisan lett jobb
  • 4 (11%)
  • -
  • Pont Minimálisan lett rosszabb
  • 1 (2%)
  • -
  • Pont Soha jobb fórumkeresőt nem kivánhattam volna
  • 6 (17%)
  • -
  • Összes szavazó: 34
  • Témakör megtekintése

* FórumTagsági szintek
Elite - Legjobb, legtapasztaltabb fórumtagjaink
Pua Expert - 90%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad
Pua PreExpert - 70-80%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad, majdnem Expert.
Elegant - 200 hsz. felett, legtöbb jogot élvezi
Special - 100 hsz. felett
Power - 25 hsz felett
Részletesen katt!

Theme Update by Runic Warrior Originally created by m3talc0re
Az oldal 0.336 másodperc alatt készült el 53 lekéréssel. (Pretty URLs adds 0.21s, 27q)

Google visited last this page Tegnap - 18:55:13