Csajozási alapfogalmak minilistája, hogy a fórumot is megértsd! Csajozz!
Az Intelligens Csajozási Pua Fórum

Bővített keresés
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
2019. Április 25. Csütörtök, 13:18:22
Hírek: Kontakt telefon: +36/20-516-4576
Regisztrálási probléma, megosztani való: akkor kérlek írj az info@puafestival.com címre. Ha új topikot, témát nyitnál a fórumon: Kérdésed van, vagy segítséget kérsz, akkor ezt a topikot (katt!) mindenképp olvasd végig!

FULL Tréningre jönnél: Legközelebbi szabad "Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréningre": Jelentkezz most! Katt!
Jimmivel itt tudod biztosan felvenni a kapcsolatot:jimmi@puafestival.com.
collapse
Üdvözlünk a PUA fórumon, Intelligens Csajozási Fórum!
Miért érdemes regisztrálni az Intelligens Csajozás Fórumra? 035
Avagy Amit Látogatóként, Vendégként nem láthatsz!

- ISMERKEDŐS, MOTIVÁCIÓS VIDEÓK!
- HALADÓBB FELSZEDÉSI PROBLÉMÁK KITÁRGYALÁSA
- ONLINE (IWIW, FACEBOOK, MSN) CSAJOZÁS, ISMERKEDÉS
- AZONNAL LETÖLTHETŐ ISMERKEDÉSI, ÖNFEJLESZTŐ KÖNYVEK, ANYAGOK, DVD-k!
- HITEK, TÉVHITEK AZ ISMERKEDÉSBEN, CSAJOZÁSBAN
- DOMINÁNS ALFA FÉRFI
- CSAJOZÓSTÁRS és WINGPARTNERKERESŐ FÓRUMRÉSZ
...
És Még legalább 10 IZGALMAS Fórumrész!
Szeretnéd, hogy meggyőzzünk? Katt!Csajozás Kezdőknek és Haladóknak!

Oldalak: [1]   Le
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában Téma Eszközök  
Read 2010. Október 08. Péntek, 11:55:44 #0
Jimmi

Csajozási alapfogalmak minilistája, hogy a fórumot is megértsd! Csajozz!

Mindenféle másolás tilos az engedélyem nélkül.
Minden jogot fenntartok. Kérlek értesíts, ha bármilyen másolatot látsz ebből, bárhol máshol! Jimmi

CSAJOZÁSI, ISMERKEDÉSI ALAPFOGALMAK

A legfontosabb csajozási alapfogalmak a következők, hogy biztonságosabban tájékozódj a fórumon, és értsd is amit írunk.

Sokan azért nem olvassák (vagy írnak) a fórumon, mert újak és/vagy nincs sok tapasztalatuk.

Most itt vannak a legfontosabb szavak, rövidítések és nagyon rövid  jelentésük, ha nem érted valamelyiket tisztán, akkor
részletesen nézd meg a szótár topic-ot itt:
http://www.puafestival.com/forum/index.php?topic=31.0

Akkor is hasznos a szótár topic, ha a fogalmat részletesebben meg szeretnéd nézni.

MINI PUA SZÓTÁR

PUA: Pick UP Artist rövidítve
Ismerkedő avagy Felszedő Művész: aki szeretne jobban megtanulni csajozni, vagy már azt művészi színvonalon űzi.

AMOG (Alpha Male Other Guy)
Az amikor egy férfi a vezető egy társaságban, vagy átveszi a vezető szerepet. Amikor azt mondjuk valakire, hogy amogol, akkor vezető szerepet igyekszik átvenni.

3 másodperc szabály lásd 3s

3s / 3s rule
3 mp-en belül szólítsd meg a kiszemelt hölgyet, ahogy megláttad hogy ne gondolkodj, félj, mert ez erősen vonzalomcsökkentő a lány
szemében.

Aboundance mindset ("bőségben való gondolkodás"):
Az a gondolkodásmód, hogy rengeteg lehetőséged van ismerkedésre, mert sok lányt ismersz, vagy ismerhetsz meg.
Így nem leszel rászorulva a lányra, vagy legalábbis kevésbé ezáltal válva vonzóbbá a szemében.

AFC (Avarage frustred chump)
Átlagos Frusztrált Csávó.
Az aki átlagos félelmekkel van tele, és legtöbbször nagyon rá van szorulva egy nő társaságára mivel kevés
vonzó nőt ismer vagy/és képtelen ismerkedni.

AI
Approach Invitation - Meghívás megközelítésre. Tudatalatti cselekedet egy HB részéről, hogy felhívja a figyelmet. Pl. elejt vmit előtted, szemkontaktust teremt, hosszabb ideig minden ok nélkül a közeledben tartózkodik stb...

Akadály -bármi ami a vonzalom kialakítását gátolja. Például irigy barátnők, maga az idő, túl lelkes barátok... Lány figyelmét/energiáját lekötik.

Barát Zóna - lásd LJBF

Belső Játék - A PU folyamat legfontosabb része. Minden fejben dől el. Az, amikor belül a gondolkodásoddal, érzelmeiddel reagálsz (vagy nem) a lánnyal való interakció során.

bitch shield (k.urva pajzs)
Nem pejoratív kifejezés. azt a viselkedést írja le, amikor egy nő lepattintja az udvarló-jelölteket. Néha csak "pajzs"-ként utalnak rá.

BC Lásd Boot Camp

BOOT CAMP (Újoncképző tábor)
Olyan helyek, ahol Oktatók új jelölteket tanítanak PU ismeretekre elméletben, és gyakorlatban egyaránt...

BT Lásd Buying Temperature

Buying Temperature (BT) (Vételi Hőfok)
Gyorsan megnövelt (és átvihető) vonzalmi szint másik férfira.

CA: Lásd Cold Approach

C&B lásd crash and burn

chode: egy másik kifejezés az AFC-re.

close / # close
Üzleti szférából ered: Close a deal... kezet rá. Amikor egy fontos lépést megtettünk egy kapcsolat felé. Számot szereztünk, megcsókoltuk a lányt...stb.

Cocky & Funny - Pimasz és vicces
Egyfajta udvarlási mód, hogy arrogánsak vagyunk, de mellette humorosak, viccesek, ezzel fokozva a vonzalmat.

Cold Approach: Teljesen ismeretlen nővel való ismerkedés utcán vagy szórakozóhelyen. Szószerint: hideg megközelítés.

Idézet
Cold Reading:
Minimális információkból való olvasás egy másik félnél, és ezen "reading", "olvasás" felhasználása és kommunikálása. Az információ lehet testbeszéd, pár mondat, kifejezésmód, mimika, kisugárzás, öltözködés...stb. Sok gyakorlással, és ráérzéssel fejleszthető. A nők elbűvölődnek olyan férfitól, aki látszólag többet tud őróluk, mint más férfiak.

Compliance - lásd Együttműködés, Együttműködési Teszt

Compliance Test: Lásd Együttműködési Teszt

crash & burn / C&B (összetör és leég)
Megnyitás után (vagy később) nyomorultul elbukni.

C&F / CF / C/F lásd Cocky & Funny

Csók - lásd Kiss

Dance-floor game:
Tánccal indított játék. Tánctéren jellemző udvarlási mód.

DHV - Néha magyarul MÉB-nek használják.
Magas Érték Bemutatása avagy Magas(abb) Érték(ek) Bemutatása. Tett vagy történet, amely megnöveli az értékedet mások szemében.

DLV
Alacsony Érték Bemutatása avagy Alacsony(abb) Érték(ek) Bemutatása. Tett vagy történet, amely csökkenti az értékedet mások szemében.

EC lásd Eye Contact

Együttműködés:
Az amikor a nő megtesz a férfinak dolgokat. Minél nagyobb az együttműködés, annál nagyobb a vonzalom.

Együttműködés teszt:
Amikor a férfi együttműködést generál, és ezzel teszteli a vonzalmi szintet. Amilyen mértékeű, úgy látja, hogy mit kell (vagy nem) tennie.

Eye Contact: EC
Szem kontaktus - az egyik (hacsaknem a legfőbb) legfontosabb vonzalomnövelő tényező, amikor tudod tartani a szemkontaktust

éi lásd IOD

ÉJ lásd IOI

ÉKK lásd SOI

Érték: Minden olyan külső és belső tulajdonság, ami egy adott nő számára vonzó. Pl. önbizalom, szociális intelligencia, más nők vonzódnak hozzád, férfiak vezetője vagy

Field: Terep, ahol gyakorolhatod a lányokkal való interakciókat, flörtölést. Utca vagy szórakozóhely

Flake:
Az, amikor egy nő végleg leráz minket. Még ezt is visszalehet hozni, de jóval nehezebben, mint ezt megelőzően.

Freeze Out: amikor nem veszed figyelembe a csajt. Nem reagálsz. Sőt: más setet nyitsz, avagy lelépsz más setbe

Game - Játszma
Maga a PickUp színtere, értelme. Egyfajta modern udvarlásra jellemző cselekvés. Maga az a körülmény, hogy a bennünk lévő férfi-női interakciós folyamatok lezajlanak, ezt játszmának hívjuk. Ahogy ezekről gondolkodunk, ahogy értelmezzük.

HB lásd Hot Babe

Hot Babe - Jó Nő, süti csaj

Horog: az a kommunikáció, amivel eléred, hogy a target "ráharapjon", hogy elkezdjen érdeklődni irántad.
Például: "A belvárosi lányok miért ilyen barátságosak?" mondtál valami érdekeset, és hátha ráharap erre a lány. pl. "Miért, én barátságos vagyok?"

Inner Game - lásd Belső Játék

IOD
Indicator of disinterest: érdektelenség jelzés. elutasító jelzés. Jelzés arra, hogy a hölgy nem érdeklődik irántad. Például: elfordul tőled, látványosan unatkozik. Magyar rövidítés: éi (érdektelenség-indikátor)

IOI
Indicator of interest: érdeklődés jelzés. A csaj érdeklődik irántad, ezt jelzi.
Például: rád mosolyog miközben beszéltek, nyalogatja a szája szélét magyar rövidítés: ÉJ (érdeklődés-jelzés)

Kalibráció: lásd még kalibrál
A kalibráció egyfajta gondolkodás, elmélkedés a game-ről, hogy mi ment jó, mi rosszul, és ezt magadba integrálod, hogy legközelebb jobb szociális interakciót végezz. Példák:
"Ez az ing még jó, ez már nem annyira, ez a nyaklánc
oké, ez már nem. Ez a megnyitás oké, ez nem oké." Ezek a megfontolások mind kalibrációk.

Kalibrál: Fejleszti férfi-női interakciós képességét azáltal, hogy tapasztalt abban, hogy milyen lánynak, milyen válaszokat kell adni különböző flörtölési, ismerkedési helyzetekben. A kalibráció fontos eleme, hogy az elméleti tudás összhangba kerüljön a gyakorlatival.

KC / FC / NC
Kissclose, Fuckclose, Numberclose.
Csókzárás (Kklóz), szeretkezés (fklóz), számzárás (numberklóz)

Keret: Egy belső játékban nagyon lényeges elgondolás, bár úgy tűnik Külső játékkal kell tenni. Az a felállás, ahogy egy adott helyzetet értelmezünk, és látjuk azt egy bizonyos perspektívából. Egy flörtölési (vagy más) szituáció felállítása.
Például: "A nők szeretnek engem..." Szerepjáték felállítása szintén keret: "Én vagyok a főnök, te a titkárnő..."

Keyboard Jockey: olyan fórumozó, aki nagyon sokat ír a PUA fórumokra, de soha nem megy ki terepre, és így nem fejlődik, kalibrál semmit.

Kiss: lehet szájrapuszi is, de inkább egy meghitt csók.

KJ lásd Keyboard Jockey

klóz: Lásd KC, FC, NC

Ku.va pajzs lásd bitch shield

Külső Játék: a PU-nak az a része, amikor a külső dolgokra helyezzük a figyelmet. Mit mondunk, hogyan mondjunk. Milyen
sorrendben, milyen szöveget, milyen testbeszédet alkalmazunk.

LCSB: Legyünk Csak Barátok
Lásd LJBF

LJBF: Let just be friend
Legyünk csak barátok! - Gyakran elhangzó mondat a hölgy részéről, amikor nem vonzódik eléggé hozzánk.

LR
Lay Report - Olyan beszámoló, amikor egy lány lefektetését is tartalmazza.

LTR: Long Time Relationship
Hosszútávú Párkapcsolat rövidítése.

Megnyitás: Open
Az amikor eléred, hogy a setben maradj. Nem pusztán az opener...
Megnyitni tudsz verbálisan, nonverbálisan (mondjuk tánctéren, vagy az ujjaddal odahívod a targetet)

MegKözelítés: Approach
Amikor elhangzik az első konkrét megszólítás, vagy nonverbális közeledés. Itt nem az a lényeg, hogy érdeklődjenek, csak egyszerűen eléred, hogy rád figyeljenek legalább minimálisan.

MÉB: Lásd DHV

Mindset - gondolkodási mód
Ahogy gondolkodsz valamilyen téma felől.

MM: Mystery Method
Mystery módszer - a leghíresebb PU módszer egyike

Mystery: alias Erik von Markovik
A seduction community (csábítási közösség) egyik ikonja. A legnagyobb újítók egyike. Leghíresebb könyve: Vénuszi művészetek - Mystery módszer

Natural
Olyan személy, aki természetes tehetség a nőkkel való ismerkedésben, és vonzalomkeltésben.

Needy: olyan viselkedés gyakrabban egy kezdő srácnál, ritkábban egy tapasztalt PUA sráctól, amikor sokkal nagyobb figyelmet és
érdeklődést fordítunk egy lány felé, mint amennyit ő felénk. Vagy másik formájában: jóváhagyását keressük, és/vagy behódolunk neki.

Neg: negatív bók (forrás: Mystery)
Olyan bók, amikor egyúttal jelezzük, hogy nem érdekel az ő véleménye. Például: "húzd meg az ujjam..." Bók, mert játszunk vele... negatív, mert egy udvarlás legelején nem csinál vele ilyet egy átlagos srác.

Newbie:

újonc. Egy olyan személy, aki éppen ismerkedik a PU közösséggel, fogalmakkal, anyagokkal.

One itis: Egy jelenség, amikor mi férfiak nem akarunk más nőre nézni, ismerkedni. Egyfajta túlzott függés a nőtől. Csak egy nő van, akihez maximálisan ragaszkodunk. Akár visszautasít a nő, akár nem, nem tudunk más nővel szexuális kapcsolatot elképzelni. Több oka van, de leggyakoribb oka: képtelenség ismerkedésre, és hódításra. Nem keverendő össze egy tiszta szerelmes érzéssel, és ezzel párosuló hűséggel!

Open: Lásd Megnyitás

Opener: megszólító szöveg
az a szöveg, amit a megnyítás legelején használsz, hogy megnyíljon a set, és bennmaradj.

PU
Pick Up - a nőkkel való ismerkedés és vonzalomkeltés művészete.
"Felszedés. "

PUA

Pick Up Artist - Ismerkedő művész
Mystery "Vénuszi művésznek" is nevezi. A PU-t pedig Vénuszi művészeteknek.
(Sok szerintem helytelen magyar kifejezés van: nőcsábász, csábmester... abból a helytelen felfogásból amit Mystery le is tisztáz a könyvében (MM), hogy a PUA nem a csábításra, hanem a vonzalomkeltésre fókuszál. Lásd csábítás, vonzalom.)

Pull: Valakinek a házához (szexhelyszínhez) vinni a nőt, olyan célból, hogy szex legyen belőle.

Push/pull:
Egyfajta flörtölés. Amikor a két fél "szívatja" egymást.
Egyszer pushol: vagyis eltolja magától. IOD-t nyom. "Nem tetszel. Hagyjál. Menj. Utállak. Csúnya vagy. Elhagylak."
Máskor meg pullol: vagyis magához húzza, megöleli, megcsókolja, bókol a másiknak, kedves vele, randit ajánl, IOI-ol. Gyere át! Szeretlek!

PUA világ úttörői: Csábítási közösség úttörői
Neil Strauss (Style) - A leghíresebb PUA könyv, a Game szerzője
Mystery - a legnagyobb újító, főszereplője a Game c. könyvnek.
David DeAngelo - A legsikeresebb instruktorok egyike. Legkelendőbb "Double Your Dating" könyve a PUA világban.
Savoy - Instruktor, és az egyik legnagyobb PUA Cég megalkotója.
Ross Jeffries - A közösség legelső úttörője, aki weboldalt készített, aki előadásokat, és szemináriumokat tartott.
Tyler Durden (Owen Cook) - a híres RSD (Real Social Dynamics) cég vezetője, és a Blueprint tanfolyam kiagyalója.
Juggler - ő volt a második guru (Mystery után), aki terepen is tartott pénzért szemináriumokat.
Lance Mason - A pickup101 cég vezetője. Mytery egyik legelső tanítványa.
Zan Perrion - a natural game egyik legelső tanítómestere, az egyik legnagyobb cég az övé. A Let The Game Begin c. film egyik szereplője.

PUA Közösség: Lásd Seduction Community

SC:
1. Social Circle 2. Seduction Community

Seduction Community: csábítási közösség (Magyarországon PUA közösség)
Angol kifejezés egy olyan férfiakból álló szubkulturára, akik jobb szexuális és romantikus sikerekre törekednek nőkkel.

Shit teszt:
kérdés, utasítás vagy látszólag ellenséges megjegyzés, amit egy nő azért tesz, hogy megítélje, vajon a férfi elég erős-e érdemes-e arra, hogy barátja vagy szexuális partnere legyen. Ha a férfi szó szerint veszi a kérdést, utasítást vagy látszólag ellenséges megjegyzést, az azt jelenti, hogy elbukja a tesztet, és általában elveszti a lehetőséget, hogy a nőnél bármit is elérjen. Ilyen példa ha a nő azt mondja, hogy a férfi túl öreg/ túl fiatal hozzá, vagy arra kéri, hogy szükségtelen szívességet tegyen neki.

Social Circle:
Amikor ismeretségi körben ill. azon keresztül ismerkedsz.

SOI
Statement of Intent
Amikor világossá teszed szándékaidat a másik felé. Vagy ő tesz egyértelmű jelzést feléd. AFC szint alatt nehéz "látni" ezeket a szándékokat.

Szociális: társasági életben jártas. Aki nemcsak jól érzi magát, hanem mások is jól érzik vele magát.

Target
A lány, akit zárni/csábítani akarsz.

Terep:
Lásd Field

UG - Ugly Girl - Ronda csaj

Vonzalom:

Amikor a csábítás helyett arra fókuszálunk udvarlás közben, hogy a nő nemcsak kíváncsi legyen ránk, hanem fokozatosan szeressen belénk.

Wing/Wingman Szárnysegéd
Egy csajozós társ, aki szintén PUA, vagy Kezdő PUA.

"Nők megismerése és ünneplése - ez a kulcs!"

"be social!"

FérfiKommunikációs Cégem és Oldalam, katt!

Privát képzés és coach, érj el maximális sikert, minél gyorsabban! Most!

Küldhetsz sms-t is, ha valami sürgős: +36/20-516-4576
Nem elérhető  
Read 2019. Március 17. Vasárnap, 09:15:42 #1
szex

Re:Csajozási alapfogalmak minilistája, hogy a fórumot is megértsd! Csajozz!

Hogy lehet elmondani lanyak hogy egy gyonyoru szilikon cicis lanyal szexeltem dhv ban ? You_Rock_Emoticon,netunjon dicsekvesnek .Sok srac is ha halja egybol feltekeyk lesznek ,dicsekvesnek tunik ,ha mobilomba megmutatom hogy szexeltem vele ,szerintem azert feltekenyek mert ok meg nemszexeltek olyan szep lanyal.
Nem elérhető  
Read 2019. Március 17. Vasárnap, 21:40:27 #2
Sabre

Hogy lehet elmondani lanyak hogy egy gyonyoru szilikon cicis lanyal szexeltem dhv ban ? You_Rock_Emoticon,netunjon dicsekvesnek .Sok srac is ha halja egybol feltekeyk lesznek ,dicsekvesnek tunik ,ha mobilomba megmutatom hogy szexeltem vele ,szerintem azert feltekenyek mert ok meg nemszexeltek olyan szep lanyal.

Szóval ezt a random kérdést, csak így ide a fogalmak közé???
Hát... ahogy gondolod.

Ha engem kérdezel akkor erősen hanyagolnám ezt a dolgot, és meg sem próbálnám előadni. Ugyanis nekem innen neten keresztül (és mellesleg 349km-ről) lejön a kérdéseid alapján, hogyha nem a netről töltötted le a képet, hanem mondjuk tényleg meg is volt, akkor is nyilván fizettél érte, nem keveset. Az emberek nem hülyék. vagy ha a haverjaid ezeket beveszik, akkor nyilván 15 évesek lehettek. De ha már úgyis van róla képed, küld már el nekem PMben, megnézném. Wink

Az, hogy szilikon melle van, meg megint csak na és??? Én meg nem egy olyannal szexeltem akinek természetesen jó a melle és nincs szüksége szilikonra. Wink

Amúgy nem tudom mit akarsz ezzel kiváltani? A preselectiön leginkább vizuális alapon működik. Az, hogy te elmeséled, hogy jujj milyen csajjal szexeltél, az maximum is megfelelésnek és reakciókeresésnek tűnhet. Gondol végig mit okoznál ezzel :
1. A lány mondjuk elhiszi tényleg, aztán végignéz magának, azt mondja h neked úgysem lenne elég jó, és lelép, hogy megvédje magát a csalódástól
2. Elkezd agyba-főbe shittelni és kínos keresztkérdésekkel bombázni / teljesen érdektelennek tűnhet, ezutóbbi esetben eléggé rábactál, mert neked egy csomó energiádba került, ő meg felette áll ennek az egésznek.
3. Levágja, hogy kamu az egész / fizettél érte, és akkor akkora rohadt nagy DLV-t sikerül összeszedned, hogy a set menthetetlen lesz

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

Mielőtt PMben kérdeznél tőlem, olvasd el!

"Azt beszélték róla, hogy visszafogott csávó,
de egyre inkább látszott, hogy terepen tornádó!"
- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2019. Április 01. Hétfő, 18:22:05 #3
szex

Ezekböl a mondatokbol hogy lehetne dhv et öszerakni,vagy maskep fogalmazni?,ez törtent velem nemreg

törtenet :
szep delutan volt amikor rebekaval vadul szexeltunk ,megszedult szeretkezes közben annyira dugtunk
,lovaglas közben megszedult ,azt mondta jajj de rossz fiu vagyok ,közben mosolygott,gyönyöru volt es puha böre volt ,annyira dugtam hogy csatoogot , ,mondatam neki gyorsabban ,de rossz fiu vagy mondta ,es ratete a kezeit a mellizmomra ,mondtam neki hogy hintazon a kakasomon ,elkezdte es nagy mosoly volt az arcan,elment , ,a labat mindig ra rakta a labomra ,nembirt ugralni rajtam
,ugy dugtunk mint az alat,de a  lany nembirta a sebesegemet   Cheesy

Nem elérhető  
Read 2019. Április 02. Kedd, 21:30:32 #4
Sabre

Ezekböl a mondatokbol hogy lehetne dhv et öszerakni,vagy maskep fogalmazni?,ez törtent velem nemreg

törtenet :
szep delutan volt amikor rebekaval vadul szexeltunk ,megszedult szeretkezes közben annyira dugtunk
,lovaglas közben megszedult ,azt mondta jajj de rossz fiu vagyok ,közben mosolygott,gyönyöru volt es puha böre volt ,annyira dugtam hogy csatoogot , ,mondatam neki gyorsabban ,de rossz fiu vagy mondta ,es ratete a kezeit a mellizmomra ,mondtam neki hogy hintazon a kakasomon ,elkezdte es nagy mosoly volt az arcan,elment , ,a labat mindig ra rakta a labomra ,nembirt ugralni rajtam
,ugy dugtunk mint az alat,de a  lany nembirta a sebesegemet   Cheesy

Na, ezt a következőféleképpen teheted meg :  Elég a vastaggal kiemelt részeket hozzátenned :

A múltkor azt álmodtam, hogy "szep delutan volt amikor rebekaval vadul szexeltunk ,megszedult szeretkezes közben annyira dugtunk
,ugy dugtunk mint az alat,de a  lany nembirta a sebesegemet   Cheesy". Aztán felébredtem (, és eszembe jutott, hogy nem kellene ennyi pornót néznem).

Amennyiben írásban adod elő, kérlek javítsd azt a nem kevés helyesírási hibát ami benne van, különben még ígyis DLV lesz.

Remélem segítettem Wink

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2019. Április 05. Péntek, 13:28:05 #5
Jimmi

Szex: bármely hasonló szex sztori, csak akkor lesz DHV, ha  romantikus (avagy szex) regény író vagy.

Látva helyesírásod, ezzel még picit várj! Cool

Félreérted teljesen a DHV fogalmát. Pedig a legfontosabb dolgo, hogy ne legyen kérkedő. Ennek maximálsian megfelel. Smiley

Tehát így nem jó!

Persze vannak bizonyos körök, és körülmények, amikor egy lánynak elmeséled a szexkalandod, és ő erre felizgul.

De ehhez nagyon érezni kell a dinamikát, amitől még mindig messze vagy.

Viszont kalibárlhatod, tesztelhetes saját magad. Erre jó online csetelés... ott ezeket tudod kaliibrálni.
(de mivel a helyesírásod elég tré, így sajnos lehet ez sem pálya neked.)

"Nők megismerése és ünneplése - ez a kulcs!"

"be social!"

FérfiKommunikációs Cégem és Oldalam, katt!

Privát képzés és coach, érj el maximális sikert, minél gyorsabban! Most!

Küldhetsz sms-t is, ha valami sürgős: +36/20-516-4576
Nem elérhető  
Read 2019. Április 05. Péntek, 18:37:15 #6
Sabre

Szex: bármely hasonló szex sztori, csak akkor lesz DHV, ha  romantikus (avagy szex) regény író vagy.

Látva helyesírásod, ezzel még picit várj! Cool

Félreérted teljesen a DHV fogalmát. Pedig a legfontosabb dolgo, hogy ne legyen kérkedő. Ennek maximálsian megfelel. Smiley

Tehát így nem jó!

Persze vannak bizonyos körök, és körülmények, amikor egy lánynak elmeséled a szexkalandod, és ő erre felizgul.

De ehhez nagyon érezni kell a dinamikát, amitől még mindig messze vagy.

Viszont kalibárlhatod, tesztelhetes saját magad. Erre jó online csetelés... ott ezeket tudod kaliibrálni.
(de mivel a helyesírásod elég tré, így sajnos lehet ez sem pálya neked.)

Tökéletesen egyetértek. (bár az én válaszom frappánsabb volt Tongue )

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Oldalak: [1]   Fel
Ugrás:  

Copyright: Puafesztivál 2009-2019 / - / Csajozás, személyiségfejlesztés, életstílus már 11ik éve

Preexpertek vagy felfele Fórumrész: csak tagok láthatják
Nem találhatóak hozzászólások.

Facebook Like! Smiley

* Üdv Újra itt!

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

* Szavazz!
  • Te kint voltál a körúton a 2016-os Magyarország - Portugália EB meccs után?
  • Pont Igen, de még nem volt számottevő PUA tudásom
  • 3 (13%)
  • -
  • Pont Igen, és erős PUA tudásom volt már akkor is
  • 1 (4%)
  • -
  • Pont Igen, tudásom is van, de épp kapcsolatban voltam
  • 2 (9%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott, de van tudásom
  • 9 (40%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és igen
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és nem
  • 1 (4%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott és nincs tudásom
  • 6 (27%)
  • -
  • Összes szavazó: 22
  • Témakör megtekintése

* Új Tagjaink Üdvözlése
csokapi bemutatkozás-csupa csoki, de egyre kevesebb cukor írta metal
[2019. Február 25. Hétfő, 07:20:47]

* Legfrissebb OFF Stuff
Már 1978-ban elindult a PUA tanulmányozása? "Lefeküdnél velem?" írta Sabre
[2019. Március 29. Péntek, 01:31:37]

Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic írta Sabre
[2019. Március 17. Vasárnap, 22:30:39]

Félénk srácból rossz pua - Most találtam ezt a cikket az Indexen írta Sabre
[2019. Február 25. Hétfő, 13:19:13]

Calendar
április 2019
vas hét kedd sze csüt pén szo
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 [25] 26 27
28 29 30

Nincsenek naptári események.

* Havi top hsz.ó
Sabre Sabre
12 üzenet
Piezo
11 üzenet
Jimmi Jimmi
8 üzenet
szex
6 üzenet
Horváthzoltán
3 üzenet
metal
1 üzenet
Question!
1 üzenet
Pityler
1 üzenet
Xnemorf Xnemorf
1 üzenet
Safi69
1 üzenet

* Nézd meg mire szavazol!
  • Melyik az a havi minimális jövedelemkategória, amivel jelenlegi helyzetedben már elégedett lennél? (nettó)
  • Pont havi 100 - 200 ezer Ft
  • 32 (20%)
  • -
  • Pont havi 200 - 300 ezer Ft
  • 35 (22%)
  • -
  • Pont havi 300 - 500 ezer Ft
  • 34 (22%)
  • -
  • Pont havi 500 ezer - 1 millió Ft
  • 22 (14%)
  • -
  • Pont havi 1 - 2 millió Ft
  • 13 (8%)
  • -
  • Pont havi 2 millió fölött
  • 12 (7%)
  • -
  • Pont nem érdekelnek az anyagiak
  • 5 (3%)
  • -
  • Összes szavazó: 151
  • Témakör megtekintése

* FórumTagsági szintek
Elite - Legjobb, legtapasztaltabb fórumtagjaink
Pua Expert - 90%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad
Pua PreExpert - 70-80%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad, majdnem Expert.
Elegant - 200 hsz. felett, legtöbb jogot élvezi
Special - 100 hsz. felett
Power - 25 hsz felett
Részletesen katt!

Theme Update by Runic Warrior Originally created by m3talc0re
Az oldal 0.35 másodperc alatt készült el 51 lekéréssel. (Pretty URLs adds 0.196s, 26q)

Google visited last this page Ma - 12:28:25