Hogyan tanuljunk? Hogyan légy kompetens?
Az Intelligens Csajozási Pua Fórum

Bővített keresés
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
2020. Április 07. Kedd, 00:32:36
Hírek: Kontakt telefon: +36/20-516-4576
Regisztrálási probléma, megosztani való: akkor kérlek írj az info@puafestival.com címre. Ha új topikot, témát nyitnál a fórumon: Kérdésed van, vagy segítséget kérsz, akkor ezt a topikot (katt!) mindenképp olvasd végig!

FULL Tréningre jönnél: Legközelebbi szabad "Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréningre": Jelentkezz most! Katt!
Jimmivel itt tudod biztosan felvenni a kapcsolatot:jimmi@puafestival.com.
collapse
Üdvözlünk a PUA fórumon, Intelligens Csajozási Fórum!
Miért érdemes regisztrálni az Intelligens Csajozás Fórumra? 035
Avagy Amit Látogatóként, Vendégként nem láthatsz!

- ISMERKEDŐS, MOTIVÁCIÓS VIDEÓK!
- HALADÓBB FELSZEDÉSI PROBLÉMÁK KITÁRGYALÁSA
- ONLINE (IWIW, FACEBOOK, MSN) CSAJOZÁS, ISMERKEDÉS
- AZONNAL LETÖLTHETŐ ISMERKEDÉSI, ÖNFEJLESZTŐ KÖNYVEK, ANYAGOK, DVD-k!
- HITEK, TÉVHITEK AZ ISMERKEDÉSBEN, CSAJOZÁSBAN
- DOMINÁNS ALFA FÉRFI
- CSAJOZÓSTÁRS és WINGPARTNERKERESŐ FÓRUMRÉSZ
...
És Még legalább 10 IZGALMAS Fórumrész!
Szeretnéd, hogy meggyőzzünk? Katt!Csajozás Kezdőknek és Haladóknak!

Oldalak: [1]   Le
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában Téma Eszközök  
Read 2010. December 06. Hétfő, 23:42:33 #0
Brando

Hogyan tanuljunk? Hogyan légy kompetens?

Bármely tanulási folyamatot ide lehet sorolni. A képességek elsajátítása 4 lépcsőfokon megy keresztül.

1. Tudattalan inkompetencia: nem is tudod,hogy az adott dolog létezik. Mi esetünkben azt sem tudom,hogy a csajozás tanulható.

2. Tudatos inkompetencia: tudod,hogy az adott dolog létezik,és azt is tudod,hogy te még nem vagy alkalmas az elvégzésére. Tudod,hogy vannak PUA-k,de kezdő lévén te nem tudod megcsinálni azt amit ők

3.Tudatos kompetencia: sok tanulással,koncentrációval elsajátítod a képességet. Amikor használod,akkor a helyes elvégzéshez folyton figyelned kell. Szóval a csajozás során végig figyelned kell a reakciókat,különben elbuksz a shitteszteken,needy-vé válsz.

4. Tudattalan kompetencia: ez az áhított szint. Amikor a képességed működtetése automatikus,nem kell oda figyelned rá. Ekkor leszel tulajdonképpen natural.
Nem elérhető  
Read 2010. December 07. Kedd, 13:24:13 #1
Tigris Ferenc

Re:Hogyan tanuljunk? Hogyan légy kompetens?

Ezt az utóbbi szintet szeretném már elérni!  Mondjuk azt mondják, hogy naturalnak születni kell, bár én ezt vitatom.

"Zászlóm az új kor, zászlóm erősebb a halálnál!"
Nem elérhető  
Read 2010. December 07. Kedd, 14:54:42 #2
Brando

Egy idő után az a sok dolog,amit tanulsz a csajozással kapcsolatban beépül,szakszóval internalizálódik a személyiségedbe. Tehát nem kell oda figyelned arra,hogy mikor kapsz shittesztet,és arra sem,hogy mit válaszolj,mert zsigerből megy. Nem kell azon gondolkodnod,hogyan lehetsz te az irányító,mert alapvetően olyanná válik a személyiséged,és még sorolhatnám a példákat...

Ezt az állapotot hívhatjuk naturalnak is,de szerintem mindegy milyen szóval illetjük.
Nem elérhető  
Read 2010. December 07. Kedd, 14:57:04 #3
Brando

Egyébként ehhez még annyit,hogy vindicarlo is úgy gondolja naturalnak senki sem születik. Legfeljebb gyerekkorában olyan hatások érik,olyan környezet veszi körül,ami által olyan mintákat tanulhat el,ami a natural férfira jellemző. Szerintem ezzel a gondolattal egyet lehet érteni.
Nem elérhető  
Read 2010. December 07. Kedd, 15:04:37 #4
kamikaze

Ha már ilyen szakszavakat használunk, először tisztázzuk az alapokat:
Idézet
A kompetencia (competence) : arra való képesség, hogy az élet különböző helyzeteiben alkalmazni tudjuk tudásunkat, tapasztalatainkat, személyes adottságainkat. A megtanult ismeretek új helyzetben való alkalmazásán túl ide tartoznak született adottságaink, élettapasztalataink is.

A kompetencia a döntést, kivitelezést, megvalósulást szolgáló képességrendszer.
by wikipedia

Egyébként honnét származik a cikk?

"Az, aki nem tudja értékelni a kis dolgokat, soha nem fog véghezvinni nagyokat."

"A félelem dühöt szül, a düh gyűlöletet, a gyűlölet pedig kínt és szenvedést."

"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is present."
Nem elérhető  
Read 2010. December 07. Kedd, 15:11:40 #5
Brando

Én úgy tudom,hogy a kompetencia-nak 3 jelentése is van:
-hatáskör
-képesség
-illetékesség
Nem elérhető  
Read 2010. December 07. Kedd, 15:18:23 #6
kamikaze

Közben módosítottam a bejegyzésem. Szerintem én kevertem a kompetenciaérzettel. Na az is megérne egy cikket, mert nagyon sok konfliktus támad ebből. Még meg van otthon az a pszihológia könyv amit rendőröknek írtak. Smiley

Érdekes szemlélet..osztályzás. Bár az első lépcsőfoknak túl sok gyakorlati jelentősége nincs.

"Az, aki nem tudja értékelni a kis dolgokat, soha nem fog véghezvinni nagyokat."

Nem elérhető  
Read 2010. December 07. Kedd, 15:28:55 #7
Brando

Gyakorlati jelentősége egyiknek sincs,mert attól,hogy ezt tudja valaki még nem lesz belőle profi felszedő művész.Smiley Ugyanakkor nem árt tisztában lenni a tanulási folyamatokkal.

Nem elérhető  
Read 2010. December 07. Kedd, 15:39:49 #8
Brando

Most látom,hogy nem válaszoltam az egyik kérdésedre.

C-s tárgy keretein belül hallgatok NLP-t (neuro-lingvisztikus-programozás). Itt tanulmányoztuk ezt a folyamatot,meg vettünk más hasonló érdekes dolgot is. Például azt,hogyan lehet ,,eltapsolni",vagy átkeretezni a korlátozó tévhiteinket.
Nem elérhető  
Read 2010. December 07. Kedd, 16:52:07 #9
Tigris Ferenc

Most látom,hogy nem válaszoltam az egyik kérdésedre.

C-s tárgy keretein belül hallgatok NLP-t (neuro-lingvisztikus-programozás). Itt tanulmányoztuk ezt a folyamatot,meg vettünk más hasonló érdekes dolgot is. Például azt,hogyan lehet ,,eltapsolni",vagy átkeretezni a korlátozó tévhiteinket.

Na ez is egy érdekes dolog......

"Zászlóm az új kor, zászlóm erősebb a halálnál!"
Nem elérhető  
Read 2010. December 07. Kedd, 17:04:05 #10
kamikaze

Idézet
Gyakorlati jelentősége egyiknek sincs,mert attól,hogy ezt tudja valaki még nem lesz belőle profi felszedő művész.Smiley Ugyanakkor nem árt tisztában lenni a tanulási folyamatokkal.
Nem árt tisztában lenni, elképzelni a következő szintet. Valóben nem lesz előrébb csak azáltal, hogy elképzeli, de mégis segít ha elképzeljük (és átgondoljuk) a célt, mielőtt nekivágunk. Tehát szerintem van gyakorlati jelentősége a többinek... Smiley

Mi az a C? Smiley Én is használom, mint programozási nyelvet abban írok kódot a vasra... Smiley
(Tudom az NLP egészen más, de abba ne menjünk bele itt, mert off, bár érdekelne.)

Nem elérhető  
Read 2010. December 07. Kedd, 17:20:56 #11
kamm

Egyébként ehhez még annyit,hogy szentesipeti is úgy gondolja naturalnak senki sem születik. Legfeljebb gyerekkorában olyan hatások érik,olyan környezet veszi körül,ami által olyan mintákat tanulhat el,ami a natural férfira jellemző. Szerintem ezzel a gondolattal egyet lehet érteni.

Nekem meg pont úgy rémlik, mintha valahol ennek az ellenkezőjét olvastam volna, miszerint mindenki naturálnak születik és a környezet és a hatások tesznek frusztráltá.
De mindegy ez lényegtelen is, mert nem mehetünk vissza az időben.

Egy idő után az a sok dolog,amit tanulsz a csajozással kapcsolatban beépül,szakszóval internalizálódik a személyiségedbe. Tehát nem kell oda figyelned arra,hogy mikor kapsz shittesztet,és arra sem,hogy mit válaszolj,mert zsigerből megy. Nem kell azon gondolkodnod,hogyan lehetsz te az irányító,mert alapvetően olyanná válik a személyiséged,és még sorolhatnám a példákat...

Ezt az állapotot hívhatjuk naturalnak is,de szerintem mindegy milyen szóval illetjük.
Ezt az én esetemben nagyon nem tudom elképzelni. Mármint azt igen, hogy beépül a gondolkodásomba a shitteszt kezelés, a pimaszság stb, de azt nem tudom elképzelni, hogy ha sikerülne elérnem egy ilyen szintre, akkor a valódi belső személyiségem is megváltozna. Lehet, hogy eljátszanám a kemény, határozott férfit, de belül akkor is ugyanez a szeretetre éhes jófiú maradnék a szó szoros és átvitt értelmében is...de mindegy, mert ettől baromi messze vagyok.

Egyébként a naturál kontra tanult PUA témára annyi felvetésem/gondolatom van -de ez pusztán filozofálgatás a részemről-, hogy egy naturálnak valóban benne van a személyiségében, a vérében a PU, de egy tanult PUA-ban viszont örökre(?) ott marad a régi énje és ha megállapodik pár évre, akkor a PUA-ból könnyen előtörhet a gyakorlás hiánya miatt az FCS, míg a naturál nem ismeri ezt a problémát, mert soha nem volt benne része.

"Mindaddig egy senki vagy, ameddig azt hiszed magadról, hogy vagy valaki."
Nem elérhető  
Read 2010. December 07. Kedd, 17:33:58 #12
recko

A natural az nem az, aki születése óta ért a nőkhöz, és nem PUA anyagokat használ?

Ha már valaki elsajáította a PUA életmódost és csajozási stílust úgy, hogy az már zsigerből jön neki, akkor az nem natural, mert tanulnia kellett azt! Mondhatnánk azt is, hogy "unnatural"!

Mit tudom én, példa: Valaki már első osztályos korától kezdve überjó matekból, mert van neki érzéke és esze hozzá(natural), másnak meg lehet csak 8.-os korára sikerül elérnie azt a fajta szintet.

Nem elérhető  
Read 2010. December 07. Kedd, 18:43:06 #13
Brando

Elbagatelizáljuk a dolgot,és leragadtunk annál,hogy a különböző szavak mit jelentenek,holott egyetemes meghatározás nem is létezik.

Az én szótáram szerint a Naturál az,aki olyan optimális környezetben nőtt fel,amelyben elsajátított egy olyan életstílust,olyan világnézetet ami miatt sikeres a legtöbb lánynál. Ő nem tudja megfogalmazni,hogy mit csinál jól,és nem tudja megtanítani másoknak,csak azt tudja,hogy bejön a csajoknak

A PUA pedig megtanulta,hogy mik azok a vonzalmi kapcsolók,amelyeket el kell érnie ahhoz,hogy megkapja a lányt. Egy szint után pedig már ő is lehet naturál abból a szempontból,hogy a csajokhoz való optimális viszonyulása és vonzó életstílusa már természetessé vált számára. Valamint nincs szüksége arra,hogy másoktól tanuljon,hanem önmagát fejleszti tapasztalati útján.

Természetesen ti gondolhatjátok másként,ez egy szubjektív meglátás,viszont részemről meglehetősen stabil.
Nem elérhető  
Read 2010. December 07. Kedd, 19:39:20 #14
recko

Lényegében ugyanezt írtam! Smiley

De én nem kötekedésből szántam, nehogy félre értsd!

Nem elérhető  
Read 2010. December 07. Kedd, 19:52:58 #15
Brando

Nem,te azt írtad,hogy a naturál már születésétől kezdve az.Smiley
Tudom,hogy nem akartál kötekedni,hisz csak a saját véleményedet mondod el.
Nem elérhető  
Read 2010. December 07. Kedd, 23:41:10 #16
Jimmi

Egyébként ehhez még annyit,hogy vindicarlo is úgy gondolja naturalnak senki sem születik. Legfeljebb gyerekkorában olyan hatások érik,olyan környezet veszi körül,ami által olyan mintákat tanulhat el,ami a natural férfira jellemző. Szerintem ezzel a gondolattal egyet lehet érteni.

Nekem meg pont úgy rémlik, mintha valahol ennek az ellenkezőjét olvastam volna, miszerint mindenki naturálnak születik és a környezet és a hatások tesznek frusztráltá.
De mindegy ez lényegtelen is, mert nem mehetünk vissza az időben.

Vindicarlotól olvastam először még 2008-ban, hogy mindenki tanulja, azaz senki
nem születik annak. Csak valaki hamarabb tanulja meg, valaki később!

De előtte már más trénerek is ezt erősítették.

Hol olvastad az ellenkezőjét? Mi a forrás?

Idézet
Ezt az én esetemben nagyon nem tudom elképzelni. Mármint azt igen, hogy beépül a gondolkodásomba a shitteszt kezelés, a pimaszság stb, de azt nem tudom elképzelni, hogy ha sikerülne elérnem egy ilyen szintre, akkor a valódi belső személyiségem is megváltozna. Lehet, hogy eljátszanám a kemény, határozott férfit, de belül akkor is ugyanez a szeretetre éhes jófiú maradnék a szó szoros és átvitt értelmében is...de mindegy, mert ettől baromi messze vagyok.

Kemény, határozott férfi miért zárja ki azt, hogy szeretetre éhes jófiú legyél?

Idézet
Egyébként a naturál kontra tanult PUA témára annyi felvetésem/gondolatom van -de ez pusztán filozofálgatás a részemről-, hogy egy naturálnak valóban benne van a személyiségében, a vérében a PU, de egy tanult PUA-ban viszont örökre(?) ott marad a régi énje és ha megállapodik pár évre, akkor a PUA-ból könnyen előtörhet a gyakorlás hiánya miatt az FCS, míg a naturál nem ismeri ezt a problémát, mert soha nem volt benne része.

Mint írtam. Nincs olyan natural, mindenki tanulja. Olvasd el Vindicarlotol az Attraction Code-t. Részletesen benne van, hogy miért is.

Egyébként sejtem mire gondolsz. Ismerek olyan srácot, aki régen jó volt
a csajoknál (aka natural), most nem. És fordítva.

Ez személyiség függő, és az őt ért hatások, hogy kiben hogyan és
mennyire tör elő újra a régi FRUSZTRÁLT énje!

És az is lehet, hogy a régi csajozós énje újra előtőr!

"Nők megismerése és ünneplése - ez a kulcs!"

"be social!"

FérfiKommunikációs Cégem és Oldalam, katt!

Privát képzés és coach, érj el maximális sikert, minél gyorsabban! Most!

Küldhetsz sms-t is, ha valami sürgős: +36/20-516-4576
Nem elérhető  
Read 2010. December 07. Kedd, 23:49:22 #17
Jimmi

Én úgy tudom,hogy a kompetencia-nak 3 jelentése is van:
-hatáskör
-képesség
-illetékesség

Honnan veszed? Kompetens:

1. Szakértelmet mutató, aka csajozásban felszed olyat akit szeretne, sokkalinkább mint a nagy átlag.

2. Magas szintű tudás, és gyakorlati tapasztalatot mutató. (ez hasonlít az előzőhöz. A kompetenciában egy kalap alá veszi.)

3. Illetékességű területtel rendelkező.

Forrás: http://wikiszotar.hu/wiki/magyar_ertelmezo_szotar/Kompetens

Idézet
Bármely tanulási folyamatot ide lehet sorolni. A képességek elsajátítása 4 lépcsőfokon megy keresztül.

1. Tudattalan inkompetencia: nem is tudod,hogy az adott dolog létezik. Mi esetünkben azt sem tudom,hogy a csajozás tanulható.

2. Tudatos inkompetencia: tudod,hogy az adott dolog létezik,és azt is tudod,hogy te még nem vagy alkalmas az elvégzésére. Tudod,hogy vannak PUA-k,de kezdő lévén te nem tudod megcsinálni azt amit ők

3.Tudatos kompetencia: sok tanulással,koncentrációval elsajátítod a képességet. Amikor használod,akkor a helyes elvégzéshez folyton figyelned kell. Szóval a csajozás során végig figyelned kell a reakciókat,különben elbuksz a shitteszteken,needy-vé válsz.

4. Tudattalan kompetencia: ez az áhított szint. Amikor a képességed működtetése automatikus,nem kell oda figyelned rá. Ekkor leszel tulajdonképpen natural.

Ez az én szakterületem!

Még egyszerűbben is meg lehet talán fogalmazni, nem elvitatva, amit te is írtál:
1. Amikor nem vagy tudatában, hogy valamit nem tudhatsz.
2. Amikor tudod, hogy valamit nem tudsz.
3. Amikor erőlteted befele a képességeket, gyakorlással, vagy más módon.
4. Beépült képesség, jártasság, amire már nem kell odafigyelni.

Nézd meg (mármint mindenki más) hogyan tanulsz meg vezetni!

Ugyanezek a folyamatok!

Ha a barátod 1-es szinten van a csajozást, nőkkel való bánásmódot
tekintve (vagy 4-es), soha nem fog erre a fórumra jönni!

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2010. December 08. Szerda, 12:24:33 #18
Brando

Két különböző fogalomról beszélünk. Én a kompetenciát említettem,te viszont a kompetensről beszélsz. Igaz,hogy rokon szavak,mégis vannak jelentéstartalmi különbségek.

A tanulási folyamattal kapcsolatban pedig ugyanazt írtad le amit én,helyenként más szavakkal!
Nem elérhető  
Read 2010. December 08. Szerda, 17:01:04 #19
kamm

Fogalmam sincs. Lehet, hogy valaki itt a fórumon írta. Midnegy, elhiszem nektek, de nekem szimpatikusabb az a verzió, hogy naturálnak születünk. Smiley El fogom olvasni az Attraction Code-ot.  Wink

Ha nem zárja ki, én annak csak örülök! Smiley

"Mindaddig egy senki vagy, ameddig azt hiszed magadról, hogy vagy valaki."
Nem elérhető  
Read 2010. December 08. Szerda, 19:25:04 #20
Jimmi

Két különböző fogalomról beszélünk. Én a kompetenciát említettem,te viszont a kompetensről beszélsz. Igaz,hogy rokon szavak,mégis vannak jelentéstartalmi különbségek.

A tanulási folyamattal kapcsolatban pedig ugyanazt írtad le amit én,helyenként más szavakkal!

Tudom! De én még picit leegyszerűsítettem!

A kompetenciánál nézd meg: nincs 3 jelentés, csak 2.

Ezért vettem a kompetenst!

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2010. December 08. Szerda, 19:30:25 #21
Jimmi

Fogalmam sincs. Lehet, hogy valaki itt a fórumon írta. Midnegy, elhiszem nektek, de nekem szimpatikusabb az a verzió, hogy naturálnak születünk. Smiley El fogom olvasni az Attraction Code-ot.  Wink

Szimpatikusabb persze, mert a felelősséget máris át tudod
ruházni a körülményekre, a szüleidre, a génekre...stb.

"Áh nem... mivel nem születtem naturalnak, így jogom van afc-nek lenni, vagyis
tök jó, hogy afc vagyok, úgyse tudok ellene tenni!"

Vágod?

Idézet

Ha nem zárja ki, én annak csak örülök! Smiley

Vagyis akkor simán építheted befele a skill-eket! Hajrá! Wink

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2010. December 09. Csütörtök, 12:24:58 #22
Brando

Tudom! De én még picit leegyszerűsítettem!

A kompetenciánál nézd meg: nincs 3 jelentés, csak 2.

Ezért vettem a kompetenst!
[/quote]

Nincs sok jelentősége,de a kompetenciának 3 jelentése van. A hozzáértés,alkalmasság képesség egy kalap alá vehető. A másik kettő pedig a hatáskör és az illetékesség. Ha nekem nem hiszel: http://www.idegen-szavak.hu/keres/kompetencia
Nem elérhető  
Read 2010. December 09. Csütörtök, 22:43:54 #23
Jimmi

Ne haragudj meg Brando, de ez nem szótár. Hanem én úgy nevezném, hogy szómagyarázat! Vagy méginkább szinonimaféleség. Amket te leírtál: nem jelentések, hanem szinonimák.

Egyetlen jó szótárt találtam a neten, az pedig a wikiszótár. Ha idézel, akkor egy igazi szótárból idézz!

De mint írtam ez csak elvi vita (hogy 3 vagy 2 jelentés), ne akadjunk ki ezen.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2010. December 10. Péntek, 15:37:42 #24
Brando

Nem vagyok kiakadva!:) Csak elég biztos vagyok ebben a 3 jelentésben. Suliban több tantárgy keretein belül is így tanították,a wikiszótáron kívül mindenhol 3 jelentést tulajdonítanak neki!

Végül is mindegy,kvázi gyakorlati jelentősége nincs is.
Nem elérhető  
Read 2010. December 10. Péntek, 15:57:19 #25
Jimmi

Így van nincs... de azért egy szótárnevet adj, ahol 3 jelentés van belőle.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2010. December 10. Péntek, 16:08:25 #26
Brando

Már adtam,de szubjektív meglátásod alapján az nem szótár.
Nem elérhető  
Read 2010. December 10. Péntek, 17:30:07 #27
Jimmi

Már adtam,de szubjektív meglátásod alapján az nem szótár.

Bocs, szótár igen. De nem értelmező szótár!

Értelmező szótár nem érthető könnyen és világosan, hogy egy szó micsoda pontosan!

http://wikiszotar.hu/wiki/magyar_ertelmezo_szotar/%C3%89rtelmez%C5%91_sz%C3%B3t%C3%A1r

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2010. December 11. Szombat, 12:36:58 #28
Sabre

3-as és 4-es szint között vagyok valahol. :Smiley

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

Mielőtt PMben kérdeznél tőlem, olvasd el!

"Azt beszélték róla, hogy visszafogott csávó,
de egyre inkább látszott, hogy terepen tornádó!"
- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Oldalak: [1]   Fel
Ugrás:  

Copyright: Puafesztivál 2009-2019 / - / Csajozás, személyiségfejlesztés, életstílus már 11ik éve

Preexpertek vagy felfele Fórumrész: csak tagok láthatják
Nem találhatóak hozzászólások.

Facebook Like! Smiley

* Üdv Újra itt!

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

* Szavazz!
  • Mennyi pénzt keresel havonta? (Ft, nettó)
  • Pont eltartanak, nincs saját jövedelmem
  • 1 (2%)
  • -
  • Pont 99 ezer Ft (minimálbér) alatt
  • 1 (2%)
  • -
  • Pont 99-130 ezer Ft
  • 2 (5%)
  • -
  • Pont 131-200 ezer Ft
  • 7 (19%)
  • -
  • Pont 201-300 ezer Ft
  • 8 (22%)
  • -
  • Pont 301-500 ezer Ft
  • 11 (30%)
  • -
  • Pont 501 ezer -1 millió Ft
  • 5 (13%)
  • -
  • Pont 1 millió Ft felett
  • 1 (2%)
  • -
  • Pont a megtakarításaimból élek
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont külföldön dolgozom, külön válaszolok
  • 0 (0%)
  • -
  • Összes szavazó: 36
  • Témakör megtekintése

* Új Tagjaink Üdvözlése
Nem találhatóak hozzászólások.

* Legfrissebb OFF Stuff
Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic írta dreamscometrue
[2020. Április 01. Szerda, 22:22:04]

Mi a hegedű van a fórummal? írta szex
[2019. Október 23. Szerda, 21:52:15]

Calendar
április 2020
vas hét kedd sze csüt pén szo
1 2 3 4
5 6 [7] 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Nincsenek naptári események.

* Havi top hsz.ó
Fenrir Fenrir
6 üzenet
dreamscometrue
5 üzenet
Sabre Sabre
4 üzenet
Johnie Walker
3 üzenet
kdom
3 üzenet

* Nézd meg mire szavazol!
  • Milyen szerinted egy magas státuszú férfi/nő?
  • Pont Intelligens/művelt
  • 79 (27%)
  • -
  • Pont Magas iskolai végzettsége van
  • 6 (2%)
  • -
  • Pont Magas beosztásban dolgozik
  • 35 (12%)
  • -
  • Pont Széles szociális körrel rendelkezik
  • 77 (27%)
  • -
  • Pont Drága ruhák/kocsi/ház
  • 17 (6%)
  • -
  • Pont Vonzó külső
  • 39 (13%)
  • -
  • Pont Magas fizetés
  • 18 (6%)
  • -
  • Pont Vonzó/híres/gazdag élettárs
  • 12 (4%)
  • -
  • Összes szavazó: 112
  • Témakör megtekintése

* FórumTagsági szintek
Elite - Legjobb, legtapasztaltabb fórumtagjaink
Pua Expert - 90%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad
Pua PreExpert - 70-80%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad, majdnem Expert.
Elegant - 200 hsz. felett, legtöbb jogot élvezi
Special - 100 hsz. felett
Power - 25 hsz felett
Részletesen katt!

Theme Update by Runic Warrior Originally created by m3talc0re
Az oldal 0.228 másodperc alatt készült el 54 lekéréssel. (Pretty URLs adds 0.101s, 27q)

Google visited last this page Tegnap - 09:41:03