Félénk srácból rossz pua - Most találtam ezt a cikket az Indexen
Az Intelligens Csajozási Pua Fórum

Bővített keresés
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
2019. Május 21. Kedd, 22:26:14
Hírek: Kontakt telefon: +36/20-516-4576
Regisztrálási probléma, megosztani való: akkor kérlek írj az info@puafestival.com címre. Ha új topikot, témát nyitnál a fórumon: Kérdésed van, vagy segítséget kérsz, akkor ezt a topikot (katt!) mindenképp olvasd végig!

FULL Tréningre jönnél: Legközelebbi szabad "Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréningre": Jelentkezz most! Katt!
Jimmivel itt tudod biztosan felvenni a kapcsolatot:jimmi@puafestival.com.
collapse
Üdvözlünk a PUA fórumon, Intelligens Csajozási Fórum!
Miért érdemes regisztrálni az Intelligens Csajozás Fórumra? 035
Avagy Amit Látogatóként, Vendégként nem láthatsz!

- ISMERKEDŐS, MOTIVÁCIÓS VIDEÓK!
- HALADÓBB FELSZEDÉSI PROBLÉMÁK KITÁRGYALÁSA
- ONLINE (IWIW, FACEBOOK, MSN) CSAJOZÁS, ISMERKEDÉS
- AZONNAL LETÖLTHETŐ ISMERKEDÉSI, ÖNFEJLESZTŐ KÖNYVEK, ANYAGOK, DVD-k!
- HITEK, TÉVHITEK AZ ISMERKEDÉSBEN, CSAJOZÁSBAN
- DOMINÁNS ALFA FÉRFI
- CSAJOZÓSTÁRS és WINGPARTNERKERESŐ FÓRUMRÉSZ
...
És Még legalább 10 IZGALMAS Fórumrész!
Szeretnéd, hogy meggyőzzünk? Katt!Csajozás Kezdőknek és Haladóknak!

Oldalak: [1]   Le
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában Téma Eszközök  
Read 2019. Február 19. Kedd, 21:05:38 #0
metal

Félénk srácból rossz pua - Most találtam ezt a cikket az Indexen

csajokespasik.blog.hu/2019/02/19/felenk_sracbol_rossz_pua

Azt hiszem a srác még nagyon az elején lehet.
Van egy kis zavar a fejében.

(Az elején mondjuk kinek nincs?)

Lány vagyok, 20 éves. Van egy fiú barátom, velem egyidős. Neki elege lett, hogy (szerinte) állandóan szűznek nézik, elkezdett utánaolvasni valahol, neten, hogyan tudna tarolni a csajozás ügyében. Mert ő nem gyári hibás, és ki akarja élni magát - mondja. Csakhogy ő egy visszahúzódó, kedves, szerény srác, aki nem játssza meg magát, most meg egy rossz PUA, akinek mindez nem áll jól. Látszik, hogy nem önmagát adja. Aki nem született csajozógépnek, és magára erőlteti, az meglátszik, és ki fogják nevetni. Egy halk szavú fiúból lett egy hangosan rossz vicceket mesélő, irritáló valaki.

És nem hiszi el, amikor építő szándékból mondom neki, hogy min és hol javíthatna, azt mondja, irigykedem a sikereire, de nem láttam, hogy nagyon tarolt volna ezzel. Amit láttam: 1. béna táncolás utcán a mobiljából szóló rossz zenére, 2. este piásan beszól idegen járókelőknek, akik szembejöttek, és nézi, hogy röhögtünk-e... Tehát csúszik le pronyóba. Azt látom, hogy olvasott vagy hallott valamit, amiből azt vonta le, hogy így kell ezt csinálni. Hogyan ábrándítsam ki? Vagy rájön majd magától?

Értem, hogy miért hitte, hogy ez lesz a megoldás, mert azt mondják, hogy egy érzelmet az ellentétével lehet kioltani, és becsületére legyen mondva, próbálkozik, de aki egy alapból meglévő tulajdonságot akar egyensúlyba hozni, pl. a félénkséget az ellentétével, az nagyon látszik!

Kínos nézni. Annyira ellenkezik ez a személy azzal, amilyen volt, és egyáltalán nem olyan, amilyen lenni szeretne. Olyanokkal szédít minket, hogy ő csak egyéjszakásra hajt, meg olyan lányokat ribancoz le, akiket egy narancslére sem mert meghívni, mert tudja, hogy nem állnának le pont vele. De a helyzet most sem változik! Ugyanolyan, csak más színben. Nagyon látszik, hogy megjátssza magát. És neki is kényelmetlen, látszik az erőlködés meg a színjáték. Mikor idegen lányoknál nem volt sikere, nekünk is elkezdte nyomni a rossz dumáját, meg tenni az agyát. Utána annyira frusztrált volt, hogy megsértődött, amiért nem ment semmire.

Ebben a stádiumban hogyan lehetne rajta segíteni? Mert inkább csak magából csinál hülyét. Ha komoly kapcsolatot akar egy egyenrangú társsal, ezzel a módszerrel nem fog menni.

Reszkessen minden férfi, aki egy asszony kezét elnyeri és nem tudja fölkelteni annak szívében a legforróbb szenvedélyt. /Nathaniel Hawthorne - A skarlát betű/
Nem elérhető  
Read 2019. Február 19. Kedd, 22:25:52 #1
Sabre

Re:Most találtam ezt a cikket az Indexen

https://csajokespasik.blog.hu/2019/02/19/felenk_sracbol_rossz_pua

Azt hiszem a srác még nagyon az elején lehet.
Van egy kis zavar a fejében.

(Az elején mondjuk kinek nincs?)

Drága kenyér... amikor félreértelmezik a kezdők mind azt amit olvasnak.
Megjegyzem a PUA szó megint belekerült egy negativ pejorativ példába.

Egyébként meg a csaj is hibás, mert gondolom mindez nem történik meg, ha értékeli h kaphat egy normális srácot és nem offolja. Most szépen kapja az eredményt

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

Mielőtt PMben kérdeznél tőlem, olvasd el!

"Azt beszélték róla, hogy visszafogott csávó,
de egyre inkább látszott, hogy terepen tornádó!"
- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2019. Február 20. Szerda, 07:49:11 #2
metal

Viszont általában azt hangsúlyozzák, hogy a PUA rossz.
Itt viszont azt írja, hogy rossz PUA, amiből következik, hogy van jó is, csak a srác még ügyetlen.

De az is lehet, hogy csak én gondoltam túl.

Reszkessen minden férfi, aki egy asszony kezét elnyeri és nem tudja fölkelteni annak szívében a legforróbb szenvedélyt. /Nathaniel Hawthorne - A skarlát betű/
Nem elérhető  
Read 2019. Február 20. Szerda, 16:53:56 #3
Sabre

Viszont általában azt hangsúlyozzák, hogy a PUA rossz.
Itt viszont azt írja, hogy rossz PUA, amiből következik, hogy van jó is, csak a srác még ügyetlen.

De az is lehet, hogy csak én gondoltam túl.

Alapvetően nem gondolnád túl, de errefelé, sajnos sokszor van az a hétköznapi beszédben hogy :
jajj, XY? hát ő egy rossz alkoholista
jajj, XY? hát ő egy rossz szerencsejáték fóggő stb.

Miért van jó alkesz? van jó szerencsejáték függő? Szóval ha igy nézzük akkor sajnos nem arra gondol, hogy pua-nak rossz, hanem arra, hogy rossz az a pua úgy ahogy van. Ha a levéliró még nem is, de nagyon sokan akik olvasság igy fogják értelmezni.
(A Grétsy László perceket olvashatták Cheesy )

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2019. Február 21. Csütörtök, 15:12:59 #4
gabesz939

Hosszu lesz...

20 evesen meg en sem tudtam mi, hogy, merre (ahogy az egyik "holgy" is irta: bal.asz voltam)...
Erre a holgyre es amit irt, es ahogy irta, meg visszaterek.

Az a baj, hogyha valaki most hall eloszor errol az egeszrol, kineveti es elhordja mindennek a PUA-t (leginkabb a noi nemre gondolok itt, tisztelet a kivetelnek) es a "kovetoit". Leirom az en esetemet:
Tudjuk nagyon jol, honnan es hogyan indultam. A vegeredmeny? Nem, nem lettem nocsabasz, nem is ez volt a celom. Alapvetoen, en a PUA-t sem ugy fogtam fel es foleg nem arra hasznaltam - talan nagyon az elejen -, hogy csajozogep legyek. Nem ez volt a celom es senki se lesz attol tobb/kevesebb, jobb/rosszabb ember, hogy lefekteti a lehetosegeihez merten legtobb csajt/szuz marad 20-25-30 eves koraig.
Olvastam cikkeket, valaszokat es legeloszor, pozitiv konyveket, mert tudtam, hogy fejben vannak nagy problemak. Aztan, mivel alapvetoen en is visszahuzodo, csendes gyerek voltam, az volt a celom, hogy odamegyek emberekhez ittasan. (leszogezem, hogy senkit sem buzditok alkoholfogyasztasra!! e celbol)
Itt nem arra kell gondolni, hogy beszelni alig tudtam es ugy megyek oda emberekhez.. Adva volt a feladat: hetvegen, mikor hajnalban setalok ki a vasutra - ami a telepulestol 13-15 km -, keresek celpontokat es eloszor idot, utat ilyesmiket kerdezek nemtol,kortol fuggetlenul. Aztan szintlepes: csak nok. Szintlepes: csak velem egykoruak kb.

En '11-ben kezdtem el olvasni konyveket, a Titokkal kezdtem. Utana meg volt par hasonlo temaju konyv, de tulzasokba nem estem azert. A gyakorlat csak '13-ban kezdodott el. Tehat, 5 ev kellett nekem ahhoz, intenziv gyakorlas nelkul, hogy azt tudjam mondani magamra, hogy:
- merek beszelgetni akarkivel, akivel valamilyen nyelven tudok kommunikalni
- ha megszolitanak, nem fosom ossze a bokamat es kezdek dadogni, hogy mit valaszoljak
- mindenre mindig, (majdnem) minden esetben vicceset reagalok egybol, reflexszeruen
- borzaszto nyitott vagyok az emberekfele es egyaltalan nem agressziven fordulok oda ahhoz, aki megszolitott
- (talan ezen a forumon a legfontosabb?!) megkaptam a csajozogep jelzot
*

Mondhatjuk azt, hogy elertem vagy legalabbis nagyon jo uton tartok afelé, hogy elerjem a sajat kituzott celomat. Igazabol, magamra szabtam az olvasottakat es a megjegyzett a dolgokat.
Sot, eljutottam oda, hogy nincs szuksegem alkoholra, hogy jol erezzem magam egy kocsmaban vagy ugy akarhol. Smiley Pontosabban, nem iszom magam reszegre, csak (tenyleg) par poharral megiszom a preferalt italbol es kesz (utana csak a viz, mert kiszaradok Cheesy ). Es amugy ez tesztelve lett a hetvegen, mikor hazamentem egy szulinapra.

*azert kaptam meg - gondolom en -, mert tenyleg nem leszek szívbajos, ha csajokkal kell beszelnem, sot, mivel mindig kiforditom a szavaikat es viccesen reagalok, igy alapvetoen jo hangulatot krealok es mindenki nevet. De van, hogy leoltom a lanyokat - eleg sokszor -, de persze a megfelelo hangsullyal, mosollyal, stb. es viccesen, termeszetesen. Mindenesetre, fel kell merni a szituaciot, melyikre lehetnek vevok. Ja igen, majdnem elfelejtettem.. En pl. magambol is sokszor csinalok viccet, ami megint tulnyomo reszben pozitiv szokott lenni.
Meg valami. Nekem mondjuk a kinezetem elegge megnehezitette vagy epp megkonnyitette az ismerkedest. Emberfuggo. De miutan megismertek, csak ket lehetoseg maradt: vagy kedveltek es kerestek, vagy annyira nem kedveltek, de azert meg koszonni koszontek - mar aki.. Smiley

A holgy

Irt par kommentet a "holgy", amivel nem ertek egyet, mar a stilusaval sem.
- Férfiak tömege éli le az életét abban a hitben, hogy PUA (akármit is jelentsen ez) meg alfa, meg mittudomén, de kívülállóként mindenki tudja, hogy egy szánnivaló nyomorúság. Semmi új információ.
- Szóval ott állok pl én, jön egy ilyen ártiszt, csettint és én ugrok a f..zára. Meg is van a kép, köszönöm
- Én ahogy mondtam is, megláttam ebben az üzletet. Mondjuk azt a bal...zoknak, hogy a titok nálunk van és jópénzért megosztjuk.

Az a bajom ezzel a holggyel, hogy tul sokra tartja magat es lenezi azokat, akik olyanok voltak, mint en.
Vannak, akik ezzel szuletnek. Nekik k..rva jo. De el kene fogadni, hogy vannak, akik teljesen mas emberek es segitsegre van szukseguk. Lehet, csak egy kis lokes kell, de lehet hogy tobbre van szuksege. Ezzel baj lenne? Igazabol, vissza kell fogjam magam, hogy ne sertsek meg senkit, de az ilyeneket nem szeretem es ha tehetem, szolni szoktam, hogy okosabban (szemelyesen, interneten nem sok ertelme van es tul sok ember beszallhat). Ha szeret vitatkozni - es mivel bolcsesz igy tuti - belemegyek egy vitatkozasba. Szeretem a tenyeket felhozni, szeretek ervelni is, ami ellen igazabol nagyon kevesen tudtak eddig normalisan ervelni, vagy erdemben vitatkozni.

Bocsanat, a hosszu kommentert, remelem van benne ertelmes is, de ezt muszaj volt. Leginkabb a fiatalasszony balf...ozasa ihletett.

"Mi ez, hagymásbab? -Nem, krumplis hal... -Én is szeretem a hagymásbabot!
 Ha fej, enyém, ha írás, megfelezzük. "
Nem elérhető  
Read 2019. Február 22. Péntek, 07:46:34 #5
metal

Miért van jó alkesz? van jó szerencsejáték függő? Szóval ha igy nézzük akkor sajnos nem arra gondol, hogy pua-nak rossz, hanem arra, hogy rossz az a pua úgy ahogy van. Ha a levéliró még nem is, de nagyon sokan akik olvasság igy fogják értelmezni.

Abban egyet értünk, hogy az alkoholizmus és a szerencsejáték függőség sosem jó.
És szerintem abban is, hogy a PUA lehet jó és rossz is, attól függ mire használod.

Viszont amit ezek után írtál, azzal maximálisan egyetértek.

Nem elérhető  
Read 2019. Február 22. Péntek, 11:42:05 #6
Question!

Szerintem meg érdemes minden olyan cikket ignorálni, amelyet nem hozzáértő személy írt PUA témában, mert csak felesleges időpocsékolás és mentális maszti.
Elérhető  
Read 2019. Február 22. Péntek, 14:08:21 #7
Sabre

Irt par kommentet a "holgy", amivel nem ertek egyet, mar a stilusaval sem.
- Férfiak tömege éli le az életét abban a hitben, hogy PUA (akármit is jelentsen ez) meg alfa, meg mittudomén, de kívülállóként mindenki tudja, hogy egy szánnivaló nyomorúság. Semmi új információ.
- Szóval ott állok pl én, jön egy ilyen ártiszt, csettint és én ugrok a f..zára. Meg is van a kép, köszönöm
- Én ahogy mondtam is, megláttam ebben az üzletet. Mondjuk azt a bal...zoknak, hogy a titok nálunk van és jópénzért megosztjuk.

Amiért a hölgy teljesen el van tévedve :
a legtöbb nő (mondjuk legalább 95%) életében soha sem fog igazi PUAval találkozni (itt most olyanra gondolok aki tényleg annak nevezhető, nem pedig a kis próbálkozó összezavarodott bétahimecskékre meg helyi alfácskákra gondolok). Ha mégis találkozik egy ilyennek akkor nem fogja tudni h "ártiszt" csak azt látja majd h humoros, jóképű, helyes stb, és azt érzi, hogy beleszeretett/minél hamarabb ágybabújna vele.
Az sem iogaz, hogy mindneki puanak meg alfának tekintené magát, legalábbis kivéterlnek én tuti itt vagyok nem tartom magamat hűű de nagy alfának meg pua-nak sem, pedig már most több mint 10 éve vagyok ebben.

Egyébként meg biztos volt már olyan az emlitett hölgyel is, 1-1 buliban  vagy utána, hogy gyakorlatilag csettnintésre ugrott valaki fhaszára. Mert kb minden csajjal volt már ilyen. Ha nem akkor, tisztelet, mint igen ritka kivétel. Bár mint irta, még a kép is meg van neki ...

Ami a pua elüzletiesedését illeti, abban mondjuk igaza van, de másik oldalról elég súlyos következményei lehetnének ha minden inyeg n hozzáférhető lenne, meg mondjuk egy trénerlányos tréningnél már eleve ott van h több ember idejét kell megfizetni.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2019. Február 22. Péntek, 14:10:38 #8
Sabre

Szerintem meg érdemes minden olyan cikket ignorálni, amelyet nem hozzáértő személy írt PUA témában, mert csak felesleges időpocsékolás és mentális maszti.

Ebben is igazad van egyébként mint alapvető direktiva.
De szerintem ha az ember meghallgatott, elolvasott vagy átismétlet minden arra érdemes anyagot, mondjuk le van szervezve estére a randi, akkor minden további nélkül belefér szerintem ez olyan ontopic agyrágóguminak.

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2019. Február 23. Szombat, 17:05:41 #9
Jimmi

Nyílván külön kellene választani az emberek fejében, hogy mi a pua.

Van sokféle.

1. Ingyenes (avagy fizetett) anyagok által fejlődő pua, amiből van sokféle, de egy jelentékenyebb részük
 zavarodottsággal a fejében hülyeségeket beszél nőknek, vagy néha butaságokat csinál.
(ezen például én is átestem kisebb-nagyobb mértékben) mondjuk 2007. őszén (lásd debreceni zitás videómat is, ahol már
 kevés apróság volt rossz, de volt.)

2. Aki már tud, és természetesen megy neki jobban a nőkkel való kommunikáció, és a sok (avagy kevés)
betanult szarságot elhagyja.

3. akik puának hirdetik magukat, de nem azok, csak rossz nőcsábászok, akik az 1-es tipusú egyik vállfaja.
Ezek viszik a legrosszabb hírét a dolgoknak.

4. és vannak a magyar-külföldi cégek, akik oktatnak. És sajnos itt sokan el vannak tévedve, mivel a
legtöbben sajnos a férfi állatias, önző, tárgyiasított énjére hatnak és arra, hogy szexelned kell sokat, most!

Viszont ennek ereje az egyik legnagyobb, hiszen a legtöbben itt (ezeken az oldalakon) találkoznak a puaval, mint jelenséggel.
Én ettől igyekeztem már a kezdetektől távol tartani magam, és ezért is hoztam létre a férfikommunikációt 8 éve.
http://www.ferfikommunikacio.com/
(ahol inkább társas iq fejlesztéssel, férfias viselkedéssel, és a magas értékű férfi identitás elérésre való törekvés a lényeg.)

Megmaradt a puafesztivál is persze, mert jelenleg is az a meglátásom, hogy kell a férfiaknak 1-2 év, amíg megtanulnak a nőkkel
bánni, rnadizni velük. Azaz megtanulnak csajozni. HOgy utána már ne kelljen nekik. És erre a puafesztivál közeg alkalmasabb.
(meg hogy legyen (maradjon meg) alternatíva a NV, meg Mex féle vonallal szemben. Smiley Mert azokat kevésbé tartottam iránymutatónak. Pl. az én hatásomra változott
meg a nőcsábász akadémia csábítás akadémiára, ami már egyel jobb fok.)

Az a baj, hogyha valaki most hall eloszor errol az egeszrol, kineveti es elhordja mindennek a PUA-t (leginkabb a noi nemre gondolok itt, tisztelet a kivetelnek) es a "kovetoit". Leirom az en esetemet:

És igen, van egy ötödik réteg:
5. Aki csak annyit hall, vagy tud, hogy a csajozást tanítják. MIcsoda, lehet erről olvasni? Netán képzésre menni?
Ez az infó már önmagában kiveri néhány embernél a biztosítékot. (szerintem nekem is volt olyan 2 év, amikor így tekintettem erre régen)
Merthogy erre ugye NINCS szükség, mert minden férfi faszán kell, hogy tolja a nőkkel a kommunikációt, randit.

Vagy ha nem megy, akkor csak úgy megy, hogy pénz, és jó kinézet legyen.

Vagy jön a megmondó ember, aki elkezdi osztani az észt, hogy én ingyen is megtanítok bárkit:
 "Légy önmagad, légy magabiztos", és társai.

Idézet
Tudjuk nagyon jol, honnan es hogyan indultam. A vegeredmeny? Nem, nem lettem nocsabasz, nem is ez volt a celom. Alapvetoen, en a PUA-t sem ugy fogtam fel es foleg nem arra hasznaltam - talan nagyon az elejen -, hogy csajozogep legyek. Nem ez volt a celom es senki se lesz attol tobb/kevesebb, jobb/rosszabb ember, hogy lefekteti a lehetosegeihez merten legtobb csajt/szuz marad 20-25-30 eves koraig.

Látod, még neked is az jött le, hogy a pua az, aki nőcsábász. Miközben az egy hazudós kujon valójában. Aki tetteti, hogy kicsoda valójában. (aki több vasat tart a tűzben, és
Szemben azzal a pua tanulóval, aki gyakorolja kommunikációs képességét azért, hogy fejlődjön, jobb legyen, változzon.

Ezért van alapvetően gond az emberek fejével. Mert nyílván egyedül nehezebb változni. Kellene egy idősebb férfi mentor. És sajnos erre az igényre alapították a pua cégeket, ami egy része már átalakult férfi-női kapcsolatkezelésre.

Idézet
Olvastam cikkeket, valaszokat es legeloszor, pozitiv konyveket, mert tudtam, hogy fejben vannak nagy problemak. Aztan, mivel alapvetoen en is visszahuzodo, csendes gyerek voltam, az volt a celom, hogy odamegyek emberekhez ittasan. (leszogezem, hogy senkit sem buzditok alkoholfogyasztasra!! e celbol)
Itt nem arra kell gondolni, hogy beszelni alig tudtam es ugy megyek oda emberekhez.. Adva volt a feladat: hetvegen, mikor hajnalban setalok ki a vasutra - ami a telepulestol 13-15 km -, keresek celpontokat es eloszor idot, utat ilyesmiket kerdezek nemtol,kortol fuggetlenul. Aztan szintlepes: csak nok. Szintlepes: csak velem egykoruak kb.

Így van, újabb és újabb szintek kellenek, én is így csináltam.

Idézet
En '11-ben kezdtem el olvasni konyveket, a Titokkal kezdtem. Utana meg volt par hasonlo temaju konyv, de tulzasokba nem estem azert. A gyakorlat csak '13-ban kezdodott el. Tehat, 5 ev kellett nekem ahhoz, intenziv gyakorlas nelkul, hogy azt tudjam mondani magamra, hogy:
- merek beszelgetni akarkivel, akivel valamilyen nyelven tudok kommunikalni
- ha megszolitanak, nem fosom ossze a bokamat es kezdek dadogni, hogy mit valaszoljak
- mindenre mindig, (majdnem) minden esetben vicceset reagalok egybol, reflexszeruen
- borzaszto nyitott vagyok az emberekfele es egyaltalan nem agressziven fordulok oda ahhoz, aki megszolitott
- (talan ezen a forumon a legfontosabb?!) megkaptam a csajozogep jelzot
*

Előszőr is grat az 5 év türelemhez, kevesen teszik ezt meg.

Nyílván, ha sok emberrel érintkezel rövid idő alatt, akkor 200-ból mondjuk 1-2 biztos elmondja ezt. Valaki finomabban "értesz a nőkhöz, látszik" vagy "tetszik, a dumád", mondja.

Nyílván ez egy teszt, és fel lehet/kell erősíteni. Naná, hogy az vagyok, és mosoly.

Idézet
Mondhatjuk azt, hogy elertem vagy legalabbis nagyon jo uton tartok afelé, hogy elerjem a sajat kituzott celomat. Igazabol, magamra szabtam az olvasottakat es a megjegyzett a dolgokat.
Sot, eljutottam oda, hogy nincs szuksegem alkoholra, hogy jol erezzem magam egy kocsmaban vagy ugy akarhol. Smiley Pontosabban, nem iszom magam reszegre, csak (tenyleg) par poharral megiszom a preferalt italbol es kesz (utana csak a viz, mert kiszaradok Cheesy ). Es amugy ez tesztelve lett a hetvegen, mikor hazamentem egy szulinapra.

Ez is fontos, hogy találd megazt, ami jól működik, és jól érzed magad.

Idézet
*azert kaptam meg - gondolom en -, mert tenyleg nem leszek szívbajos, ha csajokkal kell beszelnem, sot, mivel mindig kiforditom a szavaikat es viccesen reagalok, igy alapvetoen jo hangulatot krealok es mindenki nevet. De van, hogy leoltom a lanyokat - eleg sokszor -, de persze a megfelelo hangsullyal, mosollyal, stb. es viccesen, termeszetesen. Mindenesetre, fel kell merni a szituaciot, melyikre lehetnek vevok. Ja igen, majdnem elfelejtettem.. En pl. magambol is sokszor csinalok viccet, ami megint tulnyomo reszben pozitiv szokott lenni.
Meg valami. Nekem mondjuk a kinezetem elegge megnehezitette vagy epp megkonnyitette az ismerkedest. Emberfuggo. De miutan megismertek, csak ket lehetoseg maradt: vagy kedveltek es kerestek, vagy annyira nem kedveltek, de azert meg koszonni koszontek - mar aki.. Smiley

Zsír!

Idézet
Az a bajom ezzel a holggyel, hogy tul sokra tartja magat es lenezi azokat, akik olyanok voltak, mint en.

Igen. Aki épp változik, mint én is annó a pua korszak elején, meg rutinokat toltam, az nem én voltam teljesen. De én azért nyomtam, hogy
gyakoroljak, és jobb legyek, és a visszajelzésekből építkezzek, plusz a tréningek segítettek sokat.

Volt azért 1-2 női komment a cikkhez, ami józanabb ÉS érettebb volt.

"semmi gond a barátoddal, csak bontogatja szárnyait, próbálgatja, mi jó, mi nem.

Idézet
Vannak, akik ezzel szuletnek. Nekik k..rva jo.

Ez is egy hatalmas tévedés! SENKI de senki nem születik ezzel. Ha leegyszerűsítjük 2 féle összetevőből tevődik össze egy férfi útja a nők felé.

1. DRIVE, maga a hajtóerő ami a másik nem felé vonz. Akik igazán férfiak akarnak lenni. (hogy tud-e az lenni, az a kettes (2) )
Akik kezdeményeznek, és nem töri le a kudarc, hanem megy, és szerez egy nőt.
Az ilyen emberekből lesz olyan férfi, aki ugyan ért a nőkhöz, de (hacsaknem jó lesz nála a kettes pont) durva lesz, agresszív, avagy
 rossz párkapcsolatai lesznek. Ők is naturalok, csak lehet nőcsábász lesz, vagy agresszív...stb.

Ez nehezen változtatható. Persze lehetséges, de ez egy hosszabb témakör. Ezt hívják tévesen sokan "veleszületett" dolognak.
Igen, van alapja ennek, de nemcsak ez a lényeg.

2. A Szocializáció
- Ami a társadalmi elvárásokból
- nevelésből
- férfi példaképekből, mentorból
- barátok, környezet viselkedéséből áll
- tréningek, gyakorlások által

Tehát ha 2-es pontban fiatalon 2-15 év között jó mintát kapott (JÓL!), akkor Őket hívják (jó) naturalnak, aki nemcsak ért a nőkhöz, hanem
mellett egy kedves, jó és magabiztos férfi, és férfias jelenség. Pl. Mick Jagger kurvára nem szép, de férfias jelenség.
De pl. Zuckerberg is az, az édes, fiatal képével, mivel sugárzik a magabiztosság róla.

Tehát senki nem születik ezzel!
Hanem tanulja.
A Drive-al talán vele születik, de a rossz szocializáció miatt több kárt okoz 10 pedofil avagy nőverő
agresszív állat, mint egy ezerfős béna puatanonc hadsereg, aki béna szövegeket tol.

Idézet
De el kene fogadni, hogy vannak, akik teljesen mas emberek es segitsegre van szukseguk.

Így van. Mert ha a Drive megvan legalább olyan értelemben, hogy fel áll a farkad egy szép nő meztelen látványára vagy pornóra.
Akkor a szocializáción csuklik el a dolog.

- Ami a társadalmi elvárásokat rosszul értelmezi, avagy nagyon meg akar felelni neki, vagy épp
ellenkezőleg
- nevelés: rossz mintát kap, ha kap egyáltal. Elvált, halálra dolgozó szülők. testvérek hiánya.
- férfi példakép, mentor: Nincs, vagy nem elegendő időt tölt el velük. Vagy lehet van mondjuk tesitanára, akire fl tudna nézni, de lehet túl idős már, vagy nem foglalkozik vele
személyesen.
- barátok, környezet: kinevetik, vagy nem tudnak segíteni, mert (légy önmagad) tanács nem elég
- tréningek, gyakorlások által: Ez pedig pénzbe kerül, vagy/és sok időbe

A cégem, és trénereim rengeteg sráccal, fickóval dolgozunk együtt.
Van olyan, hogy cégvezető 40 évesen 20 év házasság után keres meg minket, hogy visszaszerezze az asszonyt.
Pár alkalom, és helyreáll a jó minta, ami benn megvan, csak elfeledte. Van akinek fél év, van ekinek 1 év, van akinek 2-3 alkalom is elég.

Vagy volt egy fickó, aki 15 éves fiát küldte hozzám. Aki tényleg egy jó srác volt. Jár hittanra. 2 könyvemet elolvasta, meg jött 20 órát, és
azóta van barátnője. "Csak" annyi gondja volt, hogy hogy menjen oda nőkhöz, akár ismerős, akár ismeretlen.

Hiába volt jó példakép előtte: jól karatézott (mester), vallásos volt (pap, mint vezető), apa sikeres üzletember.
De volt pár kieső pon (lásd sticking point)t, amit nem látott meg senki, csak az aki ezt a területet sokáig intenzíven tanulmányozta.
Ez voltam én.

2 éve volt, azóta is rámír időnként, hogy beszámoljon haladásáról. És ő tényleg sinen van.

Persze vannak nehezebb esetek is. Volt aki 6 éve volt itt fórumon, már akkor akart volna jönni, és tavaly volt 2 táborba is, meg tréningen, és azóta minden ok.

Vagy egy informatikus mérnők fickó 45 évesen, nagyon béna kinézettel, viselkedéssel, és hát elég csúnya pacák, baleseti sérüléssel is, ami látszik a járásán, és arcán, hasán. És 2.5 év alatt nagyon megváltozott, és gyakorolt nálam.
Millión felül költött 2 év alatt. Nyár óta van barátnője, akivel már esküvőt terveznek. És azóta 4 barátja is volt nálam tréningen, mivel nem értik, hogy
a Gyula (legyen Gyula : ) ) mitől változott meg! És ők is szeretnének fejlődni.

Nyílván más helyezetk vannak, és örülök, hogy te megosztottad a saját sztoridat, mert ilyenekből is van.

Mai napig sokan vannak, akik "csak" az Ibsz könyvemet megveszik, és írnak, hogy sokat segítettem, stb.
Lásd:
http://www.puafesztival.hu/baratnoszerzes-siker/

Idézet
Lehet, csak egy kis lokes kell, de lehet hogy tobbre van szuksege.

Pontosan!

Idézet
Ezzel baj lenne? Igazabol, vissza kell fogjam magam, hogy ne sertsek meg senkit, de az ilyeneket nem szeretem es ha tehetem, szolni szoktam, hogy okosabban (szemelyesen, interneten nem sok ertelme van es tul sok ember beszallhat). Ha szeret vitatkozni - es mivel bolcsesz igy tuti - belemegyek egy vitatkozasba. Szeretem a tenyeket felhozni, szeretek ervelni is, ami ellen igazabol nagyon kevesen tudtak eddig normalisan ervelni, vagy erdemben vitatkozni.

Volt idő, amikor sokat írtam ilyen oldalakra. Smiley Vitatkozni jártam, főleg 5-6 éve, vagy régebben.

Nagyon szemellenzősek. De lehet 1-2 emberben ott megfogant valami.

Lásd ennél a cikknél is van, ahogy már írtam olyan vélemény, ami teljesen korrekt, és jól látja a helyzetet.

"Nők megismerése és ünneplése - ez a kulcs!"

"be social!"

FérfiKommunikációs Cégem és Oldalam, katt!

Privát képzés és coach, érj el maximális sikert, minél gyorsabban! Most!

Küldhetsz sms-t is, ha valami sürgős: +36/20-516-4576
Nem elérhető  
Read 2019. Február 24. Vasárnap, 00:07:01 #10
Muhammad Ali

Hosszu lesz...

Nem baj, hogy hosszú. Király vagy! Örülök!

"A lehetetlen csupán egy nagy szó, amellyel a kis emberek dobálóznak, mert számukra könnyebb egy készen kapott világban élni, mint felfedezni magukban az erőt a változtatásra. A lehetetlen nem tény. Hanem vélemény. A lehetetlen nem kinyilvánítás. Hanem kihívás. A lehetetlen lehetőség. A lehetetlen múló pillanat. A lehetetlen NEM LÉTEZIK."
Nem elérhető  
Read 2019. Február 24. Vasárnap, 11:11:45 #11
gabesz939

Re:Félénk srácból rossz pua - Most találtam ezt a cikket az Indexen

Koszonom Jimmi es Muhammad Ali!
Nagyon jol esik, hogy Toletek kapok pozitiv visszajelzest, de tenyleg! Korabban nem sokszor fordult elo - termeszetesen, miattam.  Smiley

Tudom, hogy van bennem sok gat, ismerem is ezeket a gatakat. A barataim tisztaban vannak ezekkel es szerencsere, mindig nagyon jokat tudunk nevetni ezeken - foleg ok Cheesy - , ami egy kicsinyke frusztraciot sem okoz nekem, sot meg jobban felold. Fura egy alak vagyok.  Smiley

"Mi ez, hagymásbab? -Nem, krumplis hal... -Én is szeretem a hagymásbabot!
 Ha fej, enyém, ha írás, megfelezzük. "
Nem elérhető  
Read 2019. Február 24. Vasárnap, 18:56:04 #12
Sabre

Vagy volt egy fickó, aki 15 éves fiát küldte hozzám. Aki tényleg egy jó srác volt. Jár hittanra. 2 könyvemet elolvasta, meg jött 20 órát, és
azóta van barátnője. "Csak" annyi gondja volt, hogy hogy menjen oda nőkhöz, akár ismerős, akár ismeretlen.

Bár engem küldtek volna 15 évesen PUA oktatóhoz. Akkoriban kezdtem erősen érdeklődni a lányok után, de mai szemmel nézve tőlem bétább és bénább nemigen volt. És sajnos senki olyan sem volt akiről példát vehettem volna...  Az egyedüli előnyöm az volt, hogy az AA teljesen ismeretlen fogalom volt számomra, igy legalább nyitni tudtam...

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2019. Február 25. Hétfő, 07:15:28 #13
metal

Bár engem küldtek volna 15 évesen PUA oktatóhoz.

Ezen néha én is elgondolkodok.
De már az is nagy segítség lett volna, ha rátalálok egy ilyen témájú fórumra vagy könyvre. Vagy akár egyetem elején ráleltem volna ezekre. Néha elgondolkodok, hogy akkor mi lett volna. (Könnyen lehet, hogy butaságnak tartottam volna és nem foglalkoztam volna vele.) De aztán rájövök, hogy ez nem vezet sehova. Ez az igazi mentális maszturbáció. (Ha jól értem a fogalmat.) Ezért inkább olyan dolgokon gondolkozok, amivel fejlődhetek.

Még mindig fiatal vagyok, de vannak olyanok, akik nálam sokkal idősebben lelnek rá ezekre a dolgokra, mégse késő még nekik sem.

És vannak nálam fiatalabb fiú unokatestvéreim. Nem mutattam meg nekik az oldalt. A szűkebb családjuk biztos nem örülne neki, ha ilyeneket mutatnék nekik. De ha találkozom velük mindig megoldom, hogy a kezükbe akadjon egy könyv vagy megemlítsek valamit, amiből kiindulhatnak.

Nem elérhető  
Read 2019. Február 25. Hétfő, 13:19:13 #14
Sabre

Bár engem küldtek volna 15 évesen PUA oktatóhoz.

Ezen néha én is elgondolkodok.
De már az is nagy segítség lett volna, ha rátalálok egy ilyen témájú fórumra vagy könyvre. Vagy akár egyetem elején ráleltem volna ezekre. Néha elgondolkodok, hogy akkor mi lett volna. (Könnyen lehet, hogy butaságnak tartottam volna és nem foglalkoztam volna vele.) De aztán rájövök, hogy ez nem vezet sehova. Ez az igazi mentális maszturbáció. (Ha jól értem a fogalmat.) Ezért inkább olyan dolgokon gondolkozok, amivel fejlődhetek.

Még mindig fiatal vagyok, de vannak olyanok, akik nálam sokkal idősebben lelnek rá ezekre a dolgokra, mégse késő még nekik sem.

És vannak nálam fiatalabb fiú unokatestvéreim. Nem mutattam meg nekik az oldalt. A szűkebb családjuk biztos nem örülne neki, ha ilyeneket mutatnék nekik. De ha találkozom velük mindig megoldom, hogy a kezükbe akadjon egy könyv vagy megemlítsek valamit, amiből kiindulhatnak.

Rengetegszer eljátszottam a gondolattal, milyen lett volna a középiskolás (főleg az elején) éveimben járó önmagamnak visszaküldeni az időben csak egy Mystery Methodot ha mást nem (de akár egy CDnyi cuccot összetudtam volna válogatni). Akkoriban nagyon hasznos lett volna, és biztos vagyok benne h most teljesen más lenne az életem ha akkor tudom azokat amitket csak most, vagy amikoret csak érettségi után pár évvel tudtam meg.
Nagyon sokáig tudtam én h gond van, de nem volt senki a ki segitsen, unokatesómtól is csak azt az aranynak számitó tippet kaptam, hogy "add önmagad, legyél tökös". Úgy mondta mintha maga a magic pill lenne, miközben nekem ez kb semmit sem mondott.
Amúgy amikor rátaláltam a PUA-ra akkor jó ideig én is nagyon titokban éjszakánként olvastam, senkinek sem szóltam egy szót sem. majd pár hét után mikor láttam, hogy ez jó, akkor eljött a pillaanat h beavassam az akkori legjobb haveromat, akinek bár ugyanúgy nem voltak női, az MM elolvasása után közölte h ez komplett hülyeség az egész puaval együtt, és hagyjuk. Na meg az öcsém következett aki hosszas magyarázatokkal látott el, hogy miért nem hajlandó még csak el sem olvasni semmit... igy maradt az egyedül fejlődés.
Én alapból a puara nagyon nyitott voltam, és úgy áltam hozzá, lássuk milyen szintekre juthatok el ezzel... m ai napig ez a legjobb hozzáállás szerintem. (Talán nekem az is a szerencsém, hogy amikor rátaláltam egy pici fórum, egy maroknyi lelkes emberkével volt ez az egész, nem pedig elózletiesedett csilivili méregdrága igéretgyár... lehet ha ezt látom skippelem az egészet)

- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Oldalak: [1]   Fel
Ugrás:  

Copyright: Puafesztivál 2009-2019 / - / Csajozás, személyiségfejlesztés, életstílus már 11ik éve

Preexpertek vagy felfele Fórumrész: csak tagok láthatják
Nem találhatóak hozzászólások.

Új Tagok, Kezdő Kérdések, Aktuális Információk
topic Mystery ****túl hasonlóak vagyunk semaja***?
[KEZDŐ CSAJOZÓS ÉS ISMERKEDÉSI KÉRDÉSEK ITT!]
Sabre
2019. Május 14. Kedd, 21:18:41
topic Ki milyen technikat,hasznal hogy nemenjen el hamar ismeretlen lanyoknal sex köz
Jimmi
2019. Május 14. Kedd, 17:12:11
topic tudtok valami könyvet ami a nökel valo beszelgetesrol szol,es hogy mirol hogya?
Jimmi
2019. Május 14. Kedd, 15:27:35
topic David DeAngelo - Double Your Dating
Niceguy
2019. Május 12. Vasárnap, 09:30:20
topic ha azt mondja a lany nebaszal fel
szex
2019. Május 10. Péntek, 22:46:45
topic David DeAngelo -erdekes azt mondja nyisak minden ajtot
Sabre
2019. Május 01. Szerda, 23:46:26
topic Időközben megismert valakit, és engem hanyagol, de mégis keres.
szex
2019. Május 01. Szerda, 09:22:33
topic Mennyire probléma az ha egy lány talonba tesz,és hogyan lehet belőle kijutni?
szex
2019. Április 27. Szombat, 22:27:20
topic Érdemes-e tisztázni a dolgot vagy hagyjam lógva ?
Horváthzoltán
2019. Április 15. Hétfő, 19:39:33
topic Csajozási alapfogalmak minilistája, hogy a fórumot is megértsd! Csajozz!
[LEGELSŐ LÉPÉSEK A CSAJOZÁSI FÓRUMON ]
Sabre
2019. Április 05. Péntek, 18:37:15

Facebook Like! Smiley

* Üdv Újra itt!

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

* Szavazz!
  • Te kint voltál a körúton a 2016-os Magyarország - Portugália EB meccs után?
  • Pont Igen, de még nem volt számottevő PUA tudásom
  • 3 (13%)
  • -
  • Pont Igen, és erős PUA tudásom volt már akkor is
  • 1 (4%)
  • -
  • Pont Igen, tudásom is van, de épp kapcsolatban voltam
  • 2 (9%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott, de van tudásom
  • 9 (40%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és igen
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és nem
  • 1 (4%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott és nincs tudásom
  • 6 (27%)
  • -
  • Összes szavazó: 22
  • Témakör megtekintése

* Új Tagjaink Üdvözlése
csokapi bemutatkozás-csupa csoki, de egyre kevesebb cukor írta metal
[2019. Február 25. Hétfő, 07:20:47]

* Legfrissebb OFF Stuff
A tudósok elkezdték megfigyelni azokat a dolgokat, amiket mi már rég tudunk. írta Sabre
[2019. Május 14. Kedd, 21:13:37]

Már 1978-ban elindult a PUA tanulmányozása? "Lefeküdnél velem?" írta Sabre
[2019. Március 29. Péntek, 01:31:37]

Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic írta Sabre
[2019. Március 17. Vasárnap, 22:30:39]

Calendar
május 2019
vas hét kedd sze csüt pén szo
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 [21] 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

* Havi top hsz.ó
szex
18 üzenet
Sabre Sabre
12 üzenet
Jimmi Jimmi
9 üzenet
Question!
3 üzenet
metal
2 üzenet
Piezo
2 üzenet
Kormosmedve
2 üzenet
Xnemorf Xnemorf
2 üzenet
Niceguy
1 üzenet

* Nézd meg mire szavazol!
  • Milyen szerinted egy magas státuszú férfi/nő?
  • Pont Intelligens/művelt
  • 79 (27%)
  • -
  • Pont Magas iskolai végzettsége van
  • 6 (2%)
  • -
  • Pont Magas beosztásban dolgozik
  • 35 (12%)
  • -
  • Pont Széles szociális körrel rendelkezik
  • 77 (27%)
  • -
  • Pont Drága ruhák/kocsi/ház
  • 17 (6%)
  • -
  • Pont Vonzó külső
  • 39 (13%)
  • -
  • Pont Magas fizetés
  • 18 (6%)
  • -
  • Pont Vonzó/híres/gazdag élettárs
  • 12 (4%)
  • -
  • Összes szavazó: 112
  • Témakör megtekintése

* FórumTagsági szintek
Elite - Legjobb, legtapasztaltabb fórumtagjaink
Pua Expert - 90%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad
Pua PreExpert - 70-80%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad, majdnem Expert.
Elegant - 200 hsz. felett, legtöbb jogot élvezi
Special - 100 hsz. felett
Power - 25 hsz felett
Részletesen katt!

Theme Update by Runic Warrior Originally created by m3talc0re
Az oldal 0.235 másodperc alatt készült el 52 lekéréssel. (Pretty URLs adds 0.121s, 27q)

Google visited last this page Ma - 16:37:07