Tokeletes inditas utan,elbizonytalanodas
Az Intelligens Csajozási Pua Fórum

Bővített keresés
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
2019. Május 25. Szombat, 14:45:20
Hírek: Kontakt telefon: +36/20-516-4576
Regisztrálási probléma, megosztani való: akkor kérlek írj az info@puafestival.com címre. Ha új topikot, témát nyitnál a fórumon: Kérdésed van, vagy segítséget kérsz, akkor ezt a topikot (katt!) mindenképp olvasd végig!

FULL Tréningre jönnél: Legközelebbi szabad "Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréningre": Jelentkezz most! Katt!
Jimmivel itt tudod biztosan felvenni a kapcsolatot:jimmi@puafestival.com.
collapse
Üdvözlünk a PUA fórumon, Intelligens Csajozási Fórum!
Miért érdemes regisztrálni az Intelligens Csajozás Fórumra? 035
Avagy Amit Látogatóként, Vendégként nem láthatsz!

- ISMERKEDŐS, MOTIVÁCIÓS VIDEÓK!
- HALADÓBB FELSZEDÉSI PROBLÉMÁK KITÁRGYALÁSA
- ONLINE (IWIW, FACEBOOK, MSN) CSAJOZÁS, ISMERKEDÉS
- AZONNAL LETÖLTHETŐ ISMERKEDÉSI, ÖNFEJLESZTŐ KÖNYVEK, ANYAGOK, DVD-k!
- HITEK, TÉVHITEK AZ ISMERKEDÉSBEN, CSAJOZÁSBAN
- DOMINÁNS ALFA FÉRFI
- CSAJOZÓSTÁRS és WINGPARTNERKERESŐ FÓRUMRÉSZ
...
És Még legalább 10 IZGALMAS Fórumrész!
Szeretnéd, hogy meggyőzzünk? Katt!Csajozás Kezdőknek és Haladóknak!

Oldalak: [1]   Le
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában Téma Eszközök  
Read 2019. Május 17. Péntek, 06:29:06 #0
Kormosmedve

Tokeletes inditas utan,elbizonytalanodas

Sziasztok. Mar lassan 1,5 eve,hogy felregisztraltam ide,es ez az oldal megvaltoztatta az eletem... de tenyleg,teljesen. Es mindenben valaszt kaptam,gamelgettem,kb fel eve mar eljutottam arra a szintre,hogy a nagyon jo noket tudtam viszonylag jol gamelni,de soha nem akartam kapcsolatot,vagyis akartam...
Akartam,viszont olvastam az oldalon egy nagyoon jo dolgot... hogy irjuk ossze magunknak,milyen baratnot szeretnenk,es ahhoz tartsuk magunkat. Hat en igy is tettem... eleg sok kitetelem volt,es mar kezdtem elveszteni a hitem hogy egyaltalan letezik olyan,amilyet en kigondoltam,aztan egyszercsak... 5 honapnyi beszelgetes utan,rajottem hogy megtalaltam a szamomra tokeletes part.(ezutan,en elmondtam neki hogy hogyan kerestem barstnot,es hogy o tokeletes nekem,mert talan ha ezt nem mondom es nem erzi hogy igy is van,akkor nem tudnank egyutt maradni,az onertekelesi problemai miatt) O mar kb az elso honap online game utan,teljesen ramallt... (itt emlitenem meg,neten ismertuk meg egymast,vegig neten beszelgettunk eddig,videochat es miegymas,minden nap bizonyos idoben edzes utan telefonalunk,talalkozni meg nem tudtunk sajnos... de ez az elejen zavart,mostmar annyira nem. Kulfoldon el,ket het mulva koltozik fel oda ahol en lakom,(amugyis ideszeretett volna jonni elottem is) es megbeszeltuk,hogy mivel nekem is pont esedekes,osszekoltozunk.) latszott hogy nagyon vonzodik hozzam... es ezt o sem tagadta,vagyis probalta neha,de mikor rajott hogy hiaba,nem eroltette Cheesy
Viszont en mindaddig amig fel nem nyilt a szemem,tiszta lapokkal jatszottam,es amikor ezt lattam,hogy kezd nagyon belemszeretni,elmondtam neki,hogy maximum szex lehet... hat,nagyon nem orult neki. Szoval innen indultunk... most viszont,ujra a segitsegeteket szeretnem kerni. Tudja hogy nagyon sok lany baratom van,tudja a multamat a nokkel,nyilvan nem behatoan,de tudja... a lanyrol azt kell tudni,alacsony onertekelessel rendelkezik,az apukaja miatt neki is lelki gondjai vannak,(kb mint nekem anyam miatt...) de neki sokkal jobban kijon ez az egesz... nagyon szeretetehes,es bujos. Viszont nehezen fejezi ki magat... foleg irasban (tavkapcsolat,koszi) telefonon jobb,nyilvan videochatben a legjobb... amikor a mimikajat is latom. Es tett nehany olyan dolgot... vagyis o aztmondja hogy felreertesek,ami miatt megingott a bizalmam... egy picit.Abban,hogy o mennyire akarja ezt az egeszet... Legbelul tudom hogy mindennel jobban szeret,es hogy tenyleg velem szeretne lenni,es hogy en ot nagyon boldogga tudom tenni,es o is engem. De nem mondja ki es ez zavar... en az oszinteseg hive vagyok,mindent elmondtam neki,ami csak bennem volt... (es ezt tole is elvarom,es sikerult elernem hogy teljesitse is) es igy eltudtam engedni a dolgokat... viszont pontosan azert,mert o tenyleg ennyire hozzamillik,es a nagyon sok hulyesegem kozul amit kitalaltam mind megvan benne,felek hogy barmit elrontunk a kapcsolatunkban... es ezt el is mondom neki. (Ez hiba lenne?) A masik... nemtudom ki hogy van vele,de engem mostmar a hanyinger kerulget,ha szobajonnek a volt palijai... de tenyleg. Es ezt is elmondtam neki oszinten,hogy nem szeretnek ezekrol tobbet hallani,se beszelni,kibeszeltunk mar ugyis mindent. (Talan ez is hiba...?)
Egyszeruen zavar. Tudom hogy velem van,tudom hogy nalam boldogabba ot kevesen,ha van egyaltalan olyan aki tudna tenni,nem errol van szo... de ha belegondolok hogy mas palikkal lefekudt... meg most leirni is nagyon rossz erzes.
Nemtudom,hogy ez mennyire beta dolog,es mennyire kene ezen javitani... probalok,de nem megy.
O a “cukisagot” szereti... en is,pont olyan vagyok mint o,ebben is... es en megkerdezem dolgokrol,ami lehet megint hiba,nem tudom... olyanokrol is,hogy akarja e a kapcsolatot meg ugyanannyira,de legbelul tudom hogy igen,de hallani akarom... es ezt igy mondom el neki is. Ezt mondjuk nagyon ritkan... mert tenyleg semmi ketsegem efelol... de ha nem mondja magatol,valahogy ki akarom belole szedni,mert nekem is jol esik Cheesy
A shit teszteket neha bebukom... leginkabb akkor,amikor pali jon szoba... a tobbit nem szerencsere.
De mindezek mellett,en tamasztottam elvarasokat ele,olyan dolgokat,amiktol nem tagitok,oszinteseg,az,hogy mindent megbeszeljunk,a tisztelet,az hogy normalisan viselkedjen,esatobbi. Es ha ezeket nem tartja be,nagyon nagyon durvan lecseszem. Talan itt egyenlitem ki azt,hogy alapbol en ilyen vagyok,sokkal “cukiskodobb” mint a legtobb ferfi. De ehhez,hogy en ilyen legyek,a lany is kellett,akinek tudtam hogy ez nem problema. Mert o is pont ilyen.
Es a legfontosabb,hajnaldosagot mutat a valtozasra,amit megigert eddig,mindet betartotta.
Nagyon erzekenyek vagyunk egymasra... es en is ra. Tenyleg nagyon,alapbol erzekeny vagyok,de o az egyetlen akiben 8 ev utan meg tudok bizni,o a legjobb baratom,es szerelmes vagyok bele. Viszont elobb szerettem meg mint embert,mint estem szerelembe... es en nagyon hosszu tavra tervezek vele,ezert ugygondoltam hogy ez fontos... ha elmulik a szerelem,akkor is szeretni fogom. Mert nala jobb embert,nem ismerek. Tobbek kozott ezert O a baratnom. De most ketsegek vannak bennem... es nem tudom jo e,ha mindent kimondok... megha az neeedy is,vagy beta... de nem akarom magamban tartani,mrrt egybol levagjuk a masikrol ha a legkissebb baja is van,es ha en elvarom,es addig nem tagitok ameddig el nem mondja neki mi baja,akkor nem erzem igazsagosnak,es jogosan johetne a kerdes,higy en ezt hogy varhatom el,ha en sem csinalom...
A lenyeg,szeretnek a kerdeseimre valaszt kapni,nem szeretnem ot elvesziteni,bar nem is ezen van a hangsuly,mert nem fogom ebben biztos vagyok,viszont a legboldogabb parkapcsolatot szeretnem,ami csak lehetseges. Es ebben kerem a segitsegeteket... ti hogy latjatok,ezt a tulzott oszinteseg dolgot,illetve az egeszet? Ugyerzem egy picit csokkent felem a vonzalma... de legbelul tudom hogy nem,eskuszom nem ertem magam,napok ota ezen gondolkozom,forgolodok,remelem ertheto voltam... es kerlek erositsetek meg ha igen,ha nem,akkor pedig mondjatok el,hogy ti hogyan latjatok a dolgokat,mert mostmar elbizonytalanodtam... de tenyleg tokeletes szamomra,mint ember,mint no,es mint tars. Epp ezert szeretnem a legboldogabba tenni,es a legstabilabb parkapcsolatot felepiteni,ezt O is tudja.
Koszonom elore is sracok! Cheesy
(3 honapja vagyunk egyutt.)
Nem elérhető  
Read 2019. Május 17. Péntek, 10:08:50 #1
Xnemorf

Re:Tokeletes inditas utan,elbizonytalanodas

Őszinte leszek. Látszik, hogy kötődési problémáid vannak. Az ilyen gondolatokat a kontroll nélküli felfokozott érzelmi állapot mondatja veled, hogy "tökéletes pár" "tökéletes ember". Ilyen nem létezik. Értem, hogy azt írod, hogy számodra, de ezt akkor sem 3 hónap után fogod megtapasztalni, kideríteni. Ideákba kapaszkodsz, nem a valóságba. Amúgy a kapcsolatba vetett hited pedig azért kezdett bomlani, mert nem a másik bizonytalanságától tartasz, hanem a sajátodétól. Félsz, hogy úgy fog látni a másik, ahogy eddig nagyon senki. Védtelenül. Ez egy kiszolgáltatott helyzet és közel sem tökéletes. Éppen ez adja meg az intimitást és a valódi köteléket két ember között, hogy esendőnek meri magát mutatni a másik. Amíg erre nem képes egy kapcsolat, addig nem őszinte két ember egymással. Én úgy gondolom ennek az öszinteségi szintnek kellene meglennie minden kapcsolatban, és itt nem felétetlenül arra gondolok, ha megnéztem egy csaj seggét az utcán azt elmondom a barátnőmnek.
Nem elérhető  
Read 2019. Május 17. Péntek, 11:06:30 #2
Kormosmedve

Re:Tokeletes inditas utan,elbizonytalanodas

Koszonom a valaszod! Ratapintottal a lenyegre! Igen,en is ezt veszem eszre magamon,viszont foleg azota vagyok igy miota... szuleimmel nem volt jo kapcsolatom... apam sosem volt... anyammal viszont teljesen ossze voltam nove,olyyn 10 eves koromig,amikor belepett egy ferfi az eletebe,es joforman,a neveloapam es az ocsem mellett szart ram. Ezt en sosem ereztem meg... mert sosem tudtam ujra,ugy megbizni mint benne... es amig egyedul voltam,azthittem hogy ez nincs bennem.
Majd... nemreg telefonalas kozben,egyszeruen beszelgettunk,es elkapott emiatt a sirogorcs.... nagyon durvan. Es elmondtam neki hogy ereztem magam akkor,amikor anyam ezt csinalta... es minden feljott bennem. Es rajottem,hogy ez az egesz erzes kihatassal lehet a kapcsolatunkra is...
Kicsit talan felreertettel,.vagy lehet hulyen fogalmaztam,de nalunk pont ez van meg. Pont,minden kis szarsagot elmondok neki,ami a lelkemben van... es O is nekem. Neha probalja tagadni,de kiszedem belole Cheesy  Szerintem is azert vagyok most ilyen furan,mert eddig ezeket senkinek nem mondtam el,nem tudtam igy senkinek megnyilni. Koszonom a megerositest!:)
Nem elérhető  
Oldalak: [1]   Fel
Ugrás:  

Copyright: Puafesztivál 2009-2019 / - / Csajozás, személyiségfejlesztés, életstílus már 11ik éve

Preexpertek vagy felfele Fórumrész: csak tagok láthatják
Nem találhatóak hozzászólások.

Új Tagok, Kezdő Kérdések, Aktuális Információk
topic Mystery ****túl hasonlóak vagyunk semaja***?
[KEZDŐ CSAJOZÓS ÉS ISMERKEDÉSI KÉRDÉSEK ITT!]
Sabre
2019. Május 14. Kedd, 21:18:41
topic Ki milyen technikat,hasznal hogy nemenjen el hamar ismeretlen lanyoknal sex köz
Jimmi
2019. Május 14. Kedd, 17:12:11
topic tudtok valami könyvet ami a nökel valo beszelgetesrol szol,es hogy mirol hogya?
Jimmi
2019. Május 14. Kedd, 15:27:35
topic David DeAngelo - Double Your Dating
Niceguy
2019. Május 12. Vasárnap, 09:30:20
topic ha azt mondja a lany nebaszal fel
szex
2019. Május 10. Péntek, 22:46:45
topic David DeAngelo -erdekes azt mondja nyisak minden ajtot
Sabre
2019. Május 01. Szerda, 23:46:26
topic Időközben megismert valakit, és engem hanyagol, de mégis keres.
szex
2019. Május 01. Szerda, 09:22:33
topic Mennyire probléma az ha egy lány talonba tesz,és hogyan lehet belőle kijutni?
szex
2019. Április 27. Szombat, 22:27:20
topic Érdemes-e tisztázni a dolgot vagy hagyjam lógva ?
Horváthzoltán
2019. Április 15. Hétfő, 19:39:33
topic Csajozási alapfogalmak minilistája, hogy a fórumot is megértsd! Csajozz!
[LEGELSŐ LÉPÉSEK A CSAJOZÁSI FÓRUMON ]
Sabre
2019. Április 05. Péntek, 18:37:15

Facebook Like! Smiley

* Üdv Újra itt!

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

* Szavazz!
  • Te kint voltál a körúton a 2016-os Magyarország - Portugália EB meccs után?
  • Pont Igen, de még nem volt számottevő PUA tudásom
  • 3 (13%)
  • -
  • Pont Igen, és erős PUA tudásom volt már akkor is
  • 1 (4%)
  • -
  • Pont Igen, tudásom is van, de épp kapcsolatban voltam
  • 2 (9%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott, de van tudásom
  • 9 (40%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és igen
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és nem
  • 1 (4%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott és nincs tudásom
  • 6 (27%)
  • -
  • Összes szavazó: 22
  • Témakör megtekintése

* Új Tagjaink Üdvözlése
csokapi bemutatkozás-csupa csoki, de egyre kevesebb cukor írta metal
[2019. Február 25. Hétfő, 07:20:47]

Calendar
május 2019
vas hét kedd sze csüt pén szo
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 [25]
26 27 28 29 30 31

Nincsenek naptári események.

* Havi top hsz.ó
szex
17 üzenet
Sabre Sabre
15 üzenet
Jimmi Jimmi
10 üzenet
Question!
5 üzenet
metal
2 üzenet
Piezo
2 üzenet
Kormosmedve
2 üzenet
Xnemorf Xnemorf
2 üzenet
Niceguy
1 üzenet
Robi95 Robi95
1 üzenet

* Nézd meg mire szavazol!
  • Hány centi magas vagy?
  • Pont 167 cm vagy alatta
  • 15 (5%)
  • -
  • Pont 167 - 172 cm
  • 45 (16%)
  • -
  • Pont 173 - 179 cm
  • 76 (27%)
  • -
  • Pont 180 - 186 cm
  • 96 (34%)
  • -
  • Pont 187 cm vagy felette
  • 48 (17%)
  • -
  • Összes szavazó: 278
  • Témakör megtekintése

* FórumTagsági szintek
Elite - Legjobb, legtapasztaltabb fórumtagjaink
Pua Expert - 90%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad
Pua PreExpert - 70-80%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad, majdnem Expert.
Elegant - 200 hsz. felett, legtöbb jogot élvezi
Special - 100 hsz. felett
Power - 25 hsz felett
Részletesen katt!

Theme Update by Runic Warrior Originally created by m3talc0re
Az oldal 0.425 másodperc alatt készült el 53 lekéréssel. (Pretty URLs adds 0.213s, 28q)

Google visited last this page Ma - 13:45:16