A "volt barátnő" téma kikerülése vagy hárítása randin
Az Intelligens Csajozási Pua Fórum

Bővített keresés
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
2019. Június 18. Kedd, 15:47:11
Hírek: Kontakt telefon: +36/20-516-4576
Regisztrálási probléma, megosztani való: akkor kérlek írj az info@puafestival.com címre. Ha új topikot, témát nyitnál a fórumon: Kérdésed van, vagy segítséget kérsz, akkor ezt a topikot (katt!) mindenképp olvasd végig!

FULL Tréningre jönnél: Legközelebbi szabad "Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréningre": Jelentkezz most! Katt!
Jimmivel itt tudod biztosan felvenni a kapcsolatot:jimmi@puafestival.com.
collapse
Üdvözlünk a PUA fórumon, Intelligens Csajozási Fórum!
Miért érdemes regisztrálni az Intelligens Csajozás Fórumra? 035
Avagy Amit Látogatóként, Vendégként nem láthatsz!

- ISMERKEDŐS, MOTIVÁCIÓS VIDEÓK!
- HALADÓBB FELSZEDÉSI PROBLÉMÁK KITÁRGYALÁSA
- ONLINE (IWIW, FACEBOOK, MSN) CSAJOZÁS, ISMERKEDÉS
- AZONNAL LETÖLTHETŐ ISMERKEDÉSI, ÖNFEJLESZTŐ KÖNYVEK, ANYAGOK, DVD-k!
- HITEK, TÉVHITEK AZ ISMERKEDÉSBEN, CSAJOZÁSBAN
- DOMINÁNS ALFA FÉRFI
- CSAJOZÓSTÁRS és WINGPARTNERKERESŐ FÓRUMRÉSZ
...
És Még legalább 10 IZGALMAS Fórumrész!
Szeretnéd, hogy meggyőzzünk? Katt!Csajozás Kezdőknek és Haladóknak!

Oldalak: [1]   Le
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában Téma Eszközök  
Read 2011. Január 04. Kedd, 20:13:06 #0
recko

A "volt barátnő" téma kikerülése vagy hárítása randin

Töröm a fejem, de nem tudom, hogyan lehetne hárítani, vagy megelőzni eme kérdést: "hány barátnőd volt eddig?" Vagy bármilyen más exbarátnővel kapcsolatos kérdés...

Kettő jutott eszembe, de nem tudom mennyire állná a sarat: "Háremenként, vagy személyenként kérdezed? Smiley" vagy "szááázötven, nem, várjál... kééééétszáz, á nem jut eszembe! Smiley"

Mindketővel talán az lehet a gond, hogy a csaj kérdené, hogy "na, még is mennyi volt?"...

Tanácstalan vagyok!

Nem elérhető  
Read 2011. Január 04. Kedd, 20:42:47 #1
Ricco

Re:A "volt barátnő" téma kikerülése vagy hárítása randin

Szerintem ezek nem a legjobb kikerülési technikák.
Mielőtt igazán jót találnánk elmondod, hogy miért is kell kikerülni erre a választ?

Én nem szoktam megmondani, csak akkor ha már komoly a kapcsolat és fontos nekem a csaj. Ami működhet, hogy visszakérdezel; komoly vagy komolytalan barátnőre gondolsz?
A csajok többségét az érdekli, hogy hányszor voltál szerelmes, mennyi érdemi kapcsolatod volt. Miért? Mert ebből vonnak le különböző tanulságokat maguknak. Ha tehát visszakérdezel, akkor az azt is jelzi nekik, hogy érzelmileg megkülönbözteted azokat akik számítottak... és ez fontos.

Persze utána rákérdez majd a másik számra is Smiley De miért probléma ez?

PPH

(Pénz Pina Haverok)
Nem elérhető  
Read 2011. Január 04. Kedd, 20:55:58 #2
Jimmi

Wháóóóó Ricco is Coming back! És persze egy fantasztikus válasszal! Cool
Jössz szombaton Puafeszt találkára?

Recko: a válaszok jók lehetnek, bár azok inkább szórakozóhelyen működnének jobban.
A lényeg nem az, hogy milyen szöveget tolsz, hanem mennyire kerülsz harmóniába vele. Vagyis mennyire harmonizálsz a lánnyal, és a szöveged mennyire lesz kongruens magaddal, testbeszédeddel, so on... és (szerintem Ricco is erre céloz) ezeket könnyű elhibázni. (hacsaknem kongruens 100%-ig)

5milliomodjára írom, mondom:
NEM A SZÖVEG A LÉNYEG!

"Nők megismerése és ünneplése - ez a kulcs!"

"be social!"

FérfiKommunikációs Cégem és Oldalam, katt!

Privát képzés és coach, érj el maximális sikert, minél gyorsabban! Most!

Küldhetsz sms-t is, ha valami sürgős: +36/20-516-4576
Nem elérhető  
Read 2011. Január 04. Kedd, 21:20:22 #3
hunkragor

ezt arannyal kéne szedni és vhova a fejlécbe betenni:D

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
Nem elérhető  
Read 2011. Január 04. Kedd, 21:54:48 #4
king

Töröm a fejem, de nem tudom, hogyan lehetne hárítani, vagy megelőzni eme kérdést: "hány barátnőd volt eddig?" Vagy bármilyen más exbarátnővel kapcsolatos kérdés...

Ne úgy fogd fel ezt a kérdést, mint egy olyan kérdést, amivel a lány sarokba akar szorítani, mert szavaidból ezt a mögöttes mindsetet olvasom ki. Ha a lány megkérdezi, hogy hány barátnőd volt, az annak a jele, hogy preselected vagy a szemében, csúnyán fogalmazva, "kinézi" belőled, hogy voltak már kapcsolataid, voltál lányokkal.
Nem elérhető  
Read 2011. Január 04. Kedd, 22:05:00 #5
kamm

Az én példámat alapul véve a "miért is probléma ez?" kérdésre, 26 éves vagyok, 1 csajom volt, nem gondolom, hogy ez az adat a kapcsolat elején pozitív benyomást tenne. Az egy más kérdés, hogy 7 évig tartott, ez valamennyit kompenzálhat, de ha másnak hasonló korban még nem volt csaja, vagy volt 1, esetleg 2, de csak hetekig tartottak...szerintem azt gondolhatja a csaj, hogy valami gáz van az illetővel. Rosszul látom?

Másrészről viszont, nem fogok hazudni, mert ha komolyabbá válik a kapcsolat, akkor ki fog derülni. Ha a csaj emiatt lepattint, akkor viszont meg sem érdemel és bekaphatja!! 098

"Mindaddig egy senki vagy, ameddig azt hiszed magadról, hogy vagy valaki."
Nem elérhető  
Read 2011. Január 04. Kedd, 22:14:49 #6
saci

Egyáltalán nem értem, miért kell kikerülni ezt a kérdést.  A kapcsolataidat te irányod, vállald fel, hogy milyen és mennyi volt. Ki az, aki ennyire nem képes önmaga lenni.
Az más kérdés, hogy nem tartozik mindenkire a privát szférád. Hát, azt is tessék ugyanígy elmondani! Még nem vagyunk olyan viszonyban, hogy az életemnek ezt a részét megosszam veled.
Kamm, 26 évesen egy darab 7 évig tartó kapcsolat szerintem teljesen rendben van. Az, hogy valakinek a portfóliójában csak hetekig tartó futórohamok vannak nagyon hamar kiderül. Felesleges mást mondani.
Nem elérhető  
Read 2011. Január 04. Kedd, 22:20:16 #7
kamm

Köszönöm a megerősítést! Wink

Nem elérhető  
Read 2011. Január 04. Kedd, 22:38:10 #8
Ricco

@Jimmi
Ma ment volna a gépem, de elkúrtam szó szerint... Smiley nem baj így töltök még 1-2 napot a családommal és marad 1 kis idő végre puafesztre is. By the way; küldtem valakinek karácsonyi üdvözletet FB-n...  Cool

ON
Lehetőségek:
- nem volt még csajod, szűz vagy. "Fake it till you make it", vagy simán bevallod és kész. Sok csajnak akár érdekes is lehet, hogy ő az első.
- volt de szerinted "kevés". Én nem hazudnék. Ennyi volt és kész. Ha nem tetszik, vagy emiatt nem akar összejönni veled, az nem a te hibád. Pláne ha egy hét éves komoly kapcsolatról van szó.
- volt és sok. Nálam ez van. Nem is mondom meg, csak ha olyan a csaj aki számít. Elsőre túl ijesztő lenne. Elütöm funnal, vagy közlöm a tényt, hogy sok de nem mondok számot. El szoktam azt is mondani, hogy ma már nem így csinálnám. Erre jön a kérdés, hogy miért és máris nem a számadat a téma...
De még mindíg nem értem, hogy miért is kéne ezt kikerülni?!

A csajnak mennyi volt?
- és igazából?

Ha szereted számít?
Ha csak meg akarod dugni, számít?
Szerintem nem.

PPH

(Pénz Pina Haverok)
Nem elérhető  
Read 2011. Január 04. Kedd, 22:48:50 #9
pua777

Sziasztok.
Most nagyon fogok figyelni a helyesirásra.

Hány csajod volt eddig?
Eddig 2 komoly de nagyon hasonlitasz a harmadikra!

Hány csajod volt eddig?
Volt, hogy kilenc hónapig jártam egy növel aztán rájöttem, hogy az anyám.

Most igy kapásból ennyire telt.
Remelem megfelel a helyesirás.
üdv:.pua777

Elöző életemben sem hittem a lélek vándorlásban
Nem elérhető  
Read 2011. Január 04. Kedd, 23:15:20 #10
kamm

Hány csajod volt eddig?

Asszem, most betojtam!  Cheesy 13

Nem elérhető  
Read 2011. Január 04. Kedd, 23:17:06 #11
pua777

hát igen székely észjárás  098 king

Elöző életemben sem hittem a lélek vándorlásban
Nem elérhető  
Read 2011. Január 05. Szerda, 07:47:42 #12
recko

Köszi mindenkinek!

Kezdő randizni megy ma és mivel neki csak egy 2 hetes kapcsija volt, szégyellte mindig ezt a részét... Ricco, neked külön ezer kösz! Smiley

pua777: állat Cheesy

Nem elérhető  
Read 2011. Január 05. Szerda, 11:39:26 #13
Kezdő

Köszönöm a válaszokat, recko neked pedig hogy kiírtad a kérdést és egítesz anyagot összeszedni.Az a helyzet hogy igaz amit recko ír, nem vallanám be a csajnak hogy egy kéthetes kapcsolatom volt mindössze.Szerintem negatívan venné.Ezt a game et viszont nem akarnám elszúrni, sok minden lehet belőle meglátásom szerint. Egyszer már vmivel kikerültem ezt a kérdést, de tuti fel teszi mégegyszer, akkor viszont nem akarok funolni vagy hasonló, de tartok az öszinteség "hatásától" is!Mégegyszer köszönöm mindenkinek, a történetet pedig leírom fúrumon, beszámolóknál.Lécci nézzétek majd meg, jöhetnek rá válaszok 5letek!:)
Nem elérhető  
Read 2011. Január 05. Szerda, 19:14:09 #14
Roger

Szerintem én is valami vicceset válaszolnék. Például: 50 után már nem számolom.
De attól is függne, hogy hanyadik randi. Mert ha első, akkor az még a vonzalom, nem a komfort része, szóval inkább a viccesre szavaznék. Ha második, harmadik, és egy ilyen mély, és komolyabb beszélgetés közben hangozna el, akkor nem sok kibúvót látok.

Illetve egyet igen, hogy a vicces vagy komoly választ elnyújtod, és komplett kis történetté alakítod.
Példa viccesre (kilenc hónapos-ra):
Tudod egyszer nagyon közel kerültem egy nőhöz. Úgy éreztem teljesen egy hullámhosszon vagyunk. Azt is bizonyosra veszem, hogy nem csak a lelkünk, hanem a testünk is egybeforrt. A különös kapcsolat ami köztünk kialakult, nem igazán írható le szavakkal. Együtt lélegeztünk, együtt ettünk, és együtt mentünk mindenhova. Szinten mindent együtt csináltunk. Annyira sokat voltunk együtt, és annyira közel kerültünk, hogy az is előfordult, hogy meg is rúgtam. De csak aprót, és tényleg véletlenül. Aztán 9 hónap múlva, hirtelen véget ért a boldogság, és eltávolodtunk. Egy orvos volt a hibás. Ő szakított el tőle. Azóta is egy kicsit haragszom rá.
Aztán mondta anyámnak az orvos mikor felsírtam, hogy kisfiú.

Na most ha ezt a fentit jó adod elő, akkor csak kacagni fog, és elfelejti az eredeti kérdését. Vagy jobb véget találsz ki hozzá. A lényeg, hogy ez a történet eltereli a figyelmét a kérdésről.

A komolyra nem írok példát, de szerintem azt a két hetes dolgot is elő lehetne adni 20 mondatban, amiben megemlíted a következőket:
- vártál valamint, de azért nem akartad magad túlságosan belelovalni a dolgokba
- bizonytalanul alakult minden, egyszer borús volt az ég, máskor vidám
- a lány is nagyon bizonytalan volt, talán azt gyanítod, hogy valami érzelmi válságon ment keresztül éppen akkor
- "Biztos voltál már te is úgy, hogy egy halvány remény volt valami fantasztikus dologra, de nem akartad magad túlzottan beleélni, mert akkor nagyobb a csalódás, így meghagytad a reménykedést alacsony hőfokon"

Jó esetben nem kérdez rá, az az előttire, hanem lefoglalja ez a történet, ha jól adod elő.
Persze lehet úgy is, hogy előadod a vicceset, aztán a komolyat ha ragaszkodik hozzá, és akkor már csak elégedett lesz a válasszal, nem akar tovább vájkálni a korábbiakban.

Nekem speciel 1 barátnőm eddig, mikor elmentem a randira, azt mondtam, hogy a legutolsóról beszélnék néhány szót, így csak róla regéltem. Megúsztam a DLV-t.
Nem elérhető  
Read 2011. Január 05. Szerda, 19:50:08 #15
Jimmi

Mindketővel talán az lehet a gond, hogy a csaj kérdené, hogy "na, még is mennyi volt?"...

Tanácstalan vagyok!

Kérdés: volt már veled ilyen?
Minek készülsz fel előre egy konkrét szitura?
Szégyelled ezt? Innergame problémát érzek.

Ne úgy fogd fel ezt a kérdést, mint egy olyan kérdést, amivel a lány sarokba akar szorítani, mert szavaidból ezt a mögöttes mindsetet olvasom ki. Ha a lány megkérdezi, hogy hány barátnőd volt, az annak a jele, hogy preselected vagy a szemében, csúnyán fogalmazva, "kinézi" belőled, hogy voltak már kapcsolataid, voltál lányokkal.

Így van.

A legfontosabb: várj el pozitív dolgokat a lányoktól.
Másképp fogalmazva, ha a jót látod az emberekben, lányokban, akkor jót is fogsz tőlük kapni.

Megint másképp: ha felkészülsz a rosszra, akkor megint NEM fog az bekövetkezni.

Vagyis képzettnek kell lenned rá. Ha begyakorolsz sokféle helyzetet, akkor nem fog bekövetkezni. Ha igen, akkor viszont élesben fogod tudni, mit reagálj. (lehet semmit, lehet őszinte leszel, lehet vicces-pimasz.) Mindig az általad vélt legjobb módon.
De ehhez tényleg képzettnek kell rá.

Ok recko, tudom hogy ezért (a tanulás miatt) kérdezed, hogy tanulj, de ne szövegoldalról nézd!

Egyáltalán nem értem, miért kell kikerülni ezt a kérdést.  A kapcsolataidat te irányod, vállald fel, hogy milyen és mennyi volt. Ki az, aki ennyire nem képes önmaga lenni.
Az más kérdés, hogy nem tartozik mindenkire a privát szférád. Hát, azt is tessék ugyanígy elmondani! Még nem vagyunk olyan viszonyban, hogy az életemnek ezt a részét megosszam veled.

Nagyon jó!

Vagy lehet viccesnek is lenni.

Persze, ha mély komfortban vagyunk már, akkor (ahogyan recko is parázik ezen) el kell mondani az őszintét.

Vagy: van még más megoldás is, amit Ricco írt le.

ON
Lehetőségek:
- nem volt még csajod, szűz vagy. "Fake it till you make it", vagy simán bevallod és kész. Sok csajnak akár érdekes is lehet, hogy ő az első.
- volt de szerinted "kevés". Én nem hazudnék. Ennyi volt és kész. Ha nem tetszik, vagy emiatt nem akar összejönni veled, az nem a te hibád. Pláne ha egy hét éves komoly kapcsolatról van szó.

Igen. Vagy brutálisan őszintének kell lenni...
Vagy "fake it till you make" itt.
Viszont itt nem hazudni kell. Mert sokszor érezheted is, hogy mikor bízhatsz meg maximálisan a másikban. Ha számodra kényes téma, akkor testbeszéddel, és más eszközökkel érd el, hogy ne kérdezze.
Ha elég alfa vagy, ha elég jól bánsz a lányokkal, nem fogja érdekelni, hogy mennyi volt.

A lányt NEM A SZÁMOK IZGATJÁK! Hanem az érzelmek, és az amit te kiváltasz belőle.

Mennyire paráztam a legelső barátnőmnél, nehogy kiderüljön, hogy még nem volt nőm. Sőt csók is egy nyomorult. Aztán amikor elmondtam (mert már sínen voltam), akkor ugyan nagyon paráztam, de pont ez jött be nála még jobban (de nem számított). Mert
1. őszinte voltam
2. Úgy remegtem, mint a nyárfalevél, hogy mit szól, és megjegyezte, hogy mennyire ver a sízvem, amikor hozzámbújt!
3. Nem mellesleg, még aznap éjjel lefektetett! Smiley

Aztán volt évekkel később, akinél a számok miatt paráztam szintén. De alfasággal...stb-vel nem számított ez. Nem kérdezte túlzottan. Vagy ha igen... akkor nem mondtam el mindent. Inkább a jókat, néha persze rosszakat is.

Szóval átéltem mindkét oldalt. A brutál őszintét és a "fake it..."-es verziót is.

A harmadik oldalt, nyilvánvaló hazugságot (pl. Volt 10 nőm, miközben valójában 5, amiből 1 komoly 30 évesen) persze nem.

Sziasztok.
Most nagyon fogok figyelni a helyesirásra.

Hány csajod volt eddig?
Eddig 2 komoly de nagyon hasonlitasz a harmadikra!

Hány csajod volt eddig?

Most igy kapásból ennyire telt.
Remelem megfelel a helyesirás.
üdv:.pua777

Nem kell mindig a helyesírást megemlíteni. Csak csináld! Wink

Igen... te a vicces oldal vagy!

Ha ezzel (és más eszközökkel) tudod demonstrálni, hogy nem ez a lényeg, akkor cool!

Ahogy ez előbb említettem, a nőket az érzelmek érdeklik!

És ha elvarázsolod őt, akkor nem fogja soha érdekelni, hogy mennyi volt.

Most úgy őszintén recko: érdekelne téged egy angelina jolie kinézetű és kisugárzású lánynál, hogy szűz, vagy 100 pasija volt?

Persze: érdekes. De mindkét esetben az az érdekesebb, hogy miért történt ez?

Lehet azért szűz 23 (vagy akárhány) évesen, mert tényleg keresi azt a valakit.

Lehet azért volt 100 pasija, mert 16-25 éves korában a szabad szerelmet kultiválta.
Most 30 évesen, pedig volt 1 komoly szerelme, de elköltöztek, és most keresi az igazit!

Te is a legjobbat gondolnád nem?

Nem?

Ha nem, akkor valószínű MAGADRÓL SEM GONDOLSZ JÓKAT, és ezt vetíted ki rá, illetve saját magadra.

És akkor visszakanyarodunk a fórumon most aktuális témához: Önmagunk szeretetéhez!

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2011. Január 05. Szerda, 20:49:34 #16
recko

Jimmi!

Mint írtam, nem nekem kell, hanem Kezdőnek! Smiley Csak ő nem tud gép közelben lenni, és megkért, segítsek neki! Smiley

Nem elérhető  
Read 2011. Január 05. Szerda, 20:55:15 #17
Jimmi

recko: akkor neki szól! Smiley

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2011. Január 05. Szerda, 22:07:11 #18
recko

Amúgy egyébként köszi! Cheesy

Nem elérhető  
Read 2013. Augusztus 26. Hétfő, 19:37:52 #19
Vortex

Tényleg nem számít ez annyira. Nekem sem volt.. ha nem kérdik, nem mondom el, de ha kérdik elmondom öszinten s nem magyarázkodok, hogy " igen, mert mindig átbasztak" az lenne a legDLV-b szerintem. De ismerek pl. egy 20 éves lányt, nagyon nagyon jól néz ki s még szûz, tartsa magát az igazinak.

If you're going through hell, keep going.
Nem elérhető  
Read 2015. Január 14. Szerda, 18:55:27 #20
Drax

Én nem mondanám el semmiképpen, hiszen ebből a csaj azt szűri le, hogy kezdők vagyunk, ami finoman fogalmazva sem előnyös számunkra (volt már belőle gondom, hogy ezt leszűrték). A vicces példáitok jók, ezeket érdemes az elején alkalmazni, illetve én vegyíteném azzal , hogy még nem tartunk ott, hogy ilyenekről beszéljünk Smiley Persze mindezt határozottan, és nyugodtan. Ha már komolyra kezd fordulni, akkor persze bevallanám. Lényeg, hogy ne hazudjak, és ne csökkentsem a vonzalmát. Egyébként a legjobb az lenne, ha ilyenkor át tudnám keretezni valahogy a dolgot, de ez még annyira nem megy Sad
Nem elérhető  
Read 2016. Szeptember 14. Szerda, 13:37:23 #21
Corleone

Sok esetben lehet használni a titokzatosságot is, mint vonzalmi kapcsolót. 

A lánynak éreznie kell rajtad, hogy értessz a nőkhöz, tudsz bánni velük, sok nő vesz körül.  ezt kell sugároznod  great

És ha esteleg az ismerkedés elején rákérdez, akkor mondhatod egy selytelmes mosollyal, hogy titok.  Wink

Ez egyben kiváncsiságot is generál a lányban.

Később persze elmondhatod őszintén is, ha passzol a egyéniségedhez .

victory

Nem elérhető  
Oldalak: [1]   Fel
Ugrás:  

Copyright: Puafesztivál 2009-2019 / - / Csajozás, személyiségfejlesztés, életstílus már 11ik éve

Preexpertek vagy felfele Fórumrész: csak tagok láthatják
Nem találhatóak hozzászólások.

Új Tagok, Kezdő Kérdések, Aktuális Információk
topic Lány meghívott italra, mit gondoltok erről? Fojtatas masodik resz
[KEZDŐ CSAJOZÓS ÉS ISMERKEDÉSI KÉRDÉSEK ITT!]
szex
Tegnap - 20:14:35
topic Csajozási Fórum észrevétel - Van javaslatod?
[INTELLIGENS ISMERKEDÉSI FÓRUM - ÉSZREVÉTELEK - SZÓTÁR]
Jimmi
2019. Június 14. Péntek, 18:26:34
topic Lány meghívott italra, mit gondoltok erről?
Sabre
2019. Június 03. Hétfő, 00:29:59
topic Ki milyen technikat,hasznal hogy nemenjen el hamar ismeretlen lanyoknal sex köz
J.D.
2019. Május 28. Kedd, 15:49:06
topic Csajozási alapfogalmak minilistája, hogy a fórumot is megértsd! Csajozz!
[LEGELSŐ LÉPÉSEK A CSAJOZÁSI FÓRUMON ]
szex
2019. Május 27. Hétfő, 20:17:41
topic Mystery ****túl hasonlóak vagyunk semaja***?
Sabre
2019. Május 14. Kedd, 21:18:41
topic tudtok valami könyvet ami a nökel valo beszelgetesrol szol,es hogy mirol hogya?
Jimmi
2019. Május 14. Kedd, 15:27:35
topic David DeAngelo - Double Your Dating
Niceguy
2019. Május 12. Vasárnap, 09:30:20
topic ha azt mondja a lany nebaszal fel
szex
2019. Május 10. Péntek, 22:46:45
topic David DeAngelo -erdekes azt mondja nyisak minden ajtot
Sabre
2019. Május 01. Szerda, 23:46:26

Facebook Like! Smiley

* Üdv Újra itt!

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

* Szavazz!
  • Te kint voltál a körúton a 2016-os Magyarország - Portugália EB meccs után?
  • Pont Igen, de még nem volt számottevő PUA tudásom
  • 3 (13%)
  • -
  • Pont Igen, és erős PUA tudásom volt már akkor is
  • 1 (4%)
  • -
  • Pont Igen, tudásom is van, de épp kapcsolatban voltam
  • 2 (9%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott, de van tudásom
  • 9 (40%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és igen
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és nem
  • 1 (4%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott és nincs tudásom
  • 6 (27%)
  • -
  • Összes szavazó: 22
  • Témakör megtekintése

* Új Tagjaink Üdvözlése
Nem találhatóak hozzászólások.

* Legfrissebb OFF Stuff
Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic írta szex
[Tegnap - 18:42:44]

Mit hallgatsz most éppen? - Napi Zene írta Sabre
[2019. Május 31. Péntek, 01:21:01]

A tudósok elkezdték megfigyelni azokat a dolgokat, amiket mi már rég tudunk. írta Sabre
[2019. Május 14. Kedd, 21:13:37]

Már 1978-ban elindult a PUA tanulmányozása? "Lefeküdnél velem?" írta Sabre
[2019. Március 29. Péntek, 01:31:37]

Calendar
június 2019
vas hét kedd sze csüt pén szo
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 [18] 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

* Havi top hsz.ó
Sabre Sabre
20 üzenet
szex
15 üzenet
Question!
5 üzenet
Jimmi Jimmi
3 üzenet
WildStyle WildStyle
3 üzenet
Robi95 Robi95
2 üzenet
metal
2 üzenet
J.D. J.D.
1 üzenet
Kolalex Kolalex
1 üzenet

* Nézd meg mire szavazol!
  • Melyik az a havi minimális jövedelemkategória, amivel jelenlegi helyzetedben már elégedett lennél? (nettó)
  • Pont havi 100 - 200 ezer Ft
  • 32 (20%)
  • -
  • Pont havi 200 - 300 ezer Ft
  • 35 (22%)
  • -
  • Pont havi 300 - 500 ezer Ft
  • 34 (22%)
  • -
  • Pont havi 500 ezer - 1 millió Ft
  • 22 (14%)
  • -
  • Pont havi 1 - 2 millió Ft
  • 13 (8%)
  • -
  • Pont havi 2 millió fölött
  • 12 (7%)
  • -
  • Pont nem érdekelnek az anyagiak
  • 5 (3%)
  • -
  • Összes szavazó: 151
  • Témakör megtekintése

* FórumTagsági szintek
Elite - Legjobb, legtapasztaltabb fórumtagjaink
Pua Expert - 90%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad
Pua PreExpert - 70-80%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad, majdnem Expert.
Elegant - 200 hsz. felett, legtöbb jogot élvezi
Special - 100 hsz. felett
Power - 25 hsz felett
Részletesen katt!

Theme Update by Runic Warrior Originally created by m3talc0re
Az oldal 0.621 másodperc alatt készült el 53 lekéréssel. (Pretty URLs adds 0.342s, 26q)

Google visited last this page Ma - 10:28:26