Szeretlek? Ki kell mondani?
Az Intelligens Csajozási Pua Fórum

Bővített keresés
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
2020. Május 26. Kedd, 13:54:05
Hírek: Kontakt telefon: +36/20-516-4576
Regisztrálási probléma, megosztani való: akkor kérlek írj az info@puafestival.com címre. Ha új topikot, témát nyitnál a fórumon: Kérdésed van, vagy segítséget kérsz, akkor ezt a topikot (katt!) mindenképp olvasd végig!

FULL Tréningre jönnél: Legközelebbi szabad "Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréningre": Jelentkezz most! Katt!
Jimmivel itt tudod biztosan felvenni a kapcsolatot:jimmi@puafestival.com.
collapse
Üdvözlünk a PUA fórumon, Intelligens Csajozási Fórum!
Miért érdemes regisztrálni az Intelligens Csajozás Fórumra? 035
Avagy Amit Látogatóként, Vendégként nem láthatsz!

- ISMERKEDŐS, MOTIVÁCIÓS VIDEÓK!
- HALADÓBB FELSZEDÉSI PROBLÉMÁK KITÁRGYALÁSA
- ONLINE (IWIW, FACEBOOK, MSN) CSAJOZÁS, ISMERKEDÉS
- AZONNAL LETÖLTHETŐ ISMERKEDÉSI, ÖNFEJLESZTŐ KÖNYVEK, ANYAGOK, DVD-k!
- HITEK, TÉVHITEK AZ ISMERKEDÉSBEN, CSAJOZÁSBAN
- DOMINÁNS ALFA FÉRFI
- CSAJOZÓSTÁRS és WINGPARTNERKERESŐ FÓRUMRÉSZ
...
És Még legalább 10 IZGALMAS Fórumrész!
Szeretnéd, hogy meggyőzzünk? Katt!Csajozás Kezdőknek és Haladóknak!

Szavazás: Érdemes egy kapcsolatban azt mondani a lánynak, hogy "szeretlek"?
Poll Results Érdemes egy kapcsolatban azt mondani a lánynak, hogy "szeretlek"?
IGEN
NEM
Ez ennél BONYOLULTABB, leírom
NEM TUDOM, nincs e téren tapasztalatom
Oldalak: [1]   Le
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában Téma Eszközök  
Read 2011. December 01. Csütörtök, 23:10:24 #0
king

Szeretlek? Ki kell mondani?

Szeretlek?
Nem elérhető  
Read 2011. December 02. Péntek, 10:46:14 #1
Alexander

Re:Szeretlek? Ki kell mondani?

Függ a lány személyiségétől. Van olyan akinek a szavak jelentenek többet és van akinél a tettek. Neked kell tudnod mivel értél el sikert eddig a lánynál. Ha eddig titokzatos voltál és keveset árultál el magadból, bőven elé ha "úgy" nézel a szemébe + szorosan átöleled de nem mondasz semmi konkrétat.

Ez egy példa. Nincs egyértelmű technika rá. Folytasd amit eddig jól csináltál és adj magadból néha többet.
Nem elérhető  
Read 2011. December 04. Vasárnap, 09:35:59 #2
PiszkosFred

Szerintem a kapcsolat elején semmiképp sem ajánlott "romantikus" módon mondani, hogy szeretleg. Viszont valamilyen apróság miatt, ami nem tetszik, de nem is zavar tulajdonképpen, lehet azt mondani viccesen, hogy nem ez az, amiért szeretlek. Tehát mondtam is és nem is.

Tulajdonképpen nem is nagy szégyen, ha megtudják rólam, hogy hetero vagyok.
Nem elérhető  
Read 2011. December 04. Vasárnap, 13:34:00 #3
Azazell

Érdemes-e? Ez természetesen helyzet függő.

Egy friss kapcsolatnál semmiféleképpen sem. Csak gondoljunk bele egy ilyen könnyelmű kijelentés teljesen romba döntheti a rólad kialakított képet, megrémisztheti az adott hölgyet - még akkor is ha nem gondoltad komolyan.

De ahogy halad előre a kapcsolat akkor már 'nem érdemes' ezt mondani, hanem mondani kell! Természetesen csak akkor ha úgy is érzed, de minek lennél együtt ennyi ideig egy nővel ha nem érzel iránta semmit? Persze nincs rosszabb a viszonzatlan szerelemnél/szeretetnél, de mire idáig eljutsz úgy is látni fogod a jeleket.

Ettől függetlenül csak egy szóról van szó, de a kijelentése nagy hatással lehet a másik személyre, a kapcsolatra. Szerény véleményem szerint csak akkor használjuk ezt a szót ha már olyan állapotban van a kapcsolat. Ez persze egyén függő, kik mikor jutnak el erre a szintre. Lehet pár hónap, de akár egy pár év is - minden kapcsolat más.

Még valamit meg szeretnék említeni a szóval kapcsolatban. Ne használjuk sűrűn. Hogy miért? Mert akkor teljesen elveszti jelentőségét.

Egy nő nem fogja leszűrni 100%ig biztosan -az alapján ahogy bánsz vele- , hogy tényleg szereted. Ha nem mondod soha nem lesz benne biztos, igenis kell neki a megerősítés!
A fordítottja is igaz. Hiába mondod el ezerszer, hogy szereted, ha teljesen mást mutatsz, a nők nem hülyék!

Ezek a saját gondolataim, tapasztalataim. Mindannyiunknak érdemes elgondolkodnunk a témán, mert egy férfiembernek soha nem egyszerű ezt a "mágikus" szót kimondani! Smiley

Nem elérhető  
Read 2011. December 08. Csütörtök, 18:19:55 #4
Jozsi34

Szerintem ez már egy tartós kapcsolat építés része. Ha meg akarod dugni, mondd azt, hogy Meg akarlak dugni!!! Grin-Vigyorog (persze ált. megfelelő időben). Ha meg jó ideje együtt vagytok és tényleg szereted, akkor meg mondd meg neki (egyébként ezt a kérdést többnyire csak a hülye amerikai filmekben teszik fel).
Nem elérhető  
Read 2012. Szeptember 07. Péntek, 12:06:48 #5
boxer

Elcsépelt hiteltelen szó már mindenki agyonrágta... ehelyett fejezd ki másképp, mondd másképpen  például:
"Tudod... nem voltam még ilyen szoros kapcsolatban egy lánnyal sem ezelőtt és örülök hogy te vagy az"
Kreatívan kell már megoldani egy szóval nem lehet elintézni... egy idő után elavulnak a dolgok... új módszereket kell találni.
ha már kifejezel valamit ami őszinte akkor igazán rá lehet szánni pár percet és átgondolni hogy melyik oldalról akarod megközelíteni és kifejezni az érzést. ennyi Smiley

Steve Mcqueen : "Abban a pillanatban jó ötletnek tűnt..."
Nem elérhető  
Read 2012. Szeptember 07. Péntek, 23:00:53 #6
Csizmásmacs

Én kimondom. Még a legagresszívebb shittesztelés mellett is Smiley
Nem kell túlmisztifikálni, nem kell elbagatellizálni. Az, hogy valakit szeretek, pontosan azt jelenti, hogy szeretem. (És ha most valaki elkezd kötözködni azon, hogy de mit is jelent pontosan, akkor az kérem majd akkor írjon, amikor ő pontosan és mindenre kiterjedően körülírta.)
És szerintem szükséges, de nem elégséges éreztetni. Mondani kell, hogy halljam, hogy absztrakt szinten is rögzítsem.

Három pillangó vagyok álmomban. Az egyik Csuang-Ce, a másik Te vagy, a harmadik a földkerekség összes többi embere.
Nem elérhető  
Read 2012. Szeptember 08. Szombat, 02:48:30 #7
king

Én kimondom.

az oké ha a lány mondja, a kérdés, hogy egy srácnak ki kell-e mondani.

Én hajlok arra, hogy egy srác csak hónapok után mondjon ilyet, egyrészt azért mert ha valódi szerelemről van szó, akkor hónapok után derül ki, hogy mennyire tartós és valós a kötődés, viszont ennyi idő után ki is KELL mondani, különben miért vagytok még együtt. Kivéve persze, ha nem ez tartja össze a kapcsolatot.
Nem elérhető  
Read 2012. Szeptember 08. Szombat, 07:48:55 #8
boxer

Aki úgymond "kevésbé" szereti annyira a másikat mint a párja, az irányítja a kapcsolatot. Ha előbb mondod ki mint ő akkor meg kvázi oda a kontroll. Egy bizonyos eltelt idő meg kialakult kapocs után nincs ekkora ereje már, de azért utána  mondjuk, az elején még  a "tudom Smiley" és egyéb nyugtázásokkal lehet kezelni ha a csaj mondja.

Steve Mcqueen : "Abban a pillanatban jó ötletnek tűnt..."
Nem elérhető  
Read 2012. Szeptember 08. Szombat, 08:41:06 #9
Csizmásmacs

Állj, állj, állj.
1. A szeretet nem egyenlő a szerelemmel. Utóbbi valóban nagy, lila, ködös, túlpörgetett érzés és szó, amivel nem hajigálózunk csak úgy.
2. Ez a kontroll-fóbia szerintem ezen a szinten már nem hasznos.
3. Ha a srác, akivel járok, nem meri kimondani, hogy szeret, akkor mégis miért meri azt mondani, hogy velem jár? Illogikus. Ha már lekötöm magam mellé és ő magát mellém (mert azért bizonyos szinten ez történik) akkor meg... akkor meg előfordulhat, hogy nem szeret? S akkor meg miért is nem lehet kimondani? Mert jól esik hallani és mondani?

... Szóval, ez szerintem valami természetes dolog kell hogy legyen. Semmi lila köd, semmi steampunkos gőz, csak közölni. "Hé, tudtad, hogy szeretlek?" (széles vigyorral.) Nincs az a hárpia, aki ilyenkor kicsavarná a kezedből a kontrollt.

Három pillangó vagyok álmomban. Az egyik Csuang-Ce, a másik Te vagy, a harmadik a földkerekség összes többi embere.
Nem elérhető  
Read 2012. Szeptember 08. Szombat, 14:05:44 #10
king

Ha a srác, akivel járok, nem meri kimondani, hogy szeret, akkor mégis miért meri azt mondani, hogy velem jár? Illogikus. Ha már lekötöm magam mellé és ő magát mellém (mert azért bizonyos szinten ez történik) akkor meg... akkor meg előfordulhat, hogy nem szeret?

persze, simán lehet hogy nem szeret...még. Én nem hiszek abban, hogy a "valódi" szerelem egyik pillanatról a másikra alakul ki. Az aki ezt hiszi, az látja a szerelmet lila ködnek. A szerelem a kapcsolat folyamán alakul ki, ha már jó ideje együtt vagytok, megismertétek és megszoktátok egymást. Addig max kedvelitek egymást, jól elvagytok, jó a szex stb. Innentől kezdve miért kéne egy fiúnak a kapcsolat elején kimondani olyasmit, amiről még nem bizonyosodhatott meg? A lány az más tészta, ők jól érzik magukat, ha már a kapcsolat elején dobálózhatnak ilyen szavakkal.
Nem elérhető  
Read 2012. Szeptember 09. Vasárnap, 22:07:03 #11
Csizmásmacs

Vagy, b, verzió: amíg nem alakul ki ez a tudat (mert ez már picit több, mint egy érzés) addig nem kötöm le magam az illető srác mellé. Igen, addig nincs szex.
A lány meg nem más tészta. Smiley

Nem elérhető  
Read 2012. Szeptember 10. Hétfő, 01:35:17 #12
king

Igen, addig nincs szex.

dehogy nincs Smiley
Nem elérhető  
Read 2014. Október 04. Szombat, 11:12:59 #13
Natale

Szerintem sem. Azt hinné az ember h ez egy megváltó szó, h ha az ember ki mondja akkor majd változik valami. Változik, csak lehet rossz irányba.
Személyiség függő. Nekem mondaná azt valaki én meg érteném, de lehet más meg megrémülne.
Nem elérhető  
Read 2014. Október 04. Szombat, 12:48:03 #14
Kezdő

Szerintem: A nőnek szerelem kell hogy legyen szex, a férfinak pedig szex kell hogy szerelmes legyen.
Előző kapcsolatomban már együtt voltunk a lánnyal egy hónapja mikor jött a kérdés:" te miért nem mondod nekem hogy szeretsz?" nyugtáztam hogy ha nem így lenne nem lennék vele, aztán később mondtam ki, váratlanul, de teljesen őszintén ahogy érzés belülről jött. Így sokkal nagyobb a hatása is, minthogy összevissza hangoztatnánk tíz percenként.Smiley
Nem elérhető  
Read 2014. Október 04. Szombat, 13:59:28 #15
Natale

Idézet
férfinak pedig szex kell hogy szerelmes legyen.
Nekem nem kellett. Szerintem ha szeretsz valakit akkor megvárod.
Nem elérhető  
Read 2014. Október 04. Szombat, 19:38:59 #16
Dainn

"A nőnek szerelem kell hogy legyen szex"

Ha ez így lenne nem létezne olyan, hogy "egyéjszakás kaland"  Smiley Ahhoz hogy egy nő lefeküdjön veled nem feltétel, hogy szerelmes legyen beléd, magas vonzalom+(a csajnak)elegendő mennyiségű komfort már eljuttatja az ágyadba ha jól irányítod a dolgokat.  Smiley Persze kivételek meg extrém esetek vannak.

A témához: Az én tapasztalatom (ami mondjuk nem óriási, 4 többhónapos LTR-em volt csupán) hogy amíg bizonytalanságban tartom a lányt az érzéseimet illetően addig sokkal jobban lángol a dolog, sokkal érdeklődőbb és sokkal jobban rám van kattanva. Miután úgy 2-3 hónap múltán kimondtam mintha megnyugodtak volna, kezdtek kicsit elkényelmesedni és jött néhány teszt is. Érdekes a fordulat, az utolsó kapcsolatom óta nem is fejezem ki szóban hogy hányadán is állnak. Smiley

"He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster. And when you gaze long into an abyss, the abyss also gazes into you."
Nem elérhető  
Read 2014. Október 08. Szerda, 18:04:41 #17
Jimmi

Ehhez még nem szóltam hozzá!

Simán ki lehet mondani. Helyzetfüggő, lányfüggő. Mennyire vagy needy? Ha needy vagy, és a lány még needybb, még jól is elsülhet. Hiszen a lányt emeled fel ezzel. Ha egyikőtök sem needy, akkor is.

Ha viszont csak egyikőtök needy, és elvakult, akkor romhalmaz lehet az egész!

Még 3 éve azt mondtam, hogy majd akkor kell kimondani, ha összeházasodtok. Ma már ilyet nem írok.

"Nők megismerése és ünneplése - ez a kulcs!"

"be social!"

FérfiKommunikációs Cégem és Oldalam, katt!

Privát képzés és coach, érj el maximális sikert, minél gyorsabban! Most!

Küldhetsz sms-t is, ha valami sürgős: +36/20-516-4576
Nem elérhető  
Read 2015. Szeptember 27. Vasárnap, 15:21:19 #18
phenom

Csak kell mondani ,hogy mi van .
Nem elérhető  
Oldalak: [1]   Fel
Ugrás:  

Copyright: Puafesztivál 2009-2020 / - / Csajozás, személyiségfejlesztés, életstílus már 13ik éve

Preexpertek vagy felfele Fórumrész: csak tagok láthatják
Nem találhatóak hozzászólások.

Facebook Like! Smiley

* Üdv Újra itt!

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

* Szavazz!
  • Mennyi pénzt keresel havonta? (Ft, nettó)
  • Pont eltartanak, nincs saját jövedelmem
  • 1 (2%)
  • -
  • Pont 99 ezer Ft (minimálbér) alatt
  • 1 (2%)
  • -
  • Pont 99-130 ezer Ft
  • 2 (5%)
  • -
  • Pont 131-200 ezer Ft
  • 7 (17%)
  • -
  • Pont 201-300 ezer Ft
  • 11 (27%)
  • -
  • Pont 301-500 ezer Ft
  • 11 (27%)
  • -
  • Pont 501 ezer -1 millió Ft
  • 6 (15%)
  • -
  • Pont 1 millió Ft felett
  • 1 (2%)
  • -
  • Pont a megtakarításaimból élek
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont külföldön dolgozom, külön válaszolok
  • 0 (0%)
  • -
  • Összes szavazó: 40
  • Témakör megtekintése

* Új Tagjaink Üdvözlése
Nem találhatóak hozzászólások.

* Legfrissebb OFF Stuff
Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic írta Sabre
[2020. Május 14. Csütörtök, 23:13:06]

Mit hallgatsz most éppen? - Napi Zene írta Sabre
[2020. Április 28. Kedd, 12:24:49]

Calendar
május 2020
vas hét kedd sze csüt pén szo
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 [26] 27 28 29 30
31

* Havi top hsz.ó
Jimmi Jimmi
6 üzenet
Sabre Sabre
6 üzenet
rboy81
1 üzenet
gabesz939
1 üzenet
Fenrir Fenrir
1 üzenet
Tapirusz Tapirusz
1 üzenet
SWEETBOY
1 üzenet

* Nézd meg mire szavazol!
  • Melyik van előbb?
  • Pont Önbizalom.
  • 65 (69%)
  • -
  • Pont Siker.
  • 25 (26%)
  • -
  • Pont Mást gondolok, írok a topikba
  • 3 (3%)
  • -
  • Összes szavazó: 93
  • Témakör megtekintése

* FórumTagsági szintek
Elite - Legjobb, legtapasztaltabb fórumtagjaink
Pua Expert - 90%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad
Pua PreExpert - 70-80%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad, majdnem Expert.
Elegant - 200 hsz. felett, legtöbb jogot élvezi
Special - 100 hsz. felett
Power - 25 hsz felett
Részletesen katt!

Theme Update by Runic Warrior Originally created by m3talc0re
Az oldal 23.879 másodperc alatt készült el 54 lekéréssel. (Pretty URLs adds 4.302s, 27q)

Google visited last this page Ma - 13:50:41