Életed pillérei, amitől könnyebb a csajozás is
Az Intelligens Csajozási Pua Fórum

Bővített keresés
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
2018. December 12. Szerda, 09:01:07
Hírek: Kontakt telefon: +36/20-516-4576
Regisztrálási probléma, megosztani való: akkor kérlek írj az info@puafestival.com címre. Ha új topikot, témát nyitnál a fórumon: Kérdésed van, vagy segítséget kérsz, akkor ezt a topikot (katt!) mindenképp olvasd végig!

FULL Tréningre jönnél: Legközelebbi szabad "Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréningre": Jelentkezz most! Katt!
Jimmivel itt tudod biztosan felvenni a kapcsolatot:jimmi@puafestival.com.
collapse
Üdvözlünk a PUA fórumon, Intelligens Csajozási Fórum!
Miért érdemes regisztrálni az Intelligens Csajozás Fórumra? 035
Avagy Amit Látogatóként, Vendégként nem láthatsz!

- ISMERKEDŐS, MOTIVÁCIÓS VIDEÓK!
- HALADÓBB FELSZEDÉSI PROBLÉMÁK KITÁRGYALÁSA
- ONLINE (IWIW, FACEBOOK, MSN) CSAJOZÁS, ISMERKEDÉS
- AZONNAL LETÖLTHETŐ ISMERKEDÉSI, ÖNFEJLESZTŐ KÖNYVEK, ANYAGOK, DVD-k!
- HITEK, TÉVHITEK AZ ISMERKEDÉSBEN, CSAJOZÁSBAN
- DOMINÁNS ALFA FÉRFI
- CSAJOZÓSTÁRS és WINGPARTNERKERESŐ FÓRUMRÉSZ
...
És Még legalább 10 IZGALMAS Fórumrész!
Szeretnéd, hogy meggyőzzünk? Katt!Csajozás Kezdőknek és Haladóknak!

Oldalak: 1 [2]   Le
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában Téma Eszközök  
Read 2013. Szeptember 08. Vasárnap, 21:31:48 #50
Matthew

Re:Életed pillérei, amitől könnyebb a csajozás is

Erre a részre sajnos azt kell mondjam, hogy nem igaz. Utóbbi években, a PUA előtt is, elég sok energiát öltem ezeknek a tulajdonságoknak a lehető legmagasabb szintre való felemelésére, úgyhogy úgy érzem nem a levegőbe beszélek. Egy átlag 22 éveshez képest bőven magasabb színvonalat sikerült elérnem.

Erre a részre, hogy "Ha megalapozod életed, és pilléreid, akkor a nők automatán fognak jönni!" elsőkézből mondhatom, hogy sajnos nem igaz. Parasztvakítás, marketingszöveg. Automatán max. akkor fognak jönni, ha híres leszel, országosan, és a TV-ben mutogatnak. Ezeket a tulajdonságokat egy totál átlag szintnél magasabbra különösebben nem éri meg felemelni, maximum akkor ha kicsit sznob vagy, mint én és van egy fétised erre az egészre. Cheesy

Az átlag szinten annyit értek, hogy ne gondolják rólad a lányok ránézésre, hogy "ez egy gyökér, akinek nincs élete". Ha nem gondolják ezt rólad, ezt a fejezetet ki is pipálhatod a fejlődésedben.

Valójában arra jó ez az egész, hogy megszilárdítja a belső játékod minden téren, a csajozást illetően is. A lényeg, hogy az elutasítás, a kudarc nem fog megérinteni, mert tudod magadról, hogy vagy valaki.

De ezek a tulajdonságok nem indukálnak, és nem növelnek vonzalmat, a "szikra", a "kémia" nem ettől lesz sajnos. Tök mindegy ha sok ismerősöd van, ha "el tudsz intézni dolgokat", ha van befolyásod, ha elegánsan jársz, ha van pénzed, hobbid, jól nézel ki, egyszóval van ÉLETED....vonzalom ettől nem lesz. Ez max. a számító lányokat izgatja fel.

Én azt hittem ezek kellenek, ezért kezdtem el sok energiát beleölni. Más területen sokat segít, ha magas szinten vannak életed pillérjei, de a csajozáson nem dobnak többet, ha megvan az a bizonyos átlag színvonal.

Sőt lesznek helyzetek, mikor visszaüt az egész. Mikor úgymond átnéznek, "leszarnak" a lányok, vagy már zsigerből úgy állnak hozzád, hogy te biztos egy öntelt, nagyképű májer vagy, aki nagyra van magával, aki bepróbálkozik és szórakozik az összes csajjal. "Hát velem aztán biztosan nem fog!" - gondolja a lány. És akkor még ki se nyitottad a szádat.  Lips Sealed Grin-Vigyorog Ezután meg aztán tolhatsz akármilyen PUA mágiát.

Szóval annyi a lényeg, hogy az átlag szint felett nem segít semmit, ezért nem éri meg utána különösebben energiát fektetni bele, "automatán" meg aztán garantált, hogy nem fognak jönni a csajok. Csak azért írtam, mert sokat van emlegetve a fórumon, hogy "életed pillérjei, hogy vannak? Meg van minden?" Átlag szintre kell csak gondolni, ha az megvan, fókuszálj másra.
Nem elérhető  
Read 2013. Szeptember 09. Hétfő, 11:10:14 #51
Frézia

Idézet
"Az élettervek és célok különleges hatalmat képviselnek a lelki életben. Akinek van jövőképe, az tudja, hogy életének hajóját merre szeretné kormányozni. Ismerjük Seneca mondását, miszerint aki nem tudja, melyik kikötőbe tart, annak semmilyen szél sem kedvez. Pedig „navigare necesse est", azaz hajózni muszáj, mondták egykor a görögök.

A cél elérése hitet, mindennap megújuló reményt és a cél mellett való elköteleződést kíván, ez pedig erőbedobásra, erőfeszítésre inspirálja az embert."
Nem elérhető  
Read 2013. Szeptember 09. Hétfő, 16:29:37 #52
Jimmi

Erre a részre sajnos azt kell mondjam, hogy nem igaz. Utóbbi években, a PUA előtt is, elég sok energiát öltem ezeknek a tulajdonságoknak a lehető legmagasabb szintre való felemelésére, úgyhogy úgy érzem nem a levegőbe beszélek. Egy átlag 22 éveshez képest bőven magasabb színvonalat sikerült elérnem.

Erre a részre, hogy "Ha megalapozod életed, és pilléreid, akkor a nők automatán fognak jönni!" elsőkézből mondhatom, hogy sajnos nem igaz. Parasztvakítás, marketingszöveg. Automatán max. akkor fognak jönni, ha híres leszel, országosan, és a TV-ben mutogatnak.

OMG

1. Nem tudom miért kell belekötni egy olyan szövegbe, amiből kiragadsz egy fél mondatot. Smiley

Ezt írtam: "akkor a nők automatán fognak jönni! De minimum könnyebb lesz a csajozás, és
egy barátnő megszerzése!"

Tehát semmivel nem cáfolod azt, amit írtam.

Az parasztvakítás, amit te most írsz, és némi tapasztalat birtokában elkezdesz írni valamit, hogy na most akkor "én már többet tudok ..."

2. Van egy előadás, ami DVD-n is megjelent, ahol ezt a részt sokkal jobban kifejtem.

3.  Szóval... Tongue

Idézet
Ezeket a tulajdonságokat egy totál átlag szintnél magasabbra különösebben nem éri meg felemelni, maximum akkor ha kicsit sznob vagy, mint én és van egy fétised erre az egészre. Cheesy

Már eleve egy tévedésben vagy: nem tulajdonságokról írtam, hanem pillérekről, bástyákról. Le lehet egyszerűsíteni tulajdonságokra, de nem érdemes.

Idézet
Az átlag szinten annyit értek, hogy ne gondolják rólad a lányok ránézésre, hogy "ez egy gyökér, akinek nincs élete". Ha nem gondolják ezt rólad, ezt a fejezetet ki is pipálhatod a fejlődésedben.

Ha ezeket átlag szintre építed, akkor átlag életed lesz. Lesz nőd (vagyis inkább lehet), kevesebb frusztráltságot érzel, de átlagos életet fogsz élni.

Idézet
Valójában arra jó ez az egész, hogy megszilárdítja a belső játékod minden téren, a csajozást illetően is. A lényeg, hogy az elutasítás, a kudarc nem fog megérinteni, mert tudod magadról, hogy vagy valaki.

Nahát: és én mást írtam?

Ugyanezt...

Idézet
De ezek a tulajdonságok nem indukálnak, és nem növelnek vonzalmat, a "szikra", a "kémia" nem ettől lesz sajnos.

És ilyet hol írtam?

Egyébként indukálnak vonzalmat, csak nem elsősorban biológiait. Többféle vonzalom van. Tudtad?

Idézet
Tök mindegy ha sok ismerősöd van, ha "el tudsz intézni dolgokat", ha van befolyásod, ha elegánsan jársz, ha van pénzed, hobbid, jól nézel ki, egyszóval van ÉLETED....vonzalom ettől nem lesz. Ez max. a számító lányokat izgatja fel.

Fogalmad sincs az egészről: a számító lányokat más izgatja fel elsősorban.

Mellesleg nem 2-3 pillér számít, hanem mind a 10. Nem 2-3, amit felsorolsz, hanem 10. Abból elég 7-8-at erősnek építeni, hogy megtartsa az egészet. Ha csak pénzed van, és hobbid van, jól nézel ki, az valóban csak 2-3 pillér, és így valóban gáz az egész.

Idézet
Én azt hittem ezek kellenek, ezért kezdtem el sok energiát beleölni. Más területen sokat segít, ha magas szinten vannak életed pillérjei, de a csajozáson nem dobnak többet, ha megvan az a bizonyos átlag színvonal.

Nem érted még az egészet.

Nem a csajozásról szól ez az egész. Hanem hogy építsd az életed.

Egy csajtól nem lesz jobb életed, a jobb életedtől viszont sokkal nagyobb esélyed lesz egy jó csajra.

Idézet
Sőt lesznek helyzetek, mikor visszaüt az egész. Mikor úgymond átnéznek, "leszarnak" a lányok, vagy már zsigerből úgy állnak hozzád, hogy te biztos egy öntelt, nagyképű májer vagy, aki nagyra van magával, aki bepróbálkozik és szórakozik az összes csajjal. "Hát velem aztán biztosan nem fog!" - gondolja a lány. És akkor még ki se nyitottad a szádat.  Lips Sealed Grin-Vigyorog Ezután meg aztán tolhatsz akármilyen PUA mágiát.

Akkor a harmadik pilléred közel sem olyan jó, ha "leszarnak"...

Idézet
Szóval annyi a lényeg, hogy az átlag szint felett nem segít semmit, ezért nem éri meg utána különösebben energiát fektetni bele, "automatán" meg aztán garantált, hogy nem fognak jönni a csajok. Csak azért írtam, mert sokat van emlegetve a fórumon, hogy "életed pillérjei, hogy vannak? Meg van minden?" Átlag szintre kell csak gondolni, ha az megvan, fókuszálj másra.

Miről írtam mást?

Szerinted kik vannak többen a fórumon? AFC alattiak, vagy felettiek. Azért is írtam ezt elsőnek.

Igen: lehet neked ez a cikk nem sokat segített, és hátráltatott. Ezt le is írtam többször a fórumon:

1. Ez a fórum a férfiak 10%-nak káros lehet. Felesleges leterhelniük magukat az itteni infókkal.

2. A fennmaradó 90%-ból is legalább 10% elég csak pár sticking pointot kilőni, és már tör előre.

Így valószínű valamelyik 2 kategóriában vagy.

"Nők megismerése és ünneplése - ez a kulcs!"

"be social!"

FérfiKommunikációs Cégem és Oldalam, katt!

Privát képzés és coach, érj el maximális sikert, minél gyorsabban! Most!

Küldhetsz sms-t is, ha valami sürgős: +36/20-516-4576
Nem elérhető  
Read 2013. Szeptember 09. Hétfő, 18:48:55 #53
Matthew

Tékitízi, annyi a lényeg, hogy mit értesz azon, hogy automatán jönnek a lányok.

Ha azt érted rajta, hogy simán meg mered és tudod szólítani őket, hogy jól reagálnak rád, hogy sok IOI-t kapsz akármilyen közösségi helyen, hogy felfigyelnek rád a többiek és körülvesz egy általános tisztelet, hogyha elutasítanak azt is kedvesen teszik nem pedig a francba küldenek, illetve kapsz néhány shitet, mert a lányok ugye tesztelik, hogy valójában az vagy-e akinek mutatod magad, stb.....akkor tényleg igaz az írás. Nálam valami ehhez hasonló volt PUA előtt is, de azért voltak hiányosságok, PUA után meg ez lett, lehet, hogy máshoz mérten már ez is nagy eredmény. Ha ez már egy magas szint, egy nagyon jó alap ahhoz, hogy könnyebb legyen a csajozás, ha ez az az állapot, amire azt mondják, hogy jó helyzetből indulhatsz a csajoknál....nos akkor mindenképp azt tanácsolom mindenkinek, hogy fejlessze az itt felsorolt pilléreket.

Én azt értettem alatta, hogy elmész akárhova, szórakozóhely vagy az utca, tök mindegy, random nyitogatni fognak a lányok, elég gyakran, esetleg direktben, közben olyan IOI-kat, SOI-kat szórva, hogy egy retardált is észreveszi. Na ilyen nálam nincs (vagy csak nem értem még el azt a szintet Grin-Vigyorog), akkor viszont nem értem, hogy akkor mi kell a lányoknak ehhez a "szinthez"? Nem szaladgálnak az utcán olyan gyakran David Beckhamek, Brad Pittek, meg Robert Downey Jr.-ok.
Nem elérhető  
Read 2013. Szeptember 09. Hétfő, 21:17:14 #54
Jimmi

Tékitízi, annyi a lényeg, hogy mit értesz azon, hogy automatán jönnek a lányok.

Mi az a Tékitizi?

Azt, hogy ha eddig senki nem írt rád, nem hívott fel, akkor rád fognak írni,hívni hetente akár többször.

De ne ezen rugózz: a lényeg azon van, ahogy írtam is, hogy könnyebb lesz a csajozás ha az életed pilléreit építed.

Idézet
Ha azt érted rajta, hogy simán meg mered és tudod szólítani őket, hogy jól reagálnak rád, hogy sok IOI-t kapsz akármilyen közösségi helyen, hogy felfigyelnek rád a többiek és körülvesz egy általános tisztelet, hogyha elutasítanak azt is kedvesen teszik nem pedig a francba küldenek, illetve kapsz néhány shitet, mert a lányok ugye tesztelik, hogy valójában az vagy-e akinek mutatod magad, stb.....akkor tényleg igaz az írás.

Smiley

Szerinted?

Idézet
Nálam valami ehhez hasonló volt PUA előtt is, de azért voltak hiányosságok, PUA után meg ez lett, lehet, hogy máshoz mérten már ez is nagy eredmény. Ha ez már egy magas szint, egy nagyon jó alap ahhoz, hogy könnyebb legyen a csajozás, ha ez az az állapot, amire azt mondják, hogy jó helyzetből indulhatsz a csajoknál....nos akkor mindenképp azt tanácsolom mindenkinek, hogy fejlessze az itt felsorolt pilléreket.

Mint írtam van egy jelentékeny réteg, akiknek csak árthat ez a fajta személyiségfejlesztés.

Idézet
Én azt értettem alatta, hogy elmész akárhova, szórakozóhely vagy az utca, tök mindegy, random nyitogatni fognak a lányok, elég gyakran, esetleg direktben, közben olyan IOI-kat, SOI-kat szórva, hogy egy retardált is észreveszi.

Ilyen soha senkivel nem fog történni, hacsak épp nem nyerte meg az aktuális valóságshow, vagy ő egy híres ember. Akár egy adott körben híres ember. Pl. salsakörökben elfogadott profi salsatanár. A körön kivül viszont már az előnye elveszlik. Mintahogy egy magyar celeb külföldön már "semmit nem ér."

Idézet
Na ilyen nálam nincs (vagy csak nem értem még el azt a szintet Grin-Vigyorog), akkor viszont nem értem, hogy akkor mi kell a lányoknak ehhez a "szinthez"? Nem szaladgálnak az utcán olyan gyakran David Beckhamek, Brad Pittek, meg Robert Downey Jr.-ok.

Nincs ilyen szint. Persze, ha úgy nézel ki, mint mondjuk Rock. Magas, barna extra jóképű srác vagy, akkor lemész egy szórakozóhelyre, és akkor kapsz ezernyi AI-t, jópár IOI-t, és 1-2 SOI-t. Ettől független nem biztos, hogy lesz is eredmény, szórakozóhely függvénye.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2013. Szeptember 09. Hétfő, 22:18:48 #55
Matthew

Tékitízi az a take it easy.

Ok értem, úgy látszik én éltem álomvilágban. Grin-Vigyorog
Nem elérhető  
Read 2018. Március 18. Vasárnap, 16:20:30 #56
Tomme94

Gondoltam a legfontossab cikkeket lementem magamnak Wordbe. Többször átolvasva a pilléreket azért némelyiknél sok az átfedés, illetve a Műveltségről annyit, hogy nem feltétlen kell a legdrágább oktatásra menni.
Elég ha az ember legalább egy természettudományt (Földrajz, biológia, kémia, fizika) alaposabban ismer és összeszedetten tudjon róla beszélni.
Nem elérhető  
Read 2018. Március 18. Vasárnap, 21:56:02 #57
metal

Gondoltam a legfontossab cikkeket lementem magamnak Wordbe. Többször átolvasva a pilléreket azért némelyiknél sok az átfedés, illetve a Műveltségről annyit, hogy nem feltétlen kell a legdrágább oktatásra menni.
Elég ha az ember legalább egy természettudományt (Földrajz, biológia, kémia, fizika) alaposabban ismer és összeszedetten tudjon róla beszélni.

Miért pont természettudományt?
Ha bölcsész vagy az nem tartozik a műveltséghez?

Reszkessen minden férfi, aki egy asszony kezét elnyeri és nem tudja fölkelteni annak szívében a legforróbb szenvedélyt. /Nathaniel Hawthorne - A skarlát betű/
Nem elérhető  
Read 2018. Március 19. Hétfő, 08:35:42 #58
Shancee

Természettudományos témával csajozni, vagy ezt hogy értitek?
Nem elérhető  
Read 2018. Március 19. Hétfő, 14:39:50 #59
J.D.

Miért pont természettudományt?
Ha bölcsész vagy az nem tartozik a műveltséghez?
Egyszer tuti el fog terjedni a bölcsész-ego szóhasználat.  lol_hitting
Nem elérhető  
Read 2018. Március 19. Hétfő, 16:26:08 #60
WildStyle

Innen jött a természettudomány:
2. Intelligencia, Műveltség

Érd el, hogy folyamatosan fejleszd!
Olvass olyan könyveket, amik kitágítják ismereteid, legyen
az szépirodalom, természettudomány!
A szépirodalom része meg azért hasznos, mert pl. ha verset olvasol, akkor néha nem érted elsőre, hogy vajon mire gondolt a költő. Fejleszti az absztrakt gondolkodást. Na meg megtanít felismerni pl. az iróniát meg a szarkazmust.
Költői kérdés: ha én mondjuk nem szoktam szépirodalmat olvasni, a természettudományokhoz se nagyon értek, ellenben mindent tudok a gótikus építészetről, akkor én művelt vagyok? Ezzel már csajozhatok?? Grin-Vigyorog

My style is WildStyle.

Be a voice, not an echo.

"Tanuld meg a szabályokat, mint egy profi, hogy aztán úgy szeghesd meg őket, mint egy művész."
Pablo Picasso
Nem elérhető  
Read 2018. Március 20. Kedd, 08:13:02 #61
metal

Egyszer tuti el fog terjedni a bölcsész-ego szóhasználat.  lol_hitting

Ezt én nem értem. Ez mit takar?

Reszkessen minden férfi, aki egy asszony kezét elnyeri és nem tudja fölkelteni annak szívében a legforróbb szenvedélyt. /Nathaniel Hawthorne - A skarlát betű/
Nem elérhető  
Read 2018. Március 20. Kedd, 08:15:13 #62
metal

A szépirodalom része meg azért hasznos, mert pl. ha verset olvasol, akkor néha nem érted elsőre, hogy vajon mire gondolt a költő. Fejleszti az absztrakt gondolkodást. Na meg megtanít felismerni pl. az iróniát meg a szarkazmust.
Költői kérdés: ha én mondjuk nem szoktam szépirodalmat olvasni, a természettudományokhoz se nagyon értek, ellenben mindent tudok a gótikus építészetről, akkor én művelt vagyok? Ezzel már csajozhatok?? Grin-Vigyorog

Én is erre céloztam a kérdéssel, csak lehet nem volt érthető.

Nem elérhető  
Read 2018. Március 21. Szerda, 23:30:07 #63
Jimmi

Persze nem biztos, hogy a legdrágább a legjobb is.

Viszont a kérdés az hogy vettél-e részt 10ezres, 100ezres meg 1 milliós oktatásban?! Van-e összahasonlítási alapod?

Van egy ügyvéd fickó, ki hozzám járt privát képzésre, 1 millión bőven felül költöttt nálam összesen 1.5 év alatt. Neki nem volt drága. De ő mindig ilyenekre ment, Mo-n csak 3 évig élt 20 éves kora óta. jelenleg 40 év körüli a fickó.

2 éve Angliában él, ezeket írta 2 év elteltével februárban, aki korábban nagyon béna volt a nőkhöz:
"... egyebkent buszke vagyok ra hogy a legjobb munkahelyi es ugyfelkapcsolatom szinte teljesen noiek. Teljesen szetszednek es ezerszer jobb kapcsolatokat tudok kialakitani veluk mint a ferfiakkal. Lassan el kellene mennem egy egynemu komminikacios treningre"

Illetve tegnap szintén Angliából:
"Ma sokat gondoltam rád mert egész nap egy kommunikációs tréningen voltam és hivatásos színészekkel csináltunk vagy tucatnyi gyakorlatot különönböző témákban... Sokkal nehezebb volt mint a valós életben de pont ez volt a célja: ha ezt túléled, ennél már csak jobb lehet..."

Ha valakit érdekel több infó, ezért jött annó hozzám:

Amit el szeretnék érni: Kommunikáció, magabiztosság javítása, jobb fellépés, karizmatikus kiállás.
Azt várom a tréingtől, hogy megoldás legyen:
Kapcsolatteremtési nehézségek leküzdése, vezetői készség fejlesztése

Ez változzon:
Belső/külső hozzáállás, gátlások leküzdése,  ezeket érzem hátráltató tényezőnek

Szeretném, ha a Szakmai- és magánszférában is az érdekeim jobb képviselete meglenne!

Miután végigcsinálta majdnem az összes programot nálam ezt írta sikernek:

Társas iq program férfiaknak:
Ez egy teljesen transzformativ program volt. Úgy érzem, hogy az életem minden területen kedvező változásokat indított be, es másként tekintek magamra es a kapcsolataimra is. Sosem gondoltam volna, hogy ilyenekre képes vagyok. Nagyon halas vagyok Gábornak es a trénereknek. Olyan képességeket hoztak ki belőlem, amelyek nagyon melyen el voltak temetve. Megtanultam olvasni az emberekben, jobban megérteni őket es hozzájuk igazítani az en viselkedésemet.

Ami nagyon tetszett:
A személyes odafigyelés és a teljesen személyre szabott program. Minden gyakorlatot addig vettünk, amíg szükségem volt rá. Minden téren azonnal kaptam visszajelzést.

Szerettem volna javítani a kapcsolataimat, vonzóbbá válni, asszertivve válni, magabiztosabb lenni. Tele voltam belső gátlásokkal és limitációkkal, amiktől szabadulni akartam. Úgy éreztem, nem tudom átvinni az akaratomat.

Ajánlom neked is, mivel ez a program segít kihozni magadból azt a személyt, akivé mindig is válni akartál. Legyőzi a belső limitaciokat. (Korlátozó dolgokat)

Mert nem voltam elég magabiztos, soha sem tudtam lányokat felszedni.
A tréning óta, és alatt több es melyebb emberi kapcsolatot tudok kialakítani, jobban tudok kapcsolódni az emberekhez.

Utólag szóban elmondta nekem : hogy az mindig is foglalkoztatta, hogy hogyan kell nőt felszedni. Ma már 3 gyerekes apukaként ez nem pálya, de mégis óriási érzés neki, hogy bárkivel kontaktusba kerülni és meg tud pl. nevettetni egy nőt

Szexuális energia program férfiaknak:
Ez korábban teljesen blokkolva volt bennem, és számomra teljesen új, hogy ki tudom mutatni. Nagyon élvezem minden alkalommal. Ezt egyre inkább használom többféle helyzetben. Ez mindig is ki akart törni belőlem. Nagyon köszönöm.

Nagyon tetszett a személyes figyelem, a számomra testre szabott gyakorlatok, az azonnali, teljes,őszinte visszajelzés.

Egy teljesen új módját a személyiségem kibontakoztatásának, egy régen elfojtott energia szabadon engedését.

Azért jöttem hozzád, mert frusztrált, hogy nem tudom kifejezni a szexuális energiámat, vágyaimat.

Ajánlom neked is, ha szeretnél lehetőséget biztosítani arra, hogy urald a szexuális energiádat, ás irányítsd azt.

A program után:
Harmonikusabbnak és teljesebbnek érzem magam összességében. A feleségemmel a párkapcsolatos is sokat javult tőle, de a barátaim is szokták mondani, hogy mennyivel jobbá vált a hangom, megjelenésem és energiám. Még egyszer nagyon köszönöm.

Direkt hódítás program:

A korábbi gyakorlatokra építve tovább erősítettem a korábban társas iq programon tanultakat

A tanultakat folyamatosan alkalmazni, kondícionálni kell. Ez a tréning számomra arról szólt, hogy egyszerre alkalmazzam őket, és automatikusan működjenek. Szerintem ez nagyon jól sikerült.

Az tetszett nagyon, hogy egyszerre tudom alkalmazni a tanultakat, beépíteni a mindennapos tevékenységemben.
Amiért jöttem erre a programra: Belső/külső hozzáállás, gátlások leküzdése, ezeket érzem hátráltató tényezőnek.
Ez a program a mindennapos kommunikáció javításához, minden élethelyzetben.

"be social!"

Nem elérhető  
Oldalak: 1 [2]   Fel
Ugrás:  

Copyright: Puafesztivál 2009-2015

Preexpertek vagy felfele Fórumrész: csak tagok láthatják
Nem találhatóak hozzászólások.

Facebook Like! Smiley

* Üdv Újra itt!

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

* Szavazz!
  • Te kint voltál a körúton a 2016-os Magyarország - Portugália EB meccs után?
  • Pont Igen, de még nem volt számottevő PUA tudásom
  • 3 (15%)
  • -
  • Pont Igen, és erős PUA tudásom volt már akkor is
  • 1 (5%)
  • -
  • Pont Igen, tudásom is van, de épp kapcsolatban voltam
  • 1 (5%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott, de van tudásom
  • 8 (42%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és igen
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és nem
  • 1 (5%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott és nincs tudásom
  • 5 (26%)
  • -
  • Összes szavazó: 19
  • Témakör megtekintése

* Új Tagjaink Üdvözlése
Zsolt 88 bemutatkozom ,,Az olvasás gyönyörűsége" írta Zsolt88
[2018. December 05. Szerda, 13:55:53]

Mortensen bemutatkozása írta Jimmi
[2018. November 11. Vasárnap, 09:21:59]

* Legfrissebb OFF Stuff
Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic írta Sabre
[2018. December 01. Szombat, 18:15:11]

Mit hallgatsz most éppen? - Napi Zene írta Sabre
[2018. November 26. Hétfő, 02:08:24]

Calendar
december 2018
vas hét kedd sze csüt pén szo
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 [12] 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

* Havi top hsz.ó
Sabre Sabre
47 üzenet
szex
39 üzenet
Jimmi Jimmi
20 üzenet
Question!
10 üzenet
J.D. J.D.
8 üzenet
angelcica
7 üzenet
gabesz939
6 üzenet
Költő
6 üzenet
Mortensen
5 üzenet
WildStyle WildStyle
3 üzenet
Safi69
3 üzenet
Fenrir Fenrir
2 üzenet
Horváthzoltán
2 üzenet
Niceguy
1 üzenet
sm0ker sm0ker
1 üzenet

* Nézd meg mire szavazol!
  • Mennyi időt töltöttél eddig a fórumon?
  • Pont kevesebb mint 5 óra
  • 52 (21%)
  • -
  • Pont 5-10 óra
  • 39 (15%)
  • -
  • Pont 10-24 óra
  • 30 (12%)
  • -
  • Pont 1-2 nap
  • 46 (18%)
  • -
  • Pont 2-4 nap
  • 26 (10%)
  • -
  • Pont 4-7 nap
  • 19 (7%)
  • -
  • Pont 7-10 nap
  • 8 (3%)
  • -
  • Pont több mint 10 nap
  • 26 (10%)
  • -
  • Összes szavazó: 246
  • Témakör megtekintése

* FórumTagsági szintek
Elite - Legjobb, legtapasztaltabb fórumtagjaink
Pua Expert - 90%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad
Pua PreExpert - 70-80%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad, majdnem Expert.
Elegant - 200 hsz. felett, legtöbb jogot élvezi
Special - 100 hsz. felett
Power - 25 hsz felett
Részletesen katt!

Theme Update by Runic Warrior Originally created by m3talc0re
Az oldal 0.628 másodperc alatt készült el 51 lekéréssel. (Pretty URLs adds 0.241s, 26q)

Google visited last this page Ma - 07:55:24