Push Pull példák, amiket már használtunk a gyakorlatban
Az Intelligens Csajozási Pua Fórum

Bővített keresés
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
2019. Július 21. Vasárnap, 02:35:28
Hírek: Kontakt telefon: +36/20-516-4576
Regisztrálási probléma, megosztani való: akkor kérlek írj az info@puafestival.com címre. Ha új topikot, témát nyitnál a fórumon: Kérdésed van, vagy segítséget kérsz, akkor ezt a topikot (katt!) mindenképp olvasd végig!

FULL Tréningre jönnél: Legközelebbi szabad "Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréningre": Jelentkezz most! Katt!
Jimmivel itt tudod biztosan felvenni a kapcsolatot:jimmi@puafestival.com.
collapse
Üdvözlünk a PUA fórumon, Intelligens Csajozási Fórum!
Miért érdemes regisztrálni az Intelligens Csajozás Fórumra? 035
Avagy Amit Látogatóként, Vendégként nem láthatsz!

- ISMERKEDŐS, MOTIVÁCIÓS VIDEÓK!
- HALADÓBB FELSZEDÉSI PROBLÉMÁK KITÁRGYALÁSA
- ONLINE (IWIW, FACEBOOK, MSN) CSAJOZÁS, ISMERKEDÉS
- AZONNAL LETÖLTHETŐ ISMERKEDÉSI, ÖNFEJLESZTŐ KÖNYVEK, ANYAGOK, DVD-k!
- HITEK, TÉVHITEK AZ ISMERKEDÉSBEN, CSAJOZÁSBAN
- DOMINÁNS ALFA FÉRFI
- CSAJOZÓSTÁRS és WINGPARTNERKERESŐ FÓRUMRÉSZ
...
És Még legalább 10 IZGALMAS Fórumrész!
Szeretnéd, hogy meggyőzzünk? Katt!Csajozás Kezdőknek és Haladóknak!

Oldalak: [1]   Le
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában Téma Eszközök  
Read 2016. Március 26. Szombat, 15:19:04 #0
Chance07

Push Pull példák, amiket már használtunk a gyakorlatban

Sziasztok !
Most ástam bele magamat mélyebben a push/pull technikába és most jöttem rá, hogy én ezt tudat alatt alkalmaztam. És most szeretném még többször alkalmazni és fejleszteni a "push-pull képességem "  Grin-Vigyorog Grin-Vigyorog
Ezért érdekelnének, hogy nektek, milyen push-pullok működtek eddig a nőknél.
Érdekelnének verbális és nonverbális példák is.  Smiley
Én például alkalmaztam azt, hogy megölelem a lányt aztán eltoltam és mondtam neki, hogy na elég volt sok lesz már a jóból, és tetszett neki  Grin-Vigyorog Grin-Vigyorog
Nem elérhető  
Read 2016. Április 22. Péntek, 13:59:30 #1
Wulfgar

Re:Push Pull példák, amiket már használtunk a gyakorlatban

Ezekszerint nem sokan push pullolnak .

Együtt erő vagyunk, szerteszét gyöngeség.
Nem elérhető  
Read 2016. Április 22. Péntek, 15:36:24 #2
Chance07

Hát úgy néz ki  Cheesy Cheesy Cheesy pedig engem tényleg érdekelnének konkrét egyedi példák sokat lehet belőlük tanulni szerintem  Smiley
Nem elérhető  
Read 2016. Április 26. Kedd, 23:20:58 #3
Jimmi

Példa:

"Lehetsz a barátnőm... ha megtanulsz főzni." pull  push.

Vagy amikor beszélek vele a szórakozóhelyen 15 perc, minden jól alakul. Aztán lelépek, egy másik sethez (akit nem ismerek) "mindjárt jövök". Majd 2 perc múlva megyek is. Push-pull.
Utána csók szerintetek engedte? Wink

"Nők megismerése és ünneplése - ez a kulcs!"

"be social!"

FérfiKommunikációs Cégem és Oldalam, katt!

Privát képzés és coach, érj el maximális sikert, minél gyorsabban! Most!

Küldhetsz sms-t is, ha valami sürgős: +36/20-516-4576
Nem elérhető  
Read 2016. Április 28. Csütörtök, 12:31:14 #4
Robi95

Az elmúlt időszakban nem nagyon foglalkoztam a puával, viszont most szeretnék ezen változtatni, mert mondhatni kijöttem a formából és ez eléggé zavar. A nők folyamatosan lépnek be az életembe, de egyszerűen nem tudok mit velük kezdeni. Na sebaj, ezen változtatok.

Én régebb rengeteg push pull-t használtam, és használok most is, de ez az egész, szerintem kontextus függő.

De azért leírok pár példát, amiket szoktam, illetve régebb sokat használtam.

Srác: Figyelj Timi, komolyan mondom, egyszerűen gyönyörű mosolyod van. (Majd magadhoz húzod, megöleled stb).
Lány: Mindegy mit reagál... van amikor megsem várom hogy reagáljon...
Srác: De várjunk csak. Ma még láttam két lányt hasonlóan szép mosollyal. És közülük te csak a harmadik voltál. (eltolom magamtól). Mond csak Timi, tudsz te ennél szebben mosolyogni?

Igaz hogy ezt régóta nem használtam, de a suliban mindig nagyon durván működött. Nyilván megfelelő testbeszéd, hangnem szükséges hozzá.

Nálam a tipikus push pull az szokott lenni, amikor belekötök a csajba valami miatt.

- Múltkor láttam hogy söröztél. Elég szomorú, nem szeretem a részeges csajokat.
- (ha nagy a vonzalom kvalifikálja magát), hogy ő nem is sörözött, blalabla..ha meg kicsi, talán erre nem is válaszol, szóval az érdeklődés szintjétől függően kell elsütni.
- Na de sebaj, tudod jól hogy téged én így szeretlek ahogy vagy, még ilyen részegesen is  Tongue

Ha nem jó valami nyugodtan szóljatok, manapság már nem egy annyira, mint régen Cheesy

Mondhatni, a push pull bármi lehet.. De az biztos, hogy nagyon működik.
Amúgy amit Jimmi irt, az tetszik.

Mosolygós napot Smiley

One hundred ways for a better life

it's a not pick up women, it's a building life.
Nem elérhető  
Read 2016. Április 28. Csütörtök, 19:23:34 #5
sorcer777

Az a baj ezekkel a teknikákkak hogy kb már gépiesen nyomják az emberek pl amiket le írtátok kb ha felváltva csináljátok biztos nem működik mert mar ki lehet találni hogy mi lesz a vége az a baj hogy s nők ebben mar nagYon jártasak gondolom ázért mert mar hasonlóan nyitnak velük ...
Szerintem még az is baj hogy a jelenlévők nem gondolkoznak hogyan is szedjük fel mondjuk két nőt csak írtok egy cikket hogy ez meg ez a teknika így meg ugy működik ... Hol a csavar hol az ujj írás hol a gondolkodás .
Pl a Tarantino filmek ezért jo mert van csavar van játszás még ha rossz is a forgatókönyv akkor is nézhető a film .
Nem elérhető  
Read 2016. Április 28. Csütörtök, 19:33:47 #6
Shancee

Lánnyal volt pár randi, csók, petting volt. Úgy indult komolyabb is lehet. Aztán bizonytalanná vált, mert félt hogy nőcsábász vagyok és megcsalok. Mosolyszünet. Ott randiztam egy lánnyal akit meg is csókoltam. Ezután azt mondta, hogy szeret. Én ezt a "kisiklást" elmondtam neki, amin nagyon kiakadt. Megint mosolyszünet.

Ő: Legyél a barátom.
Én: Nem. Úgy is rád nyomulnék, illetve nem hiszek a férfi-női barátságban. (push)

Aztán pár nap szünet múltán kérdez felőlem.

Ő: Mizu veled?
Én: Figyu, egész jól el tudtunk dumálgatni. Mégis csak lehetünk barátok (pull)

1 nap múlva.

Ő: hogy dolgozol?
Én: Épp melóban vagyok... bla bla.
Ő: Kimegyek hozzád az állomásra! (ugy hogy persze nem volt dolga ott) De szigorúan csak barátilag találkozunk! (pull-push)
Én: Ok, nem is engedném, hogy taperolj. Smiley (push)

Megvolt a találka. Széttesztelt. Mondtam neki, hogy figyu lehet, hogy jók lennénk együtt, de nekem elegem van ebből a játszadozásból. Tudom, hogy szeretsz játszadozni. Én is, de a tököm kivan. Tényleg csak barátok lehetünk maximum! (push)

Aztán üziben pár nap múltán.

Én: Hétfői napon: Találkozhatnánk valamikor a héten.
Ő: Oké, csak hétvégén jó. bla bla... akkor sem biztos (push)
Én: Nyugtáztam. Kis bla bla és búcsúztam. (push)

Másnap keres telefonon...Ő: Farkas éhes és megenne velem valamit (pull)
Én: Tudnék enni, de még dolgozom. Ki tudsz jönni elém az állomásra?
Ő: Persze. De tudod, hogy csak barátként találkozunk? (push)
Én: Persze.

Kijött, elindultunk a kiszemelt étterem felé. Közben egyfolytában húzta az agyamat én meg pusholtam. Tömött buszon: "Ne simulj nekem, nem akarok semmit tőled"... stb Finoman még odébb is löktem. Cheesy Közben felállt a farkam és megérezte...

Aztán még verbálisan játszadoztunk az étteremben. Közben szinte egyfolytában vörösödött tőlem, sokat nevetett. Közben féltékennyé akart tenni. Ami valamennyire sikerült is neki. A lényeg az volt, hogy haza kísértem. A lépcsőházban ő csókolt meg.

Nem elérhető  
Read 2016. Április 28. Csütörtök, 21:26:11 #7
J.D.

Idézet
Hol a csavar hol az ujj írás hol a gondolkodás .
hubazdmeg
Nem elérhető  
Read 2016. Április 29. Péntek, 17:38:38 #8
Jimmi

Idézet
Hol a csavar hol az ujj írás hol a gondolkodás .
hubazdmeg

Ez tényleg LOL.

Az még inkább, hogy olyan sztorikat vár, amit Tarantino féle stílussal, meg csavarokkal toldunk meg, írunk meg.

Mintha ez egy regényíró oldal/kurzus lenne, és nem önfejlesztő.  lol_hitting

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2016. Április 29. Péntek, 18:15:38 #9
Jimmi

Az a baj ezekkel a teknikákkak hogy kb már gépiesen nyomják az emberek pl amiket le írtátok kb ha felváltva csináljátok biztos nem működik mert mar ki lehet találni hogy mi lesz a vége

Szia Phenom!

A helyesírásod még mindig rettentő.

Természetesen kitiltottunk, és még mindig, mert ez elviselhetetlen ezen a fórumon.

Bocs.

Igen, ez egy technika. És pont azzal lehet elszúrni, ha gépiesen csinálja valaki. (Egyébként írtuk is, hogy ezt így kell?  sign0065)

De ez téged miért zavar? Miért zavar, ha valaki ezt rosszul használja?
Mi leirtunk párat, ami működött, és még sok ezret leírhattunk volna, sőt különböző terepbeszámolókon le is vannak.

Csak olvass!

Idézet
az a baj hogy s nők ebben mar nagYon jártasak gondolom ázért mert mar hasonlóan nyitnak velük ...

Nem. A baj az, hogy agyhalott szövegeket kell olvassunk tőled, és faszságot, ami bullshit berögződéseken alapul.  sign0023 sign0023

Persze vannak extra kalibrált nők, akik még ezeken is átlátnak, és? .....

Ez ligák kérdése (persze ezekről sincs fogalmad mi), és jártasság kérdése.

Ha valaki jártas ezekben, nem gondolkodik, szinte minden felszedés push-pull-on alapul, játékoson vagy kevésbé játékoson.

Idézet
Szerintem még az is baj hogy a jelenlévők nem gondolkoznak hogyan is szedjük fel mondjuk két nőt csak írtok egy cikket hogy ez meg ez a teknika így meg ugy működik ... Hol a csavar hol az ujj írás hol a gondolkodás .

1. Van itt a fórumon sokezer élménybeszámoló, ezekben van pár "hogyan szedjünk fel 2 nőt", ha valaki erre izgul.  sign0066

2. Ez a fórum (és most neked forradalmian új infót közlök) részekre van bontva. Vannak élménybeszámolók, vannak technikák, vannak külső-belső játék részek...stb. Kb. 30-40 fórumrész. És mindegyik másról szól.

Ez a fórumrész éppen arról, hogy technikákat, ötleteket osszunk meg, illetve példát, hogy jobban megértsék az emberek miről van szó.

Szóval a baj veled van, és nagyon nagy. Először is tanulj meg magyarul értelmesen, és helyesen írni. Utána pedig lásd és értsd meg a fórumot, szerkezetét, és célját. (tudom bonyolult, dehát az élet már csak ilyen. Cool )

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2016. Április 30. Szombat, 16:06:49 #10
L. Angelov

A PP olyan technika aminek ösztönösnek kell, hogy legyen. Nem jó előre begyakorolt példákat dobálni, olyan természetesnek és lazának kell lennie mint egy shit kezelés.

Amúgy az én véleményem az, hogy az egész csajozás dinamikája a PP-re és a cikizésre épül, a dominancia és a ST kezelés mellett.
Ha egy alap szinten levő PUA  jól tud  viccesen és pimaszul cikizni, és a többi alap dologgal is minimálisan tisztában van, akkor egész jó siker élményei lehetnek.

Emlékszem annak idején az öcsém kérdezte, hogy mondjam már el neki, hogy hogyan vagyok ennyire jó a nőknél. ( Nem ismertem a PUA-t,de naturál szinten is nagyon jó voltam, a PUA arra volt jó, hogy a hibáimat kijavítsam, és még jobb legyek. És ez az egész attól szép, hogy mindig van hova fejlődni)

Öcsém tipikus jó fiú volt a lányokkal, de a haveri társaságban kő alfa. Így elmondtam neki anno naturálként, hogy én halál egyszerűen csinálom. Ugyanúgy viselkedek a lányokkal is mint a haverjaimmal. Ergo ha egy lánnyal beszélek nem változok át, és adom a szépet, és a jó fiút csak azért mert ő egy jó csaj, hanem ugyanúgy viselkedek vele mint a haverjaimmal, ergo ugyanúgy hülyéskedek vele, cikizem, és piszkálom. (Ugye ez vonzalom keltő)

Sok srácot látok, hogy haveri társaságban a haverjaikkal full alfák, amint nővel kell beszélni, átmennek papucsba, holott ha a haverjának megtudja mondani, ha nincs kedve mondjuk egy programhoz, hogy " Figyelj Papa, én ma nem megyek veled mert nincs kedvem, menj egyedül ..." akkor a lánynak se kell ugrani minden csettintésére. Arról nem is beszélve, hogy ez vonzalom csökkentő mert ha valaki úgy ugrál ahogy a lány fütyül, akkor azon mit tiszteljen a lány?

(Nem megyek bele, de ez is mint mindennél, meg kell találni a középutat, ha a lánynak mindennap adod a macsót,meg az elérhetetlent, akkor azzal ugyanazt éred el, mintha egy kis papucs lennél. Ergo nem fogsz kelleni)

Miután öcsémnek ezeket a folyamatokat szépen felvázoltam, nem egészen egy éven belül ugyanolyan alfa lett a lányok körében mint a haverok között. Előtte kb egy csaja se volt, ha véletlenül igen, akkor kidobták mert túl jó fiú volt, azóta viszont mindig van neki, és ő irányít.

Számomra csak a mai nap létezik, mert mindig a mai nap dönti el, hogy milyen lesz a jövőd.
Nem elérhető  
Read 2016. Május 02. Hétfő, 16:55:23 #11
J.D.

Szerintetek melyik a jobb ha először push és útána pull vagy fordítva?

Én ösztönösen mindig a pull push sorrendet használom, bókolok neki és útána "semmisé" teszem, ez mennyire jó? Eddig úgy tűnik hogy bejön a dolog, nagyon, de sose figyeltem rá annyira.

pl.: Olyan szép vagy... biztos a sok pia miatt.

Idézet
...
Én: Nem. Úgy is rád nyomulnék, illetve nem hiszek a férfi-női barátságban. (push)

...
Ez nem pont fordítva? Az első a pull és a második a push amikor beteszed csak barátnak? Sőt a második az eleje nem pull útána push?
Vagy fordítva kell értelmezni a szavakat?
Nem elérhető  
Read 2016. Május 02. Hétfő, 17:20:16 #12
sm0ker

Én ösztönösen mindig a pull push sorrendet használom, bókolok neki és útána "semmisé" teszem, ez mennyire jó? Eddig úgy tűnik hogy bejön a dolog, nagyon, de sose figyeltem rá annyira.

pl.: Olyan szép vagy... biztos a sok pia miatt.

Idézet
...

...
Ez nem pont fordítva? Az első a pull és a második a push amikor beteszed csak barátnak? Sőt a második az eleje nem pull útána push?
Vagy fordítva kell értelmezni a szavakat?

Mondok egy példát: (nemrég alkalmaztam az exemnél)

én: - na adj egy csókot... (pull)
odahajol, de elfordítom a fejem, és csak egy puszit tud adni az arcomra (push)
közben megmarkolom a fenekét (pull)
én: - mennem kell (push)
ő: - de még csak most jöttél  Huh?
én: - tudom...de tudom hogy be fogok indulni és annak megint nem lesz jó vége (pull és push egyben (?) )

Bár lehet rosszul értelmezem a dolgot. Lényeg hogy bizonytalanságban tartod a nőt.
Nem elérhető  
Read 2016. Május 02. Hétfő, 19:33:01 #13
J.D.

Idézet
Lényeg hogy bizonytalanságban tartod a nőt.
Én erre nem így gondoltam. Inkább mint egy humoros játék aminek az alapja egy bizonyosság.
Nem elérhető  
Read 2016. Május 03. Kedd, 06:03:25 #14
sm0ker

Idézet
Lényeg hogy bizonytalanságban tartod a nőt.
Én erre nem így gondoltam. Inkább mint egy humoros játék aminek az alapja egy bizonyosság.

Én mindig arra használtam hogy ne tudja hányadán állunk. Kitűnjek azok közül akik mindig csak nyomulnak. Tehát elgondolkodjon, hogy akar engem ez a srác, vagy nem akar, akar nem akar akar nem akar?  Shocked

Egyik nő meg is írta nekem szó szerint így: "Amúgy nagyon jól csinálod vágod, mert bizonytalanságban tartasz Cheesy"

Még aznap éjjel fclose lett belőle. Persze ehhez kell egy bizonyos vonzalmi szint, de ha humorosan fogod fel talán az a legjobb mert nem stresszelsz rá, nem fog műnek tűnni a dolog. Wink
Nem elérhető  
Read 2016. Május 06. Péntek, 06:16:10 #15
Jimmi

Mindegy. A hangsúly a játékosságon van, és az azt megelőző magabiztosságon.

Persze vannak, akik nem játékosan, hanem brutálisan csinálják, azokat én nem csipem (se nőben, se férfiban).

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2017. Június 29. Csütörtök, 21:35:22 #16
irokez

Az ismerkedés, randizgatás elején az idővel való játszás is, hogy nem keresed egy darabig, push.
Valahol viszont olvastam, hogy 4 napnál nem jó ha hosszabb, mert lanyhul az érdeklődés.
Sajnos olyan helyzetben vagyok, hogy a 3 nap semmi neki...4-5 nap kell, és ez aggaszt.
Mi a véleményetek?
Nem mai csirke, szóval ne a mai 20 évesek trendjéből induljatok ki. Na és érti a dolgát ő is, pontosan, nem kezdő nőcske...
Nem elérhető  
Read 2018. Július 22. Vasárnap, 16:39:05 #17
Jimmi

Randizgatás elején egyetértek:

"4 napnál nem jó ha hosszabb,"

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2019. Január 10. Csütörtök, 18:31:09 #18
szex

push pull- t lehet hasznalni amikor kapcsolatban vagy a lanyal?
Nem elérhető  
Read 2019. Január 10. Csütörtök, 19:21:00 #19
Jimmi

Lehet, és kell is. De nem mindegy milyen.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2019. Január 10. Csütörtök, 20:47:55 #20
szex

JImmy milyen push pult lehet hasznalni kapcsolatban?  You_Rock_Emoticon
Nem elérhető  
Read 2019. Január 11. Péntek, 17:50:36 #21
Jimmi

Pl.:

- Nagyon tetszik a kalapod, remélem jövő héten anyámhoz is ezt fogod hozni.

- Menjünk el vacsorázni, de csak ha előtte megcsókolsz az étterem ajtajában.

Tárház végtelen. Fantáziádra van bízva.

A lényeg, mindig több pozitívat adj, mint amennyit "elveszel".

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2019. Január 12. Szombat, 14:23:31 #22
szex

Pl.:

- Nagyon tetszik a kalapod, remélem jövő héten anyámhoz is ezt fogod hozni.

valasz> Nagyon tetszik a kalapod{ezt ertem ez huzas}, remélem jövő héten anyámhoz is ezt fogod hozni.{ezt nem ertem itt mi az eresztes ,pull}
Idézet
- Menjünk el vacsorázni, de csak ha előtte megcsókolsz az étterem ajtajában.

valasz>Menjünk el vacsorázni{hat ez egy jo dolog ez lehet egy huzas}, de csak ha előtte megcsókolsz az étterem ajtajában{ezt nem ertem mert itt ugye megcsokol a csaj tehat ezis egy huzas ?}

Nem elérhető  
Read 2019. Január 12. Szombat, 14:46:07 #23
Jimmi

Az, hogy elvársz valamit, akarsz valamit, az mindig push.

"Szeretnélek megcsókolni!" pull

"Megteszek neked valamit..." pull, "ha megcsókolsz" push (ebben a formában.)

Remélem érted.

Kontextus függő. Bár nem tudom merjek-e ilyen szavakat hasznáni nálad?!  043

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2019. Január 12. Szombat, 17:15:03 #24
Sabre

Kontextus függő. Bár nem tudom merjek-e ilyen szavakat hasznáni nálad?!  043

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

Mielőtt PMben kérdeznél tőlem, olvasd el!

"Azt beszélték róla, hogy visszafogott csávó,
de egyre inkább látszott, hogy terepen tornádó!"
- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Oldalak: [1]   Fel
Ugrás:  

Copyright: Puafesztivál 2009-2019 / - / Csajozás, személyiségfejlesztés, életstílus már 11ik éve

Preexpertek vagy felfele Fórumrész: csak tagok láthatják
Nem találhatóak hozzászólások.

Új Tagok, Kezdő Kérdések, Aktuális Információk
topic Kik a könnyen megdugható csajok?
[KEZDŐ CSAJOZÓS ÉS ISMERKEDÉSI KÉRDÉSEK ITT!]
szex
2019. Július 14. Vasárnap, 19:13:06
topic Siker vagy bukás, más kimenetelem nem lehet
[MUTATKOZZ BE]
metal
2019. Június 28. Péntek, 16:25:16
topic Lány meghívott italra, mit gondoltok erről? Fojtatas masodik resz
szex
2019. Június 20. Csütörtök, 16:30:41
topic tudtok valami könyvet ami a nökel valo beszelgetesrol szol,es hogy mirol hogya?
szex
2019. Június 20. Csütörtök, 15:54:05
topic Csajozási Fórum észrevétel - Van javaslatod?
[INTELLIGENS ISMERKEDÉSI FÓRUM - ÉSZREVÉTELEK - SZÓTÁR]
Jimmi
2019. Június 14. Péntek, 18:26:34
topic Lány meghívott italra, mit gondoltok erről?
Sabre
2019. Június 03. Hétfő, 00:29:59
topic Ki milyen technikat,hasznal hogy nemenjen el hamar ismeretlen lanyoknal sex köz
J.D.
2019. Május 28. Kedd, 15:49:06
topic Csajozási alapfogalmak minilistája, hogy a fórumot is megértsd! Csajozz!
[LEGELSŐ LÉPÉSEK A CSAJOZÁSI FÓRUMON ]
szex
2019. Május 27. Hétfő, 20:17:41
topic Mystery ****túl hasonlóak vagyunk semaja***?
Sabre
2019. Május 14. Kedd, 21:18:41
topic David DeAngelo - Double Your Dating
Niceguy
2019. Május 12. Vasárnap, 09:30:20

Facebook Like! Smiley

* Üdv Újra itt!

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

* Szavazz!
  • Mennyi pénzt keresel havonta? (Ft, nettó)
  • Pont eltartanak, nincs saját jövedelmem
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont 99 ezer Ft (minimálbér) alatt
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont 99-130 ezer Ft
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont 131-200 ezer Ft
  • 1 (25%)
  • -
  • Pont 201-300 ezer Ft
  • 1 (25%)
  • -
  • Pont 301-500 ezer Ft
  • 1 (25%)
  • -
  • Pont 501 ezer -1 millió Ft
  • 1 (25%)
  • -
  • Pont 1 millió Ft felett
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont a megtakarításaimból élek
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont külföldön dolgozom, külön válaszolok
  • 0 (0%)
  • -
  • Összes szavazó: 4
  • Témakör megtekintése

* Új Tagjaink Üdvözlése
Siker vagy bukás, más kimenetelem nem lehet írta metal
[2019. Június 28. Péntek, 16:25:16]

* Legfrissebb OFF Stuff
Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic írta Sabre
[2019. Július 18. Csütörtök, 23:11:02]

Tegyük fel, hogy nyertél a lottón... írta Damien28
[2019. Július 11. Csütörtök, 18:15:42]

Mit hallgatsz most éppen? - Napi Zene írta WildStyle
[2019. Július 06. Szombat, 10:45:06]

A tudósok elkezdték megfigyelni azokat a dolgokat, amiket mi már rég tudunk. írta Sabre
[2019. Május 14. Kedd, 21:13:37]

Calendar
július 2019
vas hét kedd sze csüt pén szo
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
[21] 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Nincsenek naptári események.

* Havi top hsz.ó
huncutpasi
12 üzenet
Sabre Sabre
11 üzenet
szex
5 üzenet
metal
5 üzenet
Piezo
5 üzenet
Question!
3 üzenet
Sys
2 üzenet
Damien28
2 üzenet
Fenrir Fenrir
2 üzenet
WildStyle WildStyle
1 üzenet
J.D. J.D.
1 üzenet
mologa mologa
1 üzenet

* Nézd meg mire szavazol!
  • Melyiket preferálod aktuális barátnőd mellett?
  • Pont 1. Kis- és nagyKifli
  • 47 (47%)
  • -
  • Pont 2. Under the wing
  • 22 (22%)
  • -
  • Pont 3. Lábhomo
  • 6 (6%)
  • -
  • Pont 4. Popsidörzsi
  • 15 (15%)
  • -
  • Pont 5. side by side?
  • 4 (4%)
  • -
  • Pont 6. Absolut side
  • 1 (1%)
  • -
  • Pont 7. Animal or child...
  • 4 (4%)
  • -
  • Összes szavazó: 97
  • Témakör megtekintése

* FórumTagsági szintek
Elite - Legjobb, legtapasztaltabb fórumtagjaink
Pua Expert - 90%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad
Pua PreExpert - 70-80%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad, majdnem Expert.
Elegant - 200 hsz. felett, legtöbb jogot élvezi
Special - 100 hsz. felett
Power - 25 hsz felett
Részletesen katt!

Theme Update by Runic Warrior Originally created by m3talc0re
Az oldal 0.235 másodperc alatt készült el 53 lekéréssel. (Pretty URLs adds 0.111s, 27q)

Google visited last this page Tegnap - 15:11:33