Shit teszt (női tesztek) fogalma - Hogy épül ezeken keresztül a vonzalom?
Az Intelligens Csajozási Pua Fórum

Bővített keresés
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
2018. December 19. Szerda, 04:11:29
Hírek: Kontakt telefon: +36/20-516-4576
Regisztrálási probléma, megosztani való: akkor kérlek írj az info@puafestival.com címre. Ha új topikot, témát nyitnál a fórumon: Kérdésed van, vagy segítséget kérsz, akkor ezt a topikot (katt!) mindenképp olvasd végig!

FULL Tréningre jönnél: Legközelebbi szabad "Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréningre": Jelentkezz most! Katt!
Jimmivel itt tudod biztosan felvenni a kapcsolatot:jimmi@puafestival.com.
collapse
Üdvözlünk a PUA fórumon, Intelligens Csajozási Fórum!
Miért érdemes regisztrálni az Intelligens Csajozás Fórumra? 035
Avagy Amit Látogatóként, Vendégként nem láthatsz!

- ISMERKEDŐS, MOTIVÁCIÓS VIDEÓK!
- HALADÓBB FELSZEDÉSI PROBLÉMÁK KITÁRGYALÁSA
- ONLINE (IWIW, FACEBOOK, MSN) CSAJOZÁS, ISMERKEDÉS
- AZONNAL LETÖLTHETŐ ISMERKEDÉSI, ÖNFEJLESZTŐ KÖNYVEK, ANYAGOK, DVD-k!
- HITEK, TÉVHITEK AZ ISMERKEDÉSBEN, CSAJOZÁSBAN
- DOMINÁNS ALFA FÉRFI
- CSAJOZÓSTÁRS és WINGPARTNERKERESŐ FÓRUMRÉSZ
...
És Még legalább 10 IZGALMAS Fórumrész!
Szeretnéd, hogy meggyőzzünk? Katt!Csajozás Kezdőknek és Haladóknak!

Oldalak: 1 [2]   Le
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában Téma Eszközök  
Read 2013. Április 08. Hétfő, 17:27:42 #50
Jimmi

Re:Shit teszt (női tesztek) fogalma - Hogy épül ezeken keresztül a vonzalom?

Azt kell mondjam, hogy nem eszkalálsz. Vagy ha igen, akkor azt nagyon gyengén csinálod.

A lány nem érzi azt, hogy akarod. És így igen, átmentél egy baráti beszélgetésbe. Smiley

Olvasd el az egyértelmű flörtjelzések és eszkalálás előre c. cikket.

Az, hogy tudj dominánsan vezetni, haladni, eszkalálni, az egy külön skill. Érdemes megtanulni.

Tehát a kezelés: meg kell tanulnod eszkalálni. Enélkül csak olyan csajokra számíthatsz, akik ők maguk fognak feléd eszkalálni. De ezzel erősen leszűkíted a potenciális jelöltek számát.

"Nők megismerése és ünneplése - ez a kulcs!"

"be social!"

FérfiKommunikációs Cégem és Oldalam, katt!

Privát képzés és coach, érj el maximális sikert, minél gyorsabban! Most!

Küldhetsz sms-t is, ha valami sürgős: +36/20-516-4576
Nem elérhető  
Read 2013. Április 09. Kedd, 02:22:03 #51
TestoP

Nem érzem gyenge pontomnak az eszkalálást, persze ez nem jelenti azt, hogy nincs hova fejlődnöm benne és azt sem, hogy jól eszkaláltam chaten a lánynál. Smiley
Szockörben tényleg nem eszkalálok jól és az adott lánynál is nyögvenyelősebb lehetett, mint általában.

Újraolvasva és gondolva a helyzetet nem látom úgy, hogy jobban kellett volna eszkaláljak, de te vagy a tapasztaltabb.
Valamelyik nap majd úgyis felhívom és elhívom találkozni, abból már éreznie kell, hogy akarok valamit. Smiley

Nem elérhető  
Read 2013. Április 09. Kedd, 16:39:40 #52
Jimmi

Nem jól eszkaláltál ebben a helyzetben. Én ezt látom. Vagy te mit nevezel ebben eszkalálásnak?

Ha felhívod, és elhívod, az már eszkalálás. Kérdés, hogy az erre adott (vagy ebből eredő) esetleges nem együttműködést hogyan kezeled.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2013. Április 09. Kedd, 18:41:32 #53
TestoP

"Majd ha elég magabiztosan elérsz idáig, akkor elvihetsz egy körre Wink"
Ez nekem tetszett.

Ez mondjuk tényleg gyengus
"akk majd megiszunk valamit Cheesy
Meglett "

Felhívtam pár órája, de nem vette fel.
Ha nem keres, hétvégéig nem nagyon keresem, ahogy a lánnyal kapcsolatos topicban írtam ehhez hasonlóan járok majd el:
http://www.puafestival.com/forum/cikkek/ha-nem-veszi-a-telefont/
Tehét ha a hétvégi hívásra sem reagál, akkor valami hasonlót írok majd neki, mint JhonnyB
Nem elérhető  
Read 2013. Április 09. Kedd, 20:14:37 #54
Jimmi

"Majd ha elég magabiztosan elérsz idáig, akkor elvihetsz egy körre Wink"
Ez nekem tetszett.

Ez nem eszkalálás.

Idézet
Ez mondjuk tényleg gyengus
"akk majd megiszunk valamit Cheesy
Meglett "

Ez sem az, gyenge próbálkozás.

Facebook-on tudod mi lenne eszkalálás?

- látni akarlak meztelenül!

Lásd:
http://www.puafestival.com/forum/kino-es-szexualis-eszkalacio/eszkal225l225s-el337re-hogyan-nem-kino/

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2013. Szeptember 07. Szombat, 00:22:11 #55
Ferno18

Ha mindent jól értek:

Teszt útján változik a vonzalom a nőben. Ha a férfi átment, akkor a nőben nő a vonzalom, ha nem ment át, akkor csökken.

Minél nagyobb a vonzalom annál kevesebb teszt.

A teszt, -nekem úgy jött le a szövegből- csak verbális lehet. Ha non-verbálisan passzívnak, vagy negatívnak tűnik a szövegelésünktől, akkor abszolult nulla a vonzalom. Legalább is így értelmezem. Magyarul, ha megszólítasz egy nőt és kommunikálsz vele, akkor kapásból tesztel/het. Cheesy Mennyei világosságok gyúlnak a fejemben néha az írkálástól. Cheesy

Saját példa, életem első leszólítása, Debrcen Plázában, Szilveszter előtti nap. A lány egy apróságokat áruló bódénál áll, nézelődik. Elmentem mellette tetszett. Társasággal megálltunk az ajtóban, hogy megvárjuk a többieket , visszamentem a lányhoz, megkérdezni, hogy hívják. Cheesy

Odamentem, bemutatkoztam, megkérdeztem a nevét, megkérdezte miért szereném tudni, mondtam, hogy szeretném megismerni, és online folytatni, mert most nincs sok időm, a következő shitteszt "barátom van, így nem", megkérdeztem tőle, bár nagyon műtrágya érzés fogott el mikor meghallottam magamtól, hogy "jól meggondoltad?", a válasz egy picurka hezitálás után "igen" volt. Mondtam "köszönöm azért és szia". Vörös fejjel távoztam. Cheesy

Hogy elmezzem magam, szerintem a bátorság jó volt a hanggal nem volt baj, EC sima, tartás talán, izgatott voltam, de a vörös fejet azt csak a távozás után éreztem. Cheesy Direkt game kezdőként, bukás. Cheesy Cheesy
Ahogy megkérdeztem a nevét egyből tesztelt, szerintem ezt még megoldottam, a kontroll marad nálam, hiszen jött egy újabb teszt a "barátom van". Erre nem léptem jól. Jól meggondoltad után a hezitálás biztató volt. Pár kósza gondolat átfutott a fejében lehet, Ha azt lépem  "azóta nem szereztél új ismerősöket?", abból jobban lehetett volna tovább épitkezni. Smiley

Shitteszt a kontroll átvételére irányul. Kezelése, annyi, hogy megtartod a kontrollt. Esetleg még jobban megkontrázod, és elérd azt, hogy még teszt után Ő mentegetőzzön, magyarázkodjon, kvalifikálja magát(keretfordítás).

Kontroll megtartása: nem hagyod, hogy kizökkentsenek a pillanatból, mindenre van válaszod, vagy legalább is olyan reakciód, amivel nem veszíted el a beszélgetés keretét, a dominanciát az ismerkedés felett . Veszed a lapot és nem úgy fogod fel, hogy wtf is this shit?  Cheesy Hanem, game on. Ez az én fejemben mondjuk érthetően hangzik, de lehet nem az. Cheesy Érzem, hogy jól gondolom, de visszaadni úgy, hogy az teljes mértékben igaz legyen nehéz és nem megy. Tényleg, ahogy írták nagyon szituáció függő, hogy mikor mi a jó és érezni kell. Smiley
Nem elérhető  
Read 2013. Szeptember 07. Szombat, 14:10:31 #56
nbvc

nonverbális is lehet,
pl: te dumálsz és levegőnek néz. próbál úgy tenni, mintha nem hallaná amit mondasz.

a sztorihoz, meg kevés volt szerintem a vonzalom, a végén meg már amúgy is teljesen rábíztad mi legyen.
Nem elérhető  
Read 2014. December 06. Szombat, 22:18:34 #57
Jimmi

Lampa kérdezte másik topikban, de ez ide illik.

Idézet
Facebookon beszélgettem egy lánnyal. Azt "játszottuk" hogy körbeutazzuk a világot. (Elmegyünk Hawaii-ra, New York-ba stb.) A beszélgetés végén írtam neki, hogy: megyek, holnap találkozunk a repülőtéren. A csaj azt válaszolta, hogy viszed a csomagom? Elsősorban az érdekelne, hogy ki mit válaszolt volna erre.
1,Én azt válaszoltam, hogy elég ha csak néhány fehérneműt csomagol. Ez jó válasz volt?

Szerintem nem rossz.

Idézet
2,Azon kívül, ha ti kaptok egy-egy shit test-et gondolkodtok a válaszon vagy már rögtön beugrik, hogy mit kell írni?

Írni???

Ha online tudod kezelni, akkor az még közel sem garancia az élő kezelésre. Mivel élőben a nonverbális jelek (testbeszéd, hangsúly), sokkal fontosabbak.

Aki tapasztalat, annak rögtön beugrik.

Tehát aki natural/pua szintet elér, persze hogy beugrik. Lehet rossz válasz, de válasz. Ugyanis nem jó válasz a lényeg, hanem a magabiztos válasz.

A válasznál még fontosabb, hogy vinni kell tovább a beszélgetést gyorsan.

Idézet
3,Ez már nem ide tartozik, de a beszélgetés alatt vagy azt mondtam, hogy hova megyünk vagy felajánlottam neki két lehetőséget. Ha már két lehetőséget ajánlottam neki, az még annak számít, hogy én irányítok?

Igen. A 2 lehetőség még azt jelenti, hogy te irányítasz.

De: miért érzem azt, hogy valami neten kukázott ingyenes anyagból olvastál/tanultál?

Ez a kényszeres irányítanom kell az azt jelenti, hogy nem te irányítasz! Smiley

Tehát ebben a kényszerességben mindegy mit mondasz, akkor sem te irányítasz.

Légy már laza! Tudom: egyszerű mondani!

Az irányítás akkor van a kezedben, ha:
1. tied a dominancia
2. vonzódik a lány, azaz vonzalmat keltettél nála nemcsak testben, hanem némi lélekkel
3. Kapcsolat van köztetek, és ez épül
4. bizalom épül folyamatosan

Idézet
4,Ezzel a lánnyal együtt táncoltam a szalagavatós keringőn. Utána a szalagavatós banketten (oda külön mentünk) meglátott mikor megérkeztem a haverokkal és leültem az asztalhoz. Ő az asztal másik végében ült. Megkérdezte, hogy: Nem ülsz ide? Ha odaülök az azt jelenti, hogy ő irányít? Ti mit válaszoltatok volna?

Jaj... Abszolút mindegy. Ülj oda. Egyébként ez nem irányítás kérdése, hanem dominanciáé.

De ha mindenképp ki akarod védeni, hogy domináns legyél: "Persze, hogy odaülök, de adnod kell a fagyidból..." bármi ami az asztalán van.

Idézet
5,Nem ültem oda mellé, viszont néhány másodperc múlva egy másik srác igen. Viccelődve azt mondta nekem, hogy: Látod neki fontos vagyok. És mosolygott közben. Ti mit válaszoltatok volna?

Látod: más lecsapott rád. Azzal, hogy nem ültél le: jelezted, hogy független vagy. Ösztönénjét felkorbácsoltad... elkezdett egy tesztet nyomni. Az első nem volt igazán az, bár lehet annak is keretezni.

"Nem baj... én meg tudom, hogy neked vagyok fontos, tehát ha könyörögsz, akkor sem kísérlek haza/csókollak meg..." Ez mondjuk elég haladó.

A te szinteden inkább: "Na jó, hazakísérlek/megcsókollak, ha ennyire nyomulsz.... de feltételem, hogy" Smiley... bármi random dolog.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2016. Szeptember 18. Vasárnap, 21:41:04 #58
Ladislav

Shit tesztre illetve a férfi részéről egy HIBÁS kvalifikációra tökéletes példa ez. http://rtl.hu/rtl2/valovilag/somanak-jo-ejszakaja-volt
(nem nézek ilyeneket, ezt véletlenül találtam meg. De ezek után lehet elkezdem PUA szemszögből nézni)

Tehát a link. Szerintem mindenki megtalálja benne a nő részéről a shit tesztet és a hibás kvalifikációt.  
Ha mégsem, akkor a csaj részéről a "Lórinak nagyobb van" - maga a shit teszt, míg a srác a "dehát még
nem is jöttem izgalomba" szövege pedig a kvalifikációja. Mert ugye mi férfiak sosem kvalifikáljuk magunkat.

Szóval, videó formában is egy jó példa szerintem ezekre. Az, hogy mit kellett volna válaszolnia a srácnak, talán egy
"te egy ilyen értékű nő vagy, akinek csak a méret számít?".

ui: Továbbá elég needynek tűnik nekem ez a gyerek. Epedezik a budis csaj után és amit mond, meg is teszi.
Nem elérhető  
Read 2016. Szeptember 20. Kedd, 14:28:29 #59
Jimmi

Shit tesztre illetve a férfi részéről egy HIBÁS kvalifikációra tökéletes példa ez. http://rtl.hu/rtl2/valovilag/somanak-jo-ejszakaja-volt
(nem nézek ilyeneket, ezt véletlenül találtam meg. De ezek után lehet elkezdem PUA szemszögből nézni)

Igen érdemes. Én szakmai szemmel nézem ezeket mindig. Sokat lehet belőlük elemezni, nézni.

Idézet
Tehát a link. Szerintem mindenki megtalálja benne a nő részéről a shit tesztet és a hibás kvalifikációt.  
Ha mégsem, akkor a csaj részéről a "Lórinak nagyobb van" - maga a shit teszt, míg a srác a "dehát még
nem is jöttem izgalomba" szövege pedig a kvalifikációja. Mert ugye mi férfiak sosem kvalifikáljuk magunkat.

1. Ezt olvastad valahol, hogy férfiak sosem kvalifikálják magukat??

Lehet és kell is... Nem az egyszeri alkalom számít, hanem a dinamika.

De egy jó helyen és időben elhelyezett kvalifikáció (részünkről) csodát tehet a kapcsolatban.

A helyes "szabály" így van:
1. A férfiak akkor ne kvalifikálják magukat túl a nők felé, ha akarnak valamit a nőtől komolyat, vagy akár szexet. Főleg ha versenyhelyzet van, akkor érdemes inkább diszkvalifikálni magunkat. (példában: nem is lesz nagyobb, ha feláll sem. vagy: ráadásul még nehezen is élvezek el.)

2. Ha "véletlen" mégis kvalifikáljuk magunkat, akkor sincs semmi gond, hiszen más kommunikációs vagy vonzalomépítő eszközzel lehet a dinamikán javítani.

3. Ha a nő gyakorlatilag üldöz minket, akkor simán kvalifikálhatjuk magunkat.

4. Ha a lány nagyon belső szoc.körös, és/vagy épp be van rúgva, akkor nagyon nehéz a dinamikára hegyezni a hangsúlyt.

Idézet
Szóval, videó formában is egy jó példa szerintem ezekre. Az, hogy mit kellett volna válaszolnia a srácnak, talán egy
"te egy ilyen értékű nő vagy, akinek csak a méret számít?".

Többféle jó válasz van.

1. Diszkvalifikálni magunkat. Lásd fentebb
2. ELLENKvalifikációs (vagyis kvalifikáltatni a nőt) válasz, amit te is írtál. De így azért jobb lenne:
"áhh szóval te is olyan nő vagy, akinek a méret számít... akkor hagyjuk is. Smiley"
3. Simán nyugtázod
"Így van, kisebb" esetleg kiegészíted pozitív oldalát, pl. "könnyebb is megfogni." ami enyhén kvalifikálod magad, de vicces.
4. Aikido keretezés
"Abba nem megyek bele, hogy édeshármas legyen köztünk."

Idézet
ui: Továbbá elég needynek tűnik nekem ez a gyerek. Epedezik a budis csaj után és amit mond, meg is teszi.

Needy. De csak azért, mert nagyobb értékűnek gondolja azt a csajt, és a többi csajt is.
Ő a legfiatalabb srác, voltak sikerei a nőknél, de kint inkább, fiatalabb nőkkel.

Viszont ezzel a nyomulós stílussal, és azzal, hogy mer eszkalálni, és nem béna, így is csókolózott bent a villában 3 csajjal már. (igaz buliban, mindenki ivott, ami így nem nagyon számít.)

Egyébként jó srác, lehet vele dumálni, szimpatikus. De ahhoz, hogy tényleg összejöjjön valakivel ott a villában komolyabbra, ahhoz dominánsabbnak kellene lennie, ami nehéz, mert a többi srác idősebb, és dominánsabb nála.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2016. Szeptember 20. Kedd, 15:13:09 #60
Ladislav

Idézet
1. Ezt olvastad valahol, hogy férfiak sosem kvalifikálják magukat??

Innen vettem, bár ezek szerint félreértettem. Tudom, hogy van több féle ellenkvalifikció, de ez a "sose" megmaradt bennem, ezért állítottam ezt.  http://www.puafestival.com/forum/vonzalomepites-shitteszt-cold-read/kvalifikacio-lenyeges-a-vonzalomepitesnel/

2011. Január 24. Hétfő, 05:19:08

"Ha a lány tesz fel kvalifikáló mondatot, kérdést az esetek többségében soha ne kvalifikáld magad. Miért? Mert akkor azt látja, hogy ő azt csinálhat veled amit akar. Adj logikátlan válaszokat, kezeld tesztként! "
Nem elérhető  
Read 2016. Szeptember 22. Csütörtök, 14:36:21 #61
Jimmi

IstvánNovi:
Nagyon jó volt elolvasni újra a topikomat.

Nos igen. Jó idéztél, viszont van egy folytatása is:
"Ha a lány tesz fel kvalifikáló mondatot, kérdést az esetek többségében soha ne kvalifikáld magad. Miért? Mert akkor azt látja, hogy ő azt csinálhat veled amit akar. Adj logikátlan válaszokat, kezeld tesztként! (VISZONT, HA MÁR MÉLY KOMFORT VAN KÖZTETEK, AKKOR TÖBBSÉGÉBEN ADJ LOGIKUS (vicces, vagy komoly) VÁLASZT..."

Tehát??? Smiley

Nyugodtan kvalifikálhatod magad, főleg ha a vonzalom magas és a komfort is mély köztetek.

Olvasd el a topikban azt a sok példát amit írtam. Vannak nagyon jók. Wink

Tehát nagyon félreértetted, mert azt írtam 2011-ben

1. "esetek többségében soha ne" Tehát vannak esetek amikor igen. Pl. nagyon híres vagy, gazdag, és nagy a különbség pl. a lány státusza. Lásd Ligák

2. MÉLY komfortban már többségében LOGIKUS tehát akár kvalifikáló választ.

És ezt ma is tartom!

Kell tanulni még sokaknak. Sorolhatnám a sok félreértést napestig, akik jönnek hozzám. Nem beszélve akkor ha valahol máshol olvasnak blődséget. Azt még nehezebb helyrehozni.

"be social!"

Nem elérhető  
Read 2018. November 07. Szerda, 21:00:59 #62
szex

Ha a lány azt mondja hogy hozzam oda neki a csokiját, az shit teszt?
Nem elérhető  
Read 2018. November 08. Csütörtök, 01:15:13 #63
Sabre

Ha a lány azt mondja hogy hozzam oda neki a csokiját, az shit teszt?

Az engedelmességi teszt... bár végsősoron az is lehet shit

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

Mielőtt PMben kérdeznél tőlem, olvasd el!

"Azt beszélték róla, hogy visszafogott csávó,
de egyre inkább látszott, hogy terepen tornádó!"
- Tbor /2016.12.26./
Nem elérhető  
Read 2018. November 09. Péntek, 18:19:18 #64
szex

Sabre, és az engedelmesegi tesztre hogy érdemes reagálni?
Nem elérhető  
Read 2018. November 29. Csütörtök, 14:52:12 #65
Horváthzoltán

menj oda a csokihoz, és edd meg...
Nem elérhető  
Oldalak: 1 [2]   Fel
Ugrás:  

Copyright: Puafesztivál 2009-2015

Preexpertek vagy felfele Fórumrész: csak tagok láthatják
Nem találhatóak hozzászólások.

Facebook Like! Smiley

* Üdv Újra itt!

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

* Szavazz!
  • Te kint voltál a körúton a 2016-os Magyarország - Portugália EB meccs után?
  • Pont Igen, de még nem volt számottevő PUA tudásom
  • 3 (15%)
  • -
  • Pont Igen, és erős PUA tudásom volt már akkor is
  • 1 (5%)
  • -
  • Pont Igen, tudásom is van, de épp kapcsolatban voltam
  • 1 (5%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott, de van tudásom
  • 8 (42%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és igen
  • 0 (0%)
  • -
  • Pont Lány vagyok és nem
  • 1 (5%)
  • -
  • Pont Nem voltam ott és nincs tudásom
  • 5 (26%)
  • -
  • Összes szavazó: 19
  • Témakör megtekintése

* Új Tagjaink Üdvözlése
Zsolt 88 bemutatkozom ,,Az olvasás gyönyörűsége" írta Zsolt88
[2018. December 05. Szerda, 13:55:53]

Mortensen bemutatkozása írta Jimmi
[2018. November 11. Vasárnap, 09:21:59]

* Legfrissebb OFF Stuff
Milyen kedved van Ma? - Esti kocsmafeeling - Bazi Nagy OFF-Topic írta Sabre
[2018. December 01. Szombat, 18:15:11]

Mit hallgatsz most éppen? - Napi Zene írta Sabre
[2018. November 26. Hétfő, 02:08:24]

Calendar
december 2018
vas hét kedd sze csüt pén szo
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 [19] 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Nincsenek naptári események.

* Havi top hsz.ó
Sabre Sabre
42 üzenet
szex
33 üzenet
Jimmi Jimmi
16 üzenet
Question!
14 üzenet
J.D. J.D.
8 üzenet
angelcica
7 üzenet
Költő
6 üzenet
gabesz939
4 üzenet
Mortensen
4 üzenet
Safi69
4 üzenet
WildStyle WildStyle
3 üzenet
Horváthzoltán
2 üzenet
DDDAN
1 üzenet
mologa mologa
1 üzenet
Zsolt88
1 üzenet

* Nézd meg mire szavazol!
  • Te szoktál karmát adni (avagy elvenni) más fórumtag részére?
  • Pont Igen, rendszeresen, amikor fórumon vagyok mindig
  • 10 (9%)
  • -
  • Pont Ritkán, amikor eszembejut, inkább olvasok
  • 14 (12%)
  • -
  • Pont Csak ha tényleg ütős (avagy nagyon rossz) a hozzászólás!
  • 76 (68%)
  • -
  • Pont Szeretnék gyakrabban, de annyira nem érdekel a rendszer
  • 3 (2%)
  • -
  • Pont Nem, mert szerintem nagy hülyeség a rendszer
  • 2 (1%)
  • -
  • Pont Egyik opció sem
  • 6 (5%)
  • -
  • Összes szavazó: 110
  • Témakör megtekintése

* FórumTagsági szintek
Elite - Legjobb, legtapasztaltabb fórumtagjaink
Pua Expert - 90%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad
Pua PreExpert - 70-80%-osan jó elméleti és/vagy gyakorlati tudással rendelkezik, és tanácsot ad, majdnem Expert.
Elegant - 200 hsz. felett, legtöbb jogot élvezi
Special - 100 hsz. felett
Power - 25 hsz felett
Részletesen katt!

Theme Update by Runic Warrior Originally created by m3talc0re
Az oldal 0.236 másodperc alatt készült el 52 lekéréssel. (Pretty URLs adds 0.146s, 26q)

Google visited last this page Ma - 00:11:25