Új kolléganő level99
Az Intelligens Csajozási Pua Fórum
2021. Augusztus 05. Csütörtök, 17:53:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Kontakt telefon: +36/20-516-4576
Regisztrálási probléma, megosztani való: akkor kérlek írj az info@puafestival.com címre. Ha új topikot, témát nyitnál a fórumon: Kérdésed van, vagy segítséget kérsz, akkor ezt a topikot (katt!) mindenképp olvasd végig!

FULL Tréningre jönnél: Legközelebbi szabad "Intenzív Barátnőszerzési és Ismerkedési Tréningre": Jelentkezz most! Katt!
Jimmivel itt tudod biztosan felvenni a kapcsolatot:jimmi@puafestival.com.

Főoldal   Tréningek Anyagok Súgó Keresés Naptár Bejelentkezés Regisztráció  
collapse
Üdvözlünk a PUA fórumon, Intelligens Csajozási Fórum!
Miért érdemes regisztrálni az Intelligens Csajozás Fórumra? 035
Avagy Amit Látogatóként, Vendégként nem láthatsz!

- ISMERKEDŐS, MOTIVÁCIÓS VIDEÓK!
- HALADÓBB FELSZEDÉSI PROBLÉMÁK KITÁRGYALÁSA
- ONLINE (IWIW, FACEBOOK, MSN) CSAJOZÁS, ISMERKEDÉS
- AZONNAL LETÖLTHETŐ ISMERKEDÉSI, ÖNFEJLESZTŐ KÖNYVEK, ANYAGOK, DVD-k!
- HITEK, TÉVHITEK AZ ISMERKEDÉSBEN, CSAJOZÁSBAN
- DOMINÁNS ALFA FÉRFI
- CSAJOZÓSTÁRS és WINGPARTNERKERESŐ FÓRUMRÉSZ
...
És Még legalább 10 IZGALMAS Fórumrész!
Szeretnéd, hogy meggyőzzünk? Katt!Csajozás Kezdőknek és Haladóknak!

Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Új kolléganő level99  (Megtekintve 7335 alkalommal) Bookmark and Share
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Johnie Walker
Power User

Segített (Karma): +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hungary Hungary

« Dátum: 2021. Január 19. Kedd, 18:05:00 »

Sziasztok!

Van egy új kolléganőm egy irodában dolgozunk, de keveset beszélgetünk inkább másokkal lóg, de azért beszélgetünk és jókat nevetünk sztorikon. Itt megjegyzem nézem a jeleket, és sokszor furán viselkedik mellettem... Így néha ráírok sms ben esténként. De a lent begépelt színvonal alakult ki.
Nem tudom, hogy mi is van és mi is legyen....

SMS váltás 1:
- ÉN
Gondoltam megnézem a légiutas sorozatot, de elfelejtetted mondani, hogy még feliratos...

- Ő
És nem tudsz olvasni?

- ÉN
De tudok! Csak mivel férfiből vagyok nem tudok csak egy dologra figyelni

- Ő
Hihetetlen h tényleg minden férfi utálja a feliratos filmeket

- ÉN
Talán azért mert filmet szeretnénk nézni és nem filmet olvasni...

SMS váltás 2:

-ÉN Érdekes egy sorozat meg kell hagyni...
Szeretsz játszani?!
Csatoltam egy képet

Persze h az oroszlánt

-ÉN
PFFF

Hát igen... ez a horoszkópomban is benne van.

-Én
Az hogy okos és magabiztos igaz lehet...

- Ő
A magabiztos része megtévesztő. Nem ismersz de ne is akarj inkább

- ÉN
Ez most félelmetesen hangzik...

Az is. Jóéjt Smiley

-ÉN
Az még odébb van... de neked is jóéjt!

Naplózva
Sabre
PUA Expert User
Hero

Segített (Karma): +360/-72

Nem: Férfi
Hungary Hungary

-= COOL GUY =- (Meilleure Aile)

« Válasz #1 Dátum: 2021. Február 06. Szombat, 14:51:06 »

Nem árasztottál el minket túl sok infóval, sőt azt is nehéz eldönteni mi a pontos célod ezzel a lánnyal? (úgy mint egohízlalás, egyéjszakás kaland, hosszútáv? )
Mint ahogy azt sem fejetted ki mit jelent az a "furán viselkedik mellettem".

Erre, amit itt eddig leírtál, csak annyit tudok mondani : csak így lazán tovább. Bár gondolom azóta eltelt 2 hét, biztos vannak újabb fejlemények. Érdemes lenne azt is megosztani velünk.

Milyen légiutas sorozat?
Naplózva

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

Mielőtt PMben kérdeznél tőlem, olvasd el!

"Azt beszélték róla, hogy visszafogott csávó,
de egyre inkább látszott, hogy terepen tornádó!"
- Tbor /2016.12.26./
Johnie Walker
Power User

Hungary Hungary

« Válasz #2 Dátum: 2021. Február 13. Szombat, 13:06:05 »

Szia!

Ez a sorozat az:
https://www.imdb.com/title/tt7569576/?ref_=nm_flmg_act_2

Mindég hosszútávba gondolkodom a csajozásban. Smiley
Később leírom mi is történt eddig....
Naplózva
Sabre
PUA Expert User
Hero

Segített (Karma): +360/-72

Hungary Hungary

-= COOL GUY =- (Meilleure Aile)

« Válasz #3 Dátum: 2021. Február 14. Vasárnap, 23:23:13 »

Szia!

Ez a sorozat az:
https://www.imdb.com/title/tt7569576/?ref_=nm_flmg_act_2

Mindég hosszútávba gondolkodom a csajozásban. Smiley
Később leírom mi is történt eddig....

Ez még jó is lehet (sorozat) Smiley

Várom
Naplózva

"Ez nem egyszerűen a pickup szeretete... ez szenvedély... ez túlmutat a szereteten és a hobbin... ez egy életforma. A NŐ nélkülözhetetlen az életemben." /Sabre/

Mielőtt PMben kérdeznél tőlem, olvasd el!

"Azt beszélték róla, hogy visszafogott csávó,
de egyre inkább látszott, hogy terepen tornádó!"
- Tbor /2016.12.26./
Johnie Walker
Power User

Hungary Hungary

« Válasz #4 Dátum: 2021. Február 17. Szerda, 21:03:30 »

Szia!

Azóta szereztem tőle másik jó sorozatot Smiley
Egy biztos nem tudom mi van köztünk illetve nem értem a dolgot. Lehet csak én magyarázok be dolgokat, de leírom és hátha:

Én úgy gondolom vonzalom van.
Sokszor véletlenül hozzám ér pl mikor lapot ad-vessz át. Incselkedik beáll az ajtóba én meg fogom derekát és csikizem. Akkor egymásra mosolygunk a folyosón. És amikor egymáshoz közel állunk és szemezünk olyan érzésem van hogy rögvest megcsókolom.  Ezek olyanok mint amit a nagykönyvbe leírnak....

És most jön a de.

Velem nincs olyan jó bizalomban mint pl munkatársammal neki mindent elmond.....
Ők egymásnak írogatnak is FB on is. És sokszor előttem ide oda ülnek egymás asztalához. de van mikor rám néz mikor leülne hozzá.
Én nekem alig ír vissza, igaz csak sms t szoktam írni időközönként. Volt, hogy váltottunk 5-6 sms et és gyorsan vissza is írt, de ez alább hagyott. Legutolsóra vissza se írt, de másnap beszéltünk róla. Olyan mintha közelednék felé és elhátrálna....

A sok filmes ajánlat után írtam neki, hogy áthívhatna valamikor egy filmnézésre. Erre ő azt írta köszöni a felajánlást, de egyedül szeret filmezni.
Hozzáteszem van barátja távkapcsolatban ezért nem is direktbe nyomulok.

Dióhéjban ennyi... Smiley
Naplózva
Foxrott
Csajozási Newbie
*

Hungary Hungary

« Válasz #5 Dátum: 2021. Február 18. Csütörtök, 17:36:10 »

Szia Johnie! Sabre-nak igaza van, tudod te mit akarsz konkrétan attól a hölgytől? Látom, hogy írtad, de tényleg így is gondolod?

Nekem egyelőre a barát zóna felé közeledsz… Az, hogy nem mond el mindent, úgy vélem jelen esetben nem baj…
Viszont a beszélgetések (legalább is, amiket ide betettél), nekem nem az igaziak… Én az ilyennél szoktam hallani a csobogást, ahogy úszik el a lány.  A jó hír, hogy még válaszol, úgy-hogy olyan nagy baj, azért még nincs. De nem érzem benne a dinamikát, nincs benne „csipkelődés” a szexuális eszkaláció legkisebb jelét sem látom benne. Nekem ez így inkább egy kellemes munkatársi csevejnek tűnik. Amit mondjuk fél pillanat alatt át lehetne, vagy lehetett volna fordítani. A „nem tudsz olvasnira?” a válasz, amit írtál, akkor menne el, ha már a tied a lány, vagy esetleg személyesen egy huncut vigyorral és a kezét vagy a derekát megérintve, akkor levágná mi az, amire koncentrálnál. Én ezt a kérdést tetszként kezeltem volna sms-ben egy olyannal, hogy ne viccelj, a kedvenc sportom, úszás közeben verettem végig az Egri csillagokat is… vagy bármi. 

Ha ilyen dinamikában megy a beszélgetés teljesen felesleges feldobni a filmezést, főleg, hogy áthívhatna magához… kevés a vonzalom meglátásom szerint és ez az ajánlat, így még tolakodó is kissé. Magas vonzalmi szintnél működhetne…. inkább, hogy találtál egy tök jó feliratos filmet, átjöhetne valamikor felolvasni neked, cserébe csinálnál neki popcorn-t, vagy valami hasonló…  De ha továbbra is ezen a szinten vagytok, akkor az én verzióm is bukós…., úgy- hogy még véletlen se próbáld be.

Mivel én nem látom, hogyan viselkedtek egymással személyesen, ezért neked kell érezned, hogy ott több van- e, mint barátság. Nem csak neked kellene érezni, hogy megcsókolnád, hanem neki is, de szerintem ő ezzel nem biztos, hogy így van.  Viszont, ha te érzed jól a dolgokat, akkor az sms váltások nagyon gyengék, akkor sms- ben hatalmasat lépsz vissza a személyes kontakthoz képest és az nem jó.  Amúgy miért nem massangerezel vele? írtad, hogy van Fb-ja. Több információt kapnál vissza, abból, hogy mennyire is érdeklődik az általad küldött üzenet után, mint sms-be. Másrészt, lehet kényelmesebb lenne neki a massanger üzenet… 21. század, üzenetet nekem csak a bankom a szolgáltatók és néha a főnököm küld. Ettől néha mehet nyugodtan egy sms, de nem hiszem, hogy ott kellene puhítani hosszútávon a lányt.

Ez persze csak az én véleményem és ne vedd leosztásnak, vagy bármi hasonlónak. Természetesen várd meg Sabre válaszát, hiszen vele kezdtél el erről beszélgetni, én csak úgy elkezdtem olvasni a topicot….

Egyébként hány éves a hölgy? Mióta dolgozik ott, ahol te? Mióta beszélgetek így? Milyen a stílusa? (komoly, vicces stb…)     
Naplózva
Johnie Walker
Power User

Hungary Hungary

« Válasz #6 Dátum: 2021. Február 18. Csütörtök, 19:55:01 »

Szia Foxrott!

Igazából nagyon nehéz elmondani így a szituációt. Ezt valóban kamerán kellene nézni és úgy lehetne elemezni.
Mind mondtam hosszútávban gondolkodom nem abban hogy ágyba vigyem 2 hét alatt. Ráadásul a barátja miatt nem mehetek ajtóstól az ágyba vele.

Egyébként munkahelyen kapja a szexuális jelegű agymenéseket. Én a munkakörömből kifolyólag nem tudok vele annyit beszélgetni mint munkatársak bár egy irodában vagyunk, e mellett én nem is dohányzom....
Ezért a beszélgetéseket estére tettem át amikor csak ketten lennénk persze virtuálisan. A filmes áthívás is nem konkrét randira hívás hanem amolyan játéknak vettem, hogy gondolkozzon el (ha persze akar és agyal rajtam), hogy milyen lenne velem a filmezés. Egyébként se sms ben hívnám el és itt megint csak a barátja miatt nem is akarom MÉG.

Igazából most a célom az lenne, hogy beszélgessünk többet és ő is keressen. Csak ezt nem tudom, hogy vitelezzem ki.

Egy másik gondolatom még, hogy lehet mással azért jön ki jól mert ők barátzónában vannak és így mindég van egy fül aki meghallgatja unalmas perceiben a munkahelyen. Voltam már ilyen helyzetben én is.
Engem meg szép lassan elutasít mert érzi, hogy közeledek feléje.

A végére pedig nincs FB profilom egy FB oldalam van a blogomnak. Így ha valakivel beszélgetni akarok ott neki kell először rám írnia. Egyébként sms kicsit különcé tesz a sok pasi között illetve telefonálni meg jobban szeretek, de itt nem tudom megoldani....

Naplózva
Foxrott
Csajozási Newbie
*

Hungary Hungary

« Válasz #7 Dátum: 2021. Február 19. Péntek, 09:09:35 »

Továbbra sem tudunk túl sokat erről az egészről... Azt, hogy nem akarsz ajtóstul az ágyba azt megértem, egy fa deszkán nem kényelmes szeretkezni, ez tapasztalat. Smiley
  viccet félre téve. Azt írtad van barátja, de távkapcsolat... mióta tarthat a távkapcsolat? Ha 1-2 hete, akkor nem biztos, hogy fogékony most az ilyesmire. Akkor lehet, pusztán csak az időzítés nem jó. Párkapcsolatban lévő hölgyet nem feltétlen etikus gamelni, kivéve, ha tudod, hogy többet és jobbat tudnál nyújtani, mint amit most kap. Ha így van, akkor viszont ne a barátjával foglalkozz, hiszen neked nem ő kell. Munkahelyen kapja a szexuális jellegű dolgokat, lehet, hogy kevés. Főleg, ahogy kivettem többen dolgoztok egy irodában. Egy vonzó nő munkahelyen mindig megkapja az ilyeneket, de ez nem feltétlen jelent bármilyen jellegű vonzalmat. Ezért kell egy minimális előre haladás SMS-Ben is, mert megáll a dolog. Értem, hogy nem úgy akartad elhívni filmezni, de így akkor sem jó. Sokkal hatásosabb push- pull-al. Nézd át azt a témát és látni fogod a különbséget.

Mi az, hogy akar- e téged? Ezt felejtsd el, te egy főnyeremény vagy és örüljön, hogy belefér az idődbe, ja és mindazon által férfi vagy és leveszed, amit akarsz  Wink

Ha szép lassan elutasít, mert közeledsz feléje, akkor valamit nem jól csinálsz..., ha csak nem az idő és a hely rossz éppen, és egyáltalán nem akar ismerkedni. Hogyan érd el, hogy keressen. Meglátásom, hogy első körben a push-pull és a random SMS kellene. Jobban szólva fordítva előbb a random. Mivel gondolom hétfőtől- péntekig vagytok az irodában, így én lehet vasárnapra időzítenék egyet. Az üzenetekben nem látom nagyon, hogy tesztelne, az baj. Adj neki valami kapaszkodót, a film jó egyszer kétszer, de ha nem ütöd vissza a labdát bukós lesz... viszont ti minden nap találkoztok. A személyes találkozás sokkal erősebb mint az SMS. Legközelebb ha esetleg beáll megint az ajtóba eléd, az nem véletlen. Most akkor ne csikizd meg. Megfogod a derekát mint anno, bele nézel a szemébe egy kaján vigyorral esetleg finoman meg mozgatod a csípőjét  nem úgy mint a sthil 450 f- t fűvágás előtt csak érzéssel, és ha hagyja akkor egy picit közelebb húzod magadhoz, enyhén a nyakához hajolsz, de ne tolakodóan, (mert lehet akkora pofont kapsz, hogy a fogaid körmérkőzést játszanak a bentmaradásért...) oda szimatolsz és  megdicséred az illatát mondjuk, majd vissza tolod és mész a dolgodra... de ezek mind csak lehetőségek, neked kell érezni hogyan álltok.
Naplózva
Foxrott
Csajozási Newbie
*

Hungary Hungary

« Válasz #8 Dátum: 2021. Február 19. Péntek, 09:30:30 »

Amint rájövök miért nem tudom beírni amit szeretnék, válaszolni fogok...
Naplózva
metal
Elegant User

Segített (Karma): +20/-2

Hungary Hungary

« Válasz #9 Dátum: 2021. Február 21. Vasárnap, 19:09:38 »

Sziasztok!

A beszélgetésben, amivel a topicot nyitottad nem látok csipkelődést, játékosságot. Illetve, azt látom, hogy te próbálkoztál vele kicsit, nem jött ki jól a dolog.

A beáll eléd az ajtóba, csikized, egymásra nézed ezek jó dolgok.
Viszont ahogy Foxrott is írta, attól, hogy te legszívesebben megcsókolnád egyáltalán nem biztos, hogy ő is ezt érzi. Figyelted a lányt? Látszott rajta, hogy ő is erre vágyik, vagy nem tudtál erre koncentrálni, mert a saját vágyaiddal voltál elfoglalva? Ki kell alakítani azt a képességet, hogy őt is figyelni tudd ilyen helyzetben és az alapján reagálni.

Ne is akard, hogy mindent megbeszéljen veled, mert az a barátzóna. Nem kell foglalkozni azzal, hogy másokkal több időt tölt-e vagy, hogy mennyit facebookoznak egymással. Arra kell figyelned, hogy amikor veled van akkor minél jobban érezze magát. Sokan azt hiszik minél több időt töltenek, beszélgetnek egy lánnyal, annál nagyobb esélyük van nála. Ez nem igaz. Egyrészt, mert hosszú távon nem lehet fenntartani, hogy mindig valami izgalmasról beszéljetek és ha leül a beszélgetés az nagyon kiábrándító. Másrészt, az ember nem arra vágyik, ami ott van neki. Arra vágyik, ami valaha megvolt neki  vagy amiből kapott egy kis ízelítőt és amikor már nem az övé rádöbben, hogy vissza akarja szerezni. A beszélgetéseitek pont attól lehetnek jók, ha érdekesek és nem mindig elérhetők.

Ne csodálkozz, hogy nem ír vissza sms-t. Az pénzbe kerül. Lehet, hogy tényleg csak elhalt az érdeklődése, de lehet, hogy csak átfutott az agyán mennyibe fog ez kerülni. De igazából ez nem is fontos. Hisz ha 6x visszaír az sms-re akkor szintet kell lépni különben elunja a dolgokat.

A közös filmnézést pedig nagyon rosszul csináltad. Egyrészt ő hívjon át... Neked mint férfinak az a dolgod, hogy irányíts és vállald a felelősséget. Itt te azt mondtad ő irányítson és övé a felelősség. A dominanciának nálad kéne lennie, nem nála.

Mit jelent nálad a direktbe és mit a nem direktbe nyomulás?

Foxrottnak megint igaza van, ha ilyen dinamikában megy a beszélgetés, akkor amúgy is felesleges felhozni egy közös filmnézést.

A munka helyen kapja a szexuális agymenéseket alatt mit értesz?
Csak mert attól, hogy mondasz valami szexuálisat ami vicces, az még nem feltétlenül lesz flört vagy eszkaláció. Ráadásul itt megint csak az is fontos lenne, hogy mit reagál rájuk.
Úgy látom ezzel összességében nagyon keveset foglalkozol, hogy mik a lány reakciói. Pedig ezekből sok mindent le lehetne szűrni.

Ne tedd át a beszélgetéseket csak virtuálisra. Jobban jársz, ha öt percet beszélgetsz vele személyesen mintha 4 órát sms-eznél vele.
Egész egyszerűen azért, mert a személyes kontakt sokkal fontosabb.

A közös filmnézést nem randinak gondoltad... Nem számít. A kérdés az, hogy ő minek gondolta.

A barátja miatt ezt nem akarod, azt nem akarod. Oké, de akkor mit is akarsz?
Azt várod, hogy majd szakít a barátjával és akkor előtted megnyílik a lehetőség? Addigra rég barátzónában leszel, ha nem vagy ott már most is. Nem azt várod, csak lassabban haladsz, mert barátja van? Ez meg hülyeség, mert ahelyett, hogy kettőtökre koncentrálsz még a barátjára is figyelsz, amit szétcseszi a gémet és annyira lelassítasz emiatt, hogy megint csak barátzóna a vége.
Ha barátja van, az nem azt jelenti, hogy lassabban kell haladnod, inkább azt, hogy sokkal jobb dolgokat kell kitalálnod a majd áthívhatnál filmet nézninél és mégjobban magadra venni a felelősséget.

Most az a célod, hogy többet beszélgessetek és... Ezt ki hiszi el? A célod az, hogy összejöjj vele és mivel nem tudod, hogy csináld arra gondoltál, hogy talán az segítene, ha többet beszélgetnétek. Én legalábbis így látom.
Ha nem tudod, hogy ezt, hogy vitelezd ki nézz szét a fórum vonzalomkeltésről szóló részében.

Hogy a többiekkel mi van közte barátzóna vagy vonzalom, azt ki lehet olvasni abból, ahogy egymással viselkednek.

Az sms különcé tesz, ez igaz. De van jó féle különcség és rossz féle különcség is. Ez szerintem az utóbbi.
Gondolj bele, az embereknek van egy bizonyos igényességi szintje. Ha én nekem az alatt van, akkor különc leszek, de nem leszek vonzóbb, ha felette, akkor is különc leszek és vonzóbb is. E felett meg van még a piperkőc, aki megint csak nem vonzó. Az a lényeg, hogy az átlagostól két irányba is el lehet térni, de csak az egyik tesz téged vonzóbbá.

Foxrott azt írta, hogy te egy főnyeremény vagy és örüljön, hogy belefér az idődbe, ja és mindazon által férfi vagy és elveszed, amit akarsz.
Az a baj, ezzel, hogy nem lenne kongruens Johnie Walkerrel így én azt ajánlom, hogy ne használd. Ez a te vagy a főnyeremény nagyon jól működik annak, akinek ehhez belső hit is társul. Ha te ezt kipróbálod valószínűleg akkora shitet kapsz rá, hogy leblokkolsz és meg se tudsz szólalni. A főnyeremény keretnél sokkal többet számít, hogy olyan dolgokat mondj, amik kongruensek veled. Ez a csípő megfogás, oda szimatolás se biztos, hogy neked való, de ezt inkább döntsd el te.

Nem fog tetszeni, amit mondok, de nem akarlak hitegetni. Szerintem nem fogsz összejönni ezzel a lánnyal. Lehet, hogy van köztetek vonzalom, ezt ennyiből nem látom, de úgy érzem nincs meg hozzá a képességed, hogy ebből bármi legyen. De nyugodtan próbálkozz, lehet, hogy tévedek, ha meg nem, legalább fejlődsz általa. Mindenesetre szerintem sokat kell még olvasnod és gyakorolnod, mert még bőven van hova fejlődnöd.
Naplózva

Reszkessen minden férfi, aki egy asszony kezét elnyeri és nem tudja fölkelteni annak szívében a legforróbb szenvedélyt. /Nathaniel Hawthorne - A skarlát betű/
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás:  

Copyright: Puafesztivál 2009-2019 / - / Csajozás, személyiségfejlesztés, életstílus már 11ik éve

Preexpertek vagy felfele Fórumrész: csak tagok láthatják
Nem találhatóak hozzászólások.

Új Tagok, Kezdő Kérdések, Aktuális Információk
8192: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead
Fájl: /home/ferfikom/public_html/puafestival.com/forum/Sources/Load.php(198) : runtime-created function
Sor: 3